Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - [LWLFE] Nightblue

Strony: [1] 2
1
od kiedy sprzedaliście się Goonom. :P

Rozwiń, pierwsze słyszę :v

2
Solo/smallgang Levi lowsec pvp: https://www.youtube.com/watch?v=A2W9KGVMNFk (drogie Snuffed Out, nie bić proszę, to dobre ludzie są mimo że USTZ ;) ).
My kogoś bić? Gdzie tam, my przecież jesteśmy minerami. Kopiemy moony w low i to tyle

PS. Przepraszam Snuffed Out za nazwanie was Snuff Box kilka stron wcześniej, dopiero niedawno ogarnąłem że Snuff Box to corp w Boys Love i wyznawcy kultu Elo. Jeśli obraziłem, to niechcąco. :)

Przyzwyczailiśmy się już, że ludzie mówią naprzemiennie :p

3
Flamewar / Odp: Jak zacząć grę w EvE....kilka rad od wujka
« dnia: Luty 13, 2019, 17:46:03 »
Ja uważam, że fora mają swoje miejsce jeszcze, ale jako zbiory informacji.

4
ps. @Nightblue bzdury gadasz, że aż w oczy kole. Już ja widzę, jak ktoś przenosi kilkaset osób między flotami aby oszczędzić 5 min ];) Brednie piszesz człowieczku.

To podaj jakiś argument na bzdury. Bo jak na razie wszystko co piszesz to takie pierdolenie typa oderwanego od gry. Z chęcią zobaczę twoją ostatnią aktywność w EVE, bo jeśli jest równa aktywności "Herezji" no to w dupie byłeś i gówno widziałeś. :v


Oczywiście że najtblu i koledzy piszą z perspektywy superbloba

TIL snuff to superblob. :v Chyba nie bardzo wiesz co oznacza to pojęcie :v

Nie ma. Ale jeśli chcesz zrobimy ankietę. 1 pytanie o mechanikę kapitali i 5-10 możliwych rozwiązań co ludzie mogą chcieć. Jednak jeśli chcesz bawić się w ankiety musiałbyś mi pomóc w ułożeniu tych odpowiedzi, bo ja na pewno wiele pominę.

No ale nie zrobisz takiej ankiety, bo tu się takie retardy jak Herezja wypowiadają, co nie grają od kilku lat. Weź i stwierdź czyje głosy potem mają jakąś wartość.

5
W moim odczuciu wydłużenie czasu między odpaleniem cyna a skokiem na nie (włącznie z wersją covert) by dało swoisty balans bo chcesz się przemieszczać to musisz czekać. Dodatkowo aby utrudnić przemarsz dużych zgrupowań wystarczy ograniczyć do jednego aktywnego cyna na flotę (bez możliwości jego usunięcia z floty aż do wygaśnięcia boi).
Chcesz się przemieszczać to musisz poczekać.
Złapali cię na anomalce to musisz mieć mocny tank aby przetrwać te minimum 5 min (bo co stoi na przeszkodzie aby był skill ograniczający czas).

Standardowe cyno bez skill by miało 10 min (za każdy lev zyskujesz minutę) na lev 5 by to dało 5 min a covert na lev 5 np 2,5 minuty z bazowych 5 (gdzie każdy level to 0,5 minuty).

Debilny pomysł. Trzeba być naprawdę oderwanym od realiów gry, żeby tak pisać. No chyba, że trollujesz - w takim razie dałem się złapać, szacun.

Może jeszcze subcapom zablokujmy możliwość poruszania się między systemami. Żeby tylko capsle mogły skakać między nimi.

Pomysł z flotą po prostu 10/10. Otwierasz parę flot dla każdego cyno oddzielną i zmieniasz je. Mastermind at work.

Kto cię złapie na anomalce? Typy o których piszą na intel channelu, gdy tylko pojawią się w regionie? Czy może bridgujące bombery? A nie, bo przecież nic nie złapią, skoro typ, na którego chcą dropić po prostu zabije tackla w tym czasie, albo odslowboatuje od uziemionego cyno i sobie odleci. ALBO UWAGA - odpali swoje cyno zaraz jak tylko dostanie tackla i na spokojnie wskoczy sobie na mumble/ts/sowępocztową i poprosi kolegów, żeby poczekali 5 minut. No a rurki to już w ogóle. Nawet napiszę na szybko poradnik
Jak nie umrzyć według Najtblu:
1. Nie miej downa
2. Popatrz czy pojawił się wróg.
3. Jeśli wróg cię nie złapał, to odleć. <- brawo przeżyłeś
4. Jeśli zostałeś złapany, sprawdź czy wróg odpalił cyno.
5. Jeśli cyno zostało odpalone, to dołącz do floty i wejdź na komunikator
6. Powiedz, że widzicie się za 10 minut na pasku
7. Idź do kuchni zrobić sobie kanapki plus herbatkę
8. Wróć po paru minutach, sprawdź czy wróg już wskoczył.
9. Poczekaj aż dojadą ci do struktury.
10. Odpal panica i cyno
11. Woda się zagotowała.
12. Zalej herbatę i dokończ robienie kanapek.
13. Minęło już >10 minut od momentu stacklowania. Możesz powiedzieć kolegom, żeby skakali na cyno.
14. Została ci jeszcze minimum minuta invula.
15. Ziomeczki wskakują i zaczyna się rape of nanking.
16. Po minucie wracasz do oglądania serialu i kopania.
17. Profit w postaci kanapek i herbatki.

Brawo, właśnie załatawiłeś krabom jeszcze większe bezpieczeństwo.


6
W skrócie. Upraszczając. Uważam ja jak i mniej więcej połowa innych forumowiczów, że bitwy z udziałem superów i tytexów nie są fajnie. A jeśli coś nie jest fajne to lepiej, żeby tego nie było. Chociaż druga połowa jest ZA, więc CCP zbyt wiele w tym temacie nie zmieni.

Jakieś dane na temat tego ilu aktywnie grających forumowiczów jest za. a ilu przeciw? Czy może przeprowadzane przez Główny Urząd Statystyk z Dupy?

CCP nie zmieni nic, bo nie są idiotami. Ludzie potrzebują celu do dążenia, na tym opierają się gry z grindem. Jeśli masz wszystko, to nudzi ci się gra. Dlatego dodano pirackie capsle i supercapsle. A to, że się jakiś ułamek graczy nie potrafi odnaleźć w mecie? No to trudno, ich sprawa. Jeśli nie jest się elastycznym, to w EVE się nie przetrwa.

7

8
Nie, jest głupi. Subcapy powinny mieć 5 minut timera zanim będą mogły warpić.

9
Flamewar / Odp: Jak zacząć grę w EvE....kilka rad od wujka
« dnia: Luty 10, 2019, 11:43:39 »
Sporo pelikanów na tym forum ;)

Jeśli trolluje, to nie powinien robić tego w noobgartenie. Dlatego niestety jedyną opcją jest, że jest idiotą.

10
Flamewar / Odp: Jak zacząć grę w EvE....kilka rad od wujka
« dnia: Luty 09, 2019, 20:10:36 »
No ja tak szczerze się zastanawiałem czy to troll czy może po prostu OP ma downa

11
Inne gry / Odp: Nowy i Darmowy battle royal Apex Legends
« dnia: Luty 06, 2019, 21:42:44 »
Zagrałem kilka gier. Akcja za szybka jak dla mnie. Kumpel powiedział, że to jak titanfall, tylko battle royal. Niestety tak nie jest :/ IMO po prostu rip off z call of duty battle royal. Darmowe, to jest plus. Ale tak to ani broń nie jest specjalnie ciekawa(rewolwer fajny jako jedyny) ani te specjalne skille. Ogólnie przehypowane według mnie.

12
Może i się nakradł, ale przynajmniej nie przepierdziela hajsu na głupoty!

13
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Luty 05, 2019, 22:23:07 »
Co za szkoda. Może nareszcie byś napisał jakiś sensowny argument xD

14
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Luty 05, 2019, 19:30:45 »
niby tak wszyscy co chcą się pokazać piszą itd, a vexorów po anomalkach kręci się tyle że czasem wolnej nie można znaleźć. To wszystko jest właśnie przez multikonta ta inflaacja.  Azbuga ma rację powinno się za każde konto płacić hajsem a nie iskami i by się trolololo skończyło.

Co... Zejdź na ziemię typie. Komu normalnemu, kto płaci hajsem, by się chciało kręcić anomalki vexorem? U ciebie to już chyba zaawansowane stadium kerbira-autysty się odpaliło xD

15
Nie mam na myśli żadnego olewania. Chodzi mi o to, co myślisz o korpach gdzie główną rozrywką jest gatecampe, ewentualnie roam bez specjalnych doktryn, superów i alt kont.

No ale ja miałem na myśli olewanie i chodzenie tylko na takie 'floty'. Jeśli gracze chodzą tylko na gate campy ale już nie na opsy, to są według mnie dead weightem. Taki problem miał Shadow Cartel, bo 2-3 corpy w ogóle się nie deployowały i miały w dupie wszystko, co nie pomogło za bardzo. Chociaż nie pogardzę gc jako sposobem na obniżenie sec statusu w miare szybko i pewnie.

Uważam że taki korp to korp casualowy, który nie jest nastawiony na posiadanie wpływu na politykę etc EVE. Czyli jeśli nie srają wyżej niż mają dupy, to według mnie niech robia co chcą. Na pewno nie uważam tego za nic złego, bawić się do woli. Ale nie ma dla nich za dużo miejsca w teraźniejszej mecie jeśli mówimy o wpływaniu na coś lub walkę o tereny.

16
Co jest złego w gatecampe na zadupiu w randomowych statkach?

Jeśli resztę flot olewają i chodzą tylko campić, no to dość niespecjalna sytuacja :P

17
W sumie się zgadzam. Też uważam, że capsle i tytany powinny być indykami do transportu statków innych graczy z możliwością szybkiego undocka. Cyno też bym zlikwidował. A największym statkiem nadającym się do PVP byłby BS. Rozwiązałoby to część problemów w tym konieczność posiadania wielu kont jak i mam nadzieję zapobiegło sytuacji gdzie pół mapy is only blue.Ja bym jeszcze zabronił używania działek większych niż małe i zmienił EVE w karcianke

18
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Luty 05, 2019, 13:53:19 »
Pojebali całkiem to eve, nie wiem w jakim kierunku cccp pcha ten wózek, i jak oni to potem zatrzymają. Ja pierwszego plexa kupiłem in game za 700 mil isk, gadałem wtedy z typem co grał już kilka lat, mówi do mnie- ja to pamiętam czasy jak plex był po 350 mil isk- a my już możemy odliczać czas do momentu jak 500 plexów dobije do dwóch miliardów. Na pewno dadzą nam po jakimś skinie i nowe fireworksy z tej okazji....... Będziecie świętować nie? i tu chór pvperów- będziemy a jak.
Nie pamiętam dokładnie kto napisał fajnie na centrali...."normalny gracz nawet nie myśli o farmieniu na plexa"...- bo normalny gracz teraz tylko kupuje plexy. Bo oczywiste jest w obecnym eve, że tak jest rozsądniej......prawda?
Inflacja Panie Ferdku, mówi to Panu coś?

Pojebali wszystko z kapitalami, lotnisko to jakiś żart, teraz każdy jełop ma supera, ja jestem totalnie casual player, na dodatek solo, nawet nie mam wsparcia korpa nie mówiąc o aliansie czy power blocku, a Hela posiadam. Taki gracz jak ja to powinien się tylko ślinić patrząc na kartę tego statku, a nie go mieć.

Nie rozumiem problemu. Jak w realu jesteś biedakiem to nie kupisz sobie nówki fury. Jak zarobisz i odłożysz to sobie kupisz, a możesz mieszkać w lepiance.

Do tego dochodzi to, że jak wpakujesz odpowiednią ilość złotówek (euro) w tą grę, bo w RL jesteś Richie Rich, to zakładasz nowe konto i możesz w tym samym dniu lecieć sobie tytanem na tym koncie, żaden problem tylko zapłać.

No i spoko. Niech nim lata, nie widzę problemu. Potencjalny frag dla innych graczy.

Ta gra jest teraz (oficjalnie F2P) a naprawdę P2P sto razy bardziej niż była kiedyś, i ten reżim został mocno podkręcony.
Wszyscy ale to wszyscy doświadczeni gracz zawsze powtarzali nowym....wiesz, na początku jest trudno, te dwa, trzy miesiące trzeba grę opłacić, trochę sobie postać wyskilujesz i potem to bez problemu na plexa zarobisz.

Jeśli chodzisz do pracy, to już dawno się nie opłacało kupować plexów za ISKi. 30 złotych/miesiąc na steam to nie ogromny wydatek. Trial 21 dni i farmienie byle tylko mieć na plexa zanim się skończy czas to była udręka dla nowych graczy.

Jak odpaliłem moje konto i najechałem kursorem na tytana to mi podawało, ile dni muszę skilować, by w ogóle do niego wsiąść i była to cyfra w okolicach tysiąca.
Ciekaw jestem co oni jeszcze z tego zrobią,......każdy baran w tytanie?. Na bank jajogłowi z cccp walą właśnie całe opakowanie wigor up, popychają to redbulem który doda im skrzydeł, i całymi dniami kombinują jak zrobić z tego P2W. Mam wrażenie, że z oryginalnej ekipy tworzącej eve to niewiele osób zostało w cccp.

EVE zawsze było grą płatną. Dopiero teraz jak dodali alfy to jakieś płacze się pojawiły. A osobiście sram alfom do ryjów. Injectory nie są swoją drogą P2W, a P2notGrind

19
Ja też marzę, żeby ta gra umarła.

Chciałbym być tą grą

20
kiedys ta gra była zajebista dzisiaj to tylko farma

a ja nawet pvperem nie jestem jeno gornikiem ;)

REALLY MAKES YOU THONK

21
najprostrzej

>2k19
>przeglądarki same podkreślają błędy
>rób je i tak
I ty innych jełopami nazywasz xD

Edit:


Sec Status prawdziwego krwiożerczego mordercy xD

22
https://www.youtube.com/watch?v=KvAa8PqLpn4 dlatego.
kiedys ta gra była zajebista dzisiaj to tylko farma - czasem fajna bitka jest w wiekszej flocie ale nijak to sie ma z emocjami z kiedys. wszyscy multikontowcy drżą o swoje drogie zabawki i tylko zbierają iski i sprzęt.Sec status zabójcy... ratów

23
Nie ośmieszył się. Wciąż jest wielu ludzi dla których logowanie altów w superach to nieporozumienie i zabójstwo* przyjemności z udziału w bitkach.

Mentalni amisze. Już nie wspominając, że zwykle płaczący o to są członkowie nullowych masówek lub typowo casualowych korporacji, które najwięcej ludzi zbierają we flocie jak robią gatecampe na jakimś zadupiu. Co do nieporozumienia i zabójstwa przyjemności, to chyba piszą tak tylko ci co nie posiadają capsów/supercapsów, albo posiadają je i siedzą w superblobach narzekając. Nie dziwne, że nie ma się przyjemności siedząc w 10% tidi przez 8h xD To nie jest kwestia statków tylko sposobu jak się je używa.

Ciekawe co Azbuga na to.

Napisz mu pw i zapytaj. Nie bardzo wiem czemu miałby być wyrocznią w tym przypadku. Koleś ma jasny plan w grze i robi dokładnie to co lubi - siedzi w 1-osobowym korpie. Całkowicie inny typ gameplaya niż siedzenie w korporacji. Typ człowieka, który jak gdzieś dołącza to wiesz czego oczekiwać. Tak samo nikogo w SC nie dziwiło jak na flocie machów Trouser pisał "x vigil".

24
Dla mnie EOT  ;D

tbh mogłeś skończyć zanim się ośmieszyłeś xD

25
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BAGNET NA DRON

26
Też nie czaje, jacyś nienormalni

27
Ja zwykle propa mam na ctrl+F1 ale to przerasta moje możliwości, więc klikam go ręcznie

28
Proszę nie spamować. Temat służy wyrażaniu opinii i wymiany doświadczeniami na temat snuffu.

29
Każda wymówka jest dobra by nabić sobie kb na zielono. Snuff ma długą tradycję bycia dupkami, od opłacania fc Spectre po umawianie sie na walki cruzów na które wrzucają supery, ważne że kb się zgadza :P Żeby była zabawa muszą wygrywać, zupełnie jak GSF, z tym że w Goonach nikt nie udaje że ich siła leży w skillu a Snuff chce by tak o nich myślano.

Nate Altol wydał rozkaz wbicia noża w plecy, więc nawet nie typ od nas. Żadna wymówka ogólnie. Mieli baitować koreańców z tego co pamiętam, ale debile wrzucili supercapsy i taki świetny bait. Siedzieliśmy do 3-4 w nocy czekając na kille, a te downy to zjebały. Skoro obiecywali kille to je dostaliśmy :P

Może się mylę, ale ja tu ewidentnie widzę podejście: "Jak masz supera to jesteś PRO, a jak nie masz to jesteś cienki bolek w noob-shipie w jakimś noob-corpie.

Znaczy no przy tych cenach co teraz są no to nie jest problem zarobić. Wiadomo, jak ktoś gra causalowo totalnie no to nie ma ambicji takich, i robi sobie coś innego. Ale jak chcesz mieć jakikolwiek wpływ i przyczyniać się do zwycięstw swojej ekipy, no to w tym momencie posiadanie cap alta jest podstawą. Szczególnie, że większość na tym forum siedzi w superblobach i mogą sobie farmić bezpiecznie całymi dniami :D

Edit: W sumie to nie odpowiedziałem. Ogólnie nie forsuję idei, że jak nie masz capsa to jesteś śmieciem. Raczej, że w obecnej mecie jest się o wiele mniej przydatnym.

30
No ogunie to Revenant takie 2/10 bo ma shield, ale na zkillu PISzom, że shield super by przeżył, więc luzik. Ogunie to ja bym brał avatara bo fajny wyglondek. POlecam Snuffed Out, bardzo dobre ally szczelajom w inny statki. Ale zabijajom też lowsec wienc troche tak średnio. Ogulna ocenka na poziomie wysokim, ale średnim. Takie mocne 4/5, bo jednak nie dajom pełnego dofinansowania na tytany, a chcom żeby kupywać. No i Hy Wonton przestał dofinansowywać fity na tytany to też taka minuska. POlecam

31
a tak z ciekawości niebieski czy tam blue jest czymś innym jak tylko barwą/ kolorem ? być może żyję w niewiedzy ;p

To mem powiązany z tym jak zaatakowaliśmy BL, który miał dla nas baitować walkę, ale zjebali to i musieliśmy ich ukarać.

https://youtu.be/j2-iqt3joM8?t=33

Jak nie działa z linka to w 33 sekundzie masz na localu Yonisa piszącego to.

32
Rozmowa nie była o wymogu capsów tylko o wymogu alt capsów a to jest bardzo konkretna różnica. Nawet Ci to wytluszczylem i podkreslilem ale widzę nie ogarniasz... ale czego można oczekiwać od typa którego mottoem jest "blue is only color"  :)

Od kiedy jest to moim mottem? Chyba mnie z Yonisem pomyliłeś. Inna sprawa, że najebanie BL to jedna z najlepszych chwil w tej grze. Oni złamali deal, a nie my.

Poza tym ja cały czas piszę o wymogu alt capsów. Caps na mainie jest bezużyteczny, bo nie możesz używać go na raz z subcapitalem xD No chyba, że main lata capsami, a alt subami. No ale to kwestia nazewnictwa. Pierwszy caps musi być na alt koncie.

Ale pyszny ból dupy masz :D

Also wiadomość od Tylera:


Edit: No i "blue is just a colour"

33
Po pierwsze większość z tego co opisałeś to bloby a nie żaden try hard. To po pierwsze.
Po drugie ten wymóg alt capsa to baardzo na siłę sobie wymyśliliście.
Po trzecie praktycznie żadnych konkretnych przykładów, tylko "lanie wody" w twoim poście, więc to mówi mi samo za siebie :)
Po czwarte sam Nightblue w poście niżej napisał, że snuffu nie tryhardzą więc #smuteczek

1. No w chuj bloby xD Właśnie bloby to zwykle te, które nie oczekują za dużo jak np PH czy goonsi.
2. Nie jest na siłę. Capsy to podstawa. Może byś o tym wiedział, gdybyś latał coś więcej niż kręcić kółka na plexach.
3. Napisał ci konkretnie dlaczego są wymogi. No ale widać za głupi jesteś xD
4. No nie tryhardzimy. Gdybyśmy byli tryhardami, to byśmy nie mogli odpierdalać zrzucając tytanów na byle gówno, bo był opierdol, że ryzykujemy i możemy zjebać killboard. A czegoś takiego nie ma. Wszyscy mają wyjebane, gdy Thanny rzuca swojego Moloka czy inne bzdety. Tak samo tryhardy nie mają doktryn dla funu. No ale niech ci będzie :P Try hardzimy mocno. Szczególnie lowlife.

 
Cóż - snuffy moze i zbashowaly forta - co stanowiło tylko niedogodność, a nie koniec świata - pokazując przy tym jak kompletnymi no skillami są - subcapslowa flota nie była w stanie zrobić nic - machariewle były jumpowane przez nasze command deski, więc wrzucili tytany siftowane pod full trakcing i zabawa sie skończyła. Dodam też że snuffy nie były w stanie wygrać z NH. ŻADNEJ subcapitalowej walki - co też o czymś świadczy.

No trochę słabo to pamiętasz. Co w sumie nie dziwne, skoro cały czas schowany w środku byłeś i jedyne co to płakałeś na localu xD Machariele nie miały żadnych problemów. Po prostu skoro stchórzyliście, to nie było co marnować czasu i FC zdecydował, że szybciej będzie bashować tytanami.

 
Dodam też że snuffy nie były w stanie wygrać z NH. ŻADNEJ subcapitalowej walki - co też o czymś świadczy.

Świadczy, że nie undockowaliście(i że złodziej zawsze będzie kłamcą XD).
I cyk, pierwszy z brzegu BR: https://br.inyour.space/?s=2542&b=7961520&e=150&t=KQcqG
inb4 hurr durr tytki xD No to od razu odpowiadam, one strzelały w cytke. Na żadnym killu macha nie znalazłem tytka :)

34
Ohoho do żadnego poważnego korpa nie wezmą bez alt capsa nononoo  Poważanko

To jeszcze podaj Pan listę tych bardzo poważnych korpów.

A co tu podawać. Jak cię odrzucą, to będziesz wiedział. Możesz bóldupić ile chcesz, ale to nie zmienia faktów. Jeśli twoje ally nie ma capsli i supercapsli, no to możesz tylko płakać w poduszkę, bo zawsze będziesz niżej w food chainie. Co sami odczuliście jak rok temu się zdeployowaliśmy do Lantorn i mogliście tylko patrzeć jak forta nohandlebarsowego bashujemy.

Ogólnie wszystko ładnie opisał już Asm, więc nie ma sensu się powtarzać. Tylko chyba chodziło o Snuffed Out, a nie Snuff Box :D Czy tryhardzimy to nie wiem, jak mi się nie chciało grać, to po prostu dostałem ofertę zapłaty za chodzenie na OPSy :D No ale może to tak wygląda z zewnątrz :D

35
spoko rozumiem - choć ja to tylko casualowo gram a to co opisałeś to jest jak kopanie rowów w upale bez wody w znoju - dziękuję za wyjaśnienie bo bym nie wpadł że można w ten sposób grać. Widać eve nie ma granic  :)

No raczej większość osób ma przynajmniej kilka altów. Do żadnego poważnego korpa cię bez alt-capsla np nie wezmą.

Jaką grażynę i dzieci?

https://zkillboard.com/character/96797258/

Strony: [1] 2


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal