Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - steven0ise

Strony: [1] 2 3 4
1
No, bo to wcale nie tak, że po mnie cisnął Miltis na waszym publicu, a jak mu odpowiedziałem, to nagle dostałeś bólu dupy i mnie zbanowałes.

Nie ja cie zbanowałem, prawdopodobnie miltis bo ma moderatora kanału albo ktoś inny.

No fajnie, jakiś screenshot czy dowód?

Co do zoxisa to zabolało chłopaka że dastał bana i przyleciał nam zbić raitaru swoim tytanem, w cyno range RAKAPAS. On w tym czasie kiedy my sobie roamowaliśmy i świetnie się bawiliśmy on bił sam naszą struktę i raportował gorąco co się dzieje na polishu. BRAWA BRAWA w tym miejscu dla niego.

Co tu dużo gadać, ja loguje wieczorem około 20:00 - 21:00 i cały czas latamy dobre się bawiąc więc mam wyjebane na SNUFFy. Co do naszych setapów to latamy tym kogo na co stać, a doktrynę NM czy bhaalgornów ma 80% osob w korpie, nie mówiąc o t3 do dropienia przez covert cyno itp. różnych statkach do roamowania.

Podsumowując mówie np. o tym że jak by nas miniony rozjechały albo ktoś inny to przynajmniej jest normalna rozmowa, jakies GF czy coś a nie od razu że jesteście gównem. Większość ludzi u nas ma po 30-40 lat więc mnie takie gadanie nie bawi totalnie.2
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Styczeń 31, 2019, 16:36:05 »
DO pve to głównie vexor navy (anomalki w 0.0, misje FW w lowsek), na pvp do skirmisha to się tak średnio sprawdza

3
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« dnia: Styczeń 31, 2019, 15:54:08 »
Azbuga dobrze napisał o doklejaniu się gówna do okrętu. Jest kilka osob z PL community w SNUFFED i mimo tego że myślałem że mam a nimi ok kontakt bo bywali z nami wczęsniej na TSie i coś tam czasem polowaliśmy w low to okazało się że po kilku miesiącach jak doszli do snuffed zapomnieli o tym i już pisali do nas na lokalu - "wypier**** z lowseka nooby" , " latacie gówno statkami"  itd... Sprawdzając ich kb widzę że latają jedynie w superblobach i są typowymi ping warriorami. Ale są panami EVE, "THE BEST OF THE BEST". Od takie typowe polskie koleżeństwo, jeszcze kilka obelg na polishu napisać i jest elegancko.

Minionów jak się spotka na lokalu to przynajmniej kulturalni są

4
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Styczeń 31, 2019, 15:32:58 »
wejdź na kanał w grze "project haven", kilka osób z twojego ex korpa lata lub afkuje u nas.


5
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« dnia: Styczeń 29, 2019, 17:21:35 »
Nawet gdy postawie polski sojusz z sovem w 0.0 (niech to będzie kilka systemów) to zaraz zacznie się gównoburza że to pety tych albo tamtych, że nie można spokojnie krabić bo w goonsach lapiej itd. albo że nasze PVP jest lepsze o waszego.

Ja np. dowiedziałem się że jestem podobno bardzo nielubiany w shokach bo pc5 kiedyś dał mema o nich a (w sumie to nie wiem o co chodzi dalej) ale była akcja że ktoś chciał nas zaprosić na dropa dredami ale potem po zaproszeniu mnie okazało się że jestem persona non grata.
 
Potem aby podreperować liczby we flotach nawet gadałem z jedną szkoleniówką ale mi powiedzieli wprost że to musi być na ich warunkach więc olałem temat jakiejkolwiek ko-operacji.

Polski sojusz pewnie może zaistnieć na mapie ale na zasadzie megakorporacji prowadzącej przez jeden korp i max kilka osób - tak jak horda, i potem ewentualne dołączanie się poszczególnych korporacji które nie miałby by za dużo do powiedzenia w leadershipie. Bo potem to jest tak jak ja byłemw leadershipie NH.  Było nas tak wielu że baltrom zrobił drugi leadership gdzie były 4 osoby. Na początku musiałby to być oczywiście pet kogoś większego, a droga do pełnej niezależności musiała by prowadzić przez dobrych FC na poziomie koalicji i ogarniętego dyplomaty wraz z napływem dużej ilości nowych graczy.

No i kurde miałem nic nie pisać... :-\


6
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« dnia: Styczeń 28, 2019, 12:00:52 »
Chciałbym coś napisać modrego odnośnie tego pospolitego ruszenia do reaktywacji c0venu ale nie umiem

Polacy ! zróbmy goonxit i powstańmy jako potężna niezależna siła w new eden. Będziemy razem zdobywać przestrzeń, śmiać się beztrosko
podczas flot PVE, PVP, i spinowania statkami na naszych nowych keepstarach w eso.


7
A my znów po move opie (jak nomadzi ku***) , tym razem siedzimy w SOSALA obok Kameli i reaktywujemy NH 2.0 (ja z Baltromem który wrócił do gry) z
 tym że alians będzie się nazywał znacznie lepiej bo: 420 MLG TWINTURBO 3000 EMPIRE ALLIANCE RELOADED

A co do nas to staramy się strzelać we wszystko co się rusza i nie dropi 5-10 superów/capsów na ryj jak to było w Black Rise.
Prawdę powiedziawszy to imho sporo osób wyniosło się z BL właśnie z powodu snuffów których ciężko uświadczyć bez Cyno.


8
a plebs nawet niech sie nie wychyla z tymi ich paździerzowymi ryjami.

co? spałem a tu ktoś mnie obudził screenem na discardzie z forum i musiałem tu wejść zobaczyć o co biega...


9
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Grudzień 29, 2018, 14:04:38 »
coś tam nowego zmontowałem, nie ma tam nic super hiper ale przynajmniej widać że czasem coś można zabić solo w BSie

https://youtu.be/qLOLYGTaVtI


10
Pierwszy mały sukces PLEBSu i Project Haven

Krótka historia obrony clone bay raitaru.

Niecały tydzień temu jeden z pobliskich rosyjskich sojuszy zreinforsował nam raitaru. Czas w którym go zaatakowali był ich prime timem czyli okolice 17:00-18:00 EVE TIME.Timer wyspałnił się kijowo bo po 1 dniu dodatkowo o godzinie 18:00 czasu polskiego więc w czasie gdy sporo osób jeszcze jest w drodze do domu z pracy.
Burza mózgów co możemy zrobić przeciw 4 guardianom + 8 harbi navy z supportem. Początkowo wpadła opcja na snipe tornada- ale po chwili testów na SISI stwierdziliśmy że plan zawiedzie.
Ale idąc tropem BCków ktoś zaproponował talosy. Byliśmy na 80% pewni że przylecą we flocie Harbi navy bo jeszcze jej nigdy nie wdupili i praktycznie na wszystkie akcje w okolicy przylatywali tym setupem. Następnego dnia siedzieliśmy już w armorowych Talosach (głównie na T2 gunach) i akrywnych resach pod EM/Thermal. Dodatkowo skrzydło 3 augurorów tankujących 85k ehp pod EM/Thermal. Tajną bronią był snipe warpujący scorpion będący niezależną częścią floty. DPS jaki wyciągneliśmy na talosach to 900-1100 w zależności od gunów.
Gdy przyszedł czas, tak jak spodziewaliśmy się przyleciała flota Harbich z legionem, damnation i 4 guardianami. Wydokowaliśmy, dla zmyłki nazywając swoje statki SNIPE, warpneliśmy na spota obok raitaru. Ponieważ zrobiłem chyba z 80bmek obok raitaru przed walką udało mi się warpnąć flotę dokładnie na 8km od skrzydła guardianów. Szybka zmiana na antymaterię i grzaliśmy gun-y, harbingery trzymały się od nas około 20-30km (były na beamach), gdy tylko wszedł jamm na 2 guardiany, 2 pozostałe nie dały rady się utrzymać. Szybko przełamalismy 2 a 2 pozostałe uciekły na 70km. Zaczeliśmy primerować harbingery , które topiły się w oczach i wtedy CYNO. Na grid wskoczył ninazu, któremu udało się wyrepić 4 harbiego na końcówce armora. Dałem sygnał do odwarpowania. Nie mieliśmy wystarczającej dread bomby do przełamania aktywnego ninazu więc ogłosiłem sukces operacji mimo że doszło do kolejnego timera.

link do bitki:
https://zkillboard.com/related/30045333/201812061800/


Wczoraj o 22:00 odbyła się finałowa walka o raitaru. Szczerze nie myślałem że uda się sformować ruskim do ataku ale chyba byli tak wkurzeni welpem na poprzedniej bitce w której straciliśmy tylko jednego talosa (kolejne losy które widać było na KB to lammy które chciały lootować) że postanowili przylecieć. Początkowo myślałem żeby walczyć z nimi naszą dokrtyną BHAALGORÓW ale ruscy przyleciali w arty Navy Hurricanami z obstawą bazyliszków laczka i huginna. My w kontrze sformowaliśmy flotę cerberusów z supportem oraz tak jak wcześniej 1 scorpiona który niezależnie od reszty warpował i starała się coś ugryźć. Walka nie zaczeła się zbyt dobrze ponieważ 1 scimek dostał weby i został w tyle. Jak tylko zbliżyłem się do niego flotą bliżej było za późno na uratowanie go. Potem to już zabawa w podchodzenie i rewarpowanie między spotami i próby przełamania tanka wroga. Wspólne relody i calle od scorpiona kto ma jamma w danym momencie poskutkowało przełamaniem się przez support i logi DARK SPECTRUM. Na grid niespodziewanie warpnał HEL seven sinsów , a w chwilę potem pojawiło się Cyno snuffów i kilka dredów B B C. Dark spectrum odwarpowało a nam udało się dobić jednego hurka na punkcie i odwarpować bezpiecznie. Snuffy ponieważ nic nie mogli zabić szybko zwineli się z grida. Ogłosiłem zwycięstwo i wszyscy myśleli że to koniec ale Ruscy uzupełnili braki i znów przylecieli na raitaru. Timer wtedy pokazywał 10min, i tak przez te 10 min, bawiliśmy się w kotka i myszkę, nam udało się jedynie zabić ich kitsune, oni nam nic nie robili. Gdy timer się skończył odwarpowali z grida. Nie napisali GF tak jak ostatnio, chyba zbyt salty że zwycieżył zwykły plebs.

Link do bitki:
https://zkillboard.com/related/30045333/201812102100/

Obie floty jakoś udało mi się FCować. Zabawa była przednia i trochę się podbudowaliśmy tym małym zwycięstwem.

11
Centrala - uwagi i propozycje / Odp: Księga Skarg i Wniosków mk2
« dnia: Listopad 29, 2018, 11:14:43 »
Ale fakt, słabe forum, na którym siedzą starzy gracze i główna zabawa to FLAIMWAR, a jak wstawi się coś normalnego to do kosza.

gratz admin !!!

jak jesteś normalny to cofnij to człowieku a nie czepiaj się linijek, dopisz co nie tak i po sprawie.

12
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 23, 2018, 14:58:59 »
disbanduje sojusz i aplikuje do gonsów, dobrze że ten wątek powstał, chcę latać wśród najlepszych i uczyć się od nich i być tak jak ten pan tu,
https://youtu.be/NvNyWGjDwBM


13
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 20, 2018, 11:26:38 »
Wczoraj zalogowałem 50% swoich altów czyli 4 konta i dostałem 4 convo z Shocky ( w ciągu około 5min). Przy 3 convo zapytałem czy to nie bot bo przecież kurde... Nawet steva mi zagadali żebym dołączył. Ja rozumiem że można grzecznie kogoś zapytać ale to tak jak bym convo Crushallowi dał i zapytał czy chce do nas dołączyć bo uzupełniam braki w korporacji.


14
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 15, 2018, 10:40:07 »
Nie jesteśmy najlepszym polskim korpem PVP, ten tytuł oddaje BUFU bo faktycznie chłopaki wiedzą jak latać, jednak oni latają inaczej niż my teraz. Po powrocie do lowsek po byciu w 0.0 przez jakies 2 miesiące jednak stwierdzam że walka z lokalsami którzy zaraz system obok wydukują kontrą nie jest łatwa (3 jumpy od nas jest staiging SNUFFów a w zasięgu 6 jumpów kilka innych dobrych sojuszy), ale cóż, ogarniemy się jakoś na nowym miejscu i będzie gitara. Trzeba mieć kilka setupów na szybkie akcje. Na chwilę obecną to robimy max 9-10 osób we flocie na 29membersów ale niebawem dojdzie GRUPA ZŁY CHUJI i GBTeam do nas to może będzie weselej i więcej się działo a liczby we flotach powinny dojść do 15osób.

Rekrutacja na chwilę obecną w PL community jest zjebana na maksa. Patrząc na ilość polaków w grze, bardzo słabo to wygląda. Takich ruskich jest na pęczki, a ich kraj liczy 144mln obywateli a polaków jest 38mln czyli 25% tego a nie potrafimy nawet zrobić sojuszu który byłby w stanie wystawiać floty +20/30 osób. KB nie jest już wyznacznikiem tego czy ktoś będzie miał dużo membesów czy nie, bo patrząc na to to BUFU powinno spokojnie mieć 100 membersów i 30-40 aktywnych w korpie. BSI mieszkające w lowsek kiedyś miało bez większego problemu 30 aktywnych osób, a dziś to trzeba świeżakowi rozwinąć czerwony dywan, dać mu statki pewnie bo nie ma, pomagać jak się tylko odpowiadając na podstawowe pytania które można spokojnie wygooglować itd.

Powodzenia więc SHOCKY w rekrutacji, łatwo nie jest zdobyć nowego gracza...

PS. gdyby goonsi się disbandowali to może była by szansa na jakiś polski sojusz, bo tak to 80% PL siedzi w tym zje...ym kur...ołkiem.15
mieszkamy w PRISM obok Asakai

16
sprawdź czy coś takiego będzie ci odpowiadać:

http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13630.0.html

17
dobra a więc ludzie mi mówili że to tak się skończy, że sov warefare jest takie że trzeba to lubić i mieć nerwy do tego.

TRI. dał nam triala a my daliśmy triala TRI. Tzn my przeszliśmy triala ale tri. nie (wiem jak to brzmi- jacy oni kur** elitarni że dają tri triala)
po 30 dniach demokratycznym głosem 10 vs. 4 osoby zdecydowaliśmy że opuszczamy TRIUMVIRATE.

Problem polegał na tym że trzeba było dość długo szukać celi z systemu domowego C-J. Ludzie z czasem mniej logowali, mniej osób na TS, bla bla...

Obraliśmy 2 opcję, albo dołączymy do jakiegoś sojuszu pirackiego (padło na se7en-sins) albo stworzymy własny sojusz na luzie z jajem.
Se7en-sinsi nie odpowiadali dość długo (dopiero wczoraj dostałem maila że z chęcią nas wezmą) ale już stworzyliśmy własny sojusz PLEBS.

Latamy po Black rise, ludzie logują , każdy ma banana bo celi jest dużo, jita blisko. Niestety Tide i Zikko opuścili korporację. Pozostałe 2 osoby głosujące za pozostaniem
w tri. zostały w korporacji. Większej dramy więc nie było, korp zyje i ma się dobrze. Wiem że teraz pewnie sporo osób napiszę że nie będzie elite PVP/ capsów i superów ale my w to
nie celujemy. Nasza korporacja celuję w dobrą zabawę na luzie, i nawet jeżeli nie masz doświadczenia PVP to nikt nie będzie u nas darł na ciebie mordy o faile.

Sojusz rekrutuje bez ograniczeń
JOIN PLEBS.


18
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Październik 22, 2018, 23:09:50 »
breloczek 20zł

19
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Październik 22, 2018, 19:06:30 »
a nie możesz wystawić na allegro i wysłać linków do licytacji, może to zwiększy konkurencyjność, centrala niby ma sporo użytkowników ale sporo osób to nie zagląda regularnie, a tak jak będą kupować plexy to możesz wpisać "nie PLEX" i podbijesz wyświetlenia

20
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 22, 2018, 10:35:52 »
dzięki karaś

0:49 Udalo sie wyjsc? hehehe
mam frapsa, dam niebawem na YT z tych naszych flotek, chodź jak dualboxuje to nie frapsuje często żeby nie osłabiąć wydajnosci. Niestety spadłem, ale jak się jest n00bkiem to się spada (złe zarządzanie capacitorem)

0:56 kiła na 2x nano: ] hehehe i nie strzela sie nigdy z rakiet EM bo nie maja bonusa. NO chyba, ze do t2 cald/gejl.

chwile wczesniej biliśmy ravana na dual X-largu
https://zkillboard.com/kill/72853681/

z D87 mamy 4j do staigingu brave  ale mimo że mają mniejsze liczby niż horda, ale są o wiele lepiej zorganizowani

21
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 21, 2018, 22:50:06 »
dziś spędziłem chwilę na przygotowanie filmu promo mojego korpa

https://youtu.be/6bHT7YJVA8c


22
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 18, 2018, 14:14:07 »
NIESTETY Z WAŻNEGO POWODU W RL, FLOTA ZOSTAJE PRZEŁOŻONA NA PRZYSZŁY PIĄTEK TJ. 26-10-2018

przepraszam za utrudnienia!!!

23
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 10, 2018, 00:26:31 »
mogłeś chociaż pospinować nim

24
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 09, 2018, 14:57:47 »
może być spider tank  ;D

25
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 09, 2018, 11:21:03 »
Mamy chyba 15 vexorów w auga i coś trzeba z nimi zrobić, resztę dokupię i przywiozę JFem na miejsce. Cóż, będzie bałagan w RR, pewnie niektórzy będa strzelać po sobie ale taki life   8)

26
Dyskusje ogólne / Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 09, 2018, 10:27:18 »


Polska Zjednoczona FlotaEVENT:  Typ floty NPSI (Not Purple Shoot It)

Kiedy:  Piątek 26-10-2018 , godzina: 19:00 EVE (21:00 PL)   - data floty została zmieniona

Miejsce: startujemy z Station - Auga VI - Moon 13 - Six Kin Development Production Plant

Główny FC - Tide mende

Dokładne informacje na kanale in-game: PZF-PL
Mailing lista: PZF-PL

Setup i cel floty: Lecimy po lowsek w Vexorach RR. Celem będzie dotarcie do granicy 0.0 na drugim końcu new eden.
Statki będą możliwe do zakupienia na miejscu. Gwarantujemy kontent podczas floty i fajne kile - będzie niespodzianka.

Fity podam niebawem.


KAŻDY JEST MILE WIDZIANY!!!


27
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 08, 2018, 20:43:13 »
mój krótki memorial z flotek z NH.

https://youtu.be/wT5D5fNShhk

28
Moja rada, wprowadźcie zakaz kopania, bo za kilka miesięcy obudzicie się mając średnio 8 rorquali na membera w korpie, a o

jak na razie to jak sprawdzam corp wallet to nikt nawet anomalek nie robi a jedyny income to z project discovery jest chyba. Kilka osób
mi już powiedziało że zmienimy się w kerbirów kiedy pójdziemy do SOV ally ale jak narazie nie widzę żadnych tego oznak. Myślę jednak
że ludzie to robią kiedy nie ma flot PVP albo są takie które im nie odpowiadają. Dlatego wybraliśmy CURSE bo w systemie domowym TRI.
było po prostu nudno. Sieć JB pozwala się sprawnie przemieścić w razie potrzeby, no i w sercu jestem wciąż RÓŻÓWYM KRÓLIKIEM ,
uśpionym agentem PBNu- pracującym na zlecenie Mikkera dlatego nas wywiało w końcu do D87 - pierwszy dom PBN w Curse...

https://youtu.be/tHffSUu6hdA


29
UPDATE po istotnych zmianach:

Mieszkamy w D87E-A skąd mamy kilka Jumpów do staging Brave-ów oraz obok Testów.

Latamy ile się da aktywnie w ramach korporacji po okolicy.

Od nowych graczy oczekujemy minimum 20mln SP i doświadczenia w PVP.

Oferujemy:

- fajną atmosferę do PVP bez wyzwiska i hejtowania że źle warpnałeś czy czegoś nie zrobiłeś
- codzienne PVP w ramach korpa
- możliwość flot na wyższym "aliansowym szczeblu" jeżeli ktoś to lubi
- mało BLUE
- logistyka do D87

możliwość zarabiania isków poprzez:
- misje LVL4 w Curse
- anomalki w Sov. systemach Triumvirate
- kopanie itd. chodź chyba nikt z nas jeszcze nic podobnego nie robił tu od naszego tygodniowego pobytu.Po pierszym tygodniu w TRI. jesteśmy na miejscu 1 wśród korporacji.

Kanał ingame - Project HAVEN
osoby odpowiedzialne za rekrutację : steven0ise

30
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Październik 06, 2018, 17:05:48 »
jasne, chętnie przylecimy

31
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Październik 06, 2018, 09:58:51 »
dość szybko wdupiliśmy flotę, frekfencja całkiem ok bo było na 38osób.

za 2 tygodnie zrobimy jakieś cruzy i może polecimy do brave

32
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Październik 05, 2018, 10:38:52 »
dzięki za bump, podaje namiar na TSa. Jest to stary TS No handlebars przemianowany na główny ts milicji amarrsiej.

adress: amarr.online
jeżeli jest hasło to pewnie "dankbois"

 Sekcja publiczna - zakładka - SWEG Refugees, tam się zbierzemy. Statków kupiłem około 40-50szt i zwiozłem do Maila.


33
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Październik 02, 2018, 00:37:46 »
Isengrim nie wiem o czym mówisz, jesteśmy na walizkach. Jak masz zamiar bawić się w takie pokazywanie kto ma większego czy kto jest bardziej pro to może załóż sobie osobny wątek na forum.

34
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 15:33:31 »
idziemy to Triumviratu

35
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 15:16:55 »
Jak corp wystartował to tak, mieliśmy dość niski średni poziom LP, ale teraz to się kręci około 80mln sp (statystyki z sprzed kilku miesięcy przedstawiane przez Erika dla dyrekcji sojuszu). O capsy i supery się nie martwię. Na chwilę obecną jest przynajmniej 6 osób zadeklarowanych że kupi Supera, mamy jeszcze tytana więc jest chyba ok jak na 40 osobowy korpik.


Strony: [1] 2 3 4


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal