Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - [ABOVO] Velia Yaken

Strony: [1]
1
NoobGarten / Odp: Wrak pirata
« dnia: Kwiecień 04, 2016, 14:20:33 »
Suspect flag trwa 15 minut, a kropkę wystarczy zmienić na żółtą.
Poprzez porzucony można też rozumieć wrak oznaczony na niebiesko - z takiego możesz bezkarnie podnieść wszystkie przedmioty.
Wraki oznaczone na żółto - podniesienie grozi otrzymaniem flagi suspecta na 15 min.
Wraki oznaczone na biało - to te, które samemu zestrzeliłeś, możesz również bezkarnie podnosić.

2
Tak, dokładnie 10.

Ilu macie aktywnych korpowiczów w tygodniu? :)

Zależy, jak pisałem w wątku rekrutacyjnym do tej pory trzymaliśmy się w wąskim gronie - powiedzmy, że dziennie przewija się 5-10 osób. Najwięcej osób jest oczywiście wieczorami, ale da się spotkać kilka osób z rana :)

4
Centrum Rekrutacyjne / [ABOVO] Viventes in Spatio rekrutuje!
« dnia: Marzec 30, 2016, 19:03:22 »
Viventes in Spatio

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupką przyjaciół miło spędzających ze sobą czas (od czasu do czasu, najczęściej w wakacje organizujemy nawet jakieś wspólne spotkania). Do tej pory obracaliśmy się głównie w wąskim towarzystwie. Niedawno postanowiliśmy nieco poszerzyć nasze grono i aktywnie ogłaszać się w ramach polskiego community. Zazwyczaj przesiadujemy na naszym własnym serwerze TS3, zdarza nam się również grywać ze sobą w inne gry - z popularniejszych Diablo 3, LoL, czasami runda w SC2 albo Borderlands 2 czy Left 4 Dead 2 :)

Czym się zajmujemy?
Zajmujemy się wszystkim po trochu - wynajmujemy na wyłączność system w przestrzeni 0.0 w Esoterii. Nasi piloci zarabiają głównie na "farmieniu" anomalii w wynajmowanym przez nas systemie. Mamy dywizję kopiącą obecnie stacjonującą w high security space (głównie z powodu przeprowadzek z miejsca na miejsce) ale mamy w planach przenieść ją do nulla - jeżeli znajdą się chętni będzie więc można liczyć na boost z orki lub rorquala (mamy dostęp do pasków z lodem w ramach wynajmu). Co środę (o ile coś nie wypadnie, "real life comes first") organizujemy roamy PvP, zdarzają się również jakieś spontaniczne wypady.

Jak powstała korporacja?
W 2013 roku powstała idea skupienia w jednym miejscu byłych członków korporacji [GROM.] (Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego), [PIERO] (Pierogowi Wielbiciele) oraz kilku byłych pilotów [B-H-I] (Bane Heavy Industries). CEO z racji swojej neutralności została Serena Eriker, dyrektorem zaś Apsellene. Nazwa korporacji oznacza z łac. "Zagubieni w kosmosie", a ticker "od początku". Początkowo stacjonująca w highsecu korporacja po przykrym incydencie z jednym z jej członków (pilot okradł część korporacyjnych assetsów i kilku innych pilotów) postanowiła o przeprowadzce do nullseca. Szczytowa aktywność pochodzi właśnie z tego momentu - wynajmowaliśmy system w Paragon Soul, codziennie było co robić, oraz blisko współpracowaliśmy z naszymi przyjaciółmi z [B-H-I]. Niestety zmiana w sytuacji politycznej zmusiła nas do ewakuacji do highseca, po czym wraz z [B-H-I] zdecydowaliśmy się na wynajęcie kolejnego systemu, tym razem w Detroid pod banderą NA. Jak się potem okazało był to strzał w stopę i aktywność korporacji powoli spadała. Kierownictwo zdecydowało, że najlepiej będzie powrócić do highseca i poczekać na lepszy moment. Naszym kolejnym domem było Vale of The Silent gdzie mieszkaliśmy przez kilka miesięcy. Powrót do nulla zachęcił kilku starszych graczy do powrotu do gry, niestety program rentierski zakończył się, a my nie byliśmy przychylnie nastawieni do ofert składanych przez ówczesne CFC i postanowiliśmy poszukać ciekawszych ofert. Kolejną stacją na naszej drodze był pobyt w Esoterii. Obecnie jesteśmy członkiem sojuszu DRONE WALKERS, który z kolei jest członkiem większej koalicji - The Drone Walkers. i zamieszkuje świeżo przejęty region Tenal.

Jakie mamy plany na przyszłość?
Trudno powiedzieć. Zawsze opieraliśmy się na zasadach demokracji i przychylaliśmy się do woli członków korporacji. Obecnie jest nam wygodnie tam gdzie jesteśmy, ale jesteśmy otwarci na propozycje - poszerzając szeregi możemy pozwolić sobie na więcej. Najbliższa przyszłość ma nam przynieść cytadele. Wiele osób jest podekscytowanych wizją posiadania własnej, korporacyjnej w obecnie zamieszkiwanym systemie, więc będziemy ku temu dążyć. Mamy też zamiar częściej organizować wypady PvP (które z racji sojuszowych standingów odbywają się zazwyczaj w obszarach caldari-gallente faction warfare, a kończą gdzieś w przestrzeni obecnego "Imperium").

Jakich rekrutów oczekujemy?
Nie mamy wymogów co do ilości SP (skill points), aczkolwiek w trosce o nowych graczy (do których jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni) nie zaprosimy was od razu do nullseca (podpowiemy natomiast co podskillować, żeby mieć co robić na miejscu i nie umrzeć z nudów). Chętnie uczymy nowych pilotów podstaw EVE oraz pokazujemy im różne aspekty gry i możliwości zarobku. Najważniejszymi wymaganiami są więc chęci - zarówno nauki (w przypadku nowszych graczy) jak i zaprzyjaźnienia się z nami :)

Jak się z nami skontaktować?
Obecnie korporacyjny zarząd prezentuje się w następujący sposób:
CEO: Jolinaar Hive
Directors: Apsellene, Velia Yaken
Recruitment Officer: ThundeR X
Najlepiej poprzez convo lub system mailowy EVE z w/w osobami (przy czym prawdopodobnie ja będę w stanie odpowiadać najszybciej). Możecie też wpaść na nasz kanał publiczny "ABOVO Public" gdzie znajdują się dane do naszego serwera TS3 i pogadać z nami "na żywo" :)

Link do dyskusji.

Fly dangerous o7


Strony: [1]


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal