Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Gal Anonim

Strony: [1]
1
Dyskusje ogólne / Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« dnia: Czerwiec 23, 2017, 16:10:32 »
Jak masz problem z uzbieraniem paru marnych B na astrahusa, to po co się w ogóle pchasz do wh? Nowi gracze lub mała grupka będzie tylko tam wpierdziel zbierać od każdego kto przyleci. Lepiej dołącz do kogoś kto ma pojecie o dziurach AoE, Legion X czy innego polskiego korpa.

2
Dyskusje ogólne / Odp: wh ze stalka do nula
« dnia: Czerwiec 23, 2017, 15:58:01 »
W gwalceniu capsow specjalizuje się volta. Mi się juz nawet nie chce wydokowywac jak widzę rorqual tackled. Za zabijanie goonowych placi im pewien jegomość, wiec się w sumie nie dziwie, ze często odwiedzają delve

Prawdopodobnie lokalny producent ;).

3
Dyskusje ogólne / Odp: EVE Ciekawostki
« dnia: Czerwiec 10, 2017, 11:49:22 »
Ruski "rage quit" przed wprowadzeniem zmian w mechanice fighterów we wtorkowym patchu.
https://zkillboard.com/kill/62842109/

4
Dyskusje ogólne / Odp: EVE Ciekawostki
« dnia: Czerwiec 10, 2017, 10:40:11 »
Widać, że gość nie ma pojęcia o czym pisze, może dla kogoś, kto nie gra w EVE, to może być interesujące. Pełno błędów, zarówno merytorycznych jak i gramatycznych. Najlepsze jest chyba jednak sformułowanie "statki klasy Machariel". Ogólnie tekst jest na poziomie gimnazjum. Poza tym, każdy kto choć trochę grał w EVE w polskim środowisku, słysząc nazwę UI od razu kojarzy o co chodzi. Taka polska tradycja, że średnio co dwa lata jest event w grze pod tytułem "palenie dziury nythyxa". Nie wiem, co tu jest słabego, content to content. Nie każdy lubi latać we frytkach i łapać "noobków" na paskach.

7
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Marzec 07, 2017, 13:11:47 »
A także rozumiem, że władza bez odpowiedzialności (całe szambo dostawałby Xeo, a Xeo nie ma, więc nikt nie jest odpowiedzialny) jest kiepskim rozwiązaniem.

To może włącz telewizor. To jest tzw. meta władza gdzie łamanie wszelkich zasad systemu całkiem dobrze się sprawdza z pkt. widzenia sprawujących władzę. Problem w tym, że myślisz schematami. A coven chyba nazbierał za dużo złej karmy, po prostu ;).

8
Jeśli wklejacie raporty z bitew, to chociaż wklejajcie poprawne dane

https://zkillboard.com/related/30003138/201702231900/

9
Centrum Rekrutacyjne / Odp: WATAHA. - Polska korporacja PvP.
« dnia: Luty 18, 2017, 09:41:32 »
Była RU zone niestety nie dla nas.

Eh Filip trzeba czytać ze zrozumieniem :). Trochę zmodyfikowałem "cytatę" dla lepszej klarowności.

10
Kłopot w tym, że nawet jak zgłosisz RTM to i tak się nie dowiesz czy coś z tym zrobili czy nie jeśli gość bana nie dostanie, taka polityka firmy. A nawet jak dostanie to i tak się nie dowiesz, bo może po prostu się nie loguje.

11
Dyskusje ogólne / Odp: o 19.20 padla mi EVE
« dnia: Marzec 02, 2016, 19:43:44 »
Podobno do końca tygodnia dla wszystkich charów, które miały aktywną kolejkę SP w okresie od 24 lutego do 1 marca 2016.

12
Dyskusje ogólne / Odp: o 19.20 padla mi EVE
« dnia: Marzec 01, 2016, 22:35:09 »
Nice :). To lubię!

13
Dyskusje ogólne / Odp: o 19.20 padla mi EVE
« dnia: Marzec 01, 2016, 20:30:17 »
Żeby być w temacie. Chyba wszyscy dostaniecie 200,000 SP z powodu problemów, ponieważ przenosili dane na nowy klaster!

200k Sp to lekko ponad 3 dni na max remapie poproszę o źródło jeśli masz pod ręką.

14
Dyskusje ogólne / Odp: o 19.20 padla mi EVE
« dnia: Marzec 01, 2016, 20:20:09 »
Za moich czasów w szkole jak ktoś robił błędy, to siedział po lekcjach w klasie i smarował w kajeciku słowa w których robił błędy 200, 300 a nawet i 1000 razy i jakoś dyslektyków nie było :). Wiadomo nie każdy się bystrzakiem rodzi i łapie wszystko w  lot, czasem trzeba trochę więcej popracować, żeby coś do główki wbić. Ale leniuszki zawsze mają wymówki, a nawet potrafią dorobić do tego teorie, bo znacznie łatwiej powiedzieć, że się nie da, niż coś zrobić.

15
Inne gry / Odp: Star Conflict
« dnia: Luty 26, 2016, 23:08:55 »
Wszystko na to wskazuje że szybko raczej nie będzie :). Forum EVE się grzeje i dobrze może rzucą jakieś ochłapy SP na pocieszenie.

16
Inne gry / Odp: Star Conflict
« dnia: Luty 26, 2016, 21:30:17 »
Ewka właśnie padła, szkoda bo właśnie chciałem pograć :). Ale do SC z tego powodu się nie wybieram.

17
Inne gry / Odp: Star Conflict
« dnia: Luty 19, 2016, 15:31:22 »
Autorem nie jestem tylko dyskutantem i to chyba jedynym o niespaczonym fanatyzmem do eve, a zdroworozsądkowym.
O poziomie to raczej świadczą pozostali dyskutanci, a o moją bytność się nie martw nie jesteś jedynym (plus klub klakiera) użytkownikiem centrali obserwuje kto się loguje :)
Najbardziej zabawne jest to, że kiedy dostaliście fakty pod nos radykalizujecie się natychmiast bo to nie po waszej myśli i nie pasuje do ogólnie przyjętej tezy :)

Zaślepia cię nienawiść do EVE i do znacznej grupy polaków która nie podziela twoich poglądów zarówno tych politycznych jak i tych dotyczących innych dziedzin życia. Nie cierpisz tych, którzy coś osiągnęli, którym coś w życiu wyszło i tych którzy jak ci się wydaje mają lepiej od ciebie. Stary zgorzkniały, zakompleksiony xantios twoje argumenty są jak wybuchające parówki macierewicza nie mają żadnego odniesienia do rzeczywistości. Nie było chyba tu, na tym forum większego hejtera tej gry, który na dodatek sam tworzyłby "fakty" w zależności od potrzeby i okazji naciągając ich interpretację jak stare majty teściowej. No i kto tu jest radykałem no kto?  :o

19
Widziałem jeszcze Legion-PL i Useless Idea ale nie wiem co to za korpy i na ile są aktywne.

Szczególnie ten drugi corp godny polecenia ;).

20
O tutorial z gry chodzi w tym wszystkim najmniej, ale na przykład super tajne forum na którym żeby się zarejestrować trzeba podać api albo np o obowiązki kadetów

"Kadeci
Każdy pilot, przybywając do Unseen Academy musi zdawać sobie sprawę z tego, że jest to stricte Korporacja Szkoleniowa. Naszym zadaniem jest nauczyć Was podstaw w EvE, dzięki czemu będziecie czuć się pewniej w tym świecie. Nowo przybyły dalej będzie nazywany "Kadetem",
Kadet od momentu przybycia do akademii będzie miał 12 tygodni na odbycie pożądanych szkoleń, bez wcześniejszego zgłaszania (uzasadnionego) urlopu. Po 12 tygodniach kadet będzie musiał opuścić Unseen Academy i rozpocząć prawdziwą grę w innych korporacjach,
Kadet od momentu zaakceptowania jego aplikacji ma 3 tygodnie na rozpoczęcie pierwszych szkoleń. Jeśli pilot w tym czasie nie przystąpi do Szkolenia Podstawowego, bez sensownego uzasadnienia, będzie musiał zwolnić miejsce dla innych kandydatów i opuści szeregi UA,
Kadet który nie zaliczył podstawowych szkoleń ( Szkolenie Podstawowe, Szkolenie Eksploracja i Skanowanie, Szkolenie PVP, Szkolenie ForFitter) ma obowiązek omówienia z Oficerem sytuacji w której stracił jakiś statek."

 Są ludzie, którzy pomagają w tej grze bezwarunkowo albo z minimalna ilością warunków wstępnych nie będę wskazywał palcem. Znam gracza, który nawet robi indywidualne szkolenia dla nowych. Dlaczego UA nie ma kandydatów mimo, że nie ma jakiegoś większego odpływu graczy z gry a nowi cały czas dochodzą spróbować. Zabawa w unitarkę może skusić tylko młodych (czytaj nastoletnich graczy albo nawet starszych którzy nie mieli do czynienia z wojskiem) lub tych chcących mocno wkroczyć w świat RPG i zatracić się w nim. Ten post nie ma na celu pognębienia czy strolowania UA ale raczej skłonić organizatorów żeby coś zmienić jeżeli chcą akademię dalej ciągnąć. Z naciskiem na "CHCĄ". Jeśli nie rozluźni się trochę formuły to moim zdaniem forum pozostanie nadal super tajne a akademia stanie faktycznie Unseen.

21
A jakie są teraz wymogi?

Wejdź na stronę UA to się dowiesz.

22
Może za dużo wymogów jak na korporację szkoleniową dla początkujących jest powodem małego zainteresowania czytaj odstraszania potencjalnych "korpowiczów". UA stała się zbyt "elytarna", zbyt "pro", zbyt "Eve University".

23
Dyskusje ogólne / Odp: Co by tu dalej
« dnia: Listopad 04, 2015, 23:43:54 »
@ Jan Morgenstern super że wracasz do gry, czekamy na Ciebie :). Tu tak rzadko ktoś coś napisze z sensem to cud, ze tu zajrzałeś. Zazwyczaj zdania są poszatkowane tzw. "wyrazami", których mogą używać tylko dorośli vel pro piloci statków międzygwiezdnych (czytaj z dużym stażem) dla podkreślenia ze latają mocno, wysoko i pro i z fantazją, im więcej mocnych słów użyją i z większą pogardą do interlokutora się zwracają ich ego rośnie  do niebywałych rozmiarów. Dla mnie Flinston, to już jesteś chujem nic nie musisz robić. Ale przygotowanie ważna rzecz. Najlepiej jak się nastawisz dobrze do gry z rana w ramach rozgrzewki wtedy przyfastryguj komuś z rodziny, kogo najbardziej nie lubisz przy stole, do śniadania z liścia ale tak, żeby krew z nosa poleciała i pogotowie trzeba było wezwać. Tak rozgrzany zasiądź za kompem i lej kto się nawinie.

24
Przedpokój / Odp: Cześć!
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 18:02:20 »
Nazywam się Wojtek i też mam 12 lat.

25
Dyskusje ogólne / Odp: Gedeon - Szukając zbawienia w EVE
« dnia: Wrzesień 15, 2015, 12:05:19 »
Niestety chrześcijańskie miłosierdzie i robienie kuku innym graczom (tak na prawdę nie ma znaczenia czy to RL, czy nie) mają się do siebie jak pięść do nosa. Jeśli to nie Role Play (a chyba nie, bo ktoś zakłada podobne tematy na innych forach) to sprawa jest żałosna, a u kolesia rozwinął się Dissociative Identity Disorder, może na skutek jakiejś traumy w dzieciństwie (zły dotyk), przykra sprawa :( albo po prostu agituje do swojej "sekty" a spam trzeba wysyłać do kosza.

26
Dyskusje ogólne / Odp: Czas na dramę. Czy C0ven się kończy ?
« dnia: Sierpień 18, 2015, 14:43:59 »
https://www.youtube.com/watch?v=TnPRHagG4XM

Druga część filmu powinna mieć podtytuł "Jak wysolować Coven". Swoją drogą gościu niezły jest :).

Edit: Już poprawiłem, jakoś tak mi się napisało, za szybko chyba chciałem odpowiedzieć.

27
Flamewar / Odp: Ekonomiczny lore mistera qlko1
« dnia: Sierpień 03, 2015, 13:15:22 »
Może przesadziłem ale nie potrzebnie wszyscy na niego siedliście.

Ja natomiast odniosłem zgoła inne wrażenie, że to jednak kolega Morti chciał na nas wszystkich pojeździć.

28
Flamewar / Odp: Ekonomiczny lore mistera qlko1
« dnia: Sierpień 02, 2015, 01:32:31 »
Domniemanie niewinności to szczególny wypadek ochrony osoby fizycznej przed prokuraturą w sprawach karnych.

Ty się w ogóle zastanawiasz nad tym co ty piszesz?29
Przecież kolega ostrzegał, że jest mocny na forach, nie klęka i rozdaje kuksańce na prawo i lewo. Ciekawe kto będzie następny.

http://gadzetomania.pl/3968,psychologia-trolla-czemu-niektorzy-internauci-tak-lubia-wkurzac-innych

Fajne, do poczytania w antrakcie, zwłaszcza encyklopedia trolli otwierana z odnośnika.

Mały cytat na zachętę:

"Troll kocha dominować w dyskusji z innymi internautami. Musi mieć ostatnie słowo, niezależnie od tego, czy faktycznie coś wie na dany temat. Bardzo często trolling uprawiają osoby o skłonnościach narcystycznych. Zwykle mają one ekstremalne poglądy, które niezwykle głośno wyrażają. Roszczą sobie prawo do tego, by mieć zawsze rację, i łudzą się, że w końcu wszyscy się z nimi zgodzą."

30
Dyskusje ogólne / Odp: PLEX kosztuje ponad 1B ISK
« dnia: Lipiec 30, 2015, 10:33:48 »
Pisanie o tym, że można zarobić 1B w godzinę, to trochę nadużycie, szczególnie w stosunku do graczy niezorientowanych, i w żadnym wypadku nie oznacza to, że jak ktoś jest zalogowany przez 10 godzin, to od tego przybędzie mu 10B w portfelu. Anomalki się kończą, a sygnatury nie zawsze pojawiają się tej samej jakości. Do tego trzeba dodać przygotowanie dziury do farmienia, przestoje wkalkulowane i te nieoczekiwane, żmudne skanowanie przelotów, logistykę i trochę szczęścia przy odsprzedaży odzyskanych podzespołów z wraków. Na dodatek jeśli zarobek ten generuje się używając więcej niż jednej postaci w grze, to warto byłoby ten zysk podzielić przez liczbę użytych postaci.

31
Dyskusje ogólne / Odp: PLEX kosztuje ponad 1B ISK
« dnia: Lipiec 29, 2015, 18:56:10 »
No oczywiście. Ktoś kupił paczkę plexów i sprzedaje aby być bogaty i kupić sobie np tytana, albo milion catalystów do ganku. Plexy te mogą kupić gracze za ISKi i przepalić na GT. Ale jeśli część PLEXów odkupi CCP, to ich cena będzie rosła, a ci gracze, którzy chcieli kupić plexa za ISK będą musieli wydać $$ aby pozostać w grze.


Jeśli tego nie rozumiesz, to zróbmy eksperyment myślowy.

Wyobraźmy sobie, że cena PLEXa wynosi 763b. Teoretycznie gra nadal jest free to play i każdy może sobie takiego plexa kupić za ISKi na rynku, ale tylko teoretycznie. W praktyce wszyscy grający by płacili za subskrybcję. Czyż to nie byłby porządany scenariusz dla CCP?

Stary Antoni to przy tobie mały pikuś. Skończ Waść wstydu oszczędź.
PS Warto czasem zaglądać do słownika ortograficznego.

32
Dyskusje ogólne / Odp: PLEX kosztuje ponad 1B ISK
« dnia: Lipiec 29, 2015, 12:58:53 »
Trochę mi żal ludzi, którzy graja w EVE po to, żeby zarobić na PLEXa, jednak jak pomyślę, że pi razy drzwi 90% tych graczy pochodzi ze wschodu, to jest mi ich żal ale jakby trochę mniej  >:D. Najpierw gdzieś w eterze słyszałem teorie, że PLEX skacze bo corpy wykupują plexy, żeby opłacić cichą aukcję i załapać się do turnieju, a prawda jest taka, że coraz więcej graczy przerzuca się z subskrypcji na płacenie iskami za możliwość grania. Chodzą słuchy, że dolar w Rosji ma wystrzelić w górę lada dzień  ;D.

33
Flamewar / Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:33:01 »
Może był  :), bo wyszukiwarka w EVE pokazuje na chwile obecną, że jednak nie ma.

34
Flamewar / Odp: FAQ (czyt. Fak Ju) EvE
« dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:16:11 »
Nie ma takiego gracza w EVE jak MortimerPL i podejrzewam, że nigdy nie było, wnioski wyciągnijcie sami, jednak warto rozważyć pytanie, czy ktoś Was nie wkręca w jałowy trolling, próbując zniechęcić do pomagania nowym graczom w grze.

35
Dyskusje ogólne / Odp: Otwieram Puszkę Pandory
« dnia: Czerwiec 20, 2015, 18:27:23 »
pewnie, że to nie jest główny powód, po jakimśc czasie przyszedł czas na przewę, poza tym trudno zrobić RAGE QUIT jak sie ma jeszcze 20 dni. jakoś ostatnio widzę więcej minusów niż plusów i nawet nie chce mi się logować. Może dlatego  pierdzieli mi sie w oczach jak patrze na overview. Hmm zaskoczony jestem, z tego co widać na dev blogu ludzie nie mogą znieść tych ikon, fajnie, że chociaż wam sie podobają. Mi sie juz po prostu nie chce.

Może za dużo czytasz, a za mało grasz, są super :), dużo szybciej można się zorientować co się dzieje na polu niż poprzednio. Nowe grafiki statków też są fajne. Nie chcesz grać, to nie graj :), twój wybór.

dobra nie było tematu, wam widocznie podobają sie nowe ikone w overview albo po prostu jesteście od dawna off line, mi sie nie podobają i kilka innych zmian. Robie RAGE wyjście z gry, bo wku..wia mnie to ciągłe psucie gry przez ccp.

Depresja normalna choroba nie trzeba się wstydzić, każdego może dopaść. Ale żeby zaraz obrażać się na całą EVE hehe.

Strony: [1]


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal