Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Isengrim

Strony: [1] 2 3 ... 61
1
Przedpokój / Odp: Mona X
« dnia: Kwiecień 15, 2019, 11:48:40 »
O rany, jak przykro. :(

2
Wołajcie jak pomylicie Jump z Bridge.  >:D

3
Minęliśmy się wczoraj na gridzie w BWF, ale wy gdzieś skakaliście do Oji, a oprócz Was na gridzie były jeszcze ze dwie setki Jackdawów i Cormorantów, więc nawet nie mieliśmy za bardzo czasu się przywitać. ;)

4
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: V0LTA - dyskusja
« dnia: Marzec 18, 2019, 15:46:23 »
BUFU kolaboruje / buduje z goonsami chiński serwer? ??? ??? ???

Xerovar jest Goonem. :)

5
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: V0LTA - dyskusja
« dnia: Marzec 17, 2019, 17:43:14 »
Zmien se opis w profilu bo mam rozdwojenie jaźni :)

Nie da sie od jakiegos czasu, juz probowalismy z Doomem.

Zreszta Twoj tez taki cokolwiek nieaktualny, Goonie jeden. ;)

6
Dyskusje ogólne / Odp: EvE jest f2p? free to play booyyyy
« dnia: Marzec 14, 2019, 15:42:55 »
Ćpałeś - nie pisz.

P.S. Odkryłeś właśnie farmę injectorów. Ludzie mają po 60 kont w celu dojenia SP z postaci, więc nie jest to żadne istotne odkrycie, tylko ostatnio przestało się to właśnie opłacac.

7
Inne gry / Odp: EVE: Aether Wars
« dnia: Marzec 14, 2019, 14:06:35 »
To tylko test, czy za rok będzie przycisk "dołącz do bitwy" w każdej stacji, który będzie nas przerzucał na arenę do pvp? Za dwa zlikwidują sova (bo nikt nie będzie chciał się o niego bić), a za trzy nie będzie można poza specjalnymi miejscami strzelać do nikogo w nowym edenie?


8
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: V0LTA - dyskusja
« dnia: Marzec 12, 2019, 14:55:48 »
Bump.

Jakis biedny ten watek byl strasznie...

9
Centrum Rekrutacyjne / Odp: V0LTA rekrutuje
« dnia: Marzec 12, 2019, 14:19:39 »
W życiu każdego corpa przychodzi taki moment, że zaczyna rozglądać się za większą ilością F1 pusherów kreatorów kontentu. Przyszedł więc czas na odświeżenie posta rekrutacyjnego V0LTA, bo ten Therontha nieco się zdezaktualizował.


A więc: V0LTA REKRUTUJE!

V0LTA

Informacje o Korporacji:

Korporacja ma charakter PVP
Założyciel sojuszu WE FORM V0LTA

Lider nieformalnej grupy (no bo przecież nie koalicji...) zwanej Therabois.

EU Timezone, Null/Low/WH space PvP

Killboard: https://zkillboard.com/corporation/1831131676/

Jak łatwo się domyślić (jeśli ktoś nie wie), V0LTA żyje i operuje z Thery, polując na mniej lub bardziej bezbronne ofiary. Współpracujemy z - a jakże - Minionkami, oraz innymi organizacjami w ramach Therabois.

Aktualnie, po dołączeniu do sojuszu korporacji Dopamine., rozglądamy się także za innymi rodzajami kontentu.

Obowiązuje sześciotygodniowy okres próbny.

Co oferujemy:
- floty PvP
- small/micro gang PvP
- Black Ops
- Whale Hunting (polowanie na capitale i rorquale)
- doświadczonych graczy
- jednych z najlepszych FC w grze

Czego oczekujemy:
- zacięcie PvP
- samowystarczalność (ISK)
- 50kk+ SP oraz focus na statki i doktryny, którymi latają Therabois (sprawdzimy, w czasach Injectorów to nie jest trudne)
- korporacja jest międzynarodowa i lata w międzynarodowym sojuszu, umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym jest niezbędna (o posiadaniu tsa i mikrofonu mam nadzieję nie muszę pisać :) )
- zaangażowanie i i umiejętność tworzenia kontentu - skanowanie, łapanie capitali i Rorquali, generowanie bitew (aktywność będzie monitorowana podczas okresu próbnego)
- gracze solo i small gang PvP szczególnie mile widziani

Atmosfera w v0lcie jest mocno wyluzowana, drama queens jak wszędzie się zdarzają, ale szybko sami odchodzą albo się uspokajają.

To miejsce dla ludzi, którzy w EVE grają od jakiegoś czasu, lubią spędzać czas w międzynarodowym towarzystwie, a podstawową formą ich zabawy jest psucie kosmicznych statków innych graczy – ale bez spiny i ciśnienia.

Zainteresowanych proszę o :
dołączenie do kanału w grze VOLTA
albo wysłanie maila na nick Isengrimus
albo wejście na kanał Discord https://discord.gg/SAZCtWv

Dyskusja: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12850.0

Osobiście zachęcam tych z Was, którym znudziło się latanie w blobie lub zrezygnowali z gry w ostatnich latach z powodu przeładowania gry Superami i Rorqualami (staramy się jak możemy redukować ich pogłowie), ale wolą latać we flotach trochę większych, niż 10-osobowe gangi (te także oczywiście oferujemy, natomiast to jest generalnie zasadnicza różnica na przykład w stosunku do Minionków, którzy preferują small gang wyłącznie).

11
Zloty i zlociki / Odp: ZLOT 2019 !!!
« dnia: Luty 25, 2019, 17:29:22 »
Cytuj
Kiedy: 04/07/2018 - 07/07/2018 3 NOCE!

Rozumiem, że party w Wormholu i cofamy się w czasie? ;)

12
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Luty 14, 2019, 17:47:30 »
Kurde, Elise sensownie pisze... pod jego postem ex-CCP Logibro jednak jest mniej optymistyczny... szkoda.

13

TIL snuff to superblob. :v Chyba nie bardzo wiesz co oznacza to pojęcie :v


Dude, byłem w skillu, nie czytałeś co DRF a potem Tri. pisało o naszym superblobie? :D

Oczywiście, że jesteście częścią szeroko pojętego bloba, od kiedy sprzedaliście się Goonom. :P

14
Fajnie Herezja że trzymasz formę jak w przeszłości i pouczasz ludzi grających w tę grę nie grając w nią od (co najmniej) 5 lat. :D

Oczywiście że najtblu i koledzy piszą z perspektywy superbloba i także nie są w 100% obiektywni, oprócz tego wprowadzają tu redditowo-chanowy sposób dyskusji najwyraźniej infekujący B B C i inne bloberskiej sojusze, ale jak ktoś gra w tę grę, to powinien być mniej więcej do tego przyzwyczajony, wystarczy wlecieć do dowolnego systemu zamieszkałego przez TAPI, nie mówiąc o starciach z takimi kretynami jak TISHU.

Ale wszelkie rozwiązania zmierzające do tego, żeby wykastrować capitale do poziomu uzbrojonych frachtowców są absurdalne i z perspektywy gry nie mają sensu. Ludzie chcą walczyć capitalami, nawet jeśli nie żyją w blobie i lubią też small gang warfare.

Tak naprawdę były już rozwiązania, które uniemożliwiały tytanom i superom skuteczne masakrowanie small gangów (nerf trackingu tytanów na przykład) i do tych rozwiązań moim zdaniem można byłoby wrócić. Bardzo prostą i skuteczną zmianą byłoby zbuffowanie Cyno Inhibitora, tak żeby dawał się go repić oraz żeby dało się go postawić na bramie lub pod stacją (skoro cyno można, to czemu nie inhibitor?). Nie chodzi o to, żeby w 10 bomberów można było bez problemu zabić Nyxa, ale o to, żeby łapiąc wrogą Gilę można było zabezpieczyć się przed natychmiastowym wskokiem 10 FAXów.

15
Flamewar / Odp: Jak zacząć grę w EvE....kilka rad od wujka
« dnia: Luty 13, 2019, 11:50:36 »
Flejmwary z czasów BoB/Kenzoku/NoAnimezone vs RSF. Chyba to był najfajniejszy okres w tej grze.


16
To Ty jeszcze nie masz Tytana ? a przecież byłeś dyrkiem w c0venie.. pfff.

E tam dyrkiem, ustawiaczem standów i przez krótką chwilę negocjatorem POSów (jak się okazało, głównie dla Karamby) po odbiciu Esoterii za drugim razem. Za co dostałem całego jednego PLEXa (starego) i to też po ciężkim shitstormie ze strony kilku osób, że jak to, dlaczego za jakieś tam gadanie ma być PLEX. :P

No i cóż, pewnie jestem frajerem. :D

17
Myślę, że trochę rozumiem obie szeroko pojęte strony pyskusji, i z obiema się nie zgadzam :D No więc pomysły w stylu "zlikwidować capitale hurr durr" są absurdalne, równie dobrze można zrobić rollback serwera i skasować Injectory - a jak wiemy tego CCCP nie zrobi, bo to jest czysta żywa kasa. Są to też pomysły po prostu złe - capitale dają całkiem sporo fajnej zabawy, generują kontent (jak się dadzą złapać na anomalce) itp. Bardzo lubię latać Dreadami na przykład... tylko to nie ma sensu, bo czy lecisz solo Dreadem (a były takie zabawy tuż po wprowadzeniu możliwości skakania przez bramy) czy 5 Retributionami, i tak skończy się cynem na pysk i Superem.

I tu dochodzimy do drugiej strony - problemem nie jest siła capitali, tylko brak jakiegokolwiek sposobu obrony przed eskalacją czy przeszkadzania bloberom w blobowaniu. Cyno inhibitor to jakiś żart, PANIC działający równocześnie z Cyno to jedna z najbardziej zje**nych mechanik tej gry, możliwość dokowania Superów w Keepstarach pozwala każdemu idiocie w blobie mieć po kilka i logować się/wydokowywać na ping... I tu moim zdaniem CCCP ma wiele do zrobienia, nie tracąc równocześnie przychodu (bo cynoalty dalej będą się przydawać, tylko do czegoś trochę innego).

Jestem w tej chwili w v0lcie, po rocznej przygodzie w nullu wróciła do Thery i jest takimi mocno przerośniętymi Minionkami, szuka miejsca dla siebie bo okazało się na przykład, że przez ten rok radosne polowanie na Rorquale i Supery, które koledzy uskuteczniali właśnie jeszcze w 2017 roku, teraz jest praktycznie niewykonalne, 3/4 wielorybów jest we flocie z licznymi faxami i superami na jedno pstryknięcie palcem... Jest to cholernie frustrujące, ale jakoś nie mam przez to ochoty rzucać gry. Aktualnie mam 3 konta + 2 alfy, supera się pozbyłem po wyjściu ze skillu (na bicie dredbomby Snuffu w grudniu się załapałem jeszcze, pozdro chłopaki), trenuję na jednym postać pod tytana, da się ogarnąć. :)

18
Wait, chwila. ingme nie jest tryhard. My po prostu mamy taki problem, że reszta gry ssię. Więc tylko wyglądamy dobrze. Tak naprawdę jesteśmy rust alliance i tylko czasem pogrywamy w eve.

Ojtam ojtam, to że mamy (macie) dwóch dobrych FC to jeszcze nie znaczy, że jesteście lepsi. :P

19
A no to prosze. :) Tym lepiej i w takim razie dalszej udanej zabawy, sorry za podejrzenia. ;)

20
Militis podpadł wielokrotnie dość, powiedzmy, gówniarskimi zachowaniami (ja na przykład dobrze pamiętam jak latał za nami po hisecu whorować się na naszych gankerach). I jakoś ta pyskówka tutaj go nie uwiarygadnia, ale jeśli chłopak spoważniał i we wogóle to zwracam honor. ;)

21
No cóż, jak widać duch kowenu w narodzie wiecznie żywy, kowenu nie ma, a ludzie dalej się żrą. :D

Cóż, nie ukrywam że do samego Project Haven mam sympatyczne uczucia, ale dlaczego trzymacie tam Milicjanta to nie wiem, nie dość że Was jak widać kompromituje, to jeszcze ja bym mu dostępu do żadnych corpowych assetów nie dawał. :)

@DayOnes a Ty przygodę z nullem skończyłeś? :D

22
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Styczeń 21, 2019, 16:03:43 »
Aż tak krótkiego streszczenia to się jednak nie spodziewałem  ;)
Można ciut szerzej

Gooni mają plusa lub co najmniej "NIPa" z TESTami, a ci z kolei z BRAVE. Oznacza to, że trzy sojusze, zrzeszające razem około 50 tysięcy postaci, czyli więcej niż cała reszta nullseca i większości lowseca, nie będzie do siebie strzelać niczym większym, niż deskami i nano krążkami. Wszyscy pozostali żyją tylko dlatego, że nawet Goonów i TESTów trudno przekonać do grindowania miliarda struktur w pozostałych regionach.

Na gang 4 Retributionów w Esoterii lub Paragon Soul dostajesz średnio 2-3 supery.

Any questions?

(ale mi się bittervettyzm załącza)

23
Też mnie naszła ochota na tytana po paru fajnych akcjach w Dronkowie w zeszłym roku, ale po UALX gdzie ludzie potracili kupę tytanów na skutek desynców i gównianego performensu serwerów, trochę mi ostygła. Faktycznie, praktycznie tylko Goonowo daje możliwość "posiadania" tytana będąc braindeadem, bo nie wiąże się praktycznie z żadnym ryzykiem, a nawet jeśli przez przypadek go stracisz, to odrobisz sobie w dwa tygodnie kopiąc Rorqualem. I tak rak Goonów będzie o kolejną komóreczkę bliższy zeżarcia w końcu tej gry.

24
Czy stawianie Mobile Depotów z ogłoszeniami rekrutacyjnymi w hisecu okazało się skuteczne?

25
Najs, fajnie że są jeszcze miejsca, gdzie takie małe flotki mogą się nawalać. :)

26
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Grudzień 10, 2018, 10:50:09 »
https://zkillboard.com/kill/73903918/

Co tu się odtentegowało? :D

27
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Listopad 20, 2018, 08:44:23 »
Ubaw po pachy, spedzic wieczor w 99% tidi strzelajac do Keepstara z Cerberusow. Zyc nie umierac.

28
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Listopad 13, 2018, 17:11:39 »
Daj wyniki. :)

29
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 13, 2018, 17:02:23 »
A już miałem pytać, czy to Wt wystawialiście baita, czy też poświęcaliście swoje dredy na ubicie naszych hot-headed rentierów w tej operacji, skoro "udało się" osiągnąć ten sukces dzięki SCHK.  :P

Op success!


30
zawsze mnie bawi, jak randomowi F1 pusherzy strosza piorka pekajac przy tym z dumy w imieniu swoich blobfestynowych ally.
taaak teraz moge isc juz spac w doskonalym humorze: ]
Widzisz Karas, jakbys byl w porzadnym blobie to bys wiedzial, ze F1 na superze uruchamia tylko FNA. Co nie jest szczegolnie skuteczne. ;)

A tak serio to powodzenia PORNH.. PROHN, sorry, tak zem czul ze z Tri. to sie nie dogadacie. :)

31
Hmm a jak to jest, że wyskakuje liczba aktywnych memberów "0", a potem jest 50 lossów? Czy to przypadek że komuś POSa offline w WH znaleźli i zabili?

32
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Październik 23, 2018, 01:04:05 »
Noz 50 breloczek 30 magnes dalej 30

33
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Październik 22, 2018, 18:15:26 »
Nozyk 20, brelok 10, jeden magnes 30

34
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Październik 18, 2018, 17:24:57 »
No nie tak do końca, dogadali się dane zostana przekazane i serwer wstanie już jako PA.

Ale masz jakieś źródło? Serio pytam, bo to by znaczyło że manewr pod tytułem "KASUJEMY WSZYSTKIE KONTA" był po prostu wulgarnym szantażem GN, a "dogadali się" po prostu oznaczało, że PA musiało rzucić więcej kasy na stół.

35
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Październik 16, 2018, 10:51:10 »
Złośliwie mieli by z kury znoszącej złote jajka zrobić rosół?

Ale im ta kura przestala dawac jajka, PA chcial zakonczyc wspolprace z tego co rozumiem.

Strony: [1] 2 3 ... 61


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal