Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Isengrim

Strony: [1] 2 3 ... 61
1
No ba ;) .

Pierwsze zadanie: proponuje zacząć skanować supery w poszukiwaniu tych ze złym fitem. Potem w ramach integracji wspólnie go z dropimy (no chyba, że okaże się że to któryś z naszych  >:D

Brzmi jak zabawa godna współczesnego Goona.

Nie, serio, jaką trzeba być smętną pipą, żeby latać po własnych systemach i sprawdzać, czy ktoś założył na raciarkę dobry fit, i jeśli nie to go zabijać. To jest już poziom tchórzostwa i lenistwa przekraczający moje dość daleko w tych kwestiach idące wyobrażenie...

2
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 30, 2019, 14:27:37 »
Szkoda tylko, że jednocześnie podarował kopalnie isków goonom testom i phordzie. Jeśli cały market teraz będzie szedł przez cytki, to żyć nie umierać, grube tryliony isków za nic nie robienie.

Nie do końca, paru znajomych liczy jak zmiany w skillach wpływają na te zmiany i dla wymaksowanej pod handel postaci dalej różnica między sprzedawaniem w Jita a sprzedawaniem w Perimeter będzie niewielka, lub wręcz na korzyść sprzedawania w Jita (zwłaszcza w przypadku dóbr takich jak PLEXy czy Injectory). Niestety, nie każdy ma wymaksowanego pod handel alta i faktycznie "plebs" może się przenieść z handlem do Perimeter czy tam innego handlowego huba, który Blue Donut Consortium założy.

3
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 30, 2019, 00:57:10 »
Tylko u nas po staremu 3-ci system w eve po względem ilości ratów na dobę :)

Serio chwalisz sie tym, ze udalo sie wam osiagnac najwieksze stezenie patologii tej gry w systemie?

4
Bitwa v0lty, nie chce mi się szukać odpowiedniego działu, a jest to jakiś dziwny f1 pushing z naszym skromnym udziałem więc wklejam ;]. Najciekawsza rzecz to mała dysproporcja sił ;]
https://www.youtube.com/watch?v=alMkpbAm9wU

Nie tylko dysproporcja, ale także układ. Oto przedstawiciele trzech nullsecowych powerblocków, w tym rzekomo toczący "odwieczną wojnę" Gooni i Pandemic Horde, łączą siły kiedy ktoś próbuje zaburzyć ich monopol na handel w high-secu (Keepstar w Perimeter jest joint-venture Goonów, Testów i Phordy, gdyby ktoś nie wiedział). Goonów na filmie jeszcze nie ma, bo wardec im nie wszedł na czas, ale nie obawiajcie się, na kolejny Azbel przylecą.

Ktoś jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości, co oznacza "blue donut"? :)

5
Wypad na Evictusów bardzo wesoły, jak za starych dobrych czasów Vurion mnie zjebał za gadanie na TSie, Minionki w dobrej formie, sorry za nieporozumienie w kwestii co to znaczy "Blue" (wbrew temu co sądzicie, v0lta wcale ich tak dużo nie ma :P)

6
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 11, 2019, 16:45:48 »
W jaki sposób?

Nie no, wiadomo, boty służą zdrowemu rozwojowi każdej gry.

7
Oho reklama na FB poszła będzie dopływ świeżej opinii i lepszych zdań  >:D

Do mnie pijesz? Przecież ja tu trolluję od zawsze.

8
Po wielu latach na wygnaniu od eve udało mi się znaleźć wewnętrzny spokój i tylko w sytuacjach losowych tracę kontrolę nad sobą (przykład ninja nyx  Colonela)
więc już nie usłyszycie legendarnego Wkurwionka :(

p.s jaja już nie te

Hint: przywiezcie ninja Nyxy.

9
@stev. Świetnie się bawisz, bo horda do tej pory miała taki dziki charakter, teraz po zmianach... no nie wiem, mam obawy. Ludzie z reguły są miałcy, jak będą mogli skorzystać z taniej i łatwiej przewagi, to będą to robić. Patrz na goonów, przecież to są ameby co tylko zapalić cyno potrafią. Jak tylko superowy parasol wyjechał, delve zamieniło się w afrykańską wioskę z krowiego gówna ulepioną. tak czy siak, życze powodzenia. Strategicznie jest to bardzo dobra decyzja, po pozwoli wam się lepiej bronić. Z mojego pkt widzenia jako small scale, robicie się dużo mniej atrakcyjni. Ale może nie potrzebnie jojcze i będzie OK.

@Veld, dawno nic tak głupiego nie czytałem. Dzięki poszerzyłeś moje postrzeganie skrajnego niedojebania.

Veldsper przekroczył granicę Prawa Poego i zaczynam się zastanawiać, czy on jednak nas wszystkich nie trolluje. :D

10
Troche smutne Steve, że z osoby zainteresowanej small gang PVP stałeś się obrońcą bloba. Sam zżymałeś się jeszcze parę miesięcy temu, że ktoś Wam dropił na łeb Aeona w lowsecu i nic mu nie mogliście zrobić, bo to był alt Snuffów. A teraz proszę, 50 Carrierów na 20 Minionków jest spoko?

Szkoda, że jak Gooni przylecieli orać Was i Waszych fumfli z NCdot to nie byłeś taki hardy i nie pingowałeś o tych 50 Feroxów co to mogło być 75 Cormorantami, i w ogóle.

Mam nadzieję, że Wasi koledzy w t3 trochę się obsrali jak wylądowało na nich 90 bomberów i Kikimor.

11

12

14
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« dnia: Czerwiec 18, 2019, 16:32:30 »
Wy tu gadu gadu, a tymczasem

MAMY PONOWNIE WYŁĄCZNIE POLSKI SOV-HOLDING ALLIANCE!

http://evemaps.dotlan.net/system/B-ETDW


15
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 17:36:14 »
bo tak im się podoba

Ja rozumiem, ale próbuję jakoś bliżej pojąć, co takiego gracza jak ty napędza do stwierdzenia, że mu się to "podoba".

16
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 12:02:45 »
I to jest największe zagrożenie. Jeśli by wszyscy tak postąpili to byłby koniec imperium.

Jacy "wszyscy", przecież poza TAPI już nikogo nie ma.

17
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 10:51:55 »
Właśnie padło skilu, wiec gdzie iść ?:)


TAPI oczywiście złapało wiatr w żagle i pręży redditowy muskuł, jak to oni teraz zaorają Chińczyków z FRT.

Szybciej szybciej, blue donut sam się nie domknie.

18
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 10:34:23 »
https://www.youtube.com/watch?v=gvrCD_fihXY

https://www.youtube.com/watch?v=rjzf5T-4B6c

zdechnąć nie zdechną... będą konsumować  ;D

dołącz do goonów już dziś - podano do stołu

Serio - po co? Żeby w nieskończoność powiększać swój wallet? Żeby mieć 80 tytanów na 80 kontach? Po co?

19
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 09:37:54 »
skill urself oglosilo disband, a jego leadership (najlepsi gracze „mass PVP” w te gre, co by nich nie mowic) przestali grac.

GG, blue donut sie domyka, dronkowo pewnie odbije Legion of XiX czy inne smieciuchy, ktorych Gooni beda trzymac na krotkiej smyczy, udajac neutralnosc, zeby znudzeni line memberzy mieli gdzie leciec na roama w 200 Harpii.

20
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 13, 2019, 10:47:49 »
Skoro chcecie, żeby wszyscy się mobilizowali do walki to nie groźcie tylko północy ale WSZYSTKIM NA RAZ. Piszcie do testów, że niedługo jak tylko skończycie z północą to z ich zaoracie, piszcie do Circle of Hell, że ich czas już minął, zagadujcie do Fraternity, żeby się pakowali i wracali do Hi-Seca, spamujscie na czatach w Providence, żeby sobie kupili odpowiednio duży zapas pampersów i chusteczek do nosa aby mogli was jakoś ugościć bo nie chcecie wąchać tego smrodu jak zaczną popuszczać. Zmuście całą niesplusowaną mapę aby czuli się zagrożeni i czuli potrzebę zjednoczenia się. W tedy będziesz miał bitki.


TAPI - NIP z Goonami, nigdy w życiu Goonom nie podskoczą
Circle of Hell - rentierzy, o czym my w ogóle mówimy, a ich właściciele czyli ING4ME są świadomi, że Goonom nie podskoczą
Providence - istnieje dzięki Goonom i TAPI, którzy wygnali stamtąd PL
DeadCo (GotG) - plus z Goonami
Rzekome "Neutral States" - bociarnia TAPI + Army of Mango, które już się z Goonami zwąchało

Jedynie Chińczycy z FRT są jako tako niezależni, ale jest ich jeszcze za mało i raczej sami Tranquility nie pociągną.


21
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 12, 2019, 15:33:19 »
Gooni nie są zagrożeniem dla eve bo nijak nie możemy pokonać wszystkich. Dobra koalicja i leżymy tj wyprowadzamy się do low.

A toś mnie rozbawił.

"Dobra koalicja" czyli kto dokładnie? Bo cały nullsec nawet gdyby działał wspólnymi siłami (a nie będzie, bo drugi najwiekszy powerblock nie ma jaj i używa czaszek wyłącznie do walenia łbem w skałki w Esoterii, więc grzecznie wam pomaga żebyście tylko broń Boże nie postanowili ich zaorać) nie jest w stanie skontrować waszych 1400 tytanów, nie ma absolutnie jakiejkolwiek możliwości wygryzienia was z Delve, waszego pierdyliona fortów i keepstarów, po prostu jest to nie do zrobienia.

Rozumiem, że trzeba zapodać sobie troche koolaidu, ale tu naprawdę nikogo nie przekonasz, że Gooni są "underdogiem" EVE i że "rest of EVE" by z nimi wygrało.

22
oj tak masz rację.
nie rozumiem tego jedynie swoim małym umysłem czemu elita północy zapłaciła ten gigantyczny haracz parę miesięcy temu...
mija czas i jest dokładnie to samo co było - orka. Po co było płacić tyle siana zamiast grzecznie sqlić ogon i wynieść się do lowseka gdzie ich miejsce

Okup to zapłacił Snort Dragon, mylisz przeciwników.

A w ogóle to może idź się ponapinać gdzie indziej, na reddicie macie cały circlejerk o tym jak to fajnie zaorać całą mapę mając 4-krotną przewagę liczebną i jeszcze Testów na gwizdnięcie, a tu nie odstraszaj nowych graczy.

23
Przedpokój / Odp: Witam ponownie
« dnia: Maj 27, 2019, 13:27:18 »
Crushall, dlaczego nie dodajesz "(pbuhn)" po tym jak wspominasz jego Kosmiczną Ekscelencję, Imperatora Nowego Edenu, Jaśnie Oświecone Słoneczko Delve, THE Mittaniego (pbuhn)?

24
Przedpokój / Odp: Witam ponownie
« dnia: Maj 16, 2019, 11:17:23 »

25
Przedpokój / Odp: Witam ponownie
« dnia: Maj 13, 2019, 16:32:46 »
Dzieje się dzieje. Po prawie roku kerbirki ruszamy na wojnę. Odwiedzimy mieszkańców północy, mam nadzieje ze tym razem dzielni pvperzy nie będą bali się wydokować.
Ccp obiecuje że nie będzie takiego laga ale kto tam im da wiarę :)

Nie wiem czy Wy sami wierzycie w te brednie, które wypisujecie. Serio myślisz, że komuś będzie chciało się walczyć z blobem, w którym przykładowo leci pełna flota (254 postaci) złożona z SAMYCH NYXÓW. Północ nie kiwnie palcem, żeby się bronić, przynajmniej nie w sposób konwencjonalny.

26
Przedpokój / Odp: Mona X
« dnia: Kwiecień 15, 2019, 11:48:40 »
O rany, jak przykro. :(

27
Wołajcie jak pomylicie Jump z Bridge.  >:D

28
Minęliśmy się wczoraj na gridzie w BWF, ale wy gdzieś skakaliście do Oji, a oprócz Was na gridzie były jeszcze ze dwie setki Jackdawów i Cormorantów, więc nawet nie mieliśmy za bardzo czasu się przywitać. ;)

29
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: V0LTA - dyskusja
« dnia: Marzec 18, 2019, 15:46:23 »
BUFU kolaboruje / buduje z goonsami chiński serwer? ??? ??? ???

Xerovar jest Goonem. :)

30
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: V0LTA - dyskusja
« dnia: Marzec 17, 2019, 17:43:14 »
Zmien se opis w profilu bo mam rozdwojenie jaźni :)

Nie da sie od jakiegos czasu, juz probowalismy z Doomem.

Zreszta Twoj tez taki cokolwiek nieaktualny, Goonie jeden. ;)

31
Dyskusje ogólne / Odp: EvE jest f2p? free to play booyyyy
« dnia: Marzec 14, 2019, 15:42:55 »
Ćpałeś - nie pisz.

P.S. Odkryłeś właśnie farmę injectorów. Ludzie mają po 60 kont w celu dojenia SP z postaci, więc nie jest to żadne istotne odkrycie, tylko ostatnio przestało się to właśnie opłacac.

32
Inne gry / Odp: EVE: Aether Wars
« dnia: Marzec 14, 2019, 14:06:35 »
To tylko test, czy za rok będzie przycisk "dołącz do bitwy" w każdej stacji, który będzie nas przerzucał na arenę do pvp? Za dwa zlikwidują sova (bo nikt nie będzie chciał się o niego bić), a za trzy nie będzie można poza specjalnymi miejscami strzelać do nikogo w nowym edenie?


33
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: V0LTA - dyskusja
« dnia: Marzec 12, 2019, 14:55:48 »
Bump.

Jakis biedny ten watek byl strasznie...

34
Centrum Rekrutacyjne / Odp: V0LTA rekrutuje
« dnia: Marzec 12, 2019, 14:19:39 »
W życiu każdego corpa przychodzi taki moment, że zaczyna rozglądać się za większą ilością F1 pusherów kreatorów kontentu. Przyszedł więc czas na odświeżenie posta rekrutacyjnego V0LTA, bo ten Therontha nieco się zdezaktualizował.


A więc: V0LTA REKRUTUJE!

V0LTA

Informacje o Korporacji:

Korporacja ma charakter PVP
Założyciel sojuszu WE FORM V0LTA

Lider nieformalnej grupy (no bo przecież nie koalicji...) zwanej Therabois.

EU Timezone, Null/Low/WH space PvP

Killboard: https://zkillboard.com/corporation/1831131676/

Jak łatwo się domyślić (jeśli ktoś nie wie), V0LTA żyje i operuje z Thery, polując na mniej lub bardziej bezbronne ofiary. Współpracujemy z - a jakże - Minionkami, oraz innymi organizacjami w ramach Therabois.

Aktualnie, po dołączeniu do sojuszu korporacji Dopamine., rozglądamy się także za innymi rodzajami kontentu.

Obowiązuje sześciotygodniowy okres próbny.

Co oferujemy:
- floty PvP
- small/micro gang PvP
- Black Ops
- Whale Hunting (polowanie na capitale i rorquale)
- doświadczonych graczy
- jednych z najlepszych FC w grze

Czego oczekujemy:
- zacięcie PvP
- samowystarczalność (ISK)
- 50kk+ SP oraz focus na statki i doktryny, którymi latają Therabois (sprawdzimy, w czasach Injectorów to nie jest trudne)
- korporacja jest międzynarodowa i lata w międzynarodowym sojuszu, umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym jest niezbędna (o posiadaniu tsa i mikrofonu mam nadzieję nie muszę pisać :) )
- zaangażowanie i i umiejętność tworzenia kontentu - skanowanie, łapanie capitali i Rorquali, generowanie bitew (aktywność będzie monitorowana podczas okresu próbnego)
- gracze solo i small gang PvP szczególnie mile widziani

Atmosfera w v0lcie jest mocno wyluzowana, drama queens jak wszędzie się zdarzają, ale szybko sami odchodzą albo się uspokajają.

To miejsce dla ludzi, którzy w EVE grają od jakiegoś czasu, lubią spędzać czas w międzynarodowym towarzystwie, a podstawową formą ich zabawy jest psucie kosmicznych statków innych graczy – ale bez spiny i ciśnienia.

Zainteresowanych proszę o :
dołączenie do kanału w grze VOLTA
albo wysłanie maila na nick Isengrimus
albo wejście na kanał Discord https://discord.gg/SAZCtWv

Dyskusja: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12850.0

Osobiście zachęcam tych z Was, którym znudziło się latanie w blobie lub zrezygnowali z gry w ostatnich latach z powodu przeładowania gry Superami i Rorqualami (staramy się jak możemy redukować ich pogłowie), ale wolą latać we flotach trochę większych, niż 10-osobowe gangi (te także oczywiście oferujemy, natomiast to jest generalnie zasadnicza różnica na przykład w stosunku do Minionków, którzy preferują small gang wyłącznie).

Strony: [1] 2 3 ... 61


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal