Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Doom

Strony: [1] 2 3
1
Inne gry / Warhammerowe Diablo
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 10:55:22 »
Jakiś czas temu zapowiedziano nową grę w Starym Świecie. Warhhamer Chaosbane.
Dowiedziałem się o tym z tego filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=1Bf9VTPaoPE&feature=em-uploademail
Próba szukania wykazała że pogorszył mi się skill albo gra poza fanpage na FB i innych socjalnych ustrojstwach nie ma jeszcze swojej witryny.
Arch w swoim filmie zmieścił w sumie wszystko co znalazłem w różnych notatkach prasowych.
Miejsce akcji Stary Swiat
Czas po pierwszej wielkiej wojnie z Chosem (dla słabiej znających to uniwersum to dopiero po tej wojnie w imperium zalegalizowano magów i powstały ich szkoły, cirka 200 lat przed tym Starym Światem który pokazuje np seriia Total War)
Typ rozgrywki określają jako action rpg, ja bym raczej powiedział że slasher
Na gameplay jest konsolowy port, ma być port na PC

3
Ogłoszenia na stronę główną / Mały fackup
« dnia: Styczeń 23, 2018, 23:16:38 »
Drodzy Panie, Panowie, Trole...
Jak zapewne większość z was zauważyła (a ja przekonałem się jak wiele osób ma na mnie namiar poza forum...) prze kilka dni mieliśmy taki mały problem techniczny z domeną.
Problem na ten moment został rozwiązany i przepraszamy za problemy. Przy okazji uprzedzamy, że w najbliższym czasie może dojść do podobnej sytuacji tym razem o wiele krótszej. Może, ale nie musi mieć to związek z planowanym przeniesieniem domeny (tylko domeny, pliki zostają na tym serwerze gdzie są) pod opiekę innego hostingu (czytać - dla was może to znaczyć chwilowe zniknięcie Centrali, ale za rok mniejszy rachunek za obsługę).

A skoro przy rachunkach jesteśmy zbliża się ten czas w roku w którym księgowi obecnego hostingu wyślą do nas Iwana po haracz.
Klasycznie kto chce wesprzeć może coś dorzucić do skarbonki. Od jakiegoś czasu głównym księgowym forum jest Xarthias, a najwygodniejsza dla niego forma rozliczenia to dotacje PayPal: https://paypal.me/pools/c/81g18OKx7m jeśli ktoś nie lubi się z tym serwisem niech da znać na priv, podamy dane do klasycznego przelewu.

Kwota potrzebna to: 154,14 zł

4
Inne gry / Starborne
« dnia: Październik 18, 2017, 23:09:20 »
https://www.starborne.com/
Ktoś coś?
Ekipa odpowiedzialna za projekt to expracownicy CCCP.
Aktualnie ruszają testy i można się zapisywać na nie...

6
Ogłoszenia na stronę główną / Wciąż żyjemy.
« dnia: Listopad 17, 2016, 12:26:29 »
Witajcie istoty niższe.*
Jak mi doniesiono strasznie się za mną i Xartiasem stęskniliście, dlatego postanowiłem poświęcić mój wolny dzień od pracy, aby wreszcie przywrócić Centralę do sieci.
Powód naszej niedostępności jest prozaiczny i jak na czasy w których żyjemy standardowy - DDoS.
Jedyna ciekaw a w tym rzecz, to fakt że atak wycelowany był bezpośrednio w nas, a konkretnie w shoutbox. Efekt jak widzicie. Na razie SB nie ma i nie będzie póki nie znajdę czasu aby uaktualnić skrypt Centrali do wersji odpornej na tego typu zabawy ruskich nudzących się  hakerów, czy innej skośnookiej gimbazy robiącej takie rzeczy w ramach ćwiczeń na informatyce.* jak ktoś się poczuł urażony przeproszę po udokumentowaniu wzrostu wyższego niż mój

7
Inne gry / Dawn of War 3
« dnia: Maj 03, 2016, 17:51:31 »
Własnie zapowiedziano trzecią odsłonę gry.
Trailer który na tą chwilę jest jedynym o niej materiałem jest zrobiony z lekka schizowy.
Ujawnia że będą SM, Orki, Kłapouchy i co ciekawe że być może będzie można używać jednostek klasy tytanów (przynajmniej tych pomniejszych).
https://www.youtube.com/watch?v=N_ZgyNoHtjw&feature=em-uploademail

8
Ogłoszenia na stronę główną / Zmiana serwera Centrali.
« dnia: Lipiec 08, 2015, 12:14:49 »
Tak wiem. Wszyscy to lubimy (a admini najbardziej), niestety jakiś czas temu trafił nam sie sponsor który utrzymał nas na swoim serwerze ładny kawałek czasu.
Aktualnie znowu się przenosimy, ponieważ nasz obecny gospodarz kończy z Eve.
Przeniesienie nastąpi w najbliższym czasie, przewiduję zrobić to w duch turach. Pierwsza której nie powinniście odczuć w postaci przerzucenia kopi plików i bazy danych, a potem przerzucenie domeny i aktualizacja bazy danych o posty i uzyszkodników którzy dołączą do nas po pierwszym etapie. Drugi etap odczujecie na pewno z racji problemów z DNS strony podczas przenosin domeny.
Za utrudnienia przepraszamy.


Przeniesienie zakończono, jak ktoś zauważywszy jakieś problemy może zgłaszać je tu lub na priv.
To co widzę od reki to poleciała konfiguracja apimod'a i wszystko z nią związane - np avatary z nim związane.

Przeniesienie w kilku punktach nieźle użarło mnie w zad, więc zwracam uwagę że moja odporność na troling w tej kwestii może się okazać mniejsza niż wzrost Sokoła (mod do znęcania się nad trolami wygląda na sprawny więc...)

9
Inne gry / Fractured Space
« dnia: Styczeń 29, 2015, 16:35:17 »
Pompujecie gruchę nad Drednoughtem, a co powiecie na to?
http://store.steampowered.com/app/310380/
Ze znanych mi Youtuberów chyba tylko Jingels się tematem interesuje tu jego najnowsze wideo na ten temat http://youtu.be/zQF9q0I-exU

11
Wsparcie techniczne / Klient ignoruje Nvidię na lapku
« dnia: Lipiec 22, 2014, 10:09:34 »
Lapek http://www.x-kom.pl/p/157458-notebook-laptop-17-3-msi-ge70-2oc-i5-4200m-8gb-128750-gt750-fhd-msata.html
OS Win 7 64

Klient eve domyślnie definiuje całą grafikę na chyba najwyższy poziom, ale jako kartę pokazuje intela, bez opcji zmiany na nvidię -> w 1 minutę lap się grzeje bardziej niż przy wocie
Wymuszenie odpalania eve przez control panel nvidia nie działa po uruchomieniu dalej tylko intel
Spotkał się ktos z podobnym problemem?

12
Flamewar / Cośtam cośtam C0ven[Odp: Magia i Miecz powraca]
« dnia: Czerwiec 13, 2014, 09:15:17 »
Biedny C0ven...

13
Off Topic / Horror przy szukaniu pracy. [Odp: Nasze żenujące akcje]
« dnia: Grudzień 09, 2013, 18:02:16 »
Mangan przestań się wydurniać i zmamelduj się w akademiku UA na przeszkolenie.

14
Wsparcie techniczne / Grafiki mobilne
« dnia: Lipiec 07, 2013, 21:00:43 »
Hej
kolega z roboty myśli sobie kupić lapka, na którym będzie mógł pograć w coś sensowniejszego niż pasjans, saper czy tibia. Problemem jest grafika, ponieważ dość ciężko zorientować się co na rynku to paskudztwa i zakały rodu jak np grafy GT635M a które to uczciwe kawałki krzemu które uciągną tyle ile się oczekuje po ich cenie.
Można olać budżetowe wersje ze śmieci które w sieci dla idiotów sprzedają po poniżej 2k zeta, niemniej poza mobilnym odpowiednikiem tytana przydałaby się jakaś reprezentacja tych kart ze średniej półki.
Preferencje nvidia / amd brak (tak wiadomo nvidia lepsza do gier bo obsługuje wodotryski)

15
Ogłoszenia / Dział dla Dusta?
« dnia: Maj 11, 2013, 01:17:18 »
Padł taki pomysł aby dustowcy mieli gdzie machać swoimi karbinkami, niekoniecznie na oczach machających swoją artylerią podpilotów

Jest potrzeba wydzielać dział dla Dusta? Ewentualnie z podziałami?
A jak tak to czy wrzucić go do działów eve, czy innych gier?

To sa pytania do was moi kochani użyszkodnicy.

W przypadku w którym działby taki powstał, możemy rozmawiać o ewentualnym funkcyjnym moderatorze / animatorze działu, zeby to nie  był kolejny dział z postem raz na pół roku

16
Regulaminy Eve-Centrala / Regulamin Forum
« dnia: Kwiecień 30, 2013, 00:22:03 »
Regulamin Forum
1. Każdy użytkownik powinien zachować kulturę słowa. Zamieszczanie na forum przekleństw, treści rasistowskich oraz obrażanie innych użytkowników może skończyć się czasową lub permanentną banicją z forum. Wiadomości takie mogą być bez ostrzeżenia usunięte. Przez kulturę słowa rozumiemy także zachowanie zasad poprawnej pisowni. Uprasza się o szanowanie zdania innych.
2. Zamieszczanie na łamach forum linków do innych stron niż http://eve-centrala.com.pl/ oraz http://www.eve-online.com jest dozwolone o ile ma na celu uzupełnienie dyskusji, prowadzi do konkretnej informacji lub pliku i jest zgodne z punktem 1.
3. Reklama w jakiejkolwiek postaci jest zabroniona. Takie posty będą kasowane bez ostrzeżenia, a w przypadku powtarzającej się sytuacji użytkownik zostanie zbanowany.
4. Spamowanie - pisanie nietreściwych postów, pisanie kilku wiadomości jedna pod drugą lub pisanie nie związanych z tematem wiadomości (tzw. offtopicowanie) - jest zabronione i moderatorzy mogą usunąć takie wiadomości bez ostrzeżenia.
5. Obowiązują następujące zasady dotyczące wklejania logów, chatów, pmek i maili:
  - logi nie mogą być zbyt długie, dozwolone jest skracanie ich z zaznaczeniem, że log został skrócony, np. poprzez symbol (...), dokładna długoś loga nie jest odgórnie ustalona, pozostawiamy to Waszemu wyczuciu, jednakże logi uznane za zbyt długie mogą zostać skrócone lub usunięte przez moderatorów,
  - dozwolone jest linkowanie do długich logów, jednakże w poście z linkiem należy zamieścić skrót ich treści (same linki będą wywalane),
  - dozwolone jest wklejanie logów itp. z kanałów publicznych i innych ogólnie dostępnych źródeł (z zaznaczeniem tegoż źródła),
  - ujawnianie korespondencji prywatnej (także chatów z zastrzeżonych kanałów) przez osoby trzecie jest zabronione, posty z takową będą usuwane, a postujący karany ostrzeżeniem,
  - ujawnianie korespondencji prywatnej jest dozwolone pod warunkiem zgody wszystkich zainteresowanych stron, w przypadku braku takowej, warunkowo, za zgodą administracji, taki log może być ujawniony
  - logi łamiące regulamin forum będą usuwane.
6. Propagowanie piractwa jest zabronione. Przez “propagowanie” rozumiemy tutaj podawanie linków do stron z nielegalnymi materiałami, linkowanie bezpośrednio do nielegalnych programów itp. Użytkownicy, którzy będą łamali ten przepis zostaną zbanowani.
6a. Pod piractwo podpada także sprzedaż isków, sprzedaż postaci inaczej niż za iski oraz wszystko co podpada pod łamanie EULA gry Eve-Online.
7. Maksymalny rozmiar dozwolony dla avatarów to 100 na 100 pikseli, a jego waga nie może przekroczyć 25 KB.
8. W podpisie można mieć jeden obrazek o rozmiarze maksimum 480 na 120 pikseli i wadze do 100kB oraz trzy linie tekstu. Zamiast obrazka można mieć dodatkowe 3 linie tekstu (łącznie sześć). Obrazki i tekst z podpisu oraz awatary mogą zostać usunięte przez adminów ze względu na treść, jeśli przekroczy ona ogólnie pojęte zasady netykiety i/lub prawa. Pornografia także nie jest dozwolona
9. Uprasza się użytkowników o nie powielanie tematów, które już istnieją na łamach forum. Będą one zamykane lub kasowane. Warto korzystać z opcji wyszukiwania: Szukaj
10. Jeśli zakładasz temat poświęć chwilę na jego sensowne nazwanie. Szybciej znajdziesz osoby, które znają odpowiedź na Twój problem jeśli będą one wiedziały, że mogą pomóc.
11. Powyższy regulamin obowiązuje na całym forum chyba, że wewnętrzny regulamin danego działu stanowi inaczej. W takim przypadku regulamin wewnętrzny ma wyższy status. Wewnętrzny regulamin dotyczy m.in. forum KSOD: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=4588.0
12. Interpretacja regulaminu należy do moderatorów i administratorów, a ich decyzje są nieodwołalne, zmienianie lub usuwanie notek adminów i modów w postach (oraz zmiana/usuwanie samej treści tegoż posta) jest zabronione i będzie surowo karane.
Moderatorzy i administratorzy nie mają poczucia humoru i żartowanie z nich może się źle skończyć.
EDIT 26.01.2009:
13. Konta z zerową ilością postów nieaktywne przez dłużej niż 180 dni będą usuwane. Podobnie będzie z kontami, których zakładający nie aktywuje w ciągu 3 dni od założenia.
14. Za łamanie regulaminu przewidujemy następującą gradację kar:
  a) warn - ostrzeżenie od moderatora/admina,
  b) karny jeżyk - za powtarzające się warny użytkownik może zostać przydzielony do grupy z ograniczonymi uprawnieniami (np. brak możliwości zakładania nowych tematów, edycji profilu etc.),
  c) ban - powtarzające się warny lub ciężkie złamanie regulaminu będzie skutkowało zablokowaniem możliwości logowania i rejestracji na forum, za pierwszym razem na 7 dni, za drugim - 30 dni, za trzecim razem - permanentnie. W przypadku cięższych "przewinień" administrator może pominąć jeden lub więcej stopni wymierzając cięższą karę.
EDIT 20.04.2009:
15. Jesteśmy otwarci na dyskusje o innych grach, reklamy etc., także wszelkie badania/ankiety itp. Jednakże, każdorazowo proszę umieszczenie takiej reklamy/badania uzgadniać z administracją forum. W przeciwnym razie posty takie będą usuwane, a postujący ukarany ostrzeżeniem.
Komentarze i duskusje w wątku REGULAMIN FORUM EVE-CENTRALA.PL - DYSKUSJE
Zapraszam także do zapoznania się z informacjami w tym wątku.
Edit 13.02.2009 - poprawiono linki. X.
Edit 09.04.2009 - poprawiono linki do komentarzy oraz literówki.
Edit 03.06.2009 - zmieniono punkt 5 regulaminu, dotyczący wklejania logów, maili, pw i innej korespondencji.
Edit 18.02.2013 - przywrócenie regulaminu po problemach z autorem pierwotnego tematu z regulaminami.

17
Retribution / Nowy wielorasowy BC. DA FUCK?
« dnia: Styczeń 21, 2013, 04:01:10 »
http://evenews24.com/2013/01/19/show-case-gnosis-battlecruiser/
Ktoś wie czy na Islandi mają jakiś odpowiednik primaaprylis? Bo tak jak duele Xartias uważał ża taki dowcip, tak ja uważam to.
Trochę schizowa ta maszyna tak jakby...
Ludziki na drake bloby narzekają? Że nudne i wogle? jesli toto sie pojawi to ciekawe kto będzie latał czymś innym

18
Retribution / Pojedynki, czyli płytową rękawicą prosto w pysk :P
« dnia: Styczeń 17, 2013, 19:00:48 »
http://community.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&nbid=74208
Nowy devblog. Przejrzałem pobieżnie ale jeśli dobrze widzę CCP udostępnia narzędzie dzięki któremu można bedzie zrobić legalną solówkę z nielubianym kolesiem bez opcji wmieszania się w to jego kolegów z korpa (kto walczył tak w high wie jak to sie robiło :P )
Może być zabawnie :P

19
Wsparcie techniczne / Nierówne działanie klientów.
« dnia: Styczeń 11, 2013, 16:28:26 »
Dobra komp do highendowych nie należy, ale do tej pory oba klienty eve chodził ładnie grzecznie po około 15 fps każdy (co mi wystarczało do płynnej rozgrywki - na pojedynczym kliencie mam około 30).
Od niedawna coś się zepsuło. Wygląda to tak że jeden klient idzie mniej więcej na tych 15 fps może nawet na nieco większej ich liczbie a drugi dostaje 1-3 fps. Bonusowo przełączenie na tego klienta ma wyraźne opóźnienie. To "niedawno" jest mocno trudne do ustalenia. Problem dręczy mnie od kilku dni, czasem znika po restarcie klientów, czasem znika po restarcie lapka, a czasem nie znika.
Podejrzewam związek z którymś z ostaniach dwóch patchy jakie były serwowane w trakcie dt.
Ostatnia aktualizacja jakichkolwiek sterowników itp miała miejscae wczoraj w nocy w ramach aktualizacji windowsa, czyli nieco za późno aby być przyczyną problemu, wcześniejsza aktualizacja to jakoś tak połowa grudnai była.
Aktualnie jestem w trakcie patroszenia śmieci w systemie aby powywalać catch itp syf.

Ktoś ma jakiś pomysł co może być tego przyczyną i jak to spacyfikować?

PS
Gram w trybie fixed window

20
World of Tanks / napinki czołgistów - Było: Śmieszne rzeczy
« dnia: Grudzień 18, 2012, 18:23:45 »
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93794003 węszę w powietrzu kosztowny proces odnośnie praw autorskich ;D >:D

21
Dyskusje ogólne / Sansha Provincial HQ [pve żeby nie było zdziwienia]
« dnia: Grudzień 18, 2012, 11:10:58 »
Tytułowy sait...
Znalazłem dostałem wpier.... ledwo zwiałem.
Pytanie do tych co dłużej żyją na terenach sanshy, jak najlepiej się zabrać za tą cholerę?
Na goon wiki znalazłem stary opis sugerujący że na 3 i 4 sait escalcji można się nie patyczkować i zrzucić parę lotnisk, ale najpierw trzeba wykonać pierwszy plex...
Ktoś się podzieli doświadczeniami?

22
http://community.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&nbid=74033
W skrócie:
od 2005 do 2012 w grze pojawiło się około 30-35 tysięcy barek kopiących (maści wszelkiej), po dwóch zmianach czyli uwaleniu lootu i zmianie w barkach górniczych w pół roku liczba barek dobiła do około 250 tysięcy
potem korelacje odnośnie typów barek itp

23
Ogłoszenia na stronę główną / API mod na Centrali
« dnia: Październik 23, 2012, 00:12:36 »
W najbliższych dniach  (około tygodnia), na centrali zostanie uruchomiona modyfikacja oparta o API.
Działanie jej to blokowanie dostępu do działów KSOD i Flamewar, użytkownikom bez wprowadzonego API którejś ze swoich postaci w grze.
API wymagane do otrzymania dostępu to zaznaczony jeden box w liście dostępów. Box ten to "character info". Dla leniwych link: https://support.eveonline.com/api/key/CreatePredefined/8388608 . Kliknięcie -> logowanie -> gotowy formularz z zaznaczonym odpowiednim boxem w którym należy już tylko wskazać postać, nazwać ten klucz oraz zaznaczyć że nie ma terminu ważności.

Ważne. Mod jest dość kapryśny i z bliżej nam nieznanych powodów na chama pcha w odpowiednie pola pierwszą postać jaka mu wyskoczy z api i ignoruje żądania zmiany jej na inną, dlatego tworząc api dlatego moda prosimy stworzyć je tylko dla postaci która ma być wyświetlana w profilu

Moda karmimy w odpowiednim polu profilu: Profil ->Temars Eve Api w kolumnie po lewej stronie / rozwijalnym menu
Blokada działów polegać będzie na niemożliwości w nich pisania. Czytanie pozostanie wolne dla wszystkich.
W przypadku problemów z użyszkodnikiem w tych działach procedura działania będzie dwojaka. Normalni użytkownicy będą ścigani jak dotychczas. Osoby które podadzą API wyraźnie sugerujące że to troll char (ocena admnistratora) jest przez nie podawany na dzień dobry trafią na listę osób traktowanych tak jak te które api nie podały i  nie zejdą z niej puki nie ujawnią swojego prawdziwego maina. Od dłuższego czasu na centrali mamy dość liberalne zasady wypowiedzi, ale jak ktoś chce komuś nawżucać w tolerowanych granicach niech ma jaja i pokaże swoje prawdziwe ja z gry.

Administracja zdaje sobie sprawę że na centrali znajdują się dwie grupy osób które api podać nie mogą (konta już nie ma / jest aktualnie zawieszone). Te osoby również otrzymają dostęp do wyżej wymienionych działów na podstawie określonych zasad (weteran forum znany "wszystkim" np). Niemniej każdy przypadek rozpatrywany będzie osobno.
Wątek dyskusyjny znajduje się tutaj: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10732.msg185005#msg185005

Pozdrawiam
Najbardziej Lubiany Admin Centrali  8)

24
Wsparcie techniczne / Problem z Launcherem
« dnia: Październik 19, 2012, 14:54:38 »

Po lewej launcher tranquility, po prawej launcher sisi. Ktoś wie co to jest do ciężkiej cholery? Przycisk tego sisi po kliknięciu play zmienia swój wygląda na chwilę i to tyle z jego aktywności. Obchodzę to odpalając sisi exekiem z binaris. Kolega jakiś czas temu po którymś patchu dostał taki launcher na normalnym kliencie tnq, reinstal nie pomógł. Pomogło przyjście do mnie z lapkiem i zrzucenie mu na dysk kopi jednego z moich klientów i odpalenie repeira żeby poukładał połączenia z systemem. W obu wypadkach wolałbym po prostu spacyfikować lancher, a nie bawić się w wymyślanie coraz nowych inwektyw pod adresem matkojebcy który w ccp wymyślił wprowadzenie tego gówna, podczas prób obejścia problemu

25
Dyskusje ogólne / Angel Cartel incursja?
« dnia: Wrzesień 28, 2012, 14:10:24 »
Czy jest na sali jakiś mieszkaniec dzikusowa?
ak ciekaw jestem czy to http://community.eveonline.com/news/newsFromEve.asp?newsTitle=angel-cartel-conduct-oddelulf-attack jest jakiś troll by ccp czy dodają kolejny pve element :P

26
Inne gry / Project Eternity
« dnia: Wrzesień 15, 2012, 21:07:52 »
Czyli nowy projekt Obsydiana który się wkurzył na coś na Bethesdę. Do zebrania 1,1kk dolców, wystartowali coś ze 4 godziny temu
http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity?ref=live

Patrząc na zebraną juz kwotę panowie z Bethsedy a raczej ich szefowie z easports czy innego activision dostali od graczy tekstem in youre face bich

27
Inferno / Inferno 1.2
« dnia: Sierpień 06, 2012, 11:00:12 »
Cytuj
Dear Fansite operators,
 
 
EVE Online: Inferno 1.2 is waiting to be released on Wednesday, August 8, 2012. Are you interested in industry or PVP? Are you a new player or a veteran? This expansion will deliver good things to everyone! Here is a brief summary of the improvements and changes:
 
High end moon mineral changes and the introduction of the missing alchemy reactions (details are available here) will change income distribution and open new opportunities for adventurous industrialists.
 
The mining barge and exhumers revamp (details are available here) will give mining entrepreneur a much better choice of tools for the right business: sturdy defence, huge ore bay or maximum yield. The players have all the options now and that will lead to interesting game play situations.
 
The improved New Player Experience (details are available here) introduces new players to EVE in a more intuitive and helpful way while maintaining the typical EVE atmosphere of being a dangerous place where you constantly need to watch your back.
 
Following the long standing ship rebalancing program (details are available here) four frigates (Executioner, Condor, Atron and Slasher) receive an overhaul which allows for more exciting small scale PVP or massive frigate brawls. The Rookie ships have also received some overhaul so that new players can start to participate in useful game play right from the beginning.
 
“Small” things like
·         Enhanced fitting saving

·         Continued improvements to the Inventory window

·         Upgraded market search

·         Killmail notification and loot dropping from self-destructed ships

and many more will considerably improve the game play experience, check the full patch notes for all details!
 
The initiative to constantly improve the beautiful graphics of EVE Online continues with the introduction of new V3 shaders for the Angel pirate faction ships. Watch the new Angel pirate ships in their full beauty here!
 
We have even implemented player requests like a green-screen for the EVE Character Creator so that everyone can construct amazing portrait pictures (with photoshoped backgrounds)!
 
We hope that you will enjoy EVE Online: Inferno 1.2 and that this expansion sets you on fire again!
 
Useful links:
Patch notes
EVE Online forum discussion
Inferno feature page
 

 
 
 
Best regards,
The EVE Community team

28
Wsparcie techniczne / Drobny problem z SiSi
« dnia: Sierpień 03, 2012, 08:21:40 »

Tak jak na zrzucie. Spotkał się ktoś z czymś takim? Da się to naprawić petycją czy muszę czekać do najbliższego dumpa bazy z aktualnego czasu kiedy to mam aktywne konto....

29
Inne gry / Path of Exile
« dnia: Lipiec 27, 2012, 19:44:57 »
Cytuj
Action RPG Path of Exile will be open to everyone this weekend, July 27-29, so that we can stress-test our servers in preparation for entering Open Beta in a few months.

If you've been patiently waiting to try Path of Exile's dark and customizable gameplay, now is your chance to check out the game - for one weekend only.

The game has been in Closed Beta since last August and we have been regularly adding new content, classes and skills.  The latest version adds a huge Act Two boss fight, the end-game Maps system and a new passive skill tree with over 1300 skills to customize your character with. The open weekend will include the first two acts of the game, Default and Hardcore leagues, six character classes, approximately 70 active skills, 40 support gems and hundreds of item types.

We will make the game servers public from 5pm on Friday 27 July Pacific Daylight Time until 11:59pm on Sunday.  Over 48,000 people played during our last Open Weekend in May. Any feedback you provide this weekend will help us get ready for our permanent Open Beta.

Check out the FAQ about the open weekend at www.pathofexile.com/publicweekend/.

If you have any questions, feel free to post them on the forums. See you this weekend!

Kind regards,
Chris Wilson
Grinding Gear Games
Takie coś dostałem na maila (w ramach subskrybcji na newsy)

30
Ogłoszenia / Style dla Centrali
« dnia: Kwiecień 18, 2012, 09:48:02 »
Oto style które otrzymałem jako propozycje.
Głosujcie w ankiecie, te dwa które zbiorą najwięcej głosów dojdą do puli dostępnych stylów dla użytkowników. Modyfikacje mam zamiar instalować w sobotę w nocy / w niedzielę, do tego czasu można głosować
1. Black Rain: http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=118
2. Estalia: http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2198
3. Adk Cool Black: http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2469
4. Ever Dream: http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2450
5. Night Sky: http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2468
6. Toxic Theme: http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2535

31
Ogłoszenia / Przeniesienie Centrali.
« dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:16:05 »
Jak mamy szalejącą demokrację na centrali (i to nie tylko w osobach uzyszkodników z VIDE :P ) to mam do szanownego grmium pytanie (ankieta)
Z updejtem skryptu wiążą się następujące problemy:
- może być zabawa z bazą danych zaśmieconą przez lata modami (prawdopodobnie sobie poradzę)
- część aktualnie działających modów może przestać działać (mam cichą nadzieję że szczególnie dotknie to tego sszajsu od integracji ze spolecznóściowkami)
- może przestać dzialać skórka i puki papug (lub inna zdolna bestia... [egnos? :P ]) jej nie naprawi / zrobi nowej będziemy skazani na defolta

Z korzyści
- skrypt bedzie aktualny
- wrócą inne (kompatybilne) skórki ponieważ i tak mody bedą wgrywane ponownie

32
Centrala - uwagi i propozycje / Księga Skarg i Wniosków mk2
« dnia: Kwiecień 04, 2012, 11:20:26 »
Stary wątek http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,4847.0.html
"Nowa" Centrala nowy wątek.

Wrzucajcie tu uwagi propozycje skargi itp odnosnie całosci centrali. Tak jak w starym wątku.
Na początek jak widze sporym waszym zainteresowaniem cieszy sie nakladka portalowa, którą wrzuciłem w miejsce WP.
Wyławianie uwag z SB jest zabawne p[od warunkiem że ma się czas.
Miejsca na przedsionku trochę mamy, kilka boxów możemy wrzucić.
Na początek Soulscream zaproponował przywrócenie podglądu do mapki sov. Pamiętam to z centrali jaka zastałem noobem będąc i zaczynając grać w eve. W sov sie nie bawię, więc ktoś musi mi zarzucić linki do tej mapy, a ja i Hastra popatrzymy jak to wbic do nas
Inne propozycje? Z góry zastrzegam ze wrzucenie tu prośby nie oznacza z automatu jej akceptacji. (podobnie jak brak reakcji w przeciągu minuty nie oznacza odrzucenia)

33
Inne gry / Wing Commander Saga: The Darkest Dawn
« dnia: Marzec 23, 2012, 11:33:18 »
http://www.wcsaga.com/news-archive-2012/the-darkest-dawn-is-cleared-for-launch.html
* Doom myśli intensywnie co się mogło stać z jego dżojstikiem...

34
Ja bym ryzykowal stwierdzenie że piracki hull to ich wręcz przyciągnie :P

35
Off Topic / David Weber w Polsce
« dnia: Marzec 02, 2012, 14:07:11 »
Na razie mało informacji. Cytat to odpowiedź Rebisu na moje pytanie o to wydarzenie (podobno pierwsze nader ogólnikowe info było na FB) w którym prosiłem o jakieś klaryfikacje:
Cytuj
Autor będzie w Polsce od 20 do 28 czerwca – Warszawa, Nidzica, Poznan, Wroclaw.
To na razie tyle informacji,
Są zainteresowani?

Strony: [1] 2 3


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal