Eve-Centrala

Forum Gry => Inne gry => Wątek zaczęty przez: Xar w Lipiec 31, 2014, 10:51:39

Tytuł: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 31, 2014, 10:51:39
Ktoś z Was jeszcze bawi się w ten sposób w tym tytule :)? Chciałbym ogłosić, że Leth mori Aiwe [LmA] nadal się prężnie rozwija i rekrutuje graczy zainteresowanych trybami takimi jak: RolePlay,PvE, czy PvP.(http://i.imgur.com/AUfa6wo.png)
(http://livespot.pl/wp-content/uploads/2013/12/fHB1tXJ.png)
Nazwa: Leth mori Aiwe [LmA]
Utworzenie: 21.06.2011
Serwer: MegaServer
Strona: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Typ: RolePlay/ PvE/ PvP i okazjonalnie WvWvW.
Członkowie: 80+
Komunikator głosowy: TeamSpeak3 (własny serwer)Zachęcam do dyskusji na temat RolePlay, jak i samego Guild Wars 2 :)
Pytania odnośnie naszej gildii mile widziane.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: GlassCutter w Lipiec 31, 2014, 12:00:48
A kogo to na tym forum za przeproszeniem obchodzi?
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Theronth w Lipiec 31, 2014, 12:07:06
Blacktide: serwer-cebula.

EDIT: paszoł z tą grą dla casuali.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Lipiec 31, 2014, 12:16:34
A kogo to na tym forum za przeproszeniem obchodzi?

Blacktide: serwer-cebula.

EDIT: paszoł z tą grą dla casuali.

Dresiarze z Ursynowa sio z wątku. Może ktoś będzie zainteresowany, jak nie to nie będzie.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 31, 2014, 12:23:31
A kogo to na tym forum za przeproszeniem obchodzi?
Kto wie, może się znajdzie jakaś osoba, którą interesuje gra fabularna i Guild Wars 2.
A nawet jeśli nie, to IMO nie znaczy, że nie warto czegoś takiego ogłosić - nic chyba na tym nie tracimy? :>
Jedynie mi zajęło trochę czasu wstukanie tutaj tego tekstu, a dla was to po prostu kolejny temat w dziale "Inne Gry" :)
Chociaż oczywiście jeśli to jakiś wielki problem, to możecie zgłosić Administratorowi, czy coś w ten deseń, a ten, jeśli uzna, że coś takiego nie ma prawa się tutaj pojawiać, to zwyczajnie usunie i po sprawie :P Ale myślę, że da się spokojnie ze sobą pogodzić granie w takie tytuły, jak Eve i GW2.

Cytuj
Blacktide: serwer-cebula.
Hm, a możesz podać jakieś argumenty, dlaczego tak właśnie myślisz? :>
Poza tym serwer w tej grze ma bardzo małe znaczenie, tym bardziej, że ostatnimi czasy zostały wprowadzone MegaServery.

Chociaż osobiście myślę, że ma to (MegaServery) trochę minusów, bo kiedyś mogliśmy sobie spokojnie grać RolePlay na Blacktide w naszym gronie (nie spotykaliśmy się z trollowaniem nas i raczej nam nie przeszkadzano - częściej spotyka się z miłym słowem. Chociaż naturalnie okazjonalnie pojawi się jakiś atak, no ale to ma miejsce na każdym serwerze. O BT narosło wiele mitów, a większość niedojrzałych graczy z tego serwera raz dwa poprzenosiło się na Underworld, Gandarę, Deso itp), a kiedy chcieliśmy pobawić się z zagranicznym community RP, to wchodziło się jako "Gość" na ich serwer. Teraz często bywa tak, że wrzuca nas wszystkich na jeden MegaServer i gracze RolePlay nie rzadko muszą dogadywać się między sobą np. która gildia zajmie daną miejscówkę :) Albo po prostu uciekać grupą na inny MegaServer.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Lipiec 31, 2014, 12:42:26
A ja ostatnio szukam domku w GW2, może nie jestem roleplayer ale lubię sobie pobiegać. Myślę, że Cie zaczepie któregoś wieczora :-).
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Theronth w Lipiec 31, 2014, 14:54:15
Grałem na BT pół roku temu i o ile nic się nie zmieniło to czat LA dorównywał, jeśli nie przerastał poziomem spergu Kamadan dystrykt pl. Gildie rzucające sobie kłody pod nogi na GM, zerowe zainteresowanie wvwvw, eventy nie ruszane no i CienZlaAkashy.
Jedna z gildii zrobiła świąteczny filmik, ale poza tym community wyschłe i puste niczym mumia Lenina.

https://www.youtube.com/watch?v=XJOUOwOVUkc
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Goomich w Lipiec 31, 2014, 15:07:48
Global Moderator Comment Każuale z Eve proszeni są o wypadnieńcie z podforum, które nie jest o Eve.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 31, 2014, 15:25:51
Grałem na BT pół roku temu i o ile nic się nie zmieniło to czat LA dorównywał, jeśli nie przerastał poziomem spergu Kamadan dystrykt pl. Gildie rzucające sobie kłody pod nogi na GM, zerowe zainteresowanie wvwvw, eventy nie ruszane no i CienZlaAkashy.
Jedna z gildii zrobiła świąteczny filmik, ale poza tym community wyschłe i puste niczym mumia Lenina.

https://www.youtube.com/watch?v=XJOUOwOVUkc

Tak jak pisałem, obecnie podział na serwery istnieje tylko w WvW, a co do tego trybu, to rzadko siedzi się na jednym z serwerów - gildie preferują skakanie z jednego na drugi w poszukiwaniu dobrych walk :) Ostatnimi czasy był np. ponownie hype na BT i wiele gildii się tam przeniosło, chociaż z tego co słyszałem, w ostatnich dniach ponownie postanowili przeskoczyć gdzieś indziej. Zobacz na np. Gadarę - kiedyś ten serwer nie był wcale tak wysoko w rankingu WvW, no ale przeniosło się na niego trochę osób przed turniejem i wskoczył do topki - co oczywiście przestraszyło masę gildii WvW i przeskoczyły na kolejne serwery (w poszukiwaniu wyzwań). W tej grze nie ma czegoś takiego jak siedzenie na jednym serwerze - oczywiście można to robić, ale zwykle hardkorowe składy prędzej czy później czeka przenoszenie się.

Tak czy inaczej mnie WvW średnio interesuje, gram je okazjonalnie - czasem zorganizuje się event i to wystarcza. Wolę RolePlay, PvE i PvP, a to ostatnie jest moim zdaniem lepsze od WvW, gdyż walki nie są masowe. Preferuję z góry ustalone ilości graczy, którzy znajdują się w teamie + brak farmy itemów, która sprawia, że ktoś jest lepszy. W PvP liczą się umiejętności, a nie lvl czy itemki.

Oczywiście gracze Twojego pokroju pewnie mają mi za złe to, że nie wspieram polskiego community w tym trybie i w ogóle się nim nie interesuję - no przykro mi, nie bawi mnie to, mam masę innych, ciekawszych rzeczy do zrobienia w tej grze i nie będę robił czegoś na siłę, żeby dowartościować kogoś, by mógł powiedzieć, że Polacy są mocni w WvW. Nie, moze i nie są i mało mnie to obchodzi. Jeśli nie lubią tego grać to ich sprawa i nie czyni ich to gorszymi ludźmi :)

Odnośnie czatu w LA. Szkoda, że bardzo często jeśli zdarzało się tam jakieś trollowanie, to byli to gracze "Goście" z innych serwerów, czy prowokatorzy. Ale mniejsza. Najśmieszniejsze jest to, że gracze BT bardzo często zwyczajnie ich ignorowali. Nie widziałem, żeby ludzie z konkretniejszych gildii z BT wdawali się w te bezsensowne dyskusje.
Naturalnie nie będę tutaj pisał, że jest nie wiadomo jak kolorowo, bo nie jest - na każdym serwerze znajdą się czarne owce, ale osobiście nie spotkałem się z jakimiś większymi problemami na Blacktide pod tym względem. Sam znam bardzo dużo fajnych osób z BT - nie tylko polaków i nie zamieniłbym tego serwera na żaden inny. A warto zauważyć, ze bardzo dużo guestuję po innych serwerach i mam mniejsze, bądź większe rozeznanie w tym, jak obecnie prezentuje się społeczność GW2. Musisz wiedzieć, że na np. Gandarze w miarę czasu znalazło się więcej toksycznych graczy, niż na BT. To na Gandarze dochodziło do akcji pod tytułem: "wysyłamy naszych ludzi do gildii, żeby ściągali z niej graczy do nas", a jeśli to nie dzialało, to trollowali na /g. Znam osoby z innych serwerów i widziałem co tam się wyprawiało ;) Na BT coś takiego nie miało miejsca, a przynajmniej nigdy nie słyszałem o tego typu praktykach.
Dodatkowo zastanów się: gdzie polecą mało dojrzali gracze? Będą siedzieli na "złym" Blacktide, czy wyruszą na te z pozoru "świetnie sobie radzące"? Oczywiście, że na te drugie i dawno temu to zrobili.

Odnośnie rzucania sobie kłód na GM. Hm, domyślam się, że mowa tutaj o Misjach Gildyjnych, to muszę napisać tak: robi się je u nas tydzień w tydzień od czasu pojawienia się tej możliwości i o ile czasem faktycznie trafiła się jakaś gildia, która nam się nie spodobała (ale to nie dotyczyło tylko polaków), to częściej jednak mieliśmy przyjemność współpracowania :) Cóż, może to Ty siedziałeś w jakiejś gildii - wylęgarni trolli - masówce - że inni Ci ją tak atakowali i olewali?
Obecnie są MegaServery więc to już w ogóle jest pomieszane i nie masz czegośtakiego, że jak grasz na BT, to spotykasz tylko graczy z BT - na mapach łączy Ci ludzi z przeróżnych serwerów. Ogólnie dużo zależy od tego do jakiej gildii należysz - wtedy masz większe prawdopodobieństwo trafienia na te osoby. My np. mamy w klanie sporo osób z innych serwerów niż Blacktide, ale i tak trafia się na te same MegaServery.

Mówisz o nieruszanych eventach: no to już poprawili właśnie MegaServerami dość dawno temu. Teraz nie ma czegoś takiego, że gdzieś brakuje ludzi. Oni są wszędzie.

Co do kobiety o nicku CieńZłaAkaszy, to powiem tak: nasłuchałem się o niej wiele legend, ale szczerze? Gram w GW2 od beta testów i jakoś nigdy nie byłem zmuszony zamienić z nią słowa. Co mnie obchodzi jakaś jednostka? Niech robi co tam robi, ważne, że mi w niczym nie przeszkadza. Polecam zająć się sobą i swoją gildią, a nie wszystkimi naokoło :)

No i na sam koniec, jak to napisałeś: suche community, tylko jeden filmik na święta etc
Tutaj się nie zgodzę. Sam organizowałem wiele eventów, do tego 2x coś w stylu "Jaka to melodia", gdzie ludzie musieli zgadnąć co jest grane + mogli wygrać naprawdę przyzwoite sumki złota. Naprawdę nie brakuje i nie brakowało przeróżnych akcji, wystarczy się trochę zainteresować. Jednak jedno jest pewne: polskie community w GW2 nie jest jakieś bardzo, ale to bardzo zgrane - pozostawia to naprawdę dużo do życzenia, ale szczerze? Mi to nie przeszkadza, bo ja nie lubię masówek, nie gram dla community tej gry.
Ja gram dla gildii i nie mam za złe innym, którzy po prostu skupiają się na budowaniu swoich klanów :)
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Lipiec 31, 2014, 15:49:41
Xar a osoby, które nie roleplayą bierzecie do gildii ?
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 31, 2014, 15:55:40
A ja ostatnio szukam domku w GW2, może nie jestem roleplayer ale lubię sobie pobiegać. Myślę, że Cie zaczepie któregoś wieczora :-).

Xar a osoby, które nie roleplayą bierzecie do gildii ?

Wiesz, wolałbym czegoś takiego uniknąć. Wypada jednak w mniejszym, bądź większym stopniu interesować się grą fabularną (roleplay).
Z jednej strony my mamy trochę przesyt osób - staramy się trzymać 70/80 - nie więcej, a z drugiej myślę, że trudno byłoby Ci się wkręcić w naszą gildię, jeśli nie masz zamiaru grać RP :> Wiadomo, nie tylko tym żyjemy i udało nam się zbudować naprawdę fajną społeczność, ale myślę, ze mógłbyś nie czerpać w 100% z tego, co oferuje gildia.

Tak czy inaczej mogę Ci śmiało polecić inne - raczej fajne - gildie. Gdybyś napisał kilka dni temu to na pewno wysłałbym Cię do Shonen - oni się prezentowali bardzo dobrze, ale doszły mnie słuchy, ze zawiesili działalność.
Z innych gildii warto zainteresować się Guardian Brigade. Tak jak my bawią się w GW2 od samych początków, do tego czasem się spotka ich tu czy tam, a i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nas trollowali podczas RP :P Raczej rzucili dobrym słowem, więc wydaje się być naprawdę w porządku gildia. Wyślę Ci na PW ich stronę, czy jakiś kontakt.

No chyba, że faktycznie chciałbyś się sprawdzić u nas i przejawiałbyś jakieś zainteresowanie RP, to wtedy można się śmiało zgłosić. Rekrutację prowadzimy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu) pod zakładką /forum/  :)
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Lipiec 31, 2014, 15:56:47
Ok, dzięki :-)
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Asag w Lipiec 31, 2014, 17:36:16
Ja ostatnio kupiłem GW 2 i mnie nawet wciągnęło ale żaden ze mnie roleplay. Pogram dłużej to może mi się znudzi ale na razie mam co robić więc sobie gram casualowo.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Sierpień 02, 2014, 18:54:27
Nie wiesz, czy jesteś godzien miana "Aiwe"?
Chcesz poznać znaczenie nazwy gildii?

Wejdź do przedsionku - www.przedsionek.aiwe.eu (http://przedsionek.aiwe.eu/)
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Sierpień 11, 2014, 11:09:55
Herezje waść prawisz, kłamstwa same i bezeceństwa. Nie uświadczysz tu portali, ostrzy jak psu jajca na wiosnę świecących, jeno wormhole i działa gaussa., Umykaj więc z forum, ino chyżo, bo Cię pachołkom oćwiczyć każę.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Sierpień 11, 2014, 12:17:44
qfa, a juz sie balem ze to cos ze mna jest nie tak.
Choc, swego czasu.
I ja zabawilem sie w role play.Stwierdzam, ze najlepsze jest wtedy gdy wypalasz tornadem frajerowi z 1400mm co o nim myslisz, a gdy lokal zaczna rozbrzmiewac kojacym dusze i oczy placzem. Wiesz. Wiesz, ze dobrze odegrales swa role.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Sierpień 16, 2014, 12:53:39
Nowy feature. Konta alternatywne na forum
(http://i.imgur.com/SpVOq8j.png)
 
Jak wiadomo, jeśli mowa o RolePlay, to w rolę wchodzą przeróżne postacie, a i często gracze nie ograniczają się tylko i wyłącznie do jednej - swojej głównej - gdyż pragną odgrywać fabularnie również masę innych charakterów :) Do tej pory na naszym forum radziliśmy sobie z tym w ten sposób, że naturalnie każdy miał swoje główne konto, z którego odgrywał (RP) maina, a jeśli chciał wprowadzić na forum postać dodatkową, to tworzył jej nowe konto, na którym dostawał rangę "postać fabularna". Działało to dobrze, acz jak się można domyślić, wymagało to pamiętania haseł do wszystkich kont, jak i samo przelogowywanie z jednego na drugie nie należało do najprzyjemniejszych.
 
Postanowiliśmy ułatwić naszym graczom zabawę i została wprowadzona możliwość posiadania "Kont alternatywnych", które można tworzyć na swoim głównym koncie. Od tej pory przemieszczać się między kontami swoich postaci fabularnych można za jednym kliknięciem.
(http://i.imgur.com/RjltG56.png)
 
Oczywiście może przytrafić się sytuacja, kiedy ktoś zapomniał, że jest np. na swoim głównym koncie i odpisuje w sesji RPG, gdzie bierze udział jego alternatywna postać - jednak nic straconego! Podczas wysyłania posta również można zmienić konto, z którego zostanie wysłana wiadomość.
(http://i.imgur.com/F3MrvTF.png)
 

Zapraszam pod adres:
Aiwe.eu (http://aiwe.eu)

A jeśli podoba Ci się nasza gildia, to polub nas na:
Facebooku (https://www.facebook.com/LethMoriAiwe)
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Doom w Sierpień 17, 2014, 14:41:43
Administrator Comment Dobra. Dość tego spamu. Topic w adekwatnej sekcji, część użyszkodników w to gra ok. Ale ten spam jest męczący. Mamy przycisk edycji postów, jak go nie zaczniesz używać topic poleci
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 08, 2014, 13:57:53
(http://i.imgur.com/K8IpMPn.png)
Turniej M.E.S.M.E.R
             sezon latorośli 1327 AE
 

Pismo na pergaminie było dokładne, acz w kilku miejscach litery wyraźnie były koślawiej napisane.
Cytuj
Leth Mori Aiwe
Ogłaszam wszem i wobec, że 62 dnia sezonu latorośli odbędzie się turniej z wykorzystaniem technologii M.E.S.M.E.R. należącej do przyjaciółki gildii znanej wam jako Nexesi. Wszyscy ci, którzy chcą wykazać się w ramach tego wydarzenia winni są wykonać zwyczajowy podpis pod tym dokumentem.
Turniej ma na celu wyłonienie najbardziej elastycznego bojownika oraz pozwolić członkom gildii na poznanie sztuki wojennej swoich towarzyszy. Wszystko to jako wstęp do coraz lepszej synergii podczas zadań.
A także, forma rozruszania kości.
Informacje poza klimatem:
 Cóż, turnieje PvP zawsze były bliskie naszej gildii, acz zwykle pojawiał się problem z zorganizowaniem czegoś konkretnego, co miałoby swoje terminy, których byśmy się trzymali i miało charakter wydarzenia powtarzalnego. Zwykle organizowano zawody, po czym dopiero po długim okresie czasu ktoś wpadał na pomysł ponownego zapisania tego typu wydarzenia.
 
Na szczęście za inicjatywą członków naszej gildii został opisany konkretny event, tytułowy M.E.S.M.E.R. Co więcej, nie jest to tylko turniej PvP, bo opisana została również cała otoczka fabularna tejże "zabawy". Wczorajszego dnia (Niedziela) po naszych misjach gildyjnych mieliśmy przyjemność wziąć udział już w drugiej odsłonie turnieju - tym razem był to sezon latorośli. Jak można się łatwo domyślić - na każdy sezon przypadnie jeden event PvP. Co więcej, mamy już zwycięzcę, którym okazał się być Gnarl Krzykodrap! Na drugim miejscu był Dansiel, a trzecim Xar Silianthir. Wypada również zaznaczyć, ze aktywność dopisała. W tej odsłonie turnieju toczono walki 1 na 1, acz jest bardzo prawdopodobne, że w kolejnych ujrzymy również 2 na 2.
 
A nagrody?
- Różnej maści upominki - czasem potrafią to być naprawdę cenne i fajne rzeczy.
- Ikonka na TS3 informująca o tym, że osoba owy turniej wygrała. Przy czym naturalnie nie jest to nic stałego, gdyż w kolejnym sezonie ponownie będzie można o nią walczyć. Czyli na tych samych zasadach co z naszym konkursem na Miss&Mistera gildii, z tym, że M.E.S.M.E.R.Y odbywać się będą raz na sezon - znaczy co 3 miesiące, a Miss&Mister to jednak wydarzenie odbywające się tylko raz w roku.
- Wpis w Okiem Mistrza Gry w Kartach Postaci
 
(http://i.imgur.com/wCZz06A.jpg)
 
Strona gildii (http://aiwe.eu)
Facebook (https://www.facebook.com/LethMoriAiwe)
Rekrutacja: otwarta.
Prowadzimy ją na stronie pod zakładką /forum/

 
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Październik 09, 2014, 22:01:05
Jak co roku, naszej stronie głównej: http://aiwe.eu/ pojawił się jesienno-halloweenowy design - w stylu Guild Wars oczywiście.
To już tradycja.. :) Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

UWAGA: Jeżeli komuś nie wyświetla nowych grafik/muzyki, to polecamy odświeżyć stronę,  zresetować przeglądarkę, bądź wyczyścić pliki cookies
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Listopad 26, 2014, 15:37:07
Na stronie naszej gildii: http://aiwe.eu/ (http://aiwe.eu/) pojawił się zimowy design w stylu Guild Wars!
Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

UWAGA: Jeżeli komuś nie wyświetla nowych grafik/muzyki, to polecamy odświeżyć stronę,  zresetować przeglądarkę, bądź wyczyścić pliki cookies :)
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Dux w Listopad 26, 2014, 15:51:26
Można na Waszym forum zamieścić wątek o EVE? >:D
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Listopad 26, 2014, 15:56:29
Postaram się utrzymać w roleplayu

Ekhem...
Cytuj
Tego dnia bożek złośliwych i niechcianych wiadomości miał naprawdę zły humor. Gnom Anthar dokazywał od samego rana srając po wszelkich możliwych kątach świątyni, a wierni i niewierni darli japę na całego. Doom, bowiem pod takim imieniem był czczony, chcąc odpocząć od hałaśliwych modlitw i niemodlitw wyszedł poza mury swojego kościoła. Wtem, na drzwiach dojrzał trzy bezpośrednio umieszczone po sobie modlitwy napisane dziecinnym, aczkolwiek starannym pismem trolla. Rozsierdził się wielce, bo w świętym piśmie jasno stoi co wolno, a co nie.
- Zaprawdę powiadam Wam, nikt nie będzie ze mną w ch*ja walił - zakrzyknął objawiając się maluczkim.
I rozstąpiły się niebiosa, a na ziemię spadł wielki BANHAMMER miażdżąc trollową wioskę.

BTW
Kiedyś graliśmy w małym gronie w RPG. Mistrz gry rzucił w jaskini jakieś cholerstwo. Mnich miał na szybko rzucić jakąś modlitwę czy klątwę i krzyknął "ZAPIERDOL IM PANIE!"  :P tak mi się przypomniało.
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Listopad 26, 2014, 16:06:05
Można na Waszym forum zamieścić wątek o EVE? >:D
No pewnie, że tak :) Tylko oczywiście trzeba należeć do gildii :D
Mamy specjalny dział "Inne gry", w którym dyskutujemy o wielu tytułach. Do tego znajdują się tam także osobne poddziały dla Świata Mroku, Warhammera, czy Marvela, w których to również nasi gracze organizują sesje RP.

Kiedyś graliśmy w małym gronie w RPG. Mistrz gry rzucił w jaskini jakieś cholerstwo. Mnich miał na szybko rzucić jakąś modlitwę czy klątwę i krzyknął "ZAPIERDOL IM PANIE!"  :P tak mi się przypomniało.
I zadziałało xD?
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Pienias w Listopad 26, 2014, 16:19:31
Postaram się utrzymać w roleplayu

Ekhem...
BTW
Kiedyś graliśmy w małym gronie w RPG. Mistrz gry rzucił w jaskini jakieś cholerstwo. Mnich miał na szybko rzucić jakąś modlitwę czy klątwę i krzyknął "ZAPIERDOL IM PANIE!"  :P tak mi się przypomniało.
Hahaha zaplulem monitor
Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Goomich w Listopad 26, 2014, 17:03:26
I zadziałało xD?

Tytuł: Odp: RolePlay w Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Grudzień 11, 2014, 00:43:08
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Luty 10, 2015, 18:07:53
Trochę ostatnimi czasy pracowaliśmy nad nową funkcją, a mianowicie interaktywną mapką, na której znajdowałyby się opisy dotyczące naszej fabuły i wreszcie pojawiła się wstępna wersja atlasu, którą chciałbym tutaj pokazać :)
W miarę czasu na pewno projekt będzie rozwijany - już teraz są pomysły na dodanie kolejnych opcji itp ale chętnie usłyszę Wasze opinie i czy Wam się coś takiego podoba :)
 
Ale przejdźmy do meritum, jak dostać się do atlasu? Wystarczy wejść na naszą stronę główną: http://aiwe.eu (http://aiwe.eu)
I wybrać ikonkę "Atlas fabularny" znajdującą się nad menu (jeśli nie wyświetla, odśwież stronę)
 
(http://i.imgur.com/tZFq7K4.jpg) (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Luty 10, 2015, 20:29:59
uwierz mi, nie chcesz mojej opini na ten temat.
potraktuj to jako free bump tematu ktory i tak pewnie malo kogo interesuje. hehehe: ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Marzec 26, 2015, 12:45:19
(http://i.imgur.com/6GYhasO.png)
 
Czas na drugą edycję gildyjnego jednego z dziesięciu - konkursu, w którym nasi gracze będą pytani o lore, jak i mechanikę Guild Wars 2! Całość odbędzie się na TeamSpeaku, a do zgarnięcia są naprawdę ciekawe nagrody - między innymi ikonka na TS3, wyróżniająca zwycięzcę. Wszystko postaramy się nagrać i opublikować na YouTube, także możliwe, że niebawem podzielimy się z Wami zapisem z tego wydarzenia.
 
Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Theronth w Maj 10, 2015, 13:04:12
Cytuj
Strażnicy to oddani towarzysze, którzy bronią swoich sojuszników i dekoncentrują wrogów, korzystając z mocy swoich cnót.
(http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/919/108/fab.png)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Maj 11, 2015, 20:34:05
Ty to chyba wysłałeś właśnie zdjęcie z czasu tracenia cnoty, co? :V
Cóż, w tym wypadku guardian to z Ciebie nie będzie >:D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Sierpień 03, 2015, 18:06:21
(http://i.imgur.com/6kbKPcB.png)
 
Miss Leth mori Aiwe na rok 1328AE została: Saloai (http://forum.aiwe.eu/index.php?topic=3646.msg23681#msg23681)!
Misterem Leth mori Aiwe na rok 1328AE został: Deph Nightingale! (http://forum.aiwe.eu/index.php?topic=5769.msg46837#msg46837)
 
Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Sierpień 30, 2015, 15:36:43
Gra przeszła na F2P, jakiś komentarz?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Ptysiu w Sierpień 30, 2015, 16:08:56
Gra przeszła na F2P, jakiś komentarz?

Że będzie to dobry F2P. Mam nadzieję, że zyska dzięki temu drugie życie. Osobiście pograłem trochę na starcie, ale nie wciągnęło mnie tak jak pierwsza część.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Sierpień 30, 2015, 17:40:20
Gra przeszła na F2P, jakiś komentarz?

Podstawka jest tylko f2p, czyli end game jest za płatnym kontem .
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: xanowron w Sierpień 30, 2015, 17:55:59
end game

Co? :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Sierpień 30, 2015, 17:59:55
Co? :P

Heart of Thorns?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 06, 2015, 14:20:36
[LmA] vs [xTHC]

I fajny comeback z 200-400

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 08, 2015, 10:01:39
Nie da się oglądać z głosem przez klawiaturę w tle. Jak Twórcy gry tłumaczą w Lore respawn z pełnym rynsztunkiem?

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: GlassCutter w Wrzesień 08, 2015, 11:27:32
Nie da się oglądać z głosem przez klawiaturę w tle. Jak Twórcy gry tłumaczą w Lore respawn z pełnym rynsztunkiem?

Filip przez Ciebie włączyłem ten filmik i mózg mi wypłynął przez uszy jak usłyszałem muzykę >:(
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Wrzesień 08, 2015, 12:03:40
qfa, Glassu ... przez Ciebie tez wlaczylem to gowno i doznalem podobnego urazu? jest na to jakas masc?
od razu dementuje, masc na bol dupy nie dziala
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 08, 2015, 16:05:49

AIWE.EU (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 08, 2015, 19:48:36

AIWE.EU (http://aiwe.eu)

AŁA
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 08, 2015, 22:01:35
Zajebiste video

 ???

Na sadolu dla anime mieli taki specjalny obrazek ;) nie będę tu wrzucał bo zbiorę bana i wielkie oburzenie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 08, 2015, 22:44:57
???

Na sadolu dla anime mieli taki specjalny obrazek ;) nie będę tu wrzucał bo zbiorę bana i wielkie oburzenie.

Jak Ty widzisz tam anime to czym dla Ciebie jest Bolek i Lolek ?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: GlassCutter w Wrzesień 09, 2015, 06:56:27
qfa, Glassu ... przez Ciebie tez wlaczylem to gowno i doznalem podobnego urazu? jest na to jakas masc?
od razu dementuje, masc na bol dupy nie dziala

Karaś nie wiedziałem że z Ciebie taki sadomaso :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 09, 2015, 07:08:17
Jak Ty widzisz tam anime to czym dla Ciebie jest Bolek i Lolek ?
Bolek to był agentem w SB. A lolka nie znam, pewnie z innej wsi.

Xar nie spodziewałem się inteligentnej riposty z twojej strony i... miałem rację że się nie spodziewałem. Jak tam w szkole? Pani od religii was tam za mocno nie prześladuje? Matematyka trudna?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 09, 2015, 09:58:19
Bolek to był agentem w SB. A lolka nie znam, pewnie z innej wsi.

Xar nie spodziewałem się inteligentnej riposty z twojej strony i... miałem rację że się nie spodziewałem. Jak tam w szkole? Pani od religii was tam za mocno nie prześladuje? Matematyka trudna?

Na głupie stwierdzenia są głupie odpowiedzi
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 09, 2015, 10:03:58
Na głupie stwierdzenia są głupie odpowiedzi
Chyba tylko fani anime są w stanie wychwycić delikatną granice między anime i nie anime.

Jeśli popełniłem ten błąd i nie daj borze uraziłem, to przyjmij moje najszczersze przeprosiny. Biję się w pierś, proszę o wybaczenie i takie tam.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Jabolex w Wrzesień 09, 2015, 11:46:02
[....]
Jak tam w szkole? Pani od religii was tam za mocno nie prześladuje? Matematyka trudna?

Moderator zwykle upominał za wycieczki osobiste.
wiem że folklor, to folklor ale...
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 09, 2015, 14:05:09
Moderator zwykle upominał za wycieczki osobiste.
wiem że folklor, to folklor ale...

Powiadasz?   ;)
Cytat: qlko1 w Wczoraj o 22:01:35
Wczoraj szukałem miłości w sieci cebulowej ale zostałem oszukany brutalnie zgwałcony : / Okropnie boli

Yyyy... Fajnie masz '- ' ale chyba pomyliłeś tematy.


Jak tam w szkole? Pani od religii was tam za mocno nie prześladuje? Matematyka trudna?
Edit: nie wiem czy można to podpiąć pod wycieczki osobiste, gość się wcześniej wypowiedział, że chodzi do szkoły. Ot czysta ciekawość z mojej strony.
Chociaż jeśli chodzi na etykę zamiast religii to może faktycznie przesadziłem. Jadę po bandzie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 09, 2015, 15:20:51
Chyba tylko fani anime są w stanie wychwycić delikatną granice między anime i nie anime.

Jeśli popełniłem ten błąd i nie daj borze uraziłem, to przyjmij moje najszczersze przeprosiny. Biję się w pierś, proszę o wybaczenie i takie tam.


Ty na serio starasz się być śmieszny i zabawny, momentami czasami chcesz pojechać jakąś elokwencją, a okropnie Ci to nie wychodzi. Serio. Odpuść. Krzywdę sobie zrobisz.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 09, 2015, 15:25:40
Ty na serio starasz się być śmieszny i zabawny
W zasadzie to w cytowanym przez Ciebie momencie ani jedno ani drugie. W Guild Wars widzę anime i jeśli się mylę to rozwiej proszę moje wątpliwości bez plucia jadem.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 09, 2015, 15:27:17
W zasadzie to w cytowanym przez Ciebie momencie ani jedno ani drugie. W Guild Wars widzę anime i jeśli się mylę to rozwiej proszę moje wątpliwości bez plucia jadem.

Nie dotyczy tego co Ty widzisz tylko sposób w jaki się wypowiadasz powiedzmy od +/- pół roku na tym forum może trochę dłużej. Po krótce. Odjebało Ci.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 09, 2015, 15:33:40
Nie dotyczy tego co Ty widzisz tylko sposób w jaki się wypowiadasz powiedzmy od +/- pół roku na tym forum może trochę dłużej. Po krótce. Odjebało Ci.
Widywałem Twoje wypowiedzi na tym forum. Pozwól więc, że nie uznam Twojego moralnego autorytetu w tej kwestii.

Skoro mamy już za sobą wymianę zdań na ten temat, to co z tym anime?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 09, 2015, 15:45:22
Soulscream mistrz taktu i finezji pisanej poucza.


Serio?

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: GlassCutter w Wrzesień 09, 2015, 20:02:33
Tak to jest jak za flejma biorą się amatorzy >:(
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 09, 2015, 20:37:36
Widywałem Twoje wypowiedzi na tym forum. Pozwól więc, że nie uznam Twojego moralnego autorytetu w tej kwestii.

Może i widziałeś, ale moje ewoluowały w przeciwieństwie do Twojej degradacji, kiedyś dawno temu pisało się z Tobą po prostu lepiej, tak jakoś więcej pokory do świata miałeś.

Soulscream mistrz taktu i finezji pisanej poucza.

Serio?

Korzystaj i się ucz.

Tak to jest jak za flejma biorą się amatorzy >:(

Niestety złote czasy już minęły i są jakieś durne popłuczyny.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 09, 2015, 21:10:34
Może i widziałeś, ale moje ewoluowały w przeciwieństwie do Twojej degradacji
Wskaż mi w tym wątku gdzie zostałeś przeze mnie znieważony. Przeczytałem go wzdłuż i wszerz i nie widzę. Tymczasem "zdołałem sprowokować" całkiem personalny i dosadny atak z Twojej strony. Not a single fuck was given that day, ale kuleje Ci ta ewolucja.

Nie zamierzam toczyć dyskusji i próbować udowodnić kto tu jest większym ch*jem w internetach, ale zauważyłem, że w tym jednym wątku o GW2 jesteś wyjątkowo drażliwy. Jakoś tak tylko tutaj włącza Ci się HeroMode.

Ty mi radzisz więcej pokory, ja Ci radzę więcej dystansu.

Edit: Daliśmy sobie już po razie. Wystarczy? Czy jedziemy dalej?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 09, 2015, 22:27:45
Wskaż mi w tym wątku gdzie zostałeś przeze mnie znieważony. Przeczytałem go wzdłuż i wszerz i nie widzę.

Problemem jest to, że Ty myślisz, że mnie można urazić (nie można). Nie o to się rozchodzi i jesteś zamknięty w swoim małym pokoju i nie widzisz tego co się dzieje po za nim :).

Cytuj
Tymczasem "zdołałem sprowokować" całkiem personalny i dosadny atak z Twojej strony. Not a single fuck was given that day, ale kuleje Ci ta ewolucja.

Tak mam podstawy, gdyż pamiętam Cię jako pogodnego człowieka, a nie gbura i chama który od jakiegoś czasu strasznie na siłe stara się być tak elitarny jak ta gra w którą TY grasz i masz za wysokie o niej mniemanie

Cytuj
Nie zamierzam toczyć dyskusji i próbować udowodnić kto tu jest większym ch*jem w internetach, ale zauważyłem, że w tym jednym wątku o GW2 jesteś wyjątkowo drażliwy. Jakoś tak tylko tutaj włącza Ci się HeroMode

Ty mi radzisz więcej pokory, ja Ci radzę więcej dystansu.

Mój dystans jest doskonały, temat o innej grze gdzie koleś robi sobie jakieś tam aktualizacje od czasu do czasu a Wy robicie syf. Skoro chce i ma prawo to czemu Was tak boli eliterny penis eve online? To jest właśnie ten dystans, który mi tak doradzasz. Ja go mam, TY nie. Ja szydzę z ludzkiej głupoty.

Cytuj
Edit: Daliśmy sobie już po razie. Wystarczy? Czy jedziemy dalej?

A dopiero robiło się fajnie :(.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 09, 2015, 22:41:54
Gorzej jak dzieci  ::)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 09, 2015, 22:56:33
No tak dzieci by dały sobie po pysku, a tutaj jest normalna dyskusja :). Pieprzeni dorośli, samo zło :).
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: MGGG w Wrzesień 10, 2015, 00:21:34
Jak Twórcy gry tłumaczą w Lore respawn z pełnym rynsztunkiem?

Nijak, to filmik z walki na arenie.
W tym nowym dodatku, co wychodzi za miesiąc maja zostać do GóW2 wprowadzone ligi pvp na arenach i widać, że jest ciśnienie by gra skręciła w kierunku esportu.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 10, 2015, 07:45:59
To raczej myślenie życzeniowe. ArenaNet już po premierze GW2 miała ambicje by ta stała się platformą dla esportu. Miały być ligi z co miesięcznymi płatnymi turniejami in game z nagrodami pieniężnymi dla zwycięzców. Zainteresowanie było takie, że pomysł upadł z miejsca i nawet po zniesieniu opłat zainteresowanie było mikroskopijne. No ale czego się spodziewali wydając grę dla dla casuali?
Dlatego ją na Twoim miejscu, sceptycznie podchodziłbym do tych info o turniejach i o parciu na esport, LOL. ;D

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Jabolex w Wrzesień 10, 2015, 08:07:56
[...] Jak Twórcy gry tłumaczą w Lore respawn z pełnym rynsztunkiem?

Magia, Panie, Magia.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 10, 2015, 09:27:47
Tak mam podstawy, gdyż pamiętam Cię jako pogodnego człowieka, a nie gbura i chama który od jakiegoś czasu strasznie na siłe stara się być tak elitarny jak ta gra w którą TY grasz i masz za wysokie o niej mniemanie
Elitarność EvE zabija EvE. Z elitarności tej gry wyleczyłem się dawno temu i w tym temacie znaczenie ma żadne. Mi kompletnie nie chodzi o to czy gra A jest lepsza od gry B.
Ja szydzę z ludzkiej głupoty.
Ja też. W tym wątku moim zdaniem wynika ona z niebezpiecznie niezdrowego poziomu jarania się pikselowymi świecącymi postaciami. 1 z 10, chyba ostatni z wartościowych teleturniejów profanowany wiedzą historyczną o wirtualnym świecie jakiejś gry komputerowej? Pompatyczny i ociekający zajebistością film promo na miarę spotu rekrutacyjnego Legii Cudzoziemskiej?

Wątki rekrutacyjne korporacji pve jebie się tu bezlitośnie za błachostki. Bo to nubowskie, bo to bydło i inhumans, a jak 16letni chłop zamiast zarywać wieczorami panny pisze o cnotach strażników w grze mmo, to ja jestem gburem i chamem że się z tego nabijam? Świat stanął na głowie.

Gwarantuję Ci, że jeśli pojawi się na centrali wątek rekrutacyjny lore corpa z treścią takiej jakości, to przełamię tą niechęć do nabijania się z elitarnej gry jaką jest EvE i też dam wyraz swojej opinii. Bo uważam, że to śmieszne, i będę się z tego śmiał tak długo, jak d00m nie rzuci we mnie młotkiem bana.

Edit: jak dziś wieczorem żona krzyknie że robimy kolację to odpowiem, że jestem kapitanem statku kosmicznego, trochę szacunku do stopnia i won z mostka!
Ale to jeszcze nic, jak podejdzie do mnie w trakcie grania w wiedźmina to pewnie ubiję poczwarę. A co!

Mój dystans jest doskonały, temat o innej grze gdzie koleś robi sobie jakieś tam aktualizacje od czasu do czasu a Wy robicie syf. Skoro chce i ma prawo to czemu Was tak boli eliterny penis eve online?
Wiesz, do tej pory dział "Inne gry" służył:
- wymianie informacji o nowościach w świecie gier,
- dyskusjom o technicznych aspektach tego w co zagrywają się tu ludzie z EvE,
- poradom i opiniom (np. WT czy WOT)

W tym wątku nie pojawiło się nic z wyżej wymienionych. Nie dotyczy gry jaką jest GW2. Jest tylko jednostronna rekrutacja w tandetnej postaci (bo z takim spamem nie spotkałem się w żadnym wątku rekrutacyjnym corpa EvE).
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Wrzesień 10, 2015, 09:50:14
...
Edit: jak dziś wieczorem żona krzyknie że robimy kolację to odpowiem, że jestem kapitanem statku kosmicznego, trochę szacunku do stopnia i won z mostka!
...

o qfa wygrales: ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: MGGG w Wrzesień 10, 2015, 11:05:06
Cytat: [EVOLL

Dlatego ją na Twoim miejscu, sceptycznie podchodziłbym do tych info o turniejach i o parciu na esport, LOL.

http://www.twitch.tv/guildwars2/v/10652313
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 10, 2015, 11:37:12
Stuff

Widzisz, mała prowokacja i znów jesteś sobą :). Aż miło popatrzeć i poczytać ten fajnie napisany tekst.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Wrzesień 10, 2015, 11:42:39
Widzisz, mała prowokacja i znów jesteś sobą :). Aż miło popatrzeć i poczytać ten fajnie napisany tekst.
Nie myśl że się wykręcisz. GW2 to anime czy nie?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 10, 2015, 12:17:41
http://www.twitch.tv/guildwars2/v/10652313
50k $ pula nagród jak na taki epicki HIT MMO w 3 lata po premierze to srogo. Raczej chwyt marketingowy niż coś poważniejszego.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 10, 2015, 13:21:20
Nie myśl że się wykręcisz. GW2 to anime czy nie?

Dosyć skomplikowane pytanie, gdyż tak naprawdę tak i nie. Czuć tam wyidealizowane sylwetki z wielkimi cycami i wielkimi klatami, ale grafika jest stricte europejska. W moim odczuciu, nie jest to anime o japońskim rodowodzie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 10, 2015, 13:37:07
W Heart of Thorns (za miesiąc) pojawią się raidy!


AIWE.EU (http://aiwe.eu/)

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 10, 2015, 20:31:16
wow! po trzech latach dodali rajdy !
ciekawe co wymyślą za kolejne trzy...
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Wrzesień 10, 2015, 20:40:16
Kiedyś mając 16 lat bardzo jarałem się czymś w tym stylu. Potem zacząłem tym rzygać i szukać gier bardziej "poważnych", a teraz to nic już mnie nie fascynuje.

Wydaje mi się, że wiele osób coś podobnego przechodzi więc zakładam, że Xar też za jakiś czas skończy ten spam na centrali  >:D >:D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: sneer w Wrzesień 10, 2015, 21:04:48
Zeby sie nie okazalo ze zanim on skonczy spam Ty skonczysz odwiedzac centrale ;)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 10, 2015, 21:46:00
Kiedyś mając 16 lat bardzo jarałem się czymś w tym stylu. Potem zacząłem tym rzygać i szukać gier bardziej "poważnych", a teraz to nic już mnie nie fascynuje.

Wydaje mi się, że wiele osób coś podobnego przechodzi więc zakładam, że Xar też za jakiś czas skończy ten spam na centrali  >:D >:D

Eve jest rzeczywiście takie poważne...

 ::)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xeovar w Wrzesień 11, 2015, 08:08:14
Eve jest rzeczywiście takie poważne...

 ::)

Internet spaceshipz iz seriouz businezz... ;)

A bardzo poważnie to tak. Skomplikowanie, skala i możliwości jakie mają gracze są nieporównywalne z żadnym innym MMO i dlatego ta gra nadal żyje po 12 latach od premiery. Żaden jej równolatek nie przetrwał.
Jak tego nie widzisz, to mało jeszcze widziałeś. Baw się w GW póki Ci się nie znudzi, co jak mówią koledzy powyżej a ja się zgadzam, w końcu nadejdzie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Ghash w Wrzesień 11, 2015, 09:35:34
Adversity. Is recruiting.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 11, 2015, 12:42:00
Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli: Zapowiedź eventu RP "Patologia Instytucji"


AIWE.EU (http://aiwe.eu/)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: cortey w Wrzesień 11, 2015, 13:04:37
ten temat to jedna wielka patologia
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 13, 2015, 19:32:21
Internet spaceshipz iz seriouz businezz... ;)

A bardzo poważnie to tak. Skomplikowanie, skala i możliwości jakie mają gracze są nieporównywalne z żadnym innym MMO i dlatego ta gra nadal żyje po 12 latach od premiery. Żaden jej równolatek nie przetrwał.
Jak tego nie widzisz, to mało jeszcze widziałeś. Baw się w GW póki Ci się nie znudzi, co jak mówią koledzy powyżej a ja się zgadzam, w końcu nadejdzie.

Żaden argument, Guild Wars wciąż żyje i ma sie świetnie. Ma jeden z lepszych team pvp ever.

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 13, 2015, 20:20:25
Żaden argument, Guild Wars wciąż żyje i ma sie świetnie. Ma jeden z lepszych team pvp ever.
Żaden argument.

Ma się tak świetnie że jakiś czas temu łączyli serwery jeśli mnie pamięć nie myli. PvP niezłe jeśli lubi się zręcznościówki(bieganie,turlanie i skakanie to 80%pvp)   i naparzanie po klawiaturze. W sumie nic ciekawego poza tym nie ma.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 13, 2015, 22:40:53
Żaden argument.

Ma się tak świetnie że jakiś czas temu łączyli serwery jeśli mnie pamięć nie myli. PvP niezłe jeśli lubi się zręcznościówki(bieganie,turlanie i skakanie to 80%pvp)   i naparzanie po klawiaturze. W sumie nic ciekawego poza tym nie ma.

Dziecko jakie Ty nie jesteś do informowane, a chcesz błyszczeć.

Guild Wars generalnie nie ma serwerów. Jest jeden na region i w każdej chwili możesz się udać do innego regionu by pograć z kumplem np z NA. Serwer wspierał dystrykty do 100 osób i jak było ich za dużo tworzył nowy.

Guild Wars 2 ma serwery które wspierały tę samę technologie z GW1 jednak zamiast dystryktu, miałeś overflow, który spychał osoby z dystryktu serwera kiedy ten był pełny do dystryktu przejściowego zanim utworzył nowy. Po jakimś czasie wprowadzili megaservers, który usunął overflow, po prostu tworzy kolejny dystrykt i każdy gracz trafia do od razu go dystryktu EU. Wybierasz homeserver ze względu na logistykę i tyle.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 14, 2015, 10:27:07
Tak jak pisałem, łączyli serwery
a naiwniakom wcisneli marketingowy bełkot   ;D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 14, 2015, 11:04:24
Tak jak pisałem, łączyli serwery
a naiwniakom wcisneli marketingowy bełkot   ;D

Które zawsze były połączone  ::)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Wrzesień 14, 2015, 11:24:57
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70297 (http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70297)

(http://2.bp.blogspot.com/-O5CNmBp0Jws/UHYoXCP_ARI/AAAAAAAACYU/0mcHjfX0MtA/s1600/funny-please-meme-Yao-Ming.jpg)

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Wrzesień 14, 2015, 19:03:13
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70297 (http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70297)

(http://2.bp.blogspot.com/-O5CNmBp0Jws/UHYoXCP_ARI/AAAAAAAACYU/0mcHjfX0MtA/s1600/funny-please-meme-Yao-Ming.jpg)

Cytuj
Wybierasz homeserver ze względu na logistykę i tyle.

Try harder.

p.s jest tryb world vs wrold w pvp i to ma znaczenie, ale technicznie rzecz biorąc nie ma znaczenia, zawsze mogłeś się przenieść do kumpla z innego serwera. W PVE masz mega serwer.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Wrzesień 15, 2015, 23:45:31
Letni zlot Leth mori Aiwe - 2015
(http://i.imgur.com/VRknztd.jpg)
I w te wakacje nie mogło zabraknąć zjazdu - w końcu gildia to nie tylko gra, a również przyjaźnie w świecie realnym.
Poza tym każdy uczestnik dostał na pamiątkę platkietki wykonane z drewna :)
AIWE.EU (http://aiwe.eu)

 
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Październik 22, 2015, 18:39:11
Jesienno-Halloweenowa szata graficzna ze strony głównej ( Aiwe.eu (http://aiwe.eu/) ) została nieco zmodyfikowana.

(http://i.imgur.com/3djwpV0.jpg)

Jeśli nie wyświetla Wam zmian, polecam odświeżyć witrynę, bądź usunąć pliki cookies.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Listopad 11, 2015, 16:30:38
Zrobiliśmy nowe zdjęcie prezentujące gildię Leth mori Aiwe. Wzięło w nim udział ponad 60 osób.
(http://i.imgur.com/26upJpH.png)
Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Listopad 12, 2015, 00:38:51
Musisz tu tym gównem spamować? Jeszcze by to jakoś wyglądało, gdybyś nie obrażał kogo popadnie w innych wątkach centralowych.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xeyo w Listopad 13, 2015, 11:19:11
Jest w "Inne Gry".
Gdzie ten problem?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Listopad 13, 2015, 11:28:20
Zgudi zazdrosny, że go nie przyjeli

Chciał role-playować leśnego trawiastego gnoma
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Listopad 13, 2015, 17:55:19
Zgudi zazdrosny, że go nie przyjeli

Chciał role-playować leśnego trawiastego gnoma
Zgadzam się :)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Listopad 25, 2015, 16:02:29
Vale Guardian pokonany!

Jak wiadomo, nasza gildia poza RP i PvP, którymi często się chwaliliśmy w tym temacie, gra również PvE. Z tym, że do tej pory nie było za bardzo o czym pisać, jeśli chodzi o ten tryb. Misje Gildyjne to rutyna. Fraktale nie są żadnym wyzwaniem, a dungi przemilczę. Ostatnio pojawiły się jednak raidy, które wymagają ogromnego zgrania i doboru odpowiednich klas. Jest potrzebny tank, klasa lecząca, condi i dpsy. Nie ma tam miejsca na błędy - trzeba dążyć do perfekcji. I w związku z tym, z pewnością możecie się spodziewać, że będziemy tutaj publikować również nasz progres na raidach.

(http://s28.postimg.org/ix0bhcf58/gw3342.jpg)
 
Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Listopad 25, 2015, 17:17:35
Kiedy to niby chwaliliscie się PvP? Bo odkąd pamiętam to chwalicie się RP i PvE.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [VIDE] Herezja w Listopad 25, 2015, 17:39:11
Potwierdzam słowa @Filipa. Chyba, że chodzi Ci o PVP aka Trol Mode tu na forum ];)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Listopad 26, 2015, 12:07:18
O, rzeczywiście na tym forum o PvP nie było za dużo. No to wrzucę trochę zaległych meczyków gildia vs gildia :)

(http://i.imgur.com/hgFqmCF.png)

(http://i.imgur.com/F57ptqP.png)

(http://i.imgur.com/sSoX2Hu.png)

(http://i.imgur.com/AJoY1Qo.png)

Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Listopad 26, 2015, 13:43:42
Kiedy to niby chwaliliscie się PvP? Bo odkąd pamiętam to chwalicie się RP i PvE.
Dzięki   ::)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Listopad 26, 2015, 14:32:59
a nie lepiej to postować na forum gw2?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xeovar w Listopad 26, 2015, 14:57:41
a nie lepiej to postować na forum gw2?

Tam nikt nie czyta. A tu, jak widać, nawet odpisują :D :D :D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Styczeń 06, 2016, 21:33:17
Sezon PvP trwa w najlepsze, a gildia doczekała się już pierwszej legendarnej dywizji :)

(http://i.imgur.com/yPNp8Bn.png)

Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Styczeń 18, 2016, 16:06:41
fajniefajnie


a co to za klasa Revenant ? :D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Styczeń 19, 2016, 09:52:15
a co to za klasa Revenant ? :D

Nowa klasa z Heart of Thorns. Odwołuje się do Rytualisty bo babra się w duchach.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Luty 14, 2016, 17:01:33
Gorseval pokonany!

 (http://i.imgur.com/6PAaX8i.jpg)

Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Luty 14, 2016, 22:37:24
A co to jest Gorseval?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Luty 14, 2016, 23:16:17
Myślę, że jakiś npc-owy boss bossów którego żeby zabić trzeba zebrać ileś tam mln pkt exp lub wydać ileś tam realnej kasy na upgrade.

Xar, jak sam pisał ma 16 lat. Jest to wiek fascynacji takimi grami, ja też mając kiedyś 16 lat fascynowałem się niektórymi grami tego typu. Potem wszytko przeszło. Jak Qlko określił, najlepszy seks wciąż należy do jego prawej ręki.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Luty 14, 2016, 23:56:12
a co jesli jest leworeczny?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Luty 15, 2016, 08:25:18
Xar, jak sam pisał ma 16 lat. Jest to wiek fascynacji takimi grami, ja też mając kiedyś 16 lat fascynowałem się niektórymi grami tego typu.

Pieprzysz jak potłuczony, w grach mmo nie ma skali wieku który jest dobry lub zły. Znam gości koło 50 grających w GW.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Luty 15, 2016, 08:42:53
Wszystko jest kwestią gustu. Osobiście, mimo że klimaty fantasy kompletnie mnie nie pociągają, nie uważam że są czymś gorszym.
Po prostu dziwi mnie upór kolegi we wrzucaniu tu "newsów" z tej gry, gdy został wiele razy poinformowany, mniej lub bardziej dosadnie, że nikogo to nie interesuje.
Owszem, zareklamować jakąś grę, proszę bardzo, od tego jest dział "inne gry". Dzięki temu można dowiedzieć się o czymś nowym. Ale bądźmy szczerzy, wrzucanie "newsów" z jakiegoś bicia bossa na forum o tematyce hard S-F?... bardzo proszę o odrobinę powagi.
Chciałbym zobaczyć reakcję graczy GW gdybym zaczął na ich forum wrzucać codzienne newsy z np. inwazji Goonów na Provi (niedawno się dowiediałem co mnie ominęło  >:()
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Luty 15, 2016, 10:01:46
Nie chodzi o samo 'fantasy' ale o sposób podania tego. Często zbyt infantylny. Sam chętnie zagralbym w trudne klimatyczne dark fantasy.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Luty 15, 2016, 10:02:24
Nie chodzi o samo 'fantasy' ale o sposób podania tego. Często zbyt infantylny. Sam chętnie zagralbym w trudne klimatyczne dark fantasy.

To sobie pograj w Gothica i załóż wątek.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Luty 15, 2016, 10:11:14
Gothic to nie MMO, poza tym średni jak dla mnie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Luty 15, 2016, 10:14:38
Nie chodzi o samo 'fantasy' ale o sposób podania tego. Często zbyt infantylny. Sam chętnie zagralbym w trudne klimatyczne dark fantasy.
Gry, jak programy TV, są robione pod zapotrzebowanie rynku. Takie dark fantasy nigdy nie pobije popularnością gołych cycków wywijających dwumetrowym mieczem i tyle. Niby dlaczego Koreańczycy wprowadzają nowe rasy o wyglądzie 10-cio letniej dziewczynki w ubranku szkolnym? Większość graczy jest pełci męskiej, nastolatków którzy jeszcze "nie mogą" i 45+ którzy "już nie mogą" :P A nic takiego nie przyciągnie jak praktycznie goła laska która jest "moja" :P
Interesująco się zapowiada Black Desert, na screenach nie widać golizny i dwumetrowych mieczy czy magicznych karabinów wielkości konia.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Luty 15, 2016, 10:21:30
Gry, jak programy TV, są robione pod zapotrzebowanie rynku. Takie dark fantasy nigdy nie pobije popularnością gołych cycków wywijających dwumetrowym mieczem i tyle. Niby dlaczego Koreańczycy wprowadzają nowe rasy o wyglądzie 10-cio letniej dziewczynki w ubranku szkolnym? Większość graczy jest pełci męskiej, nastolatków którzy jeszcze "nie mogą" i 45+ którzy "już nie mogą" :P A nic takiego nie przyciągnie jak praktycznie goła laska która jest "moja" :P
Interesująco się zapowiada Black Desert, na screenach nie widać golizny i dwumetrowych mieczy czy magicznych karabinów wielkości konia.

Akurat guild wars to produkt zachodni. Wydawca jest koreański. A że azjaci to pedofile to wiadomo od dawna.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Luty 15, 2016, 10:32:49
Kto jest wydawcą, to akurat mało ważne, ważny jest pewien trend.
Mam mocne podejrzenie, że gdyby w EVE można było pobiegać półnagą laską po stacji, na serwerze byłoby dwa razy więcej graczy niż obecnie :D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Luty 15, 2016, 10:35:59
Exotic Dancers szły by jak ciepłe bułeczki :D

Ps. Black desrt ma piękna grafikę ale czytałem narzekania że schematyczny bardzo i słabe animacje walki.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Luty 15, 2016, 12:56:41
Ps. Black desrt ma piękna grafikę ale czytałem narzekania że schematyczny bardzo i słabe animacje walki.
Schematyczne to są praktycznie wszystkie takie gry - idź zabij iks potworów, odbierz nagrodę.
Co do walki to nie wiem, ja znów czytałem że ma to być jakaś rewolucyjna technika bardzo sobie chwalona przez alfa czy tam betatesterów (nie pamiętam w jakiej fazie jest ta gra)
Szkoda tylko że nie będzie możliwości jej wypróbowania, żeby zagrać trzeba będzie kupić. Szkoda że wydawcy takich gier nie robią jak CCP i nie dają triala.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Luty 16, 2016, 12:06:15
Dla wyjaśnienia: Gorseval to jeden z bossów raidu. A jeśli mowa o zabijaniu ich: działa to w GW2 inaczej niż w grach typu WoW, gdyż w tych drugich często zmuszano gracza do zdobywania coraz to lepszych itemów i całego tego wyścigu szczurów. W GW2 ważniejsze są umiejętności gracza. Przedmioty z najlepszymi statystykami można zdobyć dość prędko. Stawia się tutaj bardziej na opanowanie taktyki do perfekcji itp. Co prawda to wciąż PvE, czyli itemki mają pewne znaczenie - nie to co PvP, ale jednak jak na moje oko jest dobrze.

A tutaj video z zabijania Vale Guardiana (jeden z bossów):


W tle oczywiście rytmy, które tak bardzo lubicie :3
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Luty 16, 2016, 12:16:29
Cytuj
W tle oczywiście rytmy, które tak bardzo lubicie :3

Ktoś tu się prosi o solidne dziabnięcie w oko  >:(
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Marzec 06, 2016, 12:23:56
Aiwe.eu vs Fighter Club
[PvP - Season 2]

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Marzec 06, 2016, 23:56:27
Podaj mi adres swojego forum. Chętnie tam pospamuję  :)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: sztosz w Marzec 07, 2016, 08:17:41
Podaj mi adres swojego forum. Chętnie tam pospamuję  :)
http://aiwe.eu/ Bez jaj, nie potrafiłeś sam znaleźć?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Marzec 07, 2016, 09:29:01
Podaj mi adres swojego forum. Chętnie tam pospamuję  :)
Czekam na link do topica  :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 07, 2016, 09:35:38
Podaj mi adres swojego forum. Chętnie tam pospamuję  :)

Poczytaj definicje spamu.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Marzec 07, 2016, 10:41:32
No i jest http://forum.aiwe.eu/index.php?topic=6942.msg60496#msg60496

(http://wstaw.org/m/2016/03/07/Screenshot_2016-03-07-10-38-43_png_300x300_q85.jpg) (http://wstaw.org/w/3PX7/)

Edit:

Cholera, za szybko reagują, 4 tematy i po 5 min skasowane.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 07, 2016, 10:53:58
Hehe pogromca Guild Wars, zły dotyk Xantiosa.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Marzec 07, 2016, 10:57:33
Boją się konkurencji :)
To ich prywatne forum więc mogą sobie robić co chcą.

No chyba że jest tam temat "inne gry" bo jeśli z niego kasują to słabo.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Marzec 07, 2016, 13:05:15
O ile czegoś nie przeoczyłem, to tamto forum jest tak podzielone że nie ma miejsca na dyskusję ogólnę, offtopic czy inne gry. Czyli albo piszesz o GW albo nie piszesz wcale. Widocznie preferują całkowite poświęcenie dla gry. :)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Marzec 07, 2016, 13:53:56
zawsze mozna pisac ze gw to gowno, ale znasz lepsze gry i jechac o eve: ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Marzec 07, 2016, 14:07:43
No już tak robiłem. :P 3 konta mi zbanowali, potem dostałem bany na 2 różne IP. Może przez serwery proxy się zarejestruję. Wspomnienie o EVE w jakimkolwiek dziale skutkuje banem bez ostrzeżenia. Nawet mi nie wysłali info dlaczego dostałem bana :)

Zdaje się "XAR Władca" jak sam siebie tam tytułuje jest właścicielem tego forum i rządzi tam twardą ręką :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Marzec 07, 2016, 14:19:20
Zgudi zostałeś moim bohaterem dnia ;)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 07, 2016, 15:54:36
Władca Internetów. Samozwańczy. Teraz mnie rozbawiłeś.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Marzec 07, 2016, 23:30:05
Huh '- '
Szczerze mówiąc nie widziałem nawet tej wiadomości, widocznie ktoś z zarządu ją usunął. Zresztą prawidłowo xD
Btw, dział innych gier jest dostępny tylko dla osób należących do gildii.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Marzec 08, 2016, 00:33:27
Huh '- '
Szczerze mówiąc nie widziałem nawet tej wiadomości, widocznie ktoś z zarządu ją usunął. Zresztą prawidłowo xD
Btw, dział innych gier jest dostępny tylko dla osób należących do gildii.
Ale skoro centralowicze nie mogą poczytać, to nie będę się rekrutował żeby dla samego siebie pisać w zamkniętym dziale o grach :D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Marzec 08, 2016, 08:24:24
Trzeba uderzyć na ogólnopolskie forum GW ;P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 08:41:06
Hm... nie wiem czy dobrze rozumiem, ale koledzy gildowicze pana Xara, łącznie z nim, wychodzą z założenia że srać w cudzym ogródku jest ok, ale do własnego wstęp tylko za okazaniem przepustki?
A tak zapytam, zalewasz nas wydarzeniami z gry dlatego że na waszym forum nikt tego nie czyta?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 08, 2016, 08:58:32
Huh '- '
Szczerze mówiąc nie widziałem nawet tej wiadomości, widocznie ktoś z zarządu ją usunął. Zresztą prawidłowo xD
Btw, dział innych gier jest dostępny tylko dla osób należących do gildii.

Władco internetów wali od Ciebie hipokryzją na kilometr, a zasady na forum macie debilne.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Marzec 08, 2016, 09:22:26
Huh '- '
Szczerze mówiąc nie widziałem nawet tej wiadomości, widocznie ktoś z zarządu ją usunął. Zresztą prawidłowo xD
Btw, dział innych gier jest dostępny tylko dla osób należących do gildii.
Proponuję odwdzięczyć się taką samą gościnnością tu, u Nas.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 10:32:00
Sytuacja przypomina mi troche Europę i Ciapatownię Bliskowschodnią.
Jak Europejczyk każe ciapatemu spieprzac do siebie do jest rasistą, homofobem, cyklista i wozakiem.
Jak Ciapaty każe chrześcijanom spieprzać do siebie to dba o czystość kulturową.
Może tak przestać brać złe przykłady z realu, a zacząć brać przykłady od Amarrów?  :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 08, 2016, 10:34:07
Sytuacja przypomina mi troche Europę i Ciapatownię Bliskowschodnią.
Jak Europejczyk każe ciapatemu spieprzac do siebie do jest rasistą, homofobem, cyklista i wozakiem.
Jak Ciapaty każe chrześcijanom spieprzać do siebie to dba o czystość kulturową.
Może tak przestać brać złe przykłady z realu, a zacząć brać przykłady od Amarrów?  :P

A ja bym po prostu skasował ten wątek, ale szkoda mi moich postów i do tego lubię GW2 zatem rozwiązaniem jest skasowanie Władcy.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 10:38:05
O tym właśnie mówię - dopóki Matar jest grzeczny to się go toleruje, jak zaczyna swawolić - but --> dupa --> śluza :P
Po prostu, skoro nie szanuje innych, spamuje mimo próśb, banuje "innowierców" na swoim forum, odpowiedzieć tym samym, wątek zamknąć, autora do śłuzy.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Marzec 08, 2016, 10:48:52
Może to taki odpowiednik True Sansha?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Marzec 08, 2016, 11:14:12
Ale z was GuildWarsofoby ; _;
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 08, 2016, 11:25:27
Ale z was GuildWarsofoby ; _;

A ić pan stond
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 11:28:25
Ale z was GuildWarsofoby ; _;
Koń by sie uśmiał...
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Marzec 08, 2016, 11:38:38
Powinniście być bardziej nowocześni i otworzyć się na inne gry, w tym GW2.
Sami pomyślcie jakby to was ubogaciło kulturowo i w ogóle. Naprawdę '- '
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Marzec 08, 2016, 11:56:25
Hipokryta
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 11:56:55
Powinniście być bardziej nowocześni i otworzyć się na inne gry, w tym GW2.
Sami pomyślcie jakby to was ubogaciło kulturowo i w ogóle. Naprawdę '- '
Mówi to ktoś, kto należy do społeczności, która z miejsca banuje kogoś kto ma inne zainteresowania tudzież poglądy  ;D
Oj, chłopie... jak tak ma wyglądać bogactwo kulturalne to wolę zostać małomiasteczkowym zacofańcem :D

(kurde, gość jest naprawdę zabawny, może nie banujmy go jednak :D )
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: GlassCutter w Marzec 08, 2016, 11:58:18
stuff

(http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_T5e48vbfskmUwgITm0WV7nnhxX099BXp.gif)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Marzec 08, 2016, 12:05:03
Powinniście być bardziej nowocześni i otworzyć się na inne gry, w tym GW2.
Sami pomyślcie jakby to was ubogaciło kulturowo i w ogóle. Naprawdę '- '
No ja próbowałem. Obraźliwego słowa nie napisałem o GW, prócz ironicznego żartu z pogromcą. Skończyło się to kasacją postów i banem. Powiedz chociaż tym twoim policjantom, żeby mi łaskawie odpisali za co :P I ty piszesz o otwieraniu się na GW :)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 08, 2016, 12:06:01
Powinniście być bardziej nowocześni i otworzyć się na inne gry, w tym GW2.
Sami pomyślcie jakby to was ubogaciło kulturowo i w ogóle. Naprawdę '- '

Rozumiem, że chcesz ubogacić nas kulturowo jak uchodźcy niemieckie kobiety w Kolonii ?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Marzec 08, 2016, 12:37:46
.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Isengrim w Marzec 08, 2016, 13:05:25
LOL jakiś rolplejer na smoku strollował gromadę starych cynicznych EVE'iaków, panowie, wstyd.  ;D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 13:19:35
Zaraz strollował, zabrakło Xantinosa więc miałem nadzieję na odrobinę rozrywki w robocie :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Qlko1 w Marzec 08, 2016, 13:41:56
LOL jakiś rolplejer na smoku strollował gromadę starych cynicznych EVE'iaków, panowie, wstyd.  ;D
Znaczy... wskaż proszę w którym momencie.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Marzec 08, 2016, 14:26:03
sam fakt, ze podbijacie ten smutny temat o gownianej grze... ehhh sam to zrobilem: [
ban dla kazdego bez api: ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Marzec 08, 2016, 14:26:57
sam fakt, ze podbijacie ten smutny temat o gownianej grze... ehhh sam to zrobilem: [

zabij się za karę
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: VonBeerpuszken w Marzec 08, 2016, 14:40:19
ban dla kazdego bez api: ]
(http://wikary.pl/media/cache/6f/c1/6fc1ee68ceb13c0d1c98be661ce36009.png)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Kwiecień 07, 2016, 16:39:52
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Kwiecień 07, 2016, 16:47:26
Czy tylko ja mam wrażenie, że wklejanie tu filmów z tej gry to nieudolne próbowanie pokazania

"w eve ssaliśmy to wam bedziemy spamować jak bijemy bossy, ch*j, że nie wiecie ocb, ale patrzcie plebsy jaki szybki clear "

: - D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Kwiecień 08, 2016, 00:31:10
Zainteresowanie tematami było nadzwyczaj duże: 31 osób zabrało się za lekturę. Skoro tak chętnie czytają, to przygotuję więcej :)

(http://wstaw.org/m/2016/04/08/1460068102136_png_300x300_q85.jpg) (http://wstaw.org/w/3SNI/)

http://wstaw.org/m/2016/04/08/1460068102136.png

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Kwiecień 08, 2016, 00:52:12
Nah :P To temat dotyczący powrotu naszej dawnej klanowiczki zdobył taką popularność :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Maj 19, 2016, 15:40:04

Sezon 3 można uznać za rozpoczęty :) Jesteś zainteresowany/a PvP? Rekrutujemy na stronie http://aiwe.eu

Poza tym zapraszamy również do naszej sekcji Raidowej oraz RolePlay.
Każdy znajdzie coś dla siebie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: sztosz w Maj 19, 2016, 18:48:09
Kłamca.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Maj 19, 2016, 20:37:54
Dokładnie. Kłamca. Nikogo nie zapraszasz, prócz tych którzy odpowiadają wyłącznie "taaaaaak władco, taaak panie". :)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Skaza w Maj 19, 2016, 21:43:24

Panie...

Dzisiaj gramy w Black Desert Online, a nie w jakieś Glut Warsy.

Pierdziel to i chodź do naszej gildii!

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: WhiteCat w Maj 20, 2016, 13:40:30
A ja naiwny myślałem. że to forum eve  :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Maj 20, 2016, 17:01:46
Panie...

Dzisiaj gramy w Black Desert Online, a nie w jakieś Glut Warsy.

Pierdziel to i chodź do naszej gildii!

Hm...

*googluje*

Mało profesjonalnie wygląda PvP w tej grze, a mnie głównie to w MMORPG interesuje. Jak zrobią jakieś poważniejsze kroki w kierunku esportu to pomyślę. Ale lore też jakieś średnie. Raidów również brak z tego co widzę.

Lipa. Szkoda czasu.

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Maj 20, 2016, 19:11:41
"Profesjonalne PvP"
Śmiechłem
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Systu w Maj 21, 2016, 07:53:19
Profesjonalne pvp i kierunek w E-sporcie... powiedział gracz GW2
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Maj 21, 2016, 09:58:07
 ja tu widzę poważne łatanie naruszonej struktury e-peena z EVE :D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Maj 21, 2016, 12:08:53
Patrząc na tamto forum myślę, że starszy gówniarz o nicku "Xar Władca" założył je sobie, by trochę porządzić w internetach młodszymi od siebie gówniarzami. Potem matki tych dzieciaków dziwią się kto je tak wychował i skąd czerpią tyle niewiedzy o świecie. :D
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Czerwiec 22, 2016, 11:16:42
Wczoraj spotkał nas ciekawy mecz 5v5, tzn w przeciwnym teamie był Jebro, znany komentator meczów na ESLu.
Fajnie sobie zobaczyć całość z innej perspektywy :)

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Czerwiec 22, 2016, 12:00:46
Ktoś ostatnio mówił, że nie ma ruchu na forum i wykrakał. Wal się na ryj dziadu ;).
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Czerwiec 22, 2016, 12:12:47
To nie moja wina. Ten tu to od dawna wrzuca swoje wypociny jak jakiś bot nie przejmując się żadną krytyką :)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Tloluvin w Czerwiec 22, 2016, 15:21:14
Co to jest ESL?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BWTF] Old Piosall w Czerwiec 22, 2016, 15:39:37
Www.google.com polecam :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Tloluvin w Czerwiec 22, 2016, 17:37:51
Więc?  :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BWTF] Old Piosall w Czerwiec 23, 2016, 06:11:36
Więc?  :P
Wiec wpisz w google esl i sie dowiesz. To nie takie trudne.

Ale jesli jednak jest ... to jw wolnym tlumaczeniu jest to liga sportow elwktronicznych.

Praktycznie najwieksza.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 26, 2016, 14:17:13
Keep Construct pokonany!


Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Lipiec 26, 2016, 14:48:15
Keep Construct pokonany!

(http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/0/newsweek/633978620443700000.jpg)
 ::) :P
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Lipiec 26, 2016, 15:40:20
WOW! Czy to Keep Construct? Tak niesamowicie ! nas to nie obchodzi!  :D

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: CATfrcomCheshire w Lipiec 26, 2016, 20:08:07
To jest dzial "INNE GRY". kazdy ma prawo tu wrzucac shit
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 27, 2016, 01:22:06
Dziś w gw2 pojawił się pierwszy epizod trzeciego sezonu living world :v

Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Gaunt w Lipiec 27, 2016, 09:27:51
http://imgur.com/a/UOHvX
wrzuciłem posta bo chce dołączyć, paladyn Michał 17 lvl szukam dobrej gilti
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Lipiec 27, 2016, 09:31:19
Gaunt, 404 czai sie na Ciebie: ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 27, 2016, 12:11:42
Więcej informacji o wczorajszym patchu: https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/july-26-2016/
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Lipiec 30, 2016, 02:16:24
Sabetha pokonana


Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu (http://aiwe.eu)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Xar w Sierpień 26, 2016, 16:09:28
Na naszej stronie głównej ( http://aiwe.eu/ ) pojawił się nowy, letni guild-warsowy design :) Jak Wam się podoba? :>
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Sierpień 26, 2016, 16:20:51
Na naszej stronie głównej ( http://aiwe.eu/ ) pojawił się nowy, letni guild-warsowy design :) Jak Wam się podoba? :>
:(

(http://img.hopaj.pl/images/6/d/6d7d1028b0d661de28821d21bc3ce717.jpg)
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Filip Bonn w Czerwiec 07, 2018, 19:35:28
https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/guild-wars-2-zmienilo-swoje-logo-na-teczowe-czym-wywolalo-spore-kontrowersje

lol
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Czerwiec 07, 2018, 20:09:32
Skoro juz ten gowno temat zostal rozgrzebany jak zaschniete lajno na polanie, to wypadalo by pogratulowac Zgudi ktoremu to, udalo sie definitywnie rozwiazac kwestie tego syfu. bo kolega poszedl se stad: ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Czerwiec 07, 2018, 20:39:45
O ja jebie, a ja zainstalowałem dziś klienta GW2. PRZYPADEK ?
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Czerwiec 07, 2018, 23:58:46
O ja jebie, a ja zainstalowałem dziś klienta GW2. PRZYPADEK ?
wbijasz sie w swoj lsniacy trykocik i na parade?
https://masculo.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_c05d9bdc1546374b579d8c79f751fe44.jpg
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Czerwiec 08, 2018, 07:45:51
Oczywiście, dziwne pytanie.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: [BU FU] Karas w Czerwiec 08, 2018, 08:00:05
To moze sie spotkamy, bo tez sciagam klienta gw2. : ]
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Czerwiec 20, 2018, 18:51:05
(https://i.imgur.com/5v0KpaA.png)

LOL.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Zgudi w Czerwiec 20, 2018, 20:19:10
(https://i.imgur.com/5v0KpaA.png)

LOL.
Nie chciałeś ich trochę potrolować? :) ... Chociaż pewnie ich to nie ruszy, u nich trolling na okrągło.
Tytuł: Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
Wiadomość wysłana przez: Soulscream w Czerwiec 20, 2018, 22:01:20
Nie chciałeś ich trochę potrolować? :) ... Chociaż pewnie ich to nie ruszy, u nich trolling na okrągło.

Wystarczy, że dostałem raka jak bylem u nich na stronie i "roleplaya" z youtube zobaczyłem.
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal