Autor Wątek: Reaktywacja COVENU  (Przeczytany 106711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 31, 2019, 13:41:51 »
Czyli barbarzyńcy. :)

https://newedenreport.com/2019/01/30/the-1900-news-on-wednesday-30th-january/

Właśnie też pisali o snuff:

...  an unnamed Test FC had this to say:

“I guess we never trust Snuff again.”

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 31, 2019, 15:54:08 »
Azbuga dobrze napisał o doklejaniu się gówna do okrętu. Jest kilka osob z PL community w SNUFFED i mimo tego że myślałem że mam a nimi ok kontakt bo bywali z nami wczęsniej na TSie i coś tam czasem polowaliśmy w low to okazało się że po kilku miesiącach jak doszli do snuffed zapomnieli o tym i już pisali do nas na lokalu - "wypier**** z lowseka nooby" , " latacie gówno statkami"  itd... Sprawdzając ich kb widzę że latają jedynie w superblobach i są typowymi ping warriorami. Ale są panami EVE, "THE BEST OF THE BEST". Od takie typowe polskie koleżeństwo, jeszcze kilka obelg na polishu napisać i jest elegancko.

Minionów jak się spotka na lokalu to przynajmniej kulturalni są

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 31, 2019, 19:06:36 »
Apropo e-pena polecam latanie logistykiem. W prawdzie kb od miesięcy leży nietknięte za to nikt się nie dopierdala.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 31, 2019, 19:50:29 »
Azbuga dobrze napisał o doklejaniu się gówna do okrętu. Jest kilka osob z PL community w SNUFFED i mimo tego że myślałem że mam a nimi ok kontakt bo bywali z nami wczęsniej na TSie i coś tam czasem polowaliśmy w low to okazało się że po kilku miesiącach jak doszli do snuffed zapomnieli o tym i już pisali do nas na lokalu - "wypier**** z lowseka nooby" , " latacie gówno statkami"  itd... Sprawdzając ich kb widzę że latają jedynie w superblobach i są typowymi ping warriorami. Ale są panami EVE, "THE BEST OF THE BEST". Od takie typowe polskie koleżeństwo, jeszcze kilka obelg na polishu napisać i jest elegancko.

Minionów jak się spotka na lokalu to przynajmniej kulturalni są

Najgorsze ścierwo tej gry. Jeszcze pewnie mówią, że najgorzej w polskim szambie, a sami śmierdzą gównem na kilometr.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 31, 2019, 21:02:41 »
Jest kilka osob z PL community w SNUFFED i mimo tego że myślałem że mam a nimi ok kontakt bo bywali z nami wczęsniej na TSie i coś tam czasem polowaliśmy w low to okazało się że po kilku miesiącach jak doszli do snuffed zapomnieli o tym

No, bo to wcale nie tak, że po mnie cisnął Miltis na waszym publicu, a jak mu odpowiedziałem, to nagle dostałeś bólu dupy i mnie zbanowałes. Swoim zachowaniem tak sobie zapracowaliście. Poza tym o niczym nie zapomniałem. Nowych graczy starałem wam się podrzucać i zawsze waszą szkoleniówkę doradzałem jako najlepszą drogę, póki istniała. Ja byłem pewny, że cały czas mieliśmy dobre stosunki. Nie przypominam sobie jechania po tobie nigdy. Jedyne co to trollowalismy Miltisa.

i już pisali do nas na lokalu - "wypier**** z lowseka nooby" , " latacie gówno statkami

No fajnie, jakiś screenshot czy dowód? Bo nie pamiętam pisania czegoś takiego. No ale najwygodniej z dupy wyciągnąć jakieś oskarżenia i potem się dziwić, że na was gadamy.

Sprawdzając ich kb widzę że latają jedynie w superblobach i są typowymi ping warriorami.

No, 30 osób to superblob. Today I Learned. A co do ping warriorów, no to nie ma co się dziwić. Od pół roku nie gram. Teraz mi zaoferował ceo ally iski za latanie na floty, to sie pologowałem :P

Od takie typowe polskie koleżeństwo, jeszcze kilka obelg na polishu napisać i jest elegancko.

Na polishu pisaliśmy, bo najpierw się plujesz za nic, banujesz na channelu i myślisz, że jesteś moralnym zwycięzcą. Jeszcze powiedz, że Wojownik nikogo nie shittalkuje na localu xD

_________________________________________________ _____________

https://newedenreport.com/2019/01/30/the-1900-news-on-wednesday-30th-january/

Właśnie też pisali o snuff:

...  an unnamed Test FC had this to say:

“I guess we never trust Snuff again.”

Znaczy no nie bardzo rozumiem ból dupy. Kolesie raz nas zbatphonowali, do tego zjebali to potężnie. Pisali do Hy Wanto czy na nich polujemy. No to co ma odpowiedzieć "tak, polujemy na was"? TEST po prostu po raz kolejny dał dupy i przerzuca winę na cały świat.

_________________________________________________ _____________

Najgorsze ścierwo tej gry. Jeszcze pewnie mówią, że najgorzej w polskim szambie, a sami śmierdzą gównem na kilometr.

No bo taka prawda. Widać po tym jak toksycznie jest tutaj. Tak tylko przypomnę jak przez ponad 2h polskie korpy na siebie pluły o używanie nazwy "polishswarm". Historia covenu też mówi sama za siebie. Banda typów dostaje w życiu pierwszy raz trochę władzy i im odbija.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2019, 21:16:00 wysłana przez [LWLFE] Nightblue »

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 31, 2019, 21:13:11 »
Znaczy to, że latacie gówno statkami to chyba fakt. (god bless zoxis). Nie wiem od kiedy gra na pare altów to super blob lmao. Jestem prawie pewien, że zoxis nawet postował publicznie nagrania z naszych dropów.

Twarde Pukanie. Rekrutuje btw, największy Polski sov alliance ;)

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 01, 2019, 00:16:27 »
No, bo to wcale nie tak, że po mnie cisnął Miltis na waszym publicu, a jak mu odpowiedziałem, to nagle dostałeś bólu dupy i mnie zbanowałes.

Nie ja cie zbanowałem, prawdopodobnie miltis bo ma moderatora kanału albo ktoś inny.

No fajnie, jakiś screenshot czy dowód?





Co do zoxisa to zabolało chłopaka że dastał bana i przyleciał nam zbić raitaru swoim tytanem, w cyno range RAKAPAS. On w tym czasie kiedy my sobie roamowaliśmy i świetnie się bawiliśmy on bił sam naszą struktę i raportował gorąco co się dzieje na polishu. BRAWA BRAWA w tym miejscu dla niego.

Co tu dużo gadać, ja loguje wieczorem około 20:00 - 21:00 i cały czas latamy dobre się bawiąc więc mam wyjebane na SNUFFy. Co do naszych setapów to latamy tym kogo na co stać, a doktrynę NM czy bhaalgornów ma 80% osob w korpie, nie mówiąc o t3 do dropienia przez covert cyno itp. różnych statkach do roamowania.

Podsumowując mówie np. o tym że jak by nas miniony rozjechały albo ktoś inny to przynajmniej jest normalna rozmowa, jakies GF czy coś a nie od razu że jesteście gównem. Większość ludzi u nas ma po 30-40 lat więc mnie takie gadanie nie bawi totalnie.



[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 01, 2019, 00:44:49 »
No to są obrazki jak zoxis odwalał. Nie jesteśmy jedną osobą, pomimo że wiele osób tak rządzi.

Zbijanie poszło od Cpt Cato. Bo go irytowało obrażanie przez Wojownika na localu. My sobie dołączyliśmy tylko.

Co do waszych doktryn to nigdy się nimi zbytnio nie interesowałem. Kiedyś zwróciłem tylko na to uwagę, że jeśli chcecie coś większego porobić, to musicie kierować ludzi w nie. I tyle.

My nie mamy problemu z pisaniem gf po walce, jeśli bitka była spoko.

Większość problemów wynika z tego, że miltis pożyczył kasę od zoxisa i dal dyla. Zoxis go zaczął trollować i męczyć, gdy tylko się pojawił i tak się to skończyło. Ewentualnie trollowanie Wojownika, bo on na polishu gadał głupoty często i łatwo to zrobić.

Chcecie sie postrzelać to po prostu piszcie do Hy Wanto czy kogoś innego, że jest was tylu i tylu, czy można zrobić sobie skirmish w miare równy. Myślę, że by nie było problemu. Grr snuff hat snuff to kwestia tego, że my lecimy wygrywać OPSy. Casualowe floty nas mocno nie obchodzą i nikt nie będzie dropowal na pare cruisow, ktore będą chciały walczyć na równych zasadach. Ostatnio drakevace wprowadzilismy wlasnie dla jaj.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 01, 2019, 10:02:32 »
No to są obrazki jak zoxis odwalał. Nie jesteśmy jedną osobą, pomimo że wiele osób tak rządzi.

Zbijanie poszło od Cpt Cato. Bo go irytowało obrażanie przez Wojownika na localu. My sobie dołączyliśmy tylko.

Co do waszych doktryn to nigdy się nimi zbytnio nie interesowałem. Kiedyś zwróciłem tylko na to uwagę, że jeśli chcecie coś większego porobić, to musicie kierować ludzi w nie. I tyle.

My nie mamy problemu z pisaniem gf po walce, jeśli bitka była spoko.

Większość problemów wynika z tego, że miltis pożyczył kasę od zoxisa i dal dyla. Zoxis go zaczął trollować i męczyć, gdy tylko się pojawił i tak się to skończyło. Ewentualnie trollowanie Wojownika, bo on na polishu gadał głupoty często i łatwo to zrobić.

Chcecie sie postrzelać to po prostu piszcie do Hy Wanto czy kogoś innego, że jest was tylu i tylu, czy można zrobić sobie skirmish w miare równy. Myślę, że by nie było problemu. Grr snuff hat snuff to kwestia tego, że my lecimy wygrywać OPSy. Casualowe floty nas mocno nie obchodzą i nikt nie będzie dropowal na pare cruisow, ktore będą chciały walczyć na równych zasadach. Ostatnio drakevace wprowadzilismy wlasnie dla jaj.

Btw z ciekawości ile militis pożyczył i kiedy to było ? :). Przecie ten złodziejaszek parę lat wstecz  c0venowe kontrakty zajeba... . i Z 2 lata temu chciał do c0venu wrócić pokornie z hasłem że już wydoroślał i nie robi takich rzeczy :D.
ps. Gigix by go wyleczył :DDD

A co do ustawionych walk jesteśmy chętni  na takową ustawkę. 12-20 +/- w takim przedziale. Jkc chętni pisać do mnie to się dogada.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 01, 2019, 10:32:04 »
Mkx nie złodziejaszek, i nawet nie w c0ven - tylko od petow c0ven sobie odebral od jednego typka naleznosc za wyzwiska na localu.

A od zoxisa nie pozyczylem kasy tylko imple gwoli scislosci, i po prostu o tym zapomnialem zanim zrobilem sobie przerwe w grze. Jak wrocilem do gry to zeby Zoxis nie byl stratny to oddalem mu iski powyzej ówczesnej wartości tego setu. Teraz widze że to był błąd bo zoxis okazal się równie żałosnym zerem jak inni jego koledzy z snuff i moglem te iski przeznaczyc na cos pozytecznego.

I bylbym wdzieczny gdybys nie opowiadał sciem ze chcialem pokornie do c0venu wrocic - bo przed nikim sie nie kajalem i nikogo wtedy nie przepraszalem za to co zrobilem. Liczyłem na to że mogłbym od siebie coś wnieść do ally które było mi bliskie pod względem idei "polskiego ally".

Ale już z tego wyrosłem ;)

PS. Czekam na przeprosiny mkx

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 01, 2019, 13:04:45 »

I bylbym wdzieczny gdybys nie opowiadał sciem ze chcialem pokornie do c0venu wrocic - bo przed nikim sie nie kajalem i nikogo wtedy nie przepraszalem za to co zrobilem. Liczyłem na to że mogłbym od siebie coś wnieść do ally które było mi bliskie pod względem idei "polskiego ally".


Albo mi pamięć szwankuje albo sam Xeo wrzucił temat na forum c0venu z pytaniem czy Cię z powrotem przyjąć bo zagadujesz.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 01, 2019, 13:31:24 »
Owszem bo bylem tym zainteresowany.
Ale ludzie dalej piali o te parę koparek i hurr durr sie nie zgodzili xD

Ale co innego zapytac czy mozna a co innego to co pisze mkx pokornie prosić o przyjęcie - czegoś takie nikt nigdy z mojej strony nie zobaczy xD

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 01, 2019, 14:23:40 »
No cóż, jak widać duch kowenu w narodzie wiecznie żywy, kowenu nie ma, a ludzie dalej się żrą. :D

Cóż, nie ukrywam że do samego Project Haven mam sympatyczne uczucia, ale dlaczego trzymacie tam Milicjanta to nie wiem, nie dość że Was jak widać kompromituje, to jeszcze ja bym mu dostępu do żadnych corpowych assetów nie dawał. :)

@DayOnes a Ty przygodę z nullem skończyłeś? :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 01, 2019, 14:47:57 »
Cóż, nie ukrywam że do samego Project Haven mam sympatyczne uczucia, ale dlaczego trzymacie tam Milicjanta to nie wiem, nie dość że Was jak widać kompromituje, to jeszcze ja bym mu dostępu do żadnych corpowych assetów nie dawał. :)
Ale podobno oddał na długo przed tym praniem brudów na centrali, to o co kaman? :)

Najbardziej chyba (tak moim subiektywnym zdaniem) kompromitacje się osoba pisząca:
Cytuj
Większość problemów wynika z tego, że miltis pożyczył kasę od zoxisa i dal dyla. Zoxis go zaczął trollować i męczyć, gdy tylko się pojawił i tak się to skończyło. Ewentualnie trollowanie Wojownika, bo on na polishu gadał głupoty często i łatwo to zrobić.
ewidentnie sugerując, że skończyło się na upominaniu o kasę, której dalej nie ma.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 01, 2019, 15:03:03 »
Militis podpadł wielokrotnie dość, powiedzmy, gówniarskimi zachowaniami (ja na przykład dobrze pamiętam jak latał za nami po hisecu whorować się na naszych gankerach). I jakoś ta pyskówka tutaj go nie uwiarygadnia, ale jeśli chłopak spoważniał i we wogóle to zwracam honor. ;)

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 01, 2019, 15:55:37 »
Jaka pyskówka Isen?
Koleś mi zarzuca że nie oddałem kasy za imple jego kolegi które ten mi pożyczył.
Ja zrobiłem sobie przerwę (nie pamiętam ile prawdę mówiąc) a jak wróciłem to koleś dostał ode mnie więcej kasy niż te imple były warte.
Nie lubię jak ktoś opowiada głupoty na mój temat.
A za waszymi gankerami i ogólnie c0venem latałem potem bo mnie drażniły niektóre osoby - i całkiem nieźle się wtedy bawiłem, choćby czytając raciarzy płaczących w BZ na localu bo Miltis pilgrimem przyleciał i siedzi w cloaku xD
Potem coś ludzie się wymienili i już nikt nie płakał tylko wylatywał się poszczelać jak człowiek.

Z perspektywy czasu stwierdzam że ta śmieszna afera wyszła mi na dobre - odwiedziłem kilka corpów, polsko i anglojezycznych - żeby ostatecznie wylądować w HAVEN i dobrze się bawić z normalnymi (względnie) ludźmi bez dram - dość powiedzieć że stuknęły mi w corpie 2 lata - nigdzie nie siedziałem w EvE tak długo i tak dużo nie mordowałem - i nigdy się nie zastanawiałem nad zmianą corpa.

EOT

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 01, 2019, 16:14:15 »
A no to prosze. :) Tym lepiej i w takim razie dalszej udanej zabawy, sorry za podejrzenia. ;)

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 01, 2019, 17:06:59 »
Napisałem, że pożyczyłeś i dałeś dyla. Co jest prawdą.

No i jak oddawałeś to miałeś oddać imple, a nie iski xD Pomijając, że chciałeś oddać mniej niż ich wartość, ale zoxis cię docisnął, żebyś oddał równowartość tego ile kosztowały w dniu pożyczki.


Kisne swoją drogą.
>No okradł swoich, ale oddał, więc gucci. Nie liczy się.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 01, 2019, 17:21:51 »
Dziękuję za przypomnienie dlaczego Coven nie był nawet w części tak popularny jak mógł być i uświadomienie, że na realizację pomysłu Polskiego sojuszu jest o kilka lat za wcześnie
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 01, 2019, 17:24:17 »
Jesteś snuffem więc twoje słowa i tak nie mają żadnej wartości xD
Napisałem jak było i gówno mnie obchodzi co ty sobie tam jeszcze dopowiadasz xD


EDIT: Jakbym mu oddał tyle co były warte jak mi pożyczał to by był w plecy 300m. Dzban...

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 01, 2019, 17:31:38 »
Spoko, słowa złodzieja takiego jak ty mają wartość w chuj xD Poza tym jesteś chyba ostatnią osobą, która może oceniać czyje słowa mają jakąś wartość xD

[.666-] Majok Asurian

  • .666-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Majok Asurian
  • Korporacja: xXDoomHeimXx
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 01, 2019, 18:00:31 »
Nie ja cie zbanowałem, prawdopodobnie miltis bo ma moderatora kanału albo ktoś inny.

Co do zoxisa to zabolało chłopaka że dastał bana i przyleciał nam zbić raitaru swoim tytanem, w cyno range RAKAPAS. On w tym czasie kiedy my sobie roamowaliśmy i świetnie się bawiliśmy on bił sam naszą struktę i raportował gorąco co się dzieje na polishu. BRAWA BRAWA w tym miejscu dla niego.
O juz leci przeinaczanie faktow, az dziwne ze corp nie nazywa sie projekt CBC albo cos w ten desen. Pobanowaliscie nas z kanalow po tym jak te cytadele zostały zreinforcowane(w waszym stagingu to akurat zrobil to nasz ruski kolega bo wojownik nie potrafi sie opanowac), nie polecialem tam tytanem a dredem, bo akurat tak sie zlozylo ze insurance sie konczyl to stwierdzilem ze zrefuje wam, tfu, rasowym gatecamperom cytadele i zobaczymy czy jakas odpowiedz ogniowa bedzie, nie bylo(no chyba ze nazwac banowanie z publica odpowiedzia ogniowa). Nie przypominam sobie zebym cos pisal na polishu w trakcie refowania tej cytadeli bo gralem w tym czasie w warthundera(tfu, paskudna gra). Sam fakt ze masz logi i jeszcze specjalnie szukales tych urywkow jest dziwny, no ale fajnie ze mam taki oddany fanklub
Cytat: MiltisUmbrae
A od zoxisa nie pozyczylem kasy tylko imple gwoli scislosci, i po prostu o tym zapomnialem zanim zrobilem sobie przerwe w grze. Jak wrocilem do gry to zeby Zoxis nie byl stratny to oddalem mu iski powyzej ówczesnej wartości tego setu. Teraz widze że to był błąd bo zoxis okazal się równie żałosnym zerem jak inni jego koledzy z snuff i moglem te iski przeznaczyc na cos pozytecznego.
Ta, umawialismy sie na zwrot w ciagu bodajze 2 tygodni setu implantow, zamiast tego dostalem po jakims pol roku wartosc chyba nawet nie jita sell a jita split(i to jeszcze po meczeniu bo chciales mnie jeszcze mocniej na hajs wyjebac) zamiast dostac impli i rekompensaty za straty ktore ponioslem w wyniku nie posiadania tych iskow(bo w tym czasie moglem je przeznaczyc na cos bardziej pozytecznego, albo rozmnozyc magicznym zydowskim sposobem). Ale nie, okazalo sie ze zawierzajac twojej wersji "historii c0venowych kontraktow" popelnilem blad i okazales sie jednak byc menda ktora nie jest warta zaufania(juz pomine fakt, ze jak ci te imple pozyczalem to bylem albo w shadow cartelu albo w bia).
No ale to niby ja jestem zerem, z ta roznica ze ja zeby sie dowartosciowac nie musze okradac ludzi, ktorzy mimo wszystko obdarzyli mnie zaufaniem zeby jednak tej pozyczki udzielic

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 01, 2019, 18:05:57 »
Mkx nie złodziejaszek, i nawet nie w c0ven - tylko od petow c0ven sobie odebral od jednego typka naleznosc za wyzwiska na localu.

A od zoxisa nie pozyczylem kasy tylko imple gwoli scislosci, i po prostu o tym zapomnialem zanim zrobilem sobie przerwe w grze. Jak wrocilem do gry to zeby Zoxis nie byl stratny to oddalem mu iski powyzej ówczesnej wartości tego setu. Teraz widze że to był błąd bo zoxis okazal się równie żałosnym zerem jak inni jego koledzy z snuff i moglem te iski przeznaczyc na cos pozytecznego.

I bylbym wdzieczny gdybys nie opowiadał sciem ze chcialem pokornie do c0venu wrocic - bo przed nikim sie nie kajalem i nikogo wtedy nie przepraszalem za to co zrobilem. Liczyłem na to że mogłbym od siebie coś wnieść do ally które było mi bliskie pod względem idei "polskiego ally".

Ale już z tego wyrosłem ;)

PS. Czekam na przeprosiny mkx

Czyli to nie ty ukradłeś aliansowe kontrakty paru osobą  na wartość +/- 1-2 B ? z czego pół covenu miało polew ? ze splamił się chłop za bańkę ? Bo innego takiego "kozaka" to ja sobie nie przypominam :)
 I Xeo wrzucając post na forum z pytaniem " chłopaki typo pod  nikiem MilitS~~ chciałby wrócić do c0venu  przeprasza za tamtą akcję, mówi że był młody i głupi i nawet odda skradzioną sumę... ( z tą sumą to nie jestem na 100% pewny mam dobrą pamięć ale lata robią swoje^^ )  " to wymysł Xeo ?   
Ale morał posta forum ( bo pewno go nigdy nie poznałeś ) był taki że żadne twoje pokorne słowa nie wymażą złodziejstwa i takową masz naklejkę. Osobiście postulowałem aby cię przyjąć do c0venu. Następnie chciałem mieć green light aby Cie wyru..ć i wywalić z c0venu. Ale chłopaki szli pokojową ścieżką i była tylko odmowa twojego powrotu . :( nad czym bardzo ubolewałem .

Takie akcje się pamięta,a to twoje wybielanie historii to jeszcze rainbow~powinien ci spreparować jakieś Screen shoty że się mylimy xDD.

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 01, 2019, 18:12:03 »
Dziękuję za przypomnienie dlaczego Coven nie był nawet w części tak popularny jak mógł być i uświadomienie, że na realizację pomysłu Polskiego sojuszu jest o kilka lat za wcześnie

Czyli rozumiem, że wnioski na temat C0ven wyciągasz na podstawie wpisów z centrali?
Gratuluję.

80% tutejszych wypowiedzi na temat C0ven pochodzi od nadwornych hejterów. A 100% hejterów to ludzie którzy gówno robili dla sojuszu (mniej lub bardziej delikatnie otrzymali sugestię żeby spierdalali) lub zostali klasycznie wyjebani za jakieś przewinienia.

Ten wątek służy tylko i wyłącznie temu abyście nakarmili trola. Zawsze piszą go anonimowe trole.

A prawda jest taka, że przez 10 lat był ciągnięty wózek z napisem C0ven. Było raz lepiej raz gorzej.

Zawsze i wszędzie będę bronił ludzi, którzy poświęcili mu masę czasu i nerwów.
Dziękuję Wam chłopaki.




[.666-] Majok Asurian

  • .666-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Majok Asurian
  • Korporacja: xXDoomHeimXx
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 01, 2019, 18:21:13 »
a tak apropo, zapraszam do twardego pukania https://zkillboard.com/alliance/99007921/
jest sov wiec kraby beda mogly krabic, pvp sie cos ogarnie jak sie nam bedzie chcialo grac, a jak nie to zawsze mozna w stellarisa ponapierniczac

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 01, 2019, 18:23:51 »
Śmiać mi się chcę jak patrzę na te mizerne pizdy co mają przez 10 lat 300 killi na ZK i mówią "O jak dobrze, że czytam co chłopcy tu piszecie i że nigdy nie poszedłem do C0ven. uf uf jakie szczęście.".

A prawda jest bolesna, że kiedy c0ven miał się najlepiej pod względem PvP to dla takich pizd kompletnie w nim nie było miejsca.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 01, 2019, 18:31:18 »
Śmiać mi się chcę jak patrzę na te mizerne pizdy co mają przez 10 lat 300 killi na ZK i mówią "O jak dobrze, że czytam co chłopcy tu piszecie i że nigdy nie poszedłem do C0ven. uf uf jakie szczęście.".
Z ciekawości aż sprawdziłem top5 aktywnych z zeszłego miesiąca, 4/5 średnia wartość killa ponad 1bil, 3/5 ponad 2bil, 1/5 powyżej 10bil - czasem jakość killa > ilość killi. W sumie też wolę mieć na KB Moloka niż równowartość Moloka w Feroxach. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 01, 2019, 18:32:55 »
Czyli to nie ty ukradłeś aliansowe kontrakty paru osobą  na wartość +/- 1-2 B ? z czego pół covenu miało polew ? ze splamił się chłop za bańkę ? Bo innego takiego "kozaka" to ja sobie nie przypominam :)
 I Xeo wrzucając post na forum z pytaniem " chłopaki typo pod  nikiem MilitS~~ chciałby wrócić do c0venu  przeprasza za tamtą akcję, mówi że był młody i głupi i nawet odda skradzioną sumę... ( z tą sumą to nie jestem na 100% pewny mam dobrą pamięć ale lata robią swoje^^ )  " to wymysł Xeo ?   
Ale morał posta forum ( bo pewno go nigdy nie poznałeś ) był taki że żadne twoje pokorne słowa nie wymażą złodziejstwa i takową masz naklejkę. Osobiście postulowałem aby cię przyjąć do c0venu. Następnie chciałem mieć green light aby Cie wyru..ć i wywalić z c0venu. Ale chłopaki szli pokojową ścieżką i była tylko odmowa twojego powrotu . :( nad czym bardzo ubolewałem .

Takie akcje się pamięta,a to twoje wybielanie historii to jeszcze rainbow~powinien ci spreparować jakieś Screen shoty że się mylimy xDD.

Ale jakie wybielanie, okradłem c0ven? nie - jak twierdzisz inaczej to pokaz screeny, i fakt byl okres ze chcialem wrocic o czym wspomnialem wczesniej - dla swietego spokoju pewnie bym nawet przeprosil i oddal te drobniaki.
Ale ciesze sie ze tak sie nie stało finalnie.

A co do Twojego pomysłu zeby mnie wyruchać - powiedz mi jak miałeś zamiar to zrobić? Bo nie widzę tutaj za specjalnie opcji na odwet :)   

Zoxis - pieprzysz głupoty, dostałeś kase z gorka i przeprosinami za zwłoke - żałować zaczalem potem jak poszedles do snuffow i sie zeszmaciłeś - tyle w temacie - jak bylo inaczej dawaj skriny - a jak nie masz, to siedz cicho i dalej strzelaj do plusów bo to Ci niezle wychodzi.

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 01, 2019, 18:34:38 »
Z ciekawości aż sprawdziłem top5 aktywnych z zeszłego miesiąca, 4/5 średnia wartość killa ponad 1bil, 3/5 ponad 2bil, 1/5 powyżej 10bil - czasem jakość killa > ilość killi. W sumie też wolę mieć na KB Moloka niż równowartość Moloka w Feroxach. ;)


Grrrr Asm, my tu w kontekscie sov ally piszemy, mądralo.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 01, 2019, 18:36:53 »
a tak apropo, zapraszam do twardego pukania https://zkillboard.com/alliance/99007921/
jest sov wiec kraby beda mogly krabic, pvp sie cos ogarnie jak sie nam bedzie chcialo grac, a jak nie to zawsze mozna w stellarisa ponapierniczac

jak nie będzie tam rainbowa i militisa i mnie z rtsq wyje.., ide  :D
A tak na poważnie to jakby zapewnić krablandię w dobrych warunkach to by się wam tam zaroiło :D.


Cytuj
  Zikko Zinn Zawsze i wszędzie będę bronił ludzi, którzy poświęcili mu masę czasu i nerwów.
Dziękuję Wam chłopaki.

U mnie w korpie jak brzydko mówią o c0venie zwiększam taxa i od razu inaczej śpiewają :p kraby przebrzydłe :D.


[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 01, 2019, 18:37:56 »
U mnie w korpie jak brzydko mówią o c0venie zwiększam taxa i od razu inaczej śpiewają :p kraby przebrzydłe :D.

Altom zwiększasz taxa?

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 01, 2019, 18:39:31 »
jak nie będzie tam rainbowa i militisa i mnie z rtsq wyje.., ide  :D
A tak na poważnie to jakby zapewnić krablandię w dobrych warunkach to by się wam tam zaroiło :D.

Rainbow w CBC jest z tego co pamiętam xD A no dla Miltisa za wysokie progi

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 01, 2019, 18:44:12 »
Altom zwiększasz taxa?

a Pfff wypraszam sobie mam 6 mainów  niebawem 7 ale troszkę muszę przystopować bo mi się pomysły kończą aby im sprzedawać "lepsze" pomysły na iski niż wpie...nie się na " moje anomki "  :)

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 01, 2019, 18:45:27 »
a Pfff wypraszam sobie mam 6 mainów  niebawem 7 ale troszkę muszę przystopować bo mi się pomysły kończą aby im sprzedawać "lepsze" pomysły na iski niż wpie...nie się na " moje anomki "  :)

Beton po lobotomii z 6 altami dał się z rekrutować ?

Srryyy nie mogłe się powstrzymać. Powodzenia.

Kamyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kamyk
  • Korporacja: BWTF
  • Sojusz: GSF<3
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 01, 2019, 18:46:09 »
A ja się pytam, Czego nikt nie chce reaktywować UA?!

Btw, nienawiści o 200mln, kradzieze, whorowanie na killach, nie whorowanie w ogóle, kopanie, blobowanie, dropienie, niszczenie cytek, tajemnicze znikajace kontrakty, prywatyzacja moonow, gooni wrrrr. snuff wrrrr. minionki wrrrr. cbc wrrrr projekt haven wrrrr. c0ven wrrrr.   

Panowie, jak na tak starych ludzi , drapiecie się miedzy sobą o jakies gupie gry videło  kiedy w POLSCE jest łamana konstytucja!!!! Nie wstyd wam?