Autor Wątek: Reaktywacja COVENU  (Przeczytany 106773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2019, 06:57:08 »
ha ha jak tu pięknie widać czemu polskie ally to mrzonka a angażowanie się w takie projekty to strata czasu. Polacy nie są w stanie zbudować prawdziwego ally, to nie ten poziom umysłowy i nie jedyna gra gdzie to się nie udaje. Mentalność wieśniaka z "thery" zawsze wyłazi ale miło było poczuć znajomy zapach po latach  :)

Przecież w tej grze było i jest w ch... polskich ally.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 30, 2019, 07:57:25 »
@veldspar ciesze sie, ze moglem pomoc. bo widze, ze gryzienie gruzu po 12h dzinnie zrobilo ci i tobie podobnym papke z mozgu.
Ale masz racje, 'to nie ten poziom umyslowy', abym ci to ponownie tlumaczyl.

zycze udanej farmy: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 30, 2019, 08:50:52 »
Przecież w tej grze było i jest w ch... polskich ally.

tak i są potężne prężne i działają jak szwajcarski zegarek...
@Karas również dnia miłego życzę i zdradzę ci tajemnicę-bez górników nigdy nic nie zbudujesz, polska gra w eve to jedynie koła wzajemnej adoracji, to oczywiście moje subiektywne zdanie każdy ma prawo mieć swoje.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 30, 2019, 09:49:13 »
Veldspar, bez uszczypliwosci, ale tez Ci zdradze pewien sekret. Gra ma dawac przyjemnosc, prężyć to ja sie moge do zony, a nie do komputerowych stateczkow w kosmosach. Takie ally to mnóstwo obowiazkow i wyzeczen, dla znikomego zysku i czyjego poklasku, czy ochow i achow? Laski bedzisz rwal na keepstara w eso? Zreszta widze, ze nie tylko ja to tak widze.
Niech kazdy robi co lubi, a wtedy wszystko bedzie OK. polecam.
BTW, swego czasu wykopalem okolo 20b gruzu, wiec cos tam co nie co widzialem: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 30, 2019, 10:04:35 »
Robienie czegoś dla kogoś? Dobre sobie. Na palcach jednej ręki moge wymienić takie osoby które za niewiarygodny wkład w rozwój  polskiej corporacji/Ally zostały kiedykolwiek pochwalone. Nie warto bo więcej szamba wybija tylko.
BTW zacny troll temat

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 30, 2019, 11:16:47 »
Veldspar, bez uszczypliwosci, ale tez Ci zdradze pewien sekret. Gra ma dawac przyjemnosc, prężyć to ja sie moge do zony, a nie do komputerowych stateczkow w kosmosach. Takie ally to mnóstwo obowiazkow i wyzeczen, dla znikomego zysku i czyjego poklasku, czy ochow i achow? Laski bedzisz rwal na keepstara w eso? Zreszta widze, ze nie tylko ja to tak widze.
Niech kazdy robi co lubi, a wtedy wszystko bedzie OK. polecam.
BTW, swego czasu wykopalem okolo 20b gruzu, wiec cos tam co nie co widzialem: ]

gooni to konglomerat różnych ludzi i postaw do życia i gry. Nie chcesz-nie musisz, grasz jak ci się podoba, to tylko w covenie tak było jak piszesz, bo to nie było ally, w którym warto było być po prostu... jedyne co Polacy zrobili, to swoje wirtualne piekiełko jakby tego w realu nie wystarczyło.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 30, 2019, 12:03:16 »
Mylisz sie.
Masz zakłamany obraz rzeczywistosci gry, przez pryzmat goowniakowa. To ze w goowniakach faktycznie nikt nic nie musi, spoko jestem wstanie w to uwierzyc, ale tylko dlatego, ze samo CCCP by was tam wszystkich na 1 akcji nie upchnelo. przeciez goowniakow jest dobrze ponad 30k f1 pushera. W małych ally gdzie nie ma liczb na chocby 1 pełną flote 256 chlopa zycie biegnie od pingu do pingu i wypada sie na nich pojawiac. Oczywiscie, sa na to rozne sposoby od motywacji jakimis systemami punktowymi, po biczowanie 100% podatku podczas OPa.
Tak wiec gdyby nas nawet bylo a coo... 1000 to bylibysmy malym gownoznaczacym ally po pierwsze powiazanym cala siatka roznych ukladow plusow srusow i innego chujstwa, a poza tym biegalbys na pingi i to nie tylko te alliasowe, ale koalicyjne rownierz.

goowinakowo to ally dla ludzi z ambicjami do gryzienia gruzu z browarkiem w reku, ktorzy sa zmeczeni zyciem i oczekiwaniami latwego i prostego spelnienia podstawowych potrzeb fizjologicznych, za pomoca gruzu i krzyzykow. Dlatego ciesza mnie takie alternatywy jak Plebs, czy chlopaki w WH, moze i biednie ale wlasna droga i najwazniejsze, ze szczesliwi, tak jak my w therze

z 2 strony widze, ze takie gowno skillsy 1000 f1 pushera, maja 220+systemow, a ile plusow?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2019, 13:08:41 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2019, 14:08:46 »
Laski bedzisz rwal na keepstara w eso? Zreszta widze, ze nie tylko ja to tak widze.

Venzon rwał na tytana, chociaż nie wiem czy był wystrzał z Doomsdaya w tym przypadku.

Karaś goonikowo od samego początku miało być dla ludzi z SA na granie w gre jak lubią, bez spiny. Jedni to f1 pusherzy, inni to tak naprawdę ludzie ambitniejsi. Jak ja grałem to głownie eksploracja i logistyka z mojej strony. Na większe bitki sobie szedłem kiedy miałem ochotę. Zresztą chyba tylko Goon z SA może sobie robić co chce, inne nie goonowe korpy maja jakas metryke, gdzie musza sie wykazać. Wrzucasz do wora cale ally, które tak naprawdę jest zlepkiem ludzi ambitniejszych i... no ten tego cannon fodderow.

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2019, 14:34:06 »
Robienie czegoś dla kogoś? Dobre sobie. Na palcach jednej ręki moge wymienić takie osoby które za niewiarygodny wkład w rozwój  polskiej corporacji/Ally zostały kiedykolwiek pochwalone. Nie warto bo więcej szamba wybija tylko.
BTW zacny troll temat

Dokładnie. Naprawdę zaangażowane osoby mogłeś policzyć na palcach jednej ręki. Więcej pary szło w podchody na forach niż realną pracę. Szkoda gadać.
W goonach lubię właśnie to ze jak robisz coś dla innych to czesto słyszysz szczere podziękowania czy to ze strony zwykłych randomowych graczy czy nawet osobiście Mitanniego. Tu jakoś potrafią docenić pracowitość i przy takim traktowaniu chce się pomagać.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2019, 15:20:48 »
ale w c0venie była punktacja, miesięczne podsumowania, plexy za różne rodzaje zaangażowania, więc chyba nie było tak źle ? Przynajmniej za moich czasów.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 30, 2019, 16:12:45 »
Mylisz sie.
...
goowinakowo to ally dla ludzi z ambicjami do gryzienia gruzu z browarkiem w reku, ktorzy sa zmeczeni zyciem i oczekiwaniami latwego i prostego spelnienia podstawowych potrzeb fizjologicznych, za pomoca gruzu i krzyzykow. Dlatego ciesza mnie takie alternatywy jak Plebs, czy chlopaki w WH, moze i biednie ale wlasna droga i najwazniejsze, ze szczesliwi, tak jak my w therze

Wyrażam swoje zdanie, podobnie jak Ty, pewno, że duże ally to emerytura, ale my wszyscy jesteśmy już starzy, często nalataliśmy się już, naślęczeliśmy itd, kobity, dzieci, problemy itd, zresztą sam o tym pisałeś, tylko niebardzo rozumiem czemu tyle agresji w tobie  ;)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 30, 2019, 16:20:47 »
rola lokalnego dresa wpierdol dac, moge dac. zobowiazuje.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 30, 2019, 16:29:34 »
W goonach lubię właśnie to ze jak robisz coś dla innych to czesto słyszysz szczere podziękowania czy to ze strony zwykłych randomowych graczy czy nawet osobiście Mitanniego. Tu jakoś potrafią docenić pracowitość i przy takim traktowaniu chce się pomagać.

Dlatego mówiłem, Goonswarm gra dla siebie, gra by mieć fun. Zapłacie te 10 dolców na lowtaxa i zobaczcie jak funkcjonuje forum na SA. Jakie to skupisko fajnych ludzi.

rola lokalnego dresa wpierdol dac, moge dac. zobowiazuje.

Akurat Tobie piwo bym postawił i ten obraz kompletnie mi do Ciebie nie pasuje lel.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 30, 2019, 17:25:37 »
Witam wszystkich  :)
Tak się wtrącę mimo że nie gram. Mnie zawsze zadziwiało i nadal zadziwia dążenie ludzi do dołączania do silnych grup i cieszenia się jacy to "jesteśmy potężni". Przyczepiło się gówno do okrętu i krzyczy płyniemy! Ot ludzka natura... tak sobie zerkam czasem na centralę i widzę coraz mniej zabawy dla małych ekip. Wszyscy tylko o wielkich bitwach i kto ile tytanów ma. Mnie zadziwia że komukolwiek się chce dołączyć do bitwy jako numerek od którego absolutnie nic nie zależy. A pomysły na "wielki polski aliance i pokazmy jacy to polacy są wspaniali" są aż pocieszne. Zrobić kolejny powerblock ale PL! Taki lokalny patriotyzm. Bo właściwie dlaczego? Po co to komukolwiek? Co za różnica z jakim tagiem lecisz jak masz wcisnąć f1 i potem mówić "ale im pokazaliśmy "? Swoją drogą podziwiam że wam się panowie jeszcze nie znudziło.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 30, 2019, 17:49:50 »
Venzon rwał na tytana, chociaż nie wiem czy był wystrzał z Doomsdaya w tym przypadku.

Muszę ostrzec wszystkich śmiałków, ze supercaps w hangarze będzie tylko przeszkadzał w wyrwaniu fajnej panny ^^ - myślę, że dopiero jakiś czas po ślubie możecie powoli przygotowywać żonę na prawdę o kosmicznych stateczkach dla dzieci...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 30, 2019, 17:57:31 »
ale w c0venie była punktacja, miesięczne podsumowania, plexy za różne rodzaje zaangażowania, więc chyba nie było tak źle ? Przynajmniej za moich czasów.

nie dla wszystkich
-nie było kto ile veldesparu wykopał
- kto ile razy był na mining opie
- ile razy udało się olać cta
- top 1 miner miesiąca



teraz po latach widzę o czym crushal mówi i zaczyna do mnie docierać jak oni byli źle i nierówno  traktowani :( .

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 30, 2019, 18:57:45 »
O kurde Venzona wywołałem do tablicy hehe. Kurde brakuje jeszcze tu tego naczelnego zaklinacza rzeczywistości z BUFU, szkoda że nie pamiętam jego nicka.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 30, 2019, 20:28:11 »
Muszę ostrzec wszystkich śmiałków, ze supercaps w hangarze będzie tylko przeszkadzał w wyrwaniu fajnej panny ^^ - myślę, że dopiero jakiś czas po ślubie możecie powoli przygotowywać żonę na prawdę o kosmicznych stateczkach dla dzieci...
A co jeśli ktoś nie ma supercapsa w hangarze i panny?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 30, 2019, 22:51:15 »
A co jeśli ktoś nie ma supercapsa w hangarze i panny?

Zawsze zostaje Ci roksa.pl .

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 31, 2019, 01:22:42 »
Witam wszystkich  :)
Tak się wtrącę mimo że nie gram. Mnie zawsze zadziwiało i nadal zadziwia dążenie ludzi do dołączania do silnych grup i cieszenia się jacy to "jesteśmy potężni".

 ;D a czym się to różni od gankowania biednych ludzi na bramie jako pirat na lowseku? skala większa, liczby większe i zabawki cenniejsze.

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 31, 2019, 02:17:08 »
Troche tym ze w tej swojej super silnej grupie z duzymi zabawkami jesteś nikim, ot taka śrubka z guwna w wielkiej machinie której straty nie zauważy nikt.

równie dobrze mozesz isc do sklepu z pucharami i kupić sobie puchar najlepszego kogo tam chcesz i chwalic sie jaki to super jesteś, taka sama partycypacja
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2019, 02:28:44 wysłana przez [WILD5] Sindri Egdald »

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 31, 2019, 03:05:19 »
strzelając w 5 czy 8 do 1 czy 2ch statków na bramie w low jesteś za to kimś?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 31, 2019, 06:21:00 »
strzelając w 5 czy 8 do 1 czy 2ch statków na bramie w low jesteś za to kimś?
Azbu latał solo
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 31, 2019, 08:38:59 »
Witam wszystkich  :)
Tak się wtrącę mimo że nie gram. Mnie zawsze zadziwiało i nadal zadziwia dążenie ludzi do dołączania do silnych grup i cieszenia się jacy to "jesteśmy potężni". Przyczepiło się gówno do okrętu i krzyczy płyniemy! Ot ludzka natura... tak sobie zerkam czasem na centralę i widzę coraz mniej zabawy dla małych ekip. Wszyscy tylko o wielkich bitwach i kto ile tytanów ma. Mnie zadziwia że komukolwiek się chce dołączyć do bitwy jako numerek od którego absolutnie nic nie zależy. A pomysły na "wielki polski aliance i pokazmy jacy to polacy są wspaniali" są aż pocieszne. Zrobić kolejny powerblock ale PL! Taki lokalny patriotyzm. Bo właściwie dlaczego? Po co to komukolwiek? Co za różnica z jakim tagiem lecisz jak masz wcisnąć f1 i potem mówić "ale im pokazaliśmy "? Swoją drogą podziwiam że wam się panowie jeszcze nie znudziło.

Grałeś tyle lat i nadal nie rozumiesz innych play style.

Eve to pełna gama stylów gry rozciągających się od arcade do strategy.

Dla mnie eve to ekstremalnie rozbudowana gra strategiczno/taktyczna z olbrzymim naciskiem na ekonomię.

Dlaczego jestem w dużym ally:
- jestem F1 puszerem;
- lubię industrialkę na X kont;
- lubię eve Lore;
- lubię duże statki
- nie lubię spuszczać randomowym górnikom i raciarzom wpierdol kiedy mają gacie opuszczone do kostek.


Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 31, 2019, 08:55:54 »
Niby troll bait, niby gunwo, a centrala jakby żywsza...

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:07:11 »
strzelając w 5 czy 8 do 1 czy 2ch statków na bramie w low jesteś za to kimś?

Są rozpoznawalni na tyle, że jak wpadają mi do systemu i z obsranymi gaciami chowam vexorki to się jeszcze międzyczasie się z nimi przywitam. Reszta randomów mających mnie za bota jest przeze mnie zwyczajnie ignorowana.  8)


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:08:49 »
...
- nie lubię spuszczać randomowym górnikom i raciarzom wpierdol kiedy mają gacie opuszczone do kostek.

Widzisz Ziko i tu sie mylisz.
Wy tam w tym goowniakowie macie jakies ciezkie problemy z ogarnieciem rzeczywistosci.
Bo tak naprawde jestescie jeszcze gorsi, small scale gang, wpada zabija albo i nie (zazwyczaj nie) bo automatyczny system kamerek juz od 2 regionow monitoruje nasze polozenie i trzeba byc naprawde turbonieogarem aby nie uciec. Ale zaraz po tej probie lecimy dalej, a zycie w danym systemie/regionie toczy sie dalej.
Natomiast goowniaki wbijaja jakas jebana flota inwazyjna, SYMULUJAC przy tym udawana walke, chocby placac przeciwnikowi aby wystawil kontr flote (f1 pusherzy domagaja sie igrzysk), ale na wszelki wypadek trzymajac z 2 tytanowe floty w obwodzie, tak just in case. Oracie cale regiony wyludniajac je, a nastepnie wracacie sobie do goowniakowa lizac sie po jajkach jacy to zajebisci jestescie, bo rozjebaliscie jakichs smiesznych darkow czy innych lamusow. Nosz qrwa mac, a kogo wy bijecie jak nie gornikow i raciarzy. Nam przynajmniej taki raciarz moze spierdolic na stacje i jest bezpieczny, wy im dodatkowo rozpierdalacie stacje zmuszajac do opuszczenia regionu. ktora z tych 2 sytuacja jest gorsza?

hipokryzja lvl goowniak: ]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2019, 09:15:18 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Dai Gawn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:11:00 »
Cytuj
Niby troll bait, niby gunwo, a centrala jakby żywsza...
To nie troll, koleś na polishu co chwila daje popis nieznajomości podstawowych zasad eve. Po prostu świeży gracz.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:16:20 »
To nie troll, koleś na polishu co chwila daje popis nieznajomości podstawowych zasad eve. Po prostu świeży gracz.

I właśnie takich ludzi w eve potrzeba, osób którym jeszcze nikt nie zdążył powiedzieć że "się nie da".
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:17:08 »
I właśnie takich ludzi w eve potrzeba, osób którym jeszcze nikt nie zdążył powiedzieć że "się nie da".

spoko loko, wlasnie pracujemy nad tym
Nie i chuk....
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 31, 2019, 10:16:12 »
Widzisz Ziko i tu sie mylisz.
Wy tam w tym goowniakowie macie jakies ciezkie problemy z ogarnieciem rzeczywistosci.
Bo tak naprawde jestescie jeszcze gorsi, small scale gang, wpada zabija albo i nie (zazwyczaj nie) bo automatyczny system kamerek juz od 2 regionow monitoruje nasze polozenie i trzeba byc naprawde turbonieogarem aby nie uciec. Ale zaraz po tej probie lecimy dalej, a zycie w danym systemie/regionie toczy sie dalej.
Natomiast goowniaki wbijaja jakas jebana flota inwazyjna, SYMULUJAC przy tym udawana walke, chocby placac przeciwnikowi aby wystawil kontr flote (f1 pusherzy domagaja sie igrzysk), ale na wszelki wypadek trzymajac z 2 tytanowe floty w obwodzie, tak just in case. Oracie cale regiony wyludniajac je, a nastepnie wracacie sobie do goowniakowa lizac sie po jajkach jacy to zajebisci jestescie, bo rozjebaliscie jakichs smiesznych darkow czy innych lamusow. Nosz qrwa mac, a kogo wy bijecie jak nie gornikow i raciarzy. Nam przynajmniej taki raciarz moze spierdolic na stacje i jest bezpieczny, wy im dodatkowo rozpierdalacie stacje zmuszajac do opuszczenia regionu. ktora z tych 2 sytuacja jest gorsza?

hipokryzja lvl goowniak: ]

Karaś lekko nietrafione. W goonach nie jestem od 2018-08. I cały mój pobyt w goonach ograniczał się do latania ze Space Violence. W delve nigdy nie kopałem i nie raciłem. Podobnie ze mną było w c0ven. Nie kopałe i nie raciłem. Zawsze byłem w stagingu koalicji. Obecnie trafiłem do NC. zupełnie przez przypadek. Poszedłem do Project Haven jak weszli do Tri. Jednak wyszli przed upływem miesiąca. A że ja się kompletnie nie nadaję do Low wiec poszedłem do zupełnie przypadkowego korpa, dunczycy, angole, amerykanie. A traf chciał, że zdecydowali się przejść z Tri do NC. I nie żałuję. Korp ma lekkie ciśnienie na PvP, na konieczność bycia przygotowanym do potrzeb ally. Nie ma chyba żadnego członka który ma wyjebane.  Hmmm goony poznałem, podziwiam organizację. Ale korporacje tam zanikają, przestają mieć znaczenie. A ludzie stają ciemną masą jak armia czerwona z hasłem WHO CARES wytatuowanym na czole, od mięsa armatniego do FC. Zarówno Tri, jak tam trafiłem, jak i NC. wystawiają flotę 150+ subcapów. Podobnie było Stainwagonie. Lubię takie floty. Ludzie są rozpoznawalni. Logi bro otrzymują należną im cześć, są hero tacklerzy, mistrzowie command desek i najważniejsze FC ktorzy nie mają wyjebane na na ludzi, straty i jakość. Taka większa rodzina. Cała ta moja przebieżka po różnych ally uzmysłowiła mi,ze zawsze wolałem walczyć z przeważającym wrogiem. Wtedy ludziom bardziej zależy. I to lubię.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2019, 11:01:53 wysłana przez [BCPM] Zikko Zinn »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 31, 2019, 10:29:01 »
No to faktycznie nie trafilem: ] heheheheheheeheh
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 31, 2019, 10:40:40 »
No to faktycznie nie trafilem: ] heheheheheheeheh

Spoko.

W moim pojmowaniu Eve jako otwartej powieści Sci-Fi Mioniony to typowi piraci. Nie podejmuje się z nimi równej walki, bo nie mają praw i wiemy, że są świetnie wyszkoleni. Jak chcą równych bitek niech sobie urządzą Elite Pirate Totnament i niech tam walczą o sławę. Bo w bitkach z blobem zawsze dla nich będzie coś nie tak. I bijąc raciarki wykonują swoje codzienne rzemiosło. Zarówno górnik jak i pirat w codziennym rzemiośle nie dopatrzy się czegoś wznioślejszego, ot taki krzyż i każdy będzie utyskiwał na swój los. Jeden że musi latać na PvP drugi, że blob blobuje.

Np. Snuffed Out uważam za pewnego rodzaju najemników. Jak nie ma wojny to napierdalają wszystkich (no mniej może ostatniego Pana) a jak jest wojna  stją w jednym szeregu po jednej ze stron. Nie wiem czy za kasę czy za obietnicę pewnych przywilejów.

Bardzo jestem ciekaw co będzie ze Skillu ze 220+ sov systemami :)

I to jest najpiękniejsze, że w Eve dla każdego znajdzie się miejsce.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 31, 2019, 13:29:38 »
Snuffy wbiły by nóż w plecy nawet swojej matce gdyby miało się na kb wyświetlić.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 31, 2019, 13:38:25 »
Snuffy wbiły by nóż w plecy nawet swojej matce gdyby miało się na kb wyświetlić.

Czyli barbarzyńcy. :)