Autor Wątek: TNQ - Capitale  (Przeczytany 32814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:46:47 »
Ech doom sprobowalbys byc czasem konstruktywny, nadal nie wiem czy warto ladowac moduly do dron i linki na carriera ktory bedzie tylko podlaczal fightery, a skoro pytam o linki tzn. ze nie ma we flocie dedykowanego boostera i nie wiem czy te moduly do dron dzialaja na fightery.

@Mona X a jak sie wysyla ten "sygnal"?

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:49:58 »
Cynostawiarka musi wysłać jakoś sygnał o aktywnym cyno, odbywa się to chyba poprzez brodkasta i dopiero wtedy można skakać

Kiedyś broadcasty były potrzebne, gdy ktoś dołączył do floty po postawieniu cyna. Teraz już chyba to naprawili.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 07, 2010, 17:32:01 »
Ech doom sprobowalbys byc czasem konstruktywny, nadal nie wiem czy warto ladowac moduly do dron i linki na carriera ktory bedzie tylko podlaczal fightery, a skoro pytam o linki tzn. ze nie ma we flocie dedykowanego boostera i nie wiem czy te moduly do dron dzialaja na fightery.
Również nie wiem  dlatego nie podałem żadnej odpowiedzi. W temacie lików zapytaj kogos kto się lubuje w strzelaniu do czytelnika cyferkami i kto zna podstawe matematyczną liczenia tego przez grę (Dormio, Mona), ja wiem tyle, anteny montowane na czymś co nie ma bonusu do ich działania bardzo mało dają, a zajmują miejsce na które czeka cała kolejka bardziej przydatnych modułów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 07, 2010, 22:18:41 »
Moduły do dron nie działają na Fightery. Bonus z Thanatosa nie działa na przydzielone Fightery.
Carriery fituje się na 3 sposoby:
Bojowy: doł: armorowce tank, shieldowce cap. Medy: Sensor booster, armorowce cap, shieldowce tank. Hi: smarbomba, albo dwie, neut albo dwa, remoty. Rigi zwykle CCC.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2010, 22:22:09 »
bojowy to 1, nr 2 to pewnie travel fit, a numer 3?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 07, 2010, 22:44:52 »
bojowy to 1, nr 2 to pewnie travel fit, a numer 3?

Na anomalki Panie, na anomalki.  :D

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 07, 2010, 23:04:39 »
Łeeee, zapomniało mi się. :P
Nr 2, to triage i remoty na górze, a cała reszta do capa.
Nr 3, to bajt na małe gangi czy support takich, mix dwóch pierwszych, czyli triage, neuty, jakiś tank, ale bez szaleństw, repki dziaja 4 razy lepiej niż normalnie, więc więcej capa się instaluje niż w zestawie nr 1.

A travel fit, to cynofrejka obok stacji. :P

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 07, 2010, 23:49:51 »
Podziekowal, czyli innymi slowy jesli ma tylko podlaczac fightery pod inne shipy i nie brac udzialu w walce to sfituj w cokolwiek no diff?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 08, 2010, 00:31:09 »
Hm a takie ekstrawagancje jak diruptory czy inne scramble jakie czasem widuje sie na km? To stare fity czy niestandardowe / fail w zalezności od tego kto ocenia?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 08, 2010, 00:35:23 »
To są capsy tacklujące. Bardzo fajna rzecz.
Cała prawda o moim graniu...


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 08, 2010, 00:37:34 »
Heavy tacler nabiera nowego znaczenia? :P
Ale poważniej co taki może staklować oprócz innego capsa? Prawie wszystko mu sie urwie (jesli dożyje do wyjścia z zasięgu warp jama)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 08, 2010, 01:05:07 »
Np to:

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=133387

Sam stacklowałem i goniłem, żeby nie zwiał. Prawie że solówka.
Cała prawda o moim graniu...


naye666

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 08, 2010, 06:30:15 »
A tak z ciekawosci, ile dps na anomalkach srednio wyciagnie carrier?

Coen

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:14:04 »
900-1000 w zaleznosci od skilli
chyba ze thanatos wtedy ok 1200

Kareem

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:18:51 »
1000 dps wyciąga BS, czyli bardziej opłaca się podpiąć fightery z carrier alta do raciarki?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:25:08 »
Jaki BS wyciąga na ammo T1 1000 DPS poza blaster-boatem, który z definicji nie nadaje się do racenia?

Mach/Vargur to jakieś 800 na AC (plus drony).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:31:23 »
Golem? Amarski / amarsko caldaryjski sprzęt? Nawet pyra w pewnym układzie tyle wydoi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kareem

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:43:01 »
Jaki BS wyciąga na ammo T1 1000 DPS poza blaster-boatem, który z definicji nie nadaje się do racenia?

Mach/Vargur to jakieś 800 na AC (plus drony).

Wg EFT mam około 750 dps na torpedach w Ravenie... a torpedy i caldaryjskie BSy mam na 0. Mój Apoc na pulsach t2 (amarr BS na IV, 7m sp w gunnery) około 800 dps. 1000dps to to nie jest, ale mam jeszcze trochę gapu w skillach.

To jak z tymi fighterami? Bardziej mi chodzi o porównanie racenia Carrierem do racenia raciarką (mam na myśli porządnego marudera, commanda czy jakiś T3 na raty, a nie zwykły BS na ficie T1) + fightery z carriera.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:49:27 »
Tengu na kinetycznych HAM zbliża sie dps do 900 albo lekko go przewyższa, legion tez zdolny jest podobno do takiej siły ognia, ciężki sprzęt jak pisałem wyżej, wiec pod katem dps są na pewno porównywalne. Carierem łatwiej tankować za to mniejsze shipy mają większą szansę na ucieczkę jeśli nagle lokal spuchnie, im mniejszy tym większą szansę. Tekst Sokoła z poprzedniej strony sugeruje że carierom rzadko się to udaje
A jesli chcesz fightery brać to pamietaj że nie uzyjesz własnego drone bay wtedy, co może być upierdliwe jeśli jakies małe gówno przelei przez ogień z dział

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Coen

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 09, 2010, 14:05:52 »
Jaki BS wyciąga na ammo T1 1000 DPS poza blaster-boatem, który z definicji nie nadaje się do racenia?

Mach/Vargur to jakieś 800 na AC (plus drony).
Moj mach to 900 dpsa (4x domi gyro). Na all lvl5 wychodzi 942 dps, dorzucic 2 wtyczki do dmg i bedzie 1040.
Do tego mamy 60+ km zasiegu.

Tankiem nie trzeba sie bardzo przejmowac bo npcowe bsy pekaja w 25-30 sec.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 09, 2010, 14:07:58 »
Tekst Sokoła z poprzedniej strony sugeruje że carierom rzadko się to udaje

Doprecyzowując: na zdrowy rozsądek carrier nie powinien się dać złapać. Niestety, spadają głównie totalni kretyni, którzy uznając że skoro "tankują 2000+ DPS", to mogą sobie iść afk/olewać intel/nie patrzeć na local. Często mają totalne failfity (zdarzają się LAR-y), z reguły nie mają neutów ani smartbomb (które jednak skutecznie eliminują drony.

Nie latałem nigdy carrierem, ale naprawdę nie mogę zrozumieć co jest trudnego w warpnięciu na anomalkę, zalignowaniu się na POS-a (nie na stacje!) i robieniu całej anomalki sunąc w stronę POS-a z zawrotną prędkością 50-60 m/s. Patrzę na intel, a jeżeli cokolwiek podejrzanego wskakuje na local, wciskam warp i ląduję na POS-ie. Nawet dron się nie straci, bo fightery podążą za mną w warpie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:26:47 »
Na all5 carrier sfitowany na 5x DCU robi 1.500 dps a thanatos 1.875

Doprecyzowując: na zdrowy rozsądek carrier nie powinien się dać złapać. Niestety, spadają głównie totalni kretyni, którzy uznając że skoro "tankują 2000+ DPS", to mogą sobie iść afk/olewać intel/nie patrzeć na local. Często mają totalne failfity (zdarzają się LAR-y), z reguły nie mają neutów ani smartbomb (które jednak skutecznie eliminują drony.

To popatrz teraz nie na zdrowy rozsadek a na rzeczywistosc, jestes w warpie na anomalke, wpada ci host z probe launcheram i cyno(ze juz nie wspomne o tym ze sa cwaniaki co przelatuja przez system skanuja anomalki robia logout na 15min i wracaja warpiac bezpisrednio na anomalke). Nim ty dolecisz te 30au gosc juz jest na tej anomalce co ty wlasnie na nia lecisz lockuje cie, wlacza scrambla, cyno i spadaja ci na pysk 3 matki. Tak to wyglada w pewnym regionie gdzie ratter-hunters sa na tyle cwani ;) Wlasnie dlatego ja nie latam carrierem a podlaczam co najwyzej fightery. Ponadto align carrierem trwa zaje... dlugo.

Cytuj
Nie latałem nigdy carrierem, ale naprawdę nie mogę zrozumieć co jest trudnego w warpnięciu na anomalkę, zalignowaniu się na POS-a (nie na stacje!) i robieniu całej anomalki sunąc w stronę POS-a z zawrotną prędkością 50-60 m/s. Patrzę na intel, a jeżeli cokolwiek podejrzanego wskakuje na local, wciskam warp i ląduję na POS-ie. Nawet dron się nie straci, bo fightery podążą za mną w warpie.

A co jak intel nie zawsze raportuje?

Generalnie mi sie wydaje optymalnym rozwiazaniem wlasnie subcaps + fightery - dps podobny align, mobilnosc i generalnie mozliwosci spierd.... duzo wyzsze.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:42:21 »
Cytuj
Na all5 carrier sfitowany na 5x DCU robi 1.500 dps a thanatos 1.875
Mało kto ma tego skila na 5, jest to chyba jedyny carierowy skill którego mi nie wymieniano żeby wcześniej czy później na 5 to robić :P. Nawet ktoś kto uwaza neuty za zbedne (przecież to nie działa na raty), smarty za niepraktyczne (bo bija tez po dronach) to przeznaczy ten jeden / dwa sloty na remotki, a rozsądnie fitowany carier to właśnie jak Gzu pisał ma tyle dps bo high slot jest fitnięty uniwersalnie
Cytuj
Generalnie mi sie wydaje optymalnym rozwiazaniem wlasnie subcaps + fightery - dps podobny align, mobilnosc i generalnie mozliwosci spierd.... duzo wyzsze.
Latałem bs'em z pdpietymi fighterami i szlag mnie trafiał jak dostałem punkt od jakiegoś gówna i musiałem je odsyłac zeby wywalic włane drony zeby to zjadły, za to med ship zdolny skasować nawete coś małego na nizkiej obicie po popieciu fighterów robi sie naprawde fajny

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:52:55 »
Latałem bs'em z pdpietymi fighterami i szlag mnie trafiał jak dostałem punkt od jakiegoś gówna i musiałem je odsyłac zeby wywalic włane drony zeby to zjadły, za to med ship zdolny skasować nawete coś małego na nizkiej obicie po popieciu fighterów robi sie naprawde fajny

A probowales poszczuc je painterem i firbolgami (znajomy co lata carrierami mi je polecil jako najlepsze do racenia ze wzgledu na szybkosc i tracking) bo ja nie zauwazylem podobnych problemow z zabijaniem malego badziewia. Inna sprawa ze najwieksza efektywnosc bedzie podpiac pod ship ktory nie ma dronebay jak np. zealot czy cerb bo tak od swojego dps trzeba odjac wlasne drony a jak mozesz uzywac mediumow to zysk zaczyna byc czysto iluzoryczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 09, 2010, 19:30:04 »
To były matarskie fightery używane w angel space, z typowo angelowymi upierdliwymi frytkami po 30k

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 10, 2010, 07:27:55 »
To popatrz teraz nie na zdrowy rozsadek a na rzeczywistosc, jestes w warpie na anomalke, wpada ci host z probe launcheram i cyno(ze juz nie wspomne o tym ze sa cwaniaki co przelatuja przez system skanuja anomalki robia logout na 15min i wracaja warpiac bezpisrednio na anomalke). Nim ty dolecisz te 30au gosc juz jest na tej anomalce co ty wlasnie na nia lecisz lockuje cie, wlacza scrambla, cyno i spadaja ci na pysk 3 matki. Tak to wyglada w pewnym regionie gdzie ratter-hunters sa na tyle cwani ;) Wlasnie dlatego ja nie latam carrierem a podlaczam co najwyzej fightery. Ponadto align carrierem trwa zaje... dlugo.
A co jak intel nie zawsze raportuje?

Jak intel nie raportuje, to jest jakiś fail alliance. Gdy Ushra'Khan mieszkał w zachodnim Catch, to zanim wrogi roam doleciał do systemu, w którym kopałem, znałem jego dokładny skład.

Logoff trapy - faktycznie, najgroźniejsza broń. Jedyną kerbirską stratę w życiu (Hulk) zaliczyłem właśnie w ten sposób.

Sytuacja, w której warpisz na anomalkę, a w TYM MOMENCIE wpada do systemu scout... no cóż, przechodząc na zielonym świetle też może Cię TIR zmieść z przejścia dla pieszych. Na tyle zabitych przez PBN carrierów ani jeden nie spadł w ten sposób. Wszystkie były skanowane NA anomalkach, połowa z nich NIE była na pierwszej anomalne, na której wylądował scout, WSZYSTKIE były głęboko na terytorium przeciwnika, który MUSIAŁ mieć intel o naszym gangu.

Zatem pomijając taki pech (bo logoff trap można przewidzieć: gość znika z locala, ale intel nie raportuje go w sąsiednich systemach) i stosując zasadę - cokolwiek na localu, warp out, jest relatywnie bezpiecznie. Dodajmy do tego, że optymalny do takiego racenia będzie system bez 50+ osób na localu, a okno localu mamy rozciągnięcie do samej góry ekranu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ellaine

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:04:26 »
Zalignowany carrier jest zasadniczo bezpieczny nawet przed loggoff trap - o tych sprzed 10 minut wiemy a te sprzed dluzszego czasu najpierw musza nas wyskanowac.

Mi w testach niestety carrier jakos slabo zarabial - czas dolotu fighterow i slabe bicie malych ratow negowaly korzysci z rozwalania BSow w pare sekund. Mysle ze to sie sprawdza dopiero w duecie z jakims stateczkiem optymalnym na maly syf. Ale to duzo klikania.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:27:23 »
W carrierze (w EFT) atrakcyjnie wygląda tank.

Tymczasem w praktyce robiłem sanshowe Sanctumy Machem sfitowanym na armor tank (2 hardenery, LAR) z rigami... 3xCDFE (bo to jest statek do PvP, który przez moment wykorzystywałem do zarabiania.

Jeśli już robić na dwa baty, to ostatnio bawię się Machem na maks dps (4xGyro, 3xTE) pompowanym przez Ospreya (alt) z dwoma reperkami. Wskakuję, zbieram aggro, wrzucam Ospreya na orbitę z włączonym AB i reperkami i zapominam o nim, koncentrując się na strzelaniu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 10, 2010, 18:03:50 »
@Mona X a jak sie wysyla ten "sygnal"?

Statek z cynem musi być we flocie ze statkiem, który będzie skakał. Dla małych capitali (czyli nie dla tytanów i SC) ustawia się 10km od wszelkich materialnych obiektów, które mogłyby go bumpnąć, również od tarczy, jeśli skaczący statek nie ma prawa wlecieć do POSa. Jak już capsel jest gotowy, statek z cynem włacza, erm, cyno. Cyno zjada paliwo (od 450 do 250 ozonu, w zależnosci od skilla, Force Recony palą dużo mniej, ale nie ma sensu marnować statku za 200M i klona za 20, jeśli można użyć statku za 100k i darmowego klona). Żeby puścic broadcasta, cyno, klika na biały trójkąt, gdzie na górnej belce, okna fleet i wybiera bradcast cynosural costam, albo jakoś tak. Nie ma tam zbyt wielkiego wyboru. Ale nie trzeba, capital, który będzie skakał, może kliknąć na siebie, czy na capacitorze, wybrać jump to, na szczyci listy powinien być nick postaci we flocie. Broadcast ma ten bonus, że pokazuje system, w którym jest otwarte to cyno.

Cytuj
Podziekowal, czyli innymi slowy jesli ma tylko podlaczac fightery pod inne shipy i nie brac udzialu w walce to sfituj w cokolwiek no diff?

Oczywiście, że nie, jeszcze pod posa zapląta się jakiś przypadkowy tytan, odpali do ciebie DD i ktoś to wklei na Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy.

Cytuj
Probowalem i bylo w pod menu "jump to" tylko [No destination] :/

A twój sojusz ma jakieś aktywne Cynogeneratory?

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 14, 2010, 09:32:53 »
A twój sojusz ma jakieś aktywne Cynogeneratory?
pewnie to tlumaczy czemu nie moglem wskoczyc na niego - bo nie byl aktywny ;)

Kolejne pytanie: Czy jak podczepie fightery pod subcapsa i ten subcaps wleci na plexa (ded space - ograniczony bramkami) to fightery wroca do carriera czy nadal beda podczepione?

Coen

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:33:40 »
wroca

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:49:43 »
1. Zastanawiam się jak powinien wygladac travel fit na carriery:
- low CPR, med cap rechargery, w hi cloak, dronebay stado ecm dron
- czy sie je raczej inaczej fituje tj. np. w low inertia staby aby odwarpowac po skoku jak najszybciej na safe spota i wlaczyc cloak

czy moze jeszcze inaczej. Pytam czysto teoretycznie jakbym sie musial przeprowadzac i skakac przez wrogie tereny i/lub bez stacji.

2. Kolejna sprawa czy cos zostalo zmienione z cyno, bo mam wrazenie ze miejsce gdzie laduje caps od cyno to nie jak bylo kiedys promien 5km, bo ostatnie 2 cyno na ktore skakalem to raz wyladowalem na 12km od cyno a drugi raz > 5km nie wiem dokladnie ile bo sie odbilem od stacji.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:53:24 »
Najprostszy travel - duzy zasięg skoku, przetrwalnikowy tank, stacje z otwartym dla wszystkich dockiem, zapasami paliwa do uzupełnienia  i opustoszałym lokalem po drodze :P

To co podałeś to chyba bardziej metoda na supercapsy które nie mają insta regena capa poprzez dokowanie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:54:34 »
Doom napisalem "przez wrogie tereny i/lub bez stacji."

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: TNQ - Capitale
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:56:08 »
 no tak ninja edit posta jak pisałem odowiedź... ładnie to tak?

Tak cyno zostało zmienione w ostatnim lub przedostatnim pachu teraz jest to wiekszy zasięg ladowania chyba w szczegulności dodtyczy to posów (taki mały prezent od ccp dla lubiacych polowac ala Nync ;) )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.