Autor Wątek: Pomoc w wyborze Laptopa:)  (Przeczytany 16598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dark_Factory

  • Gość
Pomoc w wyborze Laptopa:)
« dnia: Czerwiec 04, 2011, 14:11:51 »
Witam jestem początkującym graczem EvE Online. Mój stary PC już ledwie ciągnie i przydała by się mu zmiana na coś lepszego...nie interesują mnie już Desktopy więc w grę wchodzi tylko Laptop...myślałem nad Alienware ponieważ mają bardzo mocne konfiguracje ale na nic lepszego niż Alien M11x mnie nie stać...może ktoś z was posiada laptop na którym EvE chodzi bez problemu na wysokich detalach...no i na którym chodzą inne nowsze produkcje. Aha cena w jakiej chcę się zamknąć to 3500zł MAX!. Słyszałem dużo dobrego o Asusach ale tutaj już pozwolę wypowiedzieć się wam:)
Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam:)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2011, 14:55:02 »
MSI GT740 na którym gram na high dostaje czkawki przy trzecim aktywnym kliencie przy czterech już zdecydowanie lepiej obnizyc detale na chociaż części z nich :P
Kosztował o  ile wiem w okolicach 3k, niestety model moz być problematyczny do kupienia więc szukaj raczej tego co go zastąpiło

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2011, 17:10:18 »
Zachęcam do zapoznania się z tą częścią forum poświęconego między innymi laptopom

http://forum.pclab.pl/forum/116-Komputery-przenośne-notebooki-netbooki-palmtopy/

ps. Do naszych adminów. Nie reklamuje tego forum ale w sprawach sprzętu tam zwykle zaglądam więc proszę o nie kasowanie linku bo być może też komuś innemu się ten link w przyszłości przyda.

tu masz 2 laptopy
1. http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/hp-pavilion-dv6-6030ew-w7hp.bhtml#opis
+ recenzję małą do niego
http://pclab.pl/pr46057.html

2. http://www.x-kom.pl/p/65350-notebook-laptop-15,6-msi-gt680-202xpl-i5-2410m-4gb-500-dvd-rw.html
wersja o 200 zł większa ale na oko wydajniejsza (patrząc choć po procku)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 17:24:37 wysłana przez Herezja »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2011, 17:17:22 »
Wysil się bardziej i podlinkuj jakiś konkretny temat(y), to się zastanowię :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2011, 17:26:43 »
Wysil się bardziej i podlinkuj jakiś konkretny temat(y), to się zastanowię :P

do Doom-ka już się za w czasu wysiliłem ];p

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2011, 17:33:17 »
Bym się skłaniał ku temu drugiemu mimo że droższy. Ma bardzo duzy atut, w postaci durzej rozdzielczosci natywnej matrycy. Poniżej 1000 na wysokosci IMO raczej nie warto jesli lapek ma min w palnowanym stosowaniu gry

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2011, 07:43:00 »
http://allegro.pl/promo-asus-g73jh-i7-740-6gb-640gb-5870-hdmi-win-7-i1635259782.html

Opisy o konkurencji i cenach w aukcji sa oczywiscie idiotyczne bo lepsza jego wersja kosztuje jakies 4300 ale do grania nie znajdziesz lepszego notka. Niby pisales ze 3500 to max ale ten jest po prostu piekny  no i to podswietlenie klawiatury :)

Tau

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2011, 13:23:11 »
Mogę z czystym sumieniem polecić ASUS'y z serii G73 jak również trochę mniejsze G53. Miałem okazję testować obydwa, w końcu dla siebie wybrałem G53 (17 calowy jest naprawdę duży jak na laptopa). Starsze modele (tak jak ten na aukcji powyżej), z procesorami sprzed generacji Sandy Bridge można dostać w bardzo przyzwoitej cenie na wielu aukcjach. Podświetlana klawiatura jest świetna, wieczorami naprawdę się przydaje. Laptop jest bardzo cichy, ma dwa wydajne wentylatorki więc grzeje się minimalnie (po bardzo długim graniu jedynie tylna część obudowy jest gorąca). W zasadzie żadnych problemów z nawet najnowszymi grami w max detalach, dobra wydajność również w pozostałych zadaniach (obróbka grafiki, filmów). Jeśli 17' to w zasadzie dowolny ekran, ale jeśli 15' to radzę za wszelką cenę unikać FullHD które wciskają teraz wszędzie, a na 15 calach wygląda to moim zdaniem tragicznie (plus potrzebna lupa do odczytywania małej czcionki). Niestety, chyba wszystkie mają błyszczące ekrany. Dźwięk jest przyzwoity, nie zachwyca, ale czego się spodziewać po laptopie. Ja osobiście (uwaga, opinia subiektywna), wolę wersję z grafiką Nvidii (pomimo jej odrobinę mniejszej wydajności) ale to kwestia gustu. Generalnie za te pieniądze polecam, trudno o coś lepszego.

MSI jest również niezłe, nie wiem jak cenowo w tej chwili, ale nie przepadam a ich "choinkowym" designem w dużej ilości produktów. Jeśli Ci to nie przeszkadza, a znajdziesz coś taniego to również dobry wybór. Jedyną wadą MSI jest moim zdaniem gorszy niż w asusach system chłodzenia. Mają za to lepszy niż ASUS serwis, przynajmniej w Polsce.

Kupując Alienware płacisz tylko 50% za faktyczny produkt, a kolejne 50% za markę/design. Moim zdaniem nie warto, choć komputery mają niezłe (nie wszystkie).

HammerSnake

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:35:52 »
a duża jest różnica między kartą ati Radeon HD 5870, a 5470?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:46:04 »
ogromna

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5870.23073.0.html

na liscie po prawej wiekszosc rozwiazan lapkowych :)

sam jestem zdecydowany na zakup ktoregos g73 w niedlugim czasie

HammerSnake

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:56:25 »
Da się samemu kupić jakąś porządną grafke i domontować. Jakby nie patrzeć to i5 to już jest huragan jeżeli chodzi o procki. Jak zrobiłem test mojego lapa z stacjonarką (2 rdzeniówka najtańsza) to w większości bencharków wyszedł 1,5-2 x lepiej, a stacjonarka uciągnie wszystko. Lapka z i5 można ze spokojem kupić za 2k. To wychodzi na to, że za grafe płaci się dwa tysiaki.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2011, 15:04:51 »
Hammer niestety, ale w lapie zamiana grafiki nazywa się kupno nowego laptopa, bo jest to opcja najtańsza ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tau

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2011, 15:22:59 »
Lapka z i5 można ze spokojem kupić za 2k. To wychodzi na to, że za grafe płaci się dwa tysiaki.

Nie do końca za samą grafę, ale tak, za lapka który pociągnie wszystkie gry (obecnie na rynku, plus tytuły które dopiero wyjdą za jakiś czas, bo chyba nie chcesz zmieniać lapa co rok) trzeba dopłacić 1,5 - 2k w stosunku do lapka nie dla graczy. Jakby nie patrzeć, w dzisiejszych grach karta graficzna jest tym co najczęściej przesądza o tym czy gra chodzi płynnie czy przypomina pokaz slajdów (i to zmienianych ręcznie na rzutniku :P). Ram da się stosunkowo łatwo wymienić/dokupić, procek starczy przeważnie na dłuższy czas i nie wymaga tak częstych zmian. Kupowanie laptopa z przestarzałą kartą to zły pomysł. Zaoszczędzisz trochę teraz, a za rok będziesz żałował IMO.

Dark_Factory

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2011, 22:35:44 »
Dziękuję wszystkim za rady i pomoc:)...po waszych wypowiedziach chyba zdecyduję się jednak na tego MSI GT680...mam nadzieję że będzie to dobry wybór...ASUS troszeczkę za drogi więc odpada, ale dziękuję za propozycje:)
Temat chyba można już zamknąć:)

Tau

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2011, 22:43:02 »
Ten MSI z linka Herezji jest całkiem fajny. Tylko 15' + Full HD (1920 x 1080) trochę boli :/

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:48:35 »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 07, 2011, 09:58:38 »
Do OP: Szukasz lapka do gier, zastepcy desktopa, wydajnego, ktory ma wystarczyc na pewnie pare lat, a nie da sie go upgradowac jak stacjonarke. Jestem w podobnej sytuacji. Postawione warunki spelnia dla mnie ten nieco drozszy asus g73 chociazby w slabszych jego wersjach. Jego ceny sa rozne i mozna nawet przejrzec allegro w poszukiwaniu odpowiedniej.
Przede wszystkim ten laptop ma ekran 17''. Pol biedy jaka to bedzie rozdzialka, wazne ze o ile nie podlaczasz zewnetrznego monitora, ekran bedzie sie do tych gierowych zastosowan nadawac. Ma znacznie lepszy system chlodzenia niz inne lapki, co bezposrednio moze wplynac na "awaryjnosc" kart graficznych.

Na Twoim miejscu bym sie jeszcze zastanowil, wczesniej w tym temacie Val Heru wklejal nawet linka do aukcji nawet przyzwoitej konfiguracji g73 w cenie 3900.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2011, 10:04:40 »
Kira: zrezygnowałeś już z Malucha ? :)

Tutaj masz pełen wypas, nówka! A nie jakieś lapcoki kupujesz :D

http://motoallegro.pl/fiat-126p-1980r-fabrycznie-nowy-pelen-oryginal-i1646080758.html

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 07, 2011, 15:08:18 »
20 k za fiata 126p ??
To raczej kwalifikuje się do śmiesznych rzeczy a nie tu ];)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 07, 2011, 15:42:09 »
Miałem takiego  ;D ;D tylko w kolorze żółtym, i był starszy odemnie...  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:04:31 »
@Itrook to nic trudnego boś ledwie pod nosem obrósł ];)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:25:37 »
No nie wiem, wtedy miałem 20 lat, maluszek miał 22 lata, a to było 10 lat temu  :D Teraz już dawno przerobiony na żyletki  :'(
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 08, 2011, 11:39:00 »
To brzmi jak zadanie maturalne: ile lat ma Rook? ;p

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 08, 2011, 12:49:01 »
EEE myślałem, że młodszy jesteś ];) ale ... nadal jesteś młodzik dla mnie ];PPP

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 29, 2011, 14:34:34 »
Zeby nie zakladac nowego tematu male nekro  ;)

Co myslicie o http://www.komputronik.pl/product/136678/DELL_Inspiron_N7110_Core_i7_2670QM_-_nVidia_GT_525M_-_6GB_-_640GB_-_W7HP.html jako nastepcy stacjonarki?

Lapek z zalozenia ma sluzyc do wszystkiego. W tym do grania i obrobki grafiki

Chociaz moze najpierw wypadaloby zapytac co myslicie o Dellach  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 29, 2011, 14:47:36 »
1. Nekrofil!
2. Dell, trzymaj się od tego z daleka, chyba że wybierzesz coś z górnej półki.

A bardziej merytorycznie, to nie powala, (edit: bah, procek oczywiscie dobry)stary procek, piksele wielkie jak biedronki. I nie kupuj w komputroniku!

poszukaj Sony Vaio VPC-EB4X1E/BQ.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 29, 2011, 15:03:27 »
A bardziej merytorycznie, to nie powala, (edit: bah, procek oczywiscie dobry)stary procek

Lapki ktore powalaja sa obecnie poza moim zasiegiem cenowym i pozostana tam do momentu trafienia 6. w lotto  :P

piksele wielkie jak biedronki.
Patrzac po parametrach to wyzsza rozdzielczosc niz ta z ktorej korzystam obecnie wiec zastanawiam sie skad taki wniosek

I nie kupuj w komputroniku!
Gwarancja jest i tak w serwisie zewnatrznym wiec czemu nie?
Zreszta maja tam fajna wyszukiwarke. Jak sobie znajde cos co mi podpasuje i bedzie w moim zasiegu bede zastanawiac sie gdzie kupic  >:D

poszukaj Sony Vaio VPC-EB4X1E/BQ.
Jakos nie mam przekonania (bezpodstawnie) do lapkow Sony. Podobnie jak do kart graficznych ATI, czy kart z 1 GB pamieci
Do tego jakos Windows 7 i 4GB RAMu tez nie sa jakos dla mnie zachecajace.
No i nie jestem przekonany czy full HD przy 15,6 calach ma sens
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2011, 15:10:24 »
Cytuj
Gwarancja jest i tak w serwisie zewnatrznym wiec czemu nie?
Żeby nie płacić marży które w komputroniku są całkiem spore?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 29, 2011, 15:25:09 »
Jak patrzylem po laptopach to na sporo modeli komputronik mial ceny nizsze niz wiekszosc polskich sklepow internetowych wiec z ta marza nie jest tak zle jak bylo kiedys.

Poza tym narazie jest kwestia wyboru laptopa, a jak juz wybiore bede zastanawiac sie nad tym gdzie i za ile.
Jak gdzies indziej (i nie bedzie to jakas firma krzak) znajde taniej to super. Ale jak nie to komputronik moze byc tak samo jak inne sklepy.
Czyli nie musi byc to w komputroniku ale na chwile obecna nie wykluczam go
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ranshe

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 29, 2011, 15:50:20 »
Ten Dell fajny i większy ekran ma. Wklejone Vaio jest mniejsze, słabsze a nadal droższe (nawet przy przepłacaniu w komputroniku) - widać, że logo Vaio swoje kosztuje.

Edit - kogo byś nie zapytał, to będzie miał inne ulubione firmy i preferencje. Ja np. mam już drugiego z rzędu (trzeciego jeśli liczyć laptopa matki) Acera i nie narzekam - a przy kupnie pierwszego ile to ja się nasłuchałem o Acerach złego... O każdej firmie się znajdzie :) Vaio są drogie bo Vaio, Asusom padają zawiasy, Acerom się rysuje obudowa, Maki są drogie bo elitarne, Szajsung robi tylko monitory dobre, Delle... w sumie nie wiem co z Dellami nie tak, ale kumpel miał 24godzinną gwarancję ekstra ale to raczej na plus :)

Edit2 - jak spełnia teoretyczne wymagania ram/procek/grafika/ekran to i tak pozostaje przejście się do mediamarkt/saturna/komputronika i pomacanie. Czy klawiatura nie wkurzająca, gniazda czy nie porozmieszczane kretyńsko... Tu tego nie wymienisz, więc imho warto.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 15:57:42 wysłana przez Ranshe »

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 29, 2011, 16:03:35 »
Ja bardziej stoje przy Lenovo.

Jeśli chcesz wydać dużą kasę to poszukaj Lenovo z serii Z
Jak chcesz zaoszczędzić i dostać i tak dobry sprzęt do pogrania w EVE czy inne tego typu gry, polecam G570 (tutaj szukaj z procem i3 2330 / 4gb ram, HD 6730)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 29, 2011, 16:04:04 »
A propos Vaio, jako user, muszę dorzucić niepochlebną opinię o serwisie. Otóż każda naprawa = zaoranie dysku, bo "muszą zaktualizować oprogramowanie". Co jest absurdem, bo akurat potrzebuję, żeby mi go wyczyścili w środku (wiatrak wyje jak potępieniec), a serwis nadal upiera się, że musi mi przy tym zaorać dysk (na co ja się zgodzić nie chcę).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 29, 2011, 19:23:58 »
Nie możesz im słać bez dysku? Twoje dane ich nie powinny obchodzić, a nawet wprost przeciwnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 29, 2011, 19:30:04 »
Nie możesz im słać bez dysku? Twoje dane ich nie powinny obchodzić, a nawet wprost przeciwnie.
+1

Ile razy słałem służbowego lapka do serwisu (no, całe 2 razy), wyjmowałem dysk i było cacy.

Chociaż raz pytanie serwisanta "a właściwie, to po co panu port szeregowy?" było trochę nie na miejscu. Parafrazując klasyka, gdybym chciał bez portu, to bym k...a powiedział, że ma być bez portu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 19:36:08 wysłana przez Khobba »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pomoc w wyborze Laptopa:)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2011, 09:59:11 »
Tloluvin a czy coś szkodzi poszukać na forum, które wyżej podałem namiarów na aktualne dobre konfiguracje lapków?