Autor Wątek: problem podczas tworzenia postaci  (Przeczytany 3212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rinc

  • Gość
problem podczas tworzenia postaci
« dnia: Maj 10, 2011, 22:36:37 »
Witam,

chciałem wypróbować EVE, ale niestety podczas tworzenia postaci mam pewien problem. mianowicie gdy dobieram takie elementy jak ubiór etc, to nie pojawiają się one na modelu, a na srodku ekranu ciągle kręci się kółko "updating data(character)" i w rezultacie nic zmienić nie mogę. Co najwyżej dokonać zmian w sylwetce. Przycisk random również nie pomaga. Nie mogę przejść do kolejnego etapu -_- karta w lapku to Geforce Go 7300

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: problem podczas tworzenia postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2011, 22:39:32 »
Jak to lapek to zamiast samej karty podaj sam lapek, wyciagniemy sobie potencjalne konflikty eve <-> hardwer z jego danych technicznych

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: problem podczas tworzenia postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2011, 22:49:24 »
  Tworzenie postaci wali się na czym się tylko da. Również na komputerach o kilka długości lepszych od specyfikacji. CCP totalnie dało dupy, dlatego radziłbym bardzo ostrożnie udzielać porad o modyfikacji sprzętu. Za to jak najczęściej raportować bugi do CCP.

Rinc

  • Gość
Odp: problem podczas tworzenia postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2011, 22:51:17 »
Acer Aspire 5583
intel 1,66 core 2 duo
2gb ramu
win XP
Gf go 7300 128mb up to 256

próbowalem reinstalować na dysk zewnętrzny ale nie pomogło

tzn. że mam uderzać bezpośrednio do supportu?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: problem podczas tworzenia postaci
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2011, 23:18:40 »
rada na szybko poprostu stwórz postać na cięższym sprzecie najlepiej u znajomego u którego eve na bank działa, jak nex napisał kretaor jest **** ale po stworzeniu postaci gra powinna działć.
Lapek mimo że w dolnym zakresie wymagań to je spełnia wiec gra powinna jakos działać

i owszem pisz do supportu raport, zreszto moze oni cos mądrego wymyślą

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: problem podczas tworzenia postaci
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2011, 06:19:52 »
Mam w lapku mocniejszy procek, ale gorszą grafę (intelowską) i generalnie generator postaci chodzi, ale wooooooooooooooooolno.
I kiedy mówię wooooooooooooooolno, to mam na myśli oczekiwanie po 5-6 minut aby zaszły wprowadzone zmiany.
Proponowałbym rozwiązanie to samo co Doom. Wleź na jakąś stacjonarkę (nawet w kafejce internetowej z porządnymi kompami - tylko po takiej sesji warto zmienić hasło :P ), zrób postać i dalej będziesz już bez problemu grał na lapku.
Przedwieczny.

Rinc

  • Gość
Odp: problem podczas tworzenia postaci
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2011, 13:12:08 »
Zrobiłem dokładnie tak jak radziiliście - zainstalowałem grę i zrobiłem postać na innym komputerze. Normalna rozgrywka śmiga już przyzwoicie na moim lapku.
Dzieki wielkie : )