Autor Wątek: Problem z Logowaniem  (Przeczytany 2034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Setesh

  • Gość
Problem z Logowaniem
« dnia: Grudzień 07, 2007, 18:44:30 »
Witam
Otóż mój problem polega na tym że nie mogę wejść do gry.
Postać zrobiłem normalnie , ale właśnie jak już do niej wchodzę to Pasek stoi w miejscu i sie nie rusza.

Ściągnąłem sobie Klient Premium a konto Trial 14 dni ..

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?

Bonzai

  • Gość
Odp: Problem z Logowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2007, 09:38:57 »
Narazie moge napisać, że mam identyczny problem.

EDIT: o dziwo, jak założyłem nowego chara, to nim bez problemowo moge się logować.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2007, 09:54:18 wysłana przez Bonzai »

misao

  • Gość
Odp: Problem z Logowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2007, 09:48:25 »
prawdopodobie klient sciaga sobie cache, co potrafi trwac dosc dlugo na starcie, szczegolnie jak zaczynasz w zatloczonym systemie jak kisogo. polecam odpalic eve, sprobowac pojsc na zakupym, pocvzytac ksiazke , jak po 40 minutach nie ruszy to wywalic cache ( gdzie znajduje sie cache jest napisane gdzies w tym dizalae, pamietac ze to ukryty folder jest) i sprobowac ponownie. w razie czego probowac zainstalowac od nowa z classic, odpalic i dopiero zainstalowac preminum.

Deshroom Nooby

  • Gość
Odp: Problem z Logowaniem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2007, 09:53:33 »
może to wam pomoże:

1. mam viste i kasperski antyvir 7 - zero problemów

2. na lapsie mam xp i kaspersky antyvir 7 i miałem identyczny problem jak wy, dodalem pliki eve i nawet cały katalog eve do trusted - nic, zpauzowałem antywira to samo.
w lapsie musze wyłaczyć całkowicie antyvira (exit) i działa bez problemu za każdym razem  :knuppel2:

chodzi o to ze loguje się i przy wejsciu do gry juz nawet słychać dzwiek ale pasek stoi na 80%

polecam powalczyć z antyvirem  :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2007, 09:55:07 wysłana przez Deshroom »

Bonzai

  • Gość
Odp: Problem z Logowaniem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:02:27 »
To jednak cache... po jakiś 4 minutach ruszyło na tej trefnej postaci. Faktem jest, ze była w zatłoczonym systemie.