Autor Wątek: Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility  (Przeczytany 5519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Decubitus

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« dnia: Luty 07, 2006, 16:40:36 »
Witam, czy komus sie udalo odpalic eve na notebooku z r9000 mobility i dzielona pamiecia? Jesli sie udalo to jak? Gra bierze i sie wiesza juz na samym poczatku... ma problemy z wygenerowaniem twarzy  :shock: no to juz jest przesada.

Dziekuje z gory za wszelkie, jakze uzyteczne info, odnosnie tego do czego sluzy, a do czego nie sluzy notebook i ile kosztuje komputer stacjonarny. Kompa zwyklego tez mam i na nim Eve chodzi slicznie, ale moja luba tez chcialaby pograc a ma notebooka (tak, dziekuje, wiem ile kosztuje...) dodam ze na w/w sprzecie World of Warcraft chodzi calkiem przyzwoicie.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2006, 16:46:56 »
Ja w pracy mam normalnego blaszaka z zintegrowana karta Intel(R) 82845G/GL pobierajaca pamiec z operacyjnej. Po rozbudowie pamieci do 512 MB da sie grac tylko twarze wyswietla jakies dziwne a po najnowszym patchu jak laduje niektóre twarze po raz pierwszy to albo wywala mnie z gry albo resetuje kompa.  :?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2006, 16:47:33 »
O ile dobrze pami?tam to ThinkPad T40 u?ywa modelu r7xxx i tam osobi?cie uruchamia?em EVE. Dzia?a?o to... hmm kiepsko, ale dawa?o si? zmieni? skill czy przelecie? kilka systemów.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2006, 16:50:28 »
A próbowal ktos moze odpalic EVE na laptopie z Intel 830M ?

Mick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mick Tyxx
  • Korporacja: Defekt Muzgu
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2006, 17:18:10 »
Hmm Dell Latitude 600 - Radek 9000 - Driver version 6.14.10.6476
Chodzi bez ?adnego ale. Tylko on ma 32M wlasnego DDR. Wiec nie wiem nic o dzielonej pamieci.
Mick Tyxx
niezrzeszony

Anonymous

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2006, 17:58:18 »
Hm, ok a jak przejsc problem generowania twarzy? Ktos wczesniej o tym pisal ale bez odpowiedzi. Kwestia wyglada tak: wybieram sobie rase i bloodline pojawia sie glowa... miga chwile a potem wraca do wyboru bloodline'a i nic dalej. Ktos wie jak to przejsc?

Goomich

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2006, 18:34:32 »
Cytat: "Anonymous"
Hm, ok a jak przejsc problem generowania twarzy? Ktos wczesniej o tym pisal ale bez odpowiedzi. Kwestia wyglada tak: wybieram sobie rase i bloodline pojawia sie glowa... miga chwile a potem wraca do wyboru bloodline'a i nic dalej. Ktos wie jak to przejsc?


Zrób to na zwyk?ym.

Decubitus

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2006, 19:11:23 »
Pomysl jak najbardziej ciekawy... ale niestety mam wrazenie ze nic nie dal. Jak tylko probuje wejsc to ekran zaczyna migac... i kiszka, nie jest w stanie wygenerowac mi obrazka postaci mojej i nie moge normalnie wejsc do gry. Wylaczylem nawet takiego pstryczka zeby nie sciagal mi zadnych twarzy... nic to nie dalo :( Dal ktos temu rade?

Goomich

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2006, 19:58:24 »
W cache'u powiniene? miec ten obrazek wygenerowany. Skopiuj go sobie do natka i IMO powinno zadzia?a?.

cthsqd

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2006, 00:01:45 »
mialem acer'a travelmate 2700 z p4 3ghz, 768 ramu i radkiem 9000, z poczatku evka chodzila, ale po jakims czasie wlasnie przy pobieraniu avatarow zaczely robic sie BSODy, niestety nie pomoge ci rozwiazac problemu, laptopa sprzedalem, kupilem normalny sprzet =]

enderpl

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2006, 02:23:37 »
to jest bug rmr, ma zostac poprawiony przy najblizszym patchu...

Selvin

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2006, 04:43:51 »
zlom 2,5-letni:
Aristo Performance 600 mP4 2.2 GHz 512 MB RAM ATI Radeon mob 9000 64MB (reszta nie wazna)
18-25 FPS (1400x1050 wszystko na maxa(ale bez AA)
da sie grac bez problemow(od 2 lat)
acha maly trick sterowniki grafy sa z innego laptopa (intela albo HP wcisniete na hama bo na orginalnych wszyscy byli lysi :) a na omedze czy tez najnowszym Catalyscie pojawialy sie artefakty)

gorakh

  • Gość
Re: Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2006, 12:10:46 »
Cytat: "Decubitus"
Witam, czy komus sie udalo odpalic eve na notebooku z r9000 mobility i dzielona pamiecia? Jesli sie udalo to jak? Gra bierze i sie wiesza juz na samym poczatku... ma problemy z wygenerowaniem twarzy  :shock: no to juz jest przesada.


Na moim tez haczylo dlugo, szczegolnie problemy z generowaniem twarzy i czeste zwiechy. Updatowanie sterownikow nie pomoglo za bardzo, w koncu zrobilem update BIOSa i mialem po drodze pad plyty glownej, ale chodzi gladko :P

Decubitus

  • Gość
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2006, 14:51:17 »
Jest! Udalo sie! Po przetestowaniu wielu roznych pomyslow i sterownikow wreszcie sie udalo! Gra ma brzydka tendencje do wywalania sie za kazdym razem gry trzeba wygenerowac jakas mordke  :?  (tzn chocby przy braniu questa), ale to chyba nie bedzie wielki problem a w patchu to maja i tak naprawic wiec...

Goomich - Twoje rady byly nieocenione - wielki dzieki faktycznie jesli uzywa sie cachu drugiego kompa to da sie wejsc.

Pozdrawiam serdecznie!

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2006, 09:14:09 »
Cytat: "Decubitus"


Goomich - Twoje rady byly nieocenione - wielki dzieki faktycznie jesli uzywa sie cachu drugiego kompa to da sie wejsc.

Pozdrawiam serdecznie!


Dokladnie i na dodatek wszystkie mordki, które byly wygenerowane na innym kompie i przeniesione razem z cache nie beda wywalaly cie z gry.
Tez mam ten problem i wlasnie tak sobie radze, chcociaz nie jest to do konca rozwiazanie.
Juz stracilem 2 statki, podczas kiedy sprawdzalem nowego gracza pojawiajacego sie w systemie i wywalilo mnie z gry  :evil:
Niestety az do czasu poprawienia tego buga latanie po 0.0 na slabym kompie to spore ryzyko  :(