Autor Wątek: Frigate FFA Tournament ROUND 2 - 5 stycznia - 18:00 do 24:00 eve time  (Przeczytany 2856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ranshe

  • Gość
Disclaimer: BWC, c0ven ani ja osobiście nie mamy z tym zupełnie nic wspólnego, zwyczajnie podoba mi się ten pomysł, a nie każdy czyta FHC/eveo





Informacje w oryginale znajdziecie na http://the-tuskers.info/viewtopic.php?f=3&t=4298

Event odbędzie się w sobotę 5 stycznia od godziny 19 PL do 1 PL - w tym czasie lata się po systemie i atakuje wszystko co wyląduje razem z tobą na gridzie, włączając w to ludzi z twojego aliansu, korpa oraz plusy - wszyscy są poprawnym celem.

Przygotowane jest sporo nagród, od fregat T1 do frakcyjnych battleshipów, trochę dziwadeł też się znajdzie bo dlaczego by nie. Konkretne nagrody ani wymogi ich zdobycia nie zostaną ogłoszone aż do końca eventu, żeby nie prowokować ludzi do oszukiwania zamiast skupienia się na rozstrzelaniu wszystkiego, co się rusza. Najlepsze nagrody będą przeznaczone dla najmłodszych graczy (poniżej 1 roku gry). Nagrody zostaną zakontraktowane w Jita do 48 godzin po zakończeniu eventu, a prawdopodobnie wcześniej.

Kilka zasad dla zasady...

  • Zabronione są alty z linkami - takie alty będą wyskanowywane i niszczone, a pilot do którego należą nie kwalifikuje się do otrzymania żadnych nagród.
  • Zabronione jest celowe latanie zespołowe - Free For All to Free For All.
  • Zabronione jest podowanie innych uczestników.
  • Do godziny 22 PL dozwolone są tylko fregaty T1, po 22 dozwolone są każde rodzaje fregat, a także destroyerów.
  • Można odwarpowywać z pola walki, ale nie można siedzieć stale na bramach/stacjach/safespotach - trzeba więc pamiętać o fitowaniu disruptów lub skrambli.
  • Cloaki są zabronione.
  • Reshipowanie jest jak najbardziej dozwolone, a nawet zalecane - dla osób które zapiszą się przed północą 3 stycznia będą darmowe statki - trzeba albo
    a) wysłać evemail do Suleiman Shouaa,
    b) zapisać się na Failheapie,
    c) zapisać się na forum eveonline.
  • ECM jest zabronione, zarówno w postaci dronek, jak i modułów (pozostałe rodzaje ewaru są dozwolone)

Jako że system będzie ogłoszony dopiero 48 godzin przed eventem, macie 2 sposoby na dostarczenie tam własnych statków:

a) Wystawić kontraktem (item exchange) w stacji Jita 4-4 Station Container nazwany imieniem swojej postaci i zawierający niesfitowane statki i moduły na postać Amoux Ganthier - zostanie to dostarczone do właściwego systemu i przekazane kontraktem lub poprzez trade.
b) Poczekać na ogłoszenie systemu i przewieźć samemu.



Parę słów komentarza - ja wezmę w tym na pewno udział, bo uważam to za fajny event - w poprzednim nie miałem okazji uczestniczyć, ale ~1200 killi łącznie w jednym systemie w parę godzin powinno mówić samo za siebie. Będą pewnie zarówno nooby, jak i wyjadacze ze HG Snake w głowach, więc będzie okazja się na pewno czegoś nauczyć, nazbierać doświadczenia, stracić trochę security status i pokolorować killboard (oby bardziej na zielono niż czerwono).

A, jeszcze jedno - o ile każdy kto gra w Eve dłużej niż kilka godzin powie, że kontraktowanie jakichkolwiek rzeczy nieznanym ludziom w Jicie to zdecydowanie błąd, w tym akurat przypadku jestem w stanie zrobić wyjątek - akurat kto jak kto, ale Tuskerzy nie potrzebują ani moich, ani niczyich rzeczy, tak więc pewnie sam z tej opcji skorzystam.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Frigate FFA Tournament ROUND 2 - 5 stycznia - 18:00 do 24:00 eve time
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2013, 16:45:37 »
Bardzo fajna inicjatywa!
Jak rl pozwoli, wybiorę się.
Rozumiem, że for free będą tylko frytki t1; fit do nich trzeba samemu przywieźć?

Ranshe

  • Gość
Odp: Frigate FFA Tournament ROUND 2 - 5 stycznia - 18:00 do 24:00 eve time
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2013, 17:07:26 »
Z tego, co zrozumiałem z wypowiedzi autora, to te darmowe frytki obejmują też fit meta 3, ja tak czy inaczej przygotowuję własne :)

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Frigate FFA Tournament ROUND 2 - 5 stycznia - 18:00 do 24:00 eve time
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2013, 18:18:59 »
Event juz okazal sie porazka. Organizatorzy wybrali system w Gallant FW zone i co z tego, że dowiezli mi moje statki, jak jako amarrski milicjant nie moge zadokować na zadna stacje w tym systemie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Frigate FFA Tournament ROUND 2 - 5 stycznia - 18:00 do 24:00 eve time
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2013, 18:40:21 »
Event juz okazal sie porazka. Organizatorzy wybrali system w Gallant FW zone i co z tego, że dowiezli mi moje statki, jak jako amarrski milicjant nie moge zadokować na zadna stacje w tym systemie.
A może to Ty okazałeś się "porażką" bo nie raczyłeś jako milicjant nawet sprawdzić na jakim terenie będzie się odbywał event ?