Autor Wątek: Scam Citizen  (Przeczytany 369397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #805 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:37:15 »
Myślę, że spoko demo technologiczne.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #806 dnia: Wrzesień 03, 2016, 17:21:39 »
Gdyby ktoś chciał zagrać w grę której nie ma to zapraszam na tutorial:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DXT6bo0j5tc[/youtube]

Ja w "najnowsiejsze" tech demo grałem dziś na ultra w 30-40fps, wrażenia super choć gra nie oferuje wiele. :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 08:41:21 wysłana przez Zgudi »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #807 dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:24:02 »
Ale mnie wkurwiasz tą propagandą SC. Nie ma co ukrywać, że ta gra to skok na kasę i końcem końców dostaniecie taki wybrakowany produkt jakim było nie wiem np. chociażby no man sky czy spore.  Grrr zły się robię. Swoją droga była taka gra w której obiecywano wszystko było to Duke Nukem Forever i jak się skończyło to każdy wie.
Rozwiń dokładnie hipotezę, że to skok na kasę, bo tak to tylko gadanie dla samego gadania.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #808 dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:27:50 »
Rozwiń dokładnie hipotezę, że to skok na kasę, bo tak to tylko gadanie dla samego gadania.

Obiecywanie gruszek na wierzbie i przedstawianie dem technologicznych ? NIe wiem 4 lata po zaczęciu zbiórki kasy i jakieś chore cele co chwile i nagle ze space sima zrobiło się z tego FPP. Skończyć jedno pracvować nad drugim. Po prostu litości.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #809 dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:43:06 »
Zgudi, ile kasy ze zbiórek dostał Roberts?
Do czego Roberts jest zobowiązany jakimkolwiek dokumentem mającym moc prawną?
Ile czasu minęło od zamknięcia zbiórki na SC?
Kiedy zostanie wydana gra?
Dlaczego płacenie z góry za samą obietnicę usługi jest ryzykowne?

Odpowiedź na te pytania jest odpowiedzią na Twoje :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #810 dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:57:04 »
Obiecywanie gruszek na wierzbie i przedstawianie dem technologicznych ? NIe wiem 4 lata po zaczęciu zbiórki kasy i jakieś chore cele co chwile i nagle ze space sima zrobiło się z tego FPP. Skończyć jedno pracvować nad drugim. Po prostu litości.
No dobra, trochę to logiczne. Mogli zebrać 20 baniek, zrobić podstawkę i wypuścić jako 1.0, a potem dodawać nowe rzeczy jak Frontier. Tyle dobrze, że już 2 lata temu zakończyli ten chory pomysł "jak będzie kolejny milion to wrożymy to". A to że wyjdzie z tego FPS połączony ze space simem to mi akurat pasuje. Lubię połączenia takie, że latasz statkiem a tu wchodzi koleś na pokład i strzela pilotowi w tył głowy.


Zgudi, ile kasy ze zbiórek dostał Roberts?
Do czego Roberts jest zobowiązany jakimkolwiek dokumentem mającym moc prawną?
Ile czasu minęło od zamknięcia zbiórki na SC?
Kiedy zostanie wydana gra?
Dlaczego płacenie z góry za samą obietnicę usługi jest ryzykowne?

Odpowiedź na te pytania jest odpowiedzią na Twoje :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Tak wiemy wszyscy. Płacenie za obietnice bez dokumentu zobowiązującego do czegokolwiek jest operacją skrajnie ryzykowną i z założenia głupią. Ale fakty są takie że CR jak zaczął był goły i wesoły i nikt kto miał kasę nie chciał z nim współpracować, NIKT! Więc zebranie kasy na fali HypeTrain to był dla niego jedyny sposób żeby można było zacząć. Tak działają projekty na kickstarterze.


Co do samej gry to mi się lata dobrze. Gram często, na mikro gangu (3 do 8 osób) i robimy misje albo bijemy misjonarzy którzy wyzywają nas na czacie bo co innego można robić, skoro to tylko demo z jednym systemem. Jak wyjdzie 3.0 w listopadzie to będzie coś więcej...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #811 dnia: Wrzesień 15, 2016, 12:01:05 »
No dobra, trochę to logiczne. Mogli zebrać 20 baniek, zrobić podstawkę i wypuścić jako 1.0, a potem dodawać nowe rzeczy jak Frontier. Tyle dobrze, że już 2 lata temu zakończyli ten chory pomysł "jak będzie kolejny milion to wrożymy to". A to że wyjdzie z tego FPS połączony ze space simem to mi akurat pasuje. Lubię połączenia takie, że latasz statkiem a tu wchodzi koleś na pokład i strzela pilotowi w tył głowy.

Tak wiemy wszyscy. Płacenie za obietnice bez dokumentu zobowiązującego do czegokolwiek jest operacją skrajnie ryzykowną i z założenia głupią. Ale fakty są takie że CR jak zaczął był goły i wesoły i nikt kto miał kasę nie chciał z nim współpracować, NIKT! Więc zebranie kasy na fali HypeTrain to był dla niego jedyny sposób żeby można było zacząć. Tak działają projekty na kickstarterze.

A ja lubie spełnione obietnice w racjonalnym czasie a nie robienie z tego Dynastii czy innej Mody na sukces. Krótko  i na temat. Obiecany był space sim w stylu dobrego Wing Commandera a nie wodotrysk graficzny kurwa jego mać :).

Cytuj
Co do samej gry to mi się lata dobrze. Gram często, na mikro gangu (3 do 8 osób) i robimy misje albo bijemy misjonarzy którzy wyzywają nas na czacie bo co innego można robić, skoro to tylko demo z jednym systemem. Jak wyjdzie 3.0 w listopadzie to będzie coś więcej...

Ah to gra już jest wersji 3.0 ? Cholera przegapiłem final release 1.0 i kompletną grę LOL.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #812 dnia: Wrzesień 15, 2016, 12:05:22 »
A ja lubie spełnione obietnice w racjonalnym czasie a nie robienie z tego Dynastii czy innej Mody na sukces. Krótko  i na temat. Obiecany był space sim w stylu dobrego Wing Commandera a nie wodotrysk graficzny kurwa jego mać :).
No dobra, przestrzelili obiecując dużo za dużo. Ale 3.5 roku na produkcję to nie super dużo. Jest mnóstwo gier AAA które powstawały dłużej :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #813 dnia: Wrzesień 15, 2016, 12:16:18 »
No dobra, przestrzelili obiecując dużo za dużo. Ale 3.5 roku na produkcję to nie super dużo. Jest mnóstwo gier AAA które powstawały dłużej :P

I te wspaniałe mnóstwo gier to po prostu crap. SC też będzie crapem o ile wyjdzie. Im obiecasz za dużo tym niżej upadniesz.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #814 dnia: Wrzesień 15, 2016, 13:49:02 »
I te wspaniałe mnóstwo gier to po prostu crap. SC też będzie crapem o ile wyjdzie. Im obiecasz za dużo tym niżej upadniesz.
Raczej: Im obiecasz więcej tym niżej upadniesz.

Ale mam nadzieję, ze tym razem będzie ten pierwszy raz kiedy się nie sprawdzi :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #815 dnia: Wrzesień 15, 2016, 15:30:25 »
Raczej: Im obiecasz więcej tym niżej upadniesz.

Ale mam nadzieję, ze tym razem będzie ten pierwszy raz kiedy się nie sprawdzi :D

Nadzieja to wiesz, umiera ostatnia, a realia są jakie są. Elite pokazało klasę i produkt jest podobno naprawdę dobry (nie mam, bo mój PC tego nie pociągnie, a chwilwo gram na ps4). Z całym szacunkiem ale SC to napompowane gówno do granic możliwości. Ba nawet No man sky który jesdt minecraftem w kosmosie nie miało tak gównianego napompowanego hajpu. Dali dupy w kilku kwestiach ale nie odcinali kuponów i nie obiecywali gruszki na wierzbie z każdym milionem na koncie.

Pasja to jedno, wizja to drugie, chciejstwo to trzecie ale zimny marketing to 4. Jak pieprznie ta bańka to nawet w Polsce nie będzie zielonej wyspy i tusk nas nie obroni ;).

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #816 dnia: Wrzesień 15, 2016, 16:14:15 »
Nadzieja to wiesz, umiera ostatnia, a realia są jakie są. Elite pokazało klasę i produkt jest podobno naprawdę dobry (nie mam, bo mój PC tego nie pociągnie, a chwilwo gram na ps4). Z całym szacunkiem ale SC to napompowane gówno do granic możliwości. Ba nawet No man sky który jesdt minecraftem w kosmosie nie miało tak gównianego napompowanego hajpu. Dali dupy w kilku kwestiach ale nie odcinali kuponów i nie obiecywali gruszki na wierzbie z każdym milionem na koncie.

Pasja to jedno, wizja to drugie, chciejstwo to trzecie ale zimny marketing to 4. Jak pieprznie ta bańka to nawet w Polsce nie będzie zielonej wyspy i tusk nas nie obroni ;).
No tak, dali dupy bo naobiecywali gruszek na wierzbie. Brzydko napompowali hejp do granic możliwości. Wydawało im się że są tak dobrzy, że z "gumki od majtek i długopisa" zbudują statek kosmiczny. Ale to nie jest klasyczny skok na kasę bo ktoś taki od początku wie, że będzie naciągał a oni wierzyli, że mogą i dadzą radę zrobić wszystko szybciej i za mniej. No dobra, minęło 3.5 roku i okazało się że wszystko to bujda na resorach. Ale wciąż nic nie jest przesądzone i stracone, jeszcze przecież pracują nad grą i wrzucają nowe updaty. Piszesz tak jakby już mieli jutro przelewać kasę do kancelarii podatkowej i prawnej Mossack Fonseca i ogłaszać zamknięcie projektu stojąc w kolejce do odprawy na samolot odlatujący do Bogoty w Kolumbii czy Moskwy w Rosji.

Jak dla mnie jest pewna mała różnica jeśli ktoś chciał, próbował ale mu nie wyszło, a tym jeśli ktoś wie, że się nie da ale wciska kit.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 17:02:10 wysłana przez Zgudi »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #817 dnia: Wrzesień 15, 2016, 20:20:02 »
No tak, dali dupy bo naobiecywali gruszek na wierzbie. Brzydko napompowali hejp do granic możliwości. Wydawało im się że są tak dobrzy, że z "gumki od majtek i długopisa" zbudują statek kosmiczny. Ale to nie jest klasyczny skok na kasę bo ktoś taki od początku wie, że będzie naciągał a oni wierzyli, że mogą i dadzą radę zrobić wszystko szybciej i za mniej. No dobra, minęło 3.5 roku i okazało się że wszystko to bujda na resorach. Ale wciąż nic nie jest przesądzone i stracone, jeszcze przecież pracują nad grą i wrzucają nowe updaty. Piszesz tak jakby już mieli jutro przelewać kasę do kancelarii podatkowej i prawnej Mossack Fonseca i ogłaszać zamknięcie projektu stojąc w kolejce do odprawy na samolot odlatujący do Bogoty w Kolumbii czy Moskwy w Rosji.

Jak dla mnie jest pewna mała różnica jeśli ktoś chciał, próbował ale mu nie wyszło, a tym jeśli ktoś wie, że się nie da ale wciska kit.

Jeśli w interesach kierujesz się tymi samymi zasadami, to mam dla Ciebie niesamowita okazję...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #818 dnia: Wrzesień 15, 2016, 20:35:05 »
Jeśli w interesach kierujesz się tymi samymi zasadami, to mam dla Ciebie niesamowita okazję...
Nigdy nie kupiłem czegoś co ma napis "Okazja!!!!" w tytule, prócz Star Citizen. Może to dlatego że mechanika świata pasuje mi dużo bardziej niż ta w EVE :P

Zresztą nie mam do stracenia dużo... tylko 1300zł. :D Mona już tak bo wydał z 7 tysiaków chyba. :D :D (A kiedyś byliśmy normalni, łezka się w oku kręci)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 20:47:28 wysłana przez Zgudi »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #819 dnia: Wrzesień 15, 2016, 23:06:55 »
Zresztą nie mam do stracenia dużo... tylko 1300zł. :D Mona już tak bo wydał z 7 tysiaków chyba. :D :D (A kiedyś byliśmy normalni, łezka się w oku kręci)

 ???

* Qlko1 pozostawia to bez komentarza.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #820 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:57:18 »
Zresztą nie mam do stracenia dużo... tylko 1300zł. :D Mona już tak bo wydał z 7 tysiaków chyba. :D :D (A kiedyś byliśmy normalni, łezka się w oku kręci)

Lecz się :). I rozumiem, czemu tak zaciekle bronisz tego bubla, gdyż zainwestowałeś dużo kasy w niego lol.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #821 dnia: Wrzesień 16, 2016, 09:24:25 »
Lecz się :). I rozumiem, czemu tak zaciekle bronisz tego bubla, gdyż zainwestowałeś dużo kasy w niego lol.
Nie snuj teori spiskowych :D Mogę się legalnie (chyba, bo wszyscy tak robią :D, musiałbym to sprawdzić) wyprzedać na alledrogo ze statków albo zmielić to na gift carty gdybym chciał, więc niekoniecznie stracone. Zresztą tam w polskim community, mało kto wydał tak "niewiele" co ja. Jestem płotka.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 09:34:10 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #822 dnia: Wrzesień 16, 2016, 09:33:18 »
Nie snuj teori spiskowych :D Mogę się legalnie (chyba, bo wszyscy tak robią :D, musiałbym to sprawdzić) wyprzedać na alledrogo ze statków albo zmielić to na gift carty gdybym chciał, więc niekoniecznie stracone. Zresztą tam w polskim community, mało kto wydał tak "niewiele" co ja. Jestem płotka.

Nie chce nic mówić, nie chce nic obrażać ale aż musze się spytać bo dla Ciebie może jeszcze jest szansa ale czy naprawdę chcesz być częścią grupy idiotów ;) ?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #823 dnia: Wrzesień 16, 2016, 09:37:11 »

Nie chce nic mówić, nie chce nic obrażać ale aż musze się spytać bo dla Ciebie może jeszcze jest szansa ale czy naprawdę chcesz być częścią grupy idiotów ;) ?
To jest względne i subiektywne. Oni twierdzą że tu jest grupa Derków Smartów i zakleszczonych umysłowo dziadków :P Więc ja nie komentuję takich stwierdzeń :P

Anyway...
Cytuj
Krótko i na temat. Obiecany był space sim w stylu dobrego Wing Commandera a nie wodotrysk graficzny kurwa jego mać :)
Za 3 tygodnie na Citizencom mają pokazać następcę Wing Commandera, gotową grę o nazwie Squadron42 z 30-ma misjami single player. Służbę zaczynasz na fregacie "Idris" a kończysz na capitalu "Bengal", tym z trailera 4 kwartał 2012. Podobno premiera w tym roku, bo data jest "2016", ale na evencie mają ogłosić miesiąc i dzień premiery. Ciekawe czy wszystko opóźnią na następny rok czy jest nadzieja, że gra będzie na czas? :P

Więc nie do końca wiem co się zmieniło na gorsze z tymi obietnicami. Wyjaśnisz? :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 10:27:21 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #824 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:14:44 »
Trailer 2012 a mamy koniec 2016. Litości.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #825 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:50:11 »

To jest względne i subiektywne. Oni twierdzą że tu jest grupa Derków Smartów i zakleszczonych umysłowo dziadków :P Więc ja nie komentuję takich stwierdzeń :P
Więc banda ludzi rzucających bezmyślnie gotówką w "Mesjasza spacer -simów" uważa, że to ja jestem zakleszczony umysłowo? Boskie.

Nie kupiłbym za 1k gry komputerowej, a obietnicy gry komputerowej nie kupiłbym nawet za 200. Nie chodzi o brak kasy, na to na szczęście nie narzekam, ale przepłacając za cokolwiek czuję się jak skrojony frajer.

Mam takiego jednego bardzo bogatego znajomego. Gość raz chwalił się tym,  że kupił odkurzacz za 10k. Kosmiczna technologia, 5 razy lepszy niż to "zwykłe gówno" z Saturna. Najlepsze jest to, że nigdy nie miał go w rękach, bo 2 razy w tygodniu jest u niego firma sprzątająca...  z własnym sprzętem.

Idealnie wydymany klient to taki, który cieszy się z tego, że przepłacił i jeszcze zostaje darmowym ambasadorem marki.

Argumenty typu "no bo ja wspieram twórców, którym nikt nie chciał dać szansy" są przezabawne. Chcesz go wesprzeć? Kup od niego udziały. Dorabianie ideologii do rzucania w kogoś kasą w szaleństwie ekscytacji kwalifikuję jako mizerną próbę ukrycia swojej chwilowej bezmyślności.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 11:04:38 wysłana przez Qlko1 »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #826 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:59:01 »
Trailer 2012 a mamy koniec 2016. Litości.


Cytuj
I te wspaniałe mnóstwo gier to po prostu crap. SC też będzie crapem o ile wyjdzie.

No dobra, chcąc zrozumieć twój sposób rozumowania doszedłem do wniosku że wszystkie gry uważasz za Crap jeśli nie wyjdą po dwóch-trzech latach produkcji? :) Czyli gry z serii CoD, FIFA i inne taśmociągi od EA i Ubisoft to dobre gry a cała reszta to crap? :)

Co po wypowiedzi Qlko1. Nie chodziło o zakleszczenie z powodu nie rzucania kasą w Mesjasza space simów, ale z powodu bardzo krytycznego podejścia do produkcji, że "Ta gra to na pewno będzie crap i basta!".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 11:31:59 wysłana przez Zgudi »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #827 dnia: Wrzesień 16, 2016, 11:33:04 »
Nie snuj teori spiskowych :D Mogę się legalnie (chyba, bo wszyscy tak robią :D, musiałbym to sprawdzić) wyprzedać na alledrogo ze statków albo zmielić to na gift carty gdybym chciał, więc niekoniecznie stracone. Zresztą tam w polskim community, mało kto wydał tak "niewiele" co ja. Jestem płotka.

Lol, ja zainwestowałem kickstartera SC za 37USD więc ja to chyba jestem kijanką :D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #828 dnia: Wrzesień 16, 2016, 11:42:43 »
Xeo, patrząc na rekordowych darczyńców, to bardziej plankton.  Bez obrazy ;D

Ile kosztuje teraz podstawowy dostęp żeby pobawić się już w tej magicznej alfie 3.0 :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #829 dnia: Wrzesień 16, 2016, 11:50:57 »
Xeo, patrząc na rekordowych darczyńców, to bardziej plankton.  Bez obrazy ;D

Ile kosztuje teraz podstawowy dostęp żeby pobawić się już w tej magicznej alfie 3.0 :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Alfa 3.0 to w listopadzie. W grudniu podobno Squadron 42 gra single. Teraz jest tylko 2.5. Za pełny dostęp do singla (SQ42) i multi (SC) i wszystkich dodatków dajesz 73$ ale ludzie na forum mają te same pakiety za 55$ z przed podwyżki (kupowali hurtowo) to chętnie Ci sprzedadzą za 55$. Możesz odkupić od Xeovara za 37$ bo pewnie ma opcję zgiftowania tego na czyjekolwiek konto. Jego paczka chyba najlepsza, bo takie to chodzą na ebaju po 150$ i mają jakieś fajne bonusy w śrosku.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 11:59:50 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #830 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:04:46 »


No dobra, chcąc zrozumieć twój sposób rozumowania doszedłem do wniosku że wszystkie gry uważasz za Crap jeśli nie wyjdą po dwóch-trzech latach produkcji? :) Czyli gry z serii CoD, FIFA i inne taśmociągi od EA i Ubisoft to dobre gry a cała reszta to crap? :)

Z tej listy GW2 , La Noire i Half Life (TF to początkowo był mod, który Valve wzięło pod swoje skrzydła i tego nie licze) to udane produkcje. Zatem statystyka jest po mojej stronie. Inne tytuły typu D3 czy TOR dopiero po multum paczy okazały się grywalne. Czyli odpieprzałeś beta testy za developera hehe. Moja logika jest taka, że płaci się za produkt skończony, a nie za obietnice.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #831 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:07:28 »
Moja logika jest taka, że płaci się za produkt skończony, a nie za obietnice.
Dokładnie, zgadzam się. Ale to nie przesądza o tym czy gra będzie crapem, ani to czy robią ją 2 lata czy 5 :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #832 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:09:38 »
Dokładnie, zgadzam się. Ale to nie przesądza o tym czy gra będzie crapem, ani to czy robią ją 2 lata czy 5 :P

Ja nie mówie, że coś przesądza lub nie, ale wydłużający się czas produkcji wcale nie wpływa na pozytywność tej gry tylko akurat wprost przeciwnie. Im dłużej tym mnie entuzjazmu u developera i wypuszcza takie Spore które miało być rewolucją... napompowane gówno ;).

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #833 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:31:53 »
Ja nie mówie, że coś przesądza lub nie, ale wydłużający się czas produkcji wcale nie wpływa na pozytywność tej gry tylko akurat wprost przeciwnie. Im dłużej tym mnie entuzjazmu u developera i wypuszcza takie Spore które miało być rewolucją... napompowane gówno ;).
Teraz nie rozstrzygniemy kto ma rację. Kilka dni po oficjalnej premierze Squadron42 jak posypią się renenzje dowiemy się tego na pewno.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #834 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:39:58 »
Teraz nie rozstrzygniemy kto ma rację. Kilka dni po oficjalnej premierze Squadron42 jak posypią się renenzje dowiemy się tego na pewno.

Ale to nie jest finalna gra. Tylko jakieś DLC lol.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #835 dnia: Wrzesień 16, 2016, 12:51:32 »
Ale to nie jest finalna gra. Tylko jakieś DLC lol.
SQ42 ma być tym co zostało obiecane dawno temu: gra z 30-ma misjami w stylu Wing Commander.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2016, 13:47:05 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #836 dnia: Wrzesień 16, 2016, 13:34:43 »
Czyli w XXI wieku w dobie internetu musze zapłacić za multiplayer oddzielnie ? LOL.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #837 dnia: Wrzesień 20, 2016, 15:54:46 »
Ja nie mówie, że coś przesądza lub nie, ale wydłużający się czas produkcji wcale nie wpływa na pozytywność tej gry tylko akurat wprost przeciwnie. Im dłużej tym mnie entuzjazmu u developera i wypuszcza takie Spore które miało być rewolucją... napompowane gówno ;).
Mój 9-cio letni syn jest zachwycony SPORE.  :)
Wynika, że albo masz zbyt wysokie wymagania, albo w zasadzie nie jesteś adresatem tej gry ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #838 dnia: Wrzesień 21, 2016, 06:47:04 »
Mój 9-cio letni syn jest zachwycony SPORE.  :)
Wynika, że albo masz zbyt wysokie wymagania, albo w zasadzie nie jesteś adresatem tej gry ;)

Nie o to chodzi. SPORE miałobyć rewolucją, nadmuchane do granic możliwości. Po prostu jest dobrą grą, a nie żadną rewolucją. I to nie miała być gra dla 9 latków .

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #839 dnia: Wrzesień 21, 2016, 08:55:03 »
Popraw mnie jeśli się mylę, ale patrzysz przez pryzmat obecnych doświadczeń.

W momencie powstania (2008) może nie była wielką rewolucją, ale z pewnością była unikalna przez to, że zawierała w sobie de facto 4 różne gry. Jedyny zarzut jaki stawiałem wówczas i obecnie mogę wciąż postawić, to niedopracowanie ostatniego etapu - tego z podboju kosmosu. Jest po prostu w porównaniu do poprzednich słaby. Najlepszy ewidentnie jest drugi i tu raczej mógłbym się doszukiwać rewolucji. Ponadto to bardzo fajna gra edukacyjna (ale wymaga kogoś kto te walory dziecku pokazuje palcem), tak mniej więcej do etapu rozwoju społecznego. Późniejsze etapy to już niestety klasyka.

No i poza tym, sam powiedz, ile znasz obecnie gier, które są tak dopasowane do różnego odbiorcy, mają duży walor edukacyjny i każdą z części (etapów) możesz bawić się osobno ? Samo tworzenie stworów jest już świetną zabawą.

I to nie miała być gra dla 9 latków .
Kolejny przykład, że ludzie z marketingu nie wiedzą co czynią.  ;) 8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...