Autor Wątek: Jak zrobić backup ustawień eve  (Przeczytany 2548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pajomcek

  • Gość
Jak zrobić backup ustawień eve
« dnia: Czerwiec 10, 2012, 07:48:23 »
Witam.
Zostałem zmuszony do reinstalacji windowsa. Zanim to zrobię, chciałem się zapytać, jakie pliki i z jakich katalogów skopiować, żeby nie zniknęły mi ustawienia overview, albo bookmarki w przeglądarce evkowej. Nie potrafię znaleźć info na ten temat, może ktoś pomoże?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak zrobić backup ustawień eve
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2012, 09:06:31 »
Overviu i fity możesz wyeksportować z gry do pliku i trafią one do stosownych katalogów w sekcji gdzie zostają logi chatów i screenshoty (moje dokumenty -> eve)
Ustawienia gry itp (zakładam że min właśnie bookmarki przegladarki) znajdują się obok katalogu w którym jest trzymany catche a gdzie jest ten katalog to już zależy od windy którą masz.
Więc?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Jak zrobić backup ustawień eve
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:37:12 »
Na rożnych systemach jest on w innej lokalizacji. U mnie w Win XP ma następującą lokalizacje. C:\Documents and Settings\USER NAME\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\CCP\EVE\d_eve_tranquility\settings
I kopiujemy w bezpieczne miejsce cały katalog Settings
Może to wam uratować kilka minut ustawiania od nowa wszystkich opcji EVE po przypadkowym skasowaniu tego katalogu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak zrobić backup ustawień eve
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:09:04 »
w win7 (i chyba vista) jest to w:
C:\Users\user name\AppData\Local\CCP\EVE\

* jak masz kilka klientów eve (np zwykly i sisi, albo osobne klienty dla każdego konta itp) to w katalogu eve będzie kilka podkatalogów, kazdy z ustawieniami dla innego klienta

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.