Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Zgudi

Strony: [1] 2 3 ... 42
1
Nie mam na myśli 100 PVP-zapaleńców i do tego super trzeźwych bo to jest niewykonalne. Powiedzmy, że chodzi o ludzi, którzy wiedzą co mają robić i słuchają ogarniętego FC.

Cytuj
to kwestia tego że jako community jesteśmy jednocześnie na tyle liczni żeby myśleć o polskim/polskojęzycznym sojuszu, a jednocześnie na tyle nieliczni, żeby nie móc go zbudować bez wkładu istotnej części community
Podsumowując wszystkie polskojęzyczne korpy w EVE, które coś robią albo chociaż dychają, musiałyby zdecydować się na wspólną inicjatywę budowania własnego miejsca w 0.0.

2
Zacznijmy od tego, że polski alians w miarę niezależny i posiadający swoje terytoria w 0.0 musi być w stanie szybko i sprawnie wystawić LICZBY. Mam tu na myśli plus minus 100 w miarę ogarniętych pilotów.

3
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 13, 2018, 22:43:05 »
Nienawidzę, jak ktoś używa określenia "pieniążki".
Możemy jeszcze pisać "piniążki", "pieniądzory", "piniędze". Co wolisz?

4
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 06, 2018, 15:08:26 »
LOL, Wargaming potrafi udzielić odpowiedzi na ticketa w World of Warships formatką odpowiedzi z World of Tanks, więc wiesz... :D
Zgadza się. Tu masz rację. Mi raczej chodziło o przykłady firm, które na okrągło coś takiego robiły, a nie okazyjnie.

5
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 06, 2018, 13:13:17 »
Z mojej strony gorszymi od CCP supportem jest tylko Gajin i Wargaming.
Pewnie nie miałeś do czynienia z GameForge, Webzen czy AeriaGames (nawet Activision, Electronic Arts czy Ubisoft są dużo lepsze). Rozwalenie dobrych tytułów polityką firmy, kasowanie krytycznych wobec gry tematów na forach, liczne bany za udzielanie się w tych tematach, wiszące tygodniami tickety bez odpowiedzi. Dziś od dawna nie gram w tego typu gry, jakie produkowali.

Wargaming raczej nic takiego nie robi.

6
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 06, 2018, 09:46:12 »
Nie wiem co w tym niespodziewanego. CCP ma nieporównywalnie lepszy support od innych mmo. Widzisz, zamiast kręcić dramę wystarczyło pogadać z nimi i wszystko się wyjaśniło.
Inaczej bym to ujął. W innych niektórych MMO support bywa tak beznadziejnie ujowy, że często tylko 3 reakcje wchodzą w grę: zlewka, ban, to i to. Czasem dochodzi jeszcze usuwanie niewygodnego tematu na oficjalnym forum jak się drama zrobi. :)

Doom, nie pracowałem w obsłudze klienta w dużej firmie.

7
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 06, 2018, 00:00:26 »
Cytuj
Nadal nie rozumiem jak można taki system stosować przy płatnościach ale to biznes CCP i ich wybór.
Biorąc pod uwagę to co ci przekazał ten GM to wydaje mi się, że to nie jego wybór ale to jest biznes i wybór jakiegoś dyrektora, a pracownicy nie mają rozumieć tylko mają stosować.

P.S. Chalou... coś tu nie gra. Programiści, tzn. intelektualiści i matematyczni wyjadacze mają nie rozumieć tylko się stosować?

8
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 04, 2018, 01:56:22 »
600 ludzi?

Biorąc pod uwagę obsługę klienta, rozwój projektu i poprawki błędów to gra typu indie.

9
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 03, 2018, 17:33:19 »
Co do salcesonu... gdybyś jednak miał dość EVE i wiedział, że nie chcesz wracać, to jak w ostatnich słowach Stonogi krzyczącego z więzienia:

"Jedźcie pod CCP, rozbijcie tam miasteczko i jedźcie z tymi kur..mi!"  :P

https://www.youtube.com/watch?v=s6XtIwlJlSA&app=desktop

10
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 03, 2018, 17:10:01 »
Cytuj
Jak dostanę bana za jakiś czas to będzie szło o wirtualne dobra a tu CCP miałoby przewagę.
Mi chodziłoby raczej o jakieś wałki ingame na koncie, do których mogliby się za jakiś czas w ramach chamsko odwetowego śledztwa czepić np. czy kiedykolwiek bociłeś albo wymieniałeś iski z podejrzanymi kontami powiązanymi z alledrogo, albo inne postanowienia EULA. :)

Jeśli nie, to raczej nie znajdą na Ciebie haka i moim zdaniem można próbować się układać z CCP i mieć nadzieję, że wszystko skończy się tak jak powinno czyli happy endem.

11
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 03, 2018, 16:40:15 »
Preferowałbym jednak aby to wszystko rozeszło się po kościach i wróciło do jakiejś normalności.
To jedyna opcja jaką widzę:

Niech w ramach ugody i odpuszczenia sprawy z twojej strony dadzą ci na piśmie zapewniwnie, że zaniechają wszelkich działań prowadzących do ukarania, w tym bana Twojego konta w związku z tą sprawą. Jeśli potem zechcą cię zbanować to będziesz miał jakąś podkładkę. :)

12
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 03, 2018, 14:58:02 »
Z tego co tu napisano wnioskuję, że jak nie odpuścisz to CCP też nie odpuści. Stracisz konto ale będziesz miał satysfakcję. Po wszystkim można ciągnąć temat dalej i kręcić awantury albo iść do sądu... ale czy to ma sens.

13
Przedpokój / Odp: Prawdopodobnie pożeganie z EVE
« dnia: Sierpień 03, 2018, 00:13:04 »
Zakasałem rękawy i przeczytałem ten długi tekst. Moje słowa: "o kurwa, ale ccp się zardzewiało". Odebrałem ich wypowiedzi jako "Nie ważne co się stało, odpierdziel się albo cię sowicie pokarany i co w tedy zrobisz?", oraz "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"

Cytuj
według GMa i tak z automatu powinienem dostać bana za mediację za pośrednictwem PayPala
Heh...

14
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 27, 2018, 17:32:12 »
Niekoniecznie pomoże: w większości strategii SI dostaje bonusowe surowce.
Ale tu jest bonus surowce razy 1000. Przeciwnik nie do pokonania.

15
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 27, 2018, 15:12:45 »
Zauważyłem, że boty czitują. Zainstalowałem podobno najbardziej polecany i niby dopracowany mod jaki stworzono o nazwie "Escalation" i widzę, że ekstraktowy przeciwników dają 2100+ metalu i 420000+ energii. Natomiast moje dają 2+ metalu i 0 energii.Coś da się z tym zrobić?

16
Dyskusje ogólne / Odp: Obcy w EVE
« dnia: Lipiec 26, 2018, 16:49:09 »
Czemu gównoiski?
Na rynku jest coraz więcej gotówki, która trafia do kilku procent najbogatszych a bidoki jak klepali biedę tak klepią dalej. Zabrać bogatym i rozdać biednym!!!

17
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 24, 2018, 14:35:00 »
Sprobuj postawić jej srodowisko z system bardziej z jej czasów, może pomoc
Jestem za leniwy, żeby w ramach rozrywki bawić się w win98 za wirtualnej maszynie. Prędzej znajdę sobie inną grę.

18
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 24, 2018, 09:46:12 »
Odpaliłem na win10 i tym co mam pod maską. Ogólnie gra śmiga, ale po dłuższym czasie gry zdarzają się krasze i zepsute sejwy. Mam na myśli skirnish, duża mapa i wielu graczy AI.

19
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 24, 2018, 02:46:53 »
edit: ogólnie nie polecam. Jak gra mi się po 4 godzinach rozgrywki skraczowała to chciałem się ratować sejwami i... no i 3 sejwy pod rząd z ostatnich kilku godzin gry były kompletnie zjebane. Nici z kontynuacji grania. 3-cia w nocy i na marne.

20
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 23, 2018, 23:37:50 »
Wiesz ja na nowym serwisie bym spróbował się zarejestrować przed zalogowaniem...
Zarejestrowałem się i potem był problem z logowaniem.

Ale mniejsza z tym. Opinia z samej gry:

Na plus:
Ta bardzo stara gra jaką serwuje GOG jest dostosowana do wysokich rozdzielczości, przez co na moim FHD 27 cali wygląda świetnie, co więcej po grafice nie widać wcale, że nadgryzł tę grę ząb czasu, wszystko wygląda dobrze.
Tysiące napierdzielających się robotów na jednej mapie nawet nie pomyśli o tym, żeby spowolnić czy zlagować rozgrywkę na jakimkolwiek współczesnym sprzęcie. Wydajność i optymalizacja rozgrywki jest fenomenalna.

Na minus:
Crashe gry i klasyczne wywalenia do pulpitu niestety raz na jakiś czas się zdarzają. Miałem ich kilka w ciągu całej mojej przygody z tym tytułem. Co więcej niektóre sejwy są zrypane i gra się całkowicie kraszuje gdy próbuję takowy wczytać. Więc częste zapisywanie gry jest bardzo wskazane.
Jednostki często i gęsto blokują się o byle co i to jest domena chyba wszystkich starych gier strategicznych. Nieraz dużo trzeba się napracować, by pomiędzy wrakami wymanewrować jakąś dużą jednostką i przepchać ją na front.
Jeśli ktoś ma mały monitor, np. FHD 21 cali to stanowczo odradzam zakup tej gry bo jednostki będą mikrusie i niewiele taki gracz zobaczy czy też ogarnie. Jeśli chodzi o wyższe rozdzielczości, to ta gra jest ewidentnie przeznaczona dla osób, które posiadają duży monitor, bo po prostu problem jest taki, że nic nie da się przybliżyć. Pierwotnie była ona projektowana dla rozdzielczości 680x480px oraz 800x600px, co było maksimum na ówczesne czasy.

21
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 16, 2018, 17:36:23 »
Serio GOG nie znasz?
Serio nie znam :) I nie działa mi ten serwis w ogóle bo próbując się zalogować mam "{"error":"redirect_uri_mismatch","error_description":"The redirect URI provided does not match registered URI(s)."}"

22
Inne gry / Odp: Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 16, 2018, 17:13:12 »
Dzięki. Pytanie czy ta gierka z tego sklepu zabangla? To gra z 1997 :)

EDIT: Widzę "Działa na: Windows (XP, Vista, 7, 8, 10) i Mac OS X ( 10.6.8 )" więc sprawdzimy.

23
Inne gry / Jak zagrać w Total Annihilation
« dnia: Lipiec 16, 2018, 17:07:46 »
Chcę stare T.A. na Windows 10 zainstalować i zagrać. Wiem, że Steam ma to w ofercie ale cenę i opcję zakupu widzą tylko ludzie którzy mają sklep w dolarach. Niestety nie ma opcji zmiany waluty albo nie jestem w stanie namierzyć. Jakieś pomysły?

24
Wsparcie techniczne / Odp: Cienie za znacznikami w widoku ogólnym
« dnia: Lipiec 12, 2018, 07:23:22 »
A ja nie rozumiem. Dinozaury, które bronią Falout, Diablo i inne gry sprzed premiery EVE powinny bronić małych cegłówek z klawiszami. :)

25
Inne gry / Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« dnia: Lipiec 03, 2018, 12:38:51 »
Sprzedam oryginał pudełko Diablo 3 z kluczem oryginalnym niedziałającym bo nie mogę w żaden sposób zagrać/odzyskać konta :D - czemu? To był prezent i nie mam dowodu zakupu a helpdesk ma to głęboko  :P
Rozszerz. Zapomniałeś passy do konta, czy ktoś ci je ukradł i sobie hasło zmienił, a może nie udało się aktywować klucza?

Ja dowodów zakupu w życiu nie trzymałem do żadnej gry, po co ma się walać. Jeśli poniższe 5 punktów się zgadza:

1. Masz pudełko na którym widnieje unikalny kod kreskowy
2. Posiadasz unikalny klucz aktywacyjny do gry
3. Istnieje jedno konto z wrażliwymi danymi osobistymi na Twoje imię, nazwisko i adres zamieszkania
4. Jest przechowywany Twój adres IP w ich bazie, zostało to zapisane w momencie rejestracji
5. Nikt inny nie korzysta z tego konta, po prostu jest ono nieaktywne

to aż nazbyt oczywiste i logiczne jest, że jesteś jego jedynym właścicielem. Helpdesk ma to głęboko w d... jeśli istnieją podejrzenia, że posiadacz klucza nie jest jego właścicielem lub trudno jest ustalić właściciela. Czyli olewając cię wątpią czy aby czasem tego nie ukradłeś?

26
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Lipiec 02, 2018, 18:39:57 »
Bo masz grubą dupę...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Protestuję! Po nicku nie widać.

27
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Lipiec 02, 2018, 13:25:55 »
Reynevan ale ty masz wzięcie. Ledwo się zarejestrowałeś i już dwie kobiety z forum na ciebie lecą. A ja jestem ładnych parę lat na tym forum i kurwa nic!

28
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Lipiec 02, 2018, 07:59:53 »
Witamy ciepło. Ale "Fly safe" to najgorsze co można życzyć tutejszym :)

29
Off Topic / Odp: Znaleziony portfel.
« dnia: Lipiec 02, 2018, 07:54:31 »
Zgudi, nie baw sie w Sherlock Holmesa! :D
Nie no stary, nie oczekuj, że centralowe trole mają się nie bawić w Sherlocka.

Z gosciem spotkalem sie kolo bliskiego metra, bo nie mial auta.
Metro w Oleśnicy? ??? A nie... mieszkasz w Hamburgu ;)

Opowiedzialem ze chciales w srode do niego wpasc i pytal sie gdzie mieszkasz.
Jak nie grał w EVE to może sobie odpuszczę.

30
Off Topic / Odp: Znaleziony portfel.
« dnia: Lipiec 02, 2018, 06:34:21 »
//Edit: przegapilem rzuty karne, ale za to lekko podchmielony gosciu mnie wysciskal. Cos czuje, ze niedlugo znowu cos zgubi.
Coś w tej historii mi nie pasuje. Skoro przegapiłeś rzuty karne, tzn. końcówkę meczu, to zbyt daleko nie ruszałeś się od domu, żeby się z nim spotkać. Mniej więcej w tedy podchmielony gościu cię wyściskał. To jakim cudem on do ciebie przyjechał?  ???

31
Off Topic / Odp: Znaleziony portfel.
« dnia: Lipiec 01, 2018, 21:37:05 »
Nawiązując do prywatnej wiadomości. Mogę tam pojechać powiedzmy w tę środę wieczorem i zapukać. Już zapisałem to sobie w kalendarzu. Zobaczymy czy ktoś otworzy. :) Jak nikt nie otworzy dzwi to zostawię kartkę w dzwiach z informacją z kim ma się skontaktować.

32
Off Topic / Odp: Znaleziony portfel.
« dnia: Lipiec 01, 2018, 20:42:38 »
Ja mieszkam 30km od Oleśnicy :D Chociaż to co napisałeś wydaje mi się bardzo dziwną sprawą. Jak to unieważnienie dokumentów?

33
Inne gry / Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« dnia: Lipiec 01, 2018, 12:36:28 »
Mnóstwo studiów developerskich słucha bardziej sztabu marketingowego niż graczy tłumacząc się klasycznym, wręcz legendarnym stwierdzeniem: "my wiemy co jest dla was najlepsze". Nie tylko Blizzard tak robi. W D2 grałem dużo i dawno temu. W D3 nie grałem nigdy więc się nie wypowiadam.

34
Inne gry / Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 22:33:23 »
Racja, że w D2 contentu jest od cholery, poziomów jest bez liku i starcza to na tak wiele godzin, że mało która gra przy nim wyrabia, no i chodzi bez neta. Ale to jedyne plusy, który ja widzę, bo reszta to tłuczenie ratów do zaje..ania, właściwie to zajmuje to 95% czasu całej gry.

35
Inne gry / Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 15:10:46 »
Nie chcę być marudą ani hejterem, ale D2 było powszechnie uznawane za rewelacyjną grę w czasach kiedy wyszło, czyli okolice 2000 roku. Gier na komputery PC na rynku było mało, wybór raczej niewielki. W tych czasach ludzie zagrywali się w takie tytuły jak Starcraft, Deluxe Ski Jump, Total Annihilation czy chociażby Książę i Tchórz dodawany na płycie CD do gazet CD-Action i pykali w to na Windows 98.

Strony: [1] 2 3 ... 42


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal