Autor Wątek: IE9 beta do pobrania  (Przeczytany 5172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
IE9 beta do pobrania
« dnia: Wrzesień 15, 2010, 21:27:07 »
podobno prędkością pracy przebija wszystko z beta-wersjami chrome i FFa włącznie

właśnie pojawiła się do pobrania:
http://windows.microsoft.com/pl-PL/internet-explorer/download/ie-9/worldwide

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: IE9 beta do pobrania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2010, 21:32:51 »
podobno prędkością pracy przebija wszystko z beta-wersjami chrome i FFa włącznie

Zainstalowałem i dementuje, jest wolniejsze od Opery i Chrome, może co najwyżej zbliżyło się do Firefoxa, ale ja mam starą karte graficzną, a podobno jest ona intensywnie wykorzystywana przez nowe dzieło MS. Więc może na jakiejś karcie która najnowszych gier się nie boi, IE9 pokazuje pazurki. Ja zostaję przy Operze.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: IE9 beta do pobrania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2010, 21:35:32 »
podobno prędkością pracy przebija wszystko z beta-wersjami chrome i FFa włącznie

Jakos sama swiadomosc, ze to wyrob malego i miekkiego nastawia mnie mocno sceptycznie do produktu ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

gregor40

  • Gość
Odp: IE9 beta do pobrania
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2010, 22:06:39 »
Zaistalowalem wczoraj bete firefoxa 4 , ale wyleciala szybciutko. Resetowala mi sterownik karty graficznej, przy odtwazaniu filmow. Ale jest szansa ze nie mam najnowszych sterow...


Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: IE9 beta do pobrania
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2010, 22:59:34 »
nowe bety ff4 pod windę domyślnie korzystają z direct draw... tfu... Direct2D, jeśli nie masz aktualnych sterów, rzeczywiście może być ciężko.


podobno prędkością pracy przebija wszystko z beta-wersjami chrome i FFa włącznie
może i tak, w syntetycznych testach Microsoftu. zobacz kto wygrywa testy Google V8, a kto wypuszczony przez Mozillę Kraken.