Autor Wątek: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...  (Przeczytany 101564 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 30, 2019, 05:11:43 »
https://www.talkinginstations.com/2019/07/ccp-blackout-interview/

Słucham sobie właśnie co Hilmar ma do powiedzenia na temat blackoutu i innych zmianach w eve ostatnio. Po raz pierwszy od bardzo dawna słucham gościa i mam wrażenie, że wie o czym mówi. Że szczerze mówi jak wygląda eve, jakie ta gra ma problemy i że przyszedł czas je rozwiązać. Mówi wprost, że eksperymentują i nie wiedzą gdzie ich zmiany zaprowadzą, ale widać, że podjęli decyzję, że czas te zmiany wprowadzić. Stąd choćby dzisiejsze zmiany w podatkach.

Czy uda im się naprawić grę? nie wiem. Ale gdybym miał czas, to może bym nawet zalogował, żeby zobaczyć jak im to wychodzi.

pewnie im żółty powiedział - albo będzie z tego kasa albo was zamkniemy hi hi hi ho ho ho i oddamy kakao. Przez lata nie wiedział co jest źle, zebrało się mu na szczerość... oszołom hilmar.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 30, 2019, 09:14:44 »
https://www.talkinginstations.com/2019/07/ccp-blackout-interview/
[...]Stąd choćby dzisiejsze zmiany w podatkach.
BTW Accounting Skills nie działają dla alfa klonów, przypadek? nie sadzę.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #247 dnia: Lipiec 30, 2019, 10:10:21 »
Każde mmo ma swój początek, rozkwit i niestety koniec, nie ma co się oszukiwać...eve jest pod kroplówką, drirftersi i black out to już akcja z defibrylatorem, a więc..

A ja mam inną diagnozę. Według mnie możliwość dokowania tytanów na keepstarach, rorquale kopiące pierdyliardy m3 skał, kolejne frakcyjbe kapitale, jako cel dla tych, co mają po 5 tytanów. To był defiblyrator. Próbowali desperacko wycisnąć max z graczy, których mieli.
Defibrylator zadziałał, udało się dokończyć operację sprzedaży gry Koreańczykom, teraz przyszedł czas na to, żeby pacjent wrócił do pełni zdrowia.
Czy to się uda, czy to jeszcze możliwe? Nie wiem, mam sporo wątpliwości. Ale tę grę zjebali nie teraz, tylko dużo wcześniej.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 30, 2019, 10:46:55 »
A ja mam inną diagnozę. Według mnie możliwość dokowania tytanów na keepstarach, rorquale kopiące pierdyliardy m3 skał, kolejne frakcyjbe kapitale, jako cel dla tych, co mają po 5 tytanów. To był defiblyrator. Próbowali desperacko wycisnąć max z graczy, których mieli.
Defibrylator zadziałał, udało się dokończyć operację sprzedaży gry Koreańczykom, teraz przyszedł czas na to, żeby pacjent wrócił do pełni zdrowia.
Czy to się uda, czy to jeszcze możliwe? Nie wiem, mam sporo wątpliwości. Ale tę grę zjebali nie teraz, tylko dużo wcześniej.
Czyli przed sprzedażą podali obłożnie choremu pacjentowi narko, alko, dziwki i pokazali do kamery jaki on wesoły i szczęśliwy, a po sprzedaży prosto na ojom aby go podleczyć.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #249 dnia: Lipiec 30, 2019, 12:38:09 »
https://www.talkinginstations.com/2019/07/ccp-blackout-interview/

Wydaje mi się, że Hellmar obawia się, że nasz serwer skończy jak chiński i dla tego postanowił ostro zamieszać w 0.0 i nawet jeszcze bardziej utrudnić życie tam, godząc się z tym, że dużo graczy odejdzie z gry.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #250 dnia: Lipiec 30, 2019, 13:34:46 »
Szkoda tylko, że jednocześnie podarował kopalnie isków goonom testom i phordzie. Jeśli cały market teraz będzie szedł przez cytki, to żyć nie umierać, grube tryliony isków za nic nie robienie.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #251 dnia: Lipiec 30, 2019, 14:15:38 »
csm w końcu musi bronić "interesów"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #252 dnia: Lipiec 30, 2019, 14:27:37 »
Szkoda tylko, że jednocześnie podarował kopalnie isków goonom testom i phordzie. Jeśli cały market teraz będzie szedł przez cytki, to żyć nie umierać, grube tryliony isków za nic nie robienie.

Nie do końca, paru znajomych liczy jak zmiany w skillach wpływają na te zmiany i dla wymaksowanej pod handel postaci dalej różnica między sprzedawaniem w Jita a sprzedawaniem w Perimeter będzie niewielka, lub wręcz na korzyść sprzedawania w Jita (zwłaszcza w przypadku dóbr takich jak PLEXy czy Injectory). Niestety, nie każdy ma wymaksowanego pod handel alta i faktycznie "plebs" może się przenieść z handlem do Perimeter czy tam innego handlowego huba, który Blue Donut Consortium założy.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #253 dnia: Lipiec 30, 2019, 15:44:54 »
Po spadku npc kills w 0.0 widać, że drastycznie spadną wpływy z podatków od raciarzy tak więc zobaczymy czy sługo się ten status quo w perimeter utrzyma, czy jednak ktoś stwierdzi, że wolał by więcej dla siebie.

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #254 dnia: Lipiec 30, 2019, 22:50:07 »
Ale tę grę zjebali nie teraz, tylko dużo wcześniej.
Powiem Ci szczerze, że chyba wolę starszą eve lub młodszą, kwestia spojrzenia. Vegasy doganiajace cepy, perma nosy na kartoflach, które solowały kampy, czy kawalerskie floty revków i długo by wymieniać.. Zajęli się rebalansem balansu po rebalansie zamiast x lat temu np. zrobić blokadę przepływu iska, nawiasem mówiąc masz isków, że nie jesteś w stanie już liczyć miejsc po przecinku, ale z drugiej strony są bezwartościowe jeśli miałbyś nimi obracać poza swoim kontem ect. Tytany i matki to tylko duże zabawki mocno stankowane, powinna być broń, która np. Niszczy cały system albo konstelacje a nowa powstanie w innym miejscu na koniec usunąć system corp/ali /standing, byłby taki chaos, że prowadzenie wojny w obecnych rozmiarach byłoby niemożliwe tylko, im mniejsza grupa tym lepsza organizacja itp. Ok koniec s-f dobrej nocy

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #255 dnia: Lipiec 30, 2019, 23:27:54 »
Cytuj
powinna być broń, która np. Niszczy cały system albo konstelacje
To pierwsze bardzo drastyczne ale nie głupie. To drugie ekstremalnie drastyczne i głupie.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #256 dnia: Lipiec 31, 2019, 00:27:26 »
ccp opitoliło eve 2 razy - raz dewaluując iska (po co walczyć z botami itd, skoro idzie na tym zarobić?) i w efekcie ludzie wepchneli w system więcej plexów niż jest potrzebne, a 2 raz koreańcom. Eve zostało nieodwracalnie popsute w momencie przeniesienia handlu gtc z forum(bo tam regulatorem był popyt) do gry(gdzie można było upchnąć plexów ile fabryka dała) co pociągneło za sobą degradacją ekonomii gry a z nią całej reszty gry i skarlało to do poziomu, jaki widzieliśmy ostatnio - że ccp zaczęło bezpośrednio ingerować w konflikty graczy. eve teraz to jest jakiś kleik dla bezzębnych niewyżytych dziadków.
powinni to już zakończyć, ogłosić pełne free 2 play i tyle, może wtedy by znaleźli się ludzie chcący w tym tracić czas

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 05, 2019, 10:44:18 »
Kolejna zmiana w eve, czyli delayed esi, kille będą pojawiać się na zkill po 2 godzinach.

Aż mi się przypomniały stare czasy, tak 2009, 2010 rok, jak kille trzeba było sameku wklejać. Te wszystkie rozmowy, "kto ma killa...?" Albo jak wpadł ktoś na trzeciego i miał final blowa. I trzeba było zdobywać te kille, szukać po killboardach, przeklejać.
Przez cały wieczór zabiliśmy 5 shipów, ale zabawy z killami było tyle, że nie było chwili nudy. A wtedy nie miałem dwóch monitorów i jak grałem w eve, to nie miałem netflixa na drugim. Dzisiaj nie wierzę, że tak się dało w ogóle!.

Strasznie się przed tym bronię, ale jeszcze, ze dwie, trzy takie zmiany i zaloguję...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 06, 2019, 08:32:09 »
Powtórze coś co postulowaem nie raz nie dwa, powinno sie całkowicie zlikwidować te durne kille, ile potencjalnie fajnych akcji poszło psu w dupę bo wszyscy "muszą mieć killa", nawet doktryna aliansowa zawsze była robiona tylko pod to żeby każdy mógł się załapać na killa, o tym ile akcji zostało całkowicie zjebanych bo "wszyscy chcieli być na killu" już nie wspomnę.
Jestem wręcz pewien, że po wywaleniu tego idiotyzmu, pole walki w EVE mocno się zmieniłoby, na lepsze.
Jakoś w żadnej innej grze tego nie spotkałem i ludzie świetnie sie bawią walcząc miedzy sobą wykorzystując swoje możliwośći do wygrania a nie do pojawienia sie na świętym killboardzie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 06, 2019, 16:06:49 »
Killmaile są tak nierozerwalną częścią eve, jak skałki na paskach asteroid. Tak samo jak te wszystkie akcje, w których logistyk leczył wroga, a bojowe drony wysłał na swojego, bo chciał sie załapać na killa, ale coś poszło nie tak. To jest właśnie piękno eve.
Sam jakoś za killami nigdy nie goniłem. Lubiłem latać logistykiem, albo commandem, ale nie uważam, że jak ktoś goni za liczbą killi, to źle.
Poza tym, nie obieraj ludziom przyjemniści pośmiania się z fitu kumpla , który spadł raciaką

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 06, 2019, 20:41:18 »
Von a ty grasz jeszcze w EVE ?
Mam wrażenie że jedyne w co grałeś to Tetris bo EVE nieogarniasz
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 07, 2019, 07:59:46 »

Mam wrażenie że jedyne w co grałeś to Tetris bo EVE nieogarniasz
Powiedział ktos kto mnie nawet nie spotkał w grze przelotem.
A Ty kiedykolwiek grałeś? Bo mam wrażenie że nie wiesz o jakiej grze piszesz, o ogarnianiu nie wspomnę.
Wytłumaczę ci coś łopatologicznie - każdy w miarę inteligentny człowiek wie, że do ogarniania jakiegoś tematu nie trzeba zachować sie jak owca w stadzie i beczeć jak całe stado, jest coś takiego jak własne zdanie. A to że ktoś tego zdania nie pojmuje, to już raczej problem tego niepojmującego :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 07, 2019, 09:37:29 »
Nikt Cie we grze nie spotkał taka ninja z Ciebie? :) Fittiego raczej każdy spotkał ^^

Tu nie znajdziesz w miarę inteligentnych

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 07, 2019, 11:43:40 »
Fitti napisał to w swoim stylu, ale ma całkowitą racje, czyja to wina, że są idioci co muszą się zawchorować. Von, jak macie taki problem to wypierdolcie, case solved.
To jest jeden z smaczków tej gry, jakich eve ma sporo. Każde ustępstwo w stronę nieogarów jest tylko stratą dla samej rozgrywki.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 08, 2019, 08:12:58 »
Fiti, ale nie możesz być nie miły, bo ludzie nie będą chcieli przyjść do korpa i co wtedy ? Minionki przestaną być jedynym szerzej lub mniej szerzej rozpoznawalnym korpo alliancem polskojęzycznym w EVE hehe

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 08, 2019, 20:28:04 »
Von a ty grasz jeszcze w EVE ?
Mam wrażenie że jedyne w co grałeś to Tetris bo EVE nieogarniasz

"nieogarniasz" - nie z czasownikami piszemy oddzielnie.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 14, 2019, 19:03:52 »

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 14, 2019, 19:44:09 »
Teraz to dopiero null będzie pusty. Blackout to pikuś.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 14, 2019, 20:28:01 »
Czy ja dobrze zrozumiałem, że jak nie zobaczysz na gridzie recona albo black opsa to możesz być spokojny o to, że nie dostaniesz cyno na ryj?

To chyba dobra zmiana. Jak pod bramą stanie Redeemer na bajta to pewnie nikt go nie ruszy bo wiadomo co będzie. :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 14, 2019, 21:49:19 »
Ja pierdole, jak ja Wam współczuje. A no i że Wam się chce "wspierać" tego zajebistego developera.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 15, 2019, 02:08:44 »
Czy ja dobrze zrozumiałem, że jak nie zobaczysz na gridzie recona albo black opsa to możesz być spokojny o to, że nie dostaniesz cyno na ryj?

To chyba dobra zmiana. Jak pod bramą stanie Redeemer na bajta to pewnie nikt go nie ruszy bo wiadomo co będzie. :)

Nie bardzo... tera każdy super/rura lata z cyno, jak coś ciach zapala i jest drop - teraz gościu co sobie racił superem, nie dość, że nie będzie widział lokala to jeszcze
altem będzie musiał popierdalać jakimś arazu i jest spora szansa, że mu to arazu po prostu zajebią, zanim wskoczy odsiecz.
racenie suprem jest raczej upierdliwe... dowal do tego latanie arazu-masakra. Czysty masochizm grać w tą zjebaną grę.

zaraz tu się odezwą, dobrze! będą kile superów - gówno będzie... risk vs reward w przypadku farmy superem już jest zbyt wielki - to samo farma rurą, znajdą się amatorzy farmiący na dronach t2 ale to chyba tylko z polski. Ceny plex idą w dół, nikt nie będzie w to grał i się męczył, więc i celi nie będzie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 15, 2019, 08:21:22 »
Nie bardzo... tera każdy super/rura lata z cyno, jak coś ciach zapala i jest drop - teraz gościu co sobie racił superem, nie dość, że nie będzie widział lokala to jeszcze
altem będzie musiał popierdalać jakimś arazu i jest spora szansa, że mu to arazu po prostu zajebią, zanim wskoczy odsiecz.
racenie suprem jest raczej upierdliwe... dowal do tego latanie arazu-masakra. Czysty masochizm grać w tą zjebaną grę.

zaraz tu się odezwą, dobrze! będą kile superów - gówno będzie... risk vs reward w przypadku farmy superem już jest zbyt wielki - to samo farma rurą, znajdą się amatorzy farmiący na dronach t2 ale to chyba tylko z polski. Ceny plex idą w dół, nikt nie będzie w to grał i się męczył, więc i celi nie będzie.

Ale jak to. Przecież no przecież to: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/dzieki-rewolucji-w-eve-online-graczy-jest-coraz-wiecej

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 15, 2019, 09:50:46 »
Zamiast zrobić nową grę to w 20 letnim dziadku przekopią wszystko o 180 stopni ale z efektem takim jak w ich nowych grach coś czuję :).

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 15, 2019, 10:00:23 »
albo ją zabiją, albo naprawią. Lepsze to niż stagnacja i powolne zdychanie ;]

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 15, 2019, 12:33:51 »

Niedawno przeczytałem o migracji chińskich graczy na "globalny" serwer...

https://www.mmorpg.com/mobile/features.cfm?read=13863&game=14&ismb=1

Żadna nowość, ale może CCP próbuje uchronić Tranquility przed losem chińskiego serwera?

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 16, 2019, 21:46:36 »
po polataniu troche moge powiedziec, ze ten blackout to niech se w dupe wsadza hehe. Niedość, że nul jest bardziej pusty niż pusty, to jeszcze trzeba lecieć przez 50 pustych jumpow caly czas w skupieniu, bo pach i wpadasz w jakas z dupy kampe na pustyni. Nic to nie pomaga, a szuka się celi też gorzej, tak mi się wydaje. No chyba, że ktoś jest zainteresowany szukaniem raciarek, a nie wpierdolu, to może mu się podobać. Dla mnie to zjebana sytuacja, bo nawet nie wiesz gdzie wkurwiać kogoś żeby wydokował się bić ;]

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 16, 2019, 23:48:18 »
to skoro chińscy gracze przybywają nas podbić, to czas by wprowadzić zółte zasady opłat w grach w stylu:
chcesz lokal, płać skurwysynu? - kup "Value Local" (Value pack jest w black desert i daje "pewne" udogodnienia) z naszego shopa 50 euro na
tydzień. Jeśli kupisz na rok 10% upustu. Inaczej żółci będą zniesnaczeni jeśli nie pojawi się taka oferta.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 17, 2019, 00:04:59 »
to skoro chińscy gracze przybywają nas podbić, to czas by wprowadzić zółte zasady opłat w grach w stylu:
chcesz lokal, płać skurwysynu? - kup "Value Local" (Value pack jest w black desert i daje "pewne" udogodnienia) z naszego shopa 50 euro na
tydzień. Jeśli kupisz na rok 10% upustu. Inaczej żółci będą zniesnaczeni jeśli nie pojawi się taka oferta.
Nie zdziwiłbym się. WG w WOT już wprowadza czołgi dostępne tylko w abonamencie jakiegoś zjebanego Twitch Prime kosztującego 40zł/mc.

Może CCP wprowadzi local do kupienia tylko jako combo razem ze zbroją i zwierzątkiem w sklepie Black Desert. Żeby było trudniej, dostępnym po wbiciu levela 20-tego i zebraniu 200 skór. :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2019, 00:14:42 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 17, 2019, 10:31:58 »
Nie zdziwiłbym się. WG w WOT już wprowadza czołgi dostępne tylko w abonamencie jakiegoś zjebanego Twitch Prime kosztującego 40zł/mc.

5e to nie jest 40 zł... i nie nie ma czegoś takiego czołg za abonament twitch prime. Dostajesz skórkę, kostmetyczną rzecz do różnych gier jako bonus z Prime. Pieprzysz jak potłuczony.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 17, 2019, 10:40:42 »
Tigerem 2 z 7 tieru nie zagrasz bez tego. Po drugie "How much does twitch prime cost? Twitch Prime memberships cost $10.99 a month.". Zanim napisałem post googlowałem informacje aby się upewnić.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2019, 10:57:47 wysłana przez Zgudi »