Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 400806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
[Polityka] Chaos na południu - 25.07
« dnia: Lipiec 25, 2010, 13:30:58 »
Myślę że czas zacząć nowy wątek polityczny poświęcony sytuacji na szeroko rozumianym południu.
Swoją drogą to forum schodzi na psy skoro po 2-3 miesiącach gdy nie miałem czasu na EVE nie ma tu do nadrobienia nic ciekawego. Albo pewne korpy smagają się epenami po klatach albo random trolle flamują rekrutacyjne. Blachh
No nic czas wrzucić coś ciekawszego bo zaczyna się dziać:

A mianowicie Status Quo który ustalił się na południu został właśnie zachwiany.
Przez Status Quo rozumiem, że tereny były podzielone, power bloki znapowane - stagnacja. IT siedziało sobie w Delve Querious PB lizało rany po wycieczce na północ, -A- zajmowało się Provi z którego wykopało CVA+friends i farmieniem a Atlas bawił u siebie.
Jedynie trochę akcji było w Eso gdzie SW wygrał wojne z SYS-K wykopując ich do PB pod skrzydła IT.

Chronologicznie patrząc dym na południu zaczął się od Scalding Pass i Insmother gdzie dronkowo wspomagane PL i goonsami zaatakowało power blok Atlasowy. Było troche dymu wokół stacji, kilka większych bitek, niektóre alianse z power bloku Atlasa nie wytrzymały presji i wykonały pięknego failcascaida (http://evemaps.dotlan.net/alliance/Cult_of_War) inne zaczęły tracić membersów (http://evemaps.dotlan.net/alliance/Gentlemen%27s_Club)

Mamy tam więc ładną arenę walk.
W momencie gdy dronkowo zajęło się petami Atlasa sami dostali wjazd na swoją rentierów w Geminate od strony Vale gdzie niektóre sojusze NC próbują odzyskać część starych terenów.
Widać tam walki wokół sova i klepanie posów. Flotki osiągają całkiem przyzwoite rozmiary i pojawiają się capsy na gridzie np.
http://kb.majesta.org/?a=kill_related&kll_id=121954

Ostatnio jednak wydarzenia przyśpieszyły:

- ROL które przeżyło internal dramme, NYNC szef sojuszu odszedł i jest teraz w White Noise. Z aliansu odeszło pare corporacji między innymi Reunion Holding trzymający sova w 4 stacjach w Paragon Soul.

- Rozwiązane przez szpiega zostało UK skutecznie pogrążając Provi w chaosie. Szepcze się również, że CVA próbujące odzyskać tereny może dostać pomoc dużych chłopaków z północy.
Sokole Oko pisze szerzej w innym temacie

-I świeża wiadomość -  IT rozpoczęło wojne z -A- o tereny w Querios. W ruch poszły capsy, ponoć jakieś posy są w RF.
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=7204982
Skoro jesteśmy przy -A- warto dodać, że Manfred zrezygnował z CEO i mają teraz nowego szefa - Kir Laeda


Tak więc równowaga została zachwiana, 2 sojusze mają nowych CEO, w ROL pare corpów odeszło. Tu i tam zaczynają się lub trwają walki o sova. Jeśli jest ktoś uwikłany w wydarzenia niech śmiało pisze raport z bliższej perspektywy.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2010, 15:14:34 »
Małe sprosotowanie: COW i GC nie zaliczyły failcasade, po prostu umarły śmiercią naturalną a aktualna sytuacja nie miała z tym większego związku. COW rozwiązał się bo LS był nieaktynwy, ludzie nudzili się bez większego celu. Podobnie było z GC tylko tam połączone z małą dramą z Primary. i HTA, zmianą leadershipu itp. Wszystko to działo się jeszcze przed 'atakiem' PL i ski.
Zresztą w ostatnich dniach PL nieco spuściło z tonu, ograniczają się do niewielkich roamów i hotdropów na JFy w lowsecach. Aktywnie za to bawi się RA + XXX vs ATLAS, z clusterfuckiem w miejscu gdzie były stacje HTA które rozleciało się przez jakieś dramy w leadershipie (HTA = renter atlasu).
RA próbowało zaatakować 'ziemie świętą' czyli c-j6 2 albo 3 razy ale nie udało im się to. Udało się za to przejąć N7 (stacja po HTA) ale aktualnie sov jest tam 'Contested' bo atlas zSBUował ten system. TTP (kolenjny system w insmother który utracił sov po rozwiązaniu HTA) jest pod kontrolą PL którzy to ninja przejeli go po wymienionej dramie.
Ogólnie w insmother i okolicach w ostatnich dniach nieco przycichło chociaż było i tak aktywność hostowa, zwłaszcza ze strony RA jest dużo większa niż powiedzmy 2 miesiące temu.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2010, 15:40:03 »
O dzięki Ci że ktoś jest w stanie coś napisać o sytuacji politycznej :)

1. Może ktoś mniej więcej opisać na jakiej zasadzie -A- znalazło się w Querious? Byłem pewien, że to jakaś kolonia przyjaźni a jak widzę że teraz IT to teraz atakuje to już się pogubiłem .

2. Ktoś coś wie o ofensywie Atlasu na Esoterie ? Chyba Atlas nie zaryzykuje potyczek na dwa fronty ?

3. Reunion Holding to nie czasami typowo industrialny/pve korp? Zakotwiczył sie w Paragon już od jakiegoś czasu i ma te same systemy od czasu Stainless. Wydaje się że po takim czasie siedzenia w jednym miejscu czas na stworzenie własnego ally to normalna kolej rzeczy. (ogólnie bardzo niemili goście z nich :p )

4. Szkoda trochę UK - chyba najstarszy korp który fizycznie istnieje na mapie EVE

[mod]Proszę uzupełnić profil zgodnie z punktem 2 regulaminu tego działu. — Soth[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2010, 15:59:12 wysłana przez Sotharr »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2010, 16:40:38 »
O dzięki Kombat.  W tamtych rejonach łatwo się zamotać a ja jeszcze przerwę miałem, jak coś źle pisze prostujcie śmiało.

ChemicalRider te systemy -A- ma od czasu jak goonsi zaliczyli failcascada i był rush w tamte rejony żeby ich do trumny szybciej wkopać. Tymniemniej IT od samego początku uznawało te tereny za swoje, ponoć prosiło o opuszczenie tych systemów ale -A- nie posłuchało. Tak więc w ruch poszły capsy.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2010, 16:55:42 »
Ano outpost sie dodstal w spadku po goonach i chyba nie bedzie broniony.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2010, 09:34:56 »
Oj panowie, bedzie się działo na terenach Angelsów niebawem. XIX + RA + Whitenoise. + reszta spółki ogłosiło krucjatę na tereny atlasu. Nasz CEO wypowiedział się jasno" Albo My albo Atlas, walka do samego końca". Wczoraj rozpoczęła ofensywa - około 20 tytanów i 40 matek + reszta kapsów pojawiła się w C-J6 zaraz po tym jak cynnojammer atlasu padł. Atlas się nie pojawił, a szkoda bo liczyłem na miłą kaps-flotową bitkę. Szczerze myślę iż Atlas + AAA + ich pety mogły by wystawić równie silną flotę ale chyba Bobby się wystraszył albo był offline.

http://dl.eve-files.com/media/corp/Aurora148/ExeFile_2010-07-25_20-51-18-33.png


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2010, 11:51:29 »
Nie wiem jak inni ale ja miałem takiego laga będąc w 0-W, że pomysł z wskoczeniem do C-J kiedy siedzi tam 400 redów był chyba skazany na porażkę. Być może stąd nie przylecieliśmy.

Odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu duże bitki bardziej opierają się na zasadzie "kto zbierze więcej bydła w systemie" niż na walce.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:01:28 »
cos w tym jest - gorzej że ten lag w o-w to cos czesto sie pojawia  i nie wiadomo zupełnie dlaczego
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:05:59 »
Piszecie podanie o przydział dodatkowych chomików na kolejne timery? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:13:40 »
Nie no bez jaj panowie, zanim doskoczylismy razem w WhiteNoise. do C-J6 kapsami (a czekalismy długo) to lokal tam był około 300.  O ile dobrze pamiętam timer reinforce stacji coś pokazywał około 21 eve time dziś. Ja czekam na duża ilość GF.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2010, 13:34:13 »
 Solary , WN sa naprawde supercapheavy weight, doliczyc do tego reszte ruskiej koalicji i jesli IT bawi sie z -A- no to poczatek kiepski dla atlasa,pomoc samego -a- duzo nie da tak mysle.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2010, 14:14:56 »
Solary nie uczestniczą w wojnie, no chyba ze zaczniemy przegrywać i Atlas najedzie nam dronkowo.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2010, 22:23:51 »
Nikt nie bedzie wskakiwal do systemu zeby zdechnac w lagu na bsd. Wy tez jakos nie wskoczyliscie do nas ostatnim razem jak nasz bloob kontrolowal system.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 27, 2010, 00:50:23 »
Właśnie mnie wywaliło z bitki i nie mam się jak zalogować więc napiszę co i jak:
- ruscy się zwalili na nas - fakt, sporo tego  przyleciało ale imho wszystko w rękach laga. Jak zwykle.
- tak źle nie jest, mamy dużą mobilizację ale grać się nie da jak jest 1200 luda w systemie.
- przy 4/4mbit łączu ledwo widać co się dzieje niestety i tu mam motywacje do zapodania lepszego łącza  ;D

Bunak, przez chwilę się zdziwiłem że mówisz o "naszym dronkowie"a tu widzę, że zmieniłeś strony i rusek teraz jesteś :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 10:18:06 wysłana przez Xarthias »

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 27, 2010, 02:31:23 »
LOL, ja zawsze latałem z ruskimi bo znam ruski. To ze byłem w YARRR (pozdro serdeczne chłopaki) to nie znaczy ze zmieniłem stronę bo nigdy Atlasu nie trawiłem. I powiem ci jedno : ryskie (dla ciebie "ścierwa") to są zajebiści ludzie, z wieloma studiowałem na uczelni i prowadzę w RL interesy. Obrażając ich wychodzi ci słoma z butów.

Tu macie screena gdyby kto chciał looknąc :

http://images.net.pl/file/p091i1sdkm9zjchaapk.jpg

ko0rt

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2010, 03:45:39 »
sporo tego ścierwa przyleciało

W imieniu BUFU przepraszam.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2010, 04:45:24 »
Gdzies na poczatku roku pisalem poscik o gangu 50+ supercapitali (glownie msow) na forum c0venowym , niedlugo zajelo komus zeby wystawic taki gang ale dwa razy wiekszy.Chodza sluchy na forach ze w C-J przeciw atlasowi ruscy + pl wystawili  samych supercapitali 100+.

Tak ,tak teraz beda rozdawac kartyw sov war'ach  ci ktorzy beda wystawiac wlasnie 50+ supercapitali na pole. :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:13:21 »
Przy obecnym stanie gry napewno. Mysle ze atlas + aaa bylo by w stanie wystawic podobna ilosc super capitali. Problem jest taki ze nikt nie bedzie rozpoczynal bitwy z rodzaju "zwyciezca bierze wszystko" przy obecnym stanie serwera.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:15:11 »
Bunak, mówiąc "ścierwa" miałem na myśli agresorów, nie byli to sami ruscy przecież choć w większości zapewne. Innymi słowy chyba błędnie odebrałeś moją wypowiedź jako rasistowską.

Ludzie są wszędzie zajebiści ale nie tylko z nich składają się alianse. Ruscy dla przykładu uwielbiają smackować na lokalu jak mało kto i to na taki poziomie, że czytać się odechciewa. Zapewne znajdą się tacy sami ludzie w Atlasie i innych aliansach.

Tak z innej beczki - ty sobie na jakiejś podstawie wyrobiłeś zdanie o Atlasie, ja mogłem sobie wyrobić swoje zdanie o innym aliansie. Żyjemy w wolnym kraju, right?


Pomimo tego małego spięcia jedno pozostaje niezmienne - ciężko w ogóle grać przy takim lagu, który tylko się powiększa zamiast zmniejszać po rzekomych usprawnieniach ze strony ccp. Niedługo bitki będzie się wygrywało crashem noda.


sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:24:01 »
za pierwszym razem grid załadowałem i wolno ale jednal cos sie dało strzelać ... natomiast po przymusowym wywarpie powrót był katastrofa bo grid juz się nie ładował
do kitu z taką wojną
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 27, 2010, 11:09:56 »
Ja to w ogóle jestem ciekaw czy da się fizycznie coś zrobić z lagiem. Teraz przy 1000 pilotów nie ma praktycznie gry. Jak by się sytuacja poprawiła to tylko przesunęła by się górna granica flot.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 27, 2010, 11:26:54 »
Przy obecnym stanie gry napewno. Mysle ze atlas + aaa bylo by w stanie wystawic podobna ilosc super capitali. Problem jest taki ze nikt nie bedzie rozpoczynal bitwy z rodzaju "zwyciezca bierze wszystko" przy obecnym stanie serwera.
Twojej teori przeczy fakt jakie i czyje shipy byly obecne w c-j na gridzie .Kto jak kto ale rosjanie potrafia zaryzykowac takie bitki no i wiadomo ze atlas i -a- maja na papierze moze i wieksze liczby supercapsow ale tak sobie mysle ze ludzie zapomnieli jakie umiejetnosci maja rosjanie w fieldowaniu capitali.Kiedys RA terroryzowalo swoja cap flota okolice jak i -A- pod wodza EVILTHUGA kiedy jeszcze w wiekszosci byl to rosyjski alliance.Glodny niedzwiadek  o ktorym wszyscy zapomnieli  obudzil sie ze snu zimowego i ma naprawde dlugie pazurki. 

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 27, 2010, 11:28:49 »
Nitefish jezeli w takim sensie to spoko :) Co do samej bitki to grid ładował mi sie moze z 2min. Jak ktoś miał wyłączony Auto repeat na działkach to jeszcze szło coś ubić. W legionie jest "absolutny" zakaz pisania czegokolwiek na lokalu. Red alliance i reszta tak nie ma raczej. Chłopaki z BUFU dozobaczyska dziś o tej samej porze co wczoraj, oby był GF i mały lag :)

BTW Atlas sam sobie po części to zafundował ten problem, ponieważ miał szansę zniszczyć RA niecały rok temu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 27, 2010, 11:29:07 »
Dać się da, bo "lepiej już było" (przed Dominion).

No i nie można mówić, że "naprawa laga" spowoduje że będzie tak samo, tyle że 2000v2000.

Jeśli udałoby się wrócić do poziomu z Apocryphy, to znaczyłoby, że bitki 500v500 byłyby OK. Większe pewnie nadal byłyby problematyczne, ale z drugiej strony, nie jest tak, że codziennie ludzie tłukliby się 1500v1500 ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 27, 2010, 14:49:48 »
Bunak, no właśnie nie chodziło o grid. Miałem wszędzie powyłączany autorepeat, efekty, local, cześć rzeczy w w overview nie mówiąc o bracketach. Grid to mi się ładował, ale poza tym nic prawie nie działało, lag był już na samym odpaleniu działek (chociaż mam finala na rifterze jakims cudem :P).

Co do zakazu pisania to być może dotyczy on bitek ale generalnie nie funkcjonuje w rzeczywistości nie tylko w xXx. Ja tam mam to w głębokim poważaniu w sumie tylko zauważam fakt.

Co do doszczętnego sponiewierania RA przez Atlas wydaje mi się, chociaż to moje zdanie, że w interesie Atlasu nie jest ubijanie RA czy innego sojuszu w okolicy. Wręcz przeciwnie. Nam nie zależy na naplandzie tylko okazji do bitek, a akurat do ruskich mamy blisko i kąsamy się odwiecznie. To fajne właśnie bo bez bitek nie ma się do czego wspólnie spinać.

Wyrównanie terenu do zera i posadzenie tam rentiersów jest mało rozwojowe bo brakuje wtedy naturalnych wrogów lub może nie tyle wrogów co kompanów do walki. Zapewne żadnemu z tych sojuszów nie brakuje terenów a pewnie mają ich za dużo nawet patrząc po mapie.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 27, 2010, 15:04:28 »
Powinno sie robić ustawki, 150 vs. 150 i kto wygra bierze system, przynajmniej fajne bitki by były a nie laaaaaaaaaaaaag

MMoroz

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 27, 2010, 22:43:42 »
Zglaszalem do moderacji ale nie widac reakcji, watek jest o polityce, wiec moze zalozcie sobie obok jakis watek o lagu, kto kogo lubi itp a nie robicie tu siano

[mod]Nick, korp i ally dopisz w profilu. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 10:49:31 wysłana przez Mona X »

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 27, 2010, 22:49:04 »
nigdy nie było planów jechania po ruskich z dronkowa ani zabijania RA do końca - wprost przeciwnie - sytuacja kiedy wystarczy 10j aby znalezc sie na terenie gdzie latają kompetentni pvperzy jest po prostu wygodna
to trochę inna polityka niż ta Mollego czy północy ale ja zauważam jej zalety  i nie tylko ja myślę
pvp ally bez wrogów blisko rdzewieje błyskawicznie o ile nie lata gdzies daleko

Sneer Quen

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 28, 2010, 08:12:52 »
No to tak krótko - wczoraj wieczorem system C-J został obroniony, nie po raz pierwszy z resztą :)
Na lokalu byłopod 900 ludzi i o dziwo, lag był malutki (przynajmniej u mnie, bo nie wszyscy to potwierdzają).
Do godziny 1:15 przeciwnik nie podjął walki czemu trudno się dziwić biorąc pod uwagę naszą przewagę.
Do te samej godziny zostały rozstrzelane 3 z 5 SBU więc stacja się sama naprawiła do pełnego armora. Także jest OK :)

Ciekawe tylko czy Ruscy podejmną bodajrze czwartą próbę?

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:03:29 »
ciężko było mówiąc o wyrównanej walce jak Bobby zarządał pomocy od kazdego kto tylko może wystawić jakieś liczby, nawet od tych którym niedawno wymachiwał e-peenem ze mają przejebane. Wojny wygrywa się cierpliwością, rozsądkiem i dobrze dopracowaną strategią wiec nie macie się co martwić ze odpuścimy...


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:15:32 »
Stawiam 100 mil na "ruskich".

[mod]Ale wcześniej wstaw nicka z gry do profilu. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 10:50:40 wysłana przez Mona X »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:21:08 »
Stawiam 100 mil na "ruskich".

Których "ruskich" ?  ;)

[mod]Tych z nickiem, korpem i ally wpisanych w profilu? M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 10:52:31 wysłana przez Mona X »

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:21:32 »
nie mam nic przeciwko - tylko niech ktoś laga weźmie
poza tym rozczarowany wczoraj poszedłem spać - miała być bitka w której będę miał komfortowo załadowany grid w przeciwieństwie do poprzedniej a tu goście odpuścili
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:24:12 »
Bobby zarządał pomocy od kazdego kto tylko może wystawić jakieś liczby, nawet od tych którym niedawno wymachiwał e-peenem ze mają przejebane.

No właśnie, ponoć nawet c0ven jakoś pomagał.... liczycie, że Atlas Wam odpuści i znów będziecie kumplami? Bo jeśli nie, to czemu nie pokazać środkowego kciuka? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:27:22 »
Których "ruskich" ?  ;)

Tych z dronkowni. Są przerażający.