Autor Wątek: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić  (Przeczytany 3379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Warto wspomniec o wczorajszej bitce miedzy DC a PL w ROIR http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=10494388 40b vs 4b dla DC.
Jako ciekawostka KB PL - https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_battle.php?start_time=2011-08-25%2004:25:00&end_time=2011-08-25%2004:59:00&system=ROIR-Y wskazuje na to ze byl "remis ze wskazaniem"
nikogo od was? znowu sie pokazaliscie  ;D
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2011, 22:04:39 »
nikogo od was? znowu sie pokazaliscie  ;D
i po co trolujesz? Nibu kto mial od nas leciec, skoro BDEAL dziala gdzie indziej?
Ty sie tam martw o siebie bo co to bedzie jak Ci poda nie upgrade'owanego odstrzela :P

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2011, 08:41:57 »
nikogo od was? znowu sie pokazaliscie  ;D

Garnoo czy ty masz jakis uraz do CBC czy tylko do Darka?
A co do tego że nikogo od nas tam nie było to prócz odległości o której pisał dark mógłbyś jeszcze zwrócić uwage na godzine bitki. Sprawdziłem kb LFN i nawet taki "pro" killer jak ty nie ma tam żadnego killa w okolicach (+/- 3h) tej pory dnia.


garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 11:37:33 »
nie rozliczam was z obecnosci w miejscach gdzie NIE ma waszych sojusznikow, wiec wejdz na ziemie...
uraz mam od ok poltora tygodnia

ciezko mi sie lata bedac na wakacjach o tej godzinie - to fakt; ale pamietam ze kiedys kille z tej godziny nie byly niczym dziwnym...

dzieje sie cos na polnocy? tzn czy goony cos robia?

(lubie gdy po jednym negatywnym poscie sie ozywiacie  8) )
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2011, 11:51:19 »
nie rozliczam was z obecnosci w miejscach gdzie NIE ma waszych sojusznikow, wiec wejdz na ziemie...
uraz mam od ok poltora tygodnia
do mnie czy do cbc? LOL a o co?

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2011, 12:59:02 »
nie rozliczam was z obecnosci w miejscach gdzie NIE ma waszych sojusznikow, wiec wejdz na ziemie...
uraz mam od ok poltora tygodnia

1. Kto dał ci prawo nas z czegokolwiek rozliczać
2. Sugerujesz że LFN bierze udział w większości walk jakie toczą ich sojusznicy, nawet kilka regionów dalej?
ciezko mi sie lata bedac na wakacjach o tej godzinie - to fakt; ale pamietam ze kiedys kille z tej godziny nie byly niczym dziwnym...
To mnie zaintrygowało i postanowiłem sprawdzić twoją pamięć. Przejrzałem twoje kile z ostatniego roku (365 dni). Według KB ta bitwa trwała od 4:25 - 5:08. Najbliższy godziny rozpoczęcia bitwy twój kill jest z 17 grudnia 2010 z godziny 1:18 (różnica 3h i 7 minut), za to najbliższy godziny zakończenia jest z 23 września 2010 z godziny 7:41 (różnica 2h i 33minuty). 


dzieje sie cos na polnocy? tzn czy goony cos robia?

Nie wiem co się dzieje u goonów ale pewnie nic konkretnego skoro o tym nie słychać zbyt głośno. My siedzimy w Fountein i nie prowadzimy żadnych większych działań, ot czasem wpadnie MM lub BricK sQuAD na jakieś gościnne występy, albo my polecimy do nich do Delve.

(lubie gdy po jednym negatywnym poscie sie ozywiacie  8) )

Negatywny lub krytyczny post to jedno a oczernianie lub kompletne mijanie się z prawdą to drugie. Więc skończ trolować i wypisywać swoje z końca pleców teorie i wyobrażenia, bo po prostu wciąż mijasz się z prawdą (tak jak np. "te nie będące niczym dziwnym kille  w tych godzinach")




garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2011, 13:36:08 »
Dark, zejdz na ziemie - wiem ze chcialbys aby cala centrala pisala tylko  otobie.... ale narazie tak nie jest (skad pomysl ze to bylo do ciebie?)

Cytuj
1. Kto dał ci prawo nas z czegokolwiek rozliczać
mysle ze moja wypowiedz zaczyna sie od NIE ROZLICZAM - czytanie ze zrozumieniem ::)

Cytuj
2. Sugerujesz że LFN bierze udział w większości walk jakie toczą ich sojusznicy, nawet kilka regionów dalej?
stain check.... tribure check.... jeszcze gdzies?

Cytuj
Negatywny lub krytyczny post to jedno a oczernianie lub kompletne mijanie się z prawdą to drugie
to teraz kazda wypowiedz w jakikolwiek wam niepasujaca to 'oczernianie'? ktorym slowem was oczerniam w 'nikogo od was? znowu sie pokazaliscie'?  ;D

moze tez powinienem sie pluc na kazdy wasz post ze mnie oczerniacie  :P

(zaraz wpadnie doom/mona i nas zjebie)
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2011, 14:13:47 »
1. czytam ze zrozumieniem, na całość wypowiedzi nie składa się tylko rozpoczęcie zdanie, ale również wiele innych np. kontekst, i każdy polonista stwierdził by że w tym przypadku, jest to  "nie rozliczasz nas z tego , tylko z czego innego".
2. Jeśli będą to kłamstwa, twoje chore wyobrażenia, lub dziwne trole to będzie to oczernianie. Piszesz pierdoły o CBC od kiedy wyszedłeś z korpa a właściwie zacząłeś już wcześniej. Zauważ że ja zareagowałem na forum 1 raz, choć na wiele twoich postów miałem ochotę, myślałem że po miesiącu ci przejdzie, ale coś ci leży na wątrobie i musisz to uzewnętrznić. A co do oczerniania ciebie przez NAS, to nie podciągaj swojej prywatnej forumowej wojenki pod całego korpa.

Może doom lub mona nas pogoni, bo w sumie to powinno trafić do flaima, ale nie będą odpisywał na prvi osobie która po odejściu z korporacji niby w pokojowej atmosferze, prawie od razu zaczęła wypisywać jakieś głupoty na forum publicznym i po 1,5 miesiaca nie potrafi przestać się czepiać i trolować.


sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: Pure Blind, Fade i Deklein - czyli kto czym może się chwalić
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2011, 15:51:50 »
Dark, zejdz na ziemie - wiem ze chcialbys aby cala centrala pisala tylko  otobie.... ale narazie tak nie jest (skad pomysl ze to bylo do ciebie?)
Ekto zapytal czy masz uraz do mnie czy do CBC, a ty nie odpowiedziałes do kogo masz uraz tylko ze to od zeszlego tygodnia.

A co ty mozesz miec do CBC, bo afaik sam zdecydowales sie o odejsciu z corpa (nikt Cie nie wyrzucal), oraz nadal korzystales z corpowych transportow corpowych wiec corp zamiast Cie olac poszedl Ci na reke,  wiec garnoo o co Ci chodzi bo nie bardzo rozumiem.