Autor Wątek: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja  (Przeczytany 97369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:52:25 »
I "pedaly"  :-[ jak wczoraj podpowiadal ci Jav. Az mi sie przypomnialo jak Bufu probowalo mnie w ten sposob zdyskredytowac, gdy poszedlem do c0ven. . Sculo powtarzal tylko to co mowil Mikker . Moze dla ciebie to jest nowosc, ale PBN/Mikker vs Idea/Garon i inni to byla swieta wojna. To byly 2 najwieksze wtedy kropy w c0ven i walka o kierunek/wladze w ally byla bardzo zacieta. Mikker sam powiedzial, ze poszedl do Idei (byl przez tydzien albo cos takiego) coby zobaczyc od srodka co i jak.     

uahahaha jasne mikker na pewno tak mowil xD (szczególnie po tym jak yasiek stwierdzil, ze w cartelu sa tylko miejsca na 2 korpy ale chętnie by jeszcze idee widział)

trololololo trololo
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 14:56:03 wysłana przez Mona X »

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:54:29 »
... 
Ps. Zreszta cala drama sie zaczela nie od dredow tylko od nazwaniu przez pilota PBN c0venu petami DD na forum c0venu to tak na marginesie...


przeciez ta wypowiedz nawet zaczynala sie od TROLL...troche dystansu ::)

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:56:50 »
Deall nie ma dystansu, Ty obraziłeś jego wirtualną familię --> SERIOUS BUSINESS

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:58:12 »
some shit
(szczególnie po tym jak yasiek stwierdzil, ze w cartelu sa tylko miejsca na 2 korpy ale chętnie by jeszcze idee widział)
 some shit

Potwierdzam, to nie jest troll.
Brzmiało to trochę inaczej (że zrobiłby jeden wyjątek) ale sens zachowano.

@Deaell
Bądź tak miły i BUFU do tego nie mieszaj, mamy wyjebane na tą dramę, a za pół roku może się okazać, że znowu razem latamy (bufu i c0ven). I jeszcze się zapytam, wy tak poważnie się kłócicie o to co ktoś powiedział a co nie? Lol, ciekawe czy c0ven pilnuje co mówi każdy z jego pilotów na temat innych ally/corpów. Normalna rzecz, jeden twierdzi, że c0ven to shit, inny że spoko, jeszcze inny że ma to w dupie. Moim zdaniem logiczne, że nie ma to żadnego znaczenia co bełkocze pojedyncza osoba...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:58:27 »
Spoko, zaloze sie ze PBN sie cieszy razem z Toba   ;D
Ciekawi mnie tylko kto go przyjal spowrotem  :P
Nikt bo bylem 3 osoba ktora reaktywowala PBN. Tak swietnie sobie radziliscie, ze korp umarl.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 21, 2013, 14:06:36 »
Nikt bo bylem 3 osoba ktora reaktywowala PBN. Tak swietnie sobie radziliscie, ze korp umarl.

LOOOL umarł uahahahahahaha

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 21, 2013, 14:07:36 »
Dobra ja się poddaje, Dil gra w inną gre :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 21, 2013, 14:08:24 »
A tak na poważnie, o co tak na prawdę się teraz kłócicie?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Goomich

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 21, 2013, 14:10:26 »
Gorąco jest, to się "kłócą".

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 21, 2013, 14:11:20 »
uahahaha jasne mikker na pewno tak mowil xD (szczególnie po tym jak yasiek stwierdzil, ze w cartelu sa tylko miejsca na 2 korpy ale chętnie by jeszcze idee widział)

trololololo trololo (a tak na marginesie get aids and die)
Po swoim powrocie do gry. Sprawdz jego emplo. Carterl. PBN byly wtedy martwe i nikt nie myslal o ich reaktywacji. Xeo negocjowal z Mikkerem sposob dostania title corpa. W koncu c0ven ma w swoim opisie, ze korp zalozycielski to PBN . Z tego co wiem negocjacje caly czas trwaja stad jest taka sytuacja jaka jest  :P.

Co do waszych marzen o Idea w Cartel. to w Curse musza byc naprawde mocne halusy.


 .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 14:27:12 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Goomich

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 21, 2013, 14:59:27 »
[mod]Flejm[/mod]

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 21, 2013, 15:06:43 »
odkąd c0ven stracił ezoterie i zaorali ten twór -aaa- plexy na alegro są trudnodostępne  :-[
i jak normalny ludź ma teraz latać co? czyżby jakieś światełko w tunelu?
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 21, 2013, 15:09:06 »
i jak normalny ludź ma teraz latać co? czyżby jakieś światełko w tunelu?

Zapłacić karta. Mamy 2013 rok, a nie 2006.

Goomich

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 21, 2013, 15:29:38 »
Zapłacić karta. Mamy 2013 rok, a nie 2006 pne.

fyp

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 21, 2013, 17:28:20 »
I "pedaly"  :-[ jak wczoraj podpowiadal ci Jav. Az mi sie przypomnialo jak Bufu probowalo mnie w ten sposob zdyskredytowac, gdy poszedlem do c0ven. . Sculo powtarzal tylko to co mowil Mikker . Moze dla ciebie to jest nowosc, ale PBN/Mikker vs Idea/Garon i inni to byla swieta wojna. To byly 2 najwieksze wtedy kropy w c0ven i walka o kierunek/wladze w ally byla bardzo zacieta. Mikker sam powiedzial, ze poszedl do Idei (byl przez tydzien albo cos takiego) coby zobaczyc od srodka co i jak.     
sculo na tsie poniewieral idee uzywajac epitetow z samego dna i caly pbn smial sie z niego bo to byly kompletnie idiotyczne i wyssane z palca teorie bez pokrycia no ale taki jego urok..pewnie niektorzy juz zaczynaja sie na nim poznawac w idei, w koncu mielismy dosyc i jak tylko sie logowal zostawal sam na kanale, podejrzewam ze nei dalo sie tego niezauwazyc spytaj nowych korpmejtsow bo wtedy byles nieaktywny

spytaj o to scula deal, jak mu jeszcze zostalo troche odwagi cywilnej to ci powie..chociaz z drugiej strony teraz jest w idei i pewnie bedzie musial zaprzeczyc albo wymyslec cos na poczekaniu ewentualnie wykrecic kota ogonem, juz ty sam najlepiej wiesz jak to jest prawda

pozdrowienia dla normalnej czesci idei
ps ciekawe ze jak juz sculo sobie poszedl i zanim deal przyszedl latalo sie nam razem calkiem przyjemnie i normalnie, wnioski zostawiam zainteresowanym

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:00:33 »
http://carteldot.org/?a=kill_detail&kll_id=2654

Pewnie przerzucał dready do nowej kryjówki. Plotki głoszą, że to nowy alt Kiry!
Cała prawda o moim graniu...


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 21, 2013, 20:30:15 »
sculo na tsie poniewieral idee uzywajac epitetow z samego dna i caly pbn smial sie z niego bo to byly kompletnie idiotyczne i wyssane z palca teorie bez pokrycia no ale taki jego urok..pewnie niektorzy juz zaczynaja sie na nim poznawac w idei, w koncu mielismy dosyc i jak tylko sie logowal zostawal sam na kanale, podejrzewam ze nei dalo sie tego niezauwazyc spytaj nowych korpmejtsow bo wtedy byles nieaktywny

spytaj o to scula deal, jak mu jeszcze zostalo troche odwagi cywilnej to ci powie..chociaz z drugiej strony teraz jest w idei i pewnie bedzie musial zaprzeczyc albo wymyslec cos na poczekaniu ewentualnie wykrecic kota ogonem, juz ty sam najlepiej wiesz jak to jest prawda

pozdrowienia dla normalnej czesci idei
ps ciekawe ze jak juz sculo sobie poszedl i zanim deal przyszedl latalo sie nam razem calkiem przyjemnie i normalnie, wnioski zostawiam zainteresowanym
Nie wiem co mowil Sculo bo jak sam powiedziales mnie nie bylo. Pamietam jednak to co ty mowiles o innych korpach/osobach/c0venie . Jakbyscie nie wiedzieli na pastebin, ktos wkleja od miesiecy czaty z korpowego w PBN. Dzien po dniu. Naprawde nie zmuszaj mnie, zebym musial te wiadra gowna tutaj wklejac.   

Co do latania Idea z Cartel. i mojego niby wplywu na to.

Val sam jestes glownym hejterem c0venu i kazdy o tym doskonale wie. To Ty, Kira i reszta tribandu byliscie glownymi prowodylami wyjscia  PBN z c0ven. Przyszliscie w polowie wojny z sysolami i tylko hejt jaki to c0ven jest zjebany,a jak pieknie bylo w Tri. Wiec jak zobaczylem, ze ty wracasz to juz wiedzialem, ze bedzie parcie na powrot do Curse .   

To, ze Mikker oglosil kampanie, ktora mial prowadzic i dostal focha po 4 dniach nie jest moja wina. Prosilem go ja, Sokole ale zrobil to co zrobil.Tak samo jak wszyscy w Idei wiedzieli co sie swieci od kilku miechow. Wez czlowieku sie nie osmieszaj z tym, ze to niby Idea z wami nie lata z powodu mojego i Sculo. Nikomu tu nikt prania mozgu nie robi. Dorosli ludzie tu graja z swoim rozumem.

Ps. Popros, aby ktos inny pisal za Ciebie posty bo dzieci lepiej sie wyslawiaja slowem pisanym.

   
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

JohnG

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 21, 2013, 21:50:41 »
Nie wiem co mowil Sculo bo jak sam powiedziales mnie nie bylo. Pamietam jednak to co ty mowiles o innych korpach/osobach/c0venie . Jakbyscie nie wiedzieli na pastebin, ktos wkleja od miesiecy czaty z korpowego w PBN. Dzien po dniu. Naprawde nie zmuszaj mnie, zebym musial te wiadra gowna tutaj wklejac.   

Co do latania Idea z Cartel. i mojego niby wplywu na to.

Val sam jestes glownym hejterem c0venu i kazdy o tym doskonale wie. To Ty, Kira i reszta tribandu byliscie glownymi prowodylami wyjscia  PBN z c0ven. Przyszliscie w polowie wojny z sysolami i tylko hejt jaki to c0ven jest zjebany,a jak pieknie bylo w Tri. Wiec jak zobaczylem, ze ty wracasz to juz wiedzialem, ze bedzie parcie na powrot do Curse .   

To, ze Mikker oglosil kampanie, ktora mial prowadzic i dostal focha po 4 dniach nie jest moja wina. Prosilem go ja, Sokole ale zrobil to co zrobil.Tak samo jak wszyscy w Idei wiedzieli co sie swieci od kilku miechow. Wez czlowieku sie nie osmieszaj z tym, ze to niby Idea z wami nie lata z powodu mojego i Sculo. Nikomu tu nikt prania mozgu nie robi. Dorosli ludzie tu graja z swoim rozumem.

Ps. Popros, aby ktos inny pisal za Ciebie posty bo dzieci lepiej sie wyslawiaja slowem pisanym.

   

Pierdolisz jak potłuczony Delpot. Kampania przeciw sysolom mozna powiedziec ze byla zakonczona. A co do wyjscia z alliansu... ja bym powiedzial ze to byla decyzja jednoglosna i bez szczegolnych prowoderow.

PS. Mnie pani w podstawowce od polskiego uczyla ze nie zaczyna sie zdania od 'wiec', wiec zatrudnij sobie jakiegos korepetytora.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 21, 2013, 22:33:33 »
Johnny to Ty stara dupa jestes jak Cie takich rzeczy w szkole uczyli :) Teraz czego innego ucza.
Tak na marginesie to mam do opylenie dreda (morosik) z TYCH dredow wiec wersja "kolekcjonerska" mozna powiedziec :) Oczekuje poważnych propozycji ;)
Pozdro 4@ll

Pimp

[edit: literki]

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 21, 2013, 22:56:40 »
w sumie nie wiem dlaczego Mona nie przeniósł wszystkich tych omamów naszego lekko upośledzonego kolegi do flejmu...

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 21, 2013, 23:10:07 »
Nie wiem co mowil Sculo bo jak sam powiedziales mnie nie bylo.   
Sculo powtarzal tylko to co mowil Mikker .
taa...

Val sam jestes glownym hejterem c0venu i kazdy o tym doskonale wie. To Ty, Kira i reszta tribandu byliscie glownymi prowodylami wyjscia  PBN z c0ven. Przyszliscie w polowie wojny z sysolami i tylko hejt jaki to c0ven jest zjebany,a jak pieknie bylo w Tri. Wiec jak zobaczylem, ze ty wracasz to juz wiedzialem, ze bedzie parcie na powrot do Curse .   
wrocilismy jeszcze przed ta wojna tak btw a wyszlimy po wojnie bo zrobilo sie nudno
nie jestem tez bynajmniej hejterem covenu i to ze wyszlismy z niego i ja tego takze chcialem nie oznacza hejtu :) ogarnij sie :) nie podobal mi sie styl gry covenu po prostu, to ze ktos ma inne zdanie nie oznacza od razu nienawisci, nie lubie niektorych jednostek ale to raczej normalne
iles razy cos idzie czlowiekowi nie po jego mysli to sie wkurwia, po co sie wkurwiac lepiej sobie odpuscic i isc dalej jak to w zyciu, dziwne ze osoby oglaszajace sie jako zdystansowane do gry przekladaja to na hejt emo i kto wie co jeszcze

Wez czlowieku sie nie osmieszaj z tym, ze to niby Idea z wami nie lata z powodu mojego i Sculo. Nikomu tu nikt prania mozgu nie robi. Dorosli ludzie tu graja z swoim rozumem.
zupelnie mnie nie zrozumiales, po prostu podczas waszej obecnosci wystepuje bardzo duzo hejtu, jakos dziwnym trafem wtedy sie rodzi, moze raz zastanow sie nad soba

Ps. Popros, aby ktos inny pisal za Ciebie posty bo dzieci lepiej sie wyslawiaja slowem pisanym.
   
wybacz nie jestem polonista, to ostatni post



Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 22, 2013, 00:06:27 »
taa...
wrocilismy jeszcze przed ta wojna tak btw a wyszlimy po wojnie bo zrobilo sie nudno
nie jestem tez bynajmniej hejterem covenu i to ze wyszlismy z niego i ja tego takze chcialem nie oznacza hejtu :) ogarnij sie :) nie podobal mi sie styl gry covenu po prostu, to ze ktos ma inne zdanie nie oznacza od razu nienawisci, nie lubie niektorych jednostek ale to raczej normalne
iles razy cos idzie czlowiekowi nie po jego mysli to sie wkurwia, po co sie wkurwiac lepiej sobie odpuscic i isc dalej jak to w zyciu, dziwne ze osoby oglaszajace sie jako zdystansowane do gry przekladaja to na hejt emo i kto wie co jeszcze
zupelnie mnie nie zrozumiales, po prostu podczas waszej obecnosci wystepuje bardzo duzo hejtu, jakos dziwnym trafem wtedy sie rodzi, moze raz zastanow sie nad soba
wybacz nie jestem polonista, to ostatni post
Szerokiej drogi i krzyz na droge.   
w sumie nie wiem dlaczego Mona nie przeniósł wszystkich tych omamów naszego lekko upośledzonego kolegi do flejmu...
Tobie wydaje sie, ze piszesz posta, a mi ze ja go czytam.
Monie wydaje sie, ze moderuje to forum.
 
Pierdolisz jak potłuczony Delpot. Kampania przeciw sysolom mozna powiedziec ze byla zakonczona. A co do wyjscia z alliansu... ja bym powiedzial ze to byla decyzja jednoglosna i bez szczegolnych prowoderow.

PS. Mnie pani w podstawowce od polskiego uczyla ze nie zaczyna sie zdania od 'wiec', wiec zatrudnij sobie jakiegos korepetytora.
Szerokiej drogi i krzyz na droge.
[admin]W prawym górnym rogu masz przycisk dzięki któremu możesz dopisać coś do posta zamiast pisać jeden za drugim.
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2013, 06:39:37 wysłana przez Doom »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 22, 2013, 11:59:39 »
Deaell ur hate is strong.
Jest lato, idz na spacer, rower hgw. Nie baw sie w inkwizycje please.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 22, 2013, 12:03:03 »
Kiedy temperatura taka że powietrze grozi samozapłonem, a w domku z dobrze chłodzonym kompem w równie dobrze wentylowanym pomieszczeniem i lodówką pełną odpowiedniego paliwa tak przyjemnie... :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 24, 2013, 14:13:41 »


Tymczasem na forum c0venu pojawił się dowód na niebezpiecznie bliskie związki IDEI z PBNem. DarthJanek i Daell Port powołali już komisję śledczą mającą na celu ustalić, kto kogo...


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 24, 2013, 14:19:09 »


Tymczasem na forum c0venu pojawił się dowód na niebezpiecznie bliskie związki IDEI z PBNem. DarthJanek i Daell Port powołali już komisję śledczą mającą na celu ustalić, kto kogo...
Amerykańscy specjaliści dowodzą, że królik z tyłu jest różowszy.
Zastanówcie się nad tym, ja Wam nie daję odpowiedzi...
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 24, 2013, 15:52:22 »
Kiedy temperatura taka że powietrze grozi samozapłonem

Taki duży a nie wyrósł jeszcze z puszczania bąków na płomień zapalniczki :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 25, 2013, 21:42:28 »
Taki duży a nie wyrósł jeszcze z puszczania bąków na płomień zapalniczki :P

wiesz  na zlocie to miał 2 litrowy sok w tylniej kielni ;> , wiec jak pusci bąka pod ogień to drzwi i okna lecą

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 25, 2013, 21:57:08 »
UPDATE POSTA REKRUTACYJNEGO  8)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 25, 2013, 22:06:56 »
wiesz  na zlocie to miał 2 litrowy sok w tylniej kielni ;> , wiec jak pusci bąka pod ogień to drzwi i okna lecą
Nie poamietam zlotu na który wpuściłaby Cię nasza kjorpowa bezpieka wiec nie wiem skąd masz takie pomysły

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 26, 2013, 08:59:00 »
Slyszalem, ze Sokole Was opuscil. Coz sie stalo?

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 26, 2013, 09:07:24 »
Slyszalem, ze Sokole Was opuscil. Coz sie stalo?

Nie chcial opychac dredow za peeleny...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 26, 2013, 09:24:12 »
Nie chcial opychac dredow za peeleny...
;D ;D ;D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 26, 2013, 09:26:01 »
Nie chcial opychac dredow za peeleny...

Frajer  :D ;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 26, 2013, 09:33:46 »
http://evewho.com/pilot/SokoleOko

Posiwiał chłopina cusik... pewnie stres związany z tym że kolejny korp nie chce realizowac jego "dalekosiężnego planu" ?  :P
Ale wedle strony to odejście to plotka... chyba.
Edit... się chyba odświeżyło, znów jest w Volta.
Zakładziki na jak długo ?  ;D
P.S.: a wogóle to kiedy reaktywacja DW? chyba już z rok po zapowiadanym terminie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 09:59:39 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.