Autor Wątek: Darka i Puszka rozmowy trolowane  (Przeczytany 12591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Darka i Puszka rozmowy trolowane
« dnia: Lipiec 01, 2011, 18:33:57 »
Pytanie swoje kieruje do członków sojuszu CVA, z tego co sobie kojarzę na centrali chyba tacy są  :)
Czy CVA planuje odbudowę starego dobrego Provi, czy po ostatnich przejściach ta opcja raczej odpada?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 13:19:24 wysłana przez Doom »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:28:49 »
Czyżby "dekiel" nie był już tak fajny, jak drzewiej bywało, i szukacie zieleńszych pastwisk? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:36:58 »
Pytanie swoje kieruje do członków sojuszu CVA, z tego co sobie kojarzę na centrali chyba tacy są  :)

Są, ale raczej centrali nie sledza.

Czy CVA planuje odbudowę starego dobrego Provi, czy po ostatnich przejściach ta opcja raczej odpada?

Tak, odbudowa jest w planach i chyba idzie calkiem dobrze bo w provi juz mozna spotkac sporo neutralnych graczy/korporacji. AFAIK polityka CVA tez sie nie zmienila.

p.s.
Gratz @ titan kill CVA  ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:49:51 »
Są, ale raczej centrali nie sledza.

Tak, odbudowa jest w planach i chyba idzie calkiem dobrze bo w provi juz mozna spotkac sporo neutralnych graczy/korporacji. AFAIK polityka CVA tez sie nie zmienila.

p.s.
Gratz @ titan kill CVA  ;)
Trzymam za nich kciuki, szkoda że opuściłeś ten sojusz, mógłbym napisać "za was"  ;)


Czyżby "dekiel" nie był już tak fajny, jak drzewiej bywało, i szukacie zieleńszych pastwisk? :D
Pytanie i ironia źle skierowana, nie jestem mieszkańcem Dekla.
A pytam, bo mam ogromny sentyment do starego Providence, to mój pierwszy nullsec w jakim się znalazłem krótko po skończeniu triala.
A co do zmiany zielonych na bardziej zieleńsze pastwiska to sam powinieneś najlepiej to znać, dziwnym trafem pod koniec zdobywania północnych zielonych łąk znalazłeś się w "zwycięskim" ally.
I przestań wreszcie trollować bo to już niesmaczne sie robi.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2011, 06:10:00 »
Pytanie i ironia źle skierowana, nie jestem mieszkańcem Dekla.

Twój korp jest, stąd pytanie.

A co do zmiany zielonych na bardziej zieleńsze pastwiska to sam powinieneś najlepiej to znać, dziwnym trafem pod koniec zdobywania północnych zielonych łąk znalazłeś się w "zwycięskim" ally.

No bardzo mi przykro, że NC złożyło się jak domek z kart tak szybko.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2011, 10:50:48 »
Twój korp jest, stąd pytanie.

No bardzo mi przykro, że NC złożyło się jak domek z kart tak szybko.
ad.1 - czy to pytanie zadał korp czy ja? Czy padło choć jedno słowo że zbieram info dla korpa? NIE Więc panie sokoleoko.... do okulisty zapraszam bo sokole to ono juz  ie jest, chyba że to kwestia zwojów nerwowych w puszce mózgowej a nie samej optyki.
ad.2 - a mi wcale. NC obchodziło mnie tyle co twoje zdanie na jakikolwiek temat... czyli delikatnie poniżej zera absolutnego.

Poza tym idź poszukaj Darka Flonoe i potrollujcie w topikach na jakich sie OBAJ najlepiej znacie - pure pvp, a jak nie masz zadnej aktualnej informacji na temat Provi to z łaski swojej nie zaśmiecaj tematu swoimi "mądrościami"
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Sou

  • Gość
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2011, 17:04:20 »
Budujcie budujcie... w 6-0 mi jeszcze fracht zalega a w calym regionie kilkadziesiat shipow zfitowanych :< To byly dobre czasy.

Jednego dnia czlowiek inwestuje w budowe stacji, zarabia kase na dokowaniu, potem kupuje kilkaset statkow i handluje nimi na tej stacji, potem wpadaja wrogowie i wszystko, bierzesz kredyt, znow handlujesz w high sec, odbijasz sie z kasa. Ahhh zycie jest piekne...

sc0rp

  • Gość
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2011, 17:07:26 »
Poza tym idź poszukaj Darka Flonoe i potrollujcie w topikach na jakich sie OBAJ najlepiej znacie - pure pvp, a jak nie masz zadnej aktualnej informacji na temat Provi to z łaski swojej nie zaśmiecaj tematu swoimi "mądrościami"
ty wez sie odwal ode mnie, czy ty masz jakis kompleks na moim punkcie czy to tylko zazdrosc ze casual kerbir toczy bitki z kilkoma przeciwnikami na raz gdy ty umiesz tylko bota w indyku w lolsecu upolowac?

Goomich

  • Gość
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2011, 17:34:05 »
Panowie, chyba nadszedł czas na forum pr0n. :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2011, 19:38:16 »
Dark, znow mi rozwalasz uczucia :-) Udalo ci sie zalapac na kilka killi podczas kilkusetosobowych flot i mam zazdroscic?
hyhy
Zreszta, dyskusja z teoretykami nie jest moim hobby.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sc0rp

  • Gość
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2011, 11:55:21 »
Dark, znow mi rozwalasz uczucia :-) Udalo ci sie zalapac na kilkadziesiat killi podczas kilkusetosobowych flot latania solo i mam zazdroscic?
hyhy
Zreszta, dyskusja z teoretykami nie jest moim hobby.
FYP

Skoro nie to powiedz jaki masz problem, bo nadal nie odpisales no chyba ze chodzi o Twoj "genialny" pomysl z korpowego to nie mam pytan i sugeruje wrocic do snudzia absurdalnych planow a nie zajmowac sobie czasu piszac o mnie

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2011, 13:09:25 »
Po pierwsze, jesli juz modyfikujesz czyjes slowa nie nazywaj tego cytatem i nie umieszczaj tego jako cytat, jesli chcesz sie pochwalic osiagnieciami jakich nie masz, podpisz sie pod nimi wlasnym nazwiskiem. A co do absurdalnosci pomyslu... nic dziwnego ze dla ciebie wydal sie absurdalny, wszystko co jest bardziej skomplikowane od wciskania f1 we flocid moze wydac sie absurdalne.
Dobra, z mojej strony kompletny end of temat ;) znudzila mnie ta "dyskusja"
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: CVA i Providence
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2011, 13:12:52 »
ahahahah od początku CBC dostarczało tyle radości ale teraz to już kumulacja normalnie :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 03, 2011, 13:16:15 »
@Kamel
jeden czy dwoch czlonkow jakiegos korpa ktorzy robia maly gnoj nie jest calym korpem, wiec laskawie nie uogolniaj do calego korpa bo obrazasz niewinnych ludzi.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 03, 2011, 14:16:19 »
eh... u nas w korpie jest za dużo miłości i pokoju, już nikt się tak fajnie nie troluje nawzajem jak wy...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 03, 2011, 14:26:18 »
Za wiele milosci zmiekcza ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: odp: cva i providence
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 03, 2011, 14:44:22 »
@Kamel
jeden czy dwoch czlonkow jakiegos korpa ktorzy robia maly gnoj nie jest calym korpem, wiec laskawie nie uogolniaj do calego korpa bo obrazasz niewinnych ludzi.

Jest w tym nutka prawdy ALE jak wszystkie firmy mają swoją markę i starają się aby była ona znana, lubiana, ceniona itp. itd. wiadomo o co chodzi to za każdym razem gdy jest jakiś skandal dotyczący firmy, organizacji czegokolwiek ludzie pamiętają to co najgorsze a nie najlepsze a wy swoim zachowaniem i tym co wypisujecie niestety tworzycie obraz CBC taki jaki jest a że pozostali członkowie korporacji nie zamierzają z tym nic zrobić / wypowiedzieć się / sprostować to się nie burz kolego, że takie opinie panują.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 03, 2011, 14:58:42 »
hehe bo ludzie w cbc nie mają nic innego do roboty jak martwienie się co o nich myśli kółko wzajemnej adoracji na centrali.

Jedne korpy mają zamordyzm, traktują swoich członków jak zombiaki skute łańcuchami z kagańcami na ustach, które muszą mieć zdanie i wypowiadać się jak el komendante, a inne to zbieranina ludzi którzy po prostu ze sobą grają i mają na końcu pleców parcie na szkło i napinkę. Widać  cbc należy do drugiej grupy i nie ma team wytycznych jak u was czy w covenie jak należy myśleć i się wypowiadać.  :P

kamel

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 03, 2011, 15:08:11 »
Ja nie twierdze, że muszą :) po prostu ci co się tutaj wypowiadają taką markę tworzą i tyle :) a jeżeli myślisz, że mam jakieś wytyczne jak mam myśleć i wypowiadać to chyba masz jakieś ciężkie życiowe doświadczenia ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 15:17:24 wysłana przez Kamel »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 03, 2011, 15:19:50 »
Jesli jest to marka korporacji ktora nie zabrania wlasnych pogladow i wyglaszania ich jesli nawet nie sa popularne, to uwazam ze jest to dobra marka.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 03, 2011, 15:55:29 »
Nie zaprzeczę, dla niektórych tak a dla niektórych nie... zależy co kto wypisuje i jak to wygląda z zewnątrz :) a jak wygląda to po komentarzach ludzi widać =]

HammerSnake

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 03, 2011, 16:09:24 »
Cytuj
a jeżeli myślisz, że mam jakieś wytyczne jak mam myśleć i wypowiadać to chyba masz jakieś ciężkie życiowe doświadczenia ...
Zabawny jesteś. 8)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2011, 16:53:47 »
Nie zaprzeczę, dla niektórych tak a dla niektórych nie... zależy co kto wypisuje i jak to wygląda z zewnątrz :) a jak wygląda to po komentarzach ludzi widać =]
Yyyyyy.... których?...
Jak na razie są dwa  ;) Twój i Hammera równoważące się  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sc0rp

  • Gość
Odp: odp: cva i providence
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:42:58 »
Po pierwsze, jesli juz modyfikujesz czyjes slowa nie nazywaj tego cytatem i nie umieszczaj tego jako cytat, jesli chcesz sie pochwalic osiagnieciami jakich nie masz, podpisz sie pod nimi wlasnym nazwiskiem.
Spx, tylko jak piszesz u cudzych "osiagnieciach" to przynajmniej sprawdz jego kb. ja strzelam do czegos co ma przynajmniej drone bay w odroznieniu od ciebie.

Cytuj
A co do absurdalnosci pomyslu... nic dziwnego ze dla ciebie wydal sie absurdalny, wszystko co jest bardziej skomplikowane od wciskania f1 we flocid moze wydac sie absurdalne.
Dobra, z mojej strony kompletny end of temat ;) znudzila mnie ta "dyskusja"
czy moglbys zalinkowac chodz jednego killa ktorego uzyskales dzieki swojemu pomyslowi bo jakos nie zauwazylem. Co jasno swiadczy o jakosci tego pomyslu - sorry liczby nie klamia

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 03, 2011, 19:38:09 »
Jak moga byc kille gdy projekt padl zanim ruszyl... wlasnie dzieki takim teoretykom-filozofom jak ty... Dark, troszke logicznego myslenia nikomu jeszcze nie zaszkodzilo :)
I jeszcze jedno, przestan wreszcie przechwalac sie swoimi osiagnieciami, bo kiedy latalem na bitwy na jakie ty ostatnio, ty odkrywales strzelanie do npcy. Postrzelales kilka razy w ciagu ostatnich miesiecy i strugasz wielkiego wojownika. Skoncz z tym prosze, bo sie tylko wyglupiasz. A twoje proby wykazania jaki to ze mnie dupa nie pvper sa bez sensu, nigdy nie twierdzilem ze nim jestem :-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 19:46:25 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2011, 20:03:05 »
Zabawny jesteś. 8)

Słabe   ::)

Yyyyyy.... których?...
Jak na razie są dwa  ;) Twój i Hammera równoważące się  :)

przytaczać i szukać po forum mi się nie chce ale chodzi ogólnie o najróżniejsze  tematy które przewijały się przez centrale od jakiegoś czasu a sporo w nich było tzw. potocznie kwiku z Darka i CBC.


 8)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2011, 20:39:58 »
Wlasnie o tym wspominalem wczesniej, to ze w korpie jest ktos kto robi wieczna beke nie znaczy ze caly korp taki jest.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2011, 23:27:38 »
A ja wcześniej wyraziłem zrozumienie takiego toku myślenia aczkolwiek zasugerowałem też taki : masz firmę zatrudniasz kilku ludzi i jedna osoba zrobiła wtopę na całej linii obsmarowali cię w gazetach itp. i dużo ludzi ma już złą opinię chociaż masz dużo innych ludzi którzy wykonują kawał dobrej pracy ALE niestety opinia została zszargana przez jednego idiotę. Twojego podejścia nie potępiam aczkolwiek pokazuję też inne :)

Bardziej dobitnie już nie wytłumaczę chyba, że Gauncik zrobi komiks żeby dotarło :)

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:21:44 »
VonBeerPuszken zrób nam ta przyjemność i pochwal się jakim to "absurdalnym" pomysłem zaskoczyłeś killera Darka Flonoe'a ?

Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:26:53 »
a puszeczkor i dark nie siedzą razem na tsie, że tak sobie jedziecie na forum ? :>
nie możecie po męsku załatwić sprawy na tsie drąc się na siebie ?

:D
pewpew

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:30:22 »
bijcie się na gołe riftery, na pasku lodu

Goomich

  • Gość
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:38:37 »
Topless \O/

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:43:07 »
Topless \O/
bez zafitowanych hislotów?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Darka i Puszka rozmowy trolowane
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 04, 2011, 14:36:49 »
Tak, kto kogo pierwszy na raty wbumpuje.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
odp: cva i providence
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 04, 2011, 14:40:35 »
No wezcie... bo sie zawstydze...
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.