Autor Wątek: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja  (Przeczytany 15388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ranshe

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2011, 14:23:02 »
Nite, nie tak - to sie nazywa przeglad techniczny, czy nie lata w failficie. :D

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 07, 2011, 15:15:22 »
jakbym to ja był na ich miejscu to po "miłej" rozmowie z rodakami

wszedłbym w siege'a a potem z opitolonego hangaru urobek wszamał
trupy sprzedał na kebaba do jity
a niewolnice do swojego prywatnego pleasure hubu =]

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 07, 2011, 15:26:22 »
Jeśli jesteś z natury sprzedawczykiem i lubisz wpierw miło rozmawiać ze swoim rodakiem, a potem podstępnie rozjebać mu statek - to korporacja "mistrza" Oketa jest wymarzonym miejscem dla Ciebie.

Wstyd mi za takich ludzi, którzy grają w ten sposób w tą grę i nie potrafią czasem dać sobie na luz, jeśli spotkają we Wszechświecie EVE bratnią duszę z Polski.
"Bohaterowie" od siedmiu boleści, którzy wpierw rozmawiają, a potem atakują 5-6 statkami, jednego scouta w Legionie (z którym wcześniej przez kilkanaście minut miło rozmawiali)
Mieliście zajebisty ubaw i pewnie adrenalina Wam uszami wyszła, hmm?

Nie jesteście nic warci.
Odradzam jakikolwiek kontakt z tą bandą nieudaczników.
Hello, administrator speaking: flame this way -> http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?board=43.0
Tylko że na dostęp tam trzeba zasłużyć. I na to, żeby ktokolwiek wziął serio średniej jakości hatemaila. Ja wiem, że internet spaceshipz to serious business, ale nie przesadzajmy ok? Szczególnie z rzucaniem kalumni wszelkiego rodzaju, szczególnie na tym forum.
To jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Przedwieczny.

Nauril

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2011, 15:48:51 »
Z tego co wiem 'udaczniku' pierwszy otworzyłeś ogień do Tengu które Cie tylko zalockowalo... Zresztą ogarnij sie w w-space latasz...

To Ty się ogarnij, bo to nie byłem ja, tylko podstępnie zaatakowano jednego z moich pilotów.

A o korpie Okety słyszałem nie raz i nie dwa np. o tym, że potrafił stać pod wh i skanować własnych ludzi i to co wywożą (odłam Unseen Nomads), lub jak spadł jak ostatni noob dwoma Chimerami.
[admin]Ładnie to tak zaraz po ostrzeżeniu main admina?
+20 za to co Ci wyciąłem
Doom[/admin]
Kończę tą dyskusje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 16:05:37 wysłana przez Doom »

Yurioni

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 07, 2011, 15:59:18 »
dawno nie widzialem tak fajnego e-rage'u :D bring it on, albo nabij 40 postow i wpadnij do nas do flejmu, tam bedziesz mogl sie wyzyc artystycznie :)
ps
naprawde podoba mi sie jak uzywasz slowa podstepnie :) to wyglada tak niewinnie jak by ci ktos zabral z piaskownicy ulubione wiadereczko w gwiazdeczki :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:03:21 »
@Nauril - dzięki Tobi centrala może znowu odżyć, Dark się nie udziela, Solo się z nerwów wyhuśtał... w Tobie cała nadzieja.

Jak szukacie ludzi do pogadanki na localu to zapraszam do nas, w BUFU nie ma takiego chamstwa. Tu jak z kimś pogadasz to na pewno Ci w plecy nie strzeli. Drogę do domu pokażemy jak będzie potrzeba, u nas sami swoi.

Widziałem na km że górnik do Twojego kumpla strzelał. Ci to są najgorsi, trzeba uważać. Niby kopią skałki a tu nagle bach. Nie można im ufać centralnie. Są gorsi od pefauperów.

Wiesz, ludzie to w tych WH dziczeją po prostu no ale co zrobić...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:07:54 »
To Ty się ogarnij, bo to nie byłem ja, tylko podstępnie zaatakowano jednego z moich pilotów.

A o korpie Okety słyszałem nie raz i nie dwa np. o tym, że potrafił stać pod wh i skanować własnych ludzi i to co wywożą (odłam Unseen Nomads), lub jak spadł jak ostatni noob dwoma Chimerami.
Kończę tą dyskusje.
Jak sie mieszka na wspólnych posach w kilka korpów, a z jednym z nich rozstaje się w mało przyjaznych okolicznościach to dziwnym jest brak bańki i instalok taclerów na wh a nie tylko skanowanie.
A chimery rzecz tania, nabyta, zrefundowana. Doświadczenie z pierwszego bojowego użycia capitali pricles
Cytuj
Widziałem na km że górnik do Twojego kumpla strzelał. Ci to są najgorsi, trzeba uważać. Niby kopią skałki a tu nagle bach. Nie można im ufać centralnie. Są gorsi od pefauperów.

Wiesz, ludzie to w tych WH dziczeją po prostu no ale co zrobić...
DO NOT FACK WITH CAREBEARS :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:21:26 »
Te Mando, a Ty jakiś taki ostatnio pobudzony jesteś, sypiesz punktami jak dziki. Chcesz zostać nowym strażnikiem texasu?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:22:46 »
Ty Nite a Ty co takie niewiniątko? Nikogo nie krzywdzę bez powodu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yurioni

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:27:44 »
nie przejmuj sie rybsonem  :) on poprostu zaczal odstawac punktowo od czolowki i kombinuje jak tu nadrobic, a przynajmniej nie dac zarobic innym :P

ps
a wlasnie, moze jakis licznik punktow karnych?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:49:19 »
Bo tu taki spór mamy, kto wywalczył więcej punktów. Możesz Mando powiedzieć jakie są statsy na dziś moje i Yurka?

Yurioni

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2011, 16:52:28 »
Bo tu taki spór mamy, kto wywalczył więcej punktów. Możesz Mando powiedzieć jakie są statsy na dziś moje i Yurka?
i gauncika :d

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2011, 17:06:24 »
Wiecie gdzie przesłać iski z propozycją na prowadzacego >:D :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yurioni

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 07, 2011, 17:39:19 »
Wiecie gdzie przesłać iski z propozycją na prowadzacego >:D :P
czekaj czekaj, na prowadzacego nie ma sensu bo wiadomo, iz ja>>>>oni, a jesli dla prowadzacego to nie wiem czy Strasburger gra w EVE :(

Acunn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Acunn
  • Korporacja: XIII widow
  • Sojusz: The Nameless Alliance
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 07, 2011, 17:40:23 »
To Ty się ogarnij, bo to nie byłem ja, tylko podstępnie zaatakowano jednego z moich pilotów.

A o korpie Okety słyszałem nie raz i nie dwa np. o tym, że potrafił stać pod wh i skanować własnych ludzi i to co wywożą (odłam Unseen Nomads), lub jak spadł jak ostatni noob dwoma Chimerami.


Podstępnie, no no... biedaczysko... wskoczył do dziury covert legionem a chwile pozniej dał sie zalockowac tengu które wskoczyło kilka sekund po nim, do którego to zreszta pierwszy otworzył ogien... Zreszta, podstęp, sprzedawczyki... zamiast w-space proponuję jakiś noob system w hi znaleźć, tam nikt do was RACZEJ  (no na 100% nigdy nie można liczyć)  nie powinien strzelać bez ostrzeżenia.. LOW i NULL też odradzam bo sie na pól eve bedziecie musieli obrazić...  8)

A co do Unseen Nomads, lotnisk, skanowania statków (rotfl) nie wypowiadaj sie w kwestii o której nawet pojecia nie masz...

( co prawda forum odżyło, ba nawet sie sławny stałeś [emo-rage], ale czy to jest zbyt duża cena,  za reklamę własnej korporacji i czy aby w dobrą stronę ?)  ;)


Oketa

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 07, 2011, 18:10:18 »
A o korpie Okety słyszałem nie raz i nie dwa np. o tym, że potrafił stać pod wh i skanować własnych ludzi i to co wywożą (odłam Unseen Nomads), lub jak spadł jak ostatni noob dwoma Chimerami.

Pozwól, że sprostuję pewne FAKTY. Unseen Nomads to nie odłam tylko... szkoda strzępić język ;]. Chimery... cóż wizę, że ktoś na serio potraktował żart na 1 kwietnia - bo wtedy poszła plotka ;].

Jeśli coś przeinaczam proszę o namacalny dowód na to, że kłamię, bo to, że coś słyszałeś od kogoś... heh no ubaw mam niezły czytając ten wątek... a i BTW dzięki za reklamę ;].

Yurioni

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 07, 2011, 18:12:23 »
dzięki za reklamę ;].
no to wiesz gdzie przeslac iski :P

SilentHunterXX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SilentHunterXX
  • Korporacja: XIII'th Widow
  • Sojusz: The Nameless Alliance
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 07, 2011, 18:22:41 »
Jeśli jesteś z natury sprzedawczykiem i lubisz wpierw miło rozmawiać ze swoim rodakiem, a potem podstępnie rozjebać mu statek - to korporacja "mistrza" Oketa jest wymarzonym miejscem dla Ciebie.

Wstyd mi za takich ludzi, którzy grają w ten sposób w tą grę i nie potrafią czasem dać sobie na luz, jeśli spotkają we Wszechświecie EVE bratnią duszę z Polski.
"Bohaterowie" od siedmiu boleści, którzy wpierw rozmawiają, a potem atakują 5-6 statkami, jednego scouta w Legionie (z którym wcześniej przez kilkanaście minut miło rozmawiali)
Mieliście zajebisty ubaw i pewnie adrenalina Wam uszami wyszła, hmm?

Nie jesteście nic warci.
Odradzam jakikolwiek kontakt z tą bandą nieudaczników.

Słuchaj kolego nikt Cię nie obraża więc odpuść sobie. "Mieć jaja nie znaczy tylko je mieć" - więc jak chcesz rewanżu to zapraszamy :D
A tak naprawdę to dzięki za reklamę - bo widząc ile osób przeczytało ten wątek zrobiłeś nam przysługę

pozdro , do następnego razu  >:D

Draco Fateless

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 07, 2011, 18:42:27 »
Witam...
Rozbijam się poświecie EvE już będzie z rok chyba i przez cały czas nie daje mi spokoju jedno zasadnicze pytanie.
Przecież musi być w necie miejsce gdzie polska społeczność graczy rozypanych po tysiącu korporacji może wymienić flejm , udowodnić sobie kto ma dłuższego ... shipa i grzecznościowo wymienić wyzwiska..
A tu niespodzianka - zupełnie przypadkowo dowiaduje się ,że zastrzeliłem jakiegoś rodaka którego to duma niezmiernie urażona faktem że tym razem był ofiarą , nakazała niezwłocznie podzielić się na tym forum , wiadomością że pomimo iż zaatakował swoim legionem inne covertowe tengu to nie dość że nie udało mu się go zestrzelić to jeszcze sam spadł bo okazało się ,że tengu ma kolegów. Tak więc został ZDRADZONY......   ZDRADZONY O SWICIE.....
Tak więc wracając do mnie...  Dziś odczułem , że MUSZĘ przyłączyć się do Was drodzy rodacy . Muszę stać się członkiem POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI by możliwie szybko poznać zasady panujące w tym brutalnym i zimnym swiecie i bym nigdy już nie popełniał błędów takich jak PODSTĘPNA OBRONA przed agresywnym Polakiem - bo może to naruszyć jego dumę.
Będąc szczerym muszę przyznać ,że niewątpliwy fakt iż rzeczony rodak jak to mówią dzieci sam zaczął a teraz się skarży nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia i nie zmienia faktu ze gdyby sam nie zaczął to i tak by spadł tyle że z twarzą a tak ... fail..


Pozdr..

Draco Fateless

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 07, 2011, 18:44:58 »
Nie lubię się powtarzać.
Hello, administrator speaking: flame this way -> http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?board=43.0
Tylko że na dostęp tam trzeba zasłużyć.
To jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Przedwieczny.

Calix

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:03:56 »
Zaklęty krąg złego dotyku wciągnął w swoje objęcia kolejne korporacje... :'(

PS: Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:05:59 »
GDZIE JEST KRZYŻ!?
Też się przyznaje że strzelałem do rodaków  :-[
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Goomich

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:11:59 »
Cóż, chyba nadszedł czas na coming out.

Nazywam się Mona X i strzelałem do Polaków.

Yurioni

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:20:10 »
Cóż, chyba nadszedł czas na coming out.

Nazywam się Mona X i strzelałem do Polaków.
i pewnie znasz kogos kto zna kogos kogo dziadek byl w wermahcie :P

Arar

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:36:49 »
Cytat: Neuril
Jeśli jesteś z natury sprzedawczykiem i lubisz wpierw miło rozmawiać ze swoim rodakiem, a potem podstępnie rozjebać mu statek - to...

...wiedz, że Szatan już się Tobą interesuje...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 21:38:55 wysłana przez Arar »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:44:08 »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

molochrb

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 07, 2011, 19:57:08 »
Jeśli jesteś z natury sprzedawczykiem[...]

Jeśli czujesz się urażony, to ja cię bardzo przepraszam za te ogórki z Hek, które podstępnie ci sprzedałem! Przecież właśnie udowodnili, że nie były zakażone. Więc o co kaman? :P

[admin]Regulamin -> naprawienie błędu -> karniaki / nieniepokojenie przez admina
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 20:39:17 wysłana przez Doom »

Szczutek

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 07, 2011, 20:11:02 »
Bez urazy dla nikogo... ale jakby mnie ktos z korpa z takimi statsami zlapal i zabil to sam bym sie "przeanalizowal", to musial byc mega podstep... tym razem zmylil go jezyk... (...zna sie te jezyki synu....)
A na miejscu "sijo" "ofiary" rozne fora oficjalne z takimi tekstami omijalbym z daleka... szczegolnie "wlasnojęzyczne" ;), tym bardziej to... moze bedziecie chcieli kiedys polatac z ktoryms z korpow tutaj... a 80% osob czytajacych to forum juz "wyrobilo" sobie opinie na wasz temat... no i reklame rzeczywiscie zrobiliscie korpowi, do ktorego ten topic nalezy...


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 07, 2011, 20:13:40 »
oj tam oj tam, kto się czubi ten się lubi :D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 07, 2011, 20:30:50 »
a ja nie mogę odżałować, że się na Garona spóźniłem... to se ne vrati

Się ciesz, bo wtedy strzelałbyś do mnie i też nazywałbym Cię sprzedawczykiem :)

a jak to dobrze przemyślę, to wy wszyscy, no prawie wszyscy jesteście sprzedawczyki, albo będziecie, bo wcześniej czy później pewnie ktoś do mnie ogień otworzy :P

muszę sobie shipa nazwać, "Jestem Polakiem nie strzelać!"

Ktoś tu kiedyś na forum napisał, że Eve to taka gra gdzie jeden chce cię zabić, drugi okraść na markecie, a trzeci nic ci  nie zrobi, bo akurat jest AFK
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

uliczny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mjr Demendon
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Brak
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 07, 2011, 21:57:10 »
Po co to cale pierdo....
Spadlem i trudno
2 Kto kogo pierwszy zlockowal i zalozyl punkt czekajac zeby wszyscy sie zalapali tez wiadomo  i kto na kogo czekal to tez wiadomo lecz niewszystkim
Podoba mi sie cale to centralne towarzystwo
Widac jak co poniektorzy sie unosza inni nabijaja posty jeszcze innym rangi przybywa ktos moze chce pokazac ze ma wladze
Fajnie - widac ze to Polacy   

Pozdro moze kiedys znow sie spotkamy - moze bedzie odwrotna sytuacja - kto wie

A z tego wszystkiego to tylko mi skila szkoda bo znow 4 dni w plecy i ot cala zabawa

A ogolnie mowilem ze to bez sensu - wiedzialem ze tak bedzie w koncu mam tu konto juz chmm troche czasu - moze malo sie udzielam ale zagladam prawie codziennie i ... prawie codziennie to samo  8) a moze wlasnie dlatego na centrale zagladam hehe

Pozdro chlopaki

[admin]Pana zapraszam do zapoznania się ponownie z regulaminem działu
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 22:03:01 wysłana przez Doom »
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 07, 2011, 22:01:24 »
a gdybyś tak się im urwał wtedy.... to by było tak:
http://w809.wrzuta.pl/audio/1l0KBWcuHeN/exefile_2010-05-17_22-40-21-52

Janikra

  • Gość
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 07, 2011, 22:08:32 »
Pozwól, że sprostuję pewne FAKTY. Unseen Nomads to nie odłam tylko... szkoda strzępić język ;]. Chimery... cóż wizę, że ktoś na serio potraktował żart na 1 kwietnia - bo wtedy poszła plotka ;].

Jeśli coś przeinaczam proszę o namacalny dowód na to, że kłamię, bo to, że coś słyszałeś od kogoś... heh no ubaw mam niezły czytając ten wątek... a i BTW dzięki za reklamę ;].

A nie mogl bys sie tak odlamac:) od mojej corporacji, jak widac radzimy sobie calkiem dobrze. Viceversa jesli chodzi o strzepienie.
A reklama no coz srednia jak na moje oko. Odcinam gruba linia. Poza tym pozdrawiam, peace:)

Namacalnie to mamy dowody"" heheh

uliczny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mjr Demendon
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Brak
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 07, 2011, 22:24:55 »
Doom moge wiedziec co nie tak
A i to tez znam ze tylko u niektorych trzba sie zaslanic regulaminem i wiadomo u kogo bo napewno regulamin nie jest dla wszystkich widac nawet patrzac tylko na ten watek nigdzie dalej zeby znow flame sie nie zrobil
A co nie tak moze byc nawet na pw nastepnym razem postaram sie dostosowac

Tyczy sie posta pod spodem
Tak "czesto" tu pisze ze po prostu zapomnialem zaktualizowac - przeoczenie - niedopatrzenie  -> sorki
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 23:05:46 wysłana przez uliczny »
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame [AGNOS] Agnosto Ethnos - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 07, 2011, 23:00:56 »
Miałeś niepoprawne dane w profilu. Piszesz w KSOD? Pilnujesz aby dane były aktualne. Tyle

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.