Autor Wątek: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli  (Przeczytany 13915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:41:07 »
dark sory ale wlasnie z powodu takich memberow jak ty jest fail,
nie chodzi mi o to ze sie nie stawiasz na cta bo piszesz ze sie stawiasz,

ale po tym jak placzesz ze jest zle i bedzie tylko gorzej, a jak faktycznie jest fail
to mowisz "biore moje zabawki i ide do domu".

imo nie rozni sie to co teraz gadasz od twojego "jak nie sprowadza mi draka z fitem 1 jb ode mnie to nie lece"
QFT
Kerbirland pada a jego czołowy przedstawiciel Dark Flonoe psioczy na swoją koalicje która do tej pory zapewniała mu sanctumy :D . Pure win.

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:47:15 »
ej jak oni mieli wygrac skoro duza czesc membersow (w tym dark) od paru miechow ma wywiezione assety? oni z gory zalozyli, ze przegraja, potem potrzebowali tylko czasu zeby to urzeczywistnic...

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:23:34 »
uderz w stol a nozyce sie odezwa, jak bys chcial walczyc i byl pewien, ze twoi alliance mates maja takie samo podejscie to nawet do glowy by ci nie przyszlo wywozenie "dobr" gdziekolwiek... wy jak Polska reprezentacja w pilce, juz w szatni byliscie przegrani...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:29:27 »
Wez sie ode mnie odpier... nie zycze sobie wycieczek osobistych bo w dupie byles gowno widziales.

sc0rp

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:40:13 »
@Yurioni i Kombat
A moze wy opowiecie kiedy i jak wywoziliscie swoje assetsy jak i wasi corp mates rok temu? I jaki byl efekt bo ja pamietam trzy historie dwoch ktorzy wywiezli jak sie tylko wojna zaczela i trzeciego ktory wywozil w trakcie wojny i zostal puffniety.

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:41:04 »
@Yurioni i Kombat
A moze wy opowiecie kiedy i jak wywoziliscie swoje assetsy jak i wasi corp mates rok temu? I jaki byl efekt bo ja pamietam trzy historie dwoch ktorzy wywiezli jak sie tylko wojna zaczela i trzeciego ktory wywozil w trakcie wojny i zostal puffniety.
iirc nie ma ich juz w corpie...

sc0rp

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:44:14 »
iirc nie ma ich juz w corpie...

lol fajny Damage control i odpowiedz nie na temat szczegolnie ze wedlug eve-gate Ci co wywozili wczesniej nadal sa.

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:47:04 »
lol fajny Damage control i odpowiedz nie na temat szczegolnie ze wedlug eve-gate Ci co wywozili wczesniej nadal sa.
a ktorzy konkretnie?

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:49:00 »
@Yurioni i Kombat
A moze wy opowiecie kiedy i jak wywoziliscie swoje assetsy jak i wasi corp mates rok temu? I jaki byl efekt bo ja pamietam trzy historie dwoch ktorzy wywiezli jak sie tylko wojna zaczela i trzeciego ktory wywozil w trakcie wojny i zostal puffniety.

omg ktos wywozil assetsy?!
iirc BUFU wywozi assets raz na 3-4 miesiace  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sc0rp

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:51:13 »
a ktorzy konkretnie?
lol i naprawde sadzisz ze Ci podam na tacy tych ktorzy (z ktorymi czesto gadam in game) nie posluchali leadershipu i wywiezli assetsy? nie zartuj.

omg ktos wywozil assetsy?!
iirc BUFU wywozi assets raz na 3-4 miesiace  :P
Ja zadalem o konkretna wyprowadzke a nie "raz na 3-4 miesiace" wiec kolejny damage control.

Sorry ale uwazam ze zabezpieczenie wszystkeigo czego stopienie moze zabolec - to pragmatyzm i pozwala bezstresowo walczyc a nie zaprzatac sobie glowy jak je wydostac.

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:52:44 »
lol i naprawde sadzisz ze Ci podam na tacy tych ktorzy (z ktorymi czesto gadam in game) nie posluchali leadershipu i wywiezli assetsy? nie zartuj.
tbh mialem taka cicha nadzieje :(

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:53:47 »
lol i naprawde sadzisz ze Ci podam na tacy tych ktorzy (z ktorymi czesto gadam in game) nie posluchali leadershipu i wywiezli assetsy? nie zartuj.

moze wlasnie posluchali lidershipu i wywiezli
akurat BUFU nie mialo zadnych ujebanych assetsow bo wywozilo najlepiej z calego atlasu... kto jak kto ale my umiemy przewidywac kiedy sojusz pierdolnie  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:59:02 »
Dzieki Venzon tego mi bylo trzeba, a teraz Yuroni i Kombat czytajcie to co napisal Wasz dyrek, jak bedziecie mieli watpliwosci do slusznosci wywiezienia assetsow nim sie dupa zapali to czytajcie jeszcze raz az zrozumiecie.

wiem, dalem ci na pocieszenie dokladnie to czego ci bylo trzeba, nie placz juz wiecej
jak cos to trzymamy dla was biuro w 6NJ, tanio oddamy ^^
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:01:06 »
tbh to DRF NC zalalo graczami wiec nie odwracaj kota ogonem.

Zalało? Was było znacznie więcej niż ich, po prostu jak ostatnie pipy nie macie ducha do walki. To świetnie widać po Twoich postach na centrali:

1. Kiedyś się z nas śmiałeś nazywając nas "wanna pvp". Potęga NC była wtedy niezmierzona.

2. Potem, dostaliście nieco w dupkę i rura Ci zmiękła. Wtedy już ogłaszałeś, że to koniec, że nic się nie da zrobić, że to wredni, ruscy rmt zdobędą świat.

3. Jak Krutoj niby się wycofał to znowu szalałeś jak kot z piździurką i NC znowu było niezwyciężone, a my znowu byliśmy "wanna pvp".

4. Teraz, jak Wasze tereny są orane dzień w dzień to jesteś znowu mięciutki, walczyć chciałeś ale wtedy draki były za daleko, potem się okazało że masz flote pvp ale teraz już się pytasz czy ktoś nie chce kupić statków... Dodatkowo znowu narzekasz, że bloob itp.

Jesteś chyba typowym przedstawicielem NC - kerbir, morale przy ziemi jak ktoś z tytka obok pryknie, a dodatkowo "wanna pvp" - walczyłbyś gdyby był statek albo gdyby ktoś tam inny walczył, kto nie walczy.

Chociaż muszę przyznać, że na Twoją obronę przemawia fakt, że jesteś rentierem. Rentier płaci, rentier wymaga, rentier ma w dupie. Alians wynajmujący ma rentiera w dupie, bo rentier ma przywiązanie do miejsca gdzie płyną iski bez względu na to kto jest właścicielem pola.
Nie mam nic do rentierów - takie ich życie po prostu.

Co do wywożenia assetów - dzięki pomocy kolegów wywiozłem je z Atlas space wcześnie, jako jeden z pierwszych memberów BUFU. Dlaczego? Po tym jak musieliśmy wycofać assety z GB wyjeżdżałem na 2 tygodniowy urlop. Jak wróciłem to z Atlasu nie było co zbierać, AAA nas dziabało dodatkowo kampiąc JB i systemy dolotowe do hisecu.

To była dobra decyzja. Dzięki temu po powrocie mogłem wsiąść w shipa pvp i siać terror z kolegami w low koło HED-GP gdzie stacjonowaliśmy, zamiast robić firesale. Z powodu urlopu nie mogłem brać udziału w walkach stąd wywiozłem dobytek.

sc0rp

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:17:37 »
Zalało? Was było znacznie więcej niż ich, po prostu jak ostatnie pipy nie macie ducha do walki. To świetnie widać po Twoich postach na centrali:
LOL ty wogole byles wczoraj w Tribute?

Cytuj
1. Kiedyś się z nas śmiałeś nazywając nas "wanna pvp". Potęga NC była wtedy niezmierzona.
I nadal sie smieje z "wanna be pvp" ktorzy twierdza, ze bija raciarzy bo nikt inny z nimi sie nie chce bic. A jak znajduje sie przeciwnik to robia logoffsky.
Cytuj
2. Potem, dostaliście nieco w dupkę i rura Ci zmiękła. Wtedy już ogłaszałeś, że to koniec, że nic się nie da zrobić, że to wredni, ruscy rmt zdobędą świat.
i jak widac sie nie pomylilem

Cytuj
3. Jak Krutoj niby się wycofał to znowu szalałeś jak kot z piździurką i NC znowu było niezwyciężone, a my znowu byliśmy "wanna pvp".
wy jestescie "wanna be pvp" od czasu logoffsky w FO8 czy tam 94 (wtedy co sie po venal uczyles vaga latac) w tej kwestii nic sie nie zmienilo. Ja szalalem moze jakis "quote", bo z tego co pamietam to pisalem tylko ze mamy chwile oddechu, bo DRF bez Krutoja jest blobem bez glowy.
Cytuj
4. Teraz, jak Wasze tereny są orane dzień w dzień to jesteś znowu mięciutki, walczyć chciałeś ale wtedy draki były za daleko, potem się okazało że masz flote pvp ale teraz już się pytasz czy ktoś nie chce kupić statków... Dodatkowo znowu narzekasz, że bloob itp.
lol moze kolejny quote? bo po za sprzedaza shipow nic nie napisalem z tego co piszesz.
Cytuj
Jesteś chyba typowym przedstawicielem NC - kerbir, morale przy ziemi jak ktoś z tytka obok pryknie, a dodatkowo "wanna pvp" - walczyłbyś gdyby był statek albo gdyby ktoś tam inny walczył, kto nie walczy.
ke? kerbir z definicji zajmuej sie tluczeniem krzyzykow, obsluga posow handlem, produkcja etc ja tym ostatni raz zajmowalem sie 2-3 miesiace temu. a odnosnie morale to do wczoraj bylo bardzo wysoko, dzis jest na dnie.
Cytuj
Chociaż muszę przyznać, że na Twoją obronę przemawia fakt, że jesteś rentierem. Rentier płaci, rentier wymaga, rentier ma w dupie. Alians wynajmujący ma rentiera w dupie, bo rentier ma przywiązanie do miejsca gdzie płyną iski bez względu na to kto jest właścicielem pola.
Nie mam nic do rentierów - takie ich życie po prostu.
ke? cbc jest rentierem? od keidy

Cytuj
Co do wywożenia assetów - dzięki pomocy kolegów wywiozłem je z Atlas space wcześnie, jako jeden z pierwszych memberów BUFU. Dlaczego? Po tym jak musieliśmy wycofać assety z GB wyjeżdżałem na 2 tygodniowy urlop. Jak wróciłem to z Atlasu nie było co zbierać, AAA nas dziabało dodatkowo kampiąc JB i systemy dolotowe do hisecu.

To była dobra decyzja. Dzięki temu po powrocie mogłem wsiąść w shipa pvp i siać terror z kolegami w low koło HED-GP gdzie stacjonowaliśmy, zamiast robić firesale. Z powodu urlopu nie mogłem brać udziału w walkach stąd wywiozłem dobytek.
Nitefish ja uwazam ze wywiezienie assetsow za wczasu to jest wlasciwa decyzja takie rzeczy to powinienes bardziej tlumaczyc Kombatowi i Yuroniemu, a nie mi :P

Goomich

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:22:05 »
LOL ty wogole byles wczoraj w Tribute?

Cartel kampił 9-2. :D

ke? kerbir z definicji zajmuej sie tluczeniem krzyzykow, obsluga posow handlem,

Akurat handel, to jeden z najintensywniejszych form PVP w tej grze.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:32:25 »
Wczoraj Cartel walczyl nawet bardziej po stronie NC niz NCDOT  >:D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:37:49 »
Wasz sojusz działa jak rentierski, a przynajmniej tak się zachowuje. To, że nie płacicie za wynajem to mało ważne.

Widzisz Dark, zakampieni ludzie robią logoffa to norma. Wynika to z faktu niemożności nawiązania walki.

Pewnie nie skorzystasz z zaproszenia, ale jakbyś pomieszkał nieco w npc space to zrozumiałbyś jakie to fajne, a zarazem niebezpieczne. PVP masz już na undocku, a 1j dalej przelotówka gdzie się przewala wszystko od NC, po Merce, NCDot, Gypsy... dla nas same neuty.

Osobiście bazując na doświadczeniach z własnej gry mogę nakreślić coś takiego:
NPC 0.0. > Atlas > IT

Atlas był fajowy z racji położenia naszego byłego domu, kampanii w Geminate no i w sumie pierwszego doświadczenia z null.
IT było mega nudne i zdecydowanie zniechęciło mnie do uczestniczenia w power bloku.

NPC 0.0 to jak dotąd najlepsze miejsce gdzie można zamieszkać.



Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:50:42 »
akurat BUFU nie mialo zadnych ujebanych assetsow bo wywozilo najlepiej z calego atlasu... kto jak kto ale my umiemy przewidywac kiedy sojusz pierdolnie  :P

Hahahah...czytaj - sztuke spie***nia mamy opanowaną na lvl 5  ;D
Wypada czy nie wypada dodać...jak szczury z tonącego okrętu ?  :P

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:01:45 »
Jak to dobrze ze DRF/NC/SouthCoalition moze miec pierdyllion tytanow i sc a po moim regionie walcem nie przejada.  >:D

A tak na temat. Wszyscy plakali zawsze ze BoB pozniej IT trzymali assety w niezdobywalnych stacjach npc w Delve. Bardzo madre posuniecie, pozwalajace zgromadzic bezpiecznie wielkie zapasy. Teraz to jest wykorzystywane przez kwardylion aliansow w tamtym regionie a takze SE, c0ven,-A- na pograniczu Eso/Catch ze Stain
Pytanie brzmi: dlaczego NC nie wykorzystuje Venal w ten sposob?
Propozycja odpowiedzi: bo krebery sa za cienkie w uszach aby trzymac region npc podczas gdy nieco wyzej sanctumki sie marnuja.

Wanna pvp to juz w ogole epickie historie. Kampienie czy polowanie na npcerow faktycznie konczy sie gankami bez historii, jest fajny km ok idziemy dalej. Walki z flotami czasami wymagaja log offa jesli ktos jest upierdliwy do bolu i nie potrafi zrozumiec ze nie chcesz walczyc z perfect kontra na twoja flote albo 3-4-5x liczniejszym blobem. Na poludniu nauczylismy sie zeby nie skanowac bez sensu czyjejs floty, nie kampic jej zbyt dlugo. Zwyczajnie ja przpuscic jesli nie chca walczyc.
Mozna szanowac inteligencje przeciwnika i pozwolic mu przyleciec raz jeszcze. Takie rzeczy sie zapamietuje, nie chcesz leciec tak gdzie nie dosc ze cie zblobuja, co jeszcze pol biedy, to nie wypuszczaja cie z systemu x godzin. Takie alianse konczyly zawsze tym ze mogly sie kisic na anomalkach i co najwyzej od czasu do czasu stracic kariera.
Taka filozofia dawania funu z EvE a raczej ratowania resztek funu...

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:11:02 »
Hahahah...czytaj - sztuke spie***nia mamy opanowaną na lvl 5  ;D
Wypada czy nie wypada dodać...jak szczury z tonącego okrętu ?  :P
przynajmniej tonacego, a nie jak co poniektorzy z takiego ktory "ma sie dobrze"...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:52:40 »
przynajmniej tonacego, a nie jak co poniektorzy z takiego ktory "ma sie dobrze"...

Co racja to racja.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:59:03 »
Hahahah...czytaj - sztuke spie***nia mamy opanowaną na lvl 5  ;D
Wypada czy nie wypada dodać...jak szczury z tonącego okrętu ?  :P

Imię postaci: Ramani Rydiks
Korporacja: NPC corp
Sojusz: -

no tak.... ty nie musisz się podobnym scenariuszem przejmować bo nikt ci stacji w empire nie zajuma ^^

kaleba

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2011, 15:50:32 »
ej jak oni mieli wygrac skoro duza czesc membersow (w tym dark) od paru miechow ma wywiezione assety? oni z gory zalozyli, ze przegraja, potem potrzebowali tylko czasu zeby to urzeczywistnic...
Ja w eso nie ma praktyczniezadnych assetsowco nie znaczy ze moje podejscie jest ze już spisałem na strate

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:01:48 »
dark mówi, że bufu to mokre pipki bo inne floty robią logoffa ? :D

something iz wrong in hir
pewpew

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:10:41 »
dark mówi, że bufu to mokre pipki bo inne floty robią logoffa ? :D

something iz wrong in hir

mokre pipki to chyba złe odkreslenie prędzej Buuuu i Fuuuuu;p

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:19:15 »
Po prostu nie każdy może być taki fajny jak my i Darka to stresuje :P

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:27:07 »
btw dark wywiozłeś juz te assetsu w strone esoterii rozumiem  >:D

sc0rp

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:30:03 »
Anyway kolejny dzien i kolejne bufony daly sie na trol baita zlapac, jedynie Venzon zachowal rozsadek - co znaczy ze moze w bufu jest troche troli, jednak LS ewidentnie ma mozg :)

btw dark wywiozłeś juz te assetsu w strone esoterii rozumiem  >:D
lol wywiozlem gdzie wywiozlem :P


@down widzisz jak sie nudze to sie nudze, a jak pracuje to pracuje :]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 16:38:31 wysłana przez Dark Flonoe »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:32:03 »
Wow, pewnie cały dzień nad tym myślałeś Dark.

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:50:27 »
Anyway kolejny dzien i kolejne bufony daly sie na trol baita zlapac, jedynie Venzon zachowal rozsadek - co znaczy ze moze w bufu jest troche troli, jednak LS ewidentnie ma mozg :)
lol wywiozlem gdzie wywiozlem :P


@down widzisz jak sie nudze to sie nudze, a jak pracuje to pracuje :]
fakt moze dalismy sie zlapac, ale nie schebiaj sobie, nie zlapalismy sie na trola tylko najnormalniej w swiecie nie znosimy glupoty, wiec musielismy zareagowac...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 01, 2011, 22:59:25 »
kocham Yurioniego
jest w Tobie tyle czystej nienawiści haha :D
pewpew

Yurioni

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 02, 2011, 09:09:41 »
kocham Yurioniego
jest w Tobie tyle czystej nienawiści haha :D
nikt o dobrym sercu jeszcze nie podbil swiata :(

amra

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 03, 2011, 01:18:38 »
Dark, moze trochu spoznione info. Ale ja wywiozlem swoje assety miesiac przed atakiem PL + Dronkowo :D
Moze ci ta informacja trochu pomoze w wykaywaniu jak jestes gora ponad BUFU :)
Zyczem powodzenia.

Platfusek

  • Gość
Odp: Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:28:55 »
Dark, moze trochu spoznione info. Ale ja wywiozlem swoje assety miesiac przed atakiem PL + Dronkowo :D
Moze ci ta informacja trochu pomoze w wykaywaniu jak jestes gora ponad BUFU :)
Zyczem powodzenia.

Owszem, bufu jest znane z tego że spiernicza jako pierwsze (tak było za molla i delve, atlasu i teraz), ja bym na waszym miejscu nie robił z tego argumentu kto jest ponad kim.