Autor Wątek: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka  (Przeczytany 72246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KusKus

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 09, 2011, 14:58:21 »
Polaczki  >:D

Yurioni

  • Gość

sc0rp

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 09, 2011, 15:02:46 »
@Herezja - a moze obie?

@Yurioni & Kuskus Polaczki z wysp na mnie swoje matki rzuca? ;)

Goomich

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 09, 2011, 15:03:48 »
o właśnie, gdzie są dredy!

GDZIE JEST KRZYŻ?!?!?!?!?!


sc0rp

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 09, 2011, 15:06:02 »
GDZIE JEST KRZYŻ?!?!?!?!?!
Lepiej ty napisz czemu odszedles z PTFu po tylu latach majac od kiedy pamietam fajny banerek w sigu :]

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 09, 2011, 15:06:13 »
@Herezja - a moze obie?

@Yurioni & Kuskus Polaczki z wysp na mnie swoje matki rzuca? ;)

@Dark osobiście wole polegać na młodych, bitnych z wynikami wilkach niż starym samcem alfą, któremu już dawno wypadły kły za to posiada tabuny pcheł w sierści

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 09, 2011, 15:06:58 »
Nadal twierdze ze klamiesz Xeo.

Napisałeś ze to JA wkleilem link. To nieprawda.
 
Potem piszesz ze ktoś. Wiec sam nie wiesz co się dzieje w "twoim" ally.

Generalnie co to za ally które szpieguje własne korpy.......

Nigdzie nie napisałem że ty udostępniłeś link. Tylko, że to nagrałeś i hostujesz.
Nikt nikogo nie szpieguje (poza mną czytającym forumy IDEA, z czym się pogodzili i nie protestują), a któryś z waszych korpowiczy musiał go podać na ally chacie, skoro tak szybko to się rozeszło .

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 09, 2011, 15:09:17 »
Post który napisałem na forum C0ven:
Cytuj
Jak wiecie, dzisiaj w nocy korporacja LFN opuściła C0ven. Zaraz po tym usunęliśmy z sojuszu ich altkorp, czyli Exogeni.
Dużo z was pewnie słyszało także nagranie ze spotkania LFNu przy wyjściu.

Jest tylko kilka rzeczy które chciałem tutaj powiedzieć:
1. Powód wyjścia 1: sov który ma VIDE w Omist a LFN nie dostał
LFN faktycznie chciało wynająć altkorpem system. Wstępnie się na to zgodziłem, ale potem Ozzy powiedział że docelowo w tym systemie nie będą farmić postaci z altkorpa, tylko zaparkują tam LFN i to będzie ich system.
Uważam, że to jest bardzo zły model gdy korporacje mają swoje systemy, prowadzi to do większej fragmentacji ludzi, i braku integracji z sojuszem (która i tak nie jest taka jak być powinna).
Nie będzie stacji na korporacjach C0ven innych niż COHO. Ze względu na operacje militarne w Omist, i fakt, że zajmujemy nowy grunt TYMCZASOWO budynki do sova i stacje są na VIDE (ułatwia to klikanie, nie mamy chara z COHO w Omist). Jak zakończymy akcję to wszystko wróci do COHO, teren pójdzie do wynajmu a moony do podziału.
LFN zarzuca nam, że atakowaliśmy Omist bez wiedzy i informacji. Zgoda, informacja nie była przekazana i to był błąd, ale prawda jest taka, że nie było takiego planu, dopóki nie przyszedł do mnie Gario i nie powiedział "Hej, mam siłę i ochotę zagrać w sov wara, chciałbym zająć Omist". Na to odpowiedziałem "Jasne oraj i napierdalaj, każda inicjatywa jest dobra".
Problem ze stacją w 66- nie był taki że była na LFN, tylko dlatego że w ciągu pierwszych kilkudziesięciu minut nie było komu ustawić standów i opcji, co oznacza że całą flota atakująca stacje nie była w stanie zadokować. Potem poszły w ruch epeeny i było pozamiatane.

Dokładny podział Omist i jego docelowe zagospodarowanie NIE ZOSTAŁY jeszcze ustalone.

2. Powód wyjścia 2: demokracja i "korpy z dupy" robią co chcą
Czytaj, VIDE coś zrobiło i jest złe. To, że VIDE w sojuszu ma kilku dyrektorów funkcyjnych, odwalających dobrą robotę (Patyk logi, Zak CIA, Gario FC) oznacza, że jest z dupy korpem bo ma ich 3 mając 1/3 stanu osobowego LFN, w porównaniu do LFN gdzie dyrektorami funkcyjnymi ostatnio byli Skeer i Natka (obaj z resztą odeszli z LFN). Pomijam już liczby, które wystawiali na CTA w porównaniu np. z IDEA, który ma bardzo podobną ilość ludzi.

Chyba na tyle.

3. Powód wyjścia 3: ludzie z dupy bez killi nie mają nic do gadania
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=corp_detail&crp_id=8302&view=pilot_kills

Osoby powyżej 1000 killi:
1. Vojtonus   2228 - Jedyny w LFN
2. Nuberiada   1991 - IDEA
3. Skeer Ollani   1926 - VIDE
4. Xqpvqsvs Qr'atyuqink   1755 - AAA
5. Ramdeon   1394 - LFN (ale słyszałem że zostaje w C0ven)
6. Jan Morgenstern   1369 - VIDE
7. BlackLamb   1267 - IDEA
8. Jonas DaVerde   1233 - IDEA
9. Jessica Evening   1226 - AAA
10. Val Heru   1038 - PBN
11. zjjacek      1020 - BUFU (chyba wrócił do LFN ale nie wiem czy nadal gra i czy to nadal ta sama osoba).

Chyba na tyle.

4. Brak FC LFNu bo im zabroniliśmy latać.
No to jest w ogóle LOL, LFN zgłosił 3 osoby na FC, Czaczaros, Drake Tega'Pala, Kino Mercedess.
Przez 6 tygodni, od kiedy odszedł Garon i dużo nowych FC prowadziło opy, z tych panów tylko Czaczaros poprowadzdził kilka roamów, Kino ani Drake nie zorganizowali NIC ANI RAZ.

Chyba na tyle.

5. Ilość i głosowanie dyrków....

Pół programu jest afera, że C0ven jest demokratyczny (a nie jest) a potem, że LFN nie ma odpowiedniej ilości dyrków i nie mogą głosować (!?!?! WTF).
Wyjaśniam. C0ven jest autokratyczne. Ja rządze, czyli podejmuje ostateczne decyzje. ALE sojusz żeby działać, musi być mieć wielu aktywnych dyrektorów i ludzi organizujących rzeczy, sam tego nie mogę zrobić. Po to są dyrektorzy, mają konkretne zadania i robotę. W grach MMO zawsze najbardziej brak ludzi liderów - tych którzy zorganizują opa, poprowadzą, ogarną, mają CHĘĆ !!! coś zrobić. Jest merytokracja, tzn. robisz coś dla sojuszu, to będę słuchał Twojej opinii.
LFN NIC nie robił ostatnie miesiące (poza Skeerem i Natką). A jak ktoś inny próbował (Omist i VIDE) to od razu była afera że co jak, bez informacji i bez zgody.
To jest gra, chodzi tutaj o to żeby sobie polatać i pograć. Jak ktoś ma ochotę coś zrobić w tej grze, i być liderem, to byłbym idiotą zabraniając czy utrudniając ich przeprowadzenie

6. Zarzuty o kasę w C0ven.
Tutaj Patyk może się wypowiedzieć dokładniej. Ale mniej więcej od kiedy zostałem CEO sojusz zarabiał na czysto między 10-20b/ miesiąc (na czysto, czyli po odliczeniu kosztów refundacji, sova, paliwa do jb, CIA, itp, itd). W sumie przez te 10 miesięcy COHO było do przodu o mniej więcej 150b. Z tych 150b ponad 100 poszło na Avatara z fitem. Reszta poszła w rezerwę (około 30b atm), nową postać korpową do COHO (drugi jf i logistyk), trochę statków (carriery, jf).

7. Stanowisko i opinia moja jako CEO sojuszu

Osobiście uważam, że problem rozpoczął się kiedy CEO LFN został Mr. Ozzy. Był to początek końca LFN - korpa PvP a początek korpa kerbirów. Od tamtego czasu, z LFN ludzie powoli uciekali a przyjmowani byli nowi, ludzie nie zainteresowani PvP tylko ISKami. Ludzie którzy tam są, nie mają wiele wspólnego z tym LFNem który dwa i pół roku temu powstał w ramach C0venu wyłaniając się z RAVE. Z mojej perspektywy to koniec wielu problemów, które mieliśmy ostatnio, jest to też spadek liczb (na pewno na papierze), choć patrząc na LFN ostatnimi czasu o to się za bardzo nie martwię.

8. Dobranoc LFN

Było miło, dziękuję tym którzy przez te lata latali w barwach LFN, była to świetna korporacja. Szkoda, że tak skończyła, temu co z niej zostało życzę powodzenia.

Na koniec ode mnie osobiście. Jedyne, z czym mogę się zgodzić z tego co było na nagraniu, to z opinią la mara że nie nadaję się na CEO. Ma on dużo racji. Gram za mało, nie jestem zbyt często online, zarządzanie przez forum i gg nie jest najlepsze.
Nigdy jednak nie miałem ambicji, aby być FC, nie mam do tego predyspozycji i nie ogarniam pola bitwy. Zawsze potrzebowałem i będę potrzebował ekipy ludzi, którzy będą razem ze mną tworzyć dalszą historię C0venu – przede wszystkim FC.
Wielokrotnie, w tym także zostając oficjalnie CEO sojuszu mówiłem, że chętnie ustąpię ze stanowiska, jak będzie ktoś chętny mnie zastąpić. Mam szczerą nadzieję, że nadal pozostaję CEO tego sojuszu dzięki temu, że cieszę się zaufaniem ludzi.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 15:21:02 wysłana przez Xeovar »

Goomich

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 09, 2011, 15:15:46 »
Lepiej ty napisz czemu odszedles z PTFu po tylu latach majac od kiedy pamietam fajny banerek w sigu :]

Parę miśków stwierdziło, że fajnie byłoby narobić mi gnoju, po czym z przykrością stwierdziłem, że bardziej od strzelania do pandemików interesuje mnie strzelanie do niebieskich gwiazdek. Nie chciałem robić smrodu i dram, więc już dwa miesiące później wybyłem.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 15:42:52 wysłana przez Mona X »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 09, 2011, 15:17:51 »
Ostatni post z mojej strony w tym temacie, żeby odpowiedzieć syntionowi oraz Vencowi.

O botach.(taaak będzie ostro).

1. Boty są faktem. Nikt z tym nic jeszcze nie zrobił.
2. C0ven nie jest policją etyczną w EVE i nie będzie się wtrącał w to czy gracze używają makr/botów/itp. Gracz ryzykuje, gracza problem.
3. Ze względu na bardzo duże ebushido dot. botów podjęta została decyzja, że botów w C0ven ma nie być, mają być raportowane i wywalane. Na boty w naszym ally dla rentierów nie zwracamy uwagi.
4. Chcąc nie chcąc ciągniemy zyski z bocenia, bo rentujemy teren.
5. Jak słyszeliście na nagraniu z LFNu la mar zaproponował usystematyzowanie wykorzystania botów i otwarcie drogi dla ludzi z sojuszu do bocenia. W rezultacie jest korp który był poletkiem doświadczalnym. W szczycie formy było w nim 10 charów, teraz są dwa. Nie było chętnych do koordynowania tego projektu.
6. Post który Venec wkleił jest jak najbardziej prawdziwy, poza tym że na spotkaniu ustaliliśmy że projekt olewamy bo nie ma chętnych ani zainteresowanych. Pocket C-P jest nadal wynajmowany, poza systemem C-P który jest dla nas.
7. Jako CEO C0ven nie chcę (mimo sytuacji która jest na serwerze) żeby finansować w ten sposób budowę floty superów. Z drugiej strony nie mam zamiaru robić za policjanta od moralności i zabraniać ludziom ryzykować swoimi kontami. I to jest poprzednich 6 punktów w pigułce.


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 09, 2011, 15:21:07 »
No chłopaki, taśmy prawdy są zajebiste. Po prostu się już nie lubicie. Nie spodziewałem się, że tak popłyniecie, pewnie sansha zaraziła Was złem.

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 09, 2011, 15:32:26 »
No chłopaki, taśmy prawdy są zajebiste. Po prostu się już nie lubicie. Nie spodziewałem się, że tak popłyniecie, pewnie sansha zaraziła Was złem.
ty ryba juz nic nie mow, przenies sie do lou seka i trzep misje l4 q18 dla CN :D
i moje 2 ulubione
"jestem oburzony, ze w tej grze sa boty" (nie chodzi o tresc ale sposob w jaki jest to powiedziane) ej czy wy rekrutujecie pod gimnazjami w malych miasteczkach i wsiach? :)
"nawet sie wykosztowalem, polowa mojego walleta poszlo na alfa bsa i z tego nic nie wyszlo, wiec powoli zaczynam sie zastanawiac: co dalej?" jpkm...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 09, 2011, 15:32:32 »
Pamietam, ze po odejsciu PBN mimo uszczuplenia sily militarnej aliansu wszyscy odczuli ulge, bo skonczyl sie wieczny ferment. Zrobilo sie normalniej, i to dawalo szanse na przyszlosc ze sojusz przetrwa, bo jednak atmosfera jest duzo wazniejsza niz sama tylko sila militarna i ilosc dredow. c0ven istnieje dalej, a co sie stalo z PBN kazdy widzi. Po odejsciu ZUO bylo podobnie, skonczyl sie pewien etap ktory owocowal niezadowoleniem i ciagla drama, tylko ze tutaj akurat nie bylo zadnych skutkow militarnych - c0ven istnieje dalej chudszy o kilka botow, qlko1 jest juz w KOZIE Z PIEKLA. Odejscie LFN witam ze smutkiem, bo nadal jest tam wielu dobrych pilotow i po prostu fajnych ludzi, ale uwazam ze jest to dobre rozwiazanie, dla obu stron, bo to co sie dzialo do tej pory bylo chore. Z kazdej sytuacji nalezy wyciagac wnioski i nauczki na przyszlosc, dla mnie jest to studium jak latwo mozna wykorzystac lojalnosc szeregowych membersow do przykrycia swoich niecnych sprawek, studium cynicznej manipulacji, populizmu i odkrecania kota ogonem. cytujac klasyka, GL & HF LFN  :-[
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 09, 2011, 15:38:14 »
Czaczaros - FC?

R A N Y B O S K I E 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 09, 2011, 15:40:58 »
To CAT:

http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=corp&name=Pink+Bunnies

okres po wyjsciu z c0ven bardzo milo wspominam, pierwsze miesiace na wolnosci i top pozycja wsrod calych aliansow, nie corpow, pod wzgledem aktywnosci, bitek, killi i funu.

troszke sie wypalil teren, ludzie, polaczenie w cartel spowodowalo nieco za duze liczby na czas w ktorym przyszlo latac, teraz jest przestoj

moze bedzie jeszcze lepiej, tylko to nie corp jest problemem, bo ludzie na tsie siedza ciagle, to raczej eve i WASZE przyczynianie sie do bocenia.

proponuje zaczac polemizowac nt. zajebistosci pbn gdy TWOJ korp osiagnie taki poziom na bclinicu, ok?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 09, 2011, 15:46:42 »
Dzięki Wam (taśmy prawdy) dowiedziałem się, że bocimy wraz z królikami u rolków. Innymi słowy, znowu nikt mi nic nie powiedział, tylko sami kasę robią.... :(

proponuje zaczac polemizowac nt. zajebistosci pbn gdy TWOJ korp osiagnie taki poziom na bclinicu, ok?

Statsy na BC nic nie znaczą, a często budują fałszywe pojęcie o korpie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 09, 2011, 15:47:44 »
Dobra ale Panie i Panowie zrozumcie

Na początku jest garnek
Później jest korporacja
Dopiero później jest sojusz

Taki mam system wartości i na tym sie po prostu skupiam.

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 09, 2011, 15:51:52 »
Dobra ale Panie i Panowie zrozumcie

Na początku jest garnek
Później jest korporacja
Dopiero później jest sojusz

Taki mam system wartości i na tym sie po prostu skupiam.
ale czego ty nie rozumiesz Garnek?!

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 09, 2011, 15:59:08 »
Cytat: Xeovar
3. Powód wyjścia 3: ludzie z dupy bez killi nie mają nic do gadania
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=corp_detail&crp_id=8302&view=pilot_kills

Osoby powyżej 1000 killi:
1. Vojtonus   2228 - Jedyny w LFN
2. Nuberiada   1991 - IDEA
3. Skeer Ollani   1926 - VIDE
4. Xqpvqsvs Qr'atyuqink   1755 - AAA
5. Ramdeon   1394 - LFN (ale słyszałem że zostaje w C0ven)
6. Jan Morgenstern   1369 - VIDE
7. BlackLamb   1267 - IDEA
8. Jonas DaVerde   1233 - IDEA
9. Jessica Evening   1226 - AAA
10. Val Heru   1038 - PBN
11. zjjacek      1020 - BUFU (chyba wrócił do LFN ale nie wiem czy nadal gra i czy to nadal ta sama osoba).

Chyba na tyle.

Pominąłeś mnie, gdybyś zapomniał moja poprzednia postać to GallWidget, obecna Sayid999. Może mało ostatnio latam, ale zrobiłem ponad 1k real killi a ogólnie ponad 2k killi. Pominąłeś również Klime i kilku innych chłopaków, którzy odeszli do PBN lub TRI w związku z tym że w COVEN śmierdzi kupą. I pomimo moich usilnych starań żeby ich zatrzymać nie udało mi się to, bo pomimo sympatii do korpa woleli inne środowisko. Wrzucasz więc na listę osoby które odeszły wczoraj bądź przedwczoraj, które nie znają tematu i nie grają do 2-3 miesięcy a ich opinia jest bazowana na wypowiedzi 1 osoby, mianowicie Skeera Ollaniego, który ma do nas uraz po tym jak zabraliśmy mu do wszystkiego dostęp bo chciał przygarnąć korpowego tytana.

Cytat: Xeovar
4. Brak FC LFNu bo im zabroniliśmy latać.

Nasz FC korpowy zgłosił się do Jurka w sprawie roamów korpowych, żeby je dograć z sojuszowymi, dostał odpowiedź że to ma być wszystko ustalone tydzień czy 2 z góry bo on tak nie może. Po tym fakcie wszyscy nasi FC zostali usunięci z pionu FC.

Cytat: Xeovar
Osobiście uważam, że problem rozpoczął się kiedy CEO LFN został Mr. Ozzy. Był to początek końca LFN - korpa PvP a początek korpa kerbirów. Od tamtego czasu, z LFN ludzie powoli uciekali a przyjmowani byli nowi, ludzie nie zainteresowani PvP tylko ISKami. Ludzie którzy tam są, nie mają wiele wspólnego z tym LFNem który dwa i pół roku temu powstał w ramach C0venu wyłaniając się z RAVE. Z mojej perspektywy to koniec wielu problemów, które mieliśmy ostatnio, jest to też spadek liczb (na pewno na papierze), choć patrząc na LFN ostatnimi czasu o to się za bardzo nie martwię.

12:07:18 Xeo (sorki że nie usunąłem wcześniej)a ozzy to wredny kutas i kretacz, szkoda ze tego jeszcze nie widzisz

Jak myślisz, jak można pracować z kimś o kim ma się takie zdanie? Zdanie Xeo miałeś wyrobione już dawno i przez to tworzyłeś sam konflikty lub po prostu je olewałeś stojąc z boku (co można wywnioskować z Twojego wiecznie znudzonego głosu na TSie).


Co do zarzutów o PVP, wrzucam dla ciekawskich tabelkę-rozpiskę i zarazem rozliczenie korporacji robione przez nikogo innego jak samego Xeovara:

http://xeovar.net/eve/corp201104.png

Zrobiłem oczywiście kopię, żeby nagle nie zginęło :)

http://vulturis.eu/~widget/corp201104.png

Jak widać od początku roku w całym COVEN jest spadek aktywności. W styczniu byliśmy topkillerem, w lutym i marcu na 2 miejscu a w kwietniu pomimo tendencyjnemu spadkowi aktywności na PVP byliśmy topkillerami i jedyną korporacją ze zwyżką killi.

(Liczba po lewej stronie to rok i miesiąc)

<IRONIA> (wolę dodać dla pewności)
Aha, i na sam koniec chciałbym dodać, że Ozzy mi płaci co miesiąc 2k PLN netto (czyli na łape jak ktoś nie wie) żebym go bronił na forum i popierał go w korporacji. Dlatego nie interesuje mnie dobro korporacji którą sam założyłem 2,5 roku temu.
</IRONIA>
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 16:54:49 wysłana przez CMHQ_Widget »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 09, 2011, 16:07:17 »
zaaaaraz na tej liscie pilotow nicki znam.... tylko te korporacje chyba niedawno zostaly przemalowane... kiepski material do porownan.... to przeciez prawie sam lfn o.0

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 09, 2011, 16:33:22 »
12:07:18 Xeo (3638964)a ozzy to wredny kutas i kretacz, szkoda ze tego jeszcze nie widzisz

Jak myślisz, jak można pracować z kimś o kim ma się takie zdanie? Zdanie Xeo miałeś wyrobione już dawno i przez to tworzyłeś sam konflikty lub po prostu je olewałeś stojąc z boku (co można wywnioskować z Twojego wiecznie znudzonego głosu na TSie).

Pomijając fakt że podałeś mój nr.GG co jest nieuprzejmością, uzupełnię cytat:
>> 2011-05-08 12:01:15 la mar wrote:
>> hej, ty kazlales nam pousuwac prawa na tsie i forum czy gario znowu nadgorliwca odwalil?

>> 2011-05-08 12:02:00 Xeovar wrote:
>> na tsie nuba

>> 2011-05-08 12:02:16 Xeovar wrote:
>> na forum zostaliscie ograniczeni do tylko dzialu z rada sojuszu, bo jest paranoja ze zrobicie mirrora

>> 2011-05-08 12:02:18 la mar wrote:
>> nawet nie moge na swoj korpowywerjsc

>> 2011-05-08 12:02:36 Xeovar wrote:
>> chco akurat zaden wybryk ozzyego mnie nie zdziwi

>> 2011-05-08 12:02:40 Xeovar wrote:
>> tylko Ski mieli zabrac

>> 2011-05-08 12:02:44 Xeovar wrote:
>> moze sie rozpedzili...

>> 2011-05-08 12:04:16 la mar wrote:
>> jaki wybryk

>> 2011-05-08 12:04:28 la mar wrote:
>> akurat zachowanie aliansu potwierdza slusznosc tej decyzji

>> 2011-05-08 12:06:33 Xeovar wrote:
>> la mar mam kaca

>> 2011-05-08 12:06:39 Xeovar wrote:
>> a ozzy to wredny kutas i kretacz

>> 2011-05-08 12:06:45 Xeovar wrote:
>> szkoda ze tego jeszcze nie widzisz

>> 2011-05-08 12:06:53 Xeovar wrote:
>> i pozwol ze na tym skoncze te dyskusje

Proszę o zwrócenie uwagi na datę, było to wczoraj, jak już poszła plotka że LFN wychodzi, wraz z informacją o wyjebaniu skeera wraz z rolami i podejrzeniami, że LFN spróbuje zaiwanić tytki sojuszu (do których miał dostęp).

Był to jeden, jedyny raz, gdy w prywatnej(!!) rozmowie z la marem odniosłem się negatywnie do Ozzyego. Wcześniej zawsze byłem 100% otwarty na współpracę i miałem nadzieję że coś z tego wyjdzie. Ozzy poważnie zaczał mnie wkurwiać jakiś miesiąc temu, gdy zaczął się czepiać różnych ludzi, np. przy okazji refundacji plexa na Gacula (owszem C0ven stawia PLEXy korpowym tytanom).

Edit: I kaca miałem mega wielkiego, nie dość że w środku imprezy dostaje info żeby zmieniać hasła na tytany, to potem od rana drama....

Skoro już la mar złamał zasadę poufności korespondencji, to ja też mam trochę logów. Nie chciało mi się szukać o czym tam jeszcze z la marem gadałem, ale tu jest dawka tego co Ozzy robi - a robi wszystko co może dać ozzyemu korzyści.

"LFN - Mr Ozzy": i tak zawsze mam co chce ;]
"[J-N] mpp": jak ktos ci pieprzy głupoty to najpierw sprawdz jego wiarygodnosc
"[J-N] mpp": bo co ci po mostku skoro stracisz statek ?
"[J-N] mpp": taka przyjazna sugestia
"[J-N] mpp": nie daj sie manipulowac
"[J-N] mpp": a jak chcesz ipx
"[J-N] mpp": powiedz oddam
"[J-N] mpp": dla moich nowiciuszy ten system jest bezuzyteczny
"LFN - Mr Ozzy": spokojnie mpp, spokojnie ;] juz nie mam planow do IPX
"[J-N] mpp": bo prawde mowiac to co wczoraj mowiles nie brzmialo przyjaznie
"LFN - Mr Ozzy": mala prowokacja z mojej strony ;]
"[J-N] mpp": bezsensowna imo, bo tylko daje mi niepotrzbnie do myslenia
"[J-N] mpp": a na pewno nie nastraja optymistycznie.
"LFN - Mr Ozzy": mpp, juz ci kiedys mowilem, zebys uwazal z kim trzymasz ;]
"LFN - Mr Ozzy": garona nie ma, wiec kto ci zostaje ?
"[J-N] mpp": ozzy po co wywierasz prasje ?
"[J-N] mpp": czy ja ci robie tyły ? : "LFN - Mr Ozzy": juz nie musze ;] teraz wszystko idzie jak po masle
"[J-N] mpp": zbyt enigmatyczny jestes
"LFN - Mr Ozzy": jescze tylko uporzdkuje moja przeprowadze w RL
"LFN - Mr Ozzy": taki jestem :]
"[J-N] mpp": wez pod uwage tylko to, ze palisz za soba mosty moim zddaniem
>> 2011-03-07 13:56:00 la mar wrote:
>> o to chodzilo z ozyym?

>> 2011-03-07 13:56:06 la mar wrote:
>> czy jescze jakis dym narobil

>> 2011-03-07 13:59:47 Xeovar wrote:
>> a szczegolow tez nie znam, mam dostac logi wieczorem

>> 2011-03-07 13:59:55 la mar wrote:
>> pewnie to samo dostaniesz

>> 2011-03-07 13:59:58 Xeovar wrote:
>> ale mpp twierdzil ze jak garon odszedl to ozzy zaczal sie rzucac

>> 2011-03-07 14:00:00 la mar wrote:
>> jesli to dotyuczy mp

>> 2011-03-07 14:00:03 Xeovar wrote:
>> i wymagac nie wiadomo czego

>> 2011-03-07 14:00:07 la mar wrote:
>> wiem

>> 2011-03-07 14:00:10 Xeovar wrote:
>> i w ogole...

>> 2011-03-07 14:00:11 la mar wrote:
>> mam z tym problem

>> 2011-03-07 14:00:31 la mar wrote:
>> ozzemu palma bije i ma jakies napoleonskie zagrywki

>> 2011-03-07 14:00:37 Xeovar wrote:
>> no wlasnie

>> 2011-03-07 14:00:43 la mar wrote:
>> i -10 do negocjacji

>> 2011-03-07 14:00:45 Xeovar wrote:
>> ludzie mi sie skarza

>> 2011-03-07 14:00:54 Xeovar wrote:
>> nie chce tu mowic konkretnie

>> 2011-03-07 14:00:55 la mar wrote:
>> ale konkrenie kto

>> 2011-03-07 14:00:59 la mar wrote:
>> bo ludzie to mi nic nie mowie

>> 2011-03-07 14:01:05 Xeovar wrote:
>> ale wczesniej to zwlalaem na relacje idea-lfn

>> 2011-03-07 14:01:14 Xeovar wrote:
>> bo wiesz ze ozzy probowal kilka osob podkupic ?

>> 2011-03-07 14:01:16 la mar wrote:
>> a nie wiem ile narozrabial tak w sumie po privach


>> 2011-03-07 14:01:17 la mar wrote:
>> wiem

>> 2011-03-07 14:01:33 Xeovar wrote:
>> teraz syntion nagle po pol roku latania i tu i tu odszedl

>> 2011-03-07 14:01:51 la mar wrote:
>> syntion robi z siebie joanne dark

>> 2011-03-07 14:01:54 la mar wrote:
>> na wlasny uzytek

>> 2011-03-07 14:02:46 Xeovar wrote:
>> ja nie mam nic przeciwko cisnieciu ludzi i robieniu co trzeba

>> 2011-03-07 14:02:51 la mar wrote:
>> napewno zmiana ceo na takiego agresta jak ozzy bedzie powodowala jazdy

>> 2011-03-07 14:02:52 Xeovar wrote:
>> ale kurna non stop ozzy cos przywali

>> 2011-03-07 14:02:59 la mar wrote:
>> doputy sie nie ogarnie i nie poczuje pewny

>> 2011-03-07 14:03:04 la mar wrote:
>> to bedzie doskwieral

>> 2011-03-07 14:03:10 Xeovar wrote:
>> jak sie czuje pewny to jest gorzej

>> 2011-03-07 14:03:16 Xeovar wrote:
>> wczesniej to garon go kontrowal

>> 2011-03-07 14:03:19 Xeovar wrote:
>> bo mial mocna pozycje

>> 2011-03-07 14:03:19 la mar wrote:
>> tego nie wiemy

>> 2011-03-07 14:03:22 Xeovar wrote:
>> a teraz nie ma juz tego

>> 2011-03-07 14:03:32 Xeovar wrote:
>> i nagle ozzy zaczyna z siebie robic glownego bossa w c0ven

>> 2011-03-07 14:03:44 Xeovar wrote:
>> "LFN - Mr Ozzy": mpp, juz ci kiedys mowilem, zebys uwazal z kim trzymasz ;]
>> "LFN - Mr Ozzy": garona nie ma, wiec kto ci zostaje ?

>> 2011-03-07 14:03:48 Xeovar wrote:
>> to jest po prostu wtf moment

>> 2011-03-07 14:03:53 la mar wrote:
>> tak to sa jego normalne glupie teksty

>> 2011-03-07 14:04:34 la mar wrote:
>> prponuje abys przed spotkaniem ze mna wzial ozzego na bok na tsie i mu troche uszy wytral

>> 2011-03-07 14:04:47 la mar wrote:
>> ja cie popre zeby nie widzial ze moze isc komus naplakac


Historia jak Ozzy został CEO LFN by Akira:
Ozzy jest człowiekiem z nikąd -nie ma zadnej przeszłości pvp(kiedy przychodził) , jakieś zdupixy corpy w historii, sam char jest zresztą kupiony.
I tak ja go przyjąłem byłem wtedy dyrektorem od tego (do dzis sobie pluje w twarz). Ozzy od początku baardzo pomagał LFN w logistyce i własciwie tylko tym sie zajmował nons stop latał tymi JFmi.    Gdzieś w październiku chyba Nuberiada (ceo lfn) wykręcił ten numer ze idzie do pbn'u  co miało być trollem niby i zartem ale duzej liczbie osób ten zart nie spodaobał - było trochę fochów - koniec w koniców , nuba sie uniósł honorem rzucił wszystko i poszedł do Ideii.
Jak odchodził mianował ceo swojego zastępcę Jessica Evenig (nie było wyborów). Od tego momentu bardzo uaktywnił sie Ozzy , nie latał juz tylko JF ale zaczął sie wpierniczać w kazdy aspekt działalności korpa - on miał uprawnienia do bardzo duzej ilosci rzeczy tupu wallety, rekrutacje i inne tam jeszcze mu nuba chyba nadał - ALE nie był dyrektorem.  Zaczoł kontrolować produkcje, PI, logistyke etc.. i wszytkie inne pierdoły. ALE nadewszystko zaczoł rekrutować ludzi na początku jednostkowe przypadki. Jessica zauwarzył że on wkłada łapy w nieswoje działki i zwrócił mu uwagę, to mu si bardzo niespodobało i zarzadał od niego funkcji dyrektora bo on tyle robi- Jessica go wysłał na bambus. I tak dziwna atmosfera  trwała jakis czas ( on cały czas rekrutował) W grudniu bez porozumienia z nikim przyją _całą_ corporacje z inverbrassu  Evocati sie nazywali jak dobrze pamietam . To było okoł 20 realnych graczy z którymi on od tygodni sie funflował woził im rzczy-kase dawał etc... Natychmist po tym fakcie ZARZĄDAŁ nowych wyborów - powołując sie na fakt że Jessica nie został wybrany. JA odrazu wiedziałem co sie swięci i najgłosniej darłem ryja by zadnych wyborów nie było bo on zwyczjnie ściągnął sobie do LFN _elektorat_ który go ma za najlepszego druha na świecie ( to jest koleś który wkrada sie w łaski lisusostwem i iskami jak go rekrutowałem to przez 3-4 dni wysyłał mi po 100 banie i jak sie zorietowałem i sie zapytałem po co to robi to powiedział - na początke dobrej wspłpracyLOL-opierdoliłem go i od tego czasu nie przepadał za mną) i bedzi głosował na niego nawet w dobrej wierze bo innych ludzi nie ZNALI w LFN. robiłem wszystko by wyborów nie było ale stare owce "zaspały" .Mówiono - no tak ale nie było rzeczewiscie wyborów - co złego w wyborach - tłumaczyłem ze to nie beda wybory tylko plaebiscyt poparcia dal ozziego itd...  Natka - to mnie nawet opierdalał itd... Generalnie przegrałem  Wybory sie odbyły - I dalej potoczyło sie  wszystko dokładnia jak przewidziałem......

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 09, 2011, 16:42:41 »

 Pominąłeś również Klime i kilku innych chłopaków, którzy odeszli do PBN lub TRI w związku z tym że w COVEN śmierdzi kupą. I pomimo moich usilnych starań żeby ich zatrzymać nie udało mi się to, bo pomimo sympatii do korpa woleli inne środowisko.

no u nas już nic nie śmierdzi LFN się poświęcił zabrał APA i odszedł sobie.....będę płakał?....nie ....HURAAAAAA!!!!!! szkoda mi tylko owieczek, które odeszły, ale taki już owiec los, zawsze znajdzie się jakiś BAran co ich poprowadzi, a szkoda bo byli dobrymi pilotami, a potem....szkoda gadać.

Jak widać od początku roku w całym COVEN jest spadek aktywności. W styczniu byliśmy topkillerem, w lutym i marcu na 2 miejscu a w kwietniu pomimo tendencyjnemu spadkowi aktywności na PVP byliśmy topkillerami i jedyną korporacją ze zwyżką killi.

zapomniałeś że od pewnego czasu wisimy na Tytku podczas CTA i umieramy z nudów, inni w tym czasie bawią się w Hed i zabijają kolegów ludzi, z którymi my walczymy z nudą ramię w ramię:) no ale dla niektórych CTA znaczy Call to Anomalki :)

No chłopaki, taśmy prawdy są zajebiste. Po prostu się już nie lubicie. Nie spodziewałem się, że tak popłyniecie, pewnie sansha zaraziła Was złem.

Całe szczęscie Nite, że większość z nas siedziała wtedy na CTA :) bo nie wiem co by było, gdyby wszystkich ta zaraza ogarnęła :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 09, 2011, 16:43:14 »
>> 2011-03-07 14:01:51 la mar wrote:
>> syntion robi z siebie joanne dark

to ta od TAP MADL?????

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 09, 2011, 16:50:19 »
to ta od TAP MADL?????
to ta na 5-1 :D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 09, 2011, 16:52:20 »
Co niektórzy to muszą ostro buffać u Was, bez kitu...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 09, 2011, 17:06:40 »
kocham ten flejm kuźwa :D
super się to czyta
:DDDDD
pewpew

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 09, 2011, 17:12:17 »
a ja i tak mam większego e-peena od was

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 09, 2011, 17:15:37 »
a ja i tak mam większego e-peena od was
a irl jeden otwor wiecej niz standardowy facet :P

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 09, 2011, 17:16:27 »
a irl jeden otwor wiecej niz standardowy facet :P

nie mierz wszystkich swoją miarą :)

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 09, 2011, 17:17:50 »
nie mierz wszystkich swoją miarą :)
nie wszystkich tylko Ciebie, i nie swoja a specjalna dla hermafrodyt :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 09, 2011, 17:18:44 »
[admin]A ja mam ochotę w tej chwili wykastrować kilka osób. Ile kurwa razy było o logach? Mało było skasowania przez Xarthiasa linka do nagrań z TS'a? Co się stanie za to co tu wklejono do tej pory to zostawiam w rękach Xarthiasa, natomiast jak jeszcze ktoś tu z czymś takim wyskoczy to będą konsekwencje[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 09, 2011, 17:19:29 »
nie wszystkich tylko Ciebie, i nie swoja a specjalna dla hermafrodyt :P

i powiedziało to ono o dziewiczym zaroście ^^

/ps skończ z tymi plebejskimi tekstami

/ps2 znam jeszcze medyczny do w (tak jakoś szukałem określenia dla twojej choroby i padło na wodogłowie)

Yurioni

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 09, 2011, 17:21:33 »
i powiedziało to ono o dziewiczym zaroście ^^
czujesz ten oddech na karku? :D

/ps
chciales sie pochwalic, ze slownik juz do P przerobiles czy jak?

/ps2
polecam zapoznanie sie z terminem hipokryzja, bo z tym co piszesz wyzej i oskrazaniem mnie o plebejskie teksty wychodzisz co najmniej na idiote...
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 14:03:31 wysłana przez Yurioni »

sc0rp

  • Gość
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 09, 2011, 18:27:26 »
giev moar forum p0rn!!!

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: wielkie pranie czyli o c0venowych brudach stronniczych słów kilka
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 09, 2011, 20:53:11 »

nie rozumiem tylko jakim cudem idea botów upadła w  c0venie :c. Naprawdę nie znalazły się osoby u, ktorych parcie na hajs było większe od pozostałych ? :D. Nie chce mi się w to wierzyć!
pewpew