Autor Wątek: C0ven Starcił Tytany  (Przeczytany 45093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2013, 16:05:30 »
glupie to ccp jest cnie ?
No...i jak ty świetnie do niego pasujesz  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Phobeus

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 30, 2013, 16:26:02 »
EOT

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 30, 2013, 16:31:09 »
Juz conajmniej z 5 osob wytlumaczylo ci na 15 roznych sposobow, ze:

1. Nie wiadomo, czy to bylo wlamanie czy nie bylo, bo IP logowalo sie na te konta pierwszy raz - wiec CCP zalozylo roboczo, ze to bylo wlamanie, bo logujacy sie probowal z jakichs powodow, ukryc swoja tozsamosc, zeby niekorzystnie rozporzadzic majatkiem znajdujacym sie na tym koncie.
2. CCP nie lamie prawa, ktore samo ustalilo, poniewaz sandbox dotyczy relacji postaci wewnatrz gry, czyli interakcji w granicach srodowiska ktore dostarcza CCP. Tutaj doszlo do ingerencji z zewnatrz, i to faktycznie z naszej winy (za co zostalismy ukarani), jednak jedna sprawa na druga nie ma wplywu. Sharing kont mozna porownac do wykroczenia, o znikomej szkodliwosci, a nieautoryzowane logowanie na konto, zgloszone przez wlasciciela jako dokonane w celu dokonania zniszcen na koncie z poziomu operatora tego konta to juz duzo powazniejsza sprawa.
To, ze Ty tego nie rozumiesz, a pare innych osob na tym forum udaje, ze tego nie rozumie, zeby bic piane, naprawde nic nie zmienia.



Generalnie Jeszcze raz, każdy muł zalogował by się i zrobił to w kawairence internetowej lawl proszę cię. kilka osób sobie ufało i jedna z nich wykręciła numer koniec.
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 30, 2013, 16:38:19 »
No...i jak ty świetnie do niego pasujesz  ;D

Wybacz, ale mam wrazenie ze juz jasniej sie nie dalo wytlumaczyc, ale widze ze nadal nie rozumiesz, i piszesz posty w ktorych co chwila przeczysz sam sobie i wyciagasz bledne wnioski z bardzo ryzykownych tez ktore sam sobie stawiasz. Umowmy sie, ze Ty, Soulcream i alt Kella macie racje, a reszta sie myli, i jest to spisek na linii c0ven/CCP/Centrala zeby wyciszyc cala sprawe. Po prostu boja sie polish MMO authorities, i tego ze jezeli wygramy proces mozemy zarzadac ekstradycji winnych z Islandii, to moze zaowocowac konfilktem dyplomatycznym i destabilizacja Unii Eurpejskiej. W tym momencie Rosja osmielona sytuacvja wyciaga lapy po niemieckie depozyty w swoich bankach w zemscie na Cypr, wywolujac kolejny kryzys dyplomatyczny, w ktory wciagniete zostaje NATO i chwile potem Chiny. Korzystajac z okazji Japonia podejmuje zdecydowane kroki na Kurylach, liczac na ewentualna pomoc USA, ale niestety tarcza antyrakietowa chroni w tym czasie Koree Poludniowa. Wybucha konflikt, obie strony ograniczaja sie do broni konwencjonalnej, ale rosnie zagrozenie uzycia broni biologicznej przez rzad Korei Polnocnej, na co USA odpowiada zdecydowana deklaracja uzycia broni atomowej. Nie mniej wszystkie zaklady przemyslowe zostaja ewakuowane ze strefy zagrozonej, co powoduje butterfly effect i gwaltowny skok cen telewizorow Samsunga w Polsce, co owocuje zamieszkami i zdemolowaniem kilku punktow Media Markt. Butterfly effect, nie dla idiotow. I was there.

Wybacz, ale nie dam rady dluzej rozmawiac z Toba na powaznie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 30, 2013, 17:05:15 »
kocham posty Cata :D

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 30, 2013, 18:15:53 »
Normalny czlowiek nie ma szczekoscisku i duposkretu  z powodu braku nieszczescia innego przedstawiciela tegoz gatunku. To jest norma, cokolwiek vonBeerpuszken bedziesz twierdzil to moja norma jest mojsza :D Nie mam zamiaru nikomu wlazic gdziekolwiek ale az zal patrzec jak sie miotacie co poniektorzy, bo komus cos ukradli ale oddali. Nawet nie wyobrazasz sobie jak zalosnie to wyglada i jak zalatuje to polactwem. Wspolczuje sasiadom.

CCP zareagowalo jak zareagowalo. Tytany wrocily do wlasciciela. CCP nie zlamalo nawet na moment swoich wlasnych regul. Juz wczesniej zalinkowalem oficjalna wersje CCP odnosnie banow, wspoldzielenia kont, itp. Konta sa banowane do czasu wyjasnienia prawowitego wlasciciela. Po znalezieniu tegoz GM ocenia co sie stalo i jakie podjac kroki wg WEWNETRZNYCH REGULAMINOW CCP. Xeo dostal warna z tego co zrozumialem i nastepne udostepnienie komus konta to perma banan. CCP mialo poszlake, ze kradziez tytkow nie byla zwyklym przywlaszczeniem przez osobnika majacego regularny dostep. Z powodu uzytego raz nowego IP. W dodatku z tego co pisal Xeo osoby, z ktorych kont kase przelano spowrotem nie mialy "uprawnien' do logowania sie na tytany. Mozemy gdybac ale CCp zgodnie z wlasnymi WEWNETRZNYMI regulami zadecydowalo, ze tytany w liczbie 3 wracaja. Za 4 jedynie czesc kasy. Nie bylo zwrotu kasy za PODy, implanty, itp. Wiec C0ven kare poniosl tez. Tylko od nas niektorzy widza wybiorczo to co chca widziec. Wielka niesprawiedliwosc. Trzymam za Was kciuki, nie poddawajcie sie pokazcie CCP kto tu rzadzi nie placac juz wiecej abonamentu i nie logujac sie. Z tym ostanim zartowalem ale radzilbym wyluzowac i bardziej koncentrowac sie na wlasnej przyjemnosci z gry.

C0ven nie jest jedynym i nie ostatnim, ktory odzyskal szipy w takiej sytuacji. CCP potrafi rozroznic pomiedzy lekkim i powszechnym nagieciem przepisow a ordynarna kradzieza POZA GRA. W dodatku oni maja zarabiac, po to stworzona zostala CCP i po to istnieje EVE. CCP doskonale wie, jak wyglada sprawa z account sharingiem. Wie, ze bez tego wiele organizacji w grze nie istnialaby. Nie maja pomyslu jak to naprawic wiec stosuja stara wyprobowana metode - jesli cos dziala to nie ruszajmy tego. Czasem pogroza palcem, czasem postrasza ale poniewaz nie dzieje sie nikomu wielka krzywda to nie ma dramatu. W przypadku kradziezy ofiara i tak bedzie ukarana nawet bez banowania przez CCP. Osmieszenie, utrata zaufania, mniejsze lub wieksze straty finansowe.

Sam niedawno padlem ofiara scamu przy zakupie postaci. Gosc podal falszywe dane odnosnie implantow, ktore postac miala miec co zawyzylo cene postaci. Postac miala te implanty ale byly one w klonie w null i nigdzie w poscie o sprzedazy postaci nie bylo to podane. A powinno byc zgodnie z regulami Bazaaru. Chcialem zwrotu kasy, bo nie lubie jak mnie ktos robi w konia ale sama postac byla dokladnie tym czego szukalem. CCP poszlo mi na reke, klon zostal przeniesiony do highsec i moj nowy alt juz siedzi we wlasciwym klonie. Czy sprzedawca zostal zbanowany? Nie wiem, byc moze tak choc na pewno nie uszlo mu to bezkarnie. Zwlaszcza,ze ze skrzynki mailowej i petycji wynika,ze to niezle ziolko bylo.  Czy ja jestem zadowolony? Tak, bo dostalem to co chcialem, choc CCP moglo po prostu cofnac transakcje i juz a ja znow musialbym zmarnowac troche czasu szukajac nowego alta. Czasem decyzje GMow doprowadzaja mnie do bialej goraczki, ale ma to miejsce wtedy kiedy GM wali sztywna regulka, ze nie maja nic w logach i w zwiazku z blablabla. Jesli GM zachowuje sie jak czlowiek i podejmuje normalne decyzje tak, aby szkody zminimalizowac jest to bardzo dobre dla nas. Zwlaszcza,ze w normalnych kodeksach karnych (w uproszczeniu) jest zasada, iz w sprawach watpliwych wyrok powinine byc korzystny dla potencjalnego najwiekszego poszkodowanego.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 30, 2013, 18:18:40 »
Wybacz, ale mam wrazenie ze juz jasniej sie nie dalo wytlumaczyc, ale widze ze nadal nie rozumiesz
Ok, w takim razie wytłumacz jak chłop chłopu przy ognisku i gorzałce, co tu sie nie zgadza:
1. Coven jak wiele innych aliansów miał tzw. aliansowe konta i jak wiele innych aliansów łamał EULA - tak czy nie?
2. Ktoś rozdawał radośnie na prawo i lewo hasła do tych kont łamiąc EULA - tak czy nie?
3. Ten ktoś podał nie tej osobuie co trzeba, co by znaczyło że weryfikacja osób zaufanych w Covenie leży i kwiczy - tak czy nie?
4. Lidership Covenu nie badając sprawy rozdmuchał że to włam podając IP rzekomego złodzieja - tak czy nie?
5. Gdy okauje się że to jednak niekoniecznie włam, tylko ktoś wewnątrz, lidership brnie dalej w bajke o włamie powołując się na jakies dziwne teorie o środowisku wewnątrz i zewnątrz gry - tak czy nie?
6. CCP nie badając do końca sprawy, dla świętego spokoju uznaje że to był włam, mimo że dokładnie wie od was samych że te konta były udostępniane [ewnej grupie osób - tak czy nie?
7. CCP macha śmiesznie paluszkiem zamiast wykonać standardowy wyrok na lamiącym EULA czyli ban - tak czy nie?
8. CCP zwraca majątek, mimo że znamion typowego włamania na "przestępcze" bo współdzielone konta, brak - tak czy nie?

A to że ileś tam osób zaangażowanych "emocjonalnie" nie potrafi wytłumaczyć? Pewnie, bo ma cieniutkie argumenty,zmieniane co chwilę w zależności od potrzeby.
Ja nie twierdzę ż emam stuprocentową rację, twierdzę tylko że CCP popełniło być może groźny w skutkach precedens nie badając do końca sprawy i naginając swoje własne prawa.
Mam propozycję, wrzuć cała historię afery, bez upiększania, rzetelną np.na EVEnews i zobaczymy ilu graczy będzie miało podobne zdanie. Sam szczerze mówić jestem tego ciekaw.

@jan
Pokaż mi gdzie ta kradzież jest kradzieżą POZA grą? Czy ktoś sie włamał na te konta zdobywając nielegalnie hasła? Czy poprostu się zalogował jak to robił wiele razy i postanowił zarobic na tym?
I jak wielu czytasz wybiórczo, bardzo wybiorczo. Ani mnie ziębi ani grzeje to czy dostali tytki spowrotem czy nie. Ale za to ziębi mnie postawa CCP, bo jak zwykle zrobili coś "dla świętego spokoju", coś co może ktoś w przyszłośći nieciekawie wykorzystać, robiąc prawdziwy wałek.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2013, 18:25:30 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 30, 2013, 18:31:03 »
Niemniej jednak CCP dało dupy, rozpatrując sprawę nie trzymali się własnego eula, i w tym kierunku powinna się toczyć dyskusja.

Dwa pytania:
1. Czy EULA posiada zapis, według którego dzielenie konta oznacza obligatoryjne zbanowanie takiego konta?
2. Czy EULA posiada zapis, wedle którego w przypadku dzielenia konta i dokonanej w wyniku jego jakiejś kradzieży, CCP nie zwraca użytkownikowi konta zawiniętych przedmiotów?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 30, 2013, 18:43:30 »
Masz dowod, ze to byl ktos kto mial haslo od Xeo? Zlapales kogos na goracym uczynku? Jedyne co MY wiemy, to fakt ze ktos z nowego IP zalogowal sie i ukradl tytki. Tylko tyle. Sa poszlaki,ze mogl znac hasla od Xeo ale to poszlaki. Tak samo jak poszlaka jest nowe IP swiadczace, ze ktos cos kombinowal. I raczej ten co sie zalogowal na nowym IP to nie rzekomy zlodziej bo on zapieprzyl tytki wiec jest to jak najbardziej prawdziwy zlodziej - tak tlumaczac chlopu przy wodce i ognisku.

Jesli nie rozumiesz roznicy poza kradzieza w grze i kradzieza poza gra to raczej nie uda mi sie tego wytlumaczyc ale sprobuje.

Kradziez w grze ma miejsce, jesli np znasz hasla do POSa, bo ktos gdzies na ogolnodostepnym forum je zamiescil albo lapiesz w bance jakiegos goscia  z dorobkiem zycia w cargo i on blagajac o wypuszcenie daje Ci pasy do POSow korpa/aliansu a Ty sobie zabierasz z POSa to co ci sie spodobalo albo wybumpowujesz cos i to rozwalasz. Mozesz tez np byc dyrkiem z uprawnieniami wiec sobie wywieziesz ze 2 frachty pelne epikow i potem jeszcze zoflinujesz POSa/POSy. Czy np jestes CEO wielkiego aliansu i nagle stwierdzasz, ze chcesz zrobic najwiekszy przekret w grze i obrobisz/rozwalisz alians od srodka. To wszystko jest dozwolone przez wewnetrzna mechanike gry.

Kradziez poza gra ma miejsce, kiedy wlamujesz sie na czyjes konto lub masz do niego haslo od kolegi. Te konto nie jest Twoja wlasnoscia. Cokolwiek z nim lub z zawartoscia konta zrobisz nie jest dopuszczalne i jest sprzeczne z EULA. Samo przebywanie na tym koncie jest zle! To co CCP zrobi wlascicielowi konta to sprawa CCP ale zlodziej nie mial zadnego prawa zabrac czy zniszczyc cokowliek znajdujacego sie na tym koncie.

Ban nie jest standardowym wyrokiem na lamiacych EULA. Rownie dobrze to moze byc negatywny wallet, zniszczenie szipa czy ostrzezenie. Moze to byc tez perma ban lub ban na okreslony czas.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 30, 2013, 18:51:01 »
Masz dowod, ze to byl ktos kto mial haslo od Xeo? Zlapales kogos na goracym uczynku? Jedyne co MY wiemy, to fakt ze ktos z nowego IP zalogowal sie i ukradl tytki. Tylko tyle. Sa poszlaki,ze mogl znac hasla od Xeo ale to poszlaki. Tak samo jak poszlaka jest nowe IP swiadczace, ze ktos cos kombinowal. I raczej ten co sie zalogowal na nowym IP to nie rzekomy zlodziej bo on zapieprzyl tytki wiec jest to jak najbardziej prawdziwy zlodziej - tak tlumaczac chlopu przy wodce i ognisku.

Jesli nie rozumiesz roznicy poza kradzieza w grze i kradzieza poza gra to raczej nie uda mi sie tego wytlumaczyc ale sprobuje.

Kradziez w grze ma miejsce, jesli np znasz hasla do POSa, bo ktos gdzies na ogolnodostepnym forum je zamiescil albo lapiesz w bance jakiegos goscia  z dorobkiem zycia w cargo i on blagajac o wypuszcenie daje Ci pasy do POSow korpa/aliansu a Ty sobie zabierasz z POSa to co ci sie spodobalo albo wybumpowujesz cos i to rozwalasz. Mozesz tez np byc dyrkiem z uprawnieniami wiec sobie wywieziesz ze 2 frachty pelne epikow i potem jeszcze zoflinujesz POSa/POSy. Czy np jestes CEO wielkiego aliansu i nagle stwierdzasz, ze chcesz zrobic najwiekszy przekret w grze i obrobisz/rozwalisz alians od srodka. To wszystko jest dozwolone przez wewnetrzna mechanike gry.

Kradziez poza gra ma miejsce, kiedy wlamujesz sie na czyjes konto lub masz do niego haslo od kolegi. Te konto nie jest Twoja wlasnoscia. Cokolwiek z nim lub z zawartoscia konta zrobisz nie jest dopuszczalne i jest sprzeczne z EULA. Samo przebywanie na tym koncie jest zle! To co CCP zrobi wlascicielowi konta to sprawa CCP ale zlodziej nie mial zadnego prawa zabrac czy zniszczyc cokowliek znajdujacego sie na tym koncie.

Ban nie jest standardowym wyrokiem na lamiacych EULA. Rownie dobrze to moze byc negatywny wallet, zniszczenie szipa czy ostrzezenie. Moze to byc tez perma ban lub ban na okreslony czas.
Nikt nie ma żadnego dowodu, są tylko poszlaki choćby samego Xeowara który gdzieś tam wcześniej przyznał że najprawdopodobniej to właśnie ludzie którzy w zaufaniu dostali te hasła.
Kolejny raz napiszę - IP nie jest żadnym dowodem, co z tego że było inne? Ja się logując mam codziennie inne bo mam zmienne.
A co do reszty... sprawa jest po prostu bardzo niejasna jak traktować te wydarzenie, w tym przypadku wszystko zależy od punktu siedzenia. Dla osób które ucierpiały, jest to jednoznaczny włam, dla hejterów, jednoznaczna wina Covenu, dla osób niezaangażowanych błąd CCP że nie zbadał do końca sprawy i wydał wyrok, na wszelki wypadek na rzecz "okradzionego", pewnie żeby już przestał dupę zawracać  ;)
A poem jakoś to będzie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Phobeus

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 30, 2013, 19:05:34 »
Dwa pytania:
1. Czy EULA posiada zapis, według którego dzielenie konta oznacza obligatoryjne zbanowanie takiego konta?
2. Czy EULA posiada zapis, wedle którego w przypadku dzielenia konta i dokonanej w wyniku jego jakiejś kradzieży, CCP nie zwraca użytkownikowi konta zawiniętych przedmiotów?
faktycznie, sprawdzilem dokladnie i eula nie posiada żadnych zapisów dotyczących konsekwencji dzielenia konta. Czyli ewentualna kara zależy od widzimisie CCP.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 30, 2013, 19:19:31 »
faktycznie, sprawdzilem dokladnie i eula nie posiada żadnych zapisów dotyczących konsekwencji dzielenia konta. Czyli ewentualna kara zależy od widzimisie CCP.
A jest zapis mówiący o karze za łamanie EULA?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 30, 2013, 19:28:58 »
Wklejalem juz to wczesniej ale zrobie jeszcze raz.

If account sharing is discovered, accounts can be banned while the issue is being investigated and rightful ownership is being established. Whether the account stays banned or not is based on the discretion of the GM investigating the issue and is based on our internal rules and policies.

GM CiD

Znalazlem to na oficjalnym forum w watku o wspoldzieleniu kont.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 30, 2013, 20:25:27 »
jak za tak ekstremalny przypadek nie zbanowali choć to dopuszczają - to jeśli komukolwiek wcześniej w historii eve zbanowali konto za accout shearing - no to jest śmiesznie. Zaraz zaraz... oni nie zbanowali, tylko pogrozili palcem, poklepali po pleckach, grzecznie wszystko oddali i zapewnili o wypłacie należnych pieniążków :D. normalnie folwark zwierzęcy.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 30, 2013, 20:28:44 »
Proponuje zyczliwie doniesc na wszystkich pilotow tytanow w eve z wszystkich aliansow o domnienany acc sharing, zobaczymy jak bardzo powazne jest to przewinienie.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 30, 2013, 20:39:04 »
jebać ccp jebać eve - tak sobie raczej ludzie pomyślą jak ta sprawa się rozdmucha - gra jest stara, z beznadziejnym poprostu pvp jeszcze od strony GMów fatalnie prowadzona. Ja mam nadzieje ze ccp za to zapłaci - nie c0ven czy inny sojusz - ale robienie w huja graczy powinno się źle dla takiej firemki skończyć. Ja jestem ciekawy ile kont przez tyle lat było pobanowanych za dzielenie kont.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 30, 2013, 21:02:31 »
Dużo  8)

Phobeus

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 30, 2013, 21:47:47 »
gra jest stara, z beznadziejnym poprostu pvp
PvP w Eve ustępuje tylko szachom

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 30, 2013, 22:27:52 »
I bierkom.

Alice fajnie,ze alt bez historii na KB wypowiada sie o PVP.  Ale wiesz co... Ja mam radoche. Jestes tak skwaszony i nieszczesliwy szczesciem innych, ze wlasnie dostalem banana - na mojej twarzy.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 30, 2013, 23:04:41 »
I bierkom.

Alice fajnie,ze alt bez historii na KB wypowiada sie o PVP.  Ale wiesz co... Ja mam radoche. Jestes tak skwaszony i nieszczesliwy szczesciem innych, ze wlasnie dostalem banana - na mojej twarzy.
Wiesz, niektórzy walczą w grze, a niektórzy wolą to robić na forum, bez znajomości tematu ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 30, 2013, 23:11:09 »
No nie upraszczajmy. On moze miec znajomosc PVP ale jednostronna :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 30, 2013, 23:56:44 »
Cytuj
gra jest stara, z beznadziejnym poprostu pvp jeszcze
Wyjaśnij mi dlaczego pvp jest beznadziejne?

Pokaż przykłady, gdzie biłeś się Ty i stwierdziłeś że ci się totalnie nie podoba!

Zacytuj przeczytane przez Ciebie opinie innych graczy pvp-erów, którzy twierdzą że pvp w eve to beznadzieja!

A może jednak napisałeś to co Tobie w danej chwili przyniosła ślina na język?
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 00:03:17 wysłana przez Zgudi »

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 31, 2013, 01:33:02 »
ono jest beznadziejne jak sie jest casualem i pada w kazdym fightcie nie wiedzac co sie dzieje

prbly Alice9, wariant taki : umiera po czym lapie rage krzyczac gdzie moj statek ! noi tak sie konczy kolejna przygoda niedoszlego top pvpera ;)

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 31, 2013, 04:27:38 »
nikogo w tej grze nie zabijesz jeśli nie będzie tego chciał.
pan wielki pvper nie bierzesz pod uwagę że latasz 5h bez celu szukając potyczki z tego właśnie powodu bo nikt nie chce ci się podłożyć, wkońcu jak spotykasz jakiegoś napalonego znudzonego gościa i go pociachasz - to pała przebija sufit w pokoju.
nie idzie w tej grze absolutnie nikomu dokopać jest tak cholernie zachowawcza ponad wszelką miarę.
Ryzyko podejmuje tylko znudzony desperat albo frajer - ale nie tzw "pvper".
jeśli macie szczęście do ekipy na bitkę - to jest raczej ustawka a nie coś co w innych grach nazywa się pvp. ustawka to ustawka, jedna banda frajerów kontra inna banda frajerów - zawody o to kto jest mniejszym frajerem w puli frajerów którzy się w to jeszcze bawią. takie coś występuje na serwerach gier PVE jako np. wojna gildi. No i statystyki... święty killboard - nie zapominajmy o tym - killboard jest najważniejszy! bo bandy frajerów muszą zostać jakoś porównane... to co się nazywa w eve pvp powinno trafić do jakiejś nonsensopedi.
servery gier PVP obfitują we wszelkiej maści rzeź i zagrożenie którego w evie nie było nie ma i nie będzie.
ja wiem że to może być ciężko zrozumieć zwłaszcza ludziom którzy tracą jf`y jeden za 2gim - ale 99% normalnych ludzi lata z oczami i nie wydaży się w ich evowym życiu nic nieprzewidywalnego - suicide w hiseku jest wyjątkiem ale to też trzeba być specyficznym rodzajem frajera aby się dać w ten sposób zabić.

coven miał pvp niedawno pierwsze od chyba paru lat - jak stracił esoterie. Niestety was zaorali, ale to faktycznie było pvp - walczyliscie o coś. Graty... 1 akcja na 5 lat i tak jak rady nie mogli dać to wpierdzielili 500 capsów i po pvp. ot eve - w szachach każdy ma 1 króla i 1 królową - nadal chcesz porównać ten syf do szachów??

zara tu kto wklei jakiś kill god pro raciarki to odrazu zapytam czy naprawdę uważasz że siedzenie afk na localu w cloaku, czekanie czasem dniami na ofiarę jest warte tych 5 sekund rapu? no jeśli tak to ktoś tu ma naprawdę niskie wymagania odnośnie pvp i emocji które powinny być z tym związane i z pewnością ma za dużo czasu.

i jeszcze bo raczej nie wszyscy załapali - co robi fracht na moim awatarze. na ostatnim fraction najt zabiliście frachta - oj ale była podnieta pały w sufit warp 150au - prawdziwy polew to my mieliśmy z was - słuchając tego. Było epicko panowie.
musiałem warpa zatrzymać bo nikt mnie nie spunktował czekali wszyscy az skocze a jakiś kolo dał mi weba - odleciał bym na stacje i tyle by wyszło z misternego planu - potem siedzenie w cloaku zebyscie dolecieli i sie napewno zalapali - god pro pvp pany.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 04:50:31 wysłana przez Alice9 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 31, 2013, 06:35:13 »
Alice9 nie wiem czy zauważyłeś, ale jakoś nikt już nie ma ochoty się bawić w polemikę z Tobą.
W każdym bądź razie ja piszę po to żeby Ci pogratulować wyboru avatara. Gość z niego idealnie pasuje do Twojego szczekania.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 31, 2013, 08:27:40 »
nikogo w tej grze nie zabijesz jeśli nie będzie tego chciał.
pan wielki pvper nie bierzesz pod uwagę że latasz 5h bez celu szukając potyczki z tego właśnie powodu bo nikt nie chce ci się podłożyć, wkońcu jak spotykasz jakiegoś napalonego znudzonego gościa i go pociachasz - to pała przebija sufit w pokoju.
nie idzie w tej grze absolutnie nikomu dokopać jest tak cholernie zachowawcza ponad wszelką miarę.
Ryzyko podejmuje tylko znudzony desperat albo frajer - ale nie tzw "pvper".
jeśli macie szczęście do ekipy na bitkę - to jest raczej ustawka a nie coś co w innych grach nazywa się pvp. ustawka to ustawka, jedna banda frajerów kontra inna banda frajerów - zawody o to kto jest mniejszym frajerem w puli frajerów którzy się w to jeszcze bawią. takie coś występuje na serwerach gier PVE jako np. wojna gildi. No i statystyki... święty killboard - nie zapominajmy o tym - killboard jest najważniejszy! bo bandy frajerów muszą zostać jakoś porównane... to co się nazywa w eve pvp powinno trafić do jakiejś nonsensopedi.
servery gier PVP obfitują we wszelkiej maści rzeź i zagrożenie którego w evie nie było nie ma i nie będzie.
ja wiem że to może być ciężko zrozumieć zwłaszcza ludziom którzy tracą jf`y jeden za 2gim - ale 99% normalnych ludzi lata z oczami i nie wydaży się w ich evowym życiu nic nieprzewidywalnego - suicide w hiseku jest wyjątkiem ale to też trzeba być specyficznym rodzajem frajera aby się dać w ten sposób zabić.

coven miał pvp niedawno pierwsze od chyba paru lat - jak stracił esoterie. Niestety was zaorali, ale to faktycznie było pvp - walczyliscie o coś. Graty... 1 akcja na 5 lat i tak jak rady nie mogli dać to wpierdzielili 500 capsów i po pvp. ot eve - w szachach każdy ma 1 króla i 1 królową - nadal chcesz porównać ten syf do szachów??

zara tu kto wklei jakiś kill god pro raciarki to odrazu zapytam czy naprawdę uważasz że siedzenie afk na localu w cloaku, czekanie czasem dniami na ofiarę jest warte tych 5 sekund rapu? no jeśli tak to ktoś tu ma naprawdę niskie wymagania odnośnie pvp i emocji które powinny być z tym związane i z pewnością ma za dużo czasu.

i jeszcze bo raczej nie wszyscy załapali - co robi fracht na moim awatarze. na ostatnim fraction najt zabiliście frachta - oj ale była podnieta pały w sufit warp 150au - prawdziwy polew to my mieliśmy z was - słuchając tego. Było epicko panowie.
musiałem warpa zatrzymać bo nikt mnie nie spunktował czekali wszyscy az skocze a jakiś kolo dał mi weba - odleciał bym na stacje i tyle by wyszło z misternego planu - potem siedzenie w cloaku zebyscie dolecieli i sie napewno zalapali - god pro pvp pany.

Mam wrazenie, ze gramy w dwie rozne gry, co jeszcze raz potwierdza, jak zlozona gra jest EVE. Z tego co piszesz wynika, ze EVE to po prostu nie jest gra dla ciebie - jezeli latasz 5h i nie potrafisz znalezc zadnego celu, jezeli wydaje ci sie ze siedzenie afk w cloaku oznacza, ze ten cloaker caly czas wlepia galy w monitor godzinami czekajac w napieciu na killa raciarki (lol), jezeli wydaje ci sie, ze kazda bitwa to banda frajerow (lol) ktora sie dala zlapac, to znaczy ze jestes typem tak zwanego "failbeara", ktory lata na oslep i kompletnie nic z tej gry nie rozumie. Pogodz sie z tym, ze raczej z tego nic nie bedzie, i zajmij sie czyms innym, bo mylisz sie wlasciwie w kazdym punkcie, i duzo lepiej by ci wychodzilo granie jakas inna gre. Fajnie wiedziec, jak widzisz EVE (to nawet smieszne, chociaz tez jednoczesnie zalosne), ale przyjmij do wiadomosci, ze tak naprawde wyglada to zupelnie inaczej, a problem tkwi w Tobie. To tak jak w tym dowcipie o mrowkach, ktore badaly i opisywaly slonia - jedna zawedrowala na grzbiet, i opowiadala potem ze slon jest wielki, pomarszczony i caly czas sie kolysze, druga na ucho wiec twierdzila, ze slon jest miekki, plaski i falujacy, a trzecia wlazla mu w tylek, i przysiegala, ze slon jest ciasny, niewygodny i smierdzi. Ty jestes wlasnie taka mrowka, wydaje ci sie ze ogarniasz rzeczywistosc EVE a tak naprawde jestes w dupie i gowno widzisz. W dodatku masz jakis butthurt na coven bo zabilismy ci frachta, tak? I dlatego teraz bedziesz wyrzygiwal z siebie pomyje ktore uslyszales na polishu. Zalosne  ;D Ale jednoeczesnie nawet troche zabawne, wiec dawaj dalej.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 31, 2013, 10:29:30 »
Fajnie sie kutasami po czole obijacie, ale musze przyznac jednemu racje. PvP w eve, ktore jest akurat najmonicejsza strona tej gry wciaz jest do dupy tylko i wylacznie przez spieprzona mechanike samej gry. Koncepcja fajna, gorzej z wykonaniem.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 31, 2013, 10:45:05 »
Fajnie sie kutasami po czole obijacie, ale musze przyznac jednemu racje. PvP w eve, ktore jest akurat najmonicejsza strona tej gry wciaz jest do dupy tylko i wylacznie przez spieprzona mechanike samej gry. Koncepcja fajna, gorzej z wykonaniem.

Czyli bez zmian, caly czas PVE w WoW jest duzom lepsze niz PVP w EVE :) Bardzo cenna uwaga, jak zwykle.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 31, 2013, 11:20:51 »
Czyli bez zmian, caly czas PVE w WoW jest duzom lepsze niz PVP w EVE :) Bardzo cenna uwaga, jak zwykle.

Wiesz po kilku latach zmienilbym trolla, bo brzmisz jak Macierewicz i usilnie starasz sie komus wmowic swoja prawdziejsza prawde :). I jestes albo glupcem albo usilnie starasz sie komus zaimponowac jaki dobry jestes w te internetowe klocki. Zenujace.


 W Eve unikalny jest swiat polityki i trudno jakiejkolwiek grze temu dorownac, reszta to smiech na sali. Przesuwasz stateczkami (kwadracikami) w liniach prostych naciskasz przyciski i wooo doslownie czuje sie jakbym byl w kosmicznym statku. Juz nie bron tak zawziecie swojej ukochanej gry i spojrz troche trzezwo, sa lepsze gry pvp, ktore daja o wiele wiecej adrenaliny.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 31, 2013, 11:36:52 »
Wiesz po kilku latach zmienilbym trolla, bo brzmisz jak Macierewicz i usilnie starasz sie komus wmowic swoja prawdziejsza prawde :). I jestes albo glupcem albo usilnie starasz sie komus zaimponowac jaki dobry jestes

No rozumiem, ze mozesz miec wlasnie takie zdanie, ale tak jak mowie - nie ma to zadnego znaczenia, bo to co piszesz nie trzyma sie kupy, i wyglada jak niczym nieuzasadniony hate, czyli obnarza to, czym tak napradwde jestes - niewiele znaczacym haterem, i to co piszesz nie ma zadnego znaczenia, ani zadnego zwiazku z rzeczywistoscia

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 31, 2013, 11:46:58 »
No rozumiem, ze mozesz miec wlasnie takie zdanie, ale tak jak mowie - nie ma to zadnego znaczenia, bo to co piszesz nie trzyma sie kupy, i wyglada jak niczym nieuzasadniony hate, czyli obnarza to, czym tak napradwde jestes - niewiele znaczacym haterem, i to co piszesz nie ma zadnego znaczenia, ani zadnego zwiazku z rzeczywistoscia

Tak nienawidze gry do ktorej chetnie bym wrocil, ale nie moge bo mechanika gry mi nie odpowiada. No faktycznie ja jej tak nienawidze :(. Nie wiem czy zauwazyles, ze ja najczesciej wysmiewam fanatyzm obu stron bo nie lubie skrajnosci za bardzo. CCP stworzylo gre z zajebista koncepcja, ale mechanicznie im to nie wyszlo i dalej trzymam kciuki by to naprawili chociaz um nie wiem czy to zrobia bo jak juz cos naprawili to skasowali mi boot.ini :D.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 31, 2013, 12:16:59 »
No rozumiem, ze możesz mieć własne takie zdanie, ale tak jak mowie - nie ma to żadnego znaczenia, bo to co piszesz nie trzyma się kupy, i wygląda jak niczym nieuzasadniony hate, czyli obnaża to, czym tak naprawdę jesteś - niewiele znaczącym haterem, i to co piszesz nie ma żadnego znaczenia, ani żadnego związku z rzeczywistością
Zauważyłeś Cat że to co napisałeś pasuje idealnie do Ciebie ;D Jesteś niewiele znaczącym haterem/szczekaczem/pieniaczem/etc i " to co piszesz nie ma żadnego znaczenia, ani żadnego związku z rzeczywistością" i nikogo to nie obchodzi ;D
A jednak z uporem maniaka wciąż piszesz  :P

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 31, 2013, 12:38:40 »
Cytuj
pan wielki pvper nie bierzesz pod uwagę że latasz 5h bez celu szukając potyczki(...).
nie idzie w tej grze absolutnie nikomu dokopać(...)
jest tak cholernie zachowawcza ponad wszelką miarę.(...)
Ryzyko podejmuje tylko znudzony desperat albo frajer(...)
jeśli macie szczęście do ekipy na bitkę - to jest raczej ustawka(...)
ustawka to ustawka, jedna banda frajerów kontra inna banda frajerów(...)
takie coś występuje na serwerach gier PVE jako np. wojna gildi.(...)
to co się nazywa w eve pvp powinno trafić do jakiejś nonsensopedi.(...)
servery gier PVP obfitują we wszelkiej maści rzeź i zagrożenie którego w evie nie było nie ma i nie będzie.(...)

Odnośnie tych punktów, ja osobiście i ludzie z którymi gram, grałem odnosili wrażenia inne o 180 stopni. Co prawda PVP nie jest ideałem, ale uważam że jest najlepiej wykonane z pośród innych gier mmo. Jest nieprzewidywalne, każda sytuacja jest inna i nie da się tego zdefiniować/opodręcznikować. Nigdy nie widziałem żadnej ustawki w grze i raczej długo nie zobaczę. A wielu pvp-erów podejmuje ryzyko wiele razy każdego dnia i do końca nie wiedzą jaki będzie wynik bo jest mnóstwo czynników które mogą przeważyć na jedną lub drugą stronę. Mnie mechanika gry bardzo się podoba. Wymaga od gracza nie tylko wiedzy, ale także szybkości reagowania i dobrej zręczności w manewrowaniu statkiem. To co Alice9 napisałeś odnosi się co najwyżej do ustawki HBC vs CFC lub innych dużych nudzących się bloków, ale takie sytuacje są rzadkością.

Cytuj
mechanika gry mi nie odpowiada.
Tak macie mówić, a nie "jedyna i słuszna prawda to taka że pvp w eve jest dnem"
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 13:22:05 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 31, 2013, 13:20:10 »
Hm... pvp jest dod dupy... pve do dupy... mechanika do dupy...
Ale dupa to fajna rzecz, co by nie mówić  ;D


[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 31, 2013, 13:27:25 »
W Eve unikalny jest swiat polityki i trudno jakiejkolwiek grze temu dorownac, reszta to smiech na sali. Przesuwasz stateczkami (kwadracikami) w liniach prostych naciskasz przyciski i wooo doslownie czuje sie jakbym byl w kosmicznym statku. Juz nie bron tak zawziecie swojej ukochanej gry i spojrz troche trzezwo, sa lepsze gry pvp, ktore daja o wiele wiecej adrenaliny.
Zgodziłbym się z Tobą, gdybyś napisał, że są gry w których PVP sprawia więcej przyjemności. Wątpię czy istnieje gra w której PVP przynosi tyle adrenaliny co w EVE z prostej przyczyny - nie ma chyba drugiej takiej gry, gdzie przy ewentualnej porażce możesz stracić wszystko co przy sobie w danej chwili masz.

Fajnie sie kutasami po czole obijacie, ale musze przyznac jednemu racje. PvP w eve, ktore jest akurat najmonicejsza strona tej gry wciaz jest do dupy tylko i wylacznie przez spieprzona mechanike samej gry. Koncepcja fajna, gorzej z wykonaniem.
To znaczy, że co? Wrócisz jak będzie można statkiem sterować joystickiem :D Celowniczek i jazda kto ma lepsze oko? Poza tym Soul kurwa, ciężko opierać się na opinii kogoś kto chuj wie ile już nie gra. Wróć na miesiąc, dwa i wtedy powiedz jak się sprawy mają w porównaniu do tego co widziałeś odchodząc z gry - wtedy mogę Ci przybić piątaka i się zgodzić wzdłuż, i wszerz. W tej chwili pieprzenie, że PVP jest zjebane bo mechanika jest zjebana to po prostu... no, pieprzenie zwyczajnie.