Autor Wątek: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)  (Przeczytany 62812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 15, 2012, 00:01:27 »
a jestes?

Chcesz z liścia? :P
Cała prawda o moim graniu...


Patyk

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 15, 2012, 00:29:20 »
Bardzo przepraszam, ze sie wtrace, ale czuje sie bardzo urazony, ze nikt mnie jeszcze nie oskarzyl o bociarstwo i sprzedawanie ISKow na Allegro!!!

A tak na powaznie: wiem, ze ciezko jest niektorym uwierzyc, ale sa jeszcze na tym swiecie ludzie, ktorzych celem grania w EVE jest to, zeby inni mieli latwiej.
Nie miesci im sie w glowach, ze mozna tyle zapierdalac, nie biorac nic w zamian (no prawie, plex czy 2 miesiecznie za zaslugi ;))
Robota to ciezka i niewdzieczna, no i zazwyczaj trzeba sie otrzasac z gowna, ktorym ludzie cie obrzucaja.

Wiec jaki jest tego sens? Nie wiem jak Xeo, ale wam napisze co ja z tego mam:

SATYSFAKCJE

z tego, ze w gaszczu kilkudziesiecu tysiecy ludzi grajacych w EVE jest tych kilkadziesiat (kilkaset?), ktore pokazuja srodkowy palec wielkiemu blobowi i wystawiaja floty na gridzie tam, gdzie inni nie podejmuja walki albo nawet nie wydokowuja.
Czy tak bedzie tez tym razem? Nie wiem, ale wiem jedno: nie "zlozymy sie" w kilka dni, jak to bylo z ROL i caly ten blob bedzie musial sie sporo nalatac zeby to Eso zdobyc.
No, przynajmniej mam taka nadzieje ... ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 15, 2012, 00:29:52 »
Chcesz z liścia? :P

Przyszłym niedoszłym. ;P

FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 15, 2012, 00:33:37 »
Chcesz z liścia? :P
widze że rozmowa z podpieraczem tej calej szopki
(co mnie nie dziwi bo chyba raczej wysoko stales w tej piramidze boterskiej jak byles w coven, co?) nie ma  najmnijeszego sensu.
btw szopka to jutro bedzie jak xeo i spolka napisza dement bo dzisiejszy nie wiem czy ktos wogole zauwazyl jest tak niemerytoryczny i smieszny iz sklaniam sie twierdzic ze maja tu odbiorców za idiotow ale spoko - ja to rozumiem i szanuje swoj biznes trzeba chronic

z tego, ze w gaszczu kilkudziesiecu tysiecy ludzi grajacych w EVE jest tych kilkadziesiat (kilkaset?), ktore pokazuja srodkowy palec wielkiemu blobowi i wystawiaja floty na gridzie tam, gdzie inni nie podejmuja walki albo nawet nie wydokowuja.
Czy tak bedzie tez tym razem? Nie wiem, ale wiem jedno: nie "zlozymy sie" w kilka dni, jak to bylo z ROL i caly ten blob bedzie musial sie sporo nalatac zeby to Eso zdobyc.
No, przynajmniej mam taka nadzieje ... ;)
roplakalem sie..a moje pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi - gdzie jest kasa z bocenia? rozliczyliscie sie z kims? ale zaraz przecierz nikt nie prowadzi ani tym bardziej nie ma wglad w ksiegowosc z "pewnych api"
i czy na allegro iski selluje spiaca krolewna czy pies pluto
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2012, 00:40:42 wysłana przez FN »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 15, 2012, 00:35:48 »
BuFu, uciekajcie od nas, bo Was FN zaliczy do bociarzy. A to, ze macie boty do PvP to Was nie usprawiedliwia.  >:D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 15, 2012, 00:39:38 »
w gaszczu kilkudziesiecu tysiecy ludzi grajacych w EVE jest tych kilkadziesiat (kilkaset?), ktore pokazuja srodkowy palec wielkiemu blobowi i wystawiaja floty na gridzie tam, gdzie inni nie podejmuja walki albo nawet nie wydokowuja.
Czy tak bedzie tez tym razem? Nie wiem, ale wiem jedno: nie "zlozymy sie" w kilka dni, jak to bylo z ROL i caly ten blob bedzie musial sie sporo nalatac zeby to Eso zdobyc.

I dzięki takiej postawie masz sojuszników i gdzieś tam, daleko na końcu... małego, nic nie znaczącego, Sokoła ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 15, 2012, 00:40:27 »
widze że rozmowa z podpieraczem tej calej szopki
(co mnie nie dziwi bo chyba raczej wysoko stales w tej piramidze boterskiej jak byles w coven, co?) nie ma  najmnijeszego sensu.
btw szopka to jutro bedzie jak xeo i spolka napisza dement bo dzisiejszy nie wiem czy ktos wogole zauwazyl jest tak niemerytoryczny i smieszny iz sklaniam sie twierdzic ze maja tu odbiorców za idiotow ale spoko - ja to rozumiem i szanuje swoj biznes trzeba chronic

Rotfl. Ty to po prostu głupi jesteś. Szkoda czasu na polemikę.
Cała prawda o moim graniu...


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 15, 2012, 00:48:16 »
Rotfl. Ty to po prostu głupi jesteś. Szkoda czasu na polemikę.
To nie jest po prostu glupota. To jest po prostu Kosmiczny PiSowiec, ktory znalazl WROGA!!! BOLSZEWIKA GON GON GON!!!

FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 15, 2012, 00:53:51 »
BOLSZEWIKA GON GON GON!!!
jak dla ciebie, potakiwaczu najgorszego sortu przyjacielem jest bolszewik to ja chyba to znaczy fora pomylilem i czas cos porobic pozytecznego :)

LunaticMess

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 15, 2012, 00:55:47 »
Wracając do tematu rozumiem ze C0ven postanawia bronic Eso za wszelka cene a potem napadać ze stain na pozostawione tam 2 alianse?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 15, 2012, 01:03:49 »
jak dla ciebie, potakiwaczu najgorszego sortu przyjacielem jest bolszewik to ja chyba to znaczy fora pomylilem i czas cos porobic pozytecznego :)
www.psychiatryk24.pl czeka

Cytuj
Wracając do tematu rozumiem ze C0ven postanawia bronic Eso za wszelka cene a potem napadać ze stain na pozostawione tam 2 alianse?

Zeby tam dwa.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 15, 2012, 02:02:03 »
Ej, paszoł psik. Jagger i ja wyrabialiśmy normę. :P
A reszta z Maxem na czele kopała veld.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 15, 2012, 02:25:50 »
@FnDrake - byłeś miesiąc w Coven o ile dobrze widzę. Czy przez ten czas faktycznie tak dokładnie poznałeś ich wszystkie boterskie tajemnice włącznie z grupą trzymającą władzę?


Julius Septimus

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 15, 2012, 02:29:01 »
@FnDrake - byłeś miesiąc w Coven o ile dobrze widzę. Czy przez ten czas faktycznie tak dokładnie poznałeś ich wszystkie boterskie tajemnice włącznie z grupą trzymającą władzę?
Dziwisz się?
Na pierwszy rzut oka widać jaki jest bystry!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 15, 2012, 02:54:30 »
[admin]Dużo postów w krótkim czasie = flame. Tako rzecze moje doświadczenie tutaj. Mona miel litość nad nimi i zrób tu porządek zanim ja to jutro* przeczytam i porozdaję nagrody wedle mojego uznania[/admin]

* w tym wypadku kiedy się obudzę po tym co u mnie funkcjonuje jako odpoczynek nocny :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 15, 2012, 08:16:47 »
Widze ze ladnie sie zlapaliscie na trolla Galla "Mam Tylko Jednego Bota Na Wlasny Uzytek" Widgeta  ;D To trzeba miec tupet, zeby zamienic dobra korporacje PVP z wlasna kultura, meme i ciekawym wizerunkiem w przykrywke dla botow (wszystko bedziesz mial Garnek, tylko zostan slupem^^) i jeszcze w sposob obsesyjny wytykac innym bociarstwo. A mniej rozgarnieci forumowi Maciarewicze jak zawsze wszystko lykaja...

Wracajac do tematu:

(03:11:22) honeybadger.pleaseignore.com:
We will be doing coalition wide PLEX raffles for any capital or supercapital ship that is on a hostile TCU/hub killmail in Esoteria, starting when the first hub pops.

These will go on weekly until we clear the region.

Someone remind me to do it when the first hub is down.

#### SENT BY Montolio to All online hbc @ 2012-11-15 02:11:24 EVE Time ####
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 15, 2012, 08:25:58 »
Wracajac do tematu:

(03:11:22) honeybadger.pleaseignore.com:
We will be doing coalition wide PLEX raffles for any capital or supercapital ship that is on a hostile TCU/hub killmail in Esoteria, starting when the first hub pops.

These will go on weekly until we clear the region.

Someone remind me to do it when the first hub is down.

#### SENT BY Montolio to All online hbc @ 2012-11-15 02:11:24 EVE Time ####


Oho, chyba ktoś zczaił, że weekend bez podatku może nie wystarczyć :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 15, 2012, 08:37:13 »
A reszta z Maxem na czele kopała veld.

Pokażesz na lace czemu to cię tak boli?
Bo to że każdy robi to na co ma ochotę, to za trudne dla Ciebie do zrozumienia, przyjęcia?
...

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 15, 2012, 08:48:27 »
jak już macie te boty to kupilibyście tytana na faction night a nie... :*)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 15, 2012, 08:49:50 »
Ej, paszoł psik. Jagger i ja wyrabialiśmy normę. :P

Trzech takich jak Was dwóch to ze świecą szukać ;) Ale fakt jest taki że poza Wami nikogo z BHI nie znam, a przynajmniej rok spędziliśmy trollując się wzajemnie na TS'ie :PI to chyba jedyny przypadek gdy cały korp był trzymany ze względu na 2 osoby z którymi nikt się nie chciał rozstać :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 15, 2012, 08:50:55 »


(03:11:22) honeybadger.pleaseignore.com:
We will be doing coalition wide PLEX raffles for any capital or supercapital ship that is on a hostile TCU/hub killmail in Esoteria, starting when the first hub pops.

These will go on weekly until we clear the region.

Someone remind me to do it when the first hub is down.

#### SENT BY Montolio to All online hbc @ 2012-11-15 02:11:24 EVE Time ####


Tribale szykują już swoje carriery. Oh wait..

akira akawa

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 15, 2012, 09:39:38 »
Bełkot , bełkot

no to już mistrzostwo świata "niech becie wojna boterów"
Koleżko wracaj na forum onet'u
- mama na szkołach dla syna oszczędzała
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2012, 09:45:44 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 15, 2012, 09:51:32 »
...czemu nie macie porzadnej floty superow kiedy hul kosztowal doslownie grosze ..a skoro jej nie macie to gdzie sie podzialy te iski ?

W styczniu 2009 gdy zajęliśmy esoterię, C0ven miał miesięczne dochody na poziomie 4-5b. Był to przychód z wtedy hi-end moonów (dyspro i promethium). Sojusz posiadał wtedy ze 30-40 dreadów, trochę posów i tyle.
Po zajęciu Eso, ustawieniu posów tam itp itd, C0ven zarabiał (po odliczeniu kosztów sova, tj wtedy dużej ilości paliwa do posów) około 7b na miesiąc.
Wynajmować teren zaczęliśmy od 2010. Od tamtego czasu przychód powoli rósł, w międzyczasie dyspro i promethium straciło na wartości, pojawiły się koszty sova (huby, tcu itp itd). Sojusz zarabiał w tym okresie 8-10b po kosztach. W latach 2011-2012 nasz przychód (po kosztach sova) wahał się w okolicach 20-25b, czasem dobijaliśmy do 30b. Ile do końca zostawało na plus, głównie zależało od ilości ISK wydanych na refundy, utrzymanie kont ally (logistycy, tytki, cynonet oraz PLEXy dla FC i logistyków). Można przyjąć że 15-20b/mies zawsze byliśmy do przodu.
W skrócie, przez te 46 miesięcy można przyjąć średnio miesięcznie zarobki na czysto na poziomie 10, no niech przeszacuję, 15b/mies. Co daje niecałe 700b które sojusz zarobił przez te niecałe 4 lata.
Aktualnie C0ven posiada około 60 dreadów, kilkanaście carrierów, 4 tytki z dobrymi fitami, 2 jfy, kilka frachtów, rurkę, duży zapas paliwa i amunicji do dreadów, zapas posów i modułów do sovwara i około 50b w hullach i fitach statków bojowych, do tego 2 chary pod tytki po 30-40b, 2 chary logistyczne ciut tańsze i ileś innych kont z altami do capsów i logi no i oczywiście zapas ISKów w kwocie 200+b. Całość assetów c0ven wg EVEHQ dobrze przekracza 1000b - ale uwzględnia wartość zanchorowanych hubów/tcu/itp itd a nie uwzględnia postaci. Wartość assetów w ISK jest też większa niż ich cena zakupu, choćby dlatego że hulle tytków i fity podrożały.
Jest to z jednej strony niby dużo, ale dużo mniej niż się może wydawać miłośnikom teorii spiskowych. Przykre jest też to, że to co C0ven zarabia na całym regionie północ zarabia na 1 może 2 moonach z techem.....

To wszystko zostało potwierdzone niezależnym audytem wykonanym jak pisałem raz około pół roku przez Uizję, któremu chciało się posiedzieć trochę nad API i Excelem.
Dzięki na początku Urulokowi a potem i teraz Patykowi C0ven od zawsze był dobrze ogarnięty od strony logistycznej oraz finansowej, przez wszystkie lata nie było żadnej dużej kradzieży (incydent z dreadami pomijam, bo to była drama a nie kradzież) i uważam że obaj menedżerowie COHO robili i robią świetna robotę a C0ven dobrze wykorzystał te lata żeby zbudować swoje rezerwy i nie wydaliśmy ani nie straciliśmy głupio żadnej kasy. Teraz tylko pozostaje pokazać że umiemy te zasoby wykorzystać w walce.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 15, 2012, 09:57:13 »
To Akira przyjal Ozziego do LFN. Dobrze mu czasem o tym przypomniec jak sie zagalopuje  ;)
KAJAJ SIE!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 15, 2012, 10:13:54 »
To Akira przyjal Ozziego do LFN. Dobrze mu czasem o tym przypomniec jak sie zagalopuje  ;)
KAJAJ SIE!

nie trolluj waść bo zabije ci bota

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 15, 2012, 10:21:48 »
Jako postronny obserwator zaciekawiony sprawą prosił bym Dyrekcje sojuszu o skomentowanie faktu posiadania przez CEO C0venu alt bot korpa.
XEO sam pisał że to Jego korp miał wynajmować coś ciemnym typą(om). Po losach widać korp ten nic nie wynajmował tylko anomalki trzaskał. Jak dotąd zamiast wyjaśnień piszecie o botach w LFN . Prosił bym też o nie zasłanianie się Macierewiczem, LFNom jak pamiętam nikt nic nie udowodnił do dzisiaj a tu mamy praktycznie przyznanie sie do współpracy z bocianami( swoją drogą ciekawe czy Kell już poleciał do CCP z printscreenem) .

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 15, 2012, 10:29:30 »
Aktualnie C0ven posiada około 60 dreadów

No to zamieniacie teraz te dready na supercarriery (wyjdzie gdzieś 6-10, licząc na kolanie) i jak się rozpędzicie na froncie zachodnim to nie sądzę żeby dało się c0ven zatrzymać przed Cloud Ring ;)

Ale poważnie - Xeo pokazuje jak olbrzymia jest dysproporcja sił w Eve.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 15, 2012, 10:33:33 »
Shhhhhhhh, Mikker wrócił do c0venu, może im dredy odda  >:D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 15, 2012, 10:41:42 »
No to zamieniacie teraz te dready na supercarriery (wyjdzie gdzieś 6-10, licząc na kolanie) i jak się rozpędzicie na froncie zachodnim to nie sądzę żeby dało się c0ven zatrzymać przed Cloud Ring ;)

Ale poważnie - Xeo pokazuje jak olbrzymia jest dysproporcja sił w Eve.

Z drugiej strony to śmieszne, jak PL wrzuca flotę capsów i matek wartą pi razy drzwi pół tryliona, a my na nich w drejach. Przez ostatnie dwa tygodnie PL z całą tą potęgą zabiło 13 carrierów i 4 matki, mały biedny c0ven 14 carrierów ;] And they call -A- shit...


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 15, 2012, 10:42:16 »
Jako postronny obserwator zaciekawiony sprawą prosił bym Dyrekcje sojuszu o skomentowanie faktu posiadania przez CEO C0venu alt bot korpa.
XEO sam pisał że to Jego korp miał wynajmować coś ciemnym typą(om). Po losach widać korp ten nic nie wynajmował tylko anomalki trzaskał. Jak dotąd zamiast wyjaśnień piszecie o botach w LFN . Prosił bym też o nie zasłanianie się Macierewiczem, LFNom jak pamiętam nikt nic nie udowodnił do dzisiaj a tu mamy praktycznie przyznanie sie do współpracy z bocianami( swoją drogą ciekawe czy Kell już poleciał do CCP z printscreenem) .

Znaczy skomentowanie czego ?
Tak, C0ven przez 2 lata miał korp do którego przyjmował ludzi bez pytania i dawał im puste systemy do racenia.
Fizycznie tym korpem zarządzałem ja (w sensie mój alt) przyjmowałem ludzi, pisałem w biuletynie gdzie mogą siedzieć i co miesiąc przelewałem to co nazbierało się z podatków na COHO.
Dlaczego ? Dlatego że był to najmniej szkodliwy kompromis między frakcją w C0ven twierdzącą że jesteśmy debilami bo nie bocimy a to dzika kasa a sojusz biedny, a frakcją która twierdziła że bocenie jest nieetyczne/niemoralne. Aby to jakoś pogodzić zostały podjęte następujące decyzje:
1. Zakaz botów w C0ven
2. Korp w którym nikt nie będzie pytał czy bocisz czy latasz semiafk na anomalki czytając książki lub to twój "kuzyn" lata na anomalki został przyjęty do Inver Brass, gdzie i tak de facto na pewno są boty naszych rentierów, więc to nie robi różnicy czy będzie ich więcej. I każdy mógł sobie tam wsadzić alta za wysoki podatek.
3. Decyzja że C0ven jako sojusz nie będzie prowadził botnetu (do tego odnoszą się cytaty z Angelusa które wkleił Widget) - jak to zwykle bywa ci którzy krzyczeli "zróbmy bot empire" na tekst "to zróbcie ja mam to w dupie i byle nie było to w C0ven" to mówili że nie mają czasu żeby się tym zająć i temat udało się uśpić.
4. Decyzja że blue fire na botach jest zabroniony. I choć było kilka killi tego typu w szczycie dramy o boty to jednak stand to stand, jak ktoś ma problem z botami niech poluje na czerwone a nie niebieskie.

Czy to było idealne wyjście? Pewnie nie. Gdyby inne osoby w tamtym okresie grały aktywnie i pełniły funkcje w sojuszu, może w ogóle przyjęlibyśmy politykę stanowczego nie botom, a może wręcz przeciwnie, może bylibyśmy słynnym botempire... W rezultacie wyszło jak wyszło, trochę dramy, trochę shitu, ale z perspektywy czasu był to rozsądny kompromis, sojusz na tym nie ucierpiał ani finansowo ani organizacyjnie (w sensie rozłamów itp).  I jakkolwiek dwulicowo może to zabrzmieć, mimo tego że zabraniamy bocenia pod tickerem C0VEN i dużo ludzi od nas ma bardzo emocjonalny stosunek do bocenia, to w praktyce C0ven nie jest policjantem moralnym EVE, nie szuka i nie wyrzuca botów wśród swoich rentierów, de facto akceptując to że przynajmniej część naszego dochodu pochodzi z botów. Taka gra, to jest EVE tu czarne nie jest czarne a białe nie jest białe, tylko wszystko zależy od punktu siedzenia i własnych interesów. A i tak wiadomo że najmojsze jest CFC i HBC bo tak mówią ich Goebbelsy....

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 15, 2012, 10:55:25 »
Pokażesz na lace czemu to cię tak boli?
Bo to że każdy robi to na co ma ochotę, to za trudne dla Ciebie do zrozumienia, przyjęcia?
...
Wydaje mi się że Yarr był od napierdalania, a od kopania jest State War Academy.

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 15, 2012, 10:57:24 »
Jako postronny obserwator zaciekawiony sprawą prosił bym Dyrekcje sojuszu o skomentowanie faktu posiadania przez CEO C0venu alt bot korpa.
XEO sam pisał że to Jego korp miał wynajmować coś ciemnym typą(om). Po losach widać korp ten nic nie wynajmował tylko anomalki trzaskał. Jak dotąd zamiast wyjaśnień piszecie o botach w LFN . Prosił bym też o nie zasłanianie się Macierewiczem, LFNom jak pamiętam nikt nic nie udowodnił do dzisiaj a tu mamy praktycznie przyznanie sie do współpracy z bocianami( swoją drogą ciekawe czy Kell już poleciał do CCP z printscreenem) .

3x LOL.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 15, 2012, 11:01:14 »
Z drugiej strony to śmieszne, jak PL wrzuca flotę capsów i matek wartą pi razy drzwi pół tryliona, a my na nich w drejach. Przez ostatnie dwa tygodnie PL z całą tą potęgą zabiło 13 carrierów i 4 matki, mały biedny c0ven 14 carrierów ;] And they call -A- shit...

Nie jest sztuką zbierać KM-y capitali i supercapitali jak się samemu lata blobem takich shipów. Sztuką jest to robić w subcapitalach i fajnie, że to się udaje.

Malutka i biedna Finlandia zatrzymała potęgę ZSRR, bo "skillem" kontrowali czerwonego "bloba" ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 15, 2012, 11:05:06 »
Jako postronny obserwator zaciekawiony sprawą prosił bym Dyrekcje sojuszu o skomentowanie faktu posiadania przez CEO C0venu alt bot korpa.
XEO sam pisał że to Jego korp miał wynajmować coś ciemnym typą(om). Po losach widać korp ten nic nie wynajmował tylko anomalki trzaskał. Jak dotąd zamiast wyjaśnień piszecie o botach w LFN . Prosił bym też o nie zasłanianie się Macierewiczem, LFNom jak pamiętam nikt nic nie udowodnił do dzisiaj a tu mamy praktycznie przyznanie sie do współpracy z bocianami( swoją drogą ciekawe czy Kell już poleciał do CCP z printscreenem) .

LFNowi sporo udowodniono, nie ściemniaj. Poszukaj wątku na Centrali, są tam wklejone logi, nagrania, popytaj się ludzi, którzy byli w LFN i odeszli stąd rozczarowani praktykami Ozzego i Widgeta. To był kiedyś piękny korp - bardzo dobre pvp, bardzo dobra logistyka, fajny background, fajni ludzie. Teraz tam już tylko szrot na szrocie i przykrywka dla "kuzynów" Ozzego.

Zapytaj się, jakim cudem LFN było stać na tak ekspresowe kupowanie superów (w kilka miesięcy 1 tytan, 4 matki) mimo, że korp nie miał moonów z hi endami.
Cała prawda o moim graniu...


EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 15, 2012, 11:15:48 »
A co ta Finlandia wykombinowala?

Wysyłane z mojego SHOGUN za pomocą Tapatalk 2