Autor Wątek: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)  (Przeczytany 78077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
W tej całej sprawie w sumie trochę ciekawi postawa panów z Covenu. Zawsze się zarzekali, że g... ich obchodzi co się dzieje u rentierów czy petów, czy ludzie bocą itp, "oni nie będą się bawić w policjanta", a tu ktoś komuś buchnął parę b to nagle "nasz rentierski korp", pan Calvin musi oddać kasę, bo go zarekomendował. Brzmi to co najmniej dziwnie, patrząc na wcześniejsze deklaracje.Czyli to był jakiś rentierski korp, w którym trzymają alty ludzie z covenu, poza tak zwaną jurysdykcją policyjnej pały zarządu?
Tak mi się przypominają lfnowe taśmy prawdy.

Megatech siedzi z nami na TS, to nasi koledzy. Sprawa tej kradziezy to ich wewnetrzna sprawa. Jak pisalem w pierwszym moim poscie w tym temacie, sam robie duzo gorsze rzeczy, wiec sam fakt kradziezy mnie nie razi - to taka gra. Natomiast smieszy mnie troche sposob w jaki zostalo to przeprowadzone, suma, ktora zostala ukradziona, oraz fakt, ze Miltis udawal kolege Calvina zeby sie dostac do megatechu :P Czyli po prostu brak stylu. Kolega Miltis mial prawo zrobic, to co zrobil, i kazdy ma prawo miec na ten temat wlasne zdanie, ja sie z tego smieje, niektorzy nim gardza (bo nigdy wczesniej przed Miltisem nikt nic nam nie ukradl), niektorzy sie ciesza bo nas nie lubia, a Tobie np przypomina to o jakichs tasmach LFN, i rowniez masz prawo snuc rozne daleko idace insynuacje smierdzace farmazonem - kazdy ma swoj rozum, i sam sobie oceni cala akcje, do tego sluzy to forum, zeby sie takimi roznymi opiniami wymieniac. Wiec Ty masz prawo snuc sobie teorie spiskowa, a ja mam prawo robic sobie z tego zarty ;)

W kazdym razie u kazdego ta cienka czerwona linia "rzeczy ktorych nigdy bym nie zrobil w grze" przebiega gdzie indziej, jeden nigdy by nie zgankowal nuba w highsecu, inny nigdy nie zhanbil by sie kopaniem, jeszcze inny kradzieza - i bardzo fajnie ze tak jest, dzieki temu mamy roznorodnosc postaw i prawdziwy sandbox. Ja nie mam problemow z kradzieza grubych B z wrogiego aliansu, ale raczej omijam Polakow, i napewno nie udawalbym niczyjego kolegi gadajac z nim po polsku, zeby go okrasc - nie wiem, czemu po prostu jakos by mi to nie lezalo. Podobnie awoxujac staramy sie omijac Polakow, akurat Kifuso mial pecha bo nie bylo nikogo innego w poblizu, a wczesniej brzydko na nas mowil na kanale zwanym Polish, wiec go pojechalismy, ale jak np kilka dni temu zachaczylismy z awoxerem o system korpa Bane Heavy Industries, to im darowalismy mimo ze byly tluste cele w przestrzeni - tylko i wylacznie dla tego, ze to Polacy, i nigdy nic nam nie zrobili, wiec czuli bysmy sie niezrecznie. Granica jest plynna, i kazdy ustala ja sobie sam. Gdyby Miltis dostal sie do megatechu nie proszac nikogo o protekcje, i ukradl tyle ile naprawde mogl, to pewnie nawet bym slowa nie powiedzial, chyba ze z niechetna pochwala. Niestety zrobil to po najmniejszej linii oporu, w bardzo zlym (moim zdaniem) stylu, i w dodatku polasil sie na jakies drobniaki, no po prostu kapiszon, i z tego sie smieje   :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

DarkRising

  • Gość
to ile żeś ukradł i jaki masz wallet bo tak stopniujesz napięcie

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
W tej całej sprawie w sumie trochę ciekawi postawa panów z Covenu. Zawsze się zarzekali, że g... ich obchodzi co się dzieje u rentierów czy petów, czy ludzie bocą itp, "oni nie będą się bawić w policjanta", a tu ktoś komuś buchnął parę b to nagle "nasz rentierski korp", pan Calvin musi oddać kasę, bo go zarekomendował. Brzmi to co najmniej dziwnie, patrząc na wcześniejsze deklaracje.Czyli to był jakiś rentierski korp, w którym trzymają alty ludzie z covenu, poza tak zwaną jurysdykcją policyjnej pały zarządu?
Tak mi się przypominają lfnowe taśmy prawdy.

Bardzo mi przykro ale nie odpowiadam za wypowiedzi kolegów z sojuszu, natomiast C0ven w żaden sposób nie jest zamieszany w jakiekolwiek rozliczenia strat poniesionych w tej operacji. To wewnętrzna sprawa okradzionego korpa, który z C0venem nie ma nic wspólnego, poza byciem częścią IB.

A że ileś osób z C0venu zostało źle zaskoczonych zachowaniem kogoś kto z nami latał to inna sprawa, ale proszę nas jako organizacji w tę akcję nie mieszać. Dziękuję.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Czy pseudo moderator potrafi wyjasnic co mu przeszkadzalo w moim wczesniejszym komencie ??

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Czy pseudo moderator potrafi wyjasnic co mu przeszkadzalo w moim wczesniejszym komencie ??

Chodzi ci o post o tresci "lol"?
Czy potrafisz wyjasnic, o co ci chodzilo w Twoim wczesniejszym poscie?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
ale jak np kilka dni temu zachaczylismy z awoxerem o system korpa Bane Heavy Industries, to im darowalismy mimo ze byly tluste cele w przestrzeni - tylko i wylacznie dla tego, ze to Polacy, i nigdy nic nam nie zrobili, wiec czuli bysmy sie niezrecznie.

Było u nas słychać o tym awoxerze...
W nagrodę cała korporacja (która go wpuściła) wyleciała z aliansu. Bo tak jest szybciej pozbyć się niechcianego gościa. I po "oczyszczeniu" powróciła.
Cóż kolejna producencka korporacja nauczy(ła) się bardziej starać przy rekrutacji :-)
Choć jak zły człowiek jest wystarczająco dobry, to i tak się wślizgnie...

Pozdrawiam
JM

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
A jak myslisz poprostu smiesza mnie bajki ktore piszesz ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
A jak myslisz poprostu smiesza mnie bajki ktore piszesz ;)

Bardzo chetnie poslucham, o co Ci dkoladnie chodzi, jezeli tylko obie synapsy nadaza za procesem myslowym potrzebnym do zlozenia kilku slow we w miare poprawnym i zrozumialym zdaniu co Ty i Jurek myslicie, cos wiecej niz "lol" i "rejw srejw"
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
nie moj drogi poprostu smieszne jest, jak piszesz ze odpusciliscie awoxing Bane Heavy Industries bo to nasi rodacy  ;D ,a dobre 2-3 miesiace temu jak vide opuscilo coven i anulcia zostawila customsy w t-8 ktore mimo zalatwienia przez zaka ich odsprzedania ,coven ochoczo zaoral bo bidula chciala 10mln za customa wiecej niz cena jita

kojazy ci sie to z czyms bo mi z

http://pl.wiktionary.org/wiki/podwójna_moralność

 ;D

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
No sorry Cat, ale na Twoje teksty po prostu nie warto odpowiadać w inny sposób - bo wiesz - to co piszesz to jak dla mnie bajki takie do poczytania w chwili wolnego czasu, a jak przechodzisz samego siebie w tym bajkopisarstwie to nie pozostaje napisać nic innego niż lol :)


I poza tym rejw srejw - no tutaj Rave będę bronił bo ty i tolek-trolek to nie Rave, jest tam kilka naprawdę w porządku osób z którymi latałem - to raz.

Dwa - czego się przyczepiłeś do Jurka, który się tutaj w ogóle nie udziela ?


Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
chce ktoś kupić fote Militisa? 30B cena wywoławcza :) za kolejne 30 załatwię adres :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
nie moj drogi poprostu smieszne jest, jak piszesz ze odpusciliscie awoxing Bane Heavy Industries bo to nasi rodacy 

A może dlatego że kilka osób od nas poszło do Covenu i na tyle miło nas wspominają że nie chcą do nas strzelać.
BHI było też w Aliansie zaprzyjaźnionym (?) z Covenem i w drogę sobie nigdy nie wchodziliśmy...
Poza tym my mili jesteśmy, a dookoła tyle celów...

POzdrawiam
JM

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
No było w ally zaprzyjaznionym, a Vide było  samym c0ven, i co ? A no jajco bo najważniejsze to ubić a że znajomi, ludzie z którymi lataliśmy, to już trudno.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
No było w ally zaprzyjaznionym, a Vide było  samym c0ven, i co ? A no jajco bo najważniejsze to ubić a że znajomi, ludzie z którymi lataliśmy, to już trudno.

U nas też była osoba, która teraz jest dumna że rozwaliła nam kilka Hulków w zero, nie będąc już w korporacji, ale mając + z naszej strony, którego jak widać nie powinna już wtedy mieć. No i nic. Było minęło. Awoxer(zy) też się trafiali, takie jest EvE.
Na razie do nas nie strzelali. I tyle.

Pozdrawiam
JM

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
U nas też była osoba, która teraz jest dumna że rozwaliła nam kilka Hulków w zero, nie będąc już w korporacji, ale mając + z naszej strony, którego jak widać nie powinna już wtedy mieć. No i nic. Było minęło. Awoxer(zy) też się trafiali, takie jest EvE.
Na razie do nas nie strzelali. I tyle.

Pozdrawiam
JM
Gdybym nie miał wtedy Bopsa w Aridii to byłyby też dwie Chimery i Orca :(

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Podobnie awoxujac staramy sie omijac Polakow, akurat Kifuso mial pecha bo nie bylo nikogo innego w poblizu, a wczesniej brzydko na nas mowil na kanale zwanym Polish, wiec go pojechalismy

Cat.. ale dlaczego szukasz wymówki? Instynkt jest silniejszy od ciebie :-) Raczej nigdy źle o c0venie nie pisałem, tym bardziej na Polishu. Zawsze starałem się trzymać z daleka od jakichkolwiek konfliktów między korporacjami itp. Chyba, że tag LFN od razu świadczy, że mówiłem coś złego o c0venie? Nawet z ciekawości przeglądałem wszystkie logi z Polisha (a jest ich tylko 31 do 07.05,  niedawno wróciłem do EVE dla dwóch kumpli którzy zaczęli swoją przygodę z EVE) i nie znalazłem żadnych moich wypowiedzi dotyczących c0venu. Jakbym pisał na Polish źle o c0venie to jednoznacznie bym pisał źle o znajomych których tam mam i ich szanuje (nie, nie pisze o tobie :P)...

Poza tym, kilka dni wcześniej w taki sam sposób rozwaliliście Macha innego polaka, także w tym samym systemie..

Na drugi dzień było to

Cytuj
[ 2012.07.04 16:50:25 ] ODD001 > a nic tak wpadlem :)
[ 2012.07.04 16:50:29 ] ODD001 > przeprosic
[ 2012.07.04 16:50:40 ] ODD001 > bo niechcacy wczoraj zawoxowalismy im machariela
[ 2012.07.04 16:50:56 ] ODD001 > chlopaki nie wiedzieli ze hellboys to polski korp
[ 2012.07.04 16:51:10 ] ODD001 > a polakow z reguly nie szpiegujemy i nie awoxujemy
[ 2012.07.04 16:51:18 ] ODD001 > iec sory gregory, pomylka :P
[ 2012.07.04 16:51:25 ] ODD001 > co zlego to nie my
[ 2012.07.04 16:51:59 ] ODD001 > ale nie ma tragedi, ze dwa dni na sanctumach i chlopak sie odkuje, bo fit byl t2

A na następny dzień byłem ja :-)

Doskonała zagrywka taktyczna, tylko po co się z tego tłumaczyć?

Awoxing, kradzieże czy scamy - widocznie Polska społeczność EVE jest na tyle duże, że możemy sobie na to pozwolić, w porównaniu do community Andory i Erytrei.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Tak się składa Kifu, że pamiętam jak byłeś częścią LFN-u i jakie tu (na tym forum) dyskusje toczyłeś ];)

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Tak się składa Kifu, że pamiętam jak byłeś częścią LFN-u i jakie tu (na tym forum) dyskusje toczyłeś ];)

Ciekawe, bo ja nic takiego nie pamiętam. W profilu także nie mam takich postów.. więc proszę Cię, nie wmawiaj czegoś co nie miało miejsca.


mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 01, 2012, 00:46:48 »
nie moj drogi poprostu smieszne jest, jak piszesz ze odpusciliscie awoxing Bane Heavy Industries bo to nasi rodacy  ;D ,a dobre 2-3 miesiace temu jak vide opuscilo coven i anulcia zostawila customsy w t-8 ktore mimo zalatwienia przez zaka ich odsprzedania ,coven ochoczo zaoral bo bidula chciala 10mln za customa wiecej niz cena jita

kojazy ci sie to z czyms bo mi z

http://pl.wiktionary.org/wiki/podwójna_moralność

 ;D

zmienił byś z pbn tickera na c0ven, troche outdated :P

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 01, 2012, 19:43:38 »
nie moj drogi poprostu smieszne jest, jak piszesz ze odpusciliscie awoxing Bane Heavy Industries bo to nasi rodacy  ;D ,a dobre 2-3 miesiace temu jak vide opuscilo coven i anulcia zostawila customsy w t-8 ktore mimo zalatwienia przez zaka ich odsprzedania ,coven ochoczo zaoral bo bidula chciala 10mln za customa wiecej niz cena jita

kojazy ci sie to z czyms bo mi z

http://pl.wiktionary.org/wiki/podwójna_moralność

 ;D
Dokładnie tak było, chłopaki specjalnie rano tytany logowali żeby zdjąć te assetsy wbrew temu co wsześniej przedstawiciel c0venu ustalił z Anulcią. A cat to zwykły kłamca(psełdo-PRowiec).

PS
zwróćcie uwagę że ilekroć mu ktoś coś wypomni w topicku to zaraz ma minusa, a cat plusa  ;D

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 01, 2012, 21:28:42 »
Dokładnie tak było, chłopaki specjalnie rano tytany logowali żeby zdjąć te assetsy wbrew temu co wsześniej przedstawiciel c0venu ustalił z Anulcią. A cat to zwykły kłamca(psełdo-PRowiec).

PS
zwróćcie uwagę że ilekroć mu ktoś coś wypomni w topicku to zaraz ma minusa, a cat plusa  ;D

Bardzo interesujący punkt widzenia, z naszej strony wyglądało to tak:
1. Ustaliliśmy transfer, miał się odbyć w ciągu najbliższych dni
2. Czekaliśmy, transfer się nie odbył. Tax ciągle 15%
3. Ktoś od nas (nie pamiętam kto) dwa dni polowal  na Anulcie, dwa razy udało mu się zagadac, oba razy został mało kulturalnie wysłany na drzewo
4. Frakcja w C0ven domagajaca się rozwalenia co twierdzi ze to celowy ruch. Użytkownicy planet domagają się rozwiązań
5. Do misji ostatniej szansy zgłasza się QuuBaa (jak ktoś zna to wie ze nie ma u nas spokojniejszego czlowieka). Po rozmowie z Anulcia QuuBaa stwierdza ze nie da się uzyskać współpracy w transferze
6. Oramy. Zwolennicy orania mówią ze od początku Anulcia nie miała zamiaru nic transferować tylko dać upust swym emocjom i zrobić c0venowi w poprzek, co maja potwierdzać czasy rf
7. Działa to wystarczająco motywująco ze ileś osób robi alarmclocka 

Koniec historii z naszej strony. Cala akcja trwała ponad 10d od waszego wyjścia z C0ven (13 maj) do kmow z Co (25 maj)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2012, 23:39:09 wysłana przez Xeovar »

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 02, 2012, 03:18:54 »
Bardzo interesujący punkt widzenia, z naszej strony wyglądało to tak:
1. Ustaliliśmy transfer, miał się odbyć w ciągu najbliższych dni
2. Czekaliśmy, transfer się nie odbył. Tax ciągle 15%
3. Ktoś od nas (nie pamiętam kto) dwa dni polowal  na Anulcie, dwa razy udało mu się zagadac, oba razy został mało kulturalnie wysłany na drzewo
4. Frakcja w C0ven domagajaca się rozwalenia co twierdzi ze to celowy ruch. Użytkownicy planet domagają się rozwiązań
5. Do misji ostatniej szansy zgłasza się QuuBaa (jak ktoś zna to wie ze nie ma u nas spokojniejszego czlowieka). Po rozmowie z Anulcia QuuBaa stwierdza ze nie da się uzyskać współpracy w transferze
6. Oramy. Zwolennicy orania mówią ze od początku Anulcia nie miała zamiaru nic transferować tylko dać upust swym emocjom i zrobić c0venowi w poprzek, co maja potwierdzać czasy rf
7. Działa to wystarczająco motywująco ze ileś osób robi alarmclocka 

Koniec historii z naszej strony. Cala akcja trwała ponad 10d od waszego wyjścia z C0ven (13 maj) do kmow z Co (25 maj)


 Xeo, kurcze to bardzo miło z Twojej strony że się pofatygowałeś i postanowiłeś coś odpisać.
Szkoda że robisz to tylko dlatego że to forum jest głównym źródłem świeżego mięska w sojuszu,
który "współ-prowadzisz"(specjalnie użyłem cudzysłowu,
bo wy to właściwie stoicie cały czas w miejscu,
jeszcze do tego przedstawiacie to wszędzie jako wielki atut :/ ).
Co mam Ci odpisać, wina ewidentnie leży po waszej stronie i raczej tego nie zatuszujesz paroma wypunktowanymi idiotyzmami i dobrą miną do złej gry.
Zarzucasz Anuli brak kultury osobistej.
Jesteś na tyle nieprzygotowany że nie jesteś wstanie ustalić kto jako ostatni z nią rozmawiał w tej sprawie.
Przedstawiasz ludzi w swoim sojuszu jak jakąś bandę paranoików, którzy tylko szepczą pod nosami:
celowy ruch, spisek, zamach stanu. Człowiek to czyta i się zastanawia czy ten c0ven to nie jakiś przytułek dla uchyniętych.
Aż mi się lżej na sercu robi że już mnie tam niema.
W sojuszu masz przynajmniej trzech pilotów, którzy kiedyś byli w vide - Ci ludzie dysponują pełną listą kontaktowa pilotów vide,
z której w razie potrzeby mogą skorzystać.
Lista zawiera numerów telefonów, imiona, nazwiska, adresy mailowe, numery gg, loginy do skype'a
(naturalnie w indywidualnych przypadkach wpis zawiera tylko numer tel. ale to i tak bardzo dużo).
Jeżeli kogoś na liście niema to zawsze można spróbować skontaktować się z tą osobą przez kogoś innego.
Sam sobie odpowiedz - czy to takie trudne wziąć do ręki telefon zadzwonić do kogokolwiek od nas i poprosić go o przekazanie wiadomości dla Anuli?
Niektórzy może faktycznie kasują takie listy po wyjściu z corporacji,
ale nie większość, ja na przykład cały czas mam na telefonie numery osób które zmarły parę lat temu - zwyczajnie nie chcę mi się ich kasować,
czasy "karta zapełniona, zwolnij miejsce na karcie" już minęły.
Także to nie jest tak, że jeżeli ktoś się nie loguje to nie można go złapać, dziwie się że ktoś na Twojej pozycji nie zdaje sobie z tego sprawy.
Co do tych 15%(pomijając że to są jakieś komiczne kwoty - może na dustowcach zrobiłby wrażenie)
to jakoś nie chce mi się wierzyć żeby osoba zajmująca się tą sprawą nie wpadła na pomysł,
że po konkretnej dacie wszystkie ISK'i z podatków wracały by do c0ven - job done, where's the problem?
Pamiętam że swojego czasu ktoś w c0venie miał przydomek "exelowy chłopiec",
(nie pamiętam już kto, zresztą to jest mało ważne) grunt to to że macie w sojuszu wartościowych ludzi,
dla których wyliczenie danej kwoty przy pomocy jakiegoś algorytmu to drobiazg - wystarczy chcieć.
To że Anulcia może nie mieć czasem dostatecznie dużo czasu żeby się zalogować,
kompletnie mnie nie dziwi - ma małe dziecko i związane z tym obowiązki.
Sam czasami opiekuje się siostrzeńcem, samo włączenie kreskówek nie wystarcza.
Tak tylko się powie że opieka nad dzieckiem nie jest pracochłonna. To duża odpowiedzialność i jeżeli ktoś tego nie rozumie to chyba nigdy nie miał dziecka w rękach.
Czasami można np. uciąć pogawędkę na chacie w połowie zdania i już nie wrócić tylko w imię ratowania 42' plazmy bombardowanej zabawkami.
To normalne. Co do rf to wyobraź sobie, że ktoś zostawia Ci kartkę na drzwiach do domu "wpadnę w nocy i ukradnę Ci samochód"
dopisujesz "wpadnij o 9:00 rano, zostawię kluczyki w stacyjce", czy starasz się jakoś zabezpieczyć przed kradzieżą?
Po drugie skąd mogła wiedzieć o której godzinie strzeli wam do głowy wprowadzić assetsy w rf,
nie wspominając że wogóle wam coś tak porąbanego przyjdzie do głowy.
Nie tak się załatwia sprawy, przede wszystkim nie łamie się swojego słowa... (nie chce mi się już więcej pisać, kark mnie boli).

 Dla "15%" nie potrafiłeś zapanować nad ludźmi w sojuszu, napisz może lepiej ile to jest tysięcy ISK,
na pewno wiele osób tutaj straciło by głowę dla tak zawrotnej kasy..
a jeśli nie to na pewno są ciekaw ile ISK'ów potrzeba żeby c0ven ryzykował utratę tytanów w durny sposób.


[gmod]pisz czytelniej ![/gmod]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 06:57:25 wysłana przez Colonel »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:45:40 »
Witam
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten post ale goście wyszli z Ally , zostawili swoje customy na 15% podatku i przez 2 tygodnie przeciągali sprawę ?
Potem się oburzyli że im je zestrzelono ? A co było po wprowadzeniu ich w reinforce ? to przyspieszyło jakoś negocjacje  czy nie ?
A ten numer z kobietą z dzieckiem ? Ona jest Ceo i przez 2 tygodnie jej nie było w korpie ?
Proszę o jakieś konkrety bo mnie bardzo ciekawi czy to wszyscy w korpie są głupi czy tylko ten co to opisuje .
Ja bym strzelał do takiego customa na drugi dzień bo niby czemu ich nie przekazali od razu jak się wyprowadzali ?
I proszę nie pisać nic o kulturze postaci co to takie świńskie numery robi bo to głupio wygląda ...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 02, 2012, 09:25:28 »
stuff

Ponieważ nie mam zamiaru wdawać się w emocjonalno-personalno-uszczypliwą polemikę na temat tego czemu nie lubisz naszego sojuszu i czyj zły dotyk Cię boli, zwłaszcza że na oko Twoje doświadczenie z demokracją i przywództwem w organizacjach non-profit typu gildia sprowadza się do pobieżnej znajomości słowa przytułek, dodam jedynie garść informacji które mogą pomóc osobom postronnym wyrobić sobie własną opinię o tej sytuacji.

1. CO były na prywatnego altkorpa Anulci a nie na VIDE, NIKT z VIDE nie był w stanie nic zrobić poza Anulcią. Z waszymi dyrektorami też rozmawialiśmy w tamtym okresie.
2. Problemem nie była niemożność  skontaktowania się z Anulcią, problemem było to, że na pytanie co z transferem i kiedy można się go spodziewać odpowiedź była mniej więcej "co mi tu d... zawracasz, nie mam czasu, mam dziecko, w ogóle to chamy jesteście i o co wam chodzi, przecież się dogadaliśmy a to że nie mam czasu to nie mam czasu i terminu też wam nie podam" - i mówiła to siedząc w grze..... gdzie przekazanie customsów to roboty na może 15 min. Opóźniałem decyzję tak długo jak była szansa dogadania się, ale jak QuuBaa się poddał nie było innej opcji.
3. VIDE wychodząc z C0ven dostało opcję zostawienia sobie z nami plusa, z której nie skorzystało gdyż chciało iść do nowego ally z czystą kartą. Respektujemy to i nie mamy z tym problemu, jednakże w tej sytuacji korporacje stowarzyszone (czytaj altkorp Anulci) dostały reseta tak samo jak VIDE.
4. CO należące do sojuszu mają tax na 0% dla ally, stąd motywacją nie był "zysk sojuszu", tylko ludzi używających CO. Na pewno emocje też miały rolę w tym ile osób wstało na alarmclocka....

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 02, 2012, 11:03:29 »
Reasumując - więcej miłości! Lato, dziewczęta i zimne piweczko ftw!

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 02, 2012, 12:56:14 »
Reasumując - więcej miłości! Lato, dziewczęta i zimne piweczko ftw!
Dziewczęta? Grube i pryszczate nerdy z których skłąda się 100% EVE community raczej ich nie widują ;P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 02, 2012, 13:08:34 »
Dziewczęta? Grube i pryszczate nerdy z których skłąda się 100% EVE community raczej ich nie widują ;P

Mów za siebie :P

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 02, 2012, 13:08:43 »
"Zwykle to, co się w nas wypaliło, jeszcze nas oczernia."

Stanisław Jerzy Lec


Tak Xeo ja wiedziałem czym to pachnie, mówiłem nie przyjmować Vide po raz drugi do Coven, ale chcieliście być miłosierni, i zostaliście Jezusem Eve, to nadstawiajcie drugi policzek.

Kurde to jakiś dziwny twór to Vide, lubię większość ich pilotów, dla Anulci mam duży respekt, ale razem jako Vide są nie do wytrzymania
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 02, 2012, 16:02:59 »
"Zwykle to, co się w nas wypaliło, jeszcze nas oczernia."

Stanisław Jerzy Lec


Tak Xeo ja wiedziałem czym to pachnie, mówiłem nie przyjmować Vide po raz drugi do Coven, ale chcieliście być miłosierni, i zostaliście Jezusem Eve, to nadstawiajcie drugi policzek.

Kurde to jakiś dziwny twór to Vide, lubię większość ich pilotów, dla Anulci mam duży respekt, ale razem jako Vide są nie do wytrzymania

Co by nie było to kolega Chupacabra wypowiada się w temacie tak jak by był nadal częścią sojuszu, a nie od dawna poza strukturami C0venu.
W temacie zmian CO itd się nie wypowiem bo nie jestem na bieżąco.

ps. W momencie kiedy Vide wróciło do C0venu to się nie logowałem od dłuższego czasu i wieści o powrocie zdobyłem tu na centrali po przeczytaniu prześmiewczego posta Cat-a (a myślałem wtedy, że jak zwykle tylko troluje).

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 02, 2012, 16:30:53 »
Herezja a pisałem coś o customsach? Nie, bo nie jestem Coven i dowiedziałem się, o sytuacji z Centrali

Dlatego  ja tylko wypomniałem Xeo, że mimo iż raz po raz się na nich przejechał, to ich przyjmował za każdym razem jak kwoka pisklaki.

Nie chciałbym krakać, (choć mogę :P) ale coś czuję, że historia zatoczy jeszcze nie jedno koło :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 02, 2012, 22:56:47 »
No cóż ciężko się walczy albo spierdala jak się nie ma neta :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 03, 2012, 08:50:55 »
No cóż ciężko się walczy albo spierdala jak się nie ma neta :)

Nie no, chamówa na maxa!
Offline był, a kolesie go złapali i ubili. W tej grze naprawdę rucha się w dupę młotkiem >:D