Autor Wątek: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje  (Przeczytany 45789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:14:39 »
Dla mnie to zwykłe pieprzenie, miałem kumpla który miał dysleksję, miał taki świstek że nawet pisał sprawdziany dłużej, tak  MIAŁEM bo jak go z innymi kumplami zaczęliśmy opieprzać że nie umie pisać to się ogarnął i już tych błędów nie robi trochę mu się zeszło. W przeciwieństwie do mnie nie potrafił szybko zapamiętac pisowni danego słowa. - dzisiaj razem z nami śmieje się ze swojej wizytówki z tamtych czasów tj. słowa rzołnież - za co sam go zjebałem od góry do dołu jak burą sukę.

Więc nie pisz mi głupot że przegrasz z chorobą, bo to jest gówno prawda, jak ktoś chce to się ogarnie jak mu się nie chce to dalej będzie tłukiem.

Parę osób już pisało o poprawianiu w przeglądarce, o słownikach itd. itp.
sorry, może Twoi znajomi, rodzina się przyzwyczaili i leją już na to, ale wiele osób to po prostu wkurwia i się będą czepiać - tak jestem jedną z takich osób. Naprawdę zapamiętanie tych słów w momencie kiedy się ich codziennie używa to nie jest syzyfowa praca.


Poza tym brak koordynacji oko ręka, to po prostu koślawo piszesz - co u większości przedstawicieli naszej płci jest normalne ;P
Dopóki nie potrzebujesz czyjejś pomocy żeby zrobić sobie dobrze to z tą koordynacją nie jest tak źle.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:24:47 »
Dla mnie to zwykłe pieprzenie, miałem kumpla który miał dysleksję, miał taki świstek że nawet pisał sprawdziany dłużej, tak  MIAŁEM bo jak go z innymi kumplami zaczęliśmy opieprzać że nie umie pisać to się ogarnął i już tych błędów nie robi trochę mu się zeszło. W przeciwieństwie do mnie nie potrafił szybko zapamiętac pisowni danego słowa. - dzisiaj razem z nami śmieje się ze swojej wizytówki z tamtych czasów tj. słowa rzołnież - za co sam go zjebałem od góry do dołu jak burą sukę.

Więc nie pisz mi głupot że przegrasz z chorobą, bo to jest gówno prawda, jak ktoś chce to się ogarnie jak mu się nie chce to dalej będzie tłukiem.

Parę osób już pisało o poprawianiu w przeglądarce, o słownikach itd. itp.
sorry, może Twoi znajomi, rodzina się przyzwyczaili i leją już na to, ale wiele osób to po prostu wkurwia i się będą czepiać - tak jestem jedną z takich osób. Naprawdę zapamiętanie tych słów w momencie kiedy się ich codziennie używa to nie jest syzyfowa praca.


Poza tym brak koordynacji oko ręka, to po prostu koślawo piszesz - co u większości przedstawicieli naszej płci jest normalne ;P
Dopóki nie potrzebujesz czyjejś pomocy żeby zrobić sobie dobrze to z tą koordynacją nie jest tak źle.

Powiedz mi ty jesteś takim ignorantem z wyboru czy klapki na oczy opadły i nie potrafisz już myśleć inaczej ? i ty mi piszesz o czytaniu ze zrozumieniem ... pfff ignorancja widzę już tak zakorzeniona jest u ciebie że nie potrafisz poczytać w google o czym pisałem.

Nie mam ani weny ci tego wykładać w pełni bo i tak zaraz puścisz litanie ilu to znasz ludzi z dysleksja ani czasu bo i młotkiem do głowy ci tego nie wbije.

Mógł bym cytować lekarzy i literaturę fachową ale nazwiesz to zaraz pewnie świerszczykami dla dzieci więc najprostsze co moge zrobić to olać to co piszesz.

a tak swoją droga ciekawe czy na inne choroby też masz tyle porad może wyleczymy świat dzięki tobie co jak myślisz ?

(info dla moda)
daj cie mi za ten uzasadniony afront z pełną 100 i będzie spokój - kolega będzie mógł pisać jaki to on jest cacy a ja byłem be i dla tego dostałem bana.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:30:39 »
kazdy kolejny flejmik coraz bardziej oddaje klimat Naszej Ojczyzny  >:D

http://www.youtube.com/watch?v=EPTygivdRKI
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:35:01 »
Zauważyłeś że przed 2 WŚ nie było czegoś takiego jak dysleksja ? Wtedy nie było że boli, tylko trzeba było umieć pisać, a teraz jak Ci się nie chce to se idziesz do doktorka dajesz w łapę ew. pierdolisz kocopoły że nie znasz literek i dostajesz kwitek z pozwoleniem na kaleczenie języka - więc nie będę się nawet starał zrozumieć Twojej sytuacji bo Twoim kwitkiem że jesteś humanistyczną sierotą to bym sobie dupę wytarł.

Rozumiem jak ktoś ma papierek i po prostu bazgroli - może mieć coś z ręką czy coś to rozumiem, ale sory jak nie rozumiesz to możesz się chociaż nauczyć na pamięć, ja nie rozumiem zasad pisowni i mam je w dupie ale z szacunku do własnego języka nauczyłem się po prostu pisowni na pamięć - jak ktoś wspomniał wystarczy dużo czytać.


Uprzedzając kwestię że dyslektyk ma problemy z czytanie - kurwa mać, pięciolatek tez ma na początku problemy z czytaniem, więc nie pieprz głupot.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:39:35 »
Zauważyłeś że przed 2 WŚ nie było czegoś takiego jak dysleksja ? Wtedy nie było że boli, tylko trzeba było umieć pisać, a teraz jak Ci się nie chce to se idziesz do doktorka dajesz w łapę ew. pierdolisz kocopoły że nie znasz literek i dostajesz kwitek z pozwoleniem na kaleczenie języka - więc nie będę się nawet starał zrozumieć Twojej sytuacji bo Twoim kwitkiem że jesteś humanistyczną sierotą to bym sobie dupę wytarł.

Rozumiem jak ktoś ma papierek i po prostu bazgroli - może mieć coś z ręką czy coś to rozumiem, ale sory jak nie rozumiesz to możesz się chociaż nauczyć na pamięć, ja nie rozumiem zasad pisowni i mam je w dupie ale z szacunku do własnego języka nauczyłem się po prostu pisowni na pamięć - jak ktoś wspomniał wystarczy dużo czytać.


Uprzedzając kwestię że dyslektyk ma problemy z czytanie - kurwa mać, pięciolatek tez ma na początku problemy z czytaniem, więc nie pieprz głupot.

No i kto tu pierdoli od rzeczy - idź poczytaj czym jest dysleksja a czym dysleksja rozwojowa jak już się dowiesz to porozmawiamy bo póki co przedstawiasz punkt widzenia wzorowego ignoranta skoro w nazwie ten sam początek to musi być to samo a wiesz co nie musi więc się kurwa dokształć.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:24:53 »
Poczytałem i sam mam kilka objawów :)

Ale jakoś nie potrzebuje zapierdalać z tym do lekarze po kwitek ;)

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:30:03 »
Poczytałem i sam mam kilka objawów :)

Ale jakoś nie potrzebuje zapierdalać z tym do lekarze po kwitek ;)

eh to winszuje ja niestety ma większość objawów a rozwojowa polega na tym że zw na jedną dysfunkcje układu nerwowego ja mam pogłębiającą się dysleksje i dla tego mówiłem o przegranej walce bo jak na ten czas medycyna rozkłada ręce jak znasz sposób na wymianę całego układu nerwowego to daj znać ja chętnie spróbuje nie mam nic do stracenia ...

jak mi do tego przybijesz lenistwo i teorie spiskowe to nawet już nie odpisuj szkoda mojego i twojego czasu...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:33:41 »
jak mi do tego przybijesz lenistwo i teorie spiskowe to nawet już nie odpisuj szkoda mojego i twojego czasu...

Lenistwo Ci się przybija nie z powodu choroby. Tylko z powodu braku chęci zainstalowania jakiegoś filtra czy jakiegoś innego pomocnego narzędzia.  Jak ktoś Ci zwrócił uwagę to wymówką jest choroba i masz wszystko w dupie.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:35:47 »
Lenistwo Ci się przybija nie z powodu choroby. Tylko z powodu braku chęci zainstalowania jakiegoś filtra czy jakiegoś innego pomocnego narzędzia.

Filtr jest co nie zmienia faktu że nie wszystko wyłapuje, jak byś nie zauważył ortografia od ładnych kilku postów mniej szwankuje ale nie znam filtra na gramatykę i składnię jeśli masz jakiś to czemu nie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:41:19 »
Filtr jest co nie zmienia faktu że nie wszystko wyłapuje, jak byś nie zauważył ortografia od ładnych kilku postów mniej szwankuje ale nie znam filtra na gramatykę i składnię jeśli masz jakiś to czemu nie.

No jest, ale po jakiej batalii ? Niestety na składnie nie znam, sam mam problemy z tym czasem. Jednak kiedy już muszę wysłać oficjalne pismo w jakieś ważnej sprawie mam znajomego lingwistę, który robi mi korektę.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:47:24 »
No jest, ale po jakiej batalii ? Niestety na składnie nie znam, sam mam problemy z tym czasem. Jednak kiedy już muszę wysłać oficjalne pismo w jakieś ważnej sprawie mam znajomego lingwistę, który robi mi korektę.

Wiesz ja mam od tego ludzi - tak całkiem serio ... ale przecież w sprawie forum nie będę podwładnym dupy zawracać ;p
Dla tego chcąc nie chcąc muszę męczyć otoczenie swoją osobą ;p

A nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło draka była przednia ;p zobacz ile minusów załapałem jeszcze z 2 takie i będzie ban jak nic ;p

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:54:29 »
BTW z tego co kojarzę na choroby układu nerwowego pomaga olej konopny :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:56:14 »
a ja się zastanawiałem czemu to forum tak zamarło ... no to jedziemy do 100 i perma ban.

(-za to pewnie dostane z -50)

ale forum moderowane przez osoby postronne - rox

niech nam żyje wolność słowa na śmietnisku :)

(info dla moda)
daj cie mi za ten uzasadniony afront z pełną 100 i będzie spokój - kolega będzie mógł pisać jaki to on jest cacy a ja byłem be i dla tego dostałem bana.

Wiesz ja mam od tego ludzi - tak całkiem serio ... ale przecież w sprawie forum nie będę podwładnym dupy zawracać ;p
Dla tego chcąc nie chcąc muszę męczyć otoczenie swoją osobą ;p

A nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło draka była przednia ;p zobacz ile minusów załapałem jeszcze z 2 takie i będzie ban jak nic ;p
http://media.fukung.net/images/2528/1161476973-1161447308267.jpg
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 09, 2012, 22:06:42 »
BTW z tego co kojarzę na choroby układu nerwowego pomaga sznur konopny :)

FYP


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Paradocsic

  • Gość

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 09, 2012, 22:08:32 »
Wiesz ja mam od tego ludzi - tak całkiem serio ... ale przecież w sprawie forum nie będę podwładnym dupy zawracać ;p

Ja mam ludzi od innych rzeczy - ważniejszych. Mi generalnie głupio by było gdybym miał kogoś prosić o sprawdzanie mojej własnej ortografii. Jak mam problem z danym słowem to mam SJP i internet. Tutaj w dużej mierze jest samo-moderacja i użytkownicy decydują kto jest +/-. Mod wchodzi, jeżeli ktoś naprawdę leci sobie w kulki. Była mała rewolucja i o dziwo to forum ma się lepiej niż takie 6 miesięcy temu imho.

Edit:
Żeby nie było ja wiem jak to cholernie trudne jest bo jak wspomniałem mam siostrę której lekko nie jest, ale daje jakoś rade czy w kontaktach ze znajomymi czy tudzież w pracy.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 09, 2012, 22:13:26 »
sznur konopny

Lepiej uwazaj, bo za takie teksty mozesz byc pierwszym Mittanim Polskiego Community, ludzie Paradocsica wynajma kancelarie prawna i zalatwia ci bana od CCP...

nie znam filtra na gramatykę i składnię jeśli masz jakiś to czemu nie.

sKILL YOURSELF (AT POSTING)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 09, 2012, 22:27:09 »
Lepiej uwazaj, bo za takie teksty mozesz byc pierwszym Mittanim Polskiego Community, ludzie Paradocsica wynajma kancelarie prawna i zalatwia ci bana od CCP...


po co tak drastycznie nie lepiej :

http://i1.ryjbuk.pl/a9ebb2a24f1f1ddfdc4f457b8eeb9ec07bf60939/51497a0ecb4bd82bfb4510ed04f8267d-gif?1341865586721

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 09, 2012, 23:53:46 »
całe życie to ona chyba twoje barki lodu obsługiwała, jak jej się znudziło to przestałeś grać.  :D
O czym Ty piszesz?

Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 10, 2012, 00:20:14 »
dobre pytanie też bym chciał wiedzieć ?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 10, 2012, 00:23:04 »
Swoją drogą przewinęła się tu mała historyjka jak ktoś kogoś chciał okraść.
Ja się dałem okraść i to osobie, która mi na zlocie w Wawce podała rękę na przywitanie.

Będąc w strukturach ZUO miałem kolegę, który zrezygnował z gry i przekazał mi całe konto do dyspozycji, a ja głupi dałem pasy do tegoż konta innej osobie (temu złodziejaszkowi). Żeby nie było nie dąłem konto a pożyczyłem.
Dodatkowo tenże złodziejaszek miał mieć ponoć problemy finansowe. Odkupiłem od niego kartę graficzną (za złotówki) dając mu własną (miał mi za nią zapłacić plex-em czy jakoś tak).
Puenta jest taka, że jego kartę otrzymałem, plexa za swoją nie dostałem, hasło do konta zmienił i główną postać sprzedał.
Był na zlocie w Wawce i pił piwo na moją wejściówkę.
Jak nie jestem wyrywny aby komuś krzywdę robić tak jemu bym z chęcią mordkę sklepał i raczej wątpię aby ktoś go bronił bo ... doszło do mnie troszkę wieści, że nie tylko mnie wykorzystał.

Ps. Długo nie był w grze dostępny bo go CCP zbanowalo za sprzedaż plexów za gotówkę. I zarzekał się, że mi albo postać odda o podobnej ilości sp albo w inny sposób się zrewanżuje. Pisał mi o tym chyba w styczniu czy lutym. Tłumaczył się wtedy tym, że myślał, że mi za konto zapłacił plexem (jak by nie było miał nim zapłacić za kartę graficzną a nie konto). Dodatkowo nawet mi za kartę nie zapłacił.
Ps 1. Niezły ludek nie?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 10, 2012, 08:32:28 »
Here, czyli po prostu ten człowiek Ciebie okradł w realu praktycznie, to czemu nie spróbujesz go wyczaić i porozmawiać z nim w cztery oczy ? :>
i podaj jego nick bo trzeba znać takie szumowiny, nie wiem co jest złego w tym, że złodziejstwo się tepi a nie ukrywa!
pewpew

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 10, 2012, 09:35:26 »
Więc pokrótce oświecę cię czym jest Dysleksja Rozwojowa : jest to choroba na którą składa się dysortografia brak koordynacji oko ręka i wiele innych aspektów z którymi ciesz się nie miałeś okazji się zetknąć. Czy bywam złośliwy oczywiście, większość społeczeństwa ma głęboko w d... czym objawia się to schorzenie bo przecież łatwiej zabawić się w licealistę po wyśmiewać jest good fun, to że ja z chorobą w końcu przegram lekarz powiedział mi już 20 lat temu więc jeśli w ogóle interesuje cię co napisałem to pomyśl czasem zanim zbrechtasz kogoś z dysleksją bo nie zawsze jak to się, utarło nauczyciel ma racje a ta osoba to leń i ściemniacz.
To jest to co mam.
Przez cala podstawowke z kazdego dyktanda mialem pale.
Tyle, ze jak ja chodzilem do szkoly to nauczycieli nie obchodzily rozne dysfunkcje, a lekarze nie wystawiali papierkow dajacych immuna na bledy itp i trzeba bylo sobie z tym radzic.
W moim przypadku wygladalo to tak, ze mialem nakaz przeczytania przynajmniej jednej ksiazki TYGODNIOWO zeby wyrazy zapamietac wzrokowo, a kazde zle napisane dyktando przepisac poprawnie przynajmniej kilka razy.
Efekt byl taki, ze w polowie szkoly sredniej zaczalem zaliczac dyktanda, a pisemna mature z polskiego zaliczylem na trzy. Przy czym wtedy dla osob dysfunkcyjnych nie bylo ulatwien na maturze typu wiecej czasu czy brak limitu ortow.
I dlatego teraz jak widze ludzi zaslaniajacych sie papierkiem z czystym sumieniem moge rozesmiac im sie w twarz i nazwac skonczonymi leniami, ktorzy wola spedzac czas na gierkach, forach itp zamiast zabrac sie za siebie i cos zrobic z problemem, a jak ktos taki miauczy mi jak mu jest trudno to moje pierwsze pytanie jest ile ksiazek przeczytales w tym roku.
Poza tym tak na zakonczenie. Jak taki czlowiek pojdzie do pracy biurowej to tam nikogo nie bedzie obchodzilo, ze ma on jakiegos dysa. Bedzie musial pisac poprawnie albo dostanie kopa w dupe.
Zeby nie byc goloslownym to raz widzialem taki przypadek i kilka razy bylem swiadkiem jak pracownik przynosil papierek z zaswiadczeniem o dysortografii/dysleksji i slyszal od przelozonego gdzie moze sobie go wsadzic.
Wiec tak na koniec proste stwierdzenie. Jak dla kogos szczytem marzen jest robota przy lopacie, czy na tasmie produkcyjnej to niech sie zaslania papierkami, ale jak ktos chce w zyciu czegos wiecej to im szybciej zacznie walczyc z choroba tym lepiej dla niego.
PS
Zawodowemu kierowcy tez nieznajomosc ortografii moze zlamac kariere. Sprawdzone
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:51:09 »
Nigdy nie byłem pluszowym misiem co się od gryźć nie potrafi, czy to wada - jedna z wielu - czy się tym przejmuje - NIE

Ale wiesz, że odgryzasz się na poziomie wkurwionego gimbusa, któremu matka odłączyła Tibię?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:14:48 »
Here, czyli po prostu ten człowiek Ciebie okradł w realu praktycznie, to czemu nie spróbujesz go wyczaić i porozmawiać z nim w cztery oczy ? :>
i podaj jego nick bo trzeba znać takie szumowiny, nie wiem co jest złego w tym, że złodziejstwo się tepi a nie ukrywa!

Miał kilka nicków teraz już nie pamiętam dokładnie wszystkich. Miał nick Lucius Veritas (czy jakoś tak).
Na zdjęciu ze zlotu w wawce jest na 25 pozycji.
http://i1083.photobucket.com/albums/j388/Gregorius_Decimus/zlot.jpg

Mam jeszcze jego aktualną chyba postać w liście "znajomych w grze" i wiem ze Go Qulko1 przygarnął jakiś czas temu do korpa (lub może do tego czasu juz go wyjebał na zbity pysk)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:18:17 »
Herezja, ale wiesz ze wrzucanie czyichs zdjec do Internetu is a bad thing (ochrona dobr osobistych itp), nawet jesli ktos jest zlodziejaszkiem czy costam?

P.S. Boze jaka gromada nerdow.  ;D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:21:34 »
To zdjęcie już dawno zostało do netu dane a ja jedynie wskazuje jedną z osób, która na nim jest zamieszczona ];)
jak by nie było jesteś prawnikiem ale ... czy czasem ochrona praw nie dotyczy sytuacji kiedy podaje jego dane osobowe a nie za przeproszeniem wskazuję gębę na zdjęciu?

EYE JOYE Taki miał nick ostatnimi czasy. Jak widzę już nie jest w Kozie.
Był w Kozie między 13.04.2011 a 01.07.2011. Qulko wiedział już wtedy z kim ma do czynienia bo o tym co zrobił wtedy rozmawialiśmy.

Ps. Sprawa by się nie wydała gdyby nie to, że to właśnie Qulko jest obecnie właścicielem tej sprzedanej postaci (i jakiś czas była CO ZUO).

Ps 1. O ile pamiętam wspominał, że jest z Trójmiasta chyba Gdańska.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2012, 11:31:11 wysłana przez Herezja »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:25:26 »
To zdjęcie już dawno zostało do netu dane a ja jedynie wskazuje jedną z osób, która na nim jest zamieszczona ];)

No ale sugerujesz, ze ta osoba jest "zlodziejaszkiem".

Trust me, I'm a lawyer. ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:32:56 »
A jeśli jako prawnik miałbyś określić ta osobę jednym słowem to czy nie opisał byś jej w ten sposób?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:33:58 »
A jeśli jako prawnik miałbyś określić ta osobę jednym słowem to czy nie opisał byś jej w ten sposób?

To donioslbym na policje, a nie wrzucal jej zdjecia z opisem na forum. Nawet zlodziej ma prawo do ochrony prywatnosci, bla bla bla...

Dorzucasz tez coraz wiecej danych, pozwalajacych na identyfikacje. :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:37:10 »
Więcej nie mam już danych (a szkoda).

A nasze praw jest takie (chyba od bardzo dawna), że osłania nie pokrzywdzoną osobę, a tą która właśnie krzywdzi innych. Inna sprawa, że to konto dostałem więc CCP to tak naprawdę nie obchodzi kto je posiada czyż nie?


Paradocsic

  • Gość
Odp: Dysleksja kontra reszta Galaktyki - Odp: HELL.BOYS Rekrutuje
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:55:29 »
Inna sprawa, że to konto dostałem więc CCP to tak naprawdę nie obchodzi kto je posiada czyż nie?

Niestety miałem podobną sytuacje ale żeby było weselej jeśli po czasie będziesz chciał przenieść postać dla bezpieczeństwa to i plexy wsiąkną i postać zbanują ...

o jeeeee -38 jedziemy do 100 !!

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN