Autor Wątek: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D  (Przeczytany 47304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 15, 2012, 11:37:07 »
Z moich obserwacji wynika, że przeciwnik prawie zawsze unika walki jeśli nie ma bardzo dużej przewagi. To dość słabe jest tym bardziej, że wdupienie tych tanich shipów nawet nie posmera nikogo po wallecie.

Sasawong - ten gość gra jak bot, pewnie więcej plexi niż połowa matarskiej milicji :P

Poza tym jest dość zabawnie, takie nowe doświadczenie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 15, 2012, 11:44:59 »
No nie jest źle :)

Tylko ta tęsknota za smrodkostawiaczami... chlip chlip :P

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 15, 2012, 14:36:38 »
Zrobiliśmy wczoraj flotkę thrasherów, żeby zmusić ich do walki w minorach. Wlecieli do naszego plexa o połowę większą flotą, dostali wpierdol i już więcej się nie pokazali :(

kamel

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 15, 2012, 16:06:40 »
nic dziwnego  :D

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 15, 2012, 17:32:51 »
Z moich obserwacji wynika, że przeciwnik prawie zawsze unika walki jeśli nie ma bardzo dużej przewagi. To dość słabe jest tym bardziej, że wdupienie tych tanich shipów nawet nie posmera nikogo po wallecie.

Sasawong - ten gość gra jak bot, pewnie więcej plexi niż połowa matarskiej milicji :P

Poza tym jest dość zabawnie, takie nowe doświadczenie.

Trzeba z tym zyc i robic swoje :)
juz kiedys pisalem ze niewazne czy walka jest uczciwa, czy blob, czy rowne sily - giniesz to przegrywasz i tylko to jest istotne.
Szkoda ze czesc matarow jest tak strasznie nastawiona na statystyki KB i unikanie walki jesli nie moze zmiazdzyc przeciwnika.
Wczoraj w nocy stracilem oracle, gankowalo mnie okolo 10 osob z Night Lite Alliance, stali po obu stronach gejta Kamela/Lamaa a ja sobie z wielka radoscia skakalem w jedna i druga strone. Zginalem chyba po 4 przeskoku, i bez cienia ironii napisalem na lokalu "GF". Moze walki z mojej strony duzo nie bylo, raczej o przetrwanie ale zabawe mialem przednia :)
Niestety moi oprawcy uznali to za ironie i sarkazm i pozwolili sobie miec mnie w dupie.
Przydalo by sie paru osobom z Minmatar wiecej luzu :)
Przeciez to zabawa :)
Ale zeby juz tak nie generalizowac, wczoraj pierwszy raz uzylem swojego matarskiego alta i wbilem sie do jakiejs pierwszej lepszej floty.
I bylem mile zaskoczony, tym co mowia, co robia, jak patrza na nas Amarrow jako przeciwnikow. Walki unikalem, ale robilem dobre wrazenie :)
Zabawa byla przednia. Na marginesie dodam ze wiekszosc floty byla w dupe pijana :)))

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 15, 2012, 17:36:25 »
Sasawong - ten gość gra jak bot, pewnie więcej plexi niż połowa matarskiej milicji :P

Kiedys w Amarskiej Milicji chodzila plotka ze to nie jest jedna osoba tylko 3 japonskich studentow, ktorzy graja na jednym koncie :)



polecam artykul naszej Amarskiej 'Propaganda-Girl" o Sasawongu :)

http://sovereigntywars.wordpress.com/2012/03/09/sasawong-who-is-this-mystical-creature-anyhow/

kamel

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 15, 2012, 18:04:14 »
I bylem mile zaskoczony, tym co mowia, co robia, jak patrza na nas Amarrow jako przeciwnikow. Walki unikalem, ale robilem dobre wrazenie :)
Zabawa byla przednia. Na marginesie dodam ze wiekszosc floty byla w dupe pijana :)))

Może byś rozwinął jak na nas postrzegają itp. bo w sumie ciekaw jestem :)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 15, 2012, 18:24:23 »
Może byś rozwinął jak na nas postrzegają itp. bo w sumie ciekaw jestem :)

Wyglada to bardzo podobnie do tego jak my ich postrzegamy, choc po 2 godzinach gadek na TS-ie, ciezko jednoznacznie stwierdzic.
Nie wyrazali sie z jakas pogarda czy cos w tym stylu, choc w tej wojnie widac obecnie ich przewage.
Bardzo maja parcie na PVP, i tym bylem bardzo zaskoczony.
Rznalem okropnego nooba (ktorym i tak defacto ciagle jestem hahahah) i wielu osobom zadawalem dziwne pytania, zawsze dostalem odpowiedz.
Wiecej pomagaja nowym, widac ta roznice od sytuacji panujacej w Amarr. Moze zwiazane jest to z faktem ze ekipy Amarr to raczej w miare doswiadczeni piloci.
I tu chyba jest pies pogrzebany...Nam sie chyba juz troche nie chce robic czegos co robilo sie wczesniej, a tam jest okropny glod doslownie wszystkiego.
Troche tam jest mniej dramy jaka obecnie panuje w Amarr Militia, widac i slychac ze maja fun i szukaja tego funu.
Tam czat milicyjny naprawde nie milknie, duzo sobie inteluja, na pewno wiecej niz u nas.
Ogolnie same superlatywy, co jednak nie zmienia faktu ze to wrog i trzeba go zabijac :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 15, 2012, 19:44:26 »
...
Bardzo maja parcie na PVP, i tym bylem bardzo zaskoczony.
...
Troche tam jest mniej dramy jaka obecnie panuje w Amarr Militia, widac i slychac ze maja fun i szukaja tego funu.
...

No może jestem dość krótko w milicji ale nie rozumiem "ich parcia na pvp" skoro ciągle uciekają. Parcie im się chyba włącza jak mają miażdżącą przewagę... Taktycznie pewnie to działa ale czy to jest fun?


Co do dramy to średnio tego doświadczyłem ale widać, że część korpów w naszej milicji centralnie się nie cierpi. Tym samym współpraca jest kiepska co odbija się na działaniach wojennych.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:04:36 »
Kiedys w Amarskiej Milicji chodzila plotka ze to nie jest jedna osoba tylko 3 japonskich studentow, ktorzy graja na jednym koncie :)



polecam artykul naszej Amarskiej 'Propaganda-Girl" o Sasawongu :)

http://sovereigntywars.wordpress.com/2012/03/09/sasawong-who-is-this-mystical-creature-anyhow/

sasa jest niemcem i wbrew pozorom, jest stabilny emocjonalnie jak na osobę która non stop pleksuje, w milicji siedzi od poczatku jej istnienia

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 16, 2012, 14:40:56 »
sasa jest niemcem i wbrew pozorom, jest stabilny emocjonalnie jak na osobę która non stop pleksuje, w milicji siedzi od poczatku jej istnienia
Ciekawe czy pisuje na forach EVE. Jego odpowiednicy w Gallente(Val Erian) i Caldari(Damar Rocarion) non stop produkują posty i są tykającymi 'drama bomb'. Ach ten Role Play  ::)

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 16, 2012, 15:57:06 »
Ciekawe czy pisuje na forach EVE. Jego odpowiednicy w Gallente(Val Erian) i Caldari(Damar Rocarion) non stop produkują posty i są tykającymi 'drama bomb'. Ach ten Role Play  ::)

raczej bardzo rzadko, na lokalu takze dyskusje z nim sa raczej trudne, latwo dostac od niego blocka
Ale zawsze zachowywal sie w porzadku, pamietam kiedys ktos nawyzywal go od nazistow, mogl to spokojnie zglosic do CCP a on napisal tylko maila do CEO ze sobie nie zyczy takich tekstow.