Autor Wątek: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]  (Przeczytany 66115 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 13, 2012, 02:31:08 »

Jeżeli strzelanie z 70km rakietami z drejków w DWISH nazywają PVP to ja dziękuję... Wolę lowsec , walkę po męsku i ginąć z honorem.

NO TO GRUBO HAHAHAHAHAHHAHAHAHHA
pewpew

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 13, 2012, 03:11:58 »
ITT: lulz :D

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 13, 2012, 08:23:15 »
Zaczyna swoją gadke o trialu i o tym ,że bardzo chce być z niemcami bo mają najwięcej drejków w syndykacie.

Najwiecej szabel w Rzeczpospolitej! HAHA ale nie wierze Ci ze Sokol nie chce latac ałmołem... no chyba ze nie ma pod to ekipy odpowiednio licznej i sprawnej umyslowo ;)



Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 13, 2012, 12:53:51 »
@R4kez - w sumie to skoro chcesz być wolnym elektronem i robić tylko to na co masz ochotę trzeba było zostać w Voodoo, choć i tam panują jakieś zasady.

Co by tu nie mówić to Sokół ustala zasady tworząc własnego korpa. Nie ma w tym nic dziwnego raczej.

Crux

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 13, 2012, 13:23:10 »
Co by tu nie mówić to Sokół ustala zasady tworząc własnego korpa. Nie ma w tym nic dziwnego raczej.
Zgadzam się w 100%.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 13, 2012, 15:57:31 »
Co by tu nie mówić to Sokół ustala zasady tworząc własnego korpa. Nie ma w tym nic dziwnego raczej.
Fakt niezaprzeczalny, ale... korporacja to przede wszystkim ludzie w niej zrzeszeni a nie nazwa i CEO, zabraknie ludzi, i korporacja zniknie... sama nazwa nic nie znaczy  :) Zasady zasadami, ale z ludźmi trzeba się liczyć, bo po prostu se pójdą gdzie indziej. Ktoś powie, jeden w te, jeden we wte... nie ma znaczenia gdy to będzie rzeczywiście jeden.
Nie raz i nie dwa widziałem gdy kadra zarządzająca z chorymi ambicjami kładła korporacje na łopatki  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 13, 2012, 16:22:45 »
@Puszek - opisałeś sytuację w której mało osób chce grać w korpie o danych zasadach. Tak też bywa :P

Odstępstwa od zasad lub ich brak tworzą z czasem bałagan, który jest bardzo szkodliwy na dłuższą metę.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 13, 2012, 22:18:59 »
@Puszek - opisałeś sytuację w której mało osób chce grać w korpie o danych zasadach. Tak też bywa :P

Odstępstwa od zasad lub ich brak tworzą z czasem bałagan, który jest bardzo szkodliwy na dłuższą metę.
Zgadzam się z tym, każdy korp ma jakieś zasady, nawet taką że nie ma zasad  :P wstępując do korporacji, zapoznaję się z zasadami i je akceptuję. Problem zaczyna się robić gdy zbierze sie juz grupa ludzi którym te zasady odpowiadają, a ktoś, najczęściej ojciec dyrektor, zaczyna je zmieniać, narzucać inne bo ma np. taki kaprys alb chce się komuś podlizać  :P W pewnym momencie stają się nieakceptowalne, i ojciec dyrektor zostaje z nazwą, ewentualnie z dwoma lub trzema przydupasami  ;) I korporacji jako takiej już nie ma, jest nazwa, jest ojciec dyrektor i smród na forach bo wiadomości szybko się rozchodzą. Dokładnie tak się stało z jedną z korporacji w których byłem. To że ktoś jest założycielem i CEO danej organizacji, nie upoważnia do traktowania jej członków jak się chce. Jak ktoś kiedyś powiedział, władza to służba i obowiązek w stosunku do podwładnych a nie przywileje... czy jakoś tak, przynajmniej w podobie  :P
Tu wyszło podobnie - zasada numer jeden korpa PVP - walka. Z tego co pamiętam z wątków o DWISH, miła być walka dla walki bez żadnej polityki. Człek poleciał zgodnie z panującą zasadą, i oberwało mu się bo CEO w danej chwili miał inną zasadę - przypodobania się jakiemuś aliansowi. Wedle mnie sam złamał podstawową zasadę - zero polityki.
No..ale to tylko moje osobiste zdanie na ten temat.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 13, 2012, 22:54:47 »
Tu wyszło podobnie - zasada numer jeden korpa PVP - walka. Z tego co pamiętam z wątków o DWISH, miła być walka dla walki bez żadnej polityki. Człek poleciał zgodnie z panującą zasadą, i oberwało mu się bo CEO w danej chwili miał inną zasadę - przypodobania się jakiemuś aliansowi. Wedle mnie sam złamał podstawową zasadę - zero polityki.
No..ale to tylko moje osobiste zdanie na ten temat.

Zlituj się, bo bredzisz.

"Podobania się jakiemuś aliansowi" - wtf? Jesteśmy częścią Pure Madness, więc logiczne że działamy według ich reguł. Są wobec nas konkretne oczekiwania, które przekładają się na "standing orders" korporacyjne.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 14, 2012, 00:40:11 »
Wtopa byla po Ewencie Kolezenskim w którym to ja Mr Yogi i Sakul Ataner polecielismy na 3 BSy do lowseka...
Była dobra zabawa kilka piw przed kompem , szukaliśmy większych band do walki... Ta ekipa która nas zestrzeliła zbierała się na nas chyba godzinę... w końcu zebrali taki skład z którym bylo ciężko wygrąć... Dużo neutów, tracking disruptorów i z 50 dron ECM... Dostalismy baty, pośmialiśmy się i umówiliśmy na kolejny taki wylot.

"Iwi Lig" po okolicach Hagilur często i gęsto lata. A że to korp szkoleniowy, to czymś innym niz wielka kupa na takie statki sie nie rzuca ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 14, 2012, 07:35:53 »
Zlituj się, bo bredzisz.

"Podobania się jakiemuś aliansowi" - wtf? Jesteśmy częścią Pure Madness, więc logiczne że działamy według ich reguł. Są wobec nas konkretne oczekiwania, które przekładają się na "standing orders" korporacyjne.
Sokole, ja wiem że ktoś kto ma odmienne zdanie od Ciebie,  zawsze bredzi.
Z tego co wiem bycie na trialu to jeszcze nie bycie częścią aliansu, zabranianie pilotom jakiś samodzielnych akcji tylko dlatego że "robią plamy na killboardzie" JEST próbą przypodobania się (kosztem dobrej zabawy i własnych zasad) swoim przyszłym mocodawcom. Do tego jeśli korporacja sprzedaje swoje ideały za kawałek ciepłego kurwidołka gdzie może spokojnie pokerbirzyć, to jak to można nazwać?
Chciałem bardzo zacytować Twoje zapowiedzi powstania "nowego i świerzego" korpa, w którym nie ma miejsca na politykę, SOV (tak wiem, w NPC 0.0 Sova nie ma, ale kontrolowanie jakiejś jego części jest praktycznie tym samym) o kerbirce nie wspomne   :P, ale wszystkie wątki zostały usunięte.
Gdzież te ideały się podziały?
Mnie tam zajedno czy DWISH przetrwa czy nie, ale czasami warto posłuchać innych, którzy mają w pewnych dziedzinach więcej doświadczenia.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 14, 2012, 10:29:29 »
Z tego co wiem bycie na trialu to jeszcze nie bycie częścią aliansu

http://evemaps.dotlan.net/alliance/Pure_Madness./corporations

zabranianie pilotom jakiś samodzielnych akcji tylko dlatego że "robią plamy na killboardzie" JEST próbą przypodobania się (kosztem dobrej zabawy i własnych zasad) swoim przyszłym mocodawcom.

Nie jest. I nie uważamy U.MAD za "mocodawców", jesteśmy częścią tego teamu.

Do tego jeśli korporacja sprzedaje swoje ideały za kawałek ciepłego kurwidołka gdzie może spokojnie pokerbirzyć, to jak to można nazwać?

I jest właśnie kompletna brednia. Skąd to się u Ciebie bierze? Jaki znów "ciepły kurwidołek"? U.MAD kontroluje jeden system, który jest przelotówką sąsiadującą bezpośrednio z sov-space (Cloud Ring). Na miejscu mamy dokładnie zero źródeł dochodu.

Dla porównania, w Ineluctable mieliśmy do dyspozycji bezpieczną konstelację poza zasięgiem hot dropów. I teraz mówisz mi , ze "sprzedaję swoje ideały za kawałek ciepłego kurwidołka?"

Swoją drogą, trzeba nie mieć za grosz samokrytyki, żeby będąc członkiem CVA pouczać innych o "ciepłych kurwidołkach" :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 14, 2012, 10:33:56 »

Swoją drogą, trzeba nie mieć za grosz samokrytyki, żeby będąc członkiem CVA pouczać innych o "ciepłych kurwidołkach" :P

Zlituj sie, w Providence nawet White Noise. umarło z głodu i się stamtąd wyniosło po miesiącu. ^^ Raciej "ciepły biedaszyb".

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 14, 2012, 11:12:44 »
Kładę nacisk na słowo "ciepły" (pod osłoną Provibloba). To że ktoś się kurwi za marne pieniądze to inna sprawa :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 14, 2012, 11:55:31 »
Kładę nacisk na słowo "ciepły" (pod osłoną Provibloba). To że ktoś się kurwi za marne pieniądze to inna sprawa :)
I widzisz chopie? Cytując klasyka - w dupie byłeś gówno widziałeś  ;D Mieszkam w Provi, bo CVA proponuje całkiem inny sposób zabawy niż cała reszta EVE, nie chodzi o staty, nie chodzi o posiadanie bogatych terenów, bawią się w RPG, jakie, jeśli nie wiesz, poszukaj. I dlaczego akurat z uporem maniaka Providence? Też poszukaj, łatwo znaleźć.
Czyli wedle twoich słów przynależnośc do jakiegoś aliansu to kurwienie się? oj..oj... to se właśnie pojechałeś  ;D
No i panie kolego nikogo nie pouczam, wytykam jedynie brak niekonsekwencji, ja przynajmniej nigdy nie krzyczałem że nie interesuje mnie polityka czy kerbirka, a po cichu robiłem całkiem odwrotnie, w dodatku sie tego wypierałem  ;)
No i panie... wytykasz koledze że na korpowym sypnął kurwami a sam piszesz publicznie o kurwieniu się? Ty to masz klasę  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 14, 2012, 12:21:29 »
A właśnie Puszek, możesz gdzieś opisać sposób gry CVA? Jeśli gdzie to jest na centrali to zapodaj linka bo jestem ciekaw.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 14, 2012, 12:23:57 »
Pouczasz byłego członka Ushra'Khan na temat Providence? :D

Czyli wedle twoich słów przynależnośc do jakiegoś aliansu to kurwienie się? oj..oj... to se właśnie pojechałeś  ;D

O kurwidołku napisałeś pierwszy. Ja w odróżnieniu od Ciebie jestem częścią aliansu mającego 1400+ charów (+ pety, + meatshield - tak, wiem, RPG, wolne Providence, ale w kategoriach Eve to pety i meatshield). Możesz sobie trąbić na temat tego jakie to CVA jest specyficzne, a prawda na dzień dzisiejszy jest taka, że jest to sov-holder jak każdy inny (=safety in numbers) a co gorsza, świadom faktu, że trzyma Providence tylko dlatego, zeby AAA miało gdzie roamować. Bo wystarczy, że AAA pstryknie palcami i nie ma Was w Providence, prawda? A może coś się zmieniło i prowadzicie samodzielną politykę? Lol, jesteście odpowiednikiem indiańskiego rezerwatu w USA :D

Krótko mówiąc, Puszek, po prostu nie pouczaj mnie na temat kurwidołków i zmian polityki, bo nie masz cienia podstawy ku temu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 14, 2012, 12:36:56 »
No straszne, ktoś śmie pouczać samego Sokoleoko, z UK... strasznego UK latającego do dziś Vagabondamni z cloakiem  :D Mieszkałem juz w Provi gdy Ty ledwie o UK usłyszałeś.
Ależ ja nigdzie nie piałem że CVA nie jest sovholderem, RPG tego aliansu jest ściśle powiązane z sov, od zawsze, więc w czym zarzut?
Nie wiem czy AAA pstryknie palcami, czy nie, mało mnie to obchodzi czy CVA istnieje dla roamowania AAA, fajnie że przylatują, jest się czasami z kim pobić i nie trzeba latać w cholere daleko do nich :D
A to że "twój" alians ma ileś tam członków, petów itp... o czym ma świadczyć? Bywałem w większych, licytujemy sie dalej? tylko po co...
A z tym pouczaniem biedaku to się już zapętliłeś... przydałby sie ktoś kto rzeczywiście by cie pouczył pewnych spraw, ja na pewno nie, nie mam cierpliwości
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 14, 2012, 12:51:25 »
No straszne, ktoś śmie pouczać samego Sokoleoko, z UK... strasznego UK latającego do dziś Vagabondamni z cloakiem  :D

Nie, raczej tego, który wystawiał 20-30% liczebności flot AAA w czasie Providence War. Fakt, faktem.. dziś Ushra'Khan to jest żart, ale myślę że CVA nie zapomniało tamtego Ushra'Khan.

Jeśli nie potrafisz zrozumieć jaka jest różnica między nami - odsyłam na stronę DWISH.

przydałby sie ktoś kto rzeczywiście by cie pouczył pewnych spraw

Lol, bring it on :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 14, 2012, 12:53:13 »

Lol, bring it on :P

Lekcja 1: jak nie dac sie strollowac RPGowcowi z CVA

 8)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 14, 2012, 13:01:13 »
Nie, raczej tego, który wystawiał 20-30% liczebności flot AAA w czasie Providence War. Fakt, faktem.. dziś Ushra'Khan to jest żart, ale myślę że CVA nie zapomniało tamtego Ushra'Khan.

Jeśli nie potrafisz zrozumieć jaka jest różnica między nami - odsyłam na stronę DWISH.

Lol, bring it on :P
Ależ ja mówiłem o tamtym UK, teraz to jest tylko nazwa, nic więcej. I wierz mi, CVA pamięta tamto UK, szczegołnie jak sie pojawi w vagabondzie  :D
Na stronie byłem, ale gdy zobaczyłem na pierwszym planie o mnie (znaczy o tobie) poddałem się, ostatnią rzeczą na jaka miałem ochote to czytanie twoich ochów i achów na swój temat.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 14, 2012, 13:25:50 »
Kazda kolejna wersja UK po 2007 byla juz tylko cieniem starego alliansu i zasad jakich sie trzymli na poczatku, a CVA stracilo szacunek i respekt do UK po pierwszej wojnie w provi (07'), powodow nie bede przytaczal bo to nie jest topic pod takie dyskusje i to jest jedyne o czym CVA pamieta wzgledem UK.

CVA nie jest sovholderem od dawna i nie bedzie, bo zmienilo sie podejscie ludzi w CVA jezeli chodzi o trzymanie sov'a to raz, a dwa trzymanie sov'a w provi przysparza wiecej problemow (i wydatkow), niz jest to tego warte, dlatego kazdy kto chce eksmitowac obecnych mieszkancow z provi spotyka sie raczej z gromkim smiechem leadershipu w/w. CVA jest jak karaluch ktory grasuje w okolicy gdy wiekszych stworzen nie ma w domu  ;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 14, 2012, 13:30:04 »
Zsu..jakmogłeś, żebyś chociaż do szczura porównał... :(
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 14, 2012, 13:33:42 »
Zsu..jakmogłeś, żebyś chociaż do szczura porównał... :(

Szczury uciekaja ze statku jak ten tonie, a te karaluchy z CVA nawet tego sie nie nauczyly!

 :o ;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 14, 2012, 13:38:31 »
Szczury uciekaja ze statku jak ten tonie, a te karaluchy z CVA nawet tego sie nie nauczyly!

 :o ;D
W takim razie potraktuję to jako komplement  ;) :D
Uparty jak karaczan z CVA? Też ładnie brzmi.  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 14, 2012, 21:52:20 »
Odnośnie CVA i porównania do karaluchów
http://www.filmweb.pl/film/Karaluchy+pod+poduchy-1996-666 ];)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2012, 09:06:03 »
Takie szybkie pytanko w wolnej chwili w interpretowaniu ankiet  ;)

Dlaczego tak trudno wyobrazic sobie, ze dla kogos EVE moze byc swietna gra single player z genialnie rozbudowanym AI przeciwnikow? W koncu w jakiej innej grze jest tak wielki swiat i kilkadziesiat tysiecy 'mobow' z ktorymi mozna wejsc w interrakcje i gdzie kazdy ma indywidualny wzorzec zachowan?  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 15, 2012, 09:13:00 »
Takie szybkie pytanko w wolnej chwili w interpretowaniu ankiet  ;)

Możesz sobie interpretować jak chcesz pod warunkiem że jest to zgodne z interpretacją Sokoła. I tyle. W przeciwnym razie - na truskawki ;)

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 15, 2012, 09:16:59 »
Tloluvinie, i co: farmić w hi na plexa, żeby kolejny miesiąc farmić na plexa, żeby...
Srsly?

To chyba lepiej wyjdzie zagrać w jakiegoś CRPGa. NPCe może i głupsze, ale fabuła raczej lepsza.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 15, 2012, 09:24:43 »
Cytuj
To chyba lepiej wyjdzie zagrać w jakiegoś CRPGa. NPCe może i głupsze, ale fabuła raczej lepsza
To  po Falout 2 / BG 2 wyszły jeszcze jakieś cRPG które dały zabawy na więcej niz jeden wieczór?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 15, 2012, 10:20:29 »
może tylko Dragon Age, kiepska kopia BG ale przynajmniej próbowali :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 15, 2012, 10:33:25 »
DA to jest przykład tego co teraz udaje ten gatunek gier. podobnie jak tak zwany fallout 3 czy mass efekt

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 15, 2012, 11:01:00 »
No, ale pograć się dało więcej jak dwa wieczory :P

kita

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 15, 2012, 11:03:53 »
DA to jest przykład tego co teraz udaje ten gatunek gier. podobnie jak tak zwany fallout 3 czy mass efekt

To zależy, DA i ME przypominają mi sesje na których ktoś zapomniał wziąć kart postaci i kostek więc MG na szybko wymysla bardzo przyjemna przygode bez mechaniki, a że jest zajebistym MG przygoda staje się dynamiczniejsza, szybsza no i poniekąd ciekawa. Natomiast BG i Fallouty pierwsze przypominają tę prawdziwą sesje ze stosami podręczników kart postaci i godzinami rzutów kostek.. Obydwa typy cRPG coś ciekawego wnoszą, aczkolwiek przy BG i Folloutach jednak trzeba trochę wykazać się swoją umiejętnością używania szarych komórek aby je przejść.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 15, 2012, 11:07:42 »
W BG2 zabicie 'czaszeczki' (za Chiny nie przypomnę sobie teraz jak to to się nazywało) wymagało trochę więcej niż trochę szarych komórek. :) (szczególnie jak się nie miało wówczas dostępu do netu i się samemu musiało znaleźć rozwiązanie)