Autor Wątek: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]  (Przeczytany 66157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« dnia: Maj 11, 2012, 12:48:51 »
Massive MULTIPLAYER Online.
Sokole, problem w tym że to na co się powołujesz znaczy tylko tyle, że wielu graczy gra w tym samym uniwersum/shardzie/whatever, a nie że wszyscy muszą grac razem. Interakcja zachodzi też na poziomie 1 vs 1 a nie tylko 100 vs 100.

P.S. Oczywiście tym razem się ze mną nie zgodzisz jak w większości  przypadków.  ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2012, 20:22:39 wysłana przez Colonel »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2012, 12:54:34 »
Sokole, problem w tym że to na co się powołujesz znaczy tylko tyle, że wielu graczy gra w tym samym uniwersum/shardzie/whatever, a nie że wszyscy muszą grac razem. Interakcja zachodzi też na poziomie 1 vs 1 a nie tylko 100 vs 100.

Doprecyzowując - podstawą Eve jest team-play. Czy w PvP, czy w korporacji industrialnej - działamy w grupie ludzi. To nie jest jakiś WoT, gdzie można sobie grać "solo" w rozumieniu "random battles w multiplayerze" i po prostu powalczyć przeciw ludziom zamiast AI. Tu gra się w korporacji i współdziała z jej członkami.

Oczywiście, jeśli gość przejdzie trial i się wciągnie, może zmieni mu się nastawienie. Ale z obecnym nastawieniem nie ma czego szukać w Eve.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2012, 13:08:37 »
Ale z obecnym nastawieniem nie ma czego szukać w Eve.

Absolutnie nieprawda. Znam jednego gracza - 7 lat char. Zajmuje się tylko produkcją, kilka razy miał przerwy dłuższe lub krótsze - zawsze wracał i dłubał coś w swojej jednoosobowej korporacji. Chciałem go wciągnąć do team-play jak to mówisz... Nie chciał, bo jak twierdził, korporacja to zawsze jakieś zobowiązania a jemu to zupełnie nie pasuje. Oczywiście takich ludzi pewnie jest mały odsetek, ale pokazuje właśnie że człowiek z takim nastawieniem też może znaleźć się w grze i to na całkiem długo. Nie będzie pewnie logował codziennie hardcore'owo, ale nie można mówić że to nie gra dla niego.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2012, 13:27:48 »
Gratuluje obalenia mojej tezy przy użyciu JEDNEGO przykładu na 350 tys. subskrypcji.

Czy ja mu zabraniam spróbować? Nie. Po prostu mówię mu, że nie znajdzie w Eve tego szuka. Uważasz inaczej?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

R4kez

  • Gość
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2012, 13:33:37 »
Ja też nie lubię gdy ktoś mi mówi co mam robić w grze za którą sam płacę... dlatego już nie jestem w DWISH .

Każdy w EVE szuka czegoś innego , jeden lubi polatać solo po lsie ,a drugi lubi zamordyzm .

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2012, 13:38:12 »
Uważasz inaczej?

Tak.
Czemu wyjaśniać nie zamierzam bo i tak nieważne co kto powie. Zawsze nie będzie miał racji bo przecież gra w EvE nie tak jak powinien (czyt. nie tak jak "JA").

PS: Ja akurat nie gram solo ale tak naprawdę od groma ludzi tak robi. W cholerę jest w grze postaci kilkuletnich którzy nawet na jeden dzień nie ruszyli się z corpa "startowego" lub siedzą w swoim jednoosobowym. Na pewno wiele rzeczy ich omija których bez normalnego corpa nie da się zrobić ale jeżeli gra im sprawia fun i mają gdzieś co kto myśli o ich grze to czemu nie?

A co do PvP że ich nie ominie itd, sam SokoleOko (hmm, lub Doom, nie chce mi się szukać) w którymś z postów napisałeś że w EvE da się go łatwo uniknąć.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2012, 14:01:16 »
dlatego już nie jestem w DWISH .

Nie jesteś w DWISH, bo nie potrafiłeś zrozumieć prostej prośby. I sam odszedłeś, wiec nie rób ze mnie zamordysty.

Jeden dobry przykład wystarczy do obalenia takiej tezy jaką postawiłeś. I owszem, uważam inaczej. To czy granie w taki sposób jaki opisał mu będzie odpowiadać zależy tylko od jego charakteru i tego czy ogólnie klimat gry mu spasuje. I niczego więcej. Powinien zostać zachęcony do spróbowania a nie zniechęcony jeszcze nim zaczął. Nikt na tym nie straci.

Nie wszystko jest dobre dla wszystkich.

Wyobraź sobie, że jest to forum o symulatorach lotniczych i przychodzi gość, który pyta "podoba mi się gra X, ale czy dam radę grać na klawiaturze?". Jakich odpowiedzi się spodziewasz? "Sorry, ale albo kupisz joystick, albo gtfo".

To samo z Eve. MOŻNA (od biedy) grać w Eve solo ale jest sterta gier które się lepiej do tego nadają.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

R4kez

  • Gość
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2012, 14:09:29 »
Nie jesteś w DWISH, bo nie potrafiłeś zrozumieć prostej prośby. I sam odszedłeś, wiec nie rób ze mnie zamordysty.

Cytuj
[22:28:17] SokoleOko > albo się zastosujesz
[22:28:21] SokoleOko > albo się pożegnamy
[22:28:24] SokoleOko > Twój wybór

Tak wygląda teamplay w DWISH , wybrałem WOLNOŚĆ

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2012, 14:29:52 »
No pięknie, wyciągamy sobie logi? To może pełne?

Słowo wprowadzenia - DWISH jest na trialu w nowym aliansie, jest generalny "standing order" - "pokazać się z dobrej strony, unikać głupich wtop, być aktywnym w home systemie". Po czym:

http://pure-madness.eu/0os827nq/?a=kill_detail&kll_id=10232

I rozmowa na korpowym:

Cytuj
[ 2012.04.29 22:17:31 ] SokoleOko > sp3cial forc3s ?
[ 2012.04.29 22:18:01 ] sp3cial forc3s > co tam
[ 2012.04.29 22:18:18 ] SokoleOko > no własnie chciałem się zapytać
[ 2012.04.29 22:18:26 ] SokoleOko > bo widzę wtopy w lowsecu
[ 2012.04.29 22:18:35 ] sp3cial forc3s > aa
[ 2012.04.29 22:18:46 ] SokoleOko > przecież prosiłem i tłumaczyłem
[ 2012.04.29 22:18:48 ] SokoleOko > jesteśmy na trialu
[ 2012.04.29 22:19:07 ] sp3cial forc3s > co to juz sobie po lsie polatac nie mozna
[ 2012.04.29 22:19:40 ] SokoleOko > której części zdania "jesteśmy na trialu" nie rozumiesz?
[ 2012.04.29 22:19:51 ] SokoleOko > nie potrzebujemy teraz głupich wtop
[ 2012.04.29 22:19:59 ] SokoleOko > więc wytrzymaj ten miesiąc, OK?
[ 2012.04.29 22:20:02 ] sp3cial forc3s > o chuj ci chodzi
[ 2012.04.29 22:20:21 ] SokoleOko > SŁUCHAM?
[ 2012.04.29 22:20:48 ] SokoleOko > convo
[ 2012.04.29 22:20:57 ] sp3cial forc3s > a nie jakis kurwa chuj wie co

Ponieważ nie mam zwyczaju takich rozmów prowadzić publicznie, próbowałem mu wytłumaczyć, że "strata jego shipa rzutuje na cały corp". Z braku porozumienia rozmowa zakończyła się cytatem "albo - albo". R4kez odszedł sam kilka dni później.

W DWISH nie ma zamordyzmu, ale nie ma też ignorowania wprost poleceń leadershipa. Korp działa razem. "There's no I in team". Jeśli ktoś tego nie rozumie - a swoim postem na Centrali R4kez udowodnił właśnie, że kompletnie nie rozumie - nie ma dla niego miejsca ani w DWISH, ani w żadnej innej szanującej się korporacji. Polskiej czy obcojęzycznej.

@Mod - można to wydzielić do innego wątku.

EDIT: sp3cial to PvP main R4keza.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

R4kez

  • Gość
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2012, 14:45:32 »
U ciebie w corpie pilot pvp musi sie tłumaczyć [ na dywaniku ] ze straty szipa na koleżeńskim evencie w losweku.
Do tego masz sraczke żeby się dostać do słabego alliansu chyba tylko po to żeby móc się załapać na akcje[ i film ] z R&K do których mają +

Nie miałem zamiaru leczyć Twoich chorych ambicji bo w DWISH nie ma corpa ... tylko jesteś TY , a reszta to narzędzia...

I Smiech mnie ogarnia gdy się wymądrzasz o Teamplayu w EVE

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2012, 14:55:31 »
U ciebie w corpie pilot pvp musi sie tłumaczyć [ na dywaniku ] ze straty szipa na koleżeńskim evencie w losweku.
Do tego masz sraczke żeby się dostać do słabego alliansu chyba tylko po to żeby móc się załapać na akcje[ i film ] z R&K do których mają +

Nie miałem zamiaru leczyć Twoich chorych ambicji bo w DWISH nie ma corpa ... tylko jesteś TY , a reszta to narzędzia...

I Smiech mnie ogarnia gdy się wymądrzasz o Teamplayu w EVE

Przeczytaj jeszcze raz tego loga. Jakbyś nie wyleciał z "kurwami i chujami" nie byłoby tej sprawy.

W 9-miesięcznej historii DWISH jesteś drugą osobą, która zignorowała moje polecenie. Tamten gość był na trialu i go wywaliłem po tym. Ty byłeś już częścią DWISH i aktywnym pilotem, dlatego rozmawialiśmy.

Co do reszty - porównamy za rok, gdzie będę ja a gdzie będziesz Ty i zobaczymy na czyje wyszło.

Na tym kończę rozmowę z Tobą, naprawdę szkoda że nie potrafisz zrozumieć jak bardzo źle postępujesz.

Oczywiście, ale granie solo (bez wielkiego ciśnienia na team-working) w EVE nie jest tak nieprawdopodobnie niedorzeczne jak starasz się to przedstawić. Tylko tyle. Z twoich słów wynika że albo od razu wejdziesz w grupę ludzi z jakim mega-wielkim-celem-do-realizacji (nie wiem kurna nawet co to może być) albo wypierdalaj na truskawki jak to napisałeś. Tak po prostu nie jest i tyle.

Przejaskrawiasz. Można być team-playerem w corpie zajmującym się na przykład Incursjami. Ale gość wyraźnie napisał, że chce grać solo i z dala od PvP.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2012, 15:13:23 »
Przejaskrawiasz. Można być team-playerem w corpie zajmującym się na przykład Incursjami. Ale gość wyraźnie napisał, że chce grać solo i z dala od PvP.

Nie przejaskrawiam. To nie ja udowadniam wyższość joystick'a nad klawiaturą. Ty naciskasz na team-working. Ja sugeruję że ograniczając go do niezbędnego minimum albo do zera można w tę grę grać. Tak jak ów gość napisał. Myślę że już więcej nic nie mam do powiedzenia w tym temacie, bo jak dalej masz inne zdanie to już tak zostanie.

R4kez

  • Gość
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2012, 15:15:03 »
Co do reszty - porównamy za rok, gdzie będę ja a gdzie będziesz Ty i zobaczymy na czyje wyszło.

Tylko ,że ja nie robię kariery w grze MMO tylko gram dla miłego spędzania czasu z kolegami po pracy.
Mam 30 lat i na prawdę nie potrzebuję realizowania się w grze internetowej.

Rozumiem , że są ludzie którzy poza światem EVE nie mają innego i dlatego traktują grę jako pracę, dziewczynę i rodzinę.










Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2012, 15:31:01 »
W 9-miesięcznej historii DWISH jesteś drugą osobą, która zignorowała moje polecenie.

Wpierw była prośba, teraz polecenie....może jednak R4kez ma trochę racji z tym zamordyzmem u Ciebie Sokole ?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2012, 15:57:06 »
Wpierw była prośba, teraz polecenie....może jednak R4kez ma trochę racji z tym zamordyzmem u Ciebie Sokole ?

Cytuj
[ 2012.04.29 22:18:46 ] SokoleOko > przecież prosiłem i tłumaczyłem

Nie czepiajmy się słówek.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2012, 16:46:49 »
Ehh, a potem się dziwić że nazywają centrale siedliskiem trolli.

1. Da się grać w EVE solo. Czasem jakieś wyższe AI (czytaj człowiek) ci jebnie/okradnie/wydyma/pomoże ale poza tym da się. Na wiele sposobów, wyżej wklejona była mapka, idealnie pokazuje SZEROKIE możliwości jakie daje EVE. Osobiście znam osobę grającą w EVE od 6 lat która NIGDY nie wyleciała z Jita i nigdy nic nie zastrzeliła (pve i pvp). Za to na markecie zna się jak nikt inny.

2. Po chuj kręcicie niezwiązana dramę o korpie Sokoła w tym wątku ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 11, 2012, 17:54:17 »
2. Po wuj kręcicie niezwiązana dramę o korpie Sokoła w tym wątku ?
This.
Przedwieczny.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 11, 2012, 19:07:56 »
Sokole, ale Ty jestes kontrowersyjny  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 11, 2012, 20:24:50 »
[gmod] Macie tu nowa piaskownice, tu mozna lapac sie za mordy...tzn nie smiecic w innych tematach[/gmod]
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Odp: TNQ - Inne
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 11, 2012, 20:39:07 »
Nie czepiajmy się słówek.

Jeżeli o coś prosisz i z góry zakładasz ze ta prośba ma zostać spełniona to jest to polecenie :)

Oketa

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 11, 2012, 21:21:00 »
Sokole Oko vs. Mięsny Jeż ;]

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 11, 2012, 22:41:47 »
Uwielbiam akcje w stylu - nie trać statku pvp bo jesteśmy na trialu.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2012, 06:36:55 »
Ciezko mi szczerze mowiac pojac dlaczego chcialbym wyrzucic kogos z powodu pvp, w dodatku zajebiscie sfitowanym statkiem i dlaczego mialby to byc powod nie przejscia triala do aliansu... chyba ze to industrial alians ;p

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2012, 07:53:14 »
Etam, próbujecie przekonać fanatyka religijnego do tego że istnieją inne religie, a do tego nie są "szatańskie". Dajcie na luz, sami wiecie że Sokole wie najlepiej i huj  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 12, 2012, 10:25:14 »
A gdyby tam było o 2 hurki mniej i r4kez by ich wydymał to pewnie byłby to flagowy przykład jaki to dedłisz jest pro 1337 ;) Zresztą... Patrząc po killboardzie pure madnesów i mając na uwadze iż ten sojusz ma ponad 300 członków, to pewnie jakakolwiek aktywność pvp jest tam przyjmowana entuzjastycznie ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2012, 12:08:04 »
Uwielbiam akcje w stylu - nie trać statku pvp bo jesteśmy na trialu.

A odróżniasz "głupie wtopy" od "wtop na PvP?". Żeby to jeszcze było w Syndicate... a nie w jakimś lolsecu, który nas kompletnie nie obchodzi.

Ciezko mi szczerze mowiac pojac dlaczego chcialbym wyrzucic kogos z powodu pvp, w dodatku zajebiscie sfitowanym statkiem i dlaczego mialby to byc powod nie przejscia triala do aliansu... chyba ze to industrial alians ;p

Przypominam, że R4kez odszedł sam. Nikt go nie wyrzucał. Jego zachowanie może ocenić każdy kto zadał sobie trud przeczytania logów. To nie jest standardowa rozmowa na korpowym, nie mamy zwyczaju obrzucać się gównem.

Poza tym, nie róbmy z niego takiego gwiazdora pod kątem PvP ;)

A gdyby tam było o 2 hurki mniej i r4kez by ich wydymał to pewnie byłby to flagowy przykład jaki to dedłisz jest pro 1337 ;)

Gdyby, gdyby, gdyby...  a może po prostu lepiej dołączyć do floty z resztą korpa/aliansu zamiast debilować po lolsecu?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2012, 14:23:20 »
Gdyby, gdyby, gdyby...  a może po prostu lepiej dołączyć do floty z resztą korpa/aliansu zamiast debilować po lolsecu?
Szkoda że stare wątki z zapowiedziami powstania korporacji znikły z Centrali... Coś tam było o lataniu po lowseku...Aridia bodajże była w planach, żadnych durnych nullseków itp...a tu nagle lolsek i debilowanie po nim? Nie to że się czepiam, ale skąd taka nagła odmiana? Ja rozumiem że tylko krowa nie zmienia poglądów, ale tak szybko i drastycznie to troszkę podejrzane.... Chyba że to zwykły brak poglądów.
Tak, przyznaję się, czepiam się  :D
Aha, Sokole, widziałem i byłem w korporacji która narzucała nawet to co mam skillować, i jak Ty, gdzie i kiedy można latać... ludzie byli fajni, do tej pory mam z nimi kontakt, niestety po korporacji ostał się ino smród.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2012, 14:42:12 »
Widzisz, Puszek, "coś tam było"...

Mieszkaliśmy w Aridii, 2j od Delve i roamowaliśmy wyłącznie nullsec. Ba, mieszkaliśmy w hisecu 1j od 0.0 i roamowaliśmy wyłącznie null. Teraz jaśniej?

DWISH nie narzuca nikomu indywidualnie co ma skillować ani "gdzie i z kim ma latać". Ale jak w każdym normalnym korpie loss w miejscu poza naszym terenem operacyjnym powoduje zmarszczenie brwi w sytuacji, gdy potrzebni są ludzie na miejscu.

Jak mówię, sytuacji by nie było, gdyby nie "kurwy i chuje" które się posypały na korpowym. Nie mam zwyczaju publikować treści rozmów prywatnych, ale konwersacja była utrzymana na podobnym poziomie. R4kez dał popis braku kultury i "mania w dupie" reszty korpa, po czym zwinął manatki.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 12, 2012, 17:59:13 »
EVE to jedna z nielicznych gier w których towarzystwo jest na chyba więszym poziomie niż zeszło-dniowi-maturzyści.
Ja uważam, że jak sie nie traktujemy poważnie i na poziomie to gtfo :)
Mowie tu o relacji gracz-gracz a nie ceo-member
pewpew

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 12, 2012, 18:44:51 »
To nie była głupia wtopa. W tej rozmowie którą wkleiłeś nie było nic za co można było by się tak obrażać a Ty sokole zachowujesz się jakby Ci R4kez matkę/ojca obraził...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2012, 19:35:18 »
Pokaż mi gdzie napisałem że się obraziłem :P



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2012, 21:15:23 »
Osobiście popieram obiekcje Sokoła. Nie lubię chamstwa bezpodstawnego i dla mnie jest oznaka prymitywizmu danej osoby.

R4kez

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2012, 21:42:07 »
Wtopa byla po Ewencie Kolezenskim w którym to ja Mr Yogi i Sakul Ataner polecielismy na 3 BSy do lowseka...
Była dobra zabawa kilka piw przed kompem , szukaliśmy większych band do walki... Ta ekipa która nas zestrzeliła zbierała się na nas chyba godzinę... w końcu zebrali taki skład z którym bylo ciężko wygrąć... Dużo neutów, tracking disruptorów i z 50 dron ECM... Dostalismy baty, pośmialiśmy się i umówiliśmy na kolejny taki wylot.

Później przyłazi SOko i sapie coś do mnie na corpowym ,że latam po LSie i robie plamy na killboardzie. Zaczyna swoją gadke o trialu i o tym ,że bardzo chce być z niemcami bo mają najwięcej drejków w syndykacie. Daje do zrozumienia ,że najlepiej przez miesiąc nie wydokowywać ze stacji i lizać Niemcom aż do kości .

Jako że lubie sobie latac solo  albo w kilka osób nie mogłem się zgodzić na takie polecnie i odszedłem .

Colonel zrobił ze mnie pirata i  gdzieś mam polecenia człowieka , który nie ruszy tyłka ze stacji jak nie ma we flocie więcej jak 20 ludzi + logistyki.
Do tego nie podobały mi się corpowe failfity Sokoła i jego przekonanie ,że  misjonarski kombajn jest najlepszym statkiem pvp na świecie.
Jak przekonywałem go do latania na armorze stwierdził ,że na armorze nie można spierdolić z pola bitwy.

Jeżeli strzelanie z 70km rakietami z drejków w DWISH nazywają PVP to ja dziękuję... Wolę lowsec , walkę po męsku i ginąć z honorem.



 
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 21:49:31 wysłana przez R4kez »

Pynio

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 12, 2012, 22:31:14 »
Można to przenieść do jakiegoś śmietnika z Total Noob Questions? Nie dość, że nowy gracz trafi na takie gówno w pierwszej kolejności to jeszcze cały temat zbyt przypomina ul. Wiejską w Warszawie...


Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 13, 2012, 01:57:08 »
Wolę lowsec , walkę po męsku i ginąć z honorem.

Tylko ,że ja nie robię kariery w grze MMO tylko gram dla miłego spędzania czasu z kolegami po pracy.
Mam 30 lat i na prawdę nie potrzebuję realizowania się w grze internetowej.

Rozumiem , że są ludzie którzy poza światem EVE nie mają innego i dlatego traktują grę jako pracę, dziewczynę i rodzinę.



ahahahahahahah