Autor Wątek: Odp: Time Dilation  (Przeczytany 5045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ranshe

  • Gość
Odp: Time Dilation
« dnia: Luty 24, 2012, 12:10:41 »
Jeden moduł - MWD. Zostają 2 moduły i niezależnie co tam włożysz + rigi które włożysz to będzie miało tank jak drejk bez żadnego fitu i z pewnością nie będzie miało stabilnego capa.

Nie wiem jakimi niedorobionymi hurkami ty latasz, że mają tylko 3 med sloty, a nie 4 jak każdy, na twoim miejscu złożyłbym reklamację ;)

Ranshe

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2012, 12:58:28 »
Takimi co to na czwartym mają MWD.

Mona, ja wiem że jest piątek...

Edit: rotfl :D

Goomich

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2012, 13:13:20 »
1. To głupie forum nie otwiera się na ostatnim nieprzeczytanym, a ja nie sprawdzałem kto pisał cytat.
2. Wcześniej skasowałem tamtą odpowiedź. :P

Ranshe

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2012, 13:23:34 »
1. To głupie forum nie otwiera się na ostatnim nieprzeczytanym, a ja nie sprawdzałem kto pisał cytat.
2. Wcześniej skasowałem tamtą odpowiedź. :P

1. Tylko winny się tłumaczy ;)
2. Niewystarczająco wcześniej ;P

Anyway offtop więc to tyle ;)

sc0rp

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2012, 13:41:07 »
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Ranshe

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2012, 13:42:26 »
Kerbiry z trzydniowym stażem w npc nullu machające penisem jacy to oni nie są pro lol

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2012, 14:29:28 »
Jak śmiesz! ON przecież już coś zabił i miał z tego masę funu ^^
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2012, 14:39:05 »
Dark, ale wiesz, ze Syndicate graniczy z lolsekiem i ZGROZA ZGROZA moze nawet bedziesz musial do niego kiedys wleciec?

Jonas

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2012, 14:55:59 »
Dark, ale wiesz, ze Syndicate graniczy z lolsekiem i ZGROZA ZGROZA moze nawet bedziesz musial do niego kiedys wleciec?
Po co? Anomalek nie ma...  >:D

sc0rp

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2012, 15:18:45 »
Kerbiry z trzydniowym stażem w npc nullu machające penisem jacy to oni nie są pro lol
a gdzie ja macham czymkolwiek ze jestem pro? Ja sie uwazam za carebeara, nawet to w app'ie napisalem ;) - bo dla mnie gra to fun a nie statystyki. Conajwyzej Ty twierdzisz ze jestes och i ach a staty masz zenujace w porownaniu do carebeara jak ja. A w obecnym  corpie czerpie bardzo duzo funu - innego niz wczesniej ale rownie dobrego jak nie lepszego i jak tak bedzie dalej to bedzie zajebiscie :D Jesli ktos jest znudzony obecna sytuacja w corpie/ally/blocku gdzie sie znajduje, a NPC 0.0 kojarzy mu sie z jungla i gwalcicielami to polecam mu sprobowac bo wcale nie jest tak straszne jak wyglada z opisow. A SokoleOko nie jest takim despota na jakiego sie kreuje - i jak na CEO to jest w pizdu wyrozumialy dla swiezynek. (Sorry Sokole, ze popsulem Ci troche PR.) :P

Po co? Anomalek nie ma...  >:D
Kazdy mierzy swoimi kategoriami.

Dark, ale wiesz, ze Syndicate graniczy z lolsekiem i ZGROZA ZGROZA moze nawet bedziesz musial do niego kiedys wleciec?
rotfl i co z tego? Zbaitujesz mnie pod gunami, czy moze docking games?

Jak śmiesz! ON przecież już coś zabił i miał z tego masę funu ^^
Ja w odroznieniu od Ciebie i Tobie podobnych walczylem w TiDi, wiec wiem z praktyki a nie z filmikow, devblogow i opowiesci z polisha jak to wyglada. Jak bede chcial pograc w szachy to sobie pojde na kurnik. TiDi is shit.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 15:26:49 wysłana przez Dark Flonoe »

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2012, 15:27:30 »
Eve wg Dark'a Flonoe:

Funsek - tu akurat siedzi w danej chwili Dark
Lolsek- tu siedzą inni
Scarysek- tam nigdy nie odważy się wlecieć


Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

sc0rp

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2012, 15:44:01 »
Eve wg Dark'a Flonoe:

Funsek -> wszedzie gdzie nie ma TiDi, docking games, za to sa fajni ludzie i jest co robic
Lolsek -> lowsec
Scarysek - nie istnieje w K-Space i W-Space.
FYP

@Chupacabra ciesze sie ze dolaczyles do mojego fanklubu czuje sie wyrozniony. lol

Ranshe

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2012, 15:45:27 »
a gdzie ja macham czymkolwiek ze jestem pro?

Nie denerwuj się misiaczku, i popatrz kto mi tu dzisiaj wyciągał moje staty i porównywał do swoich, nawet już dwukrotnie i nawet zaraz dwa zdania dalej w tym samym poście. :D

Ale rozumiem, że jak się macha penisem to krew odpływa z głowy niżej, tak więc to całkiem zrozumiałe.

Cytuj
Conajwyzej Ty twierdzisz ze jestes och i ach a staty masz zenujace w porownaniu do carebeara jak ja.

O i proszę, znowu jakieś machanie. No pokaż no palcem gdzie ja tu coś mówiłem o swoich statach? Sam je wyciągnąłeś i sprawdziłeś, więc widocznie są dla ciebie ważne. Ot ciekawostka.

Coldim

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2012, 15:45:34 »
a gdzie ja macham czymkolwiek ze jestem pro? Ja sie uwazam za carebeara, nawet to w app'ie napisalem ;) - bo dla mnie gra to fun a nie statystyki. Conajwyzej Ty twierdzisz ze jestes och i ach a staty masz zenujace w porownaniu do carebeara jak ja. A w obecnym  corpie czerpie bardzo duzo funu - innego niz wczesniej ale rownie dobrego jak nie lepszego i jak tak bedzie dalej to bedzie zajebiscie :D Jesli ktos jest znudzony obecna sytuacja w corpie/ally/blocku gdzie sie znajduje, a NPC 0.0 kojarzy mu sie z jungla i gwalcicielami to polecam mu sprobowac bo wcale nie jest tak straszne jak wyglada z opisow. A SokoleOko nie jest takim despota na jakiego sie kreuje - i jak na CEO to jest w pizdu wyrozumialy dla swiezynek. (Sorry Sokole, ze popsulem Ci troche PR.) :P
Kazdy mierzy swoimi kategoriami.
rotfl i co z tego? Zbaitujesz mnie pod gunami, czy moze docking games?
Ja w odroznieniu od Ciebie i Tobie podobnych walczylem w TiDi, wiec wiem z praktyki a nie z filmikow, devblogow i opowiesci z polisha jak to wyglada. Jak bede chcial pograc w szachy to sobie pojde na kurnik. TiDi is shit.

@Lowsec - jak myslisz ze lowsec to tylko gate guny i docking games to bardzo malo widziales... "wiem to z praktyki, a nie z filmikow, devlbogow i opowiesci z polisha jak to wyglada"
@ TiDi - bylem ostatnio 2x na bitkach przy lokalu @1600, oh wait, przeciez tylko Ty tam byles i wiesz jak to dziala z praktyki...
@ text o statach - i to jest dopiero zenujace...


Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2012, 15:50:47 »
"Funsek" - w Syndi też uraczysz niejednego pacjenta, co się w docking games zabawiał będzie. Nie łudź się ;) Poza tym zawsze możesz mieć pecha i jakimś dziwnym trafem trafisz na pierwsze TiDi w npc 0.0. Bo chyba mechanika gry nie wyklucza możliwości zaistnienia tego także i tu. Przynajmniej w teorii :P
"Lolsec" - tu tez nie ma TiDi. Choć też w teorii może być inaczej :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


sc0rp

  • Gość
Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2012, 15:53:51 »
@Lowsec - jak myslisz ze lowsec to tylko gate guny i docking games to bardzo malo widziales... "wiem to z praktyki, a nie z filmikow, devlbogow i opowiesci z polisha jak to wyglada"
nie nie mysle tak.

Cytuj
@ TiDi - bylem ostatnio 2x na bitkach przy lokalu @1600, oh wait, przeciez tylko Ty tam byles i wiesz jak to dziala z praktyki...
i co podobalo Ci sie TiDi?

"Funsek" - w Syndi też uraczysz niejednego pacjenta, co się w docking games zabawiał będzie. Nie łudź się ;) Poza tym zawsze możesz mieć pecha i jakimś dziwnym trafem trafisz na pierwsze TiDi w npc 0.0. Bo chyba mechanika gry nie wyklucza możliwości zaistnienia tego także i tu. Przynajmniej w teorii :P
teoretycznie tak, ale jakos nie wydaje mi sie zeby FC wtedy walczyl, bo jestesmy zbyt mali zeby walczyc z blobem 500 osob.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 24, 2012, 16:57:08 »
Nie dalej jak w tym tygodniu wlasnie podczas "Waszej" wielkiej bitki na poludniu TiDi wlaczylo sie w Stain (o czym pisalismy juz wczesniej z Herezja). Nie wiedzielismy o co chodzi troche, bo wydawalo sie nam, ze TiDi dziala tylko w zablobionym systemie, ale najwyrazniej potrafi wlaczac sie w calej grze.

Wiec uwazaj Dark, TiDi moze czychac na Ciebie wszedzie.  >:D

A co do docking games, to sorry, ale zarowno w GW, jak i w Syndicate predzej czy pozniej zawsze sie na tym konczylo. :P

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Re: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 24, 2012, 18:05:36 »
FYP

@Chupacabra ciesze sie ze dolaczyles do mojego fanklubu czuje sie wyrozniony. lol

mam cyferki na KB, nie wiem skąd się wzięły ale są, więc staty jakieś są :P

żyłem trochę w funseku, czyli NPC 0.0, i to były funseki na końcu mapy w Stain i w GW bliżej cywilizacji, latałem po starym lolseku, zresztą razem z Watahą, a teraz staram się ogarnąć w realiach milicji...kurde gdybym jeszcze zliczył ten etap kerbirki, przynaj mnjej rocznej intensywnej farmy to mógłbym pretendować do miana Boga, i być wyrocznią prawi tak jak TY, a tak to tylko mogę zostać Twoim fanem :(
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2012, 18:05:44 »
Nie dalej jak w tym tygodniu wlasnie podczas "Waszej" wielkiej bitki na poludniu TiDi wlaczylo sie w Stain (o czym pisalismy juz wczesniej z Herezja). Nie wiedzielismy o co chodzi troche, bo wydawalo sie nam, ze TiDi dziala tylko w zablobionym systemie, ale najwyrazniej potrafi wlaczac sie w calej grze.

Wiec uwazaj Dark, TiDi moze czychac na Ciebie wszedzie.  >:D

Poniewaz nie moge sie zdecydowac pomiedzy "94%? Rzeczywiscie, strasznie wam to tidi nauprzykczalo zycie.", a "W trakcie bitki logowalem sie w Konorze i zadnego tidi nie bylo, wiec to wasze wlasne tidi, bloberze.", to masz obydwa. B-)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2012, 18:35:09 »
Mona TD miałem będąc sam na lokalu w stein więc raczej nie mogłem nic wygenerować a i nikt się w okolicznych regionach nie bił w tak licznej flocie aby pojawiło się to "zjawisko".

<Trol mod on>
Zejdź na ziemie chłopie];p
<Trol mod off>

Ranshe

  • Gość
Odp: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2012, 19:06:39 »
O proszę, kolejny argument do kolekcji p.t. "dlaczego Stain śmierdzi". :D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 24, 2012, 19:47:17 »
Przemyślenia życiowe Ranshe ];)

Ranshe

  • Gość
Odp: Odp: Time Dilation
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2012, 20:33:28 »
Sam jesteś przemyślenie, staruchu :P