Autor Wątek: Prośba o wytłumaczenie kilku kwestii  (Przeczytany 2045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Van Blade

  • Gość
Prośba o wytłumaczenie kilku kwestii
« dnia: Lipiec 28, 2010, 22:22:46 »
Witam serdecznie!
Otóż , jestem bardzo początkującym graczem i mam kilka pytań, na które mam nadzieję iż uzyskam odpowiedzi (mam już konto wykupione)

1. W jaki sposób mogę zacząć wykonywać misje 2 poziomu( czy muszę mieć jakieś specjalne skile? )
2. W jaki sposób działają standingi ( co dokładnie dają) ?
3. Czy są jakieś  skile które podnoszą wysokość zarobkowania?
4. Czy wykonując misje muszę należeć do jakiejś  korporacji?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Prośba o wytłumaczenie kilku kwestii
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2010, 22:32:06 »
Znajdz korporacje Unseen Academy
oni dysponują cierpliwoscia do początkujących graczy
zaczep się tam a jest duża szansa ze zostaniesz olsniony :)
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Prośba o wytłumaczenie kilku kwestii
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2010, 22:41:07 »
1. W jaki sposób mogę zacząć wykonywać misje 2 poziomu (czy muszę mieć jakieś specjalne skile? )
Agenci 2lvl wymagaja odpowiedniego standingu do korporacji lub frakcji do ktorej naleza. Wykonujac misje 1lvl zdobywasz standing zarowno do korporacji jak i frakcji do ktorej nalezy agent. Sprawdzajac info agenta mozesz sprawdzic jaki jest minimalny prog standingu przy ktorym agent bedzie chcial z Toba porozmawiac. Czyli przykladowo jezeli chcesz pracowac dla agenta nalezacego do danej korporacji, najprosciej bedzie najpierw popracowac dla agenta 1lvl nalezacego do tej samej korporacji co agent docelowy.

2. W jaki sposób działają standingi (co dokładnie dają) ?
Standingi okreslaja to czy ktos i jak bardzi Cie lubi^^, standy dziela sie na te NPCow jak i te ustawiane przez innych graczy. Standingi od NPC okreslaja dla jakich agentow mozesz pracowac i po jakich terytoriach NPC mozesz swobodnie latac.

3. Czy są jakieś  skile które podnoszą wysokość zarobkowania?
Jezlei chodzi o misje sa skille ktore zwiekszaja ilosc wynagrodzenia za misje i ilosc LP.

4. Czy wykonując misje muszę należeć do jakiejś  korporacji?
Nie.

silvia

  • Gość
Odp: Prośba o wytłumaczenie kilku kwestii
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2010, 00:21:09 »
1. W jaki sposób mogę zacząć wykonywać misje 2 poziomu (czy muszę mieć jakieś specjalne skile? )
Agenci 2lvl wymagaja odpowiedniego standingu do korporacji lub frakcji do ktorej naleza. Wykonujac misje 1lvl zdobywasz standing zarowno do korporacji jak i frakcji do ktorej nalezy agent. Sprawdzajac info agenta mozesz sprawdzic jaki jest minimalny prog standingu przy ktorym agent bedzie chcial z Toba porozmawiac. Czyli przykladowo jezeli chcesz pracowac dla agenta nalezacego do danej korporacji, najprosciej bedzie najpierw popracowac dla agenta 1lvl nalezacego do tej samej korporacji co agent docelowy.
www.eve-agents.com <- tutaj mozna fajnie listing agentow sprawdzic.

2. W jaki sposób działają standingi (co dokładnie dają) ?
Standingi okreslaja to czy ktos i jak bardzi Cie lubi^^, standy dziela sie na te NPCow jak i te ustawiane przez innych graczy. Standingi od NPC okreslaja dla jakich agentow mozesz pracowac i po jakich terytoriach NPC mozesz swobodnie latac.
Standingi zmiejszaja takze podatki, "czesc" dla corpa podczas refiningu a takze obnizaja koszty naprawy statku. Standingi podwyzszaja takze place za misje jesli sie nie myle.

3. Czy są jakieś  skile które podnoszą wysokość zarobkowania?
Jezlei chodzi o misje sa skille ktore zwiekszaja ilosc wynagrodzenia za misje i ilosc LP.
Polecam zajrzec do zakladki "social" na markecie i sie przyjrzec, lecz ci powiem, iz oplaca sie wyskillowac connections do L3, negotiation L3 no i social do L3 jesli misje chces klepac "poki jestem noobem". jesli na dluzszy okres, to nieco wyzej i moze tez inne skille z tej kategorii.

4. Czy wykonując misje muszę należeć do jakiejś  korporacji?
Nie.
Nie musisz, lecz czasem warto sie zapisac do korporacji, ktora zajmuje sie wykonywaniem misji, gdyz czesto daje ci to dostep do lepszych agentow na dzien dobry ;d


TIP: misje chcesz robic w systemach o jak najnizszym security status, lecz moze nie lowsec... w lowsecu tez jesli znajdziesz w miare bezpieczna okolice i bedziesz latal "cruiser sized" statkami (wiekszymi moze byc problem bo ciebie piraci stukna ;p ).

A jesli juz chcesz latac w lowsec... to porzuc misje i bij NPCe na pasku. Latwiej i wiecej kasy z tego ;d