Autor Wątek: Zero Dark Thirty  (Przeczytany 2646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Zero Dark Thirty
« dnia: Styczeń 20, 2013, 06:15:31 »
Witam

jak ktoś się będzie nudził to może sobie luknąć, film o walce z teroryzmem, a dokładniej o przechwyceniu osamy, z pod flagi usa, według mnie ujdzie, ale...

gdyby nie jedna rzecz to bym nic nie napisał, mianowicie w filmie zostaje wymienione polskie miasto, co mnie dość mocno że tak powiem zbulwersowało do tego stopnia że się postanowiłem skonsultować z większą liczbą homo-sapiens, bo taki terrorysta może sobie teraz to zinterpretować dość jednoznacznie w primary call-u, brzmi to : terrorysto jak chcesz się wysadzać to możecie też tam bo nam pomagali i mamy/mieliśmy tam placówkę, i tu mi się nasuwa pytanie;
 czy jest to w pewien sposób stwarzanie zagrożenia?
 czy taki twórca filmu lub innego rodzaju masmedia powinny uważać jakie informacje przekazują? i jeśli tak to co teraz z takim delikwentem?

http://www.filmweb.pl/film/Wr%C3%B3g+numer+jeden-2012-632382
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 06:32:09 wysłana przez Dziobak »

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Zero Dark Thirty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2013, 09:59:58 »
Mi się wydaje ,że lekko przesadzasz ;)
Chyba nie ma w Polsce ani jednego getta kebabów ( dzieki bogu ) ,nie mamy na tyle socjalu żeby te zwierzęta mogły sie u nas rozplenić ,co za tym idzie nie mają za bardzo jak sie przygotować do planowanego ataku . Gdyby miało coś wybuchnąć ,to wybuchło by podczas Euro.

 Sprawa z przesłuchiwaniem muslimów w Polsce ciągnie się juz od kilku ładnych lat , i nie sądzę zeby nagle amerykanski-film-papka zmienił coś w tej kwestii ;)