Autor Wątek: Star Ruler  (Przeczytany 2666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Star Ruler
« dnia: Sierpień 16, 2010, 15:30:25 »

lastverb

  • Gość
Odp: Star Ruler
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2010, 17:25:21 »
mialem o tym napisac ;) calkiem ciekawa reklame zrobili na forum dwarf fortress, szkoda ze 3 dni pozniej premiere ma nowy master of magic

Goomich

  • Gość
Odp: Star Ruler
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:35:54 »
Jako, że od kilku miesięcy pykam w betę Elementala, to nie mam takiego ciśnienia. :)

lastverb

  • Gość
Odp: Star Ruler
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:34:48 »
Jako, ze nikt nic nie napisal a gra juz wyszla to ja cos skrobne.

Gra miala poczatkowe problemy w dniu premiery - dystrybutorzy udostepnili wczesniejsza wersje z powodu bardzo natezonych prac tuz przed premiera. Co dziwne Impulse, ktore gre udostepnilo 3 dni pozniej wydalo ta sama stara wersje.
Obecnie Star Ruler (SR) zajmuje czolowe miejsca w sprzedazy u wiekszosci dystrybutorow np. 1-2 miejsce na gamersgate w zaleznosci od regionu (tuz za Victoria II, ktora jak dla mnie potrzebuje jeszcze z pol roku prac w tempie paradoxu aby byc grywalna, ale zapewne ja oleja po czasie jak HOI3) czy 1 miejsce na d2d w europie.

Gra zostala wydana wlasciwie w wersji beta do czego przyznaja sie sami tworcy (cale 2 osoby i pies) twierdzac, ze obecnie gra jest kompletna w 60%. Od premiery (tydzien temu) wydano 2 spooooore patche. Gra od dnia premiery byla grywalna bez jakis psujacych calkowicie gre bugow, ale wyraznie widac brak contentu. Powod wydania bety jako gry: "Albo wydamy teraz albo w ogole" czyli finansowy. Gra i tak mniej razi bugami niz Elemental, ktory w przeciwienstwie do SR z kazdym patchem wiecej psuje niz naprawia.

Tworcy szybko wprowadzaja wczesniej zamierzone przez siebie "features", maja kontakt i sluchaja graczy nie tylko w sprawie bugow, ale i sugestii. Ci goscie naprawde odwalaja kawal dobrej roboty w bardzo szybkim tempie. Jedyne co mnie poza brakiem contentu razi to szybka akcja jak na warunki 4X.

Ta gra jest o robieniu rzeczy nienormalnie wielkich jak statki wielkosci galaktyki, mimo ze obecnie gra nie oferuje gier z kilkoma galaktykami.