Autor Wątek: ACE McRAVEN w wojsku :)  (Przeczytany 15716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pticu

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 03, 2006, 19:14:37 »
sciagam demo, koniec tematu lockona bo lekko zeszlismy

shamandgg

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 03, 2006, 19:29:15 »
Roger that!

To jak sobie kolega radzi w syfie? Chwali sobie pewnie :)
Kibel wysprz?tany? Stary mo?e ju? zasi?????  :lol:
Teraz ju? tylko 9 miesi?cy - razem z unitark? i szkoleniem, no nie? Strzeli jak zbicza.

aceed-

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 04, 2006, 18:04:28 »
Ehhh... wojska lotnicze to jest to, ale ja niestety siedzialem w ladowych (Mi?dzyrzecz/lubuskie) i jedyne co sobie poogladalem to BWP-y, ot wszystko ;]

Ale fajnie bylo, 12 miesiecy szybko zlecialo :)

Ace

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2006, 18:33:45 »
Siemka

Mialem tu juz nie pisac ale jak mam tyle falusiow to nie moge sie powstrzymac :)

Wlasnie wyszedlem po przysiedze na 4 dni urlopu - JEST PIEKNIE!!! Na przysiege oprocz moich rodzicow przyjechali jeszcze: PTICU z DOROTKA, BJ, PART, XAVRAS z KASIA - jeszcze raz dziekuje wam bardzo. Oczywiscie udostepnie jakies zdjecia z tej imprezki. Dzis niedziela odpoczywam po wczorajszych, BARDZO UDANYCH baletach (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) :twisted: a w srode o 23:59 musze byc spowrotem na jednostce.

W kwestji wyjasnienia jestem na KURSIE M?ODSZYCH SPECJALISTOW - kierunek ELEKTROWNIE POLOWE. Kurs wraz z unitarka trwa 3 miesiace skad zostaje przeniesiony do Ustki. Unitarke przeszedlem z 3 wyroznieniami (stad 4 dni urlopu :) ) i stwierdzam ze wojo wcale nie jest takie straszne zeby placic kupe kasy zeby do niego nie isc :)

To chyba tyle jesli chodzi o moja skromna osobe :) Bede sie tu dopisywal co jakis czas :)

Pozdrawiam wszystkich ex-wojskowych ktorzy mieli jaja zeby odwalic wojo :)

CZO?EM! .o>

partridge

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 04, 2006, 18:43:25 »
Osobiscie bardzo podobala mi sie ta ceremonia (pierwszy raz na przysiedze) Wogole jakos tam fajnie bylo. No moze poza kolesiami, mamusiami, panienkami dracymi ryja "Maciek... itp" No i Ace jak wystepuje i dostaje dyplomik za ocenki i dobre sprawowanie... nie wiem co sie z nim stalo bo jeszcze rok temu zamawial taksowke w parkomacie :P

pticu

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 04, 2006, 19:11:29 »
Cytat: "Ace"
Na przysiege oprocz moich rodzicow przyjechali jeszcze: BJ, PART, XAVRAS z KASIA
hmmmm

Ace

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 04, 2006, 21:41:33 »
O kurczaczek :/ Sorrki Pticu

Napisalem tylko tych ktorzy przyjechali z daleka a nie napisalem tych ktorzy byli tam na miejscu

UWAGA! Zwracam honor:

Na przysiege oprocz moich rodzicow przyjechali jeszcze: PTICU z DOROTKA, BJ, PART, XAVRAS z KASIA

pticu

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 05, 2006, 07:06:21 »
zeby mnie to bylo przedostatni raz szeregowy :)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 05, 2006, 13:19:33 »
Cytat: "pticu"
zeby mnie to bylo przedostatni raz szeregowy :)


Jak Elew wzorowy, to pewnie po szkoleniu dostanie peta na pagony i jazda na s?u?by :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

marc_in

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 08, 2006, 13:10:01 »
dwa pety ;]

partridge

  • Gość
ACE McRAVEN w wojsku :)
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 08, 2006, 16:34:48 »
Fajke do dzioba :) lub cygaro z wasem :P