Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 147919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 26, 2010, 13:10:56 »
W CS'a ping 70-80 uwaza sie za niegrywalny  ;), na takich sie gralo 8 lat temu. Do pewnego poziomu gdzie nie decyduja jeszcze ulamki sekund mozna sobie pograc dla funu.

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 26, 2010, 23:38:32 »
co do 5k golda to ponoć cały exp też mają zwrócić i możliwe że 5k golda będzie z jakimś plusem ;]

a co do premium tanków to one są bardziej do ozdoby niż grania bo są bardzo słabe sam kupowałem churchila to zero pożytku z niego miałem.... tylko dla screenów ;p a tak przynajmniej będę mógł w końcu zmienić profesję i iść w stronę MAUSA bo na razie stałem na ISie i brakowało mi 32k expa do IS-3 ;]

Oxylan

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 27, 2010, 00:20:18 »
Sposób na kiepskie pingi jest jeden, wytrenować (nano czołg) i wieże która ma dobry tracking    ;D śmierć dla tych co lubią kampienie, przewage będą mieć ci którzy będą cały czas w ruchu.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 27, 2010, 08:25:35 »
ogolnie z newsa na stronce bedzie tak
caly exp idzie we free exp do wykorzystania
5000k golda daja zeby ludzie korzystali z tych rzeczy do kupowania za golda (typu jakies paliwo czy cus)
dodatkowo odkupuja czolgi po cenie zakupu wiec i creditsow bedzie sporo na starcie jak ktos mial dobre czolgi

teraz cos dla nalogowych
http://game.worldoftanks.ru/registration/
dziala, pingi sa nawet ladne, ja juz przeszedlem noob tanki :P

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 27, 2010, 11:03:49 »
No wlasnie Trefnis ale jak tam sie rejestrowac ? ten sam S/N podac czy co jak ? Pozniej nowy klient czy mozna dodaj ip do listy serverow ? plz moar info :D nvm juz lupac zaraz bede :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 11:30:04 wysłana przez LosBekoczoS »

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 27, 2010, 11:05:55 »
z pingiem nie ma w WoT specjalnego problemu - auto-aim działa w grze po prostu doskonale i przy niskim pingu gra mi sie praktycznie równie dobrze jak przy wysokim, Jagdpantherka czy mam ping 50 czy 200 i tak potrafi złapać 4-5 killi.

Problemem mogą być lagi, autorzy po softwipie teraz bedą testować serwery US, przy lagu chrzani się mechanizm auto-aima i nie da się fajnie grać. Jeśli natomiast nie bedzie lagowało - ping nie jest w WoT problemem.  No może troche przy moim ulubionym troll-tanku Leopardzie ;).

btw: Jagdpantherka, Panthera i Leo to najfajniejsze pojazdy jakimi grałem... kompletnie nie leżą mi heavy tanki. Jagdpantherka to imo "ultimate TD", Ferdi i zapowiadany JagdTiger to inna bajka - wielkie wolne jeżdzące schrony z armatami okrętowymi - not my style.

teraz po softwipie 75% ludzi rzuci się na topowe heavy tanki... a że większość z nich nie ma zielonego pojęcia jak cięzko sie na takim IS4/IS7/ausf B/Mouse zarabia i również jak sie specyficznie gra to będzie kuuupa kasy do zarobienia na odstrzeliwaniu newbie w najcieższych modelach :)

[gram jako Scarrry]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 14:20:22 wysłana przez Scaryman »

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:24:41 »
co do ruskiej to chyba trze pobierać klienta zresztą nie mam pojęcia bo mam i ruskie i euro ;] w końcu ruskie było pierwsze ;p co do rega polecam na gmailu się regować max 5minut roboty i aktywacja jest już po minucie ;] a tam o tyle dobrze że są nowe mapki ;] tylko nie wiem czy mozna już pykac bo ostatnio sie nie dało wystartować ;] i szkoda że na ruskim nie zwracali kredytów ani golda za tanki xD bo teraz musze tam zaczynać od noobshipa ;]

up: najtrudniej gra się ruskimi bo może i mają power ale maja słabą obronę i szybko lecą w piach ciach...przynajmniej tak to było przed upem zobaczymy teraz ;p chodź ja jeździłem ISem i chyba zmienie na Tigra ;]

rus: Shigeru
euro: Gainax

lastverb

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:57:01 »
bo na ruskim gra jest juz full a nie beta i golda sie kupuje ( 1$ za 250gold? )

Blutbart

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 27, 2010, 22:16:18 »
Podoba mi się to co zobaczyłem na rosyjskim serwerze. Lepsze dobieranie czołgów wg tierów. Np ganiając swoim Pz II spotykałem już T-46, Luchsy i Pz IIIA. Czyli wygląda na bardziej stopniowe dobieranie przeciwników, a nie wszyscy od tirea 3 wzwyż razem. Na razie (zaznaczam siedzę jeszcze w tier 2) widzę, że jest po prostu walka maks. z różnicą jednego tiera. Czyli jak się teraz wyjedzie czymś lżejszym (w sensie niski tier) na standard battle, to się nie spotka Mausa czy IS-7. Taka moja nadzieja :)

leoskupi

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 28, 2010, 06:42:39 »
mógłby mi ktoś wysłać na e-mail kod bardzo bym prosił artur.skupi@o2.pl

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 28, 2010, 11:09:03 »
Spotkal sie ktos z problemem nagminnie wywalajacej sie gry ? Po zakonczeniu rozgrywki przed czasem i skorzystaniu z opcji "wyjdz z bitwy" czasem w 50% wywala mi sie applikacja. Relogo co 2-3 bitwy jest osc irytujacy. Wywalalo mi sie na EU teraz wywala sie rowniez na RU.

Ktos ma podobnie ?

leoskupi

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 28, 2010, 11:58:28 »
terion a wyslesz kod? prosiłbym bardzo  ;)

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:04:28 »
przy patchu bedzie soft wipe - exp i cred zostaja (nie wiadomo jak z goldem). one ZOSTAJA, a nie sa dodawane wiec nie kazdy bedzie smigal w heavy, za to mozna bedzie zobaczyc sporo t44 u tych co grali czym innym :) dopiero po becie bedzie full wipe

oj bedą ...  bo cały exp jaki masz przypisany do czołgów i nie przemieszczony na free-exp po soft-wipie staje się free-expem
będziesz mogl najkrótszą drogą dojść do wybranego modelu, omijając zbędne upgrady posrednich pojazdów i wykorzystując caly exp jaki nafarmiłeś na wszystkich pojazdach.

Ja np na Leopardzie mam nafarmione ze 100 000 expa, przywiązanego do tego czolgu jak sie nim bawiłem trollując jako scout. Teraz moge po wipie wykorzystać go jak chce bez straty golda na to.

Sami zobaczycie że będzie sporo więcej Mouse/IS7 czy naprawde już duzo Ausf2/IS4.

@Terion
mi czasem wywala, ale nie nagminnie raczej raz na dzień-dwa, najgorsze że gra potrafi sie tak dziwacznie zawiesić że blokuje Win7 tak że nie działa ctrl+alt+del.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 12:15:57 wysłana przez Scaryman »

leoskupi

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:08:15 »
czy ktoś wogóle widzi moje posty ludzie uwielbiam czołgi jak karzdy porządny chłop oglądnołem prawie wszystkie oidcinki 4 pancerni i pies dlatego prosze was darcie ten kod na e-mail artur.skupi@o2.pl

Qreg

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:14:53 »
przeczytaj cały watek w pierwszej stronie znajdziesz linki do kluczy a nie płaczesz i spamujesz :P

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:15:01 »
czy ktoś wogóle widzi moje posty ludzie uwielbiam czołgi jak karzdy porządny chłop oglądnołem prawie wszystkie oidcinki 4 pancerni i pies dlatego prosze was darcie ten kod na e-mail artur.skupi@o2.pl

jak "oglondniesz" wszystkie to pogadamy....

leoskupi

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:40:40 »
no wchodze i nie wiem gdzie sciągnąć mozecie mi wytłumaczyć to wszystko na 1 linku?

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 28, 2010, 12:56:31 »
Wbrew pozorom, to jest forum o EVE. Większość informacji o world of tanks, między innymi klucze do closed bety znajdziesz po kliknięciu poniższego linku

http://lmgtfy.com/?q=polskie+forum+world+of+tanks

[gmod] Dalsze, tak sformułowane posty z pytaniami o klucze będą nagradzane ostrzeżeniami. Naprawdę, wczesniej wszystko było dość łopatologicznie wyjaśnione. Dziękuję, dobranoc. [/gmod]

Oxylan

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 28, 2010, 17:25:31 »
Ścieżki rozwoju czołgów w tym ciekawe drzewo maszyn Amerykanów, info dla tych którzy nie interesowali się zbytnio newsami.

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/full_tank_trees_revealed


LosBekoczoS

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 28, 2010, 19:21:36 »
Ścieżki rozwoju czołgów w tym ciekawe drzewo maszyn Amerykanów, info dla tych którzy nie interesowali się zbytnio newsami.

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/full_tank_trees_revealed

Co ciekawe w RU wersji jest JagdTiger za Ferdkiem a tu na EU w tych drzewku ktore ma byc w rls niema o.O


Pytanie dnia: czy ktos wie jak sie dokladnie zaklada squad na RU servach ? potrzeba opisu dla osoby co nigdy w zyciu rosyjskiego sie nie uczyla :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 02:36:20 wysłana przez LosBekoczoS »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 29, 2010, 03:07:47 »
Co ciekawe w RU wersji jest JagdTiger za Ferdkiem a tu na EU w tych drzewku ktore ma byc w rls niema o.O


Pytanie dnia: czy ktos wie jak sie dokladnie zaklada squad na RU servach ? potrzeba opisu dla osoby co nigdy w zyciu rosyjskiego sie nie uczyla :D

Musisz mieć konto premium żeby założyć drużynę.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:05:39 »
I potem wybierasz drugą opcję po przyciskiem "battle"

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:13:26 »
Co ciekawe w RU wersji jest JagdTiger za Ferdkiem a tu na EU w tych drzewku ktore ma byc w rls niema o.O
W full jest. Relase tree to aktualne (betowe) drzewko.
Tankopedia, na razie RU http://game.worldoftanks.ru/encyclopedia/

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:24:32 »
z fajnych zabawek to SturmTiger będzie... zawsze byłem ciekawy jak to kolosalne działko w nim sie sprawdzi na pojazdy , no i Panther 2... mniam, moja ulubiona klasa w grze, obok szybkich TD.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:33:20 »
Jedynym powodem czemu w Rosji jest juz live to byl wielki demand zeby wypuscic gre na zywo juz bo bylo bardzo duzo preorderow na rozne rzeczy. Wargaming chce miec pewnosc ze produkt finalny bedzie duzo bardziej dopracowany zanim ujrzy swiatelko live na zachodzie.

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:46:21 »
a słuchajcie, mam takie pytanko
wiem ze mozna customować sobie swoje pojazdy, własny kamuflaż itd, ale widze je tylko lokalnie

czy w pełnej grze będzie sposób na ładowanie customizowanych malowań na serwer tak żeby wszyscy je widzieli ?
Takie bajerki mogą być dodatkową super zabawą w naszych wirtualnych blaszakach (tego mi zresztą bardzo w EVE brakowało)

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 29, 2010, 20:14:21 »
Heh z tym wywalaniem to chyba moj lokalny problem.

Na inncyh kompach z xp (slabszych i lepszych) tego nie stwierdzilem ot raz na ruski rok cos wywali. Dzis na ruskim wywaalo mnie w sumie z 80% walk - znaczy albo exit battle powodowal wylacznie sie aplikacji, albo po skonczneiu bitwy esc to garage ... masakra ale coz zrobic.

Nie wglebialem sie dokladnie w temat ale sa jakies info na okres trwania kolejnych testow ? Bo szczerze robic po raz kolejny od zera po full wipe bedzie troche glupkawom jak sie czlowiek przyzwyczai do swoich zabawek. Noi kiedy to w koncu u nas ruszy ?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 29, 2010, 20:28:26 »
Tez doswiadczylem tego problemu z exit battle do windowsa zamiast garazu, nie mam pojecia od czego to zalezy, ale zauwazylem ze to seriami sie zdarza po czym dziala dluzszy czas normalnie.

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 29, 2010, 21:23:11 »
Nie wglebialem sie dokladnie w temat ale sa jakies info na okres trwania kolejnych testow ? Bo szczerze robic po raz kolejny od zera po full wipe bedzie troche glupkawom jak sie czlowiek przyzwyczai do swoich zabawek. Noi kiedy to w koncu u nas ruszy ?
Podobno retail ma być na jesieni, padały takie daty jak październik. Ale wiadomo jak to jest. Z tego co piszą devsi wynika, że beta RU jest faktycznym polem treningowym, a wersje EU to "demo" bardziej niż beta.

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 29, 2010, 21:23:57 »
moze innym programom przeszkadza WoT? spróbuj z samym odpalonym WoT'em

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 29, 2010, 21:35:16 »
a słuchajcie, mam takie pytanko
wiem ze mozna customować sobie swoje pojazdy, własny kamuflaż itd, ale widze je tylko lokalnie

czy w pełnej grze będzie sposób na ładowanie customizowanych malowań na serwer tak żeby wszyscy je widzieli ?
Takie bajerki mogą być dodatkową super zabawą w naszych wirtualnych blaszakach (tego mi zresztą bardzo w EVE brakowało)

Nie, nie bedzie takiego czegos. Wszystko bedzie premoderowane przez wargaming.net i dotyczy to tylko logotypow. Skorki mozesz sobie sam farbowac jak znasz sie troche na photoshopie i bedzie to tylko lokalnie na Twoim komputerze widoczne.

Podobno retail ma być na jesieni, padały takie daty jak październik. Ale wiadomo jak to jest. Z tego co piszą devsi wynika, że beta RU jest faktycznym polem treningowym, a wersje EU to "demo" bardziej niż beta.

Nie znana jest jeszcze data wydania. Wszystkie ploty byly napisane przez uzytkownikow forum. EU closed beta przeszla w International closed beta. Jak napisalem wczesniej wargaming chce wydac dopracowany produkt. Rosyjska wersja tej gry poszla live tak wczesnie ze wzgledu na zoobowiazania finansowe z gry (preordery).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 29, 2010, 21:37:05 »
Cytuj
czy w pełnej grze będzie sposób na ładowanie customizowanych malowań na serwer tak żeby wszyscy je widzieli ?
Takie bajerki mogą być dodatkową super zabawą w naszych wirtualnych blaszakach (tego mi zresztą bardzo w EVE brakowało)
stawiałbym na to że to bedzie ficher z gatunku premium

Edit Soul odpowiedział.. jak to pisałem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 29, 2010, 21:37:59 »
Ostatnio jako na 1 kompie mam odpalonego wot, a na 2 komuniaktory, gg, thunderbirda etc. Na kompie z wot nawet skaner wylaczony - raczej wykluczam gryzienie sie z innymi aplikacjami. Ogolnie EU sie sypal dosc mocno, ale na RU to mam masakre.

Nie wiem moze czas na reinstalke systemu ...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 29, 2010, 21:42:14 »
Zawsze jako potencjalny winny zostaje isp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:30:01 »
Z tego co słyszałem ma być parę zestawów skór dla każdego czołgu (leśne, miejskie, zimowe, podwodne itp.), ale tak żeby zrobić sobie camo samemu i każdy mógł je widzieć to już nie.