Autor Wątek: Ingress [Android]  (Przeczytany 56279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:24:00 »
Cytat jest od nich - kłamią ?
Może nie tyle kłamią co nie mówią całej prawdy  ;) oficjalnie Niantic to nie google, mimo że to taka "firma dziecko" w ramach google  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:27:40 »
Ta informacja jest podawana wraz z zapewnieniem o tym, że jedynie podpinają się pod konto gmail (+śpiewka, że hasła i takie tam).
Jeśli Ty twierdzisz, jako osoba spoza Nianitic, że mijają się z prawdą, to z czym jeszcze się mijają i co masz na potwierdzenie swoich słów poza Wikipedią ?

Więc albo nie kłamią, nie mijają się z prawdą, albo urban legend, albo oficjalnie już mają odrębną osobowość prawną.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:32:00 »
Ta informacja jest podawana wraz z zapewnieniem o tym, że jedynie podpinają się pod konto gmail (+śpiewka, że hasła i takie tam). Jeśli Ty twierdzisz, jako osoba spoza Nianitic, że mijają się z prawdą, to z czym jeszcze się mijają ?
Więc albo nie kłamią, nie mijają się z prawdą, albo urban legend, albo oficjalnie już mają odrębną osobowość prawną.
Ja nic nie twierdzę, nie mam pojęcia jak to z nimi jest do końca, opieram sie tylko na tym co wyczytałem, a wszędzie Niantic Labs jest kojarzone z Google jako niby odrębna komórka, ale wciąż w ramach Google.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Azradiel

  • Gość
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:34:19 »
http://en.wikipedia.org/wiki/Niantic_Labs

I cytat z http://www.nianticproject.com/

Cytuj
Copyright 2013 NianticLabs@Google. All rights reserved. Privacy policy  Terms Help

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:44:22 »
Ja nic nie twierdzę, nie mam pojęcia jak to z nimi jest do końca, opieram sie tylko na tym co wyczytałem, a wszędzie Niantic Labs jest kojarzone z Google jako niby odrębna komórka, ale wciąż w ramach Google.
Heh... postąpiłem wbrew sobie i zacząłem grzebać (z ciekawości)...
Warunki handlowe bazują na "uniwersalnych warunkach" od Googla oraz... przewodniku społeczności Ingress. Uniwersalnych warunków, które są tak krótkie to chyba ze świecą szukać, niemniej jednak odnoszę wrażenie, że są tam przedstawiane dlatego, że... gracz daje dostęp do swojego konta aplikacji gry... ale... z przewodnika i pomocy (który ma postać taką jaką ma generalnie pomocownik Googla) nie wynika kto jest właścicielem i twórcą gry.
Jedyne po czym można wnosić to podany przeze mnie cytat oraz:
Cytat: cytat z Ingress
Copyright 2013. NianticLabs@Google
BTW... wejdźcie na ich stronę.

Nvm... może właśnie o to chodzi, że ma nie być do końca wiadomo kto i co stoi za Ingress ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:50:43 »
Nvm... może właśnie o to chodzi, że ma nie być do końca wiadomo kto i co stoi za Ingress ?
Wiesz, projekt jest na tyle nowatorski, że wiele może pójść nie tak, w tym przypadku łatwo będzie powiedzieć "to nie my"  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 06, 2013, 15:01:10 »
A może poszli do lasu ?
Eaaa... to nie ta bajka...  ;)

Znaczy się chciałem powiedzieć, że może rzeczywiście Google jako poważna firma, chce mieć zabezpieczenie twierdząc, że to nie jego dziecko tylko jakiegoś NianticLabs@Google, a użycie nazwy Google jest związane z faktem, że jedynie przypadkiem siedziba firmy mieści się w tym samym budynku.
Z drugiej strony to dość ciekawa zagadka jak jest naprawdę z tym NL@G... i może to właśnie jest również i częścią zabawy, tyle tylko, że na troszkę innym poziomie AR/RL ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Kobeyashi

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Aktywista Ekolog
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 06, 2013, 17:10:26 »
Nikt na na forum nie pisał o tym "patencie" wiec zrobię to ja. Może znacie, może nie.

Portale ze swojej frakcji da się hackować 2-5 razy pod rzad bez przerwy, nie czekając na "schłodzenie".
Trzeba spełnić dwa warunki.
Kolo portalu muszą być Xm'y a Ty nie możesz mieć pełnego paska XM'ow u siebie.

Sprawdzone, działa. Mnie się udało 5 razy pod rzad. 

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 06, 2013, 22:57:35 »
Sprawdzone, działa. Mnie się udało 5 razy pod rzad.
Są różne prawdy, całe, pół i gówno prawda.
Ta informacja obawiam się jest z tej ostatniej kategorii.
Portal zanim się wypali możesz hackować 4 razy w odstępach pięciominutowych. Potem trzeba odczekać 4h.
Czasami udaje się złapać tzw. multihacka, czyli kilka hacków pod rząd, nie liczących się do limitu czterech. Jest to spowodowane tylko i wyłącznie lagiem serwera/połączenia/aplikacji (niepotrzebne skreślić), i w zasadzie jedyne co możemy zrobić, aby "pomóc" w takim to fajnym lagu, jest zmniejszenie sobie przepustowości połączenia (2G, ściąganie plików, itp itd). Wszelkie "pewne" sposoby na multihacki to miejskie legendy.

Niantic jest startupem wykupionym przez Googla. Teoretycznie są niezależną firmą developerską, ale pod stałym i czujnym nadzorem wielkiego G.

W olbrzymiej części Polski zieloni mają przewagę i generalnie nie opłaca się do nich przyłączać, bo wolniej i ciężej się leveluje. Zawsze zanim się przyłączymy do którejś z frakcji, warto zapytać kogoś grającego, kto w danym mieście/dzielnicy ma przewagę i raczej wybierać tę słabszą stronę.

Jeśli komuś zależy szczególnie na przyłączeniu się do złych/dobrych, to:
Żli są Oświeceni, bo chcą oddać ludzi pod wpływ Shapersów, o których tak naprawdę nic nie wiadomo, mogą to być pomioty Cthulhu chcące zniewolić całą ludzkość.
Z drugiej strony barykady, Ruch Oporu jest... zły, bo generalnie chce, żeby ciemne masy pozostały ciemne i ogólnie zachować status quo.
Dobrych w tej grze nie ma i raczej nie będzie, choć chodzą plotki o trzeciej frakcji.

Aplikacja jest w tej chwili w fazie beta, dostępna tylko na androida od wersji 2.3 i, oficjalnie, na urządzenia z ekranami o rozdzielczości co najmniej 800x480.
Wersja na iOS (i prawdopodobnie WP) jest planowana, ale w bliżej nie sprecyzowanej przyszłości.
Są nieoficjalne porty na fony z ekranami o mniejszej rozdzielczości, mające tą samą funkcjonalność co oficjalna appka. Jest także mocno nieoficjalny klient iOS, wymagający jailbreaka i trochę zabawy z systemem i konsolą. Podobno (nie sprawdzałem, bo ostatniego ajfona sprzedałem dawno temu) jest mocno niedopracowany i awaryjny.

Jeśli ktoś bardzo chce invitkę, może poprosić mnie (ale mam ograniczony ich zasób i niestety rozdaję już tylko po znajomości), albo może zaproponować jakiś fajny portal w dziale konkursy społeczności Ingress Polska, koniecznie dopisując +p00h, który jest organizatorem nieustającego konkursu. Jakieś fajne prace graficzne czy grafomańskie też są nagradzane. Ewentualnie trzeba się rozglądać za podejrzanymi typkami, grzebiącymi w telefonach podłączonych do dodatkowych baterii w kieszeni, i z obłędem w oczach :P i takich typków trzeba zaczepić i zmusić do oddania invitki :)
Przedwieczny.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 07, 2013, 08:27:32 »
Wita świeży zielony. Co do invita to chyba nie jest problem bo ja czekałem raptem z godzinkę na invite z ich oficjalnej strony.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 07, 2013, 08:49:31 »
Co do rozłożenia stron, z mojego punktu widzenia, zielonym jest ciężko. Mieszkam w Poznaniu, a tu jest bardzo silna ekipa smerfów na 8 poziomie i ciężko coś zdjąć :/ Ostatnio caly rynek ulepszyli na 8 poziom i klops.

Azradiel

  • Gość
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 07, 2013, 08:56:39 »
Co do rozłożenia stron, z mojego punktu widzenia, zielonym jest ciężko. Mieszkam w Poznaniu, a tu jest bardzo silna ekipa smerfów na 8 poziomie i ciężko coś zdjąć :/ Ostatnio caly rynek ulepszyli na 8 poziom i klops.

Jeżeli jesteś zielony i masz niebieskie portale to akurat dobrze bo dostajesz punkty za hakowanie i możesz levelować.

m1xer

  • Gość
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 07, 2013, 10:08:49 »
Jeśli ktoś bardzo chce invitkę, może poprosić mnie (ale mam ograniczony ich zasób i niestety rozdaję już tylko po znajomości), albo może zaproponować jakiś fajny portal w dziale konkursy społeczności Ingress Polska, koniecznie dopisując +p00h, który jest organizatorem nieustającego konkursu. Jakieś fajne prace graficzne czy grafomańskie też są nagradzane. Ewentualnie trzeba się rozglądać za podejrzanymi typkami, grzebiącymi w telefonach podłączonych do dodatkowych baterii w kieszeni, i z obłędem w oczach :P i takich typków trzeba zaczepić i zmusić do oddania invitki :)
Hmm ja wczoraj wbiłem na http://www.ingress.com/ klikłem w Request an invite podałem maila i po 5min klucz był na skrzynce ;)

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 07, 2013, 10:52:05 »
Jeżeli jesteś zielony i masz niebieskie portale to akurat dobrze bo dostajesz punkty za hakowanie i możesz levelować.

Owszem, 100AP za portal, a więc wyłącznie hakując potrzebuje na ten moment to zrobić 650 razy żeby zdobyć następny poziom ;)
Nie mówię, że zdobywanie portali jest  niemożliwe, tylko bardzo utrudnione, prawie wszędzie ktoś wetknie jakieś rezo lvl 7 albo 8. Jakoś tam z kumplami levelujemy i knujemy plany przejęcia świata :D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 07, 2013, 11:00:35 »
To którą stronę tej samej oszukanej monety wybrać ?  >:D
Może jakaś ankieta ile w naszym światku jest zielonych/niebieskich ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 07, 2013, 11:03:15 »
Niebieski jam ci jest  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 07, 2013, 11:06:57 »

Kobeyashi

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Aktywista Ekolog
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 07, 2013, 12:46:35 »
Cytuj
Są różne prawdy, całe, pół i gówno prawda.
Ta informacja obawiam się jest z tej ostatniej kategorii.
Portal zanim się wypali możesz hackować 4 razy w odstępach pięciominutowych. Potem trzeba odczekać 4h.
Czasami udaje się złapać tzw. multihacka, czyli kilka hacków pod rząd, nie liczących się do limitu czterech. Jest to spowodowane tylko i wyłącznie lagiem serwera/połączenia/aplikacji (niepotrzebne skreślić), i w zasadzie jedyne co możemy zrobić, aby "pomóc" w takim to fajnym lagu, jest zmniejszenie sobie przepustowości połączenia (2G, ściąganie plików, itp itd). Wszelkie "pewne" sposoby na multihacki to miejskie legendy.

Toteż opisałem sposób na tak zwany jak Ty to piszesz multihack.
Jednak to co piszesz o zmniejszeniu przepustowości, która ma zwiększyć szanse na ten manewr, należy właśnie do tej ostatniej kategorii prawdy.
Jestem w zasięgu LTE i nie mam limitów na transfer danych. Multihack wchodzi w 90%.
Bez spiny...to nie był "pewniak" tylko sposób na ekstra mody do sprawdzenia dla innych graczy.

Cytuj
Co do rozłożenia stron, z mojego punktu widzenia, zielonym jest ciężko. Mieszkam w Poznaniu, a tu jest bardzo silna ekipa smerfów na 8 poziomie i ciężko coś zdjąć :/ Ostatnio caly rynek ulepszyli na 8 poziom i klops.

Ja mam znów problem wręcz odwrotny, w moim mieście są same niebieskie portale, i jeden zielony który zaraz wybieram się zniszczyć. Do farmienia dobra sprawa ale aby napykac XP to już trzeba się na wycieczkę wybierać do innego miasta.




Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 07, 2013, 14:50:46 »
Niebieski w Krk ;] dość równa bitka ;]

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 10, 2013, 12:00:32 »
Witam.Jak Panowie wyglada sytuacja w Szczecinie.Dopiero dowiedzialem sie o tej apce zastanawiam sie czy zasysac
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 10, 2013, 14:06:02 »
Witam.Jak Panowie wyglada sytuacja w Szczecinie.Dopiero dowiedzialem sie o tej apce zastanawiam sie czy zasysac

Nie miałem czasu dużo pobiegać po szczecinie, ale działo się na prawobrzeżu ciekawie :).

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 10, 2013, 16:11:41 »
Dziwne przy probie polaczenia sie za pomoca danych komorkowych(predkosc HSDP-a) wyskakuje mi komunikat ze nie moge zalogowac sie z mojego domyslnego konta....o co chodzi...?Za pomoca WiFi wszedlem do aplikacji.Tutorial jak rozumiem jest w zakladkach  MISSION?
Edit.
Nie wiem czy to wina Playa czy telefonu(posiadam Samsunga Xcover2) ale mam wrazenie ze predkosc mambza slaba.Troche to dziwne skoro stronki przegladam normalnie filmiki na yotube  buforuje normalnie nie ma zadnego zwolnienia.
Jakiej predkosci wymaga ta aplikacja aby chodzila normalnie?
Mi mimo tego iz predkosc sieci telefonii komorkowej mam HDSPA podczas wlaczenia apki system nie moze mnie namierzyc nie widac rowniez skaneru oraz mapki ulic w mojej okolicy.
Mial ktos kiedys podobny  problem.?
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2013, 11:20:13 wysłana przez MuadDib »
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 10, 2015, 15:45:30 »
Odnawiam temat. Jest info, że będą pokemony w stylu Ingressowym:
http://www.cdaction.pl/news-42695/pokemon-go-pokemony-w-swiecie-rzeczywistym-od-tworcow-ingress.html


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 10, 2015, 15:53:50 »
Odnawiam temat. Jest info, że będą pokemony w stylu Ingressowym:
http://www.cdaction.pl/news-42695/pokemon-go-pokemony-w-swiecie-rzeczywistym-od-tworcow-ingress.html
Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach, najlepsze pokemony będą się chować w małych uliczkach miast. W Polsce złapiesz w ciemnym zaułku i pikachu i wpierdol.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 10, 2015, 17:13:16 »
W sumie i tak zabiorą przy tym telefon więc ki ch łapać te małe badziewia?  >:D

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 03, 2016, 22:44:10 »
Sorewicz za nekro, ale czy ktoś jeszcze gra w Ingressa? Właśnie w Lęborku rozpocząłem aktywność, ale Zieloni się okopali w paru kluczowych miejscach (L8+shieldy na portalach) :/

Wysłane z mojego X501A przy użyciu Tapatalka



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 04, 2016, 14:32:58 »
Szczytem mojego lenistwa grając w ingress jest wychodzenie na balkon by atakować portal :D

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 04, 2016, 15:32:21 »
Wypraszam w sobie, w pracy w ten sposób mamy dostęp do 2x lvl8

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 04, 2016, 16:19:15 »
żeby mieć dostęp do 6tki muszę iść do żabki co jest bardzo złe dla mojego organizmu

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Ingress [Android]
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 18, 2016, 10:00:55 »
Za dużo żab w 3city gra na skryptach i spooferach,  żeby to jeszcze była rozrywka, więc zrezygnowałem dawno temu :)
Przedwieczny.