Autor Wątek: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1  (Przeczytany 10781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« dnia: Styczeń 17, 2011, 02:16:59 »
Procki, które nie obsługują SSE nie odpalą we wtorek efki. Jak ktoś nie ma jeszcze przynajmniej P4, albo K8, to ma dwa dni, żeby kupić. ;P

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=844
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 07:04:29 wysłana przez korpusz »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2011, 02:24:33 »
EEE czyli jeśli posiadam
Intel Pentium Dual E2180 to nie uruchomie EVE-ki ??

Oxylan

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2011, 03:30:15 »
EEE czyli jeśli posiadam
Intel Pentium Dual E2180 to nie uruchomie EVE-ki ??

Zainstaluj sobie, cpu-z tam dowiesz się czy masz instrukcje SSE 2 a o takie się rozchodzi, sse 1 były już 10 lat temu w intel III, athlon xp i semptronach natomiast co do procesorów z instrukcjami SSE 2 to Pentium 4 był pierwszym prockiem z sse2, intel Xeon i rodzina pentium M.

http://www.dobreprogramy.pl/CPUZ,Program,Windows,13047.html

o7
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 03:45:01 wysłana przez Oxylan »

silvia

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:17:01 »
odpali ci. przeca e2180 to dual core, right? a dual core sa mlodsze niz pentium 4, right? noo...

Tes im sie zebralo by:
1. poinformowac o tym
2. by dodac ich obsluge do kodu.

Boli mnie jak patrze na stopien zaawansowania klienta eve. ciekawe za ile - o ile kiedys - sie doczekamy wersji 64-bitowej.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:36:43 »
ufff wyglada na to ze moj sempron 2600+ s.754 zostaje ;]

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:51:51 »
Wyglada na to ze im sie juz nie chce wspierac tak starych maszyn co nie znacyz ze bankowow Eve nie bedzie dzialac. 2 miesiace wlaczyli z tajme4niczym bugiem nie wiedzac czemu nie dziala . Moglem nie pisac zeby sprawdzili instrukcje procesora to by moze w koncu jednak naprawili  ;D


Z drugiej strony mzoe to tylko damage control  ;D .  Dosc aktywnie sledzilem watek o nie dzialajacym sisi i w sumie sporo tam tez wypowiadalo sie osob posiadajacych  sprzet spelniajacy wymagania . Mialy identyczny blad jak ci bez SSE2 .


Jak ktos sie martwi ze mu nie bedzie dzialac to niech wlaczy SISI, sisi jedzie na jutrzejszym buildzie TQ wiec jak klient zareaguje (wystarczy ze pojawi sie login screen) to znak ze bedzie dobrze.

Jesli nie to radze szykowac bug report i samemu zaczac kombinowac co jest nie tak bo CCP kombinowalo czemu sisi nie dziala od pierwszej wersji kreatora i nic nie wymyslili madrego  :D


 *EDIT*

Tes im sie zebralo by:
1. poinformowac o tym
2. by dodac ich obsluge do kodu.


Mystiq wczesniej nie wpadli na pomysl zeby powiazac critical klienta sisi z jakoscia sprzetu jaki ludzie raportuja mowiac o tym criticalu, jakbym im pare dni temu nie napisal zeby sprawdzili brak pewnych instrukcji w starych prockach to jutro kilka osob by kompletnie nie wiedzialo czemu do diabla im Eve nie dziala  :P

Obslugi tych instrukcji do kodu nie moga dodac, tu chodzi bardziej o usuniecie z bibliotek instrukcji nieobslugiwanych przez wyzej wymienione procki i przekompilowanie blibliotek na nowo. Zwykli szarzy obywatele robili to bez problemu ale to jest CCP  , musisz im sam podac rozwiazanie na tacy z dokladnym opisem co i jak trzeba zrobic bo sami tego nie zrobia zbyt predko  :D

« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 10:59:12 wysłana przez Kara Mon »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2011, 11:41:10 »
Zainstaluj sobie, cpu-z tam dowiesz się czy masz instrukcje SSE 2 a o takie się rozchodzi, sse 1 były już 10 lat temu w intel III, athlon xp i semptronach natomiast co do procesorów z instrukcjami SSE 2 to Pentium 4 był pierwszym prockiem z sse2, intel Xeon i rodzina pentium M.

http://www.dobreprogramy.pl/CPUZ,Program,Windows,13047.html

o7

Dziękuje za link. Po zainstalowaniu programu w 1 zakładce tak około środka okienka było napisane. Instructions: MMX, SSE (1,2,3,3S), EM64T.

ps. Wiem,że nie posiadam rakiety ale jak do tej pory dobrze się spisywało. Swoją drogą od ostatnich poprawek chyba gdzie Noctis wchodził gra co jakiś czas mi "mruga" czyli raz na jakiś czas ekran robi się czarny jak by komp nie był włączony i dosłownie za chwile wraca do normy. Występuje to tylko w EVE. Ktoś kojarzy co to może być?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2011, 11:47:20 »
Ich zmiany w silniku pod te *^*(^&) chodzenie po stacjach. Od tego tamtego pacha klient się zrobił strasznym obciążeniem i o ile wiem wiele osób ma problem że nagle tak jak wcześniej kilka klientów na luzie chodziło tak teraz przy dwóch do trzech zaczyna mulić.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:11:44 »
Kupcie sobie komputery i przestańcie narzekać.

Po prostu rozwalają mnie narzekania pojawiające się zawsze po tym, gdy CCP ustanawia jako wymóg minimalny jakiś próg, który został wprowadzony 5+ lat temu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:22:44 »
Sokole sprzęt z którego aktualnie grywam w eve klasyfikuje się jako rekomendowany i ma jeszcze zapas mocy zestawu, a mimo to z pacha na pach wydajność na kilku klientach spadła.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:24:52 »
Zgadzam się z Doom-em. Czasami odnoszę wrażenie, że Nasz Sokół pisze ... aby pisać ];)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:37:46 »
Sokole sprzęt z którego aktualnie grywam w eve klasyfikuje się jako rekomendowany i ma jeszcze zapas mocy zestawu, a mimo to z pacha na pach wydajność na kilku klientach spadła.

Skoro rekomendowany, to nie masz problemu ze wzrostem wymagań.

Wydajność spada bo dochodzą nowe funkcje grafiki - sorry, ale nie oczekuj, że jak odpalisz tyle samo klientów na raz w full (zwłaszcza z 16x AA) to będzie chodziło tak samo.

Też mi spadła wydajność i to do poziomu takiego, że 2 klienty (z czego jeden na minimum) to teraz wszystko na co mnie stać. Ale luz - mój obecny komp kupiłem jesienią 2006 i czas najwyższy na wymianę. W końcu nie gram tylko w Eve, a jak grać to "full or GTFO".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:45:05 »
Osobiście teraz mam na pokładzie
Płyta: Gigabyte P31-DS3L
Proc: Intel Pentium E2180 dal core
Ram: Patriota 2x 1024 w latencji 4 DDR2
Grafika:  NVIDIA GeForce GTX 260 (wersja rozszerzona)

Może nie jest to już rakieta ale większości gier daje rade na full co nie zmienia faktu, że jak gram w EVE ostatnimi czasy są te problemy z "mruganiem" i czasami stargate to białe plamy.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:45:53 »
Sokole Ty masz żonę???

Chyba nie, bo byś wiedział ile trzeba się nakombinować, żeby zapłacić za gre, a temat nowego kompa to już wcale nie wchodzi w rachubę, jest gdzieś daleko za nowym zestawem talerzy, firankami, malowaniem mieszkania, itd. a komputer??? Przecież masz nowy dopiero 4 lata!!!, ale malowanie to co 2 lata chciała by robić, kafelki w łazience 5 lat i już są złe.

Jak nie masz żony Sokole to nie wiesz co to znaczy prawdziwe PVP :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:48:45 »
Chupa, jeśli Ci to ulży, jestem w stałym związku dłużej niż wynosi średnia krajowa :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:50:29 »
hehehehe a ile to jest ta średnia i ... stały związek ja mam z babką od ponad 2 lat ale ... na palcu nic na szczęście nie noszę ];)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:52:44 »
Średnia od ślubu do rozwodu wynosi AFAIR 7 lat.

BTW - Herezja, Twój zestaw jest nowszy od mojego, ale wydajność podobna. Koszt zakupu czegoś takiego na allegro z drugiej ręki - pewnie 1500 zł maks. Jak ktoś ma problemy z wymaganiami Eve, wystarczy że kupi coś takiego i starczy na rok-dwa.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:55:47 »
Chupa, ja mam żonę i oboje szczerze współczujemy Ci takiej hetery. Dla mnie związek dwojga ludzi nie może istnieć, jeśli ci ludzie nie potrafią się dogadać i muszą kombinować tak jak Ty.

A wracając do tematu, to ja was naprawdę nie rozumiem.
Odpalacie jednego klienta i wszystko działa płynnie? To o co płacz?

@Herezja - też miałem kiedyś takie blinki, pomogło zainstalowanie wcześniejszej wersji sterów graficznych (bo najnowsza miała jakiegoś buga) (przeniesienie Evki i swapa na jeden, wspólny, szybki dysk też nie powinno zaszkodzić - oczywiście evki odpalanej z parametrem umieszczającym jej cache w katalogu z grą, nie w mydoc, to zdaje się LUA:OFF, ale głowy nie dam w tej chwili).
Przedwieczny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2011, 13:06:44 »
Sokole Ty masz żonę???

Chyba nie, bo byś wiedział ile trzeba się nakombinować, żeby zapłacić za gre, a temat nowego kompa to już wcale nie wchodzi w rachubę, jest gdzieś daleko za nowym zestawem talerzy, firankami, malowaniem mieszkania, itd. a komputer??? Przecież masz nowy dopiero 4 lata!!!, ale malowanie to co 2 lata chciała by robić, kafelki w łazience 5 lat i już są złe.

Jak nie masz żony Sokole to nie wiesz co to znaczy prawdziwe PVP :)

U mnie jest tak że każde ma własną kasę na wydatki - na cokolwiek - po 500pln
I umowa jest taka że WARA drugiej połówce od tej sumy - tzn: chce wydać na kosmetyki pierdułeczki bibułeczki - jej wola, ja odkładam z tego po pare setek i kupuje nowy lap - moja wola.
Jak dotąd układ działa dobrze - choć żona trochę się piekli bo ona "paląca" i jej większość na używki schodzi i ją szlag trafia jak ja sobie mogę pozwolić na "więcej" niby... urok miania nałogu :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2011, 13:12:16 »
@Xarthias - zobaczę i poszukam starszych sterów - dziękuję za cynk; Dysk jest nowy. Mam go od kilkunastu dni i nic się nie zmieniło pod względem mrugania.
Pomysł z gotówką wydaje mi się bardzo dobry. Jeśli ktoś chce ją na używki przeznaczać to już jego lub raczej jej sprawa.

Ps. Okropniak masz dużego plusa za to, że nie palisz.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2011, 13:16:15 »
POdniesli wymagania bo w tej chwili musieli by na dobra sprawe zmontowac 2 klienty, jeden z instrukcjami sse2 drugi bez zeby na tych starych zabytkach odpalilo. W sumie problemem jest nie samo eve tylko to nieszczesne robienie postaci .

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2011, 19:04:49 »
Moja też jest w porządku, ale jakoś zapomniałem jej powiedzieć, że Eve jest płatna:) Moja żona w Ogame, i ogamopodobne zawsze tłukła mnie na głowę,ale do Evki jakoś nie mogę jej przekonać a szkoda, bo była by niezłym handlarzem i producentem.

Sokole stały związek, a życie po ślubie to jakoś nie to samo :) Wiem przerabiałem:)

Wracając do podnoszenia, wymagań gry, to jak trafią na kogoś kto  ma kłopoty finansowe, to zostawi gre, bo będzie to dla niego odpowiedni impuls. Ja ostatnio musiałem wymienić zasilacz i grafikę, więc jak bym miał teraz wymieniać procka, to pewnie bym odpuścił. 
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

silvia

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2011, 19:55:10 »
Osobiście teraz mam na pokładzie
Płyta: Gigabyte P31-DS3L
Proc: Intel Pentium E2180 dal core
Ram: Patriota 2x 1024 w latencji 4 DDR2
Grafika:  NVIDIA GeForce GTX 260 (wersja rozszerzona)

Może nie jest to już rakieta ale większości gier daje rade na full co nie zmienia faktu, że jak gram w EVE ostatnimi czasy są te problemy z "mruganiem" i czasami stargate to białe plamy.

Zwieksz ilosc ramu do 4gb i kup nowy dysk 1tb (wydatek 200zl).
Sam mialem problemy z eve (4x eve, lowest, 1280*1024). Okazalo sie iz to przez dysk.
Ostatnio tez stwierdzilem... no kurde, powinno byc szybciej. I podwoilem ilosc ramu (2gb->4gb).

Co by mi sie jeszcze przydalo to lepsza karta graficzna i procek cztero-rdzeniowy, ale to juz przy upgrejdzie calej stacji
(w planach mam procka pod s1155, gtx'a 570/580, 8gb ramu ;d )


---
Zauwazyliscie iz liczba osob zalogowanych zwiekszyla sie drastycznie - mamy poniedzialkowy wieczor, a tutaj 55k osob+.

---
Co do mrugania i plam.
Przeinstaluj windowsa, a najlepiej zupgraduj do windows 7.
Mozesz tez sprobowac robiac "czysta instalacje eve". Dodatkowo przeinstaluj directx'a.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 21:30:25 wysłana przez mystiq »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2011, 22:09:20 »
Zwieksz ilosc ramu do 4gb i kup nowy dysk 1tb (wydatek 200zl).
Sam mialem problemy z eve (4x eve, lowest, 1280*1024). Okazalo sie iz to przez dysk.
Ostatnio tez stwierdzilem... no kurde, powinno byc szybciej. I podwoilem ilosc ramu (2gb->4gb).

Co by mi sie jeszcze przydalo to lepsza karta graficzna i procek cztero-rdzeniowy, ale to juz przy upgrejdzie calej stacji
(w planach mam procka pod s1155, gtx'a 570/580, 8gb ramu ;d )


---
Zauwazyliscie iz liczba osob zalogowanych zwiekszyla sie drastycznie - mamy poniedzialkowy wieczor, a tutaj 55k osob+.

---
Co do mrugania i plam.
Przeinstaluj windowsa, a najlepiej zupgraduj do windows 7.
Mozesz tez sprobowac robiac "czysta instalacje eve". Dodatkowo przeinstaluj directx'a.

Kilka dni temu kupiłem sobie nowy dysk 500 gigowy Western do tego od kilku miesięcy mam winde 7
Przy okazji przechodzenia na nowy dysk ściągnąć musiałem nowa instalkę evki i przy okazji sciągnłałem i zainstalowałem nowego direct x

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2011, 08:40:27 »



---
Zauwazyliscie iz liczba osob zalogowanych zwiekszyla sie drastycznie - mamy poniedzialkowy wieczor, a tutaj 55k osob+.

---


Tak sie dzieje na pare dni przed kazdym patchem, ccp daje 5 dni gry przy kazdym wieksyzm dodatku teraz .

Zamyśl

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2011, 21:58:51 »
Lol ja teraz pykam na IBM T42 taki stary lapek z p4 1gb ramu i 16mb na grafie :)
Taki polowy sprzet mobilny (nowe miasto nowa praca i nie zdazylem jeszcze zwiezc stacjonarki)
Gram z ustawieniami na low w 1024x768 i nie narzekam :p

silvia

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2011, 16:27:26 »
Zauwazyliscie, iz EVE potrzebuje wiecej CPU teraz?

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 25, 2011, 09:49:50 »
Zuzycie CPU wzroslo juz dawno, imo bardziej w okolicach czasu gdy patch do patcha naprawiajacego patcha byl codziennie  :D

Jonas

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 28, 2011, 14:45:16 »
CCP z przykrością zawiadamia, że 0,3% (poprzednio 0,6%) graczy EVE ma w nosie i nie będzie modyfikować klienta, aby był zgodny ze specyfikacją SSE i non-SSE. Tak więc wymaganie dla klienta EVE pozostaje na poziomie SSE2.

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=849

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zmiany w wymaganiach od Incursion 1.1
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:01:15 »
Troche maja racji ze ograniczali by mozlwosci graczy z lepszym sprzetem robiac kompatybilnosc ze starym sprzetem . Z drugiej strony sse2 wymaga nie eve a kreator postaci , dokladniej PhysX nvidii ktory i tak niewiele ciekawego wnosi tam w tej chwili.