Autor Wątek: Ship mastery, ship bonuses...  (Przeczytany 3683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Ship mastery, ship bonuses...
« dnia: Czerwiec 20, 2019, 10:46:44 »
Witam wszytskich,

Mam taki opis:
Cytuj
Minmatar Frigate bonuses (per skill level):
7.5% bonus to Core and Combat Scanner Probe strength
5% reduction in Salvager duration
Role Bonus:
5+ bonus to Relic and Data Analyzer virus strength

[1] Czy to jest powiązane z ship mastery? Mogę mieć level 2 mastery, więc nie wiem czy robić.
[2] Gdzie sprawdzić jaki mam aktualnie level i aktualne bonusy?

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Ship mastery, ship bonuses...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2019, 12:29:09 »
1. Nie, ship mastery nie jest z tym powiązane. Część "Minmatar Frigate bonuses (per skill level)" oznacza bonus, jaki dostajesz za każdy poziom skilla "Minmatar Frigate". Poziom skilla znajdziesz na character sheet. "Role bonus" to bonus, który w danym shipie masz zawsze, niezależnie od poziomu skilla.

2. Swoje skille możesz sobaczyć na Character Sheet (Alt+A jeśli dobrze pamiętam). Aktualnych bonusów (w formie listy) nie zobaczysz chyba nigdzie, natomiast to jak wpływają na parametry statku możesz zobaczyć siedząc w tym statku, robiąc na statku show info i patrząc w zakładce attributes - rzeczy, do których masz jakiś bonus (z uwagi na skill, moduły itd.) będą zielone, defaultowe wartości szare, kara/drawback (niektóre moduły to mają) czerwone.

Odnośnie skill mastery: traktuj to po prostu jako listę zalecanych skilli do danego statku od CCP. To tylko sugestia, jakie skille mogą ci się przydać żeby skutecznie latać tym shipem (zdaniem CCP, niektóre wymagania do mastery są z czapy).
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani