Autor Wątek: SW: The Old Republic  (Przeczytany 30965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 23, 2013, 16:10:33 »
Po 3 tygodniach walki o odblokowanie konta w SWTOR (zapomniałem odpowiedzi na tajemne hasło) podaje się. Istny Kafka. Mimo wysłania skany dowodu, serial codu z pudełka, scany billingów z kredytówki za abonament oraz paragonu za zakup gry w grudniu 2011 roku (było w pudełku) Bioware cały czas nie wiem czy jestem właścicielem tego konta i czy może łaskawie pozwolić mi pograć w grę f2p. Dodam, że adres  mailowy to moje imię i nazwisko  :)

Przy takim podejściu do klientów, to nie dziwie się, że SWTOR padł na psyk  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 16:20:54 wysłana przez MGGG »

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 23, 2013, 16:13:40 »
Po 3 tygodniach walki o odblokowanie konta w SWTOR (zapomniałem odpowiedzi na tajemne hasło) podaje się. Istny Kafka. Mimo wysłania skany dowodu, serial codu z pudełka, scany billingów z kredytówki za abonament oraz paragonu za zakup gry w grudniu 2011 roku (było w pudełku) Blizzard cały czas nie wiem czy jestem właścicielem tego konta i czy może łaskawie pozwolić mi pograć w grę f2p. Dodam, że adres  mailowy to moje imię i nazwisko  :)

Przy takim podejściu do klientów, to nie dziwie się, że SWTOR padł na psyk  ;D

Wysłanie tych danych do EA zamiast do Blizzarda powinno pomóc :D

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 24, 2013, 10:58:43 »
To nie jest świeżość indie. Popatrz na creditsy tej gry, a potem popatrz gdzie pracowali wcześniej Ci ludzie i przy jakich tytułach
Popatrzyłem.
Owszem, coś robili, ale teraz mogą robić co im się żywnie podoba, bez "biurokraty" z góry mówiącego im "Ma być 100% WoW, inaczej gie zarobimy!!!" etc etc.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 24, 2013, 11:07:25 »
Ale wiesz że oni poprzednie gry zaczynali właśnie z takim nastawieniem i dopiero jak te gry okazały się sukcesem to zaczęły się zmieniać w firmach polityki itp?
Blizard na ten przykład swój sukces i renomę zawdzięcza warcraftowi 1 i 2, Diablo, może Starcraftowi który był ostatnim dobrym tytułem do pogrania singiel no i potem WoW, od tego czasu ta firma wydaje coraz rzadziej gry i te gry są coraz gorsze

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 24, 2013, 11:35:51 »
Ale wiesz że oni poprzednie gry zaczynali właśnie z takim nastawieniem i dopiero jak te gry okazały się sukcesem to zaczęły się zmieniać w firmach polityki itp?
Blizard na ten przykład swój sukces i renomę zawdzięcza warcraftowi 1 i 2, Diablo, może Starcraftowi który był ostatnim dobrym tytułem do pogrania singiel no i potem WoW, od tego czasu ta firma wydaje coraz rzadziej gry i te gry są coraz gorsze

Tak samo było z Westwoodem, zrobili CnC (Red Alerta też), Earth & Beyond... A dali się pożreć przez EA.
Dalej jest jak mówisz. To po typowe zagranie korporacji, tak samo jest z innymi produktami, nikt tego nie zmieni (a za moment: 2070 rokiem prawidziwego cyberpunku).


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Goomich

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 24, 2013, 12:20:17 »
Tak samo było z Westwoodem, zrobili CnC (Red Alerta też), Earth & Beyond... A dali się pożreć przez EA.
Dalej jest jak mówisz. To po typowe zagranie korporacji, tak samo jest z innymi produktami, nikt tego nie zmieni (a za moment: 2070 rokiem prawidziwego cyberpunku).

2070 to gra ubisoftu.
Cyberpunk to 2077.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 24, 2013, 20:04:18 »
Po 3 tygodniach walki o odblokowanie konta w SWTOR (zapomniałem odpowiedzi na tajemne hasło) podaje się. Istny Kafka. Mimo wysłania skany dowodu, serial codu z pudełka, scany billingów z kredytówki za abonament oraz paragonu za zakup gry w grudniu 2011 roku (było w pudełku) Bioware cały czas nie wiem czy jestem właścicielem tego konta i czy może łaskawie pozwolić mi pograć w grę f2p. Dodam, że adres  mailowy to moje imię i nazwisko  :)

Przy takim podejściu do klientów, to nie dziwie się, że SWTOR padł na psyk  ;D

Ja mialem autentykator w telefonie. Jeden telefon, dwa pytania odpowiedziane. Bam wszystko dziala. Dzis zrobione. Wnioskuje, ze cos zjebales tudziez byles nie mily :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2013, 20:12:06 wysłana przez Soulscream »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 30, 2014, 09:26:54 »
Małe necro

Jakiś czas temu w SWTOR zmienił się program zapraszania przyjaciół. Teraz zaproszeni (nowi oraz ci co maja suba nieaktywnego od ponad 90.d) powinni dostać tydzień pełnego konta, a wszyscy co będą mieć suba 4. maja dostaną 1k CC
Dodatkowo każdy dostaje teraz:
Unlock: Inventory Module
Unlock: Crew Skill Slot
Customization Control: Display Titles
Customization Control: Unify Colors
co ułatwia trochę grę F2P + parę innych bzdetów

Jakby ktoś chciał to poniżej mój Referral link
http://www.swtor.com/r/JlqKWV
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"