Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 29793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 23, 2012, 08:06:35 »
Koniec świata. Herezja mówi z sensem... :)

Spadufa ];p

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 28, 2012, 20:53:40 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

TomekPopek21

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 24, 2012, 10:41:52 »
Dom aukcji trochę psuję zabawę bo ten sam artefakt u jednego gostka kosztuje 100 000 a u drugiego może kosztować 10 000. Powinna być jakaś stała cena i możliwość kupna sprzedaży +- 30% a tak ktoś sie pomyli na aukcji i drugi kupi za grosz zajebiaszczy przedmiot. Przez te aukcje nie ma nawet radochy jak sie znajdzie nowy przedmiot tylko zbierasz kase aby kupić coś w sklepie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 24, 2012, 10:45:06 »
Ale wiesz że w D3 olbrzymie znaczenie na jakość przedmiotu a co za tym idzie jego cenę mają wylosowane afixy oraz ich wartości?
Scyzoryk dla szamana który ma +250 siły jest nic nie wart, jak ma w to miejsce inteligencji tyle to jest inna rozmowa itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 24, 2012, 11:15:13 »

Przez te aukcje nie ma nawet radochy jak sie znajdzie nowy przedmiot tylko zbierasz kase aby kupić coś w sklepie.
Nikt przeciez nie zmusza Cie do korzystania z aukcji. Mozesz tam wcale nie wlazic bazujac tylko na wlasnym loocie i przerabiajac niepotrzebny sprzet na materialy lub zloto u npcow dzieki czemu nie bedziesz sie stresowac iloscia wystepujacego w grze lepszego sprzetu

Powinna być jakaś stała cena i możliwość kupna sprzedaży +- 30% a tak ktoś sie pomyli na aukcji i drugi kupi za grosz zajebiaszczy przedmiot.
A kto niby mialby taka cene ustalac?
Poza tym powiedz mi dlaczego niby mam nie moc sobie kupic miecza +100 do zajebistosci za 10000000000000000 zlota, a potem sprzedac go komus za 1. sztuke zlota bo znalazlem mieczyk +101 do zajebistosci tylko mam byc zmuszany do kupowania/sprzedawania po ustalonej przez kogos cenie?

PS
W tym co napisales przeraza mnie to, ze pokazuje iz mlodzi ludzie (bo odnosze wrazenie ze jestes raczej mlodszym uzyszkodnikiem tego forum - jak nie wykresl z tego zdania mlodzi przez co bedzie ono bardziej przerazajace) zamiast walczyc o wolnosc pozwalajaca na zycie wg wlasnych zasad (co oznacza tez popelnianie bledow i ponoszenie ich konsekwencji) walcza o bycie niewolnikami ktorych wlasciciel zwolni z koniecznosci podejmowania decyzji oraz odpowiedzialnosci za nie
Masakra   ???
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 24, 2012, 11:55:55 »
Dom aukcji trochę psuję zabawę bo ten sam artefakt u jednego gostka kosztuje 100 000 a u drugiego może kosztować 10 000. Powinna być jakaś stała cena i możliwość kupna sprzedaży +- 30% a tak ktoś sie pomyli na aukcji i drugi kupi za grosz zajebiaszczy przedmiot. Przez te aukcje nie ma nawet radochy jak sie znajdzie nowy przedmiot tylko zbierasz kase aby kupić coś w sklepie.

Ty jesteś na serio?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 24, 2012, 12:19:44 »
Wiecie, wolny rynek na aukcji wprowadza pewne zdezorientowanie u ludzi przyzwyczajonych do kupowania po stałej cenie od npców...
Za dużo trzeba myśleć, trzeba nauczyć się wyceny poszczególnych afixów. W epoce gier typu casual już nawet diablo staje się za trudne.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 24, 2012, 12:47:20 »
Wprowadzasz kryteria przedmiotu, dostajesz liste przedmiotow spelniajacych warunki wraz z cenami i jak sie przedmiot podoba i jestes gotow na zaplacenia danej ceny to kupujesz a jak nie to nie
Gdzie tu miejsce na zdezorientowanie i myslenie?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 24, 2012, 12:51:14 »
AH w Diablo 3 nie jest idealne ale pozwala na zakup ciekawego sprzętu za grosze, dodatkowo pozwala na sprzedaż naszego sprzętu (zawsze to jakaś forma rozrywki - licytowanie się z kimś na jakiś ciekawy sprzęt) ale z własnego doświadczenia mogę napisać jedno.
Diablo 3 jest grą niemiłosiernie liniową i nudną i gdybym znalazł kupca na konto z grą to z marszu bym ją sprzedał. 200 zł poszło do piachu a mogłem je zainwestować w coś innego.

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 24, 2012, 13:20:12 »
Ach... czytając takie wypowiedzi cały czas się cieszę że nie było w dniu premiery już boxowych wersji w sklepie kiedy przyszedłem z pieniędzmi w zębach  8)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 24, 2012, 14:55:57 »
AH w Diablo 3 nie jest idealne ale pozwala na zakup ciekawego sprzętu za grosze, dodatkowo pozwala na sprzedaż naszego sprzętu
Ulatwia handel itemami ktory istnieje od czasow pierwszego diablo zwiekszajac bezpieczenstwo transakcji gdyz w domu aukcyjnym nikt nikogo nie oszuka i tyle

Diablo 3 jest grą niemiłosiernie liniową i nudną
W porownaniu z EVE kazda gra jest liniowa i nudna  :P
Poza tym Diablo 3 jest tak samo (nie)liniowe i nudne/ciekawe jak Diablo i Diablo 2 wiec nie wiem jak mozna byc zaskoczonym jakoscia rozgrywki w D3  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Phobeus

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 24, 2012, 21:19:47 »
AH w Diablo 3 nie jest idealne ale pozwala na zakup ciekawego sprzętu za grosze, dodatkowo pozwala na sprzedaż naszego sprzętu (zawsze to jakaś forma rozrywki - licytowanie się z kimś na jakiś ciekawy sprzęt) ale z własnego doświadczenia mogę napisać jedno.
Diablo 3 jest grą niemiłosiernie liniową i nudną i gdybym znalazł kupca na konto z grą to z marszu bym ją sprzedał. 200 zł poszło do piachu a mogłem je zainwestować w coś innego.
Moim zdaniem blizzard popełnił kardynalny błąd nie udostępniając trybu pvp od samego początku, przez co d3 stało się nudne do porzygu po skończeniu hell i zdobyciu ekwipunku pozwalającego na radzenie sobie na inferno, a nawet i na wcześniejszym etapie rozgrywki. Obecnie grają chyba głównie rasowi farmerzy i "maniacy" trenujący każdą klasę postaci na 60 lvl.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 24, 2012, 21:26:00 »
Pytanie jeszcze jak oni podejdą do trybu pvp. Bo jest kilka rozwiązań na rynku które ta grę dobiją zamiast uratować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 24, 2012, 22:57:44 »
Może i 1 i 2 część diablo były do pewnego stopnia grami liniowymi ale jednak miały jakiś klimat, a nikt rozsądnie myślący chyba nie napisze mi, że obecna wersja "ma coś w sobie". Coś co spowoduje, że nie będzie się chciało od niej odejść.
Brak PVP jest dość dziwna zagrywką ze strony blizzardu.
Obiło mi się o uszy już dość dawno temu, że mieli zrobić coś na wzór aren do walk solo jak i takie do walk zespołowych.

ps. Miałem okazję już porozmawiać z kilkoma osobami, które najpierw grały w Diablo 3 i przesiadły się dna PoE i nikt nic dobrego nie pisze o diablo.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 24, 2012, 23:08:59 »
Może i 1 i 2 część diablo były do pewnego stopnia grami liniowymi ale jednak miały jakiś klimat

A czy nie jest tak, że po prostu byliście wtedy młodsi?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 24, 2012, 23:24:26 »
Gry ktore podobały mi się wtedy, dalej mi sie podobają, doszło po prostu kilka nowych do listy podobających się.
D3 w porównaniu d poprzedniczki jest po prostu krótkie i cholernie liniowe - wchodzę na jakiś element lokacji i z prawdopodobieństwem cirka 80% mogę przewidzieć jaki teren bedzie z dokładnością do pojedynczych drzewek, kamieni itp przeszkadzajek w ruchu / demolowalnych elementów z których może coś dropnąć do 2-3 ekranów w każdą stronę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 25, 2012, 08:32:57 »
Nie robmy z D3 czegos czym nie jest.
D3 podobnie zreszta jak poprzednie wersje nie jest ambitna produkcja. To taki komputerowy odpowiednik filmowych telenowel. Chociaz nie do konca bo telenowele sa dlugie, ale nie przychodzi mi do glowy wiekszy oglupiacz. No moze jakies filmy klasy B  ;)
D3 ma gorszy generator poziomow niz poprzednicy, ma lepsza grafike, inny mechanizm zarzadzania skillami, ale w D3 tak samo jak w D2 i D wciskasz klawisz mychy (od czasu do czasu posilkujac sie innymi) i patrzysz jak fruwaja demoniczne flaki.
Co jakis czas robisz sobie przerwe na wymiane/naprawe sprzetu i wracasz do patrzenia na fruwajace flaki.
Ot cala gra.
Jak ktos chce/potrzebuje prostej, nie wymagajacej rozrywki to bedzie mu sie fajnie gralo w D3. Jak ktos oczekuje czegos wiecej to predzej czy pozniej (raczej predzej) uzna D3 za gniot na ktory szkoda czasu i pieniedzy
Jasne, ze fajnie by bylo jakby bylo pvp, ale areny pvp to juz nie byloby D3, a dodatkowa gra w swiecie D3 ze wzgledu na to ze trzeba by zmienic dzialanie skilli na arenach zeby zapewnic balans klas, a blizz nie chce robic 'balansu' klas PvE. Inna rzecz, ze troche ciezko byloby zrobic sensowne pvp na arenach biorac po uwage rozstrzal leveli. Bo w koncu przejscie na wyzszy paragon level to to samo co przejscie na wyzszy level (daje te same bonusy do statow) wiec nawet przy ograniczeniu aren dla szescdziesiatek faktycznie bylyby sytuacje, ze postacie lev 60 (paragon level =0)walcza z postaciami lev 160 (paragon level =100)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 25, 2012, 09:00:39 »
Ogólnie zastanawia mnie jaki był cel ograniczenia lev do 60 a później te tzw nefalemskie lev.
To nie lepiej było napisać, że powyżej jakiegoś lev np 60 lepszy jest drop ale licznik lev nadal by bił? W tym momencie byłyby osoby z 60 i 160 lev i nie byłoby aż takich potencjalnych problemów z arenami pvp.

Phobeus

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 25, 2012, 09:30:30 »
Wprowadzili to aby farmerzy nie rzugali z nudów i wytrzymali w d3 do momentu udostępnienia pvp. Wszak obecnie na farmerach blizard najlepiej zarabia.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 25, 2012, 09:36:49 »
Dwie pierwsze częśi dawał naprawdę dużo zabawy, miały w sobie to coś. Były grywalne, miodne, klimatyczne.
D III już tego nie ma, labolatoryjny, aspirujący do perfekcyjnego produkt.

I nie, nie jestem za stary, Torchlight II jest w/g mnie super grą, a niby to samo ..

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 25, 2012, 09:41:18 »
Phobeus farma to farma ale ... jeśli chcą teraz wprowadzić pvp to co im pozostaje. Albo przewartościować postacie tak aby pokazywały prawdziwe lev np 90 na stałe albo przy pve byłyby obecne wskazania a jedynie jakoś weryfikowały się przy pvp aby móc postacie dostosować do siebie.

Khurghan w Torchlight II nie grałem w pierwszej części dobijała mnie za duża ilość kolorów. Jak by nie było jeśli idziesz klepać demona to nie przypomina on kanarka czy innego kolorowego jak tęcza ptaszka.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 25, 2012, 10:33:00 »
Czyli Torchlight II też Ci sie nie spodoba. Też jest zrobiony w podobnym komiksowym kolorowym stylu.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 25, 2012, 12:08:24 »
Ogólnie zastanawia mnie jaki był cel ograniczenia lev do 60 a później te tzw nefalemskie lev.
Nefalemskie daje tylko bonus do znajdowania itemow i zlota wiec zakladam ze mowisz o paragon level.
Ograczniczenie do lev 60 jest po to zeby moc mowic o inferno, ze jest ultra trudny bo w D3 gracz na inferno ma lev 60, a potwory lev 61-63 podczas gdy w D2 postac mogla miec max 99. lev a potwory o ile dobrze pamietam max 85 (w kazdym razie nizszy niz gracz).
Bo przeciez gracze D3 nie polapia sie, ze przy paragonie 100 maja faktycznie 160. lev przy lev potworow 61-63  :P

w Torchlight II nie grałem w pierwszej części dobijała mnie za duża ilość kolorów. Jak by nie było jeśli idziesz klepać demona to nie przypomina on kanarka czy innego kolorowego jak tęcza ptaszka.
Mialem dokladnie to samo odczucie  :)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 25, 2012, 12:20:57 »
Cytuj
Nefalemskie daje tylko bonus do znajdowania itemow i zlota wiec zakladam ze mowisz o paragon level.
Ograczniczenie do lev 60 jest po to zeby moc mowic o inferno, ze jest ultra trudny bo w D3 gracz na inferno ma lev 60, a potwory lev 61-63 podczas gdy w D2 postac mogla miec max 99. lev a potwory o ile dobrze pamietam max 85 (w kazdym razie nizszy niz gracz).
Bo przeciez gracze D3 nie polapia sie, ze przy paragonie 100 maja faktycznie 160. lev przy lev potworow 61-63 
Raczej dlatego że ostatnią umiejętność, a konkretnie pasyw i runę / runy do jakiegos skila dostajesz na 60 i wyżej nie ma już nic. A przy tym gejowym systemie skili ala WoW musieli by dorzucić pasyw co każde dodatkowe 5 poziomó i po co najmniej jednym skilu + 5 run do niego za każde 6 kolejnych poziomów.
A z inferno jest tak ze dobre było takie jak na samym poczatku, tylko że część klas nie wyrabiala. Podeszli do tego od dupy strony i zamiast poprawić klasy np przywracając craud controla na infernie tak jak to teraz zrobili to pojechali w dół trudnością calego poziomu trudności i w efekcie ci co tam łatwo mieli dostali jeszcze łatwiejszą farmę itemków i żerowanie na postaciach któe z tym ulatwieniem dostały tylko odrobinę dłuższe życie itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 25, 2012, 13:00:26 »
Twoje wytlumaczenie jednak lepsze :D
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Phobeus

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 25, 2012, 13:47:11 »
Phobeus farma to farma ale ... jeśli chcą teraz wprowadzić pvp to co im pozostaje. Albo przewartościować postacie tak aby pokazywały prawdziwe lev np 90 na stałe albo przy pve byłyby obecne wskazania a jedynie jakoś weryfikowały się przy pvp aby móc postacie dostosować do siebie.
Racja, teraz blizz faktycznie ma ciezki orzech do zgryzienia jesli chodzi o zbalansowanie gry pod pvp, ale to juz ich problem. Oby tylko jak najszybciej dali patcha z pvp poki jeszcze wiekszosc fanow serii nie "ożeniła gry z allegro", wszelkie problemy z balansem i tak wyjda w praniu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 25, 2012, 13:52:31 »
Racja, teraz blizz faktycznie ma ciezki orzech do zgryzienia jesli chodzi o zbalansowanie gry pod pvp

Czegoś tu nie rozumiem... czy nie jest tak, że produkcja D3 trwała latami po to, żeby wydać jak najbardziej dopracowany produkt? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 25, 2012, 13:58:00 »
Moim zdaniem bliższa prawdy jest wersja w której z tych kilkunastu lat produkcji około 10 strawili bezproduktywnie usiłując wymyślać jak to zrobić wow podobnym ścierwem + jak zabezpieczyć przed piraceniem, a to co faktycznie zostało zrobione było gotowe już te x lat temu zanim ekipa od d i d2 sobie od nich poszła

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 25, 2012, 15:08:51 »
Oby tylko jak najszybciej dali patcha z pvp
Tak sie wlasnie zaczalem zastanawiac.
Czy przypadkiem blizz nie mowil jakis czas temu, ze D3 to gra PVE i nie sa zainteresowani wprowadzaniem pvp bo to by zaburzylo pve?
Mozna by przeszukac pod tym kontem forum D3 (http://eu.battle.net/d3/pl/forum/) bo chyba tam widzialem takie wypowiedzi niebieskich.
Jakis chetny?  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Phobeus

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 25, 2012, 15:21:51 »
Hmm... na portalach ciągle czytam newsy, że wprowadzenie trybu pvp będzie opóźnione z powodu bla bla bla.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 26, 2012, 11:43:48 »
Innymi słowy ... Ściema na całego.

Gra denna, kupę kasy na nią trzeba wydać a daje może 10 godzin gry zanim się nie opatrzy.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 26, 2012, 12:46:46 »
Niestety się rozczarowałem na Blizzardzie, 2 razy kupując gry, które praktycznie chwilę potem odstawiłem. Zarówno Starcraft 2 jak i Diablo 3 są dobre do jednorazowego przejścia (zwłaszcza dla cutscenek - jedyny wielki plus obu gier). Multi to porażka, nie ma też tego czegoś, co było np w HoMM3, że człowiek grał latami w te same plansze tymi samymi rasami i się świetnie bawił.
Cała prawda o moim graniu...


EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 26, 2012, 15:53:11 »
No Skeer ja tez tak samo zrobilem. Kupiłem Starcrafta 2 i co? nawet nie przeszedlem kampani... caly czas tylko rush ;( i zadnego wiecej contentu. Diablo 3 przeszedlem 1 postacia all i co ? koniec bo zostaje grind. 2 gry przy ktorych spedzilem po tydzień. No nie mam zamiaru od blizzarda juz nic kupic wiecej, strata kasy na tak do dupy firme. Lepiej plexa kupic :F

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 26, 2012, 15:55:20 »
Za kasę jaka blizard sobie rzyczy dla swoich produktów (zwłaszcza przy premierze i krotki czas po niej - co w ich czasoprzestrzeni trwa zwykle do kilku lat) to dwa GTC można kupić a nie plex'a

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 26, 2012, 16:03:53 »
Dlatego nie preferuje kupywania gier w ciemno :P a przy tych 2 tak bylo ^^ lepiej pirata sciagnac i ewentualnie kupic orginal :D

Przy BF3 tak zrobilem i fajnie sie nadal gra :P mimo ze kiedys bylo lepiej