Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 29676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jonas

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 18, 2012, 12:53:46 »
Waść jak rozumiem w roli monitora używasz powierzchni lodowiska do hokeja za pośrednictwem rzutnika?
Nie, tylko 24". ;)

To były SKUTECZNE bulidy :P
Na cwanym barbarzyńcy mogłem nie martwić się o to żeby któryś majcher mial natywnie albo z czachy mana drainy coby manna przy machaniu sie nie konczyła za szybko, na nieco podpakowanej wiedźmi dzieki sile miałem twardą dupę dzieki płycie i walnięcie w sytuacjach w których magia zawodziłą :P
No czyli robiłeś postaci uniwersalne. A Blizzard od tego odszedł, i tyle w tej dyskusji. Jednym się podoba innym nie, a każdy ma swoje racje.

A u kowala bieresz klikasz na kowadlo, kursor się zmienia i mozesz po kolei klikać to co chcesz przetopić, tak jak przy sprzedawaniu.
No popatrz, a u mnie nie przetapia tylko ubiera ten item, jak bym nie klikał.

@Pol Kent: zmoczyłeś się jak mogłeś mi to napisać?

Pelna uniwersalność by była jakby barbażyńca mógł wziać w łapy kostór maga i zacząć sypać zaklętymi w nim firebalami jak z CKM. Ja chcę elastyczności. Tak się skłąda że kiedyś trochę machałem mieczem i wiem że przejście z jednego stylu w drugi to nie jest czas liczony w minutach ale sekundach i aby to zrobić nie trzeba przerywać walki, chyba ze mówimy o tak radykalnej zmianie jak zmiana uzbrojenia i towarzyszacemu mu opancerzeniu.
Nie rozumiem dlaczego uparcie przyrównujesz całkowitą zmianę skilli i buildu na postaci w trakcie walki, do zmiany stylu szermierczego? Jedno ma się nijak do drugiego.

Weźmy za przykład Wiedzmina. W obu częsciach aby zmienić styl walki nie trzeba było wywoływac menu, owszem można to było zrobić ale była też opcja skrótu klawiszowego. Zmiana stylu nie następowała insta ale można to bylo zrobić bez przesówania kursora z polo walki na menu.
Ups... w drugim Wiedźminie nie ma stylów przełączanych przyciskami. Możesz walić szybkim albo silnym według własnego widzimisie w każdej chwili. Ale tak czy siak nie uważam, aby zmiana stylu walki była równoznaczna z insta zmianą dostępnych skilli. I ponownie porównujesz całkowicie odmienne gry, próbując udowodnić felerność jednej z nich, bo ta druga ma "lepsze" rozwiązanie.

Ekhem.. rakiety ;D
Przykład odnosił się do dział, więc się nie wymądrzaj. ;) A rakiety też można fitować na long (HML/Cruiz) albo na short z wygarem (HAML/Torpedo), więc idea pozostaje ta sama.

Przepraszam co? Co się dalej niby zmienia że któryś z moich zarzutów staje się nieaktualny?  Grafika? zmieni się pejzarz to może grafika stanie się ciekawsza. Sterowanie się zmieni? po 20 lvl jednak dostanę programowani skili pod f1, f2 itp?
Dalej dowiem się tylko co jest dalej w fabule miecz zajebistości +6, +2 do gwałtu wymienię na taki +12, +20 do gwałtu, założę cięższy pancerz.
Nie, ale po dłuższym czasie obcowania z grą przyzwyczajasz się do pewnych rozwiązań, zaczynasz lepiej rozumieć co stało za innymi i zamiast szukać dziury w całym zaczynasz się dobrze bawić. No chyba, że ktoś gra z założeniem, żeby wytknąć jak najwięcej błędów (w jego mniemaniu).
 
Ja nie narzekam, ja konstruktywnie krytykuję a jak twierdzisz inaczej to zaraz dostaniesz tydzień urlopu od forum na przemyslenie stanowiska :P
Narzekasz. Na konstruktywną krytykę był czas przez pół roku trwania bety. Teraz konstruktywność twojej krytyki jest co najmniej wątpliwa.
A wprowadzanie cenzury, gdy ktoś się nie zgadza z Twoim światopoglądem nie jest najlepszą metodą na dyskusję. Ale co kto lubi, do zobaczenia za tydzień.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2012, 13:00:35 »
Mistrzu ale wie że żeby się załapać na tą półroczną betę trzeba było mić kupiony SC2 lub WoW? Otwartej bety było tyle czasu i serwer był tak zajebany że nawet klienta pobrac nie zdążyłem, ponadto raczej w wyniku opini z tego opena nic już blizard nie pozmieniał w swoim produkcie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2012, 13:05:12 »
No popatrz, a u mnie nie przetapia tylko ubiera ten item, jak bym nie klikał.
Bo klikać to trzeba umieć.  Skoro u wszystkich działa a u Ciebie nie.  :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 18, 2012, 13:21:38 »
A ja tam sobie właśnie zamówiłem Sorcery (ps3 move) i możecie się z D3 i jego Pony levelami schować  ;D
Przedwieczny.

Jonas

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 18, 2012, 13:42:43 »
A ja tam sobie właśnie zamówiłem Sorcery (ps3 move) i możecie się z D3 i jego Pony levelami schować  ;D
To to coś, co się macha różdżką?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 18, 2012, 14:29:48 »
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 18, 2012, 17:31:23 »
Mistrzu ale wie że żeby się załapać na tą półroczną betę trzeba było mić kupiony SC2 lub WoW? Otwartej bety było tyle czasu i serwer był tak zajebany że nawet klienta pobrac nie zdążyłem, ponadto raczej w wyniku opini z tego opena nic już blizard nie pozmieniał w swoim produkcie

A) Jakakolwiek gra od blizzarda, nawet D1 czy SC2
B) Moi znajomi sciagali gre w bez problemu kiedy byla open beta, wiec moze kup lepszego chomika.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 18, 2012, 18:15:11 »
Cytuj
B) Moi znajomi sciagali gre w bez problemu kiedy byla open beta, wiec moze kup lepszego chomika.
No patrz, a mi wtgedy szło pare kb/s. Teraz jak zasysałem klienta z invitki to zasuwało 400-500 kb/s. Zresztą czy Ty wiesz co jest w stanie z chomikiem zrobić pojedyńczy norweski drapieżny szkodnik leśny? A ja mam w domu 4 sztuki :P
Cytuj
A) Jakakolwiek gra od blizzarda, nawet D1 czy SC2
Co nie zmienia faktu że i tak żadnej gry z Bliza nie mma zarejestrowanej u nich. Zanim wprowadzili te gupie autoryzacje netowe wystarczyło pożyczyć egzemplarz od kolegi i można było grać

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kita

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 18, 2012, 18:47:03 »
Jak kolega poda Ci logi oraz pass to również sobie w Diablo 3 a nawet w EVE pograsz.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 18, 2012, 19:09:50 »
No patrz, a mi wtgedy szło pare kb/s. Teraz jak zasysałem klienta z invitki to zasuwało 400-500 kb/s. Zresztą czy Ty wiesz co jest w stanie z chomikiem zrobić pojedyńczy norweski drapieżny szkodnik leśny

Wystaczylo wylaczyc p2p w downloaderze, lepiej marudzic niz uzyc glowy.

Cytuj
? A ja mam w domu 4 sztuki :PCo nie zmienia faktu że i tak żadnej gry z Bliza nie mma zarejestrowanej u nich. Zanim wprowadzili te gupie autoryzacje netowe wystarczyło pożyczyć egzemplarz od kolegi i można było grać

Ale to juz nie moj problem czy tudziez blizzarda. Mnie sie podoba jak jest i jest fajnie bo znajomy moze wpasc do gry kiedy chce zeby z e mna pobiegac.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 18, 2012, 21:18:24 »
Mi klient na bete szedł jakieś 11h, ale nastawiłem w wieczorem i poszedłem spać. Budzik na 6 rano i udało się zalogować.:P

Cytuj
Wystaczylo wylaczyc p2p w downloaderze, lepiej marudzic niz uzyc glowy.
Że niby jak? Klient blizzarda nie radzi sobie na raz z transferem w górę i w dół?  A ty jak na to wpadłeś sherlocku?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 18, 2012, 21:43:43 »
Cytuj
Jak kolega poda Ci logi oraz pass to również sobie w Diablo 3 a nawet w EVE pograsz.
Może login i pin konta bankowego odrazu? :/
Jeśli gra wymaga takich chamskich podpięć do singla caly czas są na to trzy metody:
- odpuscić
- kupić
- scrakować
Opcja trzecia przy tego typu grze jak diablo to stałe upierdliwości i niepełny content więc szkoda nerwów (pomijam problem legalności), zostają dwie opcje
Cytuj
Wystaczylo wylaczyc p2p w downloaderze, lepiej marudzic niz uzyc glowy.
Jeszcze jakieś oczywiste rady? Mój ISP / serwer bliza / oba nie wyrabiały w momencie otwartej bety to odpuściłem, teraz pograłemm w powiedzmy demo, znam możliwości gry i wiem dość żeby być wkurzonym o potęrzne przecenienie produktu. Koniec tematu dla mnie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 18, 2012, 23:34:31 »
Jeszcze jakieś oczywiste rady? Mój ISP / serwer bliza / oba nie wyrabiały w momencie otwartej bety to odpuściłem, teraz pograłemm w powiedzmy demo, znam możliwości gry i wiem dość żeby być wkurzonym o potęrzne przecenienie produktu. Koniec tematu dla mnie

Rozni ludzie, z roznych czesci swiata nie mieli problemow, ale akurat Blizzard jest winny temu, ze Twoj IPS mozna o kant dupy rozbic. Ja sciagalem przez neo v0v.

maniek 11

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 18, 2012, 23:50:50 »
Grałem w starego diabła a nowego nie mogę kupić .Szkoda że żadnego dema nie zapodali  ;(

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 19, 2012, 00:09:32 »
Dopiero z pracy wróciłem i nie chce mi się na wszystko odpowiadać ale z tymi rzeczami zgodzić się nie mogę:

- rozwój bohatera - jaki kur** rozwój? Przez 10 leveli jakie nabilem do momentu ubicia Leorika miałem 0 slownie zero wybórów odnośnie umiejętności charakterystyk itp

Ta, nie ma przydzielania punkcików do statów ale mi D3 sprawia cholerną frajdę z doborem skilli i run do nich. Dla przykładu taki Demon Hunter, nim można grać jak typowym łucznikiem, bawić się w granaty i rakiety a nawet zrobić melee build (osobiście nie testowałem ale są tacy maniacy).

- sterowanie - a konkretnie tryb zmiany umiejętności przypisanej do klawisz... gdzie są stare dobre Fx?

Być może źle to przeczytałem (późno i po pracy  ;) ) i piszesz o czymś zupełnie innym ale przecież można skille dowolnie umieszczać na paskach. Wystarczy jedną opcje zaznaczyć i po problemie.

Ogólnie ja się na D3 nie zawiodłem. Mnie wciąga i to nawet bardzo. Co do grafiki to raczej kwestia gustu, Blizz nigdy nie bawił się  w wodotryski aby starsze komputery też mogły grę pociągnąć.  Jedyny lekki fail to jak dla mnie Blacksmith, koszty craftu wysokie (biorąc pod uwagę rozwalone przedmioty na składniki i opłaty za leveling i craft) a efekt zazwyczaj mizerny. Jedyne chyba jego zastosowanie to nabicie mu max lvl i wydropienie legendarnych planów.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 19, 2012, 05:01:34 »
Koszty nie sa takie wysokie. Na poziome inferno przecietny mobek rzuca 500-1000 zlota.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 19, 2012, 06:07:23 »
No to wciagnelo mnie ;p

 Mowilem sobie ze po demobecie nie ma czego szukac, ale pozniej faktycznie jest duzo duzo lepiej. Dobor i mozliwosci dostosowania skilli pod walke sa genialne. Nie mowie tu o bossach bo to idzie z reguly latwo. Od hella trzeba juz kombinowac z doborem umiejek przed walkami z poszczegolnymi czempionami w polu, bo nie wiadomo co im sie za wlasciwosc wylosuje. Do prawie kazdego trzeba podejsc indywidualnie, mnostwo kite'owania i generalnie daje satysfakcje.
Gram witchdoctorem i dla przykladu jeden elite fast ze spora obstawa no to grasp of dead by panow zatrzymac i dalej wykonczyc fajnym aoe lub mass confusion by siebie wzajemnie bili. Druga grupa niebieskie czempiony z wampiryzmem. Tym nie wolno pozwolic praktycznie nic bic by sie nie leczyli wiec bez summonow, idealnie by bylo zatrzymac ich ale wtedy nie mam single target skilla wiec wzialem jakies tam nietoperki z duza alpha ;p + hex zeby dostawal bardziej i stal sie kurczaczkiem i do tego jakis buff do dmg zeby po kolei ich z dystansu rozwalac.

Bardzo mi sie podoba ze prawie kazdy skill jest przydatny a nie tak jak w d2 ze praktycznie z gory drzewka pomijano wszystko by skoncentrowac sie na tych na dole tak czy siak. Tutaj masz pelny wybor i nie mozesz go docenic po becie, niestety.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 19, 2012, 07:43:36 »
Cytuj
Grałem w starego diabła a nowego nie mogę kupić .Szkoda że żadnego dema nie zapodali  ;(
Ktoś kto kupił może dać Ci kod zaproszeniowy umożliwiający zrobienie części pierwszego aktu (do zabicia Leorica), za około miesiąc ma ta wersja gry (czyli starter) zostać udostępniona do zassania bez potrzeby wbicia kodu
Cytuj
Być może źle to przeczytałem (późno i po pracy   ) i piszesz o czymś zupełnie innym ale przecież można skille dowolnie umieszczać na paskach. Wystarczy jedną opcje zaznaczyć i po problemie.
Przykład: barbarzyńca ma domyślnie pod lpm dedykowany strzał w pysk pojedyńczemu przeciwnikowi, machnięcie bronią na odlew po kilku i furię. Ustawiam jeden biję. Chcę zmienić to musze zerwać kontakt zprzeciwnikiem, wywołać menu skila wybrać inny rodzaj ataku + ewentualną runę jak już jest odblokowana, zatwierdzić wybór i poczekać ileś tam sekund aż się cholerny barbarzyńca przekalibruje. W d1 i 2 wyglądało to tak że pod f1 był pierwszy atak, pod f2 ten grupowy i zmiana tego to było wciśnięcie klawisza bez potrzeby przerywania walki na bawienie się w menu i czekanie na rekalibrację

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 20, 2012, 16:02:33 »

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 21, 2012, 17:34:17 »
Jakby ktoś chciał razem pograć: WMStriker#2882
I-DEA / C0ven

Havk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 21, 2012, 17:47:31 »
(...) Szkoda że żadnego dema nie zapodali  ;(
Jak nie. W wersji pudełkowej są zdaje się dwa zaproszenia. Zapytaj może ci ktoś podrzuci. Na takim kluczu można grać (single player only) do 13 lvl, wystarczająco żeby przetestować.

Goomich

  • Gość

maniek 11

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 22, 2012, 01:28:26 »
Czytałem że w wersji pudełkowej są kody do dema ,ale nie znam nikogo kto kupił grę .Gdyby ktoś był tak uprzejmy to niech podeśle ;)

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 22, 2012, 09:27:50 »
Jakimiś podrzędnymi produkcjami się zajmujecie- zobaczcie Path of Exile- tak powinno wyglądać diablo 3, za tydzień dwa wejdzie w open beta, gra absolutnie free to play, bez pay to win i przegięć tego typu

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 22, 2012, 12:16:20 »
W d1 i 2 wyglądało to tak że pod f1 był pierwszy atak, pod f2 ten grupowy i zmiana tego to było wciśnięcie klawisza bez potrzeby przerywania walki na bawienie się w menu i czekanie na rekalibrację

moze nie wiesz, ktos wyzej juz pisal
masz do dyspozycji lpm i ppm i do tego klawisze 1 2 3 4
jest ich o 4 mniej niz z efkami (mnie tez to boli) ale sa
mozesz pod nie przypisac nawet najzwyklejsze ataki (w opcjach wlacz elective mode czy cos takiego, albo wylacz, nie pamietam)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 22, 2012, 12:59:59 »
w D1 i 2 mogłeś dowolny atak przypisać pod prawy i lewy przycisk a przy użyciu fxx mogleś przełączać to co aktywuje lewy a co prawy przycisk z grupy 8 definiowalnych ataków (ja mialem zwykle 2-3 pod lpm reszte pod prawym)
Tutaj masz to zrobione tak że masz 7 GRUP skilli z czego jedna to pasywne które nie mają przycisków. Pozostałe sa przypisane po jednej do lpm, ppm i przycisków od 1 do 4. Mogę zmienić przypisanie klawisza tak że to spod ppm będę aktywował klawiszem 4 itp ale nie mogę dać pod dwa rózne klawisze TEJ SAMEJ grupy skili tak że np pod lpm ma mocny atak singlowy, a pod ppm atak na kilku ludzików, bo to są dwa z trzech ataków barbarzyńcy domyślnie przypisanych do lpm. Nie mogę też przypisać im efek żeby płynnie je przelączyć i o tym piszę że to jest idiotyzm który wymusza robienie postaci na sztywno i zabija elastyczność
Więc o czym Ty mi tutaj pierdolisz za przeproszeniem?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2012, 13:08:59 »
Doom strasznie malkontencisz wg mnie :)
To, ze nie mozesz zmieniac skilli w locie jest calkiem fajna sprawa. Podchodzilem do beliala chyba 4 razy i dopiero za 4 razem udalo mi sie tak dobrac skille i runy zeby bylo cacy. Nie wiem jak to bedzie na wyzszych poziomach trudnosci i party ale wydaje mi sie, ze mozna calkiem fajnie sie uzupelniac. Mi osobiscie bardziej pasuje ten sposob doboru skilli i run niz ciagly spam ala d1 bo d2 nie gralem.
Co do skilli ktore mozesz spamowac to po za lpm i rpm masz 1,2,3,4 ktore dzieki wlaczeniu w options>gameplay elective czy elusive mode mozesz wrzucic jakikolwiek skill ci pasuje i mozesz sobie wrzucic spamerskie skille bez cd.
Zarowno cd jak i runy dolaczaja element skillowosci i tego jaki build chcesz stworzyc. W d1 ( d2 zapewne tez ) mag latajacy po calej mapie teleportem byl dosc zenujacy. Bogu dzieki tego typu porazki w d3 poki co nie zauwazylem bo jak zauwaze to i zapewne grac przestane.
Grafika moze nie rzuca na kolana ale dzieki temu i ludzie z gorszym sprzetem sa w stanie pograc.
Tak czy siak ogromnej rewolucji nie ma, o ile jest jakakolwiek, ale jako calosc gra wydaje mi sie bardzo sympatyczna. Mi np. osobiscie bardzo do gustu przypadl system skillowania craftingu ... wreszcie nie musze produkowac jakiegos low lvlowego badziewia z ktorym nie wiadomo co potem zrobic :)
Mozliwe, ze im dalej w las tym bedzie ciemniej. Narazie mam 26 lvl i gra mi sie fajnie.




WANT PIE NOW!!!!!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 22, 2012, 13:15:07 »
Cytuj
Mi np. osobiscie bardzo do gustu przypadl system skillowania craftingu ... wreszcie nie musze produkowac jakiegos low lvlowego badziewia z ktorym nie wiadomo co potem zrobic
A mnie dla przykładu zirytował. Nie swoja konstrukcją, ale tym co dostajesz. Przedmiot ma x dodatkowuych opcji z których 9/10 przypadków dostaję jedną na upartego przydatną a pozostałe z zadka. O tym że pierwsze 5 dwóraków jakie zrobiłem dla bargbarzyńcy obowiazkowo miało od 1 do 5 bonusu do tak przydatnej barbarzyńcy cechy jak int to już nawet nie chcę mówić :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 22, 2012, 13:26:38 »
Chcialbym odejsc na chwile od dyskusji i zapytac czy ktos nie ma na zbyciu klucza do startera D3  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 22, 2012, 13:39:39 »
No system z randomowymi statystykami jest malo ciekawy ale osobiscie licze na to, ze na 60 beda juz itemy setowe lub pod konkretne postacie czyli np +int +vit +random np. Chodzi mi o sam system skillowania a nie craftowania jako takiego :)




WANT PIE NOW!!!!!

Jonas

  • Gość
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 22, 2012, 14:47:19 »
Kto chce koda do wersji próbnej dawać mi PMkę, mam dwa na zbyciu. Jak wrócę do domu to roześlę.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 22, 2012, 16:55:13 »
No system z randomowymi statystykami jest malo ciekawy ale osobiscie licze na to, ze na 60 beda juz itemy setowe lub pod konkretne postacie czyli np +int +vit +random np. Chodzi mi o sam system skillowania a nie craftowania jako takiego :)

Jakieś stałe będą (tak jak są na niższych levelach) - czyli np. dmg od 50 do 150 i tylko to będzie "stałe" - reszta to już zwykły random... i właśnie dlatego uzbieranie "wymarzonego" geara to tak jak wygranie w totka ;) - i szczerze mówiąc bardzo mi się ten system podoba. Zresztą ten system będzie powodował, że niecierpliwi i kasiaści gracze będą kupować więcej za real kasę, co jest oczywiście na rękę Blizzardowi.
Bermuda Syndrome [BAS-3]

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 22, 2012, 20:53:37 »
Z moich obserwacji wynika, że nie opłaca się podnosić do góry ani kowala ani jubilera gdyż tak rzeczy jak i kamienie można za grosze nabyć na aukcjach i tym samym produkcja jest po prostu nie opłacalna. Jeśli już produkcja to ze schematów jakie czasem wypadną z potworków lub też kupi się na aukcjach.

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 22, 2012, 22:01:51 »
Koniec świata. Herezja mówi z sensem... :)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 22, 2012, 23:36:10 »
Mogę zmienić przypisanie klawisza tak że to spod ppm będę aktywował klawiszem 4 itp ale nie mogę dać pod dwa rózne klawisze TEJ SAMEJ grupy skili

Możesz.