Autor Wątek: Księga skarg i wniosków  (Przeczytany 157929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DrackUll

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 27, 2012, 14:08:26 »
Pol , są jeszcze ludki, którzy logują się, czytają ale nie piszą zbyt dużo. Myślę, że admini maja dostęp do statystyk i mogą sobie sprawdzić ile ludków się loguje a ile wypowiedziało się w topikcha dotyczących zmian centrali.
Ranshe problem jest taki, że centrala nie ma za dużo do zaoferowania, właściwie tylko stado troli.Nie ma tu rzeczowych dyskusji, żadnych artykułów, wszystko jest mało czytelne, zaśmiecone itp itd
Popatrzcie na EO42, ogarnia to jedna osoba właściwie ale portal ma o wiele więcej do zaoferowania niż centralowe forum ze stadem moderatorów/adminów/troliużytkowników.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 27, 2012, 14:20:43 »
że centrala nie ma za dużo do zaoferowania, właściwie tylko stado troli.Nie ma tu rzeczowych dyskusji

Amen. A teraz poszukaj i sprawdź ile razy (nawet w ciągu ostatnich tygodni, ze o miesiącach czy roku nie wspomnę) taki Doom zwracał uwagę w kolejnych topicach NA JAKIŚ TEMAT, żeby piszący wrócili do tematu topicu. Aha, dodaj do tego jeszcze te topiki które mają wpisy w rodzaj (posty nie na temat wywaliłem do flamewar lub gdzieś tam...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 27, 2012, 14:38:05 »
Być może dzięki temu zapowiadanemu eksperymentowi "społeczno-zoologicznemu" uda się odpowiedzieć na pytanie, czy danie Centrali możliwości stania się kopią "Polisha", portalowi temu pomoże, zaszkodzi tudzież nic nie zmieni.
Bo wbrew niektórym wcześniej lamentującym bynajmniej nie jest oczywistym, że taka a nie inna ilość aktywnych użytkowników to wynik działania złego, strasznego i w ogóle ponoć do niczego admina, który knebluje wszystkim klawiatury, uniemożliwiając tym samym puszczenie im wodzy swojej poetyckiej fantazji pisarskiej. Równie otwartym zdaje się być pytanie ilu nowych użytkowników się do Centrali zniechęciło po jakże niekiedy "sympatycznych" przywitaniach w tych czy innych wątkach, przez starych centralowych wyjadaczy. I ilu z nich "zaraziło" potem swoją opinią całą rzeszę potencjalnych zainteresowanych.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 28, 2012, 23:54:24 »
Czy mody/admini moga ukrocic trolowanie czy z racji tego ze dwojka troli z blackwater zarzucila doomowi subiektywne podejscie boicie sie ich ruszyc bo zaczna bardziej smierdziec?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 29, 2012, 00:06:34 »
Czy mody/admini moga ukrocic trolowanie czy z racji tego ze dwojka troli z blackwater zarzucila doomowi subiektywne podejscie boicie sie ich ruszyc bo zaczna bardziej smierdziec?

Wielkie słowa od osoby, która sama była ładnych parę razy nazywana trollem.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 29, 2012, 04:19:23 »
Czy mody/admini moga ukrocic trolowanie czy z racji tego ze dwojka troli z blackwater zarzucila doomowi subiektywne podejscie boicie sie ich ruszyc bo zaczna bardziej smierdziec?

Jest nas troche wiecej niz dwoch, ktorzy maja wspolne zdanie na ten temat.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 29, 2012, 08:13:39 »
Jest nas troche wiecej niz dwoch, ktorzy maja wspolne zdanie na ten temat.

Tych którzy mają odmienne od Was zdanie na temat Dooma tez jest więcej niż dwóch i co?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 29, 2012, 08:49:52 »
Tych którzy mają odmienne od Was zdanie na temat Dooma tez jest więcej niż dwóch i co?

I nic, ale jak chcecie pisac w 4 to prosze bardzo.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 01, 2012, 14:04:18 »
Parę postów wcześniej padło pytanie o sens rozłączania dyskusji od ogłoszenia rekrutacyjnego.
W założeniu, Centrum Rekrutacji miało być tablicą ogłoszeniową, widoczną publicznie i służącą tylko do zamieszczania ogłoszeń, a KSOD forum do dyskusji, także o korpach, ale dostępnym dopiero po zalogowaniu.
Teoretycznie można by zastąpić Centrum Rekrutacji podstroną na portalu, ale wtedy problemem byłaby dostępność możliwości umieszczania treści tamże.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 09:55:19 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 02, 2012, 09:30:49 »
Parę postów wcześniej padło pytanie o sens rozłączania dyskusji od ogłoszenia rekrutacyjnego.
W założeniu, Centrum Rekrutacji miało być tablicą ogłoszeniową, widoczną publicznie i służącą tylko do zamieszczania ogłoszeń, a KSOD forum do dyskusji, także o korpach, ale dostępnym dopiero po zalogowaniu.
Teoretycznie można by zastąpić Centrum Rekrutacji podstroną na portalu, ale wtedy problemem byłaby dostępność możliwości umieszczania treści tamże.

No tak, ale teraz jak na głównej jest wordpress, to chyba to nie bardzo działa. Tym bardziej że niezalogowany człowiek ma dostęp do czytania całego działu (dyskusji też), więc że tak powiem, problemu nie ma :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #570 dnia: Kwiecień 02, 2012, 09:57:10 »
Wytłuściłem najważniejsze :P
A jeśli chodzi o dostęp, to nie dla czytających, a dla piszących. Gdyby ogłoszenia korpów miały być na portalu (czy tam wordpressie), to albo trzeba by różnym dziwnym ludziom dawać możliwość umieszczania tam treści, albo też ustanowić osobę, która by to robiła. Ten drugi wariant kiedyś był i się nie sprawdził generalnie :P
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #571 dnia: Kwiecień 02, 2012, 10:15:02 »
Opcją trzecią było by napisanie / dostosawnie programistyczne jakiejś wtyczki do WP która by działała na określonych zasadach, ale dyżurny programistra centrali czyli Hastra jest delikatnie mówiąc sceptycznie nastawiony do poświęcania czasu na takie rzeczy w świetle uznania jakim cieszyły sie do tej pory jego wysiłki...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:25:31 »
Opcją trzecią było by napisanie / dostosawnie programistyczne jakiejś wtyczki do WP która by działała na określonych zasadach, ale dyżurny programistra centrali czyli Hastra jest delikatnie mówiąc sceptycznie nastawiony do poświęcania czasu na takie rzeczy w świetle uznania jakim cieszyły sie do tej pory jego wysiłki...

A nie można "wmontować" takiego mini-forum? Działałoby jak obecnie CR, tyle że wszystko jest na wierzchu.
http://cartpauj.icomnow.com/projects/mingle-forum-plugin/
To rzecz jasna jest tylko propozycja.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 02, 2012, 13:23:38 »
A nie można "wmontować" takiego mini-forum? Działałoby jak obecnie CR, tyle że wszystko jest na wierzchu.
http://cartpauj.icomnow.com/projects/mingle-forum-plugin/
To rzecz jasna jest tylko propozycja.

Ale po cholerę nam drugie forum na centrali, jedno już mamy? Przeczytaj dokładnie opis.

Ja bym w ogóle tego wordpressa puścił z dymem i ustawił forum jako głowną, skoro tam i tak nic nie ma i mało kto zagląda, ale może ktoś jest do niego bardzo przywiązany albo co, nie bierzcie moich słów za pewnik i w ogóle hgw co, bo znowu przyleci taki jeden i będzie marudził, że ooo taki śliczny wordpress, a trolle z bwc kazały popsuć. ;)

Jonas

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:45:07 »
Ja bym w ogóle tego wordpressa puścił z dymem i ustawił forum jako głowną, skoro tam i tak nic nie ma i mało kto zagląda, ale może ktoś jest do niego bardzo przywiązany albo co, nie bierzcie moich słów za pewnik i w ogóle hgw co, bo znowu przyleci taki jeden i będzie marudził, że ooo taki śliczny wordpress, a trolle z bwc kazały popsuć. ;)
Sign. ;)

Też mnie wkurza, że muszę się przez WP przeklikać najpierw, żeby wejść na forum. Ładnie wygląda, ale że żadnej funkcjonalności nie ma to po co nam to (tak wiem, nie ma funkcjonalności, bo my jej nie zrobiliśmy, ale skoro nie zrobiliśmy to znaczy, że nam jej nie potrzeba).

Goomich

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #575 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:00:44 »
A nie możesz jak normalny człowiek wchodzić przez http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php?action=unread ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:46:53 »
A myślałem że tylko ja tak operuję forami ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:54:23 »
A nie możesz jak normalny człowiek wchodzić przez http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php?action=unread ?

this, dokladnie ta konkretna strone mam w BMkach ;)

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp.
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 02, 2012, 17:00:57 »
Po jaką cholerę, Ranshe, już mówię:
cały patent ma stanowić rozwiązanie problemu powyżej poprzez możliwość dodawania kontentu na WP z nadzorem Doom & spółka z Centrali.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: Odp.
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:26:36 »
Po jaką cholerę, Ranshe, już mówię:
cały patent ma stanowić rozwiązanie problemu powyżej poprzez możliwość dodawania kontentu na WP z nadzorem Doom & spółka z Centrali.

Ale to jest rozwiązanie tego problemu przez tworzenie fafnastu nowych problemów. Ten plugin tworzy zupełnie nowe forum specjalnie dla wordpressa, kumasz? Doom, jakbym bardzo go nie lubił ;) , ma już z jednym wystarczającą ilość problemów, po co mu jeszcze do tego drugie?

Jeśli już, to bardziej by się przydał jakiś plugin korzystający z aktualnego forum. Ale ja bym i tak zaorał, jak już pisałem wcześniej, więc nawet nie wiem czy taki istnieje. ;)

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #580 dnia: Kwiecień 03, 2012, 08:24:23 »
Jeśli już, to bardziej by się przydał jakiś plugin korzystający z aktualnego forum. Ale ja bym i tak zaorał, jak już pisałem wcześniej, więc nawet nie wiem czy taki istnieje. ;)

To się nazywa bridge, były próby stworzenia czegoś takiego do WP3 + SMF 2.0 RC3, ale to było niemożliwe.
Więcej możesz poczytać tutaj: http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=403473.0
Wprawdzie istnieje bridge do WP3, ale do SMF'a w wersji 1.1.

Ewentualnie przydałoby się zmienić portal z WP na Mambę 4.6 (tyle że nie ma do niej EVE-Motywu :(, poza tym jest bridge do SMF 2.0)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #581 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:40:17 »
Ewentualnie przydałoby się zmienić portal z WP na Mambę 4.6 (tyle że nie ma do niej EVE-Motywu :(, poza tym jest bridge do SMF 2.0)

Widzisz, jak będziesz starszy, to nauczysz się nie komplikować sobie życia. A także zanim zacznie się robić cokolwiek, to zadawać sobie najpierw pytanie "po co". To całkiem przydatne umiejętności. ;)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #582 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:47:15 »
mam pytanie czy dalej wypowiedzi z noob garden nie są liczone do licznika postów?
bo jak tak to okej a ja się boje, że w tym podforum będzie milion postów "pomagających" świeżym.
pewpew