Autor Wątek: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja  (Przeczytany 29863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
[FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« dnia: Lipiec 30, 2013, 10:25:56 »
tu odpowiemy na wszystkie pytania jeśli ktoś potrzebuje
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2013, 12:30:07 »
tu odpowiemy na wszystkie pytania jeśli ktoś potrzebuje

To jak to jest z tym zarabianiem na plexa w 3 godziny postacia z 2m SP?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2013, 12:49:26 »
Co stało się z tu-154 ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2013, 13:01:19 »
Co stało się z tu-154 ?

Ić mie ztond z takimi detalami :)

Po prostu - "Jak żyć?"


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2013, 13:04:11 »
Co stało się z tu-154 ?
Ostatnio go widziano w lewym górnym rogu Trójkąta Bermudzkiego.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2013, 13:19:08 »
To jak to jest z tym zarabianiem na plexa w 3 godziny postacia z 2m SP?



Isen w  teraz nie zarobisz w 3 godziny bo jest słaby tier i nie ma skąd brać misji , ale jakbyś się uparł to w 4-5 godzin myślę na plexach dałbyś radę uciułać. Tylko siedź tam tyle czasu i nie dostań pierdolca - nierealne. Więc na plexa zarabiasz teraz w powiedzmy 2 dni grając luźno

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2013, 13:32:32 »
zarobki zależą od tiera milicji ale przy niskich tierach są nadal wysokie bo przelicznik isk-lp jest duży.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

HammerSnake

  • Gość
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2013, 17:57:29 »
holy shit na bogato  8)

domena, strona i ts. Co niektórym zwieracze nie wytrzymają :D.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2013, 19:02:38 »
holy shit na bogato  8)

domena, strona i ts. Co niektórym zwieracze nie wytrzymają :D.

HEHEHE
Some Men Just Want to Watch the World Burn

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:03:43 »
Ja sam jak mieliśmy tier3 to robiłem max 2 rundki misji dziennie (na ogół po jednej) - to z rundki koło 450-500k LP było plus jakieś tam iski za misję (koło 20-25m z rundki jak się zrobiło w ciągu 6h od wzięcia misji).   Na tier4 parę dni się trafiło to w ciągu dnia potrafiłem wyciągnąć lekko 2m LP.

Uprzedzając pytania o plexowanie od razu rozpiszę jak to wygląda na tier2 jeśli otwieramy plexa.

Novice - 10 minut, 10k LP - tylko fregaty t1 oraz frakcyjne
Small - 15 minut, 15k LP - j.w. + deski i frejki t2
Medium - 25 minut, 25k LP - j.w. + wszystkie cruzy oprócz t3
Large - 30minut, 30k LP - wlecieć można wszystkim


LP w zależności za tiery za plexy, misje, i zabijanie wrogiej milicji chyba też.

1 -50%
2  standard
3  +75%
4  +150%
5  +225%

Przelicznik jak wiadomo jest zmienny ale chyba poniżej 800isk/LP nie zszedł w przypadku shipów.
Można jeszcze kominować na datacorach ale tam przelicznik się zmienia jak w kalejdoskopie.

To uprzedzając pytania o zarabianie

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:30:40 »
No w tej chwili wisimy na T1 więc nie jest za bogato, ale i tak się można dorobić. A small pvp w low-secu to jest to...trochę zabawy w chowanego, trochę strzelania...polecam wszystkim!!!

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:41:07 »
na tier 1 dokladnie 13 godzin na plexach milicyjnych pozwala kupić 30 dni gry. i to jest opcja minimum przy lataniu fregatą.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 30, 2013, 23:53:38 »
To na trialu można do milicji się zapisać?

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2013, 00:12:39 »
To na trialu można do milicji się zapisać?

Do korpa milicyjnego można.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2013, 08:19:43 »
Jak widać można zabezpieczenia CCP obejść.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2013, 14:35:19 »
Jak widać można zabezpieczenia CCP obejść.

To nie tyle co zabezpieczenia CCP co zdrowy rozsądek. Milicja/ Factional Warfare jest możliwe zdobycie tak dużej ilości isków w tak szybkim tempie by opłacić triala nawet kilkakrotnie. Jednak zrobienie tego bez wsparcia doświadczonych osób jest trudne - więc jeśli całkowicie nowy gracz dołączyłby do milicyjnego npc corpa mógłby sobie nie poradzić a przez to mógłby być stracony. Problemem wśród młodego polskiego community EVE jest to, że duża część graczy nie chce płacić za grę - dlatego nie zostaje w niej. Zatem zaczynają 2go, 3go, 10go triala ...

Tutaj pojawia się Akademia Milicyjna, która nie tylko ucząc zarabiać a bardziej doświadczeni PVP'wcy jak Azbuga czy Qlko1 uczą podstaw bicia innych. Mimo jedynie szkoleń z podstaw, milicji, handlu i pvp, które są konieczne do zarabiania w milicji są też szkolenia fakultatywne (rzadkie) z kopania, produkcji, PI etc co daje pogląd na grę. Zachęcamy najnowszych absolwentów AM do dołączenia do Eve University czy Unseen gdzie cała reszta będzie fajnie wytłumaczona. Poniekąd nowego zaczynającego w Akademii Milicyjnej od razu stać na alta by to zrobić;)

Do AM dołączają starsi mający 20-80kk SP (obecny rozrzut na dzień 1.08.13)- po co ? pierwszy raz w życiu chcą spróbować PvP do tego robią to naprawdę tanimi statkami, których strata nie boli bo kosztują max 25kk a najczęściej i tak latają frejkami poniżej 10kk. To fajna baza by się przekonać o własnych siłach i iść dalej czy bardziej w milicje WH czy null. Nie żywimy do kogokolwiek agresji, zachęcamy do pomocy a starych wyjadaczy zapraszamy by tym, którzy od początku żyją w low przedłożyć jakąś lekcję z własnego doświadczenia. Jesteśmy jak najbardziej otwarci.

Zapraszam także na www.akademiamilicyjna.pl gdzie będziemy dorzucać filmy, nowe poradniki etc ... wszystko z czasem. 

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2013, 14:37:32 »
holy shit na bogato  8)

domena, strona i ts. Co niektórym zwieracze nie wytrzymają :D.

Z tego co wiem, to już nie wytrzymują i sraczka poszła gdzie-niegdzie ;)

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:59:58 »
poradniki na    www.akademiamilicyjna.pl   sa super ,polecam   , wreszcie dowiedziałem się co mogę dać od siebie  w  FW ( niestety pvp mnie nie rajcuje  , zdobywanie LP tak     )

jak wynika z informacji na stronie   nie ma  porozumienia z UA  , jak wyglądają relacje z  Tucznikami Alfa  (przeciwnicy w FW )  ?????

i druga kwestia  jak określa sie  milicjantów  strzelających do swoich   (zdaje sie jest cały korp  milicyjny    co  kiluje co popadnie )
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2013, 21:09:44 »
poradniki na    www.akademiamilicyjna.pl   sa super ,polecam   , wreszcie dowiedziałem się co mogę dać od siebie  w  FW ( niestety pvp mnie nie rajcuje  , zdobywanie LP tak     )

jak wynika z informacji na stronie   nie ma  porozumienia z UA  , jak wyglądają relacje z  Tucznikami Alfa  (przeciwnicy w FW )  ?????

i druga kwestia  jak określa sie  milicjantów  strzelających do swoich   (zdaje sie jest cały korp  milicyjny    co  kiluje co popadnie )
Interpunkcja...
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2013, 22:00:31 »
poradniki na    www.akademiamilicyjna.pl   sa super ,polecam   , wreszcie dowiedziałem się co mogę dać od siebie  w  FW ( niestety pvp mnie nie rajcuje  , zdobywanie LP tak     )

jak wynika z informacji na stronie   nie ma  porozumienia z UA  , jak wyglądają relacje z  Tucznikami Alfa  (przeciwnicy w FW )  ?????

i druga kwestia  jak określa sie  milicjantów  strzelających do swoich   (zdaje sie jest cały korp  milicyjny    co  kiluje co popadnie )

szkoda, że widzisz tylko i wyłącznie LP bo to nie jest milicja i mylenie jej z wieczną farmą niestety odbywa się przez takich ludzi. Jednak kto co lubi i nie mi oceniać. Prywatnie mogę jedynie dodać, że na plexach z chęcią poprzez mechanikę zakazałbym używania wcs'ów i cloaka innego jak covert'owego. Milicja powinna = PvP. Chcesz LP i nie chcesz PvP? Idź robić misje albo czekaj na to, że będą do Ciebie strzelać także osoby z tej samej milicji :). Mimo to, miło że podoba Ci się strona przede mną oraz resztą ekipy masa pracy by była ona tak zasobna jak ta Eve University.

Odnośnie kontaktów, AM nie wymusza, nie sugeruje nawet by członkowie mieli iść do jakiejkolwiek korporacji po jej ukończeniu. Ergo nasze stosunki z Tucznikami nawet mimo braku kontaktu jednostronnie uważam za pozytywne. Nie mamy złych stosunków z kimkolwiek chyba, że sam o czymś nie wiem. Są nieliczne jednostki Polaków polujących na członków Akademii, jednak Ci chłopcy mają raczej ze sobą coś nie tak, że muszą polować na graczy, którzy dopiero co zaczynają PvP. Zapewne jest to wyzwanie. Co do osób po drugiej stronie barykady to normalne, że do siebie strzelamy jednak bez jakichkolwiek negatywnych uczuć - to jedynie fun, na który stać każdego w milicji.

Co do osób strzelających do osób z tej samej milicji nazywa się ich awoxerami. To rozwinięcie definicji nullowej osoby, która bazując na standingach wykorzystuje je i zdejmuje osoby z tej samej milicji bądź ze sprzymierzonej. Strzela się jednak otwarcie do złodzieji, powyższych oraz do tzw "LP wh*res" czyli osób, które jedynie zarabiają LP nie udzielając się pvp (WCS etc) - psują krajobraz i myląco wpływają na rozgrywkę sugerując np przewagę w systemie bądź na plexie - są także niebezpieczni ich pasywność może przerodzić się we wrogość. Akademia posiada bazę minusów zarówno osób wykorzystujących standingi oraz farmerów, do których strzela otwarcie mimo, że ogólnie są blue i takie bazy posiada każdy korp.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 22:13:30 wysłana przez Rainbow »

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2013, 23:37:19 »
trochę mi brak w waszych poradnikach wzmianki o  roli kanału "Militia"  . O tym ze nawet ci co zajmują sie  plexsieniem  powinni/maja obowiązek  na kanale Militia  informować  o pojawieniu się gangów  neutow czy tez  wrogiej milicji   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2013, 23:40:34 »
trochę mi brak w waszych poradnikach wzmianki o  roli kanału "Militia"  . O tym ze nawet ci co zajmują sie  plexsieniem  powinni/maja obowiązek  na kanale Militia  informować  o pojawieniu się gangów  neutow czy tez  wrogiej milicji
Interpunkcja...
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2013, 00:05:46 »
trochę mi brak w waszych poradnikach wzmianki o  roli kanału "Militia"  . O tym ze nawet ci co zajmują sie  plexsieniem  powinni/maja obowiązek  na kanale Militia  informować  o pojawieniu się gangów  neutow czy tez  wrogiej milicji

Nie mają jakiegokolwiek obowiązku a kanał w mojej opinii jest zbyteczny. Większość milicji posiada tzw bardziej lub mniej rozwinięty intel. Dodani są tam przedstawiciele korporacji uwierzytelnionych, którzy działają dla dobra milicji danej milicji. W Amarr, Koza z Piekla ma własny intel z dołączonymi znajomymi a także istnieje jeszcze jeden tajny kanał dla przedstawicieli kilku alliance i korpów. To tam podawane są informacje o kampach, większych ruchach WT. Przedstawiciele przekazują informacje dalej najczęściej za pomocą TS członkom korporacji. Na tych kanałach korpy wspólnie organizują swoje ruchy czy plany bicia hubów szczególnie jeśli o danej porze nie są na tyle silne by zrobić to w zakresie jedynie swojego grona. Dodatkowo istnieją także TSy danych milicji gdzie prawa na TSie mają jedynie osoby zaufane bądź z polecenia.

Kanał Millitia jest pełen randomów i awoxerów, dlatego nie będziemy nigdy go polecać. Polecamy natomiast dołączenie do korporacji, która bawi się w pełną rozgrywkę FW i należy do intelu danej milicji.

Jak natomiast dołączyć do intelu? Po pierwsze trzeba zamieszkać w low swoim korpem (nie 1 osobowym), poznać sąsiadów ... przynieść jakieś ciasto, butelkę wina ;) ubić kilku WTków czy neutów razem, mieć nieskalaną opinię i dostaniesz zaproszenie po kilku tygodniach.

Jednak dzięki, że wspomniałeś o kanale dodam w poradniku by unikać millitia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2013, 00:18:05 wysłana przez Rainbow »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2013, 00:44:47 »
O tym ze nawet ci co zajmują sie  plexsieniem  powinni/maja obowiązek  na kanale Militia  informować  o pojawieniu się gangów  neutow czy tez  wrogiej milicji

A nie zniknięciu takich z locala? Przecież to raz na ruski rok się zdarza  :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2013, 10:17:02 »
co do kanału "militia" i współżycia z innymi członkami tej samej milicji... Niby jest to coś w stylu aliancu npc - z konieczności blue stand dla tej samej frakcji - to jednak bardzo polecam zasadę ograniczonego zaufania. Tu nie da się wyrzucić kogoś kto będzie strzelał do swoich - dopóki sam nie zrobi tego tyle razy że spadnie mu standing.

Masowo ludzie nie mają ustawionego owerview i jeśli masz negatywny sec status możesz się spodziewać friendly fire w każdej chwili. A nawet jeśli nie masz, nie ma gwarancji że członek tej samej milicji cię nie zabije.

Wspólne intele tworzą się wśród korporacji mieszkających w promieniu 3-5 systemów od siebie - i to działa o wiele lepiej bo możesz liczyć na w miarę szybką pomoc - o ile sam jej udzielasz :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2013, 11:10:37 »
Właśnie jako ciekawostka to z 10 dni temu powstał kanał skupiający przedstawicieli milicji Amarr, mamy do siebie około 5j ale nadal można poprosić o pomoc np jak gdzieś blisko biją nam huba lub my chcemy bić. W ten sposób broniliśmy Eytiangard przez 3 dni - my pilnowaliśmy w dzień Akademią a Australijczycy w nocy.

qWar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Q'War
  • Korporacja: niezrezszony
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:57:40 »
Uważajcie na awoxerów, bo wszedzie ich pełno ;)
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12314.0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2013, 14:28:16 wysłana przez qWar »

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2013, 14:50:08 »
Gtfo z tym spamem? Założyłeś topic na centrali? To chyba starczy?

Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 4


Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 06, 2013, 15:52:47 »
W jakiej milicji lata "Akademia"?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 06, 2013, 16:01:34 »
Amarr

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 06, 2013, 16:02:50 »
crap... czemu nikt w Caldari nie śmiga :(

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 06, 2013, 18:15:06 »
 Ja chciałem do gallente iść, ale tam żadnych rodaków nie ma...

Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 4


zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 06, 2013, 18:35:54 »
to ( nie ) dobry przykład co potrafi milicja :
http://www.youtube.com/watch?v=2U0dTlU-QUg
 taka wpadka ze brak komentarza jest najlepszym komentarzem ;>

Biggy

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Biggy99
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 06, 2013, 21:07:36 »
Rozpierdala mnie kill tytana sprzed 1,5 roku przytaczany za każdym razem, żeby pokazać jaka ta milicja jest zajebista. Otóż ten tytan stał w tym systemie (jednym z najruchliwszych w low secu) wiele dni, jeśli nie tygodni, każdy wiedział, że tam jest i prawie krążyły o nim "legendy". I tyle czasu zajęło milicji i innym dresom, żeby się zebrać i go puknąć. Ciekawe ile taki tytan (nawet należący do PL) postałby na gejcie powiedzmy w HED-GP. 30 minut? Może. I dla mnie ta historia wcale nie jest jakimś synonimem zajebistości milicji, ale bardziej pokazem jak bardzo duże alliance/powerblocki mają "w poważaniu" całą milicję i low sec. Chociaż z drugiej strony koleś który wjebał tego tytana był po prostu kretynem.

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 06, 2013, 21:16:18 »
Co sie tak irytujesz :)
po1 tam padła mała flota o ile dotrwałes do konca filmiku
po 2 jest to dobry przykład jak nie kierowac flota jak sie nie ma pojecia o tym :)
po 3 kazdy pada wczesniej czy później ale powstają nieliczni  :)