Autor Wątek: Alliance Tournament X  (Przeczytany 67911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 26, 2012, 12:49:27 »
Gdybym był na miejscu ccp to bym wręcz ich pochwalił za ustawienie finału, bo takie jest eve.

 ??? ??? ???

Nie, no zajebioza...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 26, 2012, 12:52:49 »
Sokole idź poczytaj, ten temat był wałkowany na kugu, eve-o wiele razy, i wypowiadali się kapitanowie obu drużyn jak to było.

i zaktualizuj sobie profil, bo w Death Wish. to Ty nie jesteś.


Czyżbyś chciał się załapać na udział w ATX, a może zwykła chęć pomocy jakiemuś teamowi ?  :D
Tak czy siak wali hipokryzją na kilometr.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2012, 13:01:22 wysłana przez Lt Rook »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 26, 2012, 12:56:12 »
"Niech wygra najlepszy"... k.. mać, jak jest to trudne, lol?

Tym bardziej, że skoro działacie razem, to nie ma znaczenia kto wygra (w sensie nagród - na przykład).

Ob w ramach podziekowan chcial by hydra zajela 1 miejsce, bo bez pomocy hydry (intel/theorycrafting/AT enigneering) bylo spore prawdopodobienstwo ze OB nie doszedlby do finalu. Dlatego oba teamy wybraly setupy pod close-range brawling zeby mecz byl ciekawy, jednak zabraklo dialogu pomiedzy teamami i ob zafitowal wiecej tanka bez ECM etc a hydra strzelala z poczatku polowa turretow, zanim kazdy sie zorientowal co sie dzieje bylo juz po meczu :D

HammerSnake

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 26, 2012, 13:06:35 »
Cytuj
Nie, no zajebioza...

No taki jest sandbox, dają zabawki, a od reszty mają się trzymać z daleka.

No chyba że ktoś wyłącza local, wywala ludzi z gry, wyłącza im tsa.. itp itd. (no, ale jak pokazuje doświadczenie wtedy nie ingerują, wiadomo, ale to już są patologie związane z systemem płatności i budową eve i nie mogą rzucać kij w mrowisko, nie ma co się rozwodzić).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 26, 2012, 13:11:35 »
Sokole idź poczytaj, ten temat był wałkowany na kugu, eve-o wiele razy, i wypowiadali się kapitanowie obu drużyn jak to było.
Czyżbyś chciał się załapać na udział w ATX, a może zwykła chęć pomocy jakiemuś teamowi ?  :D
Tak czy siak wali hipokryzją na kilometr.

Pfff... z braku aktywności zarządziłem "summer hiatus", a do RvB poszedłem dla jaj. Nie mam zamiaru tknąć tematu AT nawet palcem. Zresztą, nawet gdyby mi proponowano, to nie jest to coś na czym się znam, więc Twoje oskarżenie o hipokryzję jest kompletnie chybione.

Ob w ramach podziekowan chcial by hydra zajela 1 miejsce, bo bez pomocy hydry (intel/theorycrafting/AT enigneering) bylo spore prawdopodobienstwo ze OB nie doszedlby do finalu. Dlatego oba teamy wybraly setupy pod close-range brawling zeby mecz byl ciekawy, jednak zabraklo dialogu pomiedzy teamami i ob zafitowal wiecej tanka bez ECM etc a hydra strzelala z poczatku polowa turretow, zanim kazdy sie zorientowal co sie dzieje bylo juz po meczu :D

Tylko, że na zalinkowanym filmie widać, że 0utbreak wygrał, po czym się podłożył.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 26, 2012, 13:13:33 »
Pfff... z braku aktywności zarządziłem "summer hiatus", a do RvB poszedłem dla jaj. Nie mam zamiaru tknąć tematu AT nawet palcem. Zresztą, nawet gdyby mi proponowano, to nie jest to coś na czym się znam, więc Twoje oskarżenie o hipokryzję jest kompletnie chybione.

Cokolwiek nie powiesz, to itak wygląda jak wygląda.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 26, 2012, 13:25:42 »
Tylko, że na zalinkowanym filmie widać, że 0utbreak wygrał, po czym się podłożył.

Lol, a o czym ja napisalem?  :o


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 26, 2012, 13:28:11 »
Widzę, że jak większość, z "Erystyki" przeczytałeś tylko ostatnią stronę ;)

Lol, a o czym ja napisalem?  :o

Wybacz, może odniosłem błędne wrażenie, że chodziło Ci o to, że było nastawienie "niech wygra najlepszy".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 26, 2012, 16:55:57 »
No taki jest sandbox, dają zabawki, a od reszty mają się trzymać z daleka.

Sorry, a przyszło ci do głowy że wydawca gry chce zorganizować turniej jako formę promocji tejże gry, turniej w którym ma wygrać najlepszy zespół i za to ów zespół dostaje nagrody? Nie wiem, dla mnie logiczne jest że ustawianie  będzie w jakiś sposób karane i tego ja jako widz oczekuję i oczekiwałbym tego także jako gracz biorący bezpośrednio udział w tym turnieju. Moim zdaniem nie musi być żadnej wzmianki w regulaminie turnieju że nie wolno ustawiać "meczów" - to się rozumie samo przez się.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 26, 2012, 17:39:03 »
Bardziej patrze na to jak na cykliczne wydarzenie w eve organizowane przez gmów ku uciesze gawiedzi, podczas którego piloci dostają nagrody in-game(wpływające w jakimś stopniu na świat eve), ludzie dają wpisowe, tracą swoje statki, a więc jak dla mnie jest to nadal część gry, a nie jakiś honorowy e-sportowy pojedynek samurajów lol, a w grze wszystkie chwyty są dozwolone.

Można wszystkie teamy pokonać w walce lub równie dobrze można sobie drogę na szczyt kupić walletem. Wszystko zależy od graczy, bo to oni nakreślają granice.

Aspekt promocji? Nikt tego nie śledzi oprócz graczy eve i liczba wyświetleń wręcz pokazuje, że nawet ich to tak nie do końca obchodzi.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 26, 2012, 17:49:37 »
Wg mnie ccp nie powinno tego załatwiać w taki sposób ale odsunięcie tych dwóch drużyn jest dobrym pomysłem, dobry przykład dla innych drużyn pokazujący jak się nie powinno wygrywać na turniejach.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 26, 2012, 19:08:32 »
Jeez typowe polskie hejterstwo.

W CCP jak widac prawo dziala wstecz, skoro wczesniej dev pisal, ze moga trenowac, a teraz zmieniaja zdanie lol.
To tak jakby zrobili wam ujemny wallet bo stwierdzili, ze nagle scam jest nielegalny.

Albo pozwolili uprawiac RMT, a pozniej zbanowali bo "jednak nie"

A tak poza tym, szkoda, ze nie bedzie Hydry i OB, jednak najciekawsze mecze to te gdzie walcza ze soba mocne, znane ekipy.
Kazdy ma swoich faworytow, komus kibicuje, a nie: "who the fuck is this?".


Teretalu

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 26, 2012, 22:26:32 »
Sokoła boli ten finał ;D mocno a ponoć go AT nie interesuje  ;D  zauważ bystrzaku, że finał AT9 OB miało z DS. czy może nie zanotowałeś jeszcze tego? ;) jeśli nie, nie krępuj się powiedz Nam to, wkleimy Ci link, wyjaśnimy wszystko. A odnośnie ATX to się nie wypowiadaj bo jakby to powiedzieć gówno wiesz.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 26, 2012, 22:38:26 »
zauważ bystrzaku, że finał AT9 OB miało z DS. czy może nie zanotowałeś jeszcze tego? ;) jeśli nie, nie krępuj się powiedz Nam to, wkleimy Ci link, wyjaśnimy wszystko. A odnośnie ATX to się nie wypowiadaj bo jakby to powiedzieć gówno wiesz.

Mocnyś w gębie, a tymczasem:
http://at.eve-ic.net/9/index.php?view=matches&round=4



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 26, 2012, 22:39:52 »
Sokoła boli ten finał ;D mocno a ponoć go AT nie interesuje  ;D  zauważ bystrzaku, że finał AT9 OB miało z DS. czy może nie zanotowałeś jeszcze tego? ;) jeśli nie, nie krępuj się powiedz Nam to, wkleimy Ci link, wyjaśnimy wszystko. A odnośnie ATX to się nie wypowiadaj bo jakby to powiedzieć gówno wiesz.
Tere, obawiam się że walnąłeś babola -
http://community.eveonline.com/events/alliances/tournament/t9/results.asp

z której strony nie patrzeć, finał AT9 OB miało z Hydrą...
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 26, 2012, 22:43:09 »
Lul, chodzi mu o to ze prawdziwy final byl z DS.
Tere -rep  :-*

Teretalu

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 26, 2012, 22:47:24 »
Czekaj Zsu, dajmy im parę min może zrozumieją  ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 26, 2012, 22:48:40 »
Lul, chodzi mu o to ze prawdziwy final byl z DS.
Tere -rep  :-*
Sory, ale myślałem że mówimy o faktach nie o własnych interpretacjach  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Teretalu

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 26, 2012, 22:50:38 »
Pamiętam jak przyznałem się na corpowym kiedyś, że w meczu DS. vs OB kibicowałem DS.  ;D ale się działo wtedy :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 28, 2012, 10:14:06 »
IMHO CCP moglo pozwolic Hydrze i OB wystawic jeden team, mysle ze nie zrobili tego z zawisci i zemsty za zeszly rok. Troche to malo profesjonalne jak na developera, ale powiedzmy szczerze, malo ktory developer jest tak blisko z Community, jak CCP (sami sobie wywalczylismy podczas Jita riots, hue hue).

Co by o Sokole nie mowic, to sadze ze nie jest idiota i wie, ze przenoszac sie do RvB pod koniec maja i tak nie zalapalby sie na AT. Wiec zlosliwosci chybione. ;)

Teretalu

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 29, 2012, 18:23:55 »
IMHO CCP moglo pozwolic Hydrze i OB wystawic jeden team, mysle ze nie zrobili tego z zawisci i zemsty za zeszly rok. Troche to malo profesjonalne jak na developera, ale powiedzmy szczerze, malo ktory developer jest tak blisko z Community, jak CCP (sami sobie wywalczylismy podczas Jita riots, hue hue).

Co by o Sokole nie mowic, to sadze ze nie jest idiota i wie, ze przenoszac sie do RvB pod koniec maja i tak nie zalapalby sie na AT. Wiec zlosliwosci chybione. ;)

Hydra to nie OB, OB to nie Hydra. Pora chyba już zanotować, że to dwie osobne korporacje. Ban poszedł niesłusznie gdyż jak już Rooki wspomniał mieliśmy zgodę od Senior Gm-a na wspólne treningi a że komunikacja w CCP leży i kwiczy no to cóż ... najgorsze w tym wszystkim jest, że wysyłane były meile do CCP, że jak mają Nas zbanować niech to zrobią od razu a nie po jakimś czasie, gdzie chłopaki naprawdę się napocili w treningach/logistyce. A dlaczego OB pozwolił Hydrze wygrać w zeszłym roku to też już było wałkowane na eve-forum.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 29, 2012, 18:31:49 »
Cytuj
Originally Posted by Marko Box 
Did you read the mail past the first word? I will bold the parts relevant to questions about why they are "selectively" enforcing it.
Cytuj
Hi,
No, as long as those alliances are not working for the same team, so to
speak. If we find out that these 2 alliances are pretty much the same
people, but created a second alliance to try and stack the deck then both
will be removed
.
With kind regards,
Senior GM xxxxxxxx
The EVE Online Customer Support Team


Hmm o tym mailu mowicie od tygodnia?

Dla mnie sprawa jest pretty obvious, a durnowate tlumaczenie, ze zmerge'owaliscie sie w jednego corpa na SiSi bo sie Wam nie chcialo dwoch PoSow w jednym systemie stawiac jest... well, durnowate.  ;D

Ten legendarny mail od Senior GMa wyraznie mowi, ze jesli bedzie podejrzenie wałka, to takie alianse zbanuja i tyle. A ze CCP bylo butthurt po zeszlym roku, a Wy ich dalej prowokowaliscie, to coz skonczylo sie, jak sie skonczylo. Zaluje, bo wiem ze i Wy i Hydra dobrze latacie, ale no sorry, trzeba bylo mniej sie rzucac w oczy wiedzac, ze na Was beda szczegolnie patrzec.

W zeszlym roku PL zalozylo na potrzeby AT alians o tickerze [FUCCP], jakos tez nie zostal dopuszczony...

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 29, 2012, 18:55:37 »
Dla mnie sprawa jest pretty obvious, a durnowate tlumaczenie, ze zmerge'owaliscie sie w jednego corpa na SiSi bo sie Wam nie chcialo dwoch PoSow w jednym systemie stawiac jest... well, durnowate.  ;D

Gdybys wiedzial w jakim stopniu uproscilo to nasza logistyke i ile zaoszczedzilismy roboczogodzin przez ten zabieg, wiedzialbys ze to nie bylo 'durnowate'. Sisi =/= TQ, na sisi po kazdym mirrorze trzeba zaczynac wszystko od nowa to raz, a dwa nie wszystkim zawsze pasuje sie logowac o danym czasie i dniu, przygotowanie do treningow wymaganych statkow i modkow zajmuje sporo czasu gdy sciga Cie stado altow PL/voltron etc a dziure do WH otwiera sie max na kilkanascie min. Dzieki temu ze bylismy wszyscy w jednym korpie panowie odpowiedzialni za logistyke mogli sprawnie podzielic sie obowiazkami i nie bylo potrzeby by do tych zadan logowali sie na raz w obydwoch korpach.
Zreszta nie my jedni wpadlismy na ten pomysl, bo CVA i 4th rowniez przymierzalo sie do zrobienia wspolnego korpa na Sisi, przy czym po naszym banie poprosili o klaryfikacje zasad AT, na ktora do tej pory nie dostali odpowiedzi.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 01, 2012, 18:42:43 »
Jest rozpiska na pierwszy łikent AT.
Jesteśmy w meczu otwarcia: 15:00 Agony Empire vs. Exiled Ones.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 02, 2012, 09:22:05 »
Zastanawiam się w którym momencie temat o zbliżającym się AT zmienił się w flaminga, ale z drugiej strony róbta co chceta.
Ja po prostu potrzymam kciuki.
Powodzenia panowie!

HammerSnake

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 02, 2012, 12:25:15 »
yyy flaming? Bez przesady.

No, ale na krytykę musicie być gotowi- jeżeli przegracie, a tym bardziej jeśli srogo przegracie. W końcu na tym forum przebywa między innymi nasza elita pvp, która latając w jednym sojuszu była tak zajebista, że panowie doszli do wniosku, że żeby dać szanse innym muszą się rozejść.(w końcu jakiś powód musiał być, a wszyskto było "zajebiste" i "zajebiście". Także bez kłopotu was rozszyfrują na podstawie czerwonych paseczków.  Ekspertów nie zabraknie. :P

anyway GL. ;)

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 02, 2012, 13:22:45 »
No Panowie powodzenia, nie trafiliscie na jakiś krzaczasty alians, więc, albo szybko odpadniecie, albo zaczniecie mocnym uderzeniem :)
Powodzenia

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 02, 2012, 14:09:33 »
He, he TEST vs G0dfathers

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 03, 2012, 10:35:38 »
Czytaliście artykuł Jester Treka na Eve News?? Podkreśla on, że to co opisuje może być po prostu trolem, ale w skrócie są gracze, którzy twierdzą, że za pomocą injecta do EVE są w stanie dostać od serwera gry info w jakim statku i w jakim systemie jest dany gracz. Wiedząc więc, jacy gracze grają w danym teamie w czasie turnieju, będą wstanie "zobaczyć" skład floty która czeka na mecz turniejowy i na szybko dostosować taktykę, czy nawet pozmieniać fity pod tą flotę.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:01:19 »
Niestety to nie jest troll.
CCP zmienilo dane wysylane przez agent locatora, wiec narzedzie jest 'useless', chyba ze znajda nowy sposob ale podejzewam ze CCP juz sprawdzilo wszystkie funkcje zwracajace tego typu dane.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:07:15 »
Jeśli dobrze zrozumiałem artykuł, to ta metoda nie opiera się na agent locator, jak kiedyś, tylko na wymuszeniu błędu w bazie danych i pozyskaniu jakby z raportu o błędzie info.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 04, 2012, 13:02:56 »
Skoro o nim napisali tzn., że już nie działa, i banują konta sprawdzających tego exploita.

JM

sc0rp

  • Gość
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 05, 2012, 04:20:47 »
gdzie tu wałek?
Jesli uwazasz ze turniej jest dla graczy, a nie jako tuba marketingowa CCP to imo jestes w bledzie. A zakladajac ze to tuba marketingowa to najgorszym meczem turnieju byl wlasnie final at9 - http://www.youtube.com/watch?v=iHvsvAAoBWg W ktorym bral udzial Outbreak i Hydra. Outbreak i Hydra "wydymali" ccp bez mydla rok temu, teraz wydymalo Was ccp a zeby bardziej bolalo to wlasnie wywalili Was tuz przed turniejem.

Szkoda mi hydry no i polakow z OB ale coz imo sami sobie jestescie winni. Chodz nie spodziewalem sie tego, ze mozna uniewaznic decyzje senior GM - bo to burzy ich wiarygodnosc.


Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 05, 2012, 09:14:53 »
CCP wyszło by z twarzą a zarazem ukarało Hydrę i Outbreak, gdyby po tych wspólnych treningach powiedziało, że mogą wystawić tylko jeden, wspólny skład.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament X
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 05, 2012, 10:20:56 »
Jesli uwazasz ze turniej jest dla graczy, a nie jako tuba marketingowa CCP to imo jestes w bledzie. A zakladajac ze to tuba marketingowa to najgorszym meczem turnieju byl wlasnie final at9 - http://www.youtube.com/watch?v=iHvsvAAoBWg W ktorym bral udzial Outbreak i Hydra. Outbreak i Hydra "wydymali" ccp bez mydla rok temu, teraz wydymalo Was ccp a zeby bardziej bolalo to wlasnie wywalili Was tuz przed turniejem.

Szkoda mi hydry no i polakow z OB ale coz imo sami sobie jestescie winni. Chodz nie spodziewalem sie tego, ze mozna uniewaznic decyzje senior GM - bo to burzy ich wiarygodnosc.

O tym wszytkim to tutaj kazdy wie mr. obvious  ;)

Najwiecej kontrowersji budzi jednak sposob w jaki CCP to zrobilo i to ciagnie za soba zly PR, sprawa jest jednak na tyle mala i nie rozglosniona ze wystarczylo zatuszowac i usunac polowe postow (wraz z odpowiedziami CCP Sreegs'a z ktorych jasno wynikalo kilka ciekawych faktow).

Sami jestesmy sobie winni bo zaufalismy jedynej odpowiedzi CCP na nasze maile/petycje od senior GM'a ktora okazala sie byc 'bledna'.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 12:43:18 wysłana przez Zsur1aM »