Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639456 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #595 dnia: Kwiecień 15, 2015, 15:16:01 »
Szykuje się rewolucja w c0venie?





[a tak na serio, to pomysł na plus imho]
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #596 dnia: Kwiecień 15, 2015, 18:04:45 »
9. Od 2004 roku sojusz przebywa w jednym miejscu. Grając z nami, robiąc sobie 2 letnią przerwę od EVE masz dużą szansę znaleźć swoje assetsy w

No właśnie tak sobie myślę..... Bo te wszystkie MMO to jest shit a już mijają 2 lata... ;)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #597 dnia: Kwiecień 15, 2015, 18:33:55 »
No wiesz.. BWC rekrutuje.. :DDD

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #598 dnia: Kwiecień 16, 2015, 09:17:58 »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #599 dnia: Kwiecień 16, 2015, 09:43:38 »
Call of The Wild to nowy korp czy stary?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #600 dnia: Kwiecień 16, 2015, 10:25:07 »
nowy stary
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #601 dnia: Kwiecień 16, 2015, 10:36:11 »
Tak jest, nowy, ale stary :). Założony przez kilka osób z covenu, które lubią razem postrzelac

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #602 dnia: Kwiecień 16, 2015, 20:12:26 »
Widziałem że jakieś Pandemiki sie wam w Eso osiedlają...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #603 dnia: Kwiecień 16, 2015, 21:48:19 »
Przesuwaja staging nim poleca do feyta
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #604 dnia: Kwiecień 17, 2015, 07:47:17 »
widze po KB ze dobrze sie bawicie... btw
BUFU ma do sprzedania pelna liste moonow w eso i paragon... tak, dokladnie tych ktore nie istnieja i tych co nikt ich nie chce, bo to nie przynosza zadnych dochodow.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2015, 09:25:02 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #605 dnia: Kwiecień 17, 2015, 08:01:17 »
widze po KB ze dobrze sie bawicie... btw
BUFU ma do sprzedania pelna liste moonow w eso i paragon... tak, dokladnie tych ktore nie istnieja i tych co nikt nie chce, bo to nie przynosi zadnych dochodow.

Jako centralowy celebryta, osoba powszechnie znana i godna zaufania zgłaszam się na third party. Wiadomo że bufu ufać nie można, a i bufu ufać byle komu nie powinno. Dacie listę jako pierwsi to gość się zawinie, gość przeleje kasę na konto korpowe to się zdisbandujecie i zostanie bez kasy i listy. Dlatego uważam że jestem jedynym gwarantem by transakcja się powiodła 8)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #606 dnia: Kwiecień 20, 2015, 08:16:48 »
Nie chcemy dużo raptem kilka B, to bardzo niewiele z tego co pamiętam zrobiliśmy opa skanującego i w kilkanaście osób skanowaliśmy dobre 3 godziny.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #607 dnia: Kwiecień 20, 2015, 10:17:30 »
Tym razem nie planujemy systemu rentierskiego

A jak beda chetni do placenia ? :)  20-30% terenow mozna komus w jakiejs formie wynajac
lub chociaz miec pod reka dla ozywionego marketu.

Cytuj
raczej chcemy zbudować sojusz pve (industrialny, kerbirski czy jak go tam zwac) i dążyć do zebrania
tam dużej ilości ludzi którzy niekoniecznie grają w eve dla pvp i łatwego udostępniania im gruntu
pod uprawę. Szczegóły soon(tm) - robią się ;)

Czyli stworzyc cos w rodzaju "klasy sredniej" ;)  I znowu - jesli ma byc inaczej niz zawsze potrzebny jest lokalny rynek zbytu. Ale nie "skupowanie po cenie J - X%" -
samodzielnie dzialajacy market.

I "goal" - a w Eve jest to tylko i wylacznie budowanie kapitali.

Oraz "environment" czyli jakas forma protekcji "swoich"... Z tym moze byc ciezko :)

A moony zostawicie sobie ? ;)
--
Net

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #608 dnia: Kwiecień 20, 2015, 10:45:11 »
A moony zostawicie sobie ? ;)
Tylko highendy, reszta dla ludzi.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #609 dnia: Kwiecień 20, 2015, 12:48:35 »
Sobie czyli komu ?
A i tak sobie pomyślałem że to dobrze bo cena plexa na Allegro spadnie ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #610 dnia: Kwiecień 20, 2015, 14:57:31 »
Juz spada , podobno boty w Etherium Reach juz chodza pelna para.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #612 dnia: Kwiecień 20, 2015, 15:32:05 »
Juz spada , podobno boty w Etherium Reach juz chodza pelna para.

Niestety nie, nie mamy jeszcze takiego doświadczenia. Jedna z lepszych prób:

Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #613 dnia: Kwiecień 20, 2015, 16:06:07 »
Filip Bonn masz maść na ból dupy czy muszę ci nią tu wklejać?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #614 dnia: Kwiecień 20, 2015, 16:27:13 »

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #615 dnia: Kwiecień 20, 2015, 19:22:58 »
Akurat wizyta Pandemików była bardzo miłym zaskoczeniem, chłopaki bardzo chętni byli do bicia, nawet zbytnio nie blobowali i nie smackowali na localu.
A co do moonów, nawet za darmo bym takiej listy nie brał, co by nie korciło :>

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #616 dnia: Kwiecień 21, 2015, 12:01:58 »
I co z tymi moonami, wyjaśnicie kto to jest 'sobie'?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #617 dnia: Kwiecień 21, 2015, 14:03:22 »
Niestety nie, nie mamy jeszcze takiego doświadczenia. Jedna z lepszych prób:


12:02:52   Combat   712 to Matriarch Alvus - Templar - Smashes

kappa

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #618 dnia: Kwiecień 21, 2015, 15:42:58 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Martherius

  • Lonely Dramiel
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
  • Cloak engaged
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Brak. Kiedyś LOST IDEA i HUSARIA jeszcze lata wcześniej.
  • Sojusz: Brak. Kiedyś C0VEN i CVA/Voilition Cult
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #619 dnia: Kwiecień 22, 2015, 03:46:34 »
Aż żałuję, że nie mam już dostępu do swojego starego konta bo bym sobie polatał z wami chłopaki.
Może i ludzie gadają, że C0VEN jest jaki jest, itp, itd. Ale cóż, ja z perspektywy trzeciej osoby, która styczność z chłopakami z C0VENu miała parę razy w grze, ale to już - bagatela, z 3 lata temu, dobrze wspominam. Np. Zakalve - moim zdaniem duży skarb tego sojuszu, świetny, miły człowiek pełen werwy, który sporo czasu dedykował nowym graczom jak i powracającym starym, potrafił godzinę specjalnie poświęcić aby doradzić, podesłać pieniądze, przygotować rzetelny skillplan i organizował eventy jak i zachęcał do działania - tak więc, jeżeli Zakalve dalej tak świetnie się sprawiasz, to wiedz, że masz szacunek odemnie i podziękowania oraz pozdrowienia - pewnie mało to znaczy od randomowego gracza na internecie, ale tak uważam. Dalej, niestety nie pamiętam już wszystkich ale też sporo fajnych chłopaków było, szczególnie ten agent od nakręcania wszystkich do przejścia do Rave. To chyba był Cat, da? No, też spoko facet. A, i głowa sojuszu oczywiście, o ile się rzecz jasna nie mylę, pamiętam kiedyś był rozkaz przerzucić wszystkie rzeczy w tym statki bojowe ze Stain do Esoterii, bodajże to był konflikt ten, w którym Tribale, Test i Pandemici i pochodne wlewały się z Period Basis do Paragon Soul. Tak, to chyba był Xeovar - mega propsy, dla człowieka, który trzyma ten cały bajzel i inwestuje masę prywatnego czasu - ba, jest nawet na tyle miły i cierpliwy, że poczekał z tego co pamiętam specjalnie tytanem zalogowanym na mnie, bo się spóźniłem i otworzył bridge, żebym mógł swojego nędznego Ravena przerzucić.
Niby to tylko gra, takie Eve, ale właśnie dla tych wydarzeń, twistów i rzeczy z pamięci, które zostały siedzę dalej na tym forum, miło wspominam i kibicuję większości Polskich fajnych korpów, nie tylko C0VEN jako alliance, ale też tym chłopakom z WH co grali w tournamencie, bo to o to chodzi - o wspólną zabawę.
Zapewne nie zapomnę długo tego, jak moim nic nie znaczącym cepem, bodajże nawet t1 razem z Zakiem i paroma newbie pilnowaliśmy gate'a do O-SUF? Chyba tak, nie pamiętam, może to było G-4M (jakoś tak, żartobliwie nazywałem ten system Gi-Magic), łapiąc tribalów t1 fretki, gdy reszta floty razem z ROL, bodajze tak sie ten alians nazywał pracowała nad niszczeniem struktur. Oraz to, jak prawie zostałem odstrzelony przez całą flotę i ROLków, bo moim cepem podleciałem do super carriera rolków, który był na gridzie i go orbitowałem - chciałem byc w poblizu zeby zabic ewentualnego taklera, czy coś pomóc, ale ROLKI do dziś pamiętam uznaly to za dziwne zachowanie bez rozkazu i chyba z 5x prosiły żeby odlecieć i pytały się co za cep a ja nie dosłyszałem - i pamietam, ze ktos juz mówił "Shoot" him ale ktos od nas z chlopaków mnie pacnal zebym sie ruszyl i uratowałem tyłek :D Takie małe wspomnienie, niby bzdet, a cieszy.
Kończąc już tę moją paplaninę, której pewnie nie będzie się chciało wielu słuchać, róbcie swoje chłopaki, bawcie się dalej, rozwijajcie sojusz w kierunku jakim uważacie za stosowny - a ja mam nadzieję, że jak sytuacja finansowa się u mnie poprawi to zbiorę trochę pieniążków na suba i lepsze konto i będę mógł znowu z wami polatać.
Trzymajcie się ciepło o7

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #620 dnia: Kwiecień 22, 2015, 10:42:02 »
Cytuj
Np. Zakalve - moim zdaniem duży skarb tego sojuszu, świetny, miły człowiek pełen werwy, który sporo czasu dedykował nowym graczom jak i powracającym starym, potrafił godzinę specjalnie poświęcić aby doradzić, podesłać pieniądze, przygotować rzetelny skillplan i organizował eventy jak i zachęcał do działania - tak więc, jeżeli Zakalve dalej tak świetnie się sprawiasz, to wiedz, że masz szacunek odemnie i podziękowania oraz pozdrowienia

To chyba mnie z kim mylisz, a raczej zebrales do kupy prace bardzo wielu osób: od tych które prowadziły te op'y, sponsorów, osób które przygotowały fity, kupiły statki i generalnie ogarnęły żeby to miało ręce i nogi. Btw. zapraszamy do Esoterii :]

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #621 dnia: Kwiecień 22, 2015, 11:08:13 »
Tym razem nie planujemy systemu rentierskiego, raczej chcemy zbudować sojusz pve (industrialny, kerbirski czy jak go tam zwac) i dążyć do zebrania tam dużej ilości ludzi którzy niekoniecznie grają w eve dla pvp i łatwego udostępniania im gruntu pod uprawę. Szczegóły soon(tm) - robią się ;)

i co z tym info?
Muszę wiedzieć czy będę się nadawał, jak będę miał więcej czasu i wrócę do kerb..(kaszel)...gry :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #622 dnia: Kwiecień 22, 2015, 11:35:40 »
Z tym sojuszem PVE to chyba był troll ;) bo szczerze muszę przyznać że 97 % covenu nastawiona jest raczej na pvp :) 3 % to posy i anomalki ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #623 dnia: Kwiecień 22, 2015, 14:42:15 »
Z tym sojuszem PVE to chyba był troll ;) bo szczerze muszę przyznać że 97 % covenu nastawiona jest raczej na pvp :) 3 % to posy i anomalki ;)

Robimy test ogniem.
W 3 konstelacjach instalujemy generatory WH po 1 na kazda kostelacje, kazdy z generatorow bedzie ok 1 jumpu od naszego stagingu ... ktorym nie bedzie juz BZ.
W teorii powinno to nam wygenerowac prywatna There , zapewnic zarowno mozliwosc odwiedzania wielu miejsc , jak i wielu gosci.

Jak dobrze pojdzie to bedziemy miec PVP na poziomie WH , bez potrzeby ciaglego rollowania WH i ze stacja :)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #624 dnia: Kwiecień 22, 2015, 15:04:24 »
I przy okazji odpowiemy na odwieczne pytanie tej gry - czy generatory wh coś cholera robią, czy tylko zajebiście wyglądają na papierze.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #625 dnia: Kwiecień 22, 2015, 15:11:19 »
I przy okazji odpowiemy na odwieczne pytanie tej gry - czy generatory wh coś cholera robią, czy tylko zajebiście wyglądają na papierze.
OBY :D
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #626 dnia: Kwiecień 22, 2015, 15:51:24 »
Chyba nie w tym sęk panowie.
Pamiętam kilka bitek z C0ven z czasów jak latałem w TSNK, generalnie wspominam je miło,
ale pamiętam jeden minus - to jest schemat który powiela wiele nullowych allianców czyli blobowanie - bitki były dobre przez pierwsze kilkanaście minut potem zlatywały się wszystkie corpy w promieniu 20j <lol> blobując na śmierć jakąkolwiek chęć pvp ekipy z wh, które najczęściej liczebnie wynoszą 10-20 osób, rzadko 30+ no chyba, że weekend albo jakiś bardzo duży korp z wh których jest raptem kilka :)
Raz pamiętam było nas z 17osób w cruzach głównie, była krótka wymiana ognia z jakąś ekipą od was po czym ta zadokowała na stację... po 5-10min cyno pod stacją local spike gdzieś do 100 (połowa to ruska chołota :P ) i flota Rokh"ów wystawiona na nasz cruzy  ;D ...nie pozostało nic jak zabrać się spowrotem do wh.

Po co to piszę?
Wbrew pozorom null nie jest aż taki duży, jeśli mieszka się w wh i szuka pvp to szybko zapamiętuje się w jakich systemach czego można się spodziewać - jakie ekpiy tam latają i w ile osób. Wiadomo nikt tego nie spisuje tego na kartce a jedna bitka nierówna drugiej ale coś tam zawsze się kojarzy, że tu była fajna bitka a tam był Blob. Tu dochodzę do sedna, mieszkając w wh potrafiliśmy przelecieć się kilkanaście jumpów po null do konkretnego systemu gdzie wiedzieliśmy, że będzie bitka i nikt nas nie będzie blobował, natomiast jeśli trafiał się wylot do systemu gdzie ostatnio był Blob to nawet nikomu nie chciało się tam lecieć na roam szukać pvp...

Oczywiście to duże uproszczenie ale... nie wiem jak to tam teraz u was wygląda ale jeśli będziecie blobować, to nie ważne ile będziecie mieli generatorów, większość ekip z wh będzie was omijała :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 15:58:07 wysłana przez [TS] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #627 dnia: Kwiecień 22, 2015, 16:28:05 »
[...]
Oczywiście to duże uproszczenie ale... nie wiem jak to tam teraz u was wygląda ale jeśli będziecie blobować, to nie ważne ile będziecie mieli generatorów, większość ekip z wh będzie was omijała :P

W sumie to żadne uproszczenie, w WH gdzie standardem jest walka przy suporcie 1, max 2 capsów, praktyki blobowe nullseca nie spotykają się ze zrozumieniem i szacunkiem.

Przykładów daleko nie trzeba szukać, wczoraj zebraliśmy się na małego safari-roama (7? nas było w rozmiarze fryta-deska) przez WH do konkurencyjnego nulla. Zdążyliśmy wlecieć w jeden ruchliwy pocket i zaraz przytargali campę 3x nasze liczby na wylotowej. I nie mylcie tego z PVP. Rozbili obóz na bramie, zabaniowali się i czekali kiedy w końcu przeskoczymy (znudziło się cholerom dopiero po godzinie).

Jakoś tak po prostu to działa, że zamiast zmajstrować zacny gang i poganiać się po systemie najczęściej obierana taktyka to: 2x tyle dps + 2x tyle logi + 2x tyle EW (ahh byłbym zapomniał) przynajmniej 2 cyna żeby przytargać matki i tytany.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 16:37:37 wysłana przez qlko1 »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #628 dnia: Kwiecień 22, 2015, 16:35:29 »
i co z tym info?
Muszę wiedzieć czy będę się nadawał, jak będę miał więcej czasu i wrócę do kerb..(kaszel)...gry :)

Sorry mam trochę hardkor w RLu w tym tygodniu, prototyp tekstu jest gotowy, został oficjalnie strolowany, sflejmowany i odramowany na forum, więc lada moment się wynurzy :D

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #629 dnia: Kwiecień 22, 2015, 18:32:57 »
Cytuj
Wbrew pozorom null nie jest aż taki duży, jeśli mieszka się w wh i szuka pvp to szybko zapamiętuje się w jakich systemach czego można się spodziewać - jakie ekpiy tam latają i w ile osób.

Zawsze na plus macie element zaskoczenia -> mozecie zlapac raciarke / bajcic kryjąc flotę -> wybic pierwszy spawn zaladowac sie do wh i leciec na druga strone EVE ... A chlopcy przez godzine jeszcze beda szukali was po regionie :] No nie bede udawal, ze nie jestem fanem wyrównanych flot - a raczej baaaardzo rzadko je widuję. Jestes roamem - masz zabic, zlapac z opuszczonymi gaciami, narobic na wycieraczke i bez strat zwiac. Jestes landlordem ekhm, to zobowiazuje ;] Zreszta, bycie slabsza strona zawsze wymusza myslenie, promuje skilla i daje duzo wiecej frajdy niz ten brutalny blob => skill w postawieniu cyna :]

EVE w miare latania jak je poznajesz robi sie z natury male. Dla mnie np. caly goonsland sie nie nadaje. Raciarki najczesciej ishtar t2. Pelno jb -> chlopaki w mig sie zbieraja i jestes zamkniety w jakims ciemnym pockecie z okampionym gatem <- szacun dla Empire (tak sie nasz wielki brak teraz nazywa) za szybkosc reakcji i skutecznosc -> ale widze, nie tylko mnie to odstrasza od roam'owania tam.

I profesional carebear z kredytami na dacze tez nie dadza Ci funnu. Jak C0ven, czy moze juz nawet SW znamy jednego goscia co renci konstelacje w roznych angelowych zakatkach eve. Zlapiesz carriera - za chwile masz +3 na gridzie... Za malo -> jego rekord vs SW to zdaje sie 11 ;)